Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Informacje ze światowych trybun
Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Sylwester89 » 23.01.2011, 13:31

Jake ekipy waszym zdaniem znajduja sie wśród 5 najlepszych,najlepiej zorganizowanych pod kazdym wzgledem na swiecie.Myśle ze kazdy ma swoja piątke najlepszych, kazdy bedzie kierowal sie w swoim wyborze róznymi aspektami kibicowskiego fachu. Motywójcie swój wybór krótkim opisem dlaczego akurat te ekipy.

Dla mnie najlepszymi sa;
1.Napoli- historyczna Wloska ekipa,prezentujaca od wielu lat niezmienie ten sam doskonały poziom zarówno u siebie jak i na wyjazdach, nie uginaja sie pod represjami skierowanymi w ruch Ultra we Wloszech,dwa niesamowicie ogromne młyny.
2.Salernitana- piekne oprawy,mlyn równiez bardzo liczny, pomimo tego iz klub wywodzi sie z nieduzego miasta
3.Rapid Wieden- Mysle obecnie zdecydowanie najdokladniej pod wzgledem staranosci,pomysłowości tworzone oprawy w Europie,znakomity melodyjny doping, ekipa bardzo moco przeciwstawiajaca sie komercjii w futbolu.
4.Boca Juniors- niesamowity fanatyzm,mentalnosc zarowno w dopingu jak i podczas spontanicznych awantur, ogolnie klimat Argentynskich barras bravas.
5.Chieti- fajna Wloska ekipa wystepujaca w jednej z nizszych klas rozgrywkowych, mimo to bardzo fajnie sie prezentujaca,pomyslowe,starane pokazy ultra, mam sentyment do tej ekipy.



W.F.H.
Posty: 70
Rejestracja: 08.03.2010, 17:28

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: W.F.H. » 23.01.2011, 14:16

Sylwester89 pisze:Jake ekipy waszym zdaniem znajduja sie wśród 5 najlepszych,najlepiej zorganizowanych pod kazdym wzgledem na swiecie.Myśle ze kazdy ma swoja piątke najlepszych, kazdy bedzie kierowal sie w swoim wyborze róznymi aspektami kibicowskiego fachu. Motywójcie swój wybór krótkim opisem dlaczego akurat te ekipy.

Dla mnie najlepszymi sa;
1.Napoli- historyczna Wloska ekipa,prezentujaca od wielu lat niezmienie ten sam doskonały poziom zarówno u siebie jak i na wyjazdach, nie uginaja sie pod represjami skierowanymi w ruch Ultra we Wloszech,dwa niesamowicie ogromne młyny.
2.Salernitana- piekne oprawy,mlyn równiez bardzo liczny, pomimo tego iz klub wywodzi sie z nieduzego miasta
3.Rapid Wieden- Mysle obecnie zdecydowanie najdokladniej pod wzgledem staranosci,pomysłowości tworzone oprawy w Europie,znakomity melodyjny doping, ekipa bardzo moco przeciwstawiajaca sie komercjii w futbolu.
4.Boca Juniors- niesamowity fanatyzm,mentalnosc zarowno w dopingu jak i podczas spontanicznych awantur, ogolnie klimat Argentynskich barras bravas.
5.Chieti- fajna Wloska ekipa wystepujaca w jednej z nizszych klas rozgrywkowych, mimo to bardzo fajnie sie prezentujaca,pomyslowe,starane pokazy ultra, mam sentyment do tej ekipy.
Salernitana i Chieti w TOP 5 na świecie to chyba dobry żart. Chyba nikt na świecie nie ułożyłby takiej piątki jak Ty, a już na pewno nie kibice w/w klubów :)

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Barnet » 23.01.2011, 17:21

weź na niego poprawkę, ten gościu ma coś z głową, co udowodnił już nieraz w innych tematach
Obrazek

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: against modern » 23.01.2011, 17:51

fakt, przesadził ale dajcie chłopakowi spokój każdy ma prawo do własnego zdania.

Ułożyc top 5 całego poszczegółnych krajów jest cholernie ciężko, a co dopiero świata ... ale gdybym miał wybrac tak na szybko to:

Crvena Zvezda, Boca/River, Olympiakos, Napoli, i może ktoś z ojczyzny chuliganki hehe czyli np Man Utd (dawne lata) hehe

Loco_Locass
Posty: 342
Rejestracja: 17.01.2010, 20:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Loco_Locass » 23.01.2011, 18:26

Podejrzewam że w takim top 5, mogłaby nie znaleźć się żadna europejska drużyna, biorąc pod uwagę ligi: argentyńską, brazylijską czy też te bardziej orientalne: indonezyjską, egipską (al-Ahly) czy też irańską... W porównaniu do tych lig w Europie zatraciliśmy fanatyzm niestety...
Proponuję niektórym forumowiczom pierdolniecie się młotkiem w głowę lub kubeł zimnej wody, zanim znów napiszą coś "mondrego"!
STOP INTERNETOWEJ NAPINCE!

Katyński las- ponury grobowiec, gdzie nasi Żołnierze- legli z kulą w głowie...

neo12
Posty: 316
Rejestracja: 11.09.2009, 21:17

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: neo12 » 23.01.2011, 18:34

Loco_Locass pisze:Podejrzewam że w takim top 5, mogłaby nie znaleźć się żadna europejska drużyna, biorąc pod uwagę ligi: argentyńską, brazylijską czy też te bardziej orientalne: indonezyjską, egipską (al-Ahly) czy też irańską... W porównaniu do tych lig w Europie zatraciliśmy fanatyzm niestety...
to zależy co masz na myśli pisząc o fanatyzmie

Spartak Moskwa, Crvena Zvezda Belgrad, CSKA Moskwa, PAOK Saloniki, Zenit St. Petersburg
,,Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" - Gilbert Keith Chesterton

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Sylwester89 » 23.01.2011, 18:51

Barnet pisze:weź na niego poprawkę, ten gościu ma coś z głową, co udowodnił już nieraz w innych tematach
Z glowa to ty cos masz czleniu,zwoleniku fanatyzmu na Wyspach Brytyjskich.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: nisc » 23.01.2011, 20:04

cholernie ciezki ranking heh ;-), kryteria tez jasno nie podane no ale co tam jedziemy z koksem:

1. Penarol Montevideo
2. Gremio Porto Alegre
3. Hajduk Split
4. Crvena Zvezda Belgrad
5. Napoli SC
TYBET JEST SERBSKI

Tomek_BB
Posty: 87
Rejestracja: 11.01.2010, 21:37

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Tomek_BB » 23.01.2011, 22:00

Można by patrzeć pod różnymi kątami swój ranking odnoszę w ten sposób:
1. Najlepsza ekipa u siebie :Olympiakos
2. Najlepsze derbowe ekipy: Partizan i Zvezda
3. Najliczniejszy młyn na dowolnym meczu: Borussia Dortmund
4. Najlepsza ekipa mocnych wrażeń: Spartak
5. Najlepsze obecnie oprawy: Rapid
6. Najliczniejsze wyjazdy: również BVB ok. 6-15 tysięcy
7. Najlepsza sztama: Olympiakos-Zvezda
Oto moje OSOBISTE zdanie na temat najlepszych ekip w europie.
BÓG HONOR OJCZYZNA!

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: fluor » 23.01.2011, 22:09

Nacional jest lepszy od Penarolu ;)

- Racing Avellaneda
- Hajduk Split
- Zenit St. Petersburg
- Arema Malang
- Universidad de Chile

Ogólnie to nie ma absolutnie porównania. Co najwyżej można sobie robić porównania TOP10 - ultras, hools z danego regionu.

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Sylwester89 » 23.01.2011, 22:24

W.F.H. pisze:
Sylwester89 pisze:Jake ekipy waszym zdaniem znajduja sie wśród 5 najlepszych,najlepiej zorganizowanych pod kazdym wzgledem na swiecie.Myśle ze kazdy ma swoja piątke najlepszych, kazdy bedzie kierowal sie w swoim wyborze róznymi aspektami kibicowskiego fachu. Motywójcie swój wybór krótkim opisem dlaczego akurat te ekipy.

Dla mnie najlepszymi sa;
1.Napoli- historyczna Wloska ekipa,prezentujaca od wielu lat niezmienie ten sam doskonały poziom zarówno u siebie jak i na wyjazdach, nie uginaja sie pod represjami skierowanymi w ruch Ultra we Wloszech,dwa niesamowicie ogromne młyny.
2.Salernitana- piekne oprawy,mlyn równiez bardzo liczny, pomimo tego iz klub wywodzi sie z nieduzego miasta
3.Rapid Wieden- Mysle obecnie zdecydowanie najdokladniej pod wzgledem staranosci,pomysłowości tworzone oprawy w Europie,znakomity melodyjny doping, ekipa bardzo moco przeciwstawiajaca sie komercjii w futbolu.
4.Boca Juniors- niesamowity fanatyzm,mentalnosc zarowno w dopingu jak i podczas spontanicznych awantur, ogolnie klimat Argentynskich barras bravas.
5.Chieti- fajna Wloska ekipa wystepujaca w jednej z nizszych klas rozgrywkowych, mimo to bardzo fajnie sie prezentujaca,pomyslowe,starane pokazy ultra, mam sentyment do tej ekipy.
Salernitana i Chieti w TOP 5 na świecie to chyba dobry żart. Chyba nikt na świecie nie ułożyłby takiej piątki jak Ty, a już na pewno nie kibice w/w klubów :)
Salernitana i Chieti w TOP 5 na świecie to chyba dobry żart. Chyba nikt na świecie nie ułożyłby takiej piątki jak Ty, a już na pewno nie kibice w/w klubów :)[/quote]

A dlaczego niby Salernitany nie moze byc w tym rangingu tymbardziej ze ja nie twierdze ze tak jest to poprostu moje zdanie, ekipa ta prezentuje sie naprawde znakomicie u siebie,bardzo liczny młyn,piękne choreografie, wyjazdy zaliczane rowniez w dobrych czasem bardzo dobrych liczbach,chuligansko wiadomo ze bez rewelacjii gdyz wiekszosc walk jak ma to miejsce w Poludniowej Europie spontaniczna,z uzyciem piro itp.Masz pare fotek i powiedz dlaczego uwazasz ta ekipe jako żart?
[link]
[link]
[link]
[link]

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Barnet » 24.01.2011, 00:05

apropo zdjęć i odrazu sory za OT

to ty sylwuś?

[link]
Obrazek

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: nisc » 24.01.2011, 01:03

Fluor masz racje ze porownania takie nie maja sensu, a propos ostatniego postu jesli to faktycznie Sylwek to zastanawiam sie z jakimi jeszcze fajerwerkami kibicowskimi zdarza nam sie tu polemizowac :-)

a co do Nacionalu Montevideo to krazy na youtubie taki filmik pokazujacy jak tragicznie sie prezentuja poza derbami z Penarolem...moze ktos go znajdzie bylbym wdzieczny..ja w kazdym razie mam wlasnie ten cel w wypadach kibicowskich- derby Montevideo, i mysle ze do 2015 roku uda mi sie przy pomyslnych wiatrach :-)
TYBET JEST SERBSKI

Piotrek198963
Posty: 1081
Rejestracja: 04.09.2010, 03:45

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Piotrek198963 » 24.01.2011, 01:40

1.Gremio Porto Alegre
2.Partizan Belgrad
3.Aris Saloniki
4.River Plate
5.Rapid Wiedeń
Obrazek

█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█
all corp are bastards

188
Posty: 8
Rejestracja: 17.01.2011, 11:15

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: 188 » 24.01.2011, 10:05

Barnet tutaj masz Sylwestra [link]

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: fluor » 24.01.2011, 13:32

nisc pisze:a co do Nacionalu Montevideo to krazy na youtubie taki filmik pokazujacy jak tragicznie sie prezentuja poza derbami z Penarolem...moze ktos go znajdzie bylbym wdzieczny..ja w kazdym razie mam wlasnie ten cel w wypadach kibicowskich- derby Montevideo, i mysle ze do 2015 roku uda mi sie przy pomyslnych wiatrach :-)
Oj to muszą być jakieś sfabrykowane dowody przez zawistnych fanów Penarolu. ;)

Osobiście bym chciał zobaczyć kiedyś mniej popularne a równie interesujące derby Kolumbii - obojętnie Cali, Bogoty czy Medellin. Kończą modernizować stadiony na MŚ U20 to znowu będą wyglądały jak powinny.

jms
Posty: 930
Rejestracja: 12.01.2010, 19:34

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: jms » 24.01.2011, 14:59

nisc pisze:cholernie ciezki ranking heh ;-), kryteria tez jasno nie podane no ale co tam jedziemy z koksem:

1. Penarol Montevideo
2. Gremio Porto Alegre
3. Hajduk Split
4. Crvena Zvezda Belgrad
5. Napoli SC

myśle że ten zestaw najbardziej odpowiedni ze wszystkich
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO ŚMIERCI

W.F.H.
Posty: 70
Rejestracja: 08.03.2010, 17:28

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: W.F.H. » 24.01.2011, 18:49

Sylwester89 pisze:Masz pare fotek i powiedz dlaczego uwazasz ta ekipe jako żart?
Nie uważam, że ta ekipa to żart, ale jej obecność w TOP 5 z pewnością już tak.

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Barnet » 24.01.2011, 20:50

ja bym proponował przekwalifikowanie tematu na Top 5 -najlepsze ekipy Europy, będzie o wiele łatwiej i ciekawiej
Obrazek

BobSwagger_
Posty: 1454
Rejestracja: 08.03.2010, 13:54

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: BobSwagger_ » 24.01.2011, 20:51

Ale na co zwracacie uwagę podając rankingi? Jeśli chodzi o liczby to drużyny z Ameryk i innych "egzotycznych" krajów, gdzie piłka nożna to religia, nie ma skurwiałej policji, która zakazuje kibicom wchodzenia na mecz, bilety są tanie i na stadion chodzą wszyscy jak leci. Jeśli chodzi o oprawy, to najdokładniejsze, z najlepszym przesłaniem mają polskie ekipy i jeśli o to chodzi to w TOP5 powinny być co najmniej 3 ekipy z Polski. Jeśli chodzi o doping to drużyny argentyńskie, bałkańskie ze względu na to, że to inna mentalność, inny typ ludzi, inny temperament. My śpiewamy jak na pogrzebie, Niemcy to samo, a Serbowie, Włosi, Argentyńczycy spiewają z całego serca pokazując ich przywiązanie do klubu. Jeśli chodzi o chuligankę (typową, na ustalonych regułach, na gołe pięści i przy wyrównanych liczbach - innymi słowy, uczciwą walkę) to w TOP5 również Polacy powinni obstawiać najwyższe stanowiska, na pewno też ktoś z Serbii, Rosji czy Argentyny (chociaż szczerze mówiąc to mam małe pojęcie o tamtejszej chuligance).

obserwator pzpn
Posty: 66
Rejestracja: 01.11.2010, 16:29

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: obserwator pzpn » 25.01.2011, 00:12

Piotrek198963 pisze: 3.Aris Saloniki
że co ? wez uzasadnij swoja opinie, bardzo jestem ciekawy.

Piotrek198963
Posty: 1081
Rejestracja: 04.09.2010, 03:45

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Piotrek198963 » 25.01.2011, 00:22

No już sobie nie żartuj że Aris ma mieć słaba ekipę . Jedna z najlepszych ekip fantastyczny doping wzorowany na Ameryce Południowej , mnóstwo co mecz wykorzystywanej pirotechniki, a zresztą każdy ma swój ranking i Aris uważam za jedną z najlepszych i nie musisz się z tym zgadzać.
Obrazek

█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█
all corp are bastards

obserwator pzpn
Posty: 66
Rejestracja: 01.11.2010, 16:29

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: obserwator pzpn » 25.01.2011, 00:41

juz mi nawet nie chodzi o mecz z Jagiellonia, bo wiadomo ze w kazdej ekipie sie trafia dziwni ludzie, ale chocby o to, ze jak mozna uwazac Aris za najlepsza ekipa nawet w samej Grecji? a co dopiero 3 na swiecie ... ja swojego rankingu nie zapieszcze, bo nie potrafie ułozyc druzyn od 1 do 5. napewno wyroznilbym Gremio, PAO, BVB, Patrizan, Spartak, CSKA, Napoli i Boca.

Stary14
Posty: 1208
Rejestracja: 04.01.2009, 12:34

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Stary14 » 25.01.2011, 10:43

Ja p******* ale tu kwiatki występują. Jeden gościu pisze że najlepszą ekipe hools na świecie ma Spartak, ktoś tam wymienia Aris w top 5. No ku*** ludzie opanujcie sie.
GOOD NIGHT left SIDE!

Andy Capp
Posty: 62
Rejestracja: 28.10.2009, 10:25

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Andy Capp » 25.01.2011, 11:01

-San Lorenzo - jako przedstawiciel argentyńskiego barra bravas,

-Crvena Zvezda Belgrad - jako przykład bałkańskiego fanatyzmu,

-CSKA Moskwa - duży potencjał chuligański, wiele grup sportowych,

-Napoli - nie można ułozyć takiego rankingu bez przedstawiciela włoskiego ultra, Napoli bezapelacyjny nr 1 pod względem liczb, prezentacji, a i chuligańsko nie maja czego się wstydzić na tle Europy

-Lech Poznań - w mysl zasady "cudze chwalicie...", bez wątpienia ekipa posiadająca chuligańska renome, dobrze jeżdżąca po Europie, mysle że śmiało może reprezentować polski styl kibicowania w takim rankingu.

Trudno ułożyć taki ranking. Nie możliwe jest obiektywne porównanie ekip o tak różnej charakterystyce. Bardziej ukazać w ten sposób wyrazistych przedstawicieli dominujących styli kibicowania. Zamiast San Lorenzo mozna wskazać równie dobrze Boca Juniors, a w miejsce CSKA - Spartaka. Zabrakło ekip angielskich jak np Manchester United jeżdżący wciąz w świetnych liczbach po Europie, Top 5 okazało się za ciasne nawet biorąc pod uwagę "pionierską" rolę angoli w chuligance w Europie. A co do Lecha, jeśli w notowaniach przewijają sie ekipy jak Rapid (przerażony gabarytami Wigier Suwałki, z całym szacunkiem do Wigier), czy Aris to miejsce Kolejorza w tym rankingu jest o wiele bardziej zasłużone. Aha, nie jestem kibicem Lecha...
Obrazek

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: jatar » 25.01.2011, 13:57

obserwator pzpn pisze:juz mi nawet nie chodzi o mecz z Jagiellonia, bo wiadomo ze w kazdej ekipie sie trafia dziwni ludzie, ale chocby o to, ze jak mozna uwazac Aris za najlepsza ekipa nawet w samej Grecji? a co dopiero 3 na swiecie ... ja swojego rankingu nie zapieszcze, bo nie potrafie ułozyc druzyn od 1 do 5. napewno wyroznilbym Gremio, PAO, BVB, Patrizan, Spartak, CSKA, Napoli i Boca.
że co ? wez uzasadnij swoja opinie, bardzo jestem ciekawy.
FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: fluor » 25.01.2011, 16:32

Z tym Arisem to faktycznie, w samych Salonikach lepszy jest PAOK.
BobSwagger_ pisze:Jeśli chodzi o liczby to drużyny z Ameryk i innych "egzotycznych" krajów, gdzie piłka nożna to religia, nie ma skurwiałej policji, która zakazuje kibicom wchodzenia na mecz, bilety są tanie i na stadion chodzą wszyscy jak leci.
Czy nie ma skurwiałej policji? No nie powiedziałbym. Monitoring na stadionach Argentyny i Brazylii jest. Gdzieś czytałem, że poniżej "ekstraklasy" w Argentynie kibice nie mogą jeździć na mecze wyjazdowe. To, że piro nie przeszkadza - poprostu to część widowiska, poza tym mają większe problemy niż odpalanie piro na stadionie. Zakazy stadionowe w Argentynie są, tylko nie bardzo działają :) Skurwiałą policję można było zobaczyć w Wenezueli w zeszłym sezonie po jednym z meczów FC Caracas, jak pałowali kibiców, strzelali, bili kaskami, wyrzucali bębny. Pojebów nie brakuje. W Kolumbii po jednej ze strzelanin, premier czy kto tam rządzi miał pomysł, żeby kibice nie mogli jeździć w barwach... także debilnych wymysłów władz też nie brakuje. Kibice sobie z tym radzą. Najgorzej jest ostatnio w Meksyku. Trwa walka z gangami narkotykowymi, powiązania barras bravas powodują też restrykcje na stadionach. Po jednym z wypadków z piro władze ligi go zakazały, nawet flagi na płocie im przeszkadzają. Oprawy się pojawiają, ale ruch ultras w sensie opraw nie był tam tak mocno zakorzeniony, przez co władze ligi mają większy wpływ w egzekwowaniu zakazów. Bilety też tam podrożały. Poza tym to co dla nas jest tanie, dla społeczeństw, gdzie miliony ludzi żyje w slamsach nie koniecznie. W Egipcie też kibice mieli spore problemy. Policja przed jednym z derbów Ahly - Zamalek zrobiła wjazdy na chaty i konfiskowała piro. W Indonezji dają radę, bo jest ich tysiące, a pikników praktycznie nie ma. Oficialnie jednak nie ma tak, że wchodzi kto chce. Np. na mecz Persija - Arema policja też ogarniczyła widownie do 85 tysięcy. To, że weszło 130 tysięcy? No cóż... ale teoretycznie też ograniczenia były :) W Wietnamie Hai Phong za piro, za zadymy też otrzymywał kary finansowe, zatrzymano i skazano część kibiców, policja podczas wyjazdu przeszukiwała autokary. A w Chinach? Po tym jak w 2004 w finale Pucharu Azji reprezentacja przegrała z Japonią doszło do rozrób, do zadym pod ambasadą, teraz jak się trafi mecz z Japonią wygląda tak, że nic nie wolno wnosić, bilety dostają urzędnicy, a w pierwszych rzędach siedzi wojsko. Z piro na meczach ligowych też mają problemy, a mimo to nadal pojawia się, rzadziej ale pojawia. Ile w Afrykańskim buszu było tragedii, po tym jak tłum szturmował a policja gazowała.

Wracając do rankingu. Z Afryki nr 1 ultras dałbym Wydad AC. Hooligans ostanio najwięcej zdziałali fani Esperance Tunis, ogólnie w Tunezji nie jest spokojnie, a to sprzyja takim wydarzeniom.

Widzę, że Gremio jest bardzo popularne, za finał Copa Libertadores 2007?

obserwator pzpn
Posty: 66
Rejestracja: 01.11.2010, 16:29

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: obserwator pzpn » 25.01.2011, 22:28

jatar pisze:
obserwator pzpn pisze:juz mi nawet nie chodzi o mecz z Jagiellonia, bo wiadomo ze w kazdej ekipie sie trafia dziwni ludzie, ale chocby o to, ze jak mozna uwazac Aris za najlepsza ekipa nawet w samej Grecji? a co dopiero 3 na swiecie ... ja swojego rankingu nie zapieszcze, bo nie potrafie ułozyc druzyn od 1 do 5. napewno wyroznilbym Gremio, PAO, BVB, Patrizan, Spartak, CSKA, Napoli i Boca.
że co ? wez uzasadnij swoja opinie, bardzo jestem ciekawy.

nie wiem czemu sie przypierdalasz. dlaczego BVB? za ilość ludzi w młynie i efekt wizualny trybuny z kibicami. czy kazda z ekip top5 musi miec najlepsza bande? ...

SH1920
Posty: 171
Rejestracja: 19.09.2009, 15:13
Lokalizacja: Blue City

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: SH1920 » 26.01.2011, 01:21

Ogólnie ten temat to jeden wielki żart,no ale nic wykłócajcie się dalej czy można dać BVB za dużą ilość ludzi w młynie czy może lepiej by pasowało wpisać jakąś ekipę z Ameryki Płd. za fanatyczny doping albo kogoś z Rosji za to,że mają po kilka ekip sportowych,a może wymieńmy tutaj Barcę za wspaniałą frekwencję na każdym meczu albo Real bo ma najwięcej Fan Clubów.Broń Boże,żebyście czasem nie zapomnieli wymienić jakiejś ekipy z Azji lub Afryki bo zaraz podniesie sie tutaj wielki raban,że im się należy bo rozkręcają ostre dymy z psiarnią i pod ambasadami.Nie zapomnijcie się też pokłócić o kogoś z Serie C bo robią dobre oprawy i muszą być w TOP 5 lub kogoś z angielskiej League Two bo mieli zajebistych hools w latach 70tych.
Zawsze wieRni i oddani,po kRes życia PsychoFani

Andy Capp
Posty: 62
Rejestracja: 28.10.2009, 10:25

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Andy Capp » 26.01.2011, 10:04

Temat faktycznie z przymróżeniem oka. Ale co w tym złego że osoby których horyzonty sięgają również poza krainę czarnych kapturów bawią się w układanie takiego rankingu? Ogólnie ma to taki sam sens jak układanie jakiegokolwiek rankingu dotyczącego kibicowania.

To dopiero ranking;)
http://ultras-tifo.net/news/247-best-fo ... rbies.html
Obrazek

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: fluor » 26.01.2011, 12:51

i oczywiście komentarze, że nie jest tak :)

SH1920 - akurat pod względem frekwencji też wygrywa BVB przed wszystkimi Barcami, Realami, ManU.

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: jatar » 26.01.2011, 17:02

obserwator pzpn pisze:
jatar pisze:
obserwator pzpn pisze:juz mi nawet nie chodzi o mecz z Jagiellonia, bo wiadomo ze w kazdej ekipie sie trafia dziwni ludzie, ale chocby o to, ze jak mozna uwazac Aris za najlepsza ekipa nawet w samej Grecji? a co dopiero 3 na swiecie ... ja swojego rankingu nie zapieszcze, bo nie potrafie ułozyc druzyn od 1 do 5. napewno wyroznilbym Gremio, PAO, BVB, Patrizan, Spartak, CSKA, Napoli i Boca.
że co ? wez uzasadnij swoja opinie, bardzo jestem ciekawy.

nie wiem czemu sie przypierdalasz. dlaczego BVB? za ilość ludzi w młynie i efekt wizualny trybuny z kibicami. czy kazda z ekip top5 musi miec najlepsza bande? ...
Heh czasami ilość nie idzie w parze z jakością ;]
FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Kamilzon » 13.06.2017, 10:14

1 BOCA
2 Raja
3 Aris

Więcej nie trzeba!

mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: mmm1 » 21.06.2017, 23:18

1. Legia Warszawa - Być może słabsi chuligańsko niż miejsca 2-5, no ale ilościowo najwięcej zagranicznych rozrób. Kijów, Wilno, Neapol generalnie gdzie nie pojadą to wszędzie wszyscy pochowani.
2. Wisła Kraków - Troche ze względu na stare czasy, trochę za Rzym, Gotteborg. Rzymianie do tej pory są pod wrażeniem zdemolowania miasta przez WSH.
3. Lech Poznań - Chuligańsko zdecydowanie nr 1 na świecie, no ale mało okazji do wykazania się stąd miejsce 3. Jednak jest to jedyna ekipa która całe bałkany wciąga nosem.
4. Ruch Chorzów - Spory potencjał jednak ze względu na marny poziom sportowy małe szanse wykazania się
5. Spartak Moskwa - Dodany z braku laku, tylko ze względu na pokonanie Legii. Raczej z miejscami 2-4 nie był by w stanie się równać.

Oczywiście powiecie że np ŁKS, Arka czy Lechia są silniejsze no ale nie mogę dodawać do rankingu za sam potencjał. Trzeba się wykazać na świecie.

Inter
Posty: 255
Rejestracja: 26.02.2007, 20:35
Lokalizacja: Polska

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Inter » 21.10.2017, 10:19

1. Boca
2. Crvena
3. Napoli
4. Besiktas
5. Partizan
http://slowfoot.pl/

BochniaFascistCrew
Posty: 30
Rejestracja: 28.09.2017, 11:44

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: BochniaFascistCrew » 08.05.2018, 16:28

Ameryka Południowa:

1. San Lorenzo (wyróżnione jako bezsprzecznie najlepsza ekipa na świecie)
2. Boca Juniors
3. Rosario Central
4. Penarol
5. River Plate
6. Newells Old Boys
7. Independiente Medelin

Europa:

1. Crveza Zvezda
2. PAOK
3. Napoli
4. Hajduk Split
5. Levski Sofia
.. CSKA Sofia

Eh, na obecną chwilę nie widzę nikogo więcej z Europy żeby umieścić w tym rankingu, a jeszcze pare lat temu można by było wymieniać i wymieniać. Niestety fanatyzm na europejskich trybunach zaczął wymierać...

Afryka:

1. Raja Casablanca
2. Wydad Casablanca
3. Al-Ahly
4. MC Alger
5. Ittihad Tanger

Azja:

1. PSS Sleman
2. Urawa Red
3. Persija Jakarta
4. Ultras Malaya (reprezentacja Malezji)
5. Jahor DT
Złoto zabija rasę, gubi Ciebie i mnie,
Złoto pożera duszę, pije Aryjską krew!

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: bez-napinki » 09.05.2018, 08:41

Napoli?
Gdzie Żeljeznicar albo FK Sarajewo? Mimo konfliktów Partizan to nadal czołówka Europy.

BochniaFascistCrew
Posty: 30
Rejestracja: 28.09.2017, 11:44

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: BochniaFascistCrew » 09.05.2018, 18:07

bez-napinki pisze:
09.05.2018, 08:41
Partizan to nadal czołówka Europy.
Trzy grupy gangusów napieprzające się o narki miedzy sobą na stadionach, ustalające z u€fa jaką oprawę mogą wywiesić. Brawo, wygrałeś forum kolego xD
Złoto zabija rasę, gubi Ciebie i mnie,
Złoto pożera duszę, pije Aryjską krew!

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: Psoriasis » 15.05.2018, 07:38

BochniaFascistCrew pisze:
08.05.2018, 16:28
Ameryka Południowa:

1. San Lorenzo (wyróżnione jako bezsprzecznie najlepsza ekipa na świecie)
2. Boca Juniors
3. Rosario Central
4. Penarol
5. River Plate
6. Newells Old Boys
7. Independiente Medelin

Europa:

1. Crveza Zvezda
2. PAOK
3. Napoli
4. Hajduk Split
5. Levski Sofia
.. CSKA Sofia

Eh, na obecną chwilę nie widzę nikogo więcej z Europy żeby umieścić w tym rankingu, a jeszcze pare lat temu można by było wymieniać i wymieniać. Niestety fanatyzm na europejskich trybunach zaczął wymierać...

Afryka:

1. Raja Casablanca
2. Wydad Casablanca
3. Al-Ahly
4. MC Alger
5. Ittihad Tanger

Azja:

1. PSS Sleman
2. Urawa Red
3. Persija Jakarta
4. Ultras Malaya (reprezentacja Malezji)
5. Jahor DT
Z tym CSKA Sofia to chyba cie ponioslo. Jak znajde czas to przesle ci film z trybun CSKA. Film sprzed jakiegos miesiaca moze albo troche dalej. Kolega ktory byl u mnie z goscina sam potwierdzil, ze maja spory kryzys na trybunach.

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Top 5-najlepsze ekipy na świecie

Post autor: bez-napinki » 15.05.2018, 14:10

BochniaFascistCrew pisze:
09.05.2018, 18:07
bez-napinki pisze:
09.05.2018, 08:41
Partizan to nadal czołówka Europy.
Trzy grupy gangusów napieprzające się o narki miedzy sobą na stadionach, ustalające z u€fa jaką oprawę mogą wywiesić. Brawo, wygrałeś forum kolego xD
xD xP rotfl!
sorry, skoro wydałeś wyrok na forum, to tak musi być!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości