MADE IN RUSSIA

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Człowiek z Blizną
Posty: 538
Rejestracja: 23.09.2010, 17:56
Lokalizacja: Biała Polska

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Człowiek z Blizną » 07.12.2010, 19:32

W Rosji jak wiadomo dużo skinów ;] A tu jedna z ostatnich opraw CSKA [link] Jak dla mnie godna uwagi...Wiadomo w Rosji dużo ustawek(Spokojnie można oglądać w necie bo u nich raczej z wiadomych przyczyn nikt się nie przyczepi i nie będzie ,,rozkminiał co i jak")Widać nawet że w ustawkach biorą udział jacyś szczyle... Moim zdaniem najlepsze ekipy to CSKA,Spartak,Zenit i wiele innych..Oprawy nie tak bardzo urozmaicone...I mam tu pytanie czy jest może w Rosji jakaś ,,czarna owca" Ekipa z lewackimi poglądami?
"..Dobrze pamiętam cudowne lata,beztroskie chwile spędzone na ulicy piłka pod pachą, kumple w około,dobrych przygód fanatycy.."

http://www.smog.pl/wideo/5978/narkotyki/



Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Adiś » 08.12.2010, 10:38

Człowiek z Blizną pisze:W Rosji jak wiadomo dużo skinów ;] A tu jedna z ostatnich opraw CSKA [link] Jak dla mnie godna uwagi...Wiadomo w Rosji dużo ustawek(Spokojnie można oglądać w necie bo u nich raczej z wiadomych przyczyn [/]nikt się nie przyczepi i nie będzie ,,rozkminiał co i jak")Widać nawet że w ustawkach biorą udział jacyś szczyle... Moim zdaniem najlepsze ekipy to CSKA,Spartak,Zenit i wiele innych..Oprawy nie tak bardzo urozmaicone...I mam tu pytanie czy jest może w Rosji jakaś ,,czarna owca" Ekipa z lewackimi poglądami?



mozesz rozwinac ?
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: azs1984 » 10.12.2010, 15:38

Wydaje mi się że prócz Spartaka, CSKA, Dynama Moskwa oraz Zenitu to jest tam pustynia kibicowska, czy się mylę? oprawy mają cienkie, klimat ultras nie jest u nich w modzie, chuliganka każdy wie na jakim jest poziomie.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: fluor » 10.12.2010, 19:51

Tak ci się wydaje, jest dużo ekip i to nie tylko w najwyższej klasie.
aż taki słaby ultras?
http://www.youtube.com/watch?v=JDb5uOnWFh8

http://www.youtube.com/watch?v=oACJ2Zjd ... re=related

Tak poza tym na reprezentacji często przygotowują oprawy. Cieniutkie oprawy to można napisać, że są w Kazachstanie albo Azerbejdżanie. W przypadku Rosji to jest nadużycie.

Thor1982
Posty: 104
Rejestracja: 08.10.2010, 22:06

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Thor1982 » 11.12.2010, 03:47

Może ktoś opisać podział Moskwy? Wiadomo że główna rywalizacja jest między CSKA i Spartakiem, a pozostałe kluby stoją po jednej lub drugiej stronie barykady. Wiem że Dynamo trzyma z CSKA, a Torpedo ze Spartakiem. A pozostałe kluby? Lokomotiv?

fan_1953
Posty: 275
Rejestracja: 24.01.2009, 16:36

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: fan_1953 » 11.12.2010, 10:06

Oprawy Zenitu, bardzo dobre wykonanie

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

elep
Posty: 37
Rejestracja: 28.04.2010, 14:28

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: elep » 11.12.2010, 22:31

[link]
To co piszę na forum jest tylko i wyłącznie moim osobistym zdaniem i nie jest oficjalnym stanowiskiem kibiców Polonii Warszawa.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: 1925 » 12.12.2010, 01:57

[link]


rip
:arrow:

martinio
Posty: 139
Rejestracja: 05.08.2007, 11:56

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: martinio » 12.12.2010, 06:30

PERSONA NON GRATA&CHULIGANI Z BAZALU

swoj czlowiek
Posty: 432
Rejestracja: 10.03.2007, 15:03

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: swoj czlowiek » 12.12.2010, 18:49

Około 5 tys. pseudokibiców piłkarskich starło się w Moskwie, na Placu Maneżowym przed murami Kremla, z siłami specjalnymi milicji OMON. Milicja użyła pałek i gazu łzawiącego. Rannych zostało 29 ludzi. Zatrzymano co najmniej 65 uczestników zajść.

Do podobnych zamieszek doszło także w Petersburgu. Wzięło w nich udział około 2 tys. pseudokibiców Zenita Petersburg. Milicja zatrzymała 60 osób.

Pseudokibice zgromadzili się, aby uczcić pamięć swojego kolegi Jegora Swiridowa, fanatyka Spartaka Moskwa, zastrzelonego 6 grudnia na przystanku autobusowym w północnej części stolicy Rosji podczas sprzeczki z kilkoma przybyszami z Kaukazu.

Strzelający został zatrzymany następnego dnia. Jest nim niejaki Asłan Czerkiesow, mieszkaniec Kabardo-Bałkarii, republiki na Północnym Kaukazie. W kolejnych dniach milicja zatrzymała trzech innych uczestników zatargu, także mieszkańców republik północnokaukaskich. Okazało się, że wszyscy oni byli już w rękach milicji bezpośrednio po zabójstwie 28-letniego Swiridowa, jednak zostali zwolnieni.
[link]
EUROPA DLA BIAŁYCH
POLSKA DLA POLAKÓW

[link] 14/88
Aborcja-prawdziwy holocaust

innergame
Posty: 51
Rejestracja: 19.04.2010, 18:44

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: innergame » 17.12.2010, 20:37

[link]

Larkson1908
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Larkson1908 » 21.12.2010, 15:27

innergame pisze:[link]
co to za ekipy i kiedy to było?

mediolan
Posty: 66
Rejestracja: 11.09.2010, 16:19

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: mediolan » 22.12.2010, 17:01

pracowalem w rosji od 99 do 2001 moze to juz historia ale takie krotkie spostrzezenia .... w tamtym czasie spotykajac sie z kibicami w Moskwie wyczuwalny byl durzy szacunek dla klimy w naszym kraju ... chodzac po miescie w szaliku Wisly ,kilka razy bylem mylony jako kibic Cska i po mimo ze Spartak w tym czasie byl uwazany za lepszac(liczebniejsza) ekipe kilka razy Spartakowcy widzac mnie w tym szalu ustapili mi miejsca na chodniku a 2 razy przeszli na druga strone ulicy ... wiec juz wtedy czuli duzy respekt(strach) przed kibicami z Cska .Kiedy poznalem ich blizej stawiali lychy zeby opowiedziec im cos o klimatach w naszym kraju .... Chlopakow z Cska poznalem troche lepiej ,wspolne impry ,d*** itp .... i zawsze prosili (przypominali ) "do knajpy bez sprzetu" i opowiadali juz wtedy ze chcieli by sie spotkac z Lechem lub Arka .... natomiast nie zyczyli by sobie spotkania z Cracovia czy Wisla .... bo naprawde mieli wyobrazenie o tych ekipach jako mordercow i mimo ze kilka osob wrocilo z wojny to nie mieli by ochoty powalczyc na krakowskich warunkach .... czasy sie zmienily ale do dzis milo sie robi jak otwieraly sie mordy moskwiczom sluchajac o krakowskich klimatach ,lub o ekipach Lecha,Arki ,Legii i Lechii -Priviet wsiem iz Moskwy-

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: 1925 » 26.01.2011, 22:17

:arrow:

Jihad
Posty: 88
Rejestracja: 01.10.2009, 10:38
Lokalizacja: Cracovia

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Jihad » 03.02.2011, 11:57

Pytanie do kogoś ogarnietego. Wybieram się do Kalingradu i chciaelm dowiedzieć się z kim miejscowa Bałtika gra najciekawszy/najciekawsze mecze pod względem kibicowskim?

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Viclav » 03.02.2011, 18:28

[link]
Ja tam ogarnięty nie jestem, ale tu masz foty z poprzedniego sezonu 1. Dywizji Rosyjskiej. Możesz sobie przejrzeć kto jak się prezentował, w tym na wyjeździe do Królewca
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Viclav » 04.02.2011, 12:59

U nas jest nagonka spowodowana Euro 2012, Rosjanie mogą mieć problemy przez MŚ 2018.
[link]

Wrzucam pierwszy fragment potraktowany translatorem google. Za dużo tekstu, żeby tłumaczyć i wrzucać całość, kto chce, może sobie sam to zrobić.
Jakość jest jaka jest, ale wiadomo mniej więcej o co chodzi.
Za rasizm minus 6 punktów

Rosyjskie władze poinformowały, że piłka nożna w nadchodzącym sezonie będą o wiele trudniejsze niż przed reagować na akty rasizmu w środowisku zrobionych przez fanów: odpowiedzialni za nich, i poważnie, będą kluby.

Wirus rasizmu w ostatnich latach, coraz bardziej rozproszone na trybunach naszych stadionów. Środki mające na celu tłumienie, a po zaakceptowaniu powolny i często refleksja. Weźmy, na przykład, pisać grzywny za "niewłaściwe zachowanie fanów", który może być rozumiany jako coś: Ogień płonie, maty z trybun i połamane krzesła. "Medicine" dziesiątki tysięcy rubli - lek na naszych klubach, szczerze mówiąc nie najbardziej skuteczny.

Tak, jak się wydaje, po podaniu szczepionki, przy użyciu wulgaryzmów - do tej pory, jednak nie ze względu na najmniejszy wynik - RFU postanowił spróbować innego.

Cały zeszły sezon temat zachowania kibiców na trybunach, zwłaszcza w rasistowskie wybryki imitacje głos naszych przodków i wiszące plakaty z tropikalnych owoców, róży dość często. Szczególnie w okresie poprzedzającym i po wyborach w naszym kraju pani World Cup 2018.

Na marginesie RAF zaczął mówić poważnie o problemie. Określa dwa główne epicentrum choroby - Moskwie i Petersburgu. W regionach, w których takiej agresji, w rzeczywistości, odnotowano prawie nigdy nie wspomniano - chyba że w kontekście przyjazdu zespołów z wyżej wymienionych miast. To jest, jak wiecie, mówimy o fanów pięciu dużych klubach. Oni, te kluby i są w "strefie ryzyka". Ryzyko minus sześć punktów w klasyfikacji. Chodzi o ścisłe przynajmniej według naszych informacji, i będą dyskutowane w przypadku kolejny przejaw rasizmu. To, widzisz, bardziej istotne pieniężnej grzywny.

Jednak jeden zespół pięciu, jak pokazuje praktyka, sankcje za każdym razem w cudowny sposób uniknąć, nawet przy istniejących podstawach. Pozostałe cztery. liderzy klubów powiedzieć na koniec sezonu zostali ostrzeżeni, że myślą o tym problemie i rozpoczął pracę w dobrym kierunku. Bo to będzie dalsze sankcje. A jak wiesz, poważnie. Został poinformowany nieoficjalnie, ale na wysokim poziomie. Oczywiste jest, że upomnienie ustne przez RFU nie będzie musiał być ograniczony. Zakładając, że w związku piłki nożnej teraz rozwiązać problem - nie rozlewając na różne oświadczenia, ale po prostu stawianie przed faktem dokonanym - można założyć, że obietnica nie spowoduje wykonania. A pierwszy naruszającego lutowane jeszcze minus sześć punktów.
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

zychu9
Posty: 175
Rejestracja: 06.11.2010, 09:09

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: zychu9 » 18.03.2011, 19:17

Spartak Moskwa - Ajax Amsterdam
[link]
[link]


FC Porto – CSKA Moskwa
[link]
[link]

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: against modern » 18.03.2011, 19:22

ma ktos jakies info lub foty jak Ajax zaprezentowa sie w Moskwie ?? działo sie cos ciekawego ?? z Ajaxem obecny ktoś z KSC ?? :))

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: jatar » 18.03.2011, 19:39

FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: fluor » 18.03.2011, 21:20

Ładnie to wyglądało na Spartaku. Oby doszli do finału. Sporo niespodzianek w tej lidze Europy i oto chodzi.
Choreografia i pirotechnika
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/3 ... -ajax.html

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Viclav » 24.03.2011, 13:39

Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: elo1312 » 31.03.2011, 19:41

Viclav pisze:Wywiad z kibicami CSKA Moskwa
http://legionisci.com/news/41691_Wywiad ... oskwa.html
Mogli sie spytac jak sie ta sprawa z gosciem M. z Interpol skonczyla? Mysle ze sporo osob z PL by to interesowalo. Typ byl chyba jeden z wazniejszych osob z Yaroslavki, u ultrasow chyba tez cos do powiedzenia mial itd. Jak sie pewny Film na necie pojawil to bylo dosc gloszno o tym.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

zwierzak
Posty: 189
Rejestracja: 03.03.2007, 09:51
Lokalizacja: Katowice

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: zwierzak » 18.04.2011, 12:10

Ile kosztują bilety na Zenit i kluby moskiewskie? Jak z ich dostępnością (szczególnie na Zenicie)?

Jest tutaj ktoś mieszkający w Moskwie - miałbym kilka pytań?
"Nawet po obcej ziemi chodze własnymi ścieżkami!!" - GieKSa On Tour

WLIZŚKIF
Posty: 455
Rejestracja: 23.03.2011, 13:20

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: WLIZŚKIF » 30.04.2011, 15:35

Dzialo sie cos na dzisiejszych derbach Moskwy ?
Obrazek

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: fluor » 30.04.2011, 17:25

jak dla mnie super oprawa Spartaka.

[link]
[link]
[link]

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Viclav » 30.04.2011, 21:29

Jeszcze kilka fotek z derbów Moskwy:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

Boig Noi
Posty: 266
Rejestracja: 12.04.2011, 15:17

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Boig Noi » 05.05.2011, 00:47

mediolan pisze:pracowalem w rosji od 99 do 2001 moze to juz historia ale takie krotkie spostrzezenia .... w tamtym czasie spotykajac sie z kibicami w Moskwie wyczuwalny byl durzy szacunek dla klimy w naszym kraju ... chodzac po miescie w szaliku Wisly ,kilka razy bylem mylony jako kibic Cska i po mimo ze Spartak w tym czasie byl uwazany za lepszac(liczebniejsza) ekipe kilka razy Spartakowcy widzac mnie w tym szalu ustapili mi miejsca na chodniku a 2 razy przeszli na druga strone ulicy ... wiec juz wtedy czuli duzy respekt(strach) przed kibicami z Cska .Kiedy poznalem ich blizej stawiali lychy zeby opowiedziec im cos o klimatach w naszym kraju .... Chlopakow z Cska poznalem troche lepiej ,wspolne impry ,d*** itp .... i zawsze prosili (przypominali ) "do knajpy bez sprzetu" i opowiadali juz wtedy ze chcieli by sie spotkac z Lechem lub Arka .... natomiast nie zyczyli by sobie spotkania z Cracovia czy Wisla .... bo naprawde mieli wyobrazenie o tych ekipach jako mordercow i mimo ze kilka osob wrocilo z wojny to nie mieli by ochoty powalczyc na krakowskich warunkach .... czasy sie zmienily ale do dzis milo sie robi jak otwieraly sie mordy moskwiczom sluchajac o krakowskich klimatach ,lub o ekipach Lecha,Arki ,Legii i Lechii -Priviet wsiem iz Moskwy-
Ty chyba coś koleżko p*********, bo CSKA w bodajże 2003 lub 2004 ożeniło we Wrocławiu dwóch chłopaków od nas kosami i napierdalało z rakietnic, taki po pijaku wjazd w 6 czy 7 osób na cały autobus CSKA, jeden koleżka dostał kosą tuż koło serca i bliski był zejścia. Więc nie wiem czemu piszesz o tych frajerach, że sprzęt jest dla nich "be" ? Pierwsze starcie z nimi, bodjaże w 98 czy 99, nie mam glowy do dat, też biegali z brechami. k**** i tyle :).
Jeżeli jesteś idiotą który nie potrafi zmienić języka klawiatury, to nie pisz, że jesteś za granicą.O emigracji i tak już krążą chujowe opinie.

Wrocław - stolica Śląska
Obrazek

zychu9
Posty: 175
Rejestracja: 06.11.2010, 09:09

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: zychu9 » 12.05.2011, 15:18

Spartak - CSKA
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Zenit St. Petersburg – Lokomotiv Moskwa
[link]
[link]

Lokomotiv
[link]

mediolan
Posty: 66
Rejestracja: 11.09.2010, 16:19

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: mediolan » 23.05.2011, 11:46

Boig Noi pisze:
mediolan pisze:pracowalem w rosji od 99 do 2001 moze to juz historia ale takie krotkie spostrzezenia .... w tamtym czasie spotykajac sie z kibicami w Moskwie wyczuwalny byl durzy szacunek dla klimy w naszym kraju ... chodzac po miescie w szaliku Wisly ,kilka razy bylem mylony jako kibic Cska i po mimo ze Spartak w tym czasie byl uwazany za lepszac(liczebniejsza) ekipe kilka razy Spartakowcy widzac mnie w tym szalu ustapili mi miejsca na chodniku a 2 razy przeszli na druga strone ulicy ... wiec juz wtedy czuli duzy respekt(strach) przed kibicami z Cska .Kiedy poznalem ich blizej stawiali lychy zeby opowiedziec im cos o klimatach w naszym kraju .... Chlopakow z Cska poznalem troche lepiej ,wspolne impry ,d*** itp .... i zawsze prosili (przypominali ) "do knajpy bez sprzetu" i opowiadali juz wtedy ze chcieli by sie spotkac z Lechem lub Arka .... natomiast nie zyczyli by sobie spotkania z Cracovia czy Wisla .... bo naprawde mieli wyobrazenie o tych ekipach jako mordercow i mimo ze kilka osob wrocilo z wojny to nie mieli by ochoty powalczyc na krakowskich warunkach .... czasy sie zmienily ale do dzis milo sie robi jak otwieraly sie mordy moskwiczom sluchajac o krakowskich klimatach ,lub o ekipach Lecha,Arki ,Legii i Lechii -Priviet wsiem iz Moskwy-
Ty chyba coś koleżko p*********, bo CSKA w bodajże 2003 lub 2004 ożeniło we Wrocławiu dwóch chłopaków od nas kosami i napierdalało z rakietnic, taki po pijaku wjazd w 6 czy 7 osób na cały autobus CSKA, jeden koleżka dostał kosą tuż koło serca i bliski był zejścia. Więc nie wiem czemu piszesz o tych frajerach, że sprzęt jest dla nich "be" ? Pierwsze starcie z nimi, bodjaże w 98 czy 99, nie mam glowy do dat, też biegali z brechami. k**** i tyle :).
kolezko nie p******* ,to ze dostaliscie od nich po pizdach to nie moj problem ...ostatnio chyba po 35 -ciu tez po Was przeszli i bylo bez sprzetu ...inna sprawa ze czasy sie zmienily widzialem to Cska na Interze w Mediolanie -to po prostu bieda z nedza ...ale na ustawki biora sobie wojennych to i lepiej im to wychodzi ...a propaganda u nich teraz tez nie z tej ziemi ...wiec widze ze jak urosli to maja sie za c*** wie kogo !!! ale jak moze zauwazyles ja pisalem rok 99-2001 ! i wtedy bardzo byli wpaczeni w nasza scene kibicowska ...

note
Posty: 251
Rejestracja: 09.06.2007, 18:43

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: note » 23.05.2011, 15:08

mediolan pisze:
Boig Noi pisze:
mediolan pisze:pracowalem w rosji od 99 do 2001 moze to juz historia ale takie krotkie spostrzezenia .... w tamtym czasie spotykajac sie z kibicami w Moskwie wyczuwalny byl durzy szacunek dla klimy w naszym kraju ... chodzac po miescie w szaliku Wisly ,kilka razy bylem mylony jako kibic Cska i po mimo ze Spartak w tym czasie byl uwazany za lepszac(liczebniejsza) ekipe kilka razy Spartakowcy widzac mnie w tym szalu ustapili mi miejsca na chodniku a 2 razy przeszli na druga strone ulicy ... wiec juz wtedy czuli duzy respekt(strach) przed kibicami z Cska .Kiedy poznalem ich blizej stawiali lychy zeby opowiedziec im cos o klimatach w naszym kraju .... Chlopakow z Cska poznalem troche lepiej ,wspolne impry ,d*** itp .... i zawsze prosili (przypominali ) "do knajpy bez sprzetu" i opowiadali juz wtedy ze chcieli by sie spotkac z Lechem lub Arka .... natomiast nie zyczyli by sobie spotkania z Cracovia czy Wisla .... bo naprawde mieli wyobrazenie o tych ekipach jako mordercow i mimo ze kilka osob wrocilo z wojny to nie mieli by ochoty powalczyc na krakowskich warunkach .... czasy sie zmienily ale do dzis milo sie robi jak otwieraly sie mordy moskwiczom sluchajac o krakowskich klimatach ,lub o ekipach Lecha,Arki ,Legii i Lechii -Priviet wsiem iz Moskwy-
Ty chyba coś koleżko p*********, bo CSKA w bodajże 2003 lub 2004 ożeniło we Wrocławiu dwóch chłopaków od nas kosami i napierdalało z rakietnic, taki po pijaku wjazd w 6 czy 7 osób na cały autobus CSKA, jeden koleżka dostał kosą tuż koło serca i bliski był zejścia. Więc nie wiem czemu piszesz o tych frajerach, że sprzęt jest dla nich "be" ? Pierwsze starcie z nimi, bodjaże w 98 czy 99, nie mam glowy do dat, też biegali z brechami. k**** i tyle :).
kolezko nie p******* ,to ze dostaliscie od nich po pizdach to nie moj problem ...ostatnio chyba po 35 -ciu tez po Was przeszli i bylo bez sprzetu ...inna sprawa ze czasy sie zmienily widzialem to Cska na Interze w Mediolanie -to po prostu bieda z nedza ...ale na ustawki biora sobie wojennych to i lepiej im to wychodzi ...a propaganda u nich teraz tez nie z tej ziemi ...wiec widze ze jak urosli to maja sie za c*** wie kogo !!! ale jak moze zauwazyles ja pisalem rok 99-2001 ! i wtedy bardzo byli wpaczeni w nasza scene kibicowska ...

Co do tego spotkania to akurat różne wersje krążyły...
Kiedy przeszłość nie oświetla przyszłości, rozum porusza się w ciemności.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: fluor » 23.05.2011, 16:22


fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: fluor » 30.05.2011, 11:22

Zenit - Spartak
oprawa gospodarzy:
http://www.youtube.com/watch?v=PSUtWS6Ddmw

zychu9
Posty: 175
Rejestracja: 06.11.2010, 09:09

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: zychu9 » 12.06.2011, 22:41

Spartak Moskwa – Rubin Kazan
[link]
[link]
[link]
[link]

Rubin
[link]

Dynamo Moskwa – Zenit St. Petersburg
[link]
[link]
[link]

Zenit
[link]
[link]
[link]
[link]

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: fluor » 12.07.2011, 17:03

Coś fajnego w wykonaniu chłopaków spoza czołówki ultras

Kuban - FC Krasnodar

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

FFOT
Posty: 250
Rejestracja: 28.07.2011, 02:24

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: FFOT » 05.08.2011, 23:05

Galeria z najciekawszych spotkań na wiosnę w lidze rosyjskiej -> [link]

Jutro spotkanie CSKA Moskwa - Zenitem St. Petersburg, więc to taki mały przedsmak tego, co nas pewnie czeka.
[link][link]
Cotygodniowe fotorelacje z polskich i europejskich stadionów!! Sprawdź ->> [link] <<-

FFOT
Posty: 250
Rejestracja: 28.07.2011, 02:24

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: FFOT » 06.08.2011, 15:43

[link]

Historia spotkań CSKA Moskwa - Zenit St. Petersburg (2006-2011)

[link]

Początek dzisiejszego spotkania o 16:45 :)
[link][link]
Cotygodniowe fotorelacje z polskich i europejskich stadionów!! Sprawdź ->> [link] <<-

No fajnie
Posty: 171
Rejestracja: 19.10.2010, 17:55

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: No fajnie » 11.08.2011, 23:21

Lipiec 2011 na rosyjskich stadionach :)

http://www.ultras-tifo.net/monthly-over ... -2011.html

No fajnie
Posty: 171
Rejestracja: 19.10.2010, 17:55

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: No fajnie » 13.08.2011, 16:34

Z ciekawostek z Rosji zamieszczam odcinek The Real Football Factories z Rosji z Polskim lektorem (dla wszystkich,którzy jeszcze nie widzieli) :
http://www.youtube.com/watch?v=hpOV8H9sQWs
http://www.youtube.com/watch?v=FVdZCgZZ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=LfBq9_sS ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=EoloBdBw ... re=related

oraz info o fanach Spartaka z dwóch serwisów kibiców Legii :
[link]
http://legionisci.com/news/44031_Sparta ... _w_LE.html

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: MADE IN RUSSIA

Post autor: Sylwester89 » 27.08.2011, 19:16

Gdzies wyczytalem kiedys ze kibice CSKA Moskwa byli na wyjezdzie za sekcja gimnastyczna swojego klubu na Ukrainie gdzie doszlo do jakis spiec z miejscowymi fanami? Ma ktos info dotyczace tego wyjazdu badz jakies foto?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości