KAUKAZ

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

KAUKAZ

Post autor: Khan » 29.04.2016, 13:54

temat jak wyżej. temat całego kaukazu a mnie interesuje kibicowsko Armenia/Azerbejdżan na tle kibicowskim poglądy lewica/prawica itp. dzięki wielkie.



Nivek
Posty: 59
Rejestracja: 20.04.2015, 16:05

Re: KAUKAZ

Post autor: Nivek » 30.04.2016, 04:38

Khan pisze:temat jak wyżej. temat całego kaukazu a mnie interesuje kibicowsko Armenia/Azerbejdżan na tle kibicowskim poglądy lewica/prawica itp. dzięki wielkie.
Z tego co znam Ormian (raczej nie z pierwszej łapanki) bywających w Polsce to mają mocny Katalicyzm w kraju i bliżej im w prawą stroną, co do klubów to raczej pustynie, bardziej ulica.

O i tak
Posty: 123
Rejestracja: 21.07.2014, 21:35

Re: KAUKAZ

Post autor: O i tak » 01.05.2016, 02:38

Ale grupa wspierająca reprezentację Armenii jest (o ile się nie mylę) złożona głównie z antify. Był chyba gdzieś z nimi wywiad, nie wiem czy w TMK+ czy gdzieś i coś tam było na ten temat. Po za tym Ormianie nie są katolikami lecz mają swój własny apostolski kościół ormiański.
W Gruzji Dinamo Tbilisi jest na pewno prawicowe, antyrosyjskie, często wieszają czerwono-czarne szmaty w ramach poparcia dla ukraińców. Mimo wszelkiej opisywanej sympatii do nas, ludzie będący na kadrze podczas ostatnich eliminacji, raczej jej nie stwierdzili na stadionie.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: KAUKAZ

Post autor: Khan » 02.05.2016, 22:36

no racja bo nie przypominam sobie tłumów na stadionach lub jakichkolwiek zdjęc kibicowskich. bo tam w samej stolicy z 6 klubów jest wiec tak zaciekawiło mnie , raczej wrogo wobec Turków lub Azerów. a jak w Azerbejdżanie ?? ktos sie orientuje ?? no nam jako kibicom jedyny znany to Bach Bach ( lub jeszcze jeden Bach) Karabach

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości