Miasta Derbowe

Informacje ze światowych trybun
Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 14.12.2010, 13:47

O tej Artmedii zapomniałem, ale chyba jakiś młynek formowali (?), a na Szombierki za czasów mistrza chyba jednak chodzono w większych liczbach...



analizator.pl

Re: Miasta Derbowe

Post autor: analizator.pl » 14.12.2010, 16:13

Henderson pisze:O tej Artmedii zapomniałem, ale chyba jakiś młynek formowali (?), a na Szombierki za czasów mistrza chyba jednak chodzono w większych liczbach...
Oba klubu formowaly zapewne taki mlynek jak i MTK :) w porywach do 100-200 osob :)

Artmedia formowala jakis tam mlynek ale w miescie niepodzielnie z tego co wiem panuje Slovan.

cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: Miasta Derbowe

Post autor: cyryl bazgrolarz » 14.12.2010, 19:52

3 fotki kibiców MTK.
[link]
[link]
[link]
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Miasta Derbowe

Post autor: elo1312 » 18.12.2010, 05:39

Niejeden się pytał o Frankfurt nad Menem (FFM).
Oprócz Eintracht FFM jest jeszcze Klub z drugiej Bundesligi FSV Frankfurt. FSV ma grupke kilkanaście Ultrasów ´Senseless Crew´ . Ale w mieście się prawie wcale nie liczą. Cos takiego jak u nas Warta Poznań. Eintracht tez na nich wyjebane ma i tyle. Czasami jak jest jakis ciekawszy Mecz to ktos z Eintracht tam zagląda.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Miasta Derbowe

Post autor: asdasd » 18.12.2010, 20:15

Mógłby ktoś opisać Madryt?
Zamknijcie rejestrację !

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Averno » 19.12.2010, 17:06

Ja moge opisać Madryt z relacji paru znajomych, byłem też pare razy w tym mieście na meczach, ale mieszkałem w Barcelonie.

Madryt


W zasadzie wszędzie pełno fanów Realu i tych barwy widać najwiecej.
Są widoczni w każdej dzielnicy, nawet w tych gdzie wiekszość to kibice Atletico.
Większosc uwazajacych sie za rodowitych sa za tym klubem, poniewaz Atletico zostal zalozony przez Basków i przez niektorych nie jest w pelni uznawany jako Hispzanski.
Czasy swietnosci ekipy ultras Sur, Real ma za sobą, kiedyś to była jedna z najlepszych ekip w Hiszpanii i Madrytem rzadziła niepodzielnie, jednak Atletico przez lata ukształtowało obecnie lepsza ekipe siłowa.
Wciaż Realu na miescie jest wiecej, ale poziom rywalizacji jest z przewaga Atletico jak juz do czegos dochodzi a to rzadkie, trzecie Rayo sie nie liczy ostatnim czasy dostawalo glownie od atletico choc byly rzadsze momenty gdzie Rayo zrobilo udana akcje, z Realem malo wojowali, ale byly derby Realu B, gdzie Ultras Sur zajął im stadion, a wcześniej pogonił na mieście, choc zrobili to glownie dzieki zalaniu piknikow wszystkich sektorow.
Atletico tez jest w wiekszosci dzielnic pororzucany i barwy sie rowniez pojawiaja na miescie, ale mało i rzadziej i nie z takim natezeniem, na swoich dzielnicach sa widoczni, jednak wiekszosc Madrytu to fani Realu.
Poglady wiekszosci z Realu to apolitycznosc, Szczegolnie Orgullo a niektorzy to faszysci jak wiekszosc Ultras Sur.
Atletico podobnie. Dlatego mniejsze cisnienie jest miedzy tymi ekipami, wlasnie ze wzgledu na poglady, czesto Atletico i Real bawia sie na koncertach czy imprezach nacjonalistycznych w Madrycie.
Byly tez akcje ze razem polowali na Rayo.
Nie znaczy to ze się lubią, obie ekipy nie lubią się i czasem dochodzi do starć.
Rayo to trzecia ekipa, wiadomo ze z dzielnicy Villa de Vallecas, najbrzydsza dzielnica, pelna zasyfionych bazarow i fabryk.
Tak naprawde w tej dzielnicy wiekszosc stanowi Atletico, to najwiekszy wrog Rayo, z ktorym nie maja szans w wiekszosci starciach, w dzielnicy gdzie sa bogatsze odmki widac czasem barwy Realu (tak zauwazyłem), dopiero niedaleko stadionu Rayo mozna zauwazyc graffiti Che i barwy tego klubu.
Fani Rayo pororzucani są po calym Madrycie, bo glownie im kibicują punkowcy, lewaki i oi. Tam czesc ekipy apolityczna a czesc anarchistyczna i lewacka.
Reasumujac przewaga liczebna w fanach/piknikach jest po stronie Realu. Spora ekipa i z tradycjami czyli ultras Sur to czołówka Ultras w Hiszpani, siłowo słabi są. Młyn mniejszy niz na Atletico ale to ze wzgledu na to ze klub im ograniczył miejsce. Druga grupa Orgullo to fani apolityczni bawiacy sie w ultras.
Atletico to pare miejsc w Madrycie, glownie dzielnice wchodnie miasta. gdzie jest widoczna przewaga ich. Spory mlyn. Poglady jak Real- glownie faszysci, te same kosy w Hiszpanii. Dobry doping, jeżdzą lepiej o wile niz Real.
Frente ultraska srednia mocno, siłowo średni w Hiszpani są lepsze ekipy.
Rayo ultras sredni, silowo slabi ale nie wolno ich lekcewazyc, potrafili pare razy zaskoczyc. Glowne ekipy to Bukaneros i Quedaos bardziej apolityczni.
Jeżdzą bardzo dobrze, prawie wszędzie, chyba najlepiej z Madrytu, miomo małych ilości. Doping jak na małą ekipe bardzo dobry.

Jan_Kowalski
Posty: 189
Rejestracja: 08.09.2007, 09:35
Lokalizacja: it's doesn't matter

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Jan_Kowalski » 19.12.2010, 21:34

A jak w Hiszpanii wyglada sprawa fanclubowania? Czy te najwieksze kluby maja kibicow w calym kraju czy tez dane miasto kibicuje swojemu/swoim klubom? Chodzi mi o te wieksze miasta nie o pipidowy.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Miasta Derbowe

Post autor: zab » 20.12.2010, 13:16

Wszystkie większe kluby mają swoje FC w niemal wszystkich większych miejscach.
Najwięcej oczywiscie FCB i Real. Choć wygląda to trochę inaczej niż w Polsce

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Re: Miasta Derbowe

Post autor: torca1950 » 20.12.2010, 18:41

Firma89 pisze:
W mieście gdzie jest drużyna z kibicami są też fc klubów z innych miast (w tym przypadku z Belgradu), które umilają, często "na sportowo", czas fanom lokalnego klubu (vide: Bełchatów).
z takim postawieniem sprawy mogę się zgodzić, choć w Nowym Sadzie są to kwestie marginalne. Całe Bałkany (Serbia i Chorwacja w szczególności) wyglądają tak, że silne fc klubów z titowską tradycją (Dinamo, Hajduk, Zvezda, Partizan) działają w każdym większym mieście. O ile NS ma tutaj kibicujące klubom z Belgradu, liczące po kilkanaście-dziesiąt osób, które są w zdecydowanym odwrocie, o tyle są takie miejsca, jak: Subotica (lokalny Spartak bez startu do fc Partizana), Niš, Osijek, Smederewo, Zrenjanin, Pula i wiele innych, gdzie lokalne załogi mają spore problemy z utrzymaniem działalności. Poza tym mamy takie kurioza jak spory fc. Hajduka w Zagrzebiu, czy niezłe ekipy Partizana i Zvezdy w Czarnogórze i części Republiki Serbskiej (poza Banja Luką). Ps. Stawiam flaszkę każdemu kto zrobi oczekiwany podział Belgradu pod kątem wpływów dzielnicowych. Tam poza zdominowaną przez Radowców Banjicą, i w mniejszym stopniu typowo podmiejskim Zemunem wszędzie są wszyscy.
Dobrze to ująłeś, ale co do poszczególnych miast to jest parę błędów.

Po pierwsze nie przesadzaj, że Grobari czy Delije to w Nowym Sadzie kilkanaście osób. Nikt nie kwestionuje przewagi Firmy w ostatnim czasie, ale na pewno nie wiąże się to z oczyszczeniem Nowego Sadu z kibiców Partizana i Zvezdy.

W Osijeku Kohorta sobie całkiem nieźle radzi, podobnie Demoni Pula. Obie ekipy mają w mieście silną Torcidę, są też BBB, ale to nie są najlepsze przykłady na chorwacki Chełm czy Bełchatów. Do takich miast na pewno można zaliczyc Zadar i Sibenik w Dalmacji, gdzie miejscowe ekipy pozostają w cieniu Torcidy. Akurat Tornado Zadar pozostaje z nią w stosunkach neutralnych, nawet można rzec ciepłych, za to Funcuti Sibenik i miejscowa Torca to już poważna kosa.

Z Banją Luką chyba trochę przesadziłeś, akurat tam Grobari i Delije radzą sobie całkiem nieźle, nie chodzi mi o sytuację w mieście, ale liczbę kibiców. W sumie podobna sytuacja do tej z Nowego Sadu. Zachowaj więcej obiektywizmu pisząc o swojej ekipie czy zgodach.

Belgrad nie jest znów tak specyficznie podzielony. Tak jak napisałeś Rad ma swoją dzielnicę w środku miasta, Zemun na obrzeżach. Pozostałe tereny to Partizan i Zvezda, z małym dodatkiem OFK.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że dosyc obiektywnie.

19GKS PIAST45
Posty: 16
Rejestracja: 20.11.2010, 15:27

Re: Miasta Derbowe

Post autor: 19GKS PIAST45 » 21.12.2010, 18:25

Opisal by ktoś Sewille, podział między Betisem i Sevilla.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Averno » 22.12.2010, 14:15

Mozliwe ze masz racje, az tak w Madryt nie wnikalem, znam tylko z opowiadan 2gosci z Realu.
Sam jak bylem w dzielnicy Rayo, to wiekszosc bylas tam w barwach Atletico, ale moze akurat wtedy tak trafilem.
Moje przemyslenia odnosnie Barcelony sa podobne jak Twoje do Madytu i śmiech mnie ogarnia jak kiedys czytalem podniecajace sie fan cluby w Polsce ekipa Boixos Nois, ktora nie miala by szans spokojnie z wiekszoscia polskich ekip, tak samo Brigadas Espanyolu.

mediolan
Posty: 66
Rejestracja: 11.09.2010, 16:19

Re: Miasta Derbowe

Post autor: mediolan » 22.12.2010, 17:15

19GKS PIAST45 pisze:Opisal by ktoś Sewille, podział między Betisem i Sevilla.
znowu wracam raczej do historii ,mieszkalem 8 miesiecy w pieknym miescie Siviglii i z tego co zauwazylem ,to Betis klub robotniczy i prowincji natomiast Siviglia bedaca wtedy w dtugiej lidze i tak posiadala wiecej kibicow od Betisu ,sam stadion w centrum ,troche przypominalo to Rzym ,miasto i centrum Siviglia ,peryferie Betis ,czy cos sie zmienilo nie wiem ! bedac na meczu Betis -Chelsea ,wlasnie kibice angielscy pszyszli w szalach Sivigli na stadion bylo ich 2000 ale wystarczylo ok 50 zeby pogonic Betis ktory nawet nie podiol walki z anglikami . odlegle czasy ale ...Betis bardziej kojazy mi sie z prostytutkami niz z kibicami ...hehe !!

ramzesKKS
Posty: 28
Rejestracja: 23.02.2010, 10:38

Re: Miasta Derbowe

Post autor: ramzesKKS » 22.12.2010, 20:15

a jak prezentuje się Getafe,tylko przedmieście?

zmuda_hh
Posty: 11
Rejestracja: 07.09.2010, 22:03
Lokalizacja: Frankfurt am Main / Hamburg

Re: Miasta Derbowe

Post autor: zmuda_hh » 23.12.2010, 21:33

elo1312 pisze:Niejeden się pytał o Frankfurt nad Menem (FFM).
Oprócz Eintracht FFM jest jeszcze Klub z drugiej Bundesligi FSV Frankfurt. FSV ma grupke kilkanaście Ultrasów ´Senseless Crew´ . Ale w mieście się prawie wcale nie liczą. Cos takiego jak u nas Warta Poznań. Eintracht tez na nich wyjebane ma i tyle. Czasami jak jest jakis ciekawszy Mecz to ktos z Eintracht tam zagląda.
tak jest... podobnie maja neutralne raczej stosunki z niedalekim Mainz, a dosyc powazna kosa z Offenbach miastem, praktycznie dzielnica FF

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Miasta Derbowe

Post autor: elo1312 » 24.12.2010, 01:23

zmuda_hh pisze:
elo1312 pisze:Niejeden się pytał o Frankfurt nad Menem (FFM).
Oprócz Eintracht FFM jest jeszcze Klub z drugiej Bundesligi FSV Frankfurt. FSV ma grupke kilkanaście Ultrasów ´Senseless Crew´ . Ale w mieście się prawie wcale nie liczą. Cos takiego jak u nas Warta Poznań. Eintracht tez na nich wyjebane ma i tyle. Czasami jak jest jakis ciekawszy Mecz to ktos z Eintracht tam zagląda.
tak jest... podobnie maja neutralne raczej stosunki z niedalekim Mainz, a dosyc powazna kosa z Offenbach miastem, praktycznie dzielnica FF

Jak nie wiesz to nie prowadzaj Ludzie w Blad. Zadne neutralne Stosunki niema, nieraz (a 2 lub 3 razy) ultras frankfurt skroili Flagi od ultrasow mainz05. Ale i tak na serio nikt w Frankfurcie nad Menem tych Pajacow z Mainz nie bierze na powaznie! Hools z Mainz nieraz chcieli cos razem z Frankfurtem krecic, ale zostali wysmiane i olewane. Choc istnieja jakies pojedyncze Kontakty, ale takie Kontakty pojedyncze to kazdy ma z kazdym + sa raczej prywatne. Ale to i tak nie nalezy do tematu Miasta Derbowe bo Mainz nie nalezy do Frankfurtu, a nawet nalezy do innego Bundesland (wojewodztwa). Bo Mainz to Stolica Rheinland-Pfalz, a Frankfurt nad Menem nalezy do Hessen. Mimo tego ze z jednego do drugiego Miasta masz tylko okolo 35km.

A FFM z Offenbach to racja ze istnieje kosa. Miasta granicuja ze soba tak samo jak np w Polsce Katowice z Chorzowem. Ale do Offenbach powiedziec ze sa Dzielnica Frankfurtu, powiedz do kogos z Offenbach ze jest z FFM lub Offenbach to Dzielnica FFM to zaraz bedziesz mial nowego ´´Kumpla´´. ;)

Musialem to sprostowac, mimo tego ze juz na Forum pisac nie chcalem. Ale jeden wyjatek moze byc. ;)
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 24.12.2010, 22:33

A jak tam Bristol i Bukareszt? Jest w Bukareszcie więcej grup niż te trzy?

Samin
Posty: 350
Rejestracja: 30.10.2009, 15:05

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Samin » 26.12.2010, 13:19

mógłby ktoś opisać Berlin ?
mamonki pisze: klucz otwierajacy wszystkie zamki jest zajebisty, ale zamek otwierany przez wszystkie klucze jest chujowy.. I tyle w temacie co do szmat i kozakow.

Ranger
Posty: 470
Rejestracja: 08.12.2010, 12:41

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Ranger » 11.01.2011, 20:00

Rzym, Mediolan, Genua. Czy we wszystkich trzech z tych miast rozkład sił jest mniej więcej po równo, czy można wskazać lepszą ekipę?

YGF
Posty: 10
Rejestracja: 02.09.2010, 21:31
Lokalizacja: fRydlant

Re: Miasta Derbowe

Post autor: YGF » 11.01.2011, 21:53

RZYM:ASR
MEDIOLAN:50/50
GENUA:50/50

RC
Posty: 96
Rejestracja: 07.07.2007, 22:03
Lokalizacja: IV Trybuna

Re: Miasta Derbowe

Post autor: RC » 12.01.2011, 06:24

Znajomy z Fiorentiny opowiadając o sytuacji w Genui i okolicy stwierdził że Sampa ma dwa razy mniej kibiców niż Genoa... Nie twierdzę, że dotyczyło to konkretnie samego miasta.

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Miasta Derbowe

Post autor: elo1312 » 12.01.2011, 06:36

RC pisze:Znajomy z Fiorentiny opowiadając o sytuacji w Genui i okolicy stwierdził że Sampa ma dwa razy mniej kibiców niż Genoa... Nie twierdzę, że dotyczyło to konkretnie samego miasta.
W samego Miasta to jest troche więcej kibiców Genova1983, ale dwa razy więcej niż Samp to tez grubo przesadzone. Natomiast w okolic Genova to Sampdoria dużo więcej Kibiców ma.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

drzewiec
Posty: 246
Rejestracja: 11.11.2010, 22:24

Re: Miasta Derbowe

Post autor: drzewiec » 20.01.2011, 10:26

nie wiem czy było, może ktoś opisać Lizbone ??

Imo
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2010, 20:57

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Imo » 21.01.2011, 23:07

A jak to wygląda w Grecji?Chodzi mi o Saloniki?

Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Nowohucianie1950 » 22.01.2011, 10:16

YGF pisze:RZYM:ASR
MEDIOLAN:50/50
GENUA:50/50
Rozumiem, że jest to tylko podział ze względu na ilość kibiców w mieście?
Hutnik Nowa Huta

drzewiec
Posty: 246
Rejestracja: 11.11.2010, 22:24

Re: Miasta Derbowe

Post autor: drzewiec » 22.01.2011, 15:35

Imo pisze:A jak to wygląda w Grecji?Chodzi mi o Saloniki?


podbijam

noname1950
Posty: 1
Rejestracja: 11.02.2011, 00:00

Re: Miasta Derbowe

Post autor: noname1950 » 16.02.2011, 23:59

Jak wygląda podział ilościowy oraz H w Moskwie?

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 19.02.2011, 10:31

Panowie, prośba...Kogo jest więcej w Lizbonie, bo poszła ostatnio "gruba" kłótnia...Dzięki.

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Troublemaker » 19.02.2011, 11:09

drzewiec pisze:
Imo pisze:A jak to wygląda w Grecji?Chodzi mi o Saloniki?


podbijam
Biorąc pod uwagę relację fana Wisły z wyjazdu na Iraklis, tudzież innych zasłyszanych relacji to najprawdopodobniej najlepiej w mieście prezentuje się PAOK, szczególnie jeżeli chodzi o wyjazdy. Aris niewiele im ustępuje i mogliśmy ich niejako "bliżej" poznać przy okazji pucharowych meczów Jagi. Trzecią siłą miast jest wcześniej przeze mnie wspomniany Iraklis.
Bardziej szczegółowych informacji niestety nie posiadam.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Miasta Derbowe

Post autor: asdasd » 24.02.2011, 11:53

noname1950 pisze:Jak wygląda podział ilościowy oraz H w Moskwie?
podbijam
Zamknijcie rejestrację !

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Viclav » 24.02.2011, 12:15

asdasd pisze:
noname1950 pisze:Jak wygląda podział ilościowy oraz H w Moskwie?
podbijam
viewtopic.php?f=10&t=11362&start=400
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

chaoss
Posty: 70
Rejestracja: 21.01.2010, 16:38

Re: Miasta Derbowe

Post autor: chaoss » 04.03.2011, 00:07

Poczytalem troche wpisow o Madrycie i nie moge sie z nimi do konca zgodzic - mieszkam tu 8 lat - przez ten czas bywalem na meczach wszystkich ekip i oto moje spostrzezenia:
- nr 1 w miescie to bez watpienia Atletico; najwiekszy i najlepszy mlyn, najlepsza organizacja; fanow Atleti mozna spotkac glownie w poludniowych dzielnicach. Polityczna mieszanka z przewaga nacjonalizmu.
- Real - polnocne dzielnice, jak napisano wczesniej glownie zamozniejsze kregi, mlyn zenujacy liczbowo i jakosciowo. Slyszalni na Bernabeu tylko dzieki naglosnieniu sektora ultras sur. Glownie zwolennicy ultra derecha (skrajna prawica).
- Rayo Vallecano - z dzielnicy Vallecas, zwanej barrio de los deliquentes (dzielnica lobuzow)
Kibice pochodza glownie z tego miejsca, choc mozna spotkac bary Rayo w samym centrum. Wiekszosc to klasa robotnicza, emigranci (wielu marokancow i cyganow). Zorganizowani, glosni, dymiacy, zawsze na wyjazdach (nawet w 3 lidze) - lewacka;
-Getafe - slabiutcy, ekipa na dorobku, obecni jedynie w swojej dzielnicy (choc wiecej jest tam Atletico czy Realu), obiekt zartow w miescie.
Ddam, ze fanow Atletico i Realu mozna spotkac praktycznie w kazedej dzielnicy, choc generalnie podzial przebiega na lini polnoc - poludnie (polozenie stadionow).
Na ulicach najbardziej widoczny jest Real - ale to glownie za sprawa turystow...
Nieprawda jest odchodzenie od Atletico - nie wiem skad takie informacje.
Nie zgadzam sie z twierdzeniem, ze Vallecas jest najbrzydsza dzielnica (mieszkalem tam 2 lata :) ) - w porownaniu do wielu innych to piekne miejsce.
Prawda natomiast jest, ze wiekszosc srednich polskich ekip na spacerku przebiega po bandach madryckich.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Averno » 04.03.2011, 09:10

chaoss pisze:- Real - polnocne dzielnice, jak napisano wczesniej glownie zamozniejsze kregi, mlyn zenujacy liczbowo i jakosciowo. Slyszalni na Bernabeu tylko dzieki naglosnieniu sektora ultras sur. Glownie zwolennicy ultra derecha (skrajna prawica)
Mieszkałes 8lat i nie wiesz, że dlatego na Realu jest młyn mały, bo im klub zmniejszył sektor?
Jezdziłes na wyjazdy z jakims klubem z Madrytu?
Ja mieszkając w Barcelonie, byłem na paru wyjazdach, zupełnie co innego niż ekipa domowa.

chaoss
Posty: 70
Rejestracja: 21.01.2010, 16:38

Re: Miasta Derbowe

Post autor: chaoss » 04.03.2011, 20:33

Oczywiscie, ze ekipa wyjazdowa to inna bajka - opisywalem sytuacje na stadionie wlasnym.
Mimo zmniejszenia sektora na wiekszosci meczow dalej pozastaje tam wiele wolnego miejsca.

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Miasta Derbowe

Post autor: elo1312 » 06.03.2011, 00:24

Czy ktos zorientowany cos o Sztockholm napisac moze???

Z gory dzieki !!
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 07.03.2011, 14:32

Ma ktoś jakieś zdjęcia młynów 1.FC Koszyce i Lokomotiw Koszyce? Kiedyś byłem na tych stadionach, z chęcią bym zobaczył, dzięki.

Piotrek198963
Posty: 1081
Rejestracja: 04.09.2010, 03:45

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Piotrek198963 » 07.03.2011, 17:20

Henderson pisze:Ma ktoś jakieś zdjęcia młynów 1.FC Koszyce i Lokomotiw Koszyce? Kiedyś byłem na tych stadionach, z chęcią bym zobaczył, dzięki.

Udało się coś poszukać jednego z tych klubów.

FC Koszyce
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Obrazek

█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█
all corp are bastards

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 07.03.2011, 17:43

Dzięki, Piotrek..najlepsze że te zdjęcia są na
Lokomotywie( na 90 proc.), próbowałem znaleźć stadion FC Koszyce i coś nie ma...ciekawe co się z nim stało? Kiedyś byłem na obu

PS. Jak na 600tys. miasto młyn(ek) żenada...

The Headhunter

Re: Miasta Derbowe

Post autor: The Headhunter » 07.03.2011, 18:02

Henderson pisze:Dzięki, Piotrek..najlepsze że te zdjęcia są na
Lokomotywie( na 90 proc.), próbowałem znaleźć stadion FC Koszyce i coś nie ma...ciekawe co się z nim stało? Kiedyś byłem na obu

PS. Jak na 600tys. miasto młyn(ek) żenada...
Oj grubo przesadziłeś :) Koszyce mają ok. 200tys. mieszkańców. Nawet Bratysława nie ma 600tys :)

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Miasta Derbowe

Post autor: Henderson » 07.03.2011, 18:05

A widzisz..jak tam byłem to usłyszałem że tyle..kłamczuszki..

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Miasta Derbowe

Post autor: elo1312 » 12.03.2011, 09:29

asfalt123 pisze:Jak wygląda sytuacja w Hamburgu?? Jest jakaś linia północ-południe, wschód-zachód czy najebane jak w Krakowie??
Jakas linie niema w Hamburgu. W kazdej dzielnicy znajdziesz kibice jednego jak i drugiego Klubu.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości