Holandia - Kibicowsko

Informacje ze światowych trybun
Siódemka
Posty: 84
Rejestracja: 06.09.2012, 20:20

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Siódemka » 15.02.2014, 19:19

Nie jestem już w Holandii,było to w tamtym roku w okresie wiosennym.



Foienoord
Posty: 4
Rejestracja: 28.03.2014, 20:23

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Foienoord » 28.03.2014, 20:30

Mieszkam w Schiedamie. Akcentów kibicowskich (polskich) jest niewiele, parę wlepek na słupach, przeważnie Legia, Lech i tyle. Mieszkam tutaj 4 lata, i widziałem paru kolesi w różnych barwach. Jesli chodzi o Feyenoord i Spartę, to w Schiedamie jest trochę kibiców Sparty, jednak nie tak jak sobie można to wyobrazić. Przeważnie dziadki z babciami, jadący w barwach na mecz na rowerach. Jest sporo kibiców Feyenoordu, zresztą wszędzie w regionie.

Rocky Marciano
Posty: 13
Rejestracja: 08.02.2011, 21:22

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Rocky Marciano » 29.03.2014, 16:35

Foienoord pisze:Jesli chodzi o Feyenoord i Spartę, to w Schiedamie jest trochę kibiców Sparty.
Wiadomo, że Rotterdam zdominowany jest przez Feyenoord, ale mógłby ktoś opisać Spartę, która ma chyba mimo wszystko sporo fanów, jednak jest w cieniu wielkiego rywala.
Najmocniejsze bandy chuligańskie w Holandii mają Ajax, Feyenoord, ADO Haga (Den Haag), Utrecht. Wyróżnia się ktoś jeszcze? Bo PSV Eindhoven raczej nie... Jaki klub byście ewentualnie dodali?

Foienoord
Posty: 4
Rejestracja: 28.03.2014, 20:23

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Foienoord » 02.04.2014, 16:45

Fc Den Bosch, Willem II, Roda Kerkrade, GAE Deventer i NEC. Ekipy małe ale charakterne. Praktycznie wszędzie są jakieś tam grupki, z tym że bardziej wygląda to na grupki małolatów poubieranych w ciuchy Stone Island, i pozujących przed małoletnimi psiapsiółami na huliganów. Ekipy liczące się, to właśnie te które wymieniłeś.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Banti » 03.04.2014, 00:42

Foienoord pisze:Fc Den Bosch, Willem II, Roda Kerkrade, GAE Deventer i NEC. Ekipy małe ale charakterne. Praktycznie wszędzie są jakieś tam grupki, z tym że bardziej wygląda to na grupki małolatów poubieranych w ciuchy Stone Island, i pozujących przed małoletnimi psiapsiółami na huliganów. Ekipy liczące się, to właśnie te które wymieniłeś.
Dodaj opuszczanie spodni, pokazywanie dup, machanie genitaliami i propozycje "solówek" w proporcji 1:10 z marokańskimi nożami - właśnie opisałeś gayenoord. Wyjechałeś z charakternej Polski, przerzuciłeś się na pedrylsko-lansiarski gayenoord, nie wstyd ci?
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Foienoord
Posty: 4
Rejestracja: 28.03.2014, 20:23

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Foienoord » 03.04.2014, 01:37

p********* jak potłuczony, i gówno wiesz. c*** ci do tego czy i gdzie wyjechałem i czy mi wstyd czy nie. Nie o tym temat, więc morda krótko.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Banti » 03.04.2014, 22:51

Powiało mega grozą:) W realu też jesteś taki wyszczekany? Faktycznie, to nie temat o pedalskich klimatach, więc już racz tak nie podniecać się tutaj twoim gayenoordem. Bez odbioru cieplutki chłopczyku.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Foienoord
Posty: 4
Rejestracja: 28.03.2014, 20:23

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Foienoord » 20.04.2014, 01:14

Spójrz więc parówo w jakim temacie piszesz i znikaj. Bo to nie temat 5 liga wielkopolska. Nara.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: fluor » 21.04.2014, 15:14


Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Banti » 02.05.2014, 09:59

Turasy celebrują zdobycie mistrza Turcji - Fenerbahce w Rotterdamie.
Zapewne nasz waleczny i parówkożerny polski hooligan z Gayenoordu rzetelnie zda relację co wtedy robił on i jego holendersko/marokańskie ziomki - władcy Rotterdamu i Surinamu:)))
Obrazek
Obrazek
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

LM1
Posty: 127
Rejestracja: 28.10.2009, 18:21
Lokalizacja: Łódż

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: LM1 » 03.05.2014, 22:52

Banti@wyobraż sobie że u nas w kraju jakaś banda c**** ( czyt brudasy ) świętuje na ulicach jakiegokolwiek wiekszego miasta zdobycie mistrza przez swój klub:))

Fejnord może z nimi świętowali:))
CSM

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: wurda1ak » 17.08.2014, 13:08

Psiarnia zapobiegła starciu między Go Ahead Eagles i PEC Zwolle. W małej miescinie Wijhe , fani GA wysiedli z pociagu jak było umówione , jednak reakcja psów byla szybka i do niczego nie doszlo .
32 hools Go Ahead zawinietych (zarekwirowany sprzet i dragi)

[link]

Z kolei jakies trzy tyg temu psy w Amsterdamie i Rotterdamie dokonaly zatrzymań 22 kiboli Ajaxu - w związku z zajściami na kwietniowym meczu pucharowym z Zwolle.
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

Farmonouse
Posty: 49
Rejestracja: 19.12.2012, 07:00

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Farmonouse » 05.01.2015, 19:14

Bez Zbednego p******. ludzi w barwach nie widac prwie wogole no chyba ze przed meczem oczywiscie na meczach zalezy od ekipy czasem cisza na brak atrakcyjnego rywala oczywiscige co do walk zdarzy im sie ze maja chlopaki zasady ale wiekszosci jest to walka na sprzet lub wpierdolenie sie do baru na 15 chlopa w dobre 50 dyszek z maczetami dluzszymi niz ich rece w razie nei dowierzania poszukajcie po necie cos tam sie znajdzie a co najlepsze w 1/2 takich sytuacji do niczego nie dochodzi bo w moment sa psy ktore wybiagaja w 2 na 50 chlopa i kazdy zawija . Co do Naszych Barw Osobiscie sam latam w barwach codziennie i raz mi sie zdarzylo gdzie podbilo do mnie 3 ciapatych burakow ale pech trafil ze akurat wyskakiwalem do sklepu a w furce 2 ziomeczkow co odrazu wywolalo reakcje kto pierwszy w markecie+ jeden gubi jakis scyzoryk niestety po nie calych 5 minutach mamy trzepana cala fure z gory na dol i mandatami po 230 euro na glowe , zapewne telefon byl od jakiegos spoleczniaka ale kto ma na uwadze ta lige jest ona smieszna bez zandych zasad w polowie przykladow a co Do Legii to im sie dziwie ze lubia sie swatac z murzynownia i ciapakami , ale to juz ich wyloczna sprawa. I NA KONCU PROSZE BEZ ZBEDNEGO PIERDOLENIA JEZELI DLA WAS TA LIGA JESt WARTA UWAGI BO WYRAZAM TYLKO SWOJA OPINIE BO PO TO FORUM jest WIEC JAK MACIE ROZPIERDALAC TEMAT PRZEZ TYDZIEN DARUJCIE SB ...

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Banti » 05.01.2015, 22:44

Farmonouse, Ty chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po Sylwestrze:)
Fakt jednak, że holenderskie klimaty obecnie to: multikulti czyli w c*** abdullahów i czornych, pizganie sobie fotek drogich ciuchów i... butów oraz wklejanie selfów z groźnymi minami po pejsbukach. W sumie tendencja ogólnoeuropejska. Świat internetu.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Farmonouse
Posty: 49
Rejestracja: 19.12.2012, 07:00

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Farmonouse » 10.01.2015, 10:04

Banti pisze:Farmonouse, Ty chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po Sylwestrze:)
Fakt jednak, że holenderskie klimaty obecnie to: multikulti czyli w c*** abdullahów i czornych, pizganie sobie fotek drogich ciuchów i... butów oraz wklejanie selfów z groźnymi minami po pejsbukach. W sumie tendencja ogólnoeuropejska. Świat internetu.
czy

Jezeli ja nie wytrzezwialem moze ale jak pisalem poszukac w internecie wystarczy zeby potwierdzic to co widze tutaj w Holandii

https://www.youtube.com/watch?v=n_puqPuMchk Ajax atakuje Celtic widac tam Maczety c*** wie co oni tam maja dluzsze niz rece u paru chlopow i ilu psiakow wbieglo w nich i co sie dalej wydarzylo ja rozumiem ze przypal etc ale zostawili tam paru swoich chlopow ktorzy byli w srodku ;))))))))

https://www.youtube.com/watch?v=Ln_xSGzyFTs a tu masz filmik z tego forum skoro ja nie wytrzezwialem to pojezdzij po rotterdamie hadze czy amsterdamie
chyba ze mieszkasz w Polsce Ostanio tez Psiaki Rozgarnely Jak Eagles lecieli gdzies na akcje przy zawijce znaleziono ponad 15 maczet + mniejszych narzedzi jak oni to nazywaja i ty mi mowisz ze oni maja cos wspolnego z kibicami ?? TO TAK JAK CRACOVIA I WISLA KTORZY nie bili sie nigdy na rece moze teraz Wisla cos prboje ale nadal cisza no chyba ze degustujesz w takich klimatach to pzdr jak ci odpierdola reke od lokcia w dol to wtedy polubisz ten klimat


Lub Swietowanie Ciapkow z Turcji na Wyjezdzie w Rotterdamie gdzie byl ten wielki Feyenoord????? jest pare fotek widzialem nawet na gorze przesun i teraz zadaj sobie pytanie czy w Polsce Banda ciapuchow swietowala by W Poznaniu Warszawie Gdansku itp.. zreszta to tylko moje zdanie :)

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Banti » 10.01.2015, 15:35

Farmonouse pisze: czy
Jezeli ja nie wytrzezwialem moze ale jak pisalem poszukac w internecie wystarczy zeby potwierdzic to co widze tutaj w Holandii
https://www.youtube.com/watch?v=n_puqPuMchk Ajax atakuje Celtic widac tam Maczety c*** wie co oni tam maja dluzsze niz rece u paru chlopow i ilu psiakow wbieglo w nich i co sie dalej wydarzylo ja rozumiem ze przypal etc ale zostawili tam paru swoich chlopow ktorzy byli w srodku ;))))))))

https://www.youtube.com/watch?v=Ln_xSGzyFTs a tu masz filmik z tego forum skoro ja nie wytrzezwialem to pojezdzij po rotterdamie hadze czy amsterdamie
chyba ze mieszkasz w Polsce Ostanio tez Psiaki Rozgarnely Jak Eagles lecieli gdzies na akcje przy zawijce znaleziono ponad 15 maczet + mniejszych narzedzi jak oni to nazywaja i ty mi mowisz ze oni maja cos wspolnego z kibicami ?? TO TAK JAK CRACOVIA I WISLA KTORZY nie bili sie nigdy na rece moze teraz Wisla cos prboje ale nadal cisza no chyba ze degustujesz w takich klimatach to pzdr jak ci odpierdola reke od lokcia w dol to wtedy polubisz ten klimat

Lub Swietowanie Ciapkow z Turcji na Wyjezdzie w Rotterdamie gdzie byl ten wielki Feyenoord????? jest pare fotek widzialem nawet na gorze przesun i teraz zadaj sobie pytanie czy w Polsce Banda ciapuchow swietowala by W Poznaniu Warszawie Gdansku itp.. zreszta to tylko moje zdanie :)
Ale Kolego, przewin sobie i zobacz kto wklejal zdjecia turasow w Rotterdamie i kto pisal o kosach w lapach holenderskich marokancow... Dobra, pomoge Ci - to bylem ja heh.
Pewnie w pospiechu czytales mojego posta i nie zakumales bazy, ze potwierdzilem tylko Twoje slowa. Holandii juz nie ma. j**** allahow.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Śmiałojestnasmało » 11.10.2015, 12:21

Może ktoś powiedzieć który mecz w Holandii jest najlepszy pod względem atmosfery na trybunach?
Któryś z tych :
Feyenoord-Ajax/PSV?
Ajax-Feyenoord/PSV?
Czy może w Eindhoven?

La-coste
Posty: 108
Rejestracja: 30.10.2010, 20:04

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: La-coste » 11.10.2015, 20:22

Żaden z tych.Mecze Ajaxu z Feyenoordem są rozgrywane bez kibiców gości, więc to chyba wystarczający argument.
Ja osobiście wolałbym już wybrać derby NEC - Vitesse niż piknik na "Arenie".

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Śmiałojestnasmało » 17.10.2015, 20:07

Nigdy nie interesowałem się ligą holenderską dlatego dziwi mnie to, że PSV nikt nie traktuje poważnie jeśli chodzi o atrakcje poza piłkarskie.Typ z Feyenoordu dał mi takie zestawienie kos, akurat nie wspominał nic o NEC ani Vitesse.

Den Haag - Ajax
Utrecht - Ajax, Twente
Feyenoord - Ajax, Twente
Twente - Groningen, Feyenoord

Trzeba mieć kartę kibica czy coś w tym stylu żeby kupić bilet w Holi?

Ultra2012
Posty: 79
Rejestracja: 14.03.2012, 12:18

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Ultra2012 » 24.04.2016, 21:14

Jako, ze będę niedługo w Holandii, kolo Rotterdamu to chciałbym się wybrać na mecz. W tym czasie co ja będę gra tylko Excelsior. Mam pytanie do znających realia holenderskie. Jest szansa kupić bilet w kasie w dniu meczu? Często są tam komplety na spotkaniach? Da rade ogarnąć coś wcześniej przez neta? jakieś karty kibica są potrzebne?

ens
Posty: 25
Rejestracja: 12.01.2016, 13:42

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: ens » 25.04.2016, 14:31

Mam do sprzedania koszulkę kultowej marki Football Culture. Koszulka jest nowa i rozmiar S. Cena sklepowa to 110 zł ale ja sprzedam znacznie taniej. Jak coś pisać na PM.

Obrazek

radziu66
Posty: 11
Rejestracja: 16.10.2011, 19:45

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: radziu66 » 25.04.2016, 22:50

Ultra2012 pisze:Jako, ze będę niedługo w Holandii, kolo Rotterdamu to chciałbym się wybrać na mecz. W tym czasie co ja będę gra tylko Excelsior. Mam pytanie do znających realia holenderskie. Jest szansa kupić bilet w kasie w dniu meczu? Często są tam komplety na spotkaniach? Da rade ogarnąć coś wcześniej przez neta? jakieś karty kibica są potrzebne?

Exelsior to mały klubik ze stadionem na 3,5 tys takze nawet jeli uda Ci sie kupic bilet to cudów sie nie spodziewaj.Bilety będą do kupienia przed meczem jesli jakies zostaną ze sprzedazy internetowej do ktorej potrzebna jest karta klubowa.To ostatni mecz sezonu takze moze byc ciezko.Sprawdzilem i na chwile obecna jest jeszcze troche ponad 100 biletow.

ens
Posty: 25
Rejestracja: 12.01.2016, 13:42

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: ens » 11.05.2016, 18:08

ens pisze:Mam do sprzedania koszulkę kultowej marki Football Culture. Koszulka jest nowa i rozmiar S. Cena sklepowa to 110 zł ale ja sprzedam znacznie taniej. Jak coś pisać na PM.

Obrazek

Tu aukcja -> [link]

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: dziuraweportki » 13.05.2016, 15:28

Nie będę specjalnie zakładał nowego wątku dlatego tutaj sobie pozwolę zapytać.

Jak generalnie kształtuje się scena w Belgii? Są jakieś prawice, lewice? Jakiś podział na Flamandów i Walonów? Ktoś aktywniejszy od pozostałych w ultrasach i h?

W ostatnich latach kilkukrotnie w pucharach Belgia była zwiedzana przez pucharowiczów, jakieś opinie?

Generalnie coś można o nich napisać ciekawego?

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Ultra1312Style » 20.09.2016, 11:42

Relacja oraz galeria ze spotkania Twente - ADO Den Haag
[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

yob
Posty: 69
Rejestracja: 16.03.2007, 16:17

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: yob » 07.11.2016, 23:00

Czy mi sie zdaje czy faktycznie na mecze w Hadze kibice Feyenoordu maja staly zakaz wjazdu tak jak na Ajax?
Pytam, bo mam szanse zaliczyc ten mecz w lutym, ale jak ma byc bez przyjezdnych to lepiej od razu poszukam cos innego.

Tel
Posty: 523
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Tel » 17.11.2016, 18:14

https://m.youtube.com/results?q=nancy%2 ... enord&sm=3
32 sekunda, czyżbym słyszał Polaków? Jak tak, to może ktoś wie po której stronie?
Obrazek

infamis
Posty: 47
Rejestracja: 26.08.2013, 20:28

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: infamis » 17.11.2016, 19:46

w 32 - raczej Feyenoord
w 48 sekundzie tez slychac "dawaj k****"
kiedys typ w Widzewa tu na forum deklarowal ,ze udziela sie w Nancy wiec moze faktycznie po obu stronach
pozdrawiam

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Leon_88_OR » 08.09.2017, 12:33

Witam. Jezeli ktos planowal wybrac sie jutro na mecz Heracles-Feyenoord niestety bez fankarty biletu sie nie kupi. :/
Ma ktos jakies plany meczowe na ten weekend? Okolice Almelo ,Deventer?
Co ma wisieć nie utonie...

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: dziuraweportki » 20.11.2017, 14:57

Czy NAC Breda cokolwiek znaczy na kibicowskiej mapie Holandii? Jakieś grzybobrania, zgody, kosy, coś o ekipie?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: nisc » 21.11.2017, 20:53

dziuraweportki pisze:
20.11.2017, 14:57
Czy NAC Breda cokolwiek znaczy na kibicowskiej mapie Holandii? Jakieś grzybobrania, zgody, kosy, coś o ekipie?
Regularnie pojawiaja sie w Glasgow u swoich ziomkow z CSC/GB...niekiedy obskakujac w jape jak np.przy okazji wizyty Utrechtu pare lat temu
TYBET JEST SERBSKI

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Leon_88_OR » 25.02.2018, 00:13

Siemano. Jest ktos z okolic Amsterdamu kto ma checi na weekendowy groundhopping???
Co ma wisieć nie utonie...

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Artur Polska » 19.03.2018, 17:18

Zwolle 15 vs Vitesse Arnhem 15, walka w kategorii wiekowej do 23 lat, zwycięstwo Zwolle. Natomiast miesiąc wczesniej odbyła się ustawka młodymi składami pomiędzy Zwolle 10 vs Heerenveen 13, zwycięstwo również Zwolle.

FR1908
Posty: 1
Rejestracja: 03.04.2018, 23:42

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: FR1908 » 03.04.2018, 23:51

nowa19ts06huta pisze:
20.08.2017, 12:54
Czy w Rotterdamie miedzy kibicami panuje pokoj czy sa wasnie miedzy 3 ekipami Feyenoordu, Excelsioru i Sparty?
Mimo że w Rotterdamie są te trzy kluby to i tak numerem jeden jest Feyenoord. Ekipy Sparty i Excelsioru nie są już takie jak kiedyś , zadymy i tak dalej(raczej bardziej Sparta). Między kibicami Feyenoordu i Excelsioru była w cudzysłowiu ''sztama'' kluby były połączone szkółkami piłkarskimi. Kibicowsko nie ma spin raczej , Sparta i Excelsior nie sa tak liczne żeby zagrozić Feyenoordowi , na meczach kończy się tylko na dopierdalaniu słownym zza płotu i kozaczenie , w sumie jak w całej Holandii na trybunach , tak to jest pokój , kibice nie tłuką się , za barwy nie biją , Feyenoord bardziej skupią się na kosie z joden , PSV , Utrechtem , Bredą i innymi ;) Rotterdam należał zawsze do Feyenoordu ;)

Wells
Posty: 256
Rejestracja: 16.01.2010, 21:26

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Wells » 09.04.2018, 12:42

Utrecht vs Feyenoord


[link]

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Leon_88_OR » 17.05.2018, 11:22

Tydzien temu ,przy okazji meczu barazowego Telstar-De Graafschap ganianki na miescie ,troche piro i jeden fan z Velsen w szpitalu z rana klota...

https://m.youtube.com/watch?v=qBpURkKnBu4
Co ma wisieć nie utonie...

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: Artur Polska » 17.05.2018, 14:00

Na weekendzie odbył się turniej kibiców Ajaxu Amsterdam wraz z nimi na turnieju obecni : Cracovia i Anderlecht

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: dziuraweportki » 18.05.2018, 13:14

nisc pisze:
21.11.2017, 20:53
dziuraweportki pisze:
20.11.2017, 14:57
Czy NAC Breda cokolwiek znaczy na kibicowskiej mapie Holandii? Jakieś grzybobrania, zgody, kosy, coś o ekipie?
Regularnie pojawiaja sie w Glasgow u swoich ziomkow z CSC/GB...niekiedy obskakujac w jape jak np.przy okazji wizyty Utrechtu pare lat temu
Ostatnio zauważyłem na którymś z ich niedawnych meczów, że widnieje mała flaga St. Pauli. Poczytałem wywiad z ichniejszym kimś tam i to fakt - NAC Breda uderza od czasu do czasu na Millerntor-Stadion, bo spodobał im się tamtejszy klimat. Na chwilę obecną można spokojnie powiedzieć, że pomiędzy obiema ekipami jest coś na zasadzie dobrych kontaktów.

Z kronikarskich informacji (choć może gdzieś padło info) - ponad m-c temu Utrecht obija na autostradzie Feyenoord krojąc im przy okazji niewielką flagę.

https://www.youtube.com/watch?v=X2cARti6_Pc - początek marca. De Graafschap vs Go Ahead Eagles.

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Holandia - Kibicowsko

Post autor: dziuraweportki » 04.12.2018, 22:43

Cześć,

czy Feyenoord w ostatnich poza spotkaniem z Nancy, z kimś Czech (chyba Sparta Praga) i AZ Alkmaar miał jakieś inne potyczki? Jeśli tak to jak to liczbowo wyglądało i z jakim efektem?


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości