Spotkania między kibicami w Europie

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Corey
Posty: 12
Rejestracja: 24.06.2014, 17:55
Lokalizacja: Gliwice

Spotkania między kibicami w Europie

Post autor: Corey » 22.08.2015, 17:47

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja między fanami na ulicach europejskich miast. Konkretnie chodzi mi o to, gdzie można dostać za barwy po przysłowiowym ryju, jakie się nosi, a gdzie kończy się tylko na pyskówce(wiem, że tak jest we Włoszech czy Hiszpanii). Wiem, że na tym forum podobny temat był poruszany, jednakże nie mogłem go nigdzie znaleźć. Jak jest u nas w Polsce, to wiadomo. Z tego, co wiem, kłopoty z powodu klubowych barw też można mieć na Cyprze, na Bałkanach(szczególnie Serbia czy Grecja), a także w Europie Środkowo-Wschodniej, nie wliczając oczywiście samej Polski. A czy wy to potwierdzacie czy zaprzeczacie temu? Pytam się o to ze względu na sprzeczne informacje z Turcji, gdyż w Stambule podobno kończy się na napince, a w Izmirze spotkania fanatyków Goeztepe i Karsiyaki kończą się często masakrą, bynajmniej nie słowną :). Oprócz tego dodawajcie też inne kraje i opisujcie, jak wyglądają starcia między kibicami, czy kończy się najczęściej na obrzucaniu obelgami, czy zazwyczaj ktoś ląduje na OIOM-ie :).

P.S. Wiem, że na Zachodzie(Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania itd.) niby jest nienawiść między klubami poszczególnych kibiców, ale kibiców bez fanatycznego zacięcia typu pikniki zwykle zostawia w spokoju i mijają się bez żadnej spiny.



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości