Miasta Derbowe

Informacje ze światowych trybun
Zajad
Posty: 146
Rejestracja: 06.05.2010, 18:30

Miasta Derbowe

Post autor: Zajad » 05.12.2010, 10:12

Witam, przedstawiajcie rozkład sił w poszczególnych miastach derbowych
Rzym-Roma nazywana "Żydami" - miastowi, Lazio o poglądach faszystowskich - podmiejscy
Glasgow-Miasto podzielone między katolickim Celtikiem i protestanckimi Rangersami 50/50

Orientuje się ktoś w klimacie Stambulskim i Ateńskim?



Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Adiś » 05.12.2010, 15:22

jesli chodzi o stambul jak dobrze pamietam Fenerbache i Galatasaray europejska czesc Stambulu , Besikatas azjatycka

Turyn - znaczna przewaga AC Torino na miescie, Juve najwiecej we Wloszech fan clubow
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 05.12.2010, 17:56

Zajad pisze:Witam, przedstawiajcie rozkład sił w poszczególnych miastach derbowych
Rzym-Roma nazywana "Żydami" - miastowi, Lazio o poglądach faszystowskich - podmiejscy
Glasgow-Miasto podzielone między katolickim Celtikiem i protestanckimi Rangersami 50/50

Orientuje się ktoś w klimacie Stambulskim i Ateńskim?
Gdzieś czytałem że katolików w Glasgow jest tylko ok. 15 procent, a to się chyba przekłada na kibicowanie Celticowi, a że stadion jest pełen, lub prawie, to zasługa Iroli i innych "turystów". Jak się mylę to poprawcie, ale Szkocja to kraj protestancki, a Glasgow nie jest chyba jakimś wielkim wyjątkiem...

Ktoś opisze Porto (Boavista i FC), Lizbonę, Kopenhagę...?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Miasta Derbowe

Post autor: nisc » 05.12.2010, 18:06

w Glasgow jest 5 klubow z kibicami, Rangers, Celtic, Partick Thistle, Clyde FC i Queens Park..
TYBET JEST SERBSKI

Człowiek z Blizną
Posty: 538
Rejestracja: 23.09.2010, 17:56
Lokalizacja: Biała Polska

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Człowiek z Blizną » 05.12.2010, 18:09

I jak dobrze wiem to Rangersi są bardziej prawicowi od Celticu..Główna ekipa Celticu to podobno lewactwo...
"..Dobrze pamiętam cudowne lata,beztroskie chwile spędzone na ulicy piłka pod pachą, kumple w około,dobrych przygód fanatycy.."

http://www.smog.pl/wideo/5978/narkotyki/

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Adiś » 05.12.2010, 20:01

Henderson pisze:
Zajad pisze:Witam, przedstawiajcie rozkład sił w poszczególnych miastach derbowych
Rzym-Roma nazywana "Żydami" - miastowi, Lazio o poglądach faszystowskich - podmiejscy
Glasgow-Miasto podzielone między katolickim Celtikiem i protestanckimi Rangersami 50/50

Orientuje się ktoś w klimacie Stambulskim i Ateńskim?
Gdzieś czytałem że katolików w Glasgow jest tylko ok. 15 procent, a to się chyba przekłada na kibicowanie Celticowi, a że stadion jest pełen, lub prawie, to zasługa Iroli i innych "turystów". Jak się mylę to poprawcie, ale Szkocja to kraj protestancki, a Glasgow nie jest chyba jakimś wielkim wyjątkiem...

Ktoś opisze Porto (Boavista i FC), Lizbonę, Kopenhagę...?

Porto , cale za Fc Porto , Boiavista dzielnicowy klub, kilkanascie osob w mlynie
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Miasta Derbowe

Post autor: nisc » 05.12.2010, 20:31

Boavista - "kilkanascie osob w mlynie" ;-)

[link]

od razu niejako kontynuujac temat Furia Azul czyli trzecia sila Lizbony ( Belenenses )

[link]
TYBET JEST SERBSKI

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 06.12.2010, 00:55

Ładnie Boavista, jest więcej zdjęć? Są jakieś alternatywy dla trzech madryckich głównych klubów? Jak tam we Frankfurcie? A Płowdiw i Łowecz?

Mateusz...
Posty: 91
Rejestracja: 22.06.2007, 23:06

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Mateusz... » 06.12.2010, 10:39

W stambule nie jest tak jak napisał Adis, po europejskiej stronie jest Galatasaray i Besiktas natomiast Fenerbahce jest już w Azji, zreszta jak cała turcja:) jak dla mnie brudasy z nożami od kebabów

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Averno » 06.12.2010, 10:47

Ja moge opisac miasta w Hiszpanii

Barcelona
Na mieście nie uświadczysz raczej barw Espanyolu. Wszedzie F.C. Barcelona , nie tylko turyści ale prawie całe miasto jest za tym klubem i chetnie sie indentyfikuje.
Obecnie lepszą ekipe i wiele licznioejsza ma F.C. Barcelona , maja tez tzw; wpływy na mieście.
Espanyol to o wiele mniejsza ekipa i ostatnimi czasy zaliczająca sporo wpadek.
Kiedyś chuligańsko było dośc wyrównanie między Boixos Nois a Brigadas, walczyli na noże były ofiary śmiertelne, ale wojne tą wygrali Boixos pare akcji miażdzących dla Espanyolu, teraz gdy sa represje mocne policyjne, rzadko dochodzi do starć.
I w Barcelonie i Espanyolu sa tez wewnetrzne podziały.
W Barcelonie obecnie Boixos działa po za stadionem, walczyli sporo z lewackimi ekipami ktore sa ultras na wlasnym stadionie, sami sa nacjonalistami katalońskimi istnieje jeszcze grupa faszystow trzymajaca strone Boixos.
Na Espanyolu oprocz Brigadas faszyzujacej grupy , jest jeszcze ekipa kataloncow ultrasow, ktorzy chca by Espanyol byl identyfikowany z katalonia.
Generalnie obie grupy kibicowsko sa bardzo slabe, Espanyol obecnie to przedmiescia Barcelony oraz pozorzucane jednostki w miescie ktorych lacza poglady albo emigracja glownie z Madrytu , nie maja dzielnicy w ktorej przewazaja, sa za to b. dobrze zorganizowani i szybko potrafia się zebrac ekipa, dlatego wciaz sie trzymaja mimo miazdzacej przewagi F.C.

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 06.12.2010, 10:54

A propos Stambułu- jak sobie radzi Istanbulspor? Najlepiej jakbyście wklejali zdjęcia młynów tych drugich-trzecich sił, dobry temat.

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 06.12.2010, 11:12

nie ma edycji- czy znacie może w Europie przypadek taki jak u nas np. Chełm, czy Bełchatów? (nie muszę chyba tłumaczyć ocb)

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Adiś » 06.12.2010, 14:13

nisc pisze:Boavista - "kilkanascie osob w mlynie" ;-)

[link]

od razu niejako kontynuujac temat Furia Azul czyli trzecia sila Lizbony ( Belenenses )

[link]
z ktorego roku zdjecie, masz jakies terazniejsze ?
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 06.12.2010, 16:58

Henderson pisze:nie ma edycji- czy znacie może w Europie przypadek taki jak u nas np. Chełm, czy Bełchatów? (nie muszę chyba tłumaczyć ocb)
edit- przypomniałem sobie Vojvodinę, a jeszcze jakieś?

WielkaPolskaNaWieki
Posty: 221
Rejestracja: 24.01.2010, 21:59

Re: Miasta Derbowe

Post autor: WielkaPolskaNaWieki » 06.12.2010, 17:08

Belenenses Lizbona po spadku do drugiej ligi prezentuje się w tym sezonie np. tak:

u siebie:
[link]
[link]

wyjazdy:
[link]
[link]

Boavista Porto gra w tym sezonie w trzeciej lidze.

u siebie:
[link]
[link]

wyjazdy:
[link]
[link]
[link]

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 06.12.2010, 17:37

Wygląda że rzeczywiście tej Boavisty mało, ale te zdjęcia nie są podczas meczu, więc może sytuacja jest nie tak tragiczna?

Zajad
Posty: 146
Rejestracja: 06.05.2010, 18:30

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Zajad » 07.12.2010, 08:54

nie sapiemy tak? TO NAPISZ JAK JEST a nie się czepiasz a sam nic nie wnosisz do tematu... Dobra może się mylę, sorry.

Firma89
Posty: 64
Rejestracja: 28.09.2009, 16:18

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Firma89 » 07.12.2010, 14:01

edit- przypomniałem sobie Vojvodinę, a jeszcze jakieś?
w sensie, że co ma piernik do wiatraka?

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 07.12.2010, 14:12

W mieście gdzie jest drużyna z kibicami są też fc klubów z innych miast (w tym przypadku z Belgradu), które umilają, często "na sportowo", czas fanom lokalnego klubu (vide: Bełchatów).

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 07.12.2010, 15:11

nie ma edycji...Vasas, Honved, MTK (wszystko Budapeszt)- jak tam z kibicowaniem?

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Miasta Derbowe

Post autor: fluor » 07.12.2010, 15:19

Mateusz... pisze:W stambule nie jest tak jak napisał Adis, po europejskiej stronie jest Galatasaray i Besiktas natomiast Fenerbahce jest już w Azji, zreszta jak cała turcja:) jak dla mnie brudasy z nożami od kebabów
W Polsce nożowników brak?
Dla nas Ruskie to dzicz bez honoru tratująca się w ustawkach, Grecy dzicz rzucająca racami i kamieniami, Włosi cipki z pasami w rękach, Francja brudasy z Afryki, Niemcy lewackie geje niepotrafiące wyjebać policji z sektora, Szwedzi debile co robią ustawke w 270 osob i gówno się w niej dzieje, Hiszpania i Anglia wiadomo strzelający z palców i najebani w trzy d***.
Miast derbowych jest w c***. Szkoda, że w Europie jest coraz mniej derbów z dużą ilością gości. Najfajniejsze są takie pół na pół, często w Afryce Północnej i Ameryce Pd.
Ciekawa sytuacja w Bukareszcie, orientuje się ktoś kto tam ma największą ekipę? Rapid?
Henderson pisze:nie ma edycji...Vasas, Honved, MTK (wszystko Budapeszt)- jak tam z kibicowaniem?
Przy Ferencváros i Ujpeście to marnie. Młyny ze 150 osob.

BFC
Posty: 38
Rejestracja: 31.05.2010, 17:51

Re: Miasta Derbowe

Post autor: BFC » 07.12.2010, 16:51

Berlin
aktualnie Hertha BSC i Union w drugiej bundeslidze

http://www.youtube.com/watch?v=O9oWsQDh_R4

http://www.youtube.com/watch?v=3zNEeQWwByk

http://www.youtube.com/watch?v=HsIIDe4m ... re=related

ostatnie derby na stadionie Union

god
Posty: 36
Rejestracja: 31.05.2010, 18:24

Re: Miasta Derbowe

Post autor: god » 07.12.2010, 17:17

Mateusz... pisze:W stambule nie jest tak jak napisał Adis, po europejskiej stronie jest Galatasaray i Besiktas natomiast Fenerbahce jest już w Azji
dokładnie tak

dodam że Besiktas jest chyba bardziej w lewo a dokładnie bardziej anarchistyczny.
Natomiast Fenerbahce to jacyś Tureccy nacjonaliści islamiści. jak dla mnie Fenerbahce to pajace prowokatorzy. często podkreślają że przejma całą Europe i będzie islamska i inne tego typu bzdury

Rzym-Roma nazywana "Żydami" - bzdura wyssana penisa.
rozkład sił w Rzymie jest mniej więcej 80% do 20% albo i 90% do 10% na korzyść Romy(byłem widziałem...) prosty przykład - widziałem chyba z 20 osób w koszulkach Romy w centrum Rzymu a ani jednej w koszulce Lazio. Lazio to w lwiej części ludzie spod Rzymu i okolic. mieszkańcy Rzymu mówią na nich wieśniaki - przynajmniej ci z którymi gadałem.

pigkiller
Posty: 512
Rejestracja: 03.02.2010, 18:33

Re: Miasta Derbowe

Post autor: pigkiller » 08.12.2010, 11:23

mnie intesuje Belgrad podział miasta , niby temat "kwiatek" ale moze byc dosc ciekawy

Firma89
Posty: 64
Rejestracja: 28.09.2009, 16:18

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Firma89 » 08.12.2010, 12:18

W mieście gdzie jest drużyna z kibicami są też fc klubów z innych miast (w tym przypadku z Belgradu), które umilają, często "na sportowo", czas fanom lokalnego klubu (vide: Bełchatów).
z takim postawieniem sprawy mogę się zgodzić, choć w Nowym Sadzie są to kwestie marginalne. Całe Bałkany (Serbia i Chorwacja w szczególności) wyglądają tak, że silne fc klubów z titowską tradycją (Dinamo, Hajduk, Zvezda, Partizan) działają w każdym większym mieście. O ile NS ma tutaj kibicujące klubom z Belgradu, liczące po kilkanaście-dziesiąt osób, które są w zdecydowanym odwrocie, o tyle są takie miejsca, jak: Subotica (lokalny Spartak bez startu do fc Partizana), Niš, Osijek, Smederewo, Zrenjanin, Pula i wiele innych, gdzie lokalne załogi mają spore problemy z utrzymaniem działalności. Poza tym mamy takie kurioza jak spory fc. Hajduka w Zagrzebiu, czy niezłe ekipy Partizana i Zvezdy w Czarnogórze i części Republiki Serbskiej (poza Banja Luką). Ps. Stawiam flaszkę każdemu kto zrobi oczekiwany podział Belgradu pod kątem wpływów dzielnicowych. Tam poza zdominowaną przez Radowców Banjicą, i w mniejszym stopniu typowo podmiejskim Zemunem wszędzie są wszyscy.

zmuda_hh
Posty: 11
Rejestracja: 07.09.2010, 22:03
Lokalizacja: Frankfurt am Main / Hamburg

Re: Miasta Derbowe

Post autor: zmuda_hh » 08.12.2010, 22:21

HAMBURG :):) Hamburger Sport Verein i FC St.Pauli podział z przewaga na HSV
HSV - prawica, neo-nazi, wiele fc w niemczech i zagranica w tym w polsce [link]
St.Pauli - lewaki, zbior imigrantów [link]

KibicwKapciach
Posty: 46
Rejestracja: 13.09.2010, 01:50

Re: Miasta Derbowe

Post autor: KibicwKapciach » 08.12.2010, 23:49

[quote="zmuda_hh"]HAMBURG :):) Hamburger Sport Verein i FC St.Pauli podział z przewaga na HSV
HSV - prawica, neo-nazi, wiele fc w niemczech i zagranica w tym w polsce [link]

NeoNazi a na zdjeciu przekleslona swastyka i napis "love Hamburg Hate racism" ... ???
Każdy to powie... Cracovia rządzi w Krakowie !

GrzechuS
Posty: 56
Rejestracja: 12.01.2010, 20:02

Re: Miasta Derbowe

Post autor: GrzechuS » 09.12.2010, 16:01

Mnie interesuję Moskwa, a dokładniej rozkład sił w mieście.
BRYGADA (S) BARLINEK

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 09.12.2010, 16:15

A jak jest we Frankfurcie? Podobno oprócz Eintrachtu jest coś jeszcze, mają kibiców? Ktoś opisze?

A co do Moskwy- podobno są tam zgody wewnątrz miasta, chyba Lokomotiv ma z kimś, a Dynamo bodajże z CSKA.

cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: Miasta Derbowe

Post autor: cyryl bazgrolarz » 09.12.2010, 17:44

CSKA ma zgodę z Dynamem, a Spartak z Torpedem, chyba, że się coś zmieniło. Co do podziału w mieście to nie mam zielonego pojęcia i również proszę o opisanie kogoś obeznanego.
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Resistance » 10.12.2010, 14:42

Właśnie czekałem aż ktoś założy ten temat jeśli nikt go nie rozp... to się rozkręci. Jakby zakładającemu się nudziło i miał czas bo jest sporo tych informacji może zebrać wszystko w kupe miasto/druzyny/podział/ew. poglądy to nie będzie na każdej stronie tych samych głupich pytań i rozp... tematu jak w np. temacie o fc. Temat również by wyglądał czysto i przejrzyście a wtedy mozna by było luźno pogadać o podziałach.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Miasta Derbowe

Post autor: nisc » 10.12.2010, 16:47

Derbowa Szkocja:

Glasgow:

Rangers: zgoda w polskim slowa znaczeniu HSV Hamburg, dobre uklady z Chelsea, Linfield, Glentoran ( choc nie wszyscy kibice Chelsea przepadaja za Gers i nie kazdy fan Linfield i Glentoran kibicuje RFC oprocz swojego klubu ), prywatne kontakty ze wszystkimi angielskimi ekipami lojalistycznymi ( czyli wlasciwie cala angielska liga z malymi wyjatkami )

Celtic: zgoda z Sankt Pauli, uklady bardzo dobre ze wszystkimi ekipami baskijskimi wspierajacymi ETA, niech mnie fani tego klubu poprawia jesli sie myle ale rowniez CSC i GB maja dobre i bardzo dobre kontakty z Livorno, NAC Breda i OM

Partick Thistle : uklady z ekipami ASC Aberdeen i LSD St Mirren, bardzo dobre kontakty z Tottenham Massive

Clyde FC : zero zgod, ekipa chuliganska Clyde SS ( Saturday Service )

Queens Park FC : brak chuliganow, kibice maja dobra i dlugoletnia zgode z Wattenscheid 09

Edynburg:

Hibs: CCS bardzo dobry uklad z chuliganka Oldham, poza tym tez piknikowe kontakty z czescia Gardakvarnen z GAIS Goteborg

Hearts:CSF oficjalnych zgod brak, uklady i kontakty z Hull City i Leeds

Dundee:

chuligani FC i United tworza jedna ekipe Utility, trzymaja sie z Naughty Fourty Stoke City
TYBET JEST SERBSKI

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 13.12.2010, 20:05

Atromitos Ateny- mają kibiców? A ich odpowiednik z Pireusu?

kelert
Posty: 33
Rejestracja: 22.12.2008, 18:44

Re: Miasta Derbowe

Post autor: kelert » 13.12.2010, 21:18

Henderson pisze: MTK (wszystko Budapeszt)- jak tam z kibicowaniem?
byl opis w TMK z wycieczki naszego rodaka,klub zalozony przez zydow i mimo wielu mistrzostw kompletny brak kibicow. zero mlyna

kelert
Posty: 33
Rejestracja: 22.12.2008, 18:44

Re: Miasta Derbowe

Post autor: kelert » 13.12.2010, 21:28

Henderson pisze:nie ma edycji- czy znacie może w Europie przypadek taki jak u nas np. Chełm, czy Bełchatów? (nie muszę chyba tłumaczyć ocb)
jest tak w paru miejscach w Grecji ,gdzie PAO,Olimpiakos maja kibicow w Patras(Panahajki) ,Iraklion(OFI),a PAOK w Kalithei np

henry lloyd
Posty: 105
Rejestracja: 21.11.2010, 11:14

Re: Miasta Derbowe

Post autor: henry lloyd » 13.12.2010, 22:39

mógłby ktoś opisać ekipy z Belgradu (poza dwoma "głównymi")? Szczególnie wdzięczny byłbym za RAD Belgrad.
STAND UP FOR YOUR COUNTRY AND SHOW SOME PRIDE!

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 14.12.2010, 00:38

kelert pisze:
Henderson pisze: MTK (wszystko Budapeszt)- jak tam z kibicowaniem?
byl opis w TMK z wycieczki naszego rodaka,klub zalozony przez zydow i mimo wielu mistrzostw kompletny brak kibicow. zero mlyna
hehe...Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić zdobywanie mistrzostwa na pustym stadionie, pewno parę osób przyszło...Nie mogę zrozumieć sponsorów ładujących w klub tyle kasy, a nie ma nikogo...Chyba że wiadomo jacy sponsorzy..kuriozalna sytuacja, szkoda też piłkarzy.

beny
Posty: 45
Rejestracja: 01.03.2007, 22:23
Lokalizacja: ZG

Re: Miasta Derbowe

Post autor: beny » 14.12.2010, 11:40

W tym roku byłem na meczu Ferencvaros-MTK i na sektorze gości jeszcze kilkadziesiąt min. przed meczem na górze sektora stało kilkanaście(może dwadzieścia pare osób?),ale trochę wyglądało no na niezbyt rozgarnięte towarzystwo. Natomiast już bliżej meczu pojawiła się na dole grupa ok.15-20 (oczywiście oprócz tych,które już wcześniej były na tym sektorze),która wyglądała już znacznie normalniej i może nie jak 'ekipa', ale przynajmniej 'ekipka'. Chyba też jakąś małą fanę rozwiesili.
"The army of assholes,the wankers in blue,all cops are bastards,fuck you!"

Andy Capp
Posty: 62
Rejestracja: 28.10.2009, 10:25

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Andy Capp » 14.12.2010, 12:16

Po prostu MTK jako klub o żydowskich korzeniach nie jest darzony w Budapeszcie szczególną sympatią, własciwie to żadną;) Podobno wśród nielicznych fanów MTK znaczną część stanowią faktycznie żydzi.
Obrazek

analizator.pl

Re: Miasta Derbowe

Post autor: analizator.pl » 14.12.2010, 13:17

Henderson pisze:
kelert pisze:
Henderson pisze: MTK (wszystko Budapeszt)- jak tam z kibicowaniem?
byl opis w TMK z wycieczki naszego rodaka,klub zalozony przez zydow i mimo wielu mistrzostw kompletny brak kibicow. zero mlyna
hehe...Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić zdobywanie mistrzostwa na pustym stadionie, pewno parę osób przyszło...Nie mogę zrozumieć sponsorów ładujących w klub tyle kasy, a nie ma nikogo...Chyba że wiadomo jacy sponsorzy..kuriozalna sytuacja, szkoda też piłkarzy.
Pierwsze dwa przyklady z brzegu.... Artmedia Petrzalka, GKS Szombierki... :)

Oczywiscie pojawiali sie tam tzw. kibice dobrej pilki ale pojawiaja sie oni wszedzie gdzie druzyna gra dobrze i odnosi sukcesy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości