W jakim kraju...

Informacje ze światowych trybun
wrzesien
Posty: 914
Rejestracja: 12.09.2009, 17:17

Re: W jakim kraju...

Post autor: wrzesien » 19.07.2010, 13:35

To i ja sie wypowiem. Co do H to chyba my jestesmy w czolowce. W sumie u nas kazdy klub (prawie kazdy) od samej gory az do dolu ma ekipe chuliganska lepsza badz gorsza ale ma. Ruscy niby kozaki ale bije sie w centrum miasta 300 na 300 z czego polowa to takie szczurki i lataja na okolo tej zadymy bo do nikogo nie moga dojsc. Do tego katowanie pokonanych, ale nie wymagajmy od nich honoru. Co do Ultraski oprawy mamy genialne, i sa one w calosci robione przez kibicow. I zgodze sie ze brakuje nam spontanicznosci ale taka nasza cecha, nie jestesmy spontaniczni, a nawet jak sie staramy byc to i tak to dosc szczutczne jest. Chlopaki w czarnych dresach "nie beda z siebie debili robic". Nie lubie tez tego jednolitego koloru stadionow, jak np wszyscy w jednych koszulkach. Robi sie tak jak ktos wczesniej opisal jak w wojsku. Co wiecej, nie zgodze sie ze Anglicy nie traktuja pilki i kibicowania na serio. Jest to blad. Oni swoje zycie podstrajaja na pilke. To ze sie nie napierdalaja z innymi i dra ryja przez 90 min nie znaczy ze nie traktuja kibicowania powaznie. Oni sa w stanie jezdzic na kazdy mecz swojej druzyny, np kibic Newcastle cotydzien wsiada do pociagu i zapierdala z Birmingham gdzie mieszka do wlanie Newcastle.Nie jest dla nich problemem wziasc wolne w siordku tygodnia by jechac na drugi koniec Angli. W biurach kibicow zawsze jest jakis szalik czy plakat.
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.



fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: W jakim kraju...

Post autor: fluor » 21.07.2010, 11:14

wrzesien pisze: Nie lubie tez tego jednolitego koloru stadionow, jak np wszyscy w jednych koszulkach. Robi sie tak jak ktos wczesniej opisal jak w wojsku.
A mi się ta wchodnio-azjatycka moda podoba. Fajnie wyglądają trybuny w barwach. Przoduje w tym Japonia i Tajlandia, ale i inne kraje Malezja, Indonezja, Korea, Chiny itd. również.
Poza stadionem to nawet fajnie wygląda:
Obrazek
reprezentacja Korei
Podobnie zresztą wyglądali Holendrzy w Amsterdamie.

Co do Anglii, mówimy o ich fanatyzmie, ale problemem jest państwo i liga, przecież kiedyś na stadionach angielskich było normalnie, a teraz na Premier League jest lipa.


Filmik z tego samego meczu co ten doping Huracan - San Lorenzo.
http://www.youtube.com/watch?v=bhaD0Rl8ILo
Argentynskie klimaty, ci zajęci policją a doping leci normalnie mimo że to jeszcze przed meczem.

^zKs^
Posty: 52
Rejestracja: 14.09.2009, 02:04

Re: W jakim kraju...

Post autor: ^zKs^ » 22.07.2010, 19:22

wiesz jak by sie skonczylo kilka ustawek z tymi twoimi drągami ? pewnie tym ze 90% tych ludzi by sobie to odpuscila , jezeli masz jaja i myslisz ze jestes dobry walcz na pieści jak mężczyzna
Mimo to ze nasz los był okrutny,głos historii smutny to jest POLSKA moja Ojczyzna!

Jagiellonia88
Posty: 55
Rejestracja: 12.06.2010, 18:03

Re: W jakim kraju...

Post autor: Jagiellonia88 » 22.07.2010, 22:44

yid pisze:Ok,ale pod warunkiem ,że przed każdym spotkaniem w lesie każdy z zawodników zostanie poddany testom antydopingowym.Wtedy na bank okaże się kto ma jaja,a komu te jaja zanikły.I co najważniejsze będzie honorowo.
Hehehehehe .... ale pod warunkiem ,że przed każdym spotkaniem w lesie każdy z zawodników zostanie poddany testom antydopingowym. To mnie rozwalilo

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: W jakim kraju...

Post autor: fluor » 22.07.2010, 23:18

zaznacyzłeś poprostu zmiany w trendach - chuliganstwo stadionowe zamienia się w sportowo - leśne hehe
wiadomo, że oglądając latające krzesła na stadionach wygląda to dużo efektowniej ;)

Lebioda
Posty: 117
Rejestracja: 26.11.2009, 22:25

Re: W jakim kraju...

Post autor: Lebioda » 24.07.2010, 13:33

Ja zgadzam sie z tym co pisze Yid ale coz taka jest specyfika naszego ruchu kibicowskiego i trzeba sie dostosowac jezeli mysli sie o czyms wiecej niz machaniu balonem, z drugiej strony to moze i dobrze bo dzieki temu polska chuliganka slynie z wysportowanych, duzych chlopow a nie najebusow, sprzeciarzy, jednostrzalowcow. Minusem u Nas jest to ze wszystkie ekipy kalkuluja zapominaja ze wazne jest to ze w ogole sie podejmie walke, ale ten j***** poscig powoduje to ze wkrecani na ustawki sa ludzie, ktorzy nie czuja tego czegos, kibicowanie nie jest ich zyciem, mam nadzieje ze sa jeszcze ekipy, ktore bija sie swoim skladem i brzydza sie werbowania znajomych z silowni, bramek.
j**** PROPAGANDZIARZY I KŁAMCÓW Z TMK

polski
Posty: 13
Rejestracja: 07.05.2010, 02:29

Re: W jakim kraju...

Post autor: polski » 17.08.2010, 12:25

Nie zgadzam sie z tym jak zostalo przedstawiony fanatyzm we Wloszech,zylem tam 6 lat i mam odmienne zdanie...fakt sa glosni ale nie przeklada sie to na awantury...piszesz ze u nich chuliganii od razu skacza do psow jak one powijaja jakichs kibicow...czyli ze niby sa w swoim zywiole jak tocza awantury,heh...to slabo sie orientujesz,bo widzisz ciezko mi bylo zaobserwowac ten ich fanatyzm podczas dlugoletniego pobytu na polwyspie apeninskim...pozatym przypomnij sobie mecz eliminacji ligi mistrzow sprzed lat Widzew-Fiorentina,gdzie ponad setka wlochow sie zupelnie zesrala na sektorze dla przyjezdnych jak im tam weszlo pare osob z Widzewa...no i gdzie ten ich zywiol?oni w mediach na swoim podworku wygladaja na zywiolowych bo tak sa komentowani,bo tak sie utarlo,ale zapewniam cie ze rzeczywistosc jest bladsza jesli chodzi o starcia....ale podkreslam sa GLOSNI i dobrze spiewaja

polski
Posty: 13
Rejestracja: 07.05.2010, 02:29

Re: W jakim kraju...

Post autor: polski » 17.08.2010, 12:27

nie da sie wklejac wiec napisze ze ustosunkowalem sie do opinii Muipo

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 05.10.2010, 19:58

Nie wiem gdzie spytać, czy są jakieś animozje lub stosunki podchodzące pod zgodę między kibicami reprezentacji ???
Wisła Nowa Huta

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: W jakim kraju...

Post autor: Adiś » 06.10.2010, 17:26

Serbia mocno trzyma z Rosjanami
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 07.11.2010, 19:28

Takie nie śmiałe pytanie, Grenlandia posiada swoją reprezentacje piłkarską nie stowarzyszoną w FIFA, jak wygląda to u nich na wyspie?? jakaś liga? jakieś grupy kibiców? stadiony?
Wisła Nowa Huta

RutgerHauer
Posty: 6
Rejestracja: 10.09.2010, 07:26

Re: W jakim kraju...

Post autor: RutgerHauer » 07.11.2010, 22:43

Z tego co wiem do czesto dochodzi do zadym miedzy pingwinami a fokami...jednak najlepsza bande maja niedzwiedzie polarne-nie jest ich wielu ale same konkrety...
eskimosow kazdy olewa bo walcza ze sprzetem...to tak w skrocie

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 08.11.2010, 10:49

twoja stara tam była i ją pingwin wydymał i taki okaz z Ciebie wyrósł haha, jak nie masz nic do wniesienia tematu to się nie udzielaj bo pewnie po swojej wsi to ze spuszczą głową chodzisz i tylko do szkoły i z powrotem bo masz okres ochronny wtedy
Wisła Nowa Huta

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: W jakim kraju...

Post autor: Adiś » 08.11.2010, 16:22

jestes ladnie pojebany , jak mial ci odopwiedziec , na grenlandi styl kibicowski podobny do stylu na antarktydzie i syberii, a za wrzuty na matke bana gnoju
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

QiubKK
Posty: 23
Rejestracja: 04.09.2010, 19:46

Re: W jakim kraju...

Post autor: QiubKK » 08.11.2010, 18:23

RutgerHauer pisze:Z tego co wiem do czesto dochodzi do zadym miedzy pingwinami a fokami...jednak najlepsza bande maja niedzwiedzie polarne-nie jest ich wielu ale same konkrety...
eskimosow kazdy olewa bo walcza ze sprzetem...to tak w skrocie
Jestem rozjebany! 10/10
Sorry za offtopa ale nie mogłem!

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 08.11.2010, 19:56

skoro mają swoją reprezentacje to gdzieś chyba muszą ku*** grać!!!
Wisła Nowa Huta

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 08.11.2010, 20:06

[link]
Wisła Nowa Huta

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 08.11.2010, 20:14

zjeb od pingwinów niech przeczyta sobie to może zmądrzeje lekko i może kiedyś ruszy dupsko z przed monitora [link]
Wisła Nowa Huta

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: W jakim kraju...

Post autor: fluor » 08.11.2010, 23:47

Wiadomo, że futbol istnieje, ale jaki może istnieć ruch kibicowski w "państwie" liczącym 56 tys. mieszkańców. :) Pomyśl.

RutgerHauer
Posty: 6
Rejestracja: 10.09.2010, 07:26

Re: W jakim kraju...

Post autor: RutgerHauer » 09.11.2010, 00:20

19TSW06 pisze:zjeb od pingwinów niech przeczyta sobie to może zmądrzeje lekko i może kiedyś ruszy dupsko z przed monitora [link]
Widze, ze sie niezle wzburzyles, coz ja Ci na rodzine nie wchodzilem, ani nawet Ciebie nie obrazilem ale ja do Twojego poziomu sie nie znize, bo na jakich ja Ty kazdy powinien miec wyjebane..
a co do mojej odpowiedzi to byla adekwatna do zadanego pytania..
ps. ...co moze jeszcze o scene kibicowska Watykanu zapytasz...ehhh ta dzisiejsz mlodziez:)

StrachNaWróble
Posty: 236
Rejestracja: 11.05.2007, 15:57

Re: W jakim kraju...

Post autor: StrachNaWróble » 02.02.2012, 17:52

SylwesterTPSP pisze:
kolovrat pisze:Oczywiście że Polska , pomijając że Patriotyzm i Duma nie pozwala mi myśleć inaczej , składa się na to kilka czynników . 1. Ogrom naszej sceny , oznaki ruchu kibicowskiego można spotkać w najmniejszych miastach , w najniższych ligach . Lokalny patriotyzm szczególnie widoczny na Podkarpaciu gdzie kibicuje się swoim lokalnym klubom a nie tak jak w Serbii gdzie pół kraju jest za Crveną a pół za Partizanem , praktycznie maja jeden mecz w rundzie , bo jak grają np z Vojvodinom Nowy Sad to ich fancluby są liczniejsze niż grupy gospodarzy . 2 Walka ,rywalizacja 24h ,7 dni w tygodniu ,365dni w raku a co cztery lata 366 . W innych krajach Europy rywalizacja z wrogą ekipą jest w dniu meczu , u nas taka walka jest cały czas ,ustawianie się na trasach ,wjazdy na wrogie osiedla ,gonitwy autokarowo samochodowe przez pół Polski. Cały czas rywalizujemy bo pokazać wrogowie że jesteśmy lepsi . 3 . Wygląd naszych trybun , oprawy na najwyższym poziomie , główną przeszkodą w rywalizacji z czołówką ultras były nasze stadiony , niskie trybuny .mała frekwencja . Wraz z modernizacją stadionów Polskie ekipy ultras wskoczyły na wyższy poziom coraz bardziej skomplikowane kartoniady ,coraz większe sektorówki . I kolejna rzecz ,najważniejsza na Polskich stadionach ,fany . Mamy najlepsze płótna na świecie ,nie które dorobiły się statusu legendarnych , nie które ogromne , większość urozmaiconych efektowną czcionką , grafiką ,herbami ,jednym słowem mistrzostwo . 4 Polskie Ekipy sportowe , myślę że dadzą radę każdemu na starym kontynencie. To tak na szybko ...

A co do innych nacji Węgry , Włochy i klika ekip z reszty Europy . Włosi za spontaniczne awantury , nie dzielą się chłopaków do bicia i tych od układania kartonów .Choreo i doping . Podział na ekipy prawicowe i lewicowe co dodaje kolejnego smaczku w tej całej rywalizacji . Węgrzy jak wyżej w końcy wzorują sie Włoskich Tifo . Aaaa i jeszcze Angole .... lubię styl Casual :)

W swoich przemyśleniach nie biorę pod uwagę ekip z innych kontynętów niż Europa , nie kręcą mnie klimaty Brazylii czy Argentyny pozatym jak można się nimi fascynować ? bez napinki ;)

Dla mnie bojowki mozna sprawdzic tylko w jeden sposob - Honorowa ustawka w tych samych liczbach BEZ SPRZETU po obu stronach.
Ustawiane walki nie odzwierciedlają potencjału ekipy , bardzo często ekipy biorą kolegę kolegi z siłowni . Jeżeli dym to tylko spontan , ta niepewność , ile ich będzie ,jakim składem . To nakręca jeszcze bardziej i pokazuje prawdziwą wartość bojową danej ekipy. W końcu na wyjazdy jeżdzą fanatycy a nie koledzy z siłowni zwłaszcza na drugi koniec kraju , gdzie jedzie się w mniejszych grupach . :)
Nie zgodze sie z tym ze w Serbi nie ma lokalnego patriotyzmu jest tokompletną bzdurą w Serbie jest wiel mniejszych ekip i ekipek na terenie całego kraju w samym Belgradzie jest wiele mniejszych ekip o których ty nawet nie masz pojęcia bez urazy oczywiscie wiec z Toba sie w tej kwesti zupełnie nie zgodze.Tymbardziej te ekipy mimo nawet mniejszych młynow niż nie jedna Polska większa ekipa prezentują sie znacznie lepiej pod względem wyglądu,prezentacjii młyna o dopingu a w szczególnosci jego melodyjności nie wspominając.
mozesz pokazac zdjecia serbskich mniejszych ekip?

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: W jakim kraju...

Post autor: Sylwester89 » 02.02.2012, 22:30

Masz tu filmik na którym sa zdjecia niektórych tych ekip http://www.youtube.com/watch?v=Ouh8YC3n0PI

StrachNaWróble
Posty: 236
Rejestracja: 11.05.2007, 15:57

Re: W jakim kraju...

Post autor: StrachNaWróble » 03.02.2012, 15:58

no i pod jakim względem te serbskie mniejsze ekipy są lepsze od naszych?:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: W jakim kraju...

Post autor: Averno » 06.02.2012, 15:45

19TSW06 pisze:Takie nie śmiałe pytanie, Grenlandia posiada swoją reprezentacje piłkarską nie stowarzyszoną w FIFA, jak wygląda to u nich na wyspie?? jakaś liga? jakieś grupy kibiców? stadiony?
Poszukalem info, bo tez mnie to zaciekawilo. I teraz do wszystkich drwiacych z tego pytania.
Ma kibicow.
Oto dowod
[link]

Jak widac pikniki, ale z tego co widac sa szale w barwach, baloniki, doping.
Klub to Nagdlunguaq-48, rozgrywa mecze na Nuuk stadium, gdzie swoja siedzibe ma klub Nuuk Idraetslag, ogolnie czolowka to 3druzyny G-44, B-67 i wlasnie wczesniej wspomniany Ngdlunguaq i te druzyny maja swoich piknikow, reszta meczow i publiki to juz wyglada tak

[link]
[link]

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 07.02.2012, 12:36

Legenda pisze:
Averno pisze:
19TSW06 pisze:Takie nie śmiałe pytanie, Grenlandia posiada swoją reprezentacje piłkarską nie stowarzyszoną w FIFA, jak wygląda to u nich na wyspie?? jakaś liga? jakieś grupy kibiców? stadiony?
Poszukalem info, bo tez mnie to zaciekawilo. I teraz do wszystkich drwiacych z tego pytania.
Ma kibicow.
Oto dowod
[link]

Jak widac pikniki, ale z tego co widac sa szale w barwach, baloniki, doping.
Klub to Nagdlunguaq-48, rozgrywa mecze na Nuuk stadium, gdzie swoja siedzibe ma klub Nuuk Idraetslag, ogolnie czolowka to 3druzyny G-44, B-67 i wlasnie wczesniej wspomniany Ngdlunguaq i te druzyny maja swoich piknikow, reszta meczow i publiki to juz wyglada tak

[link]
[link]
Czy to jest ta slynna gorka Arki?Pytam powaznie wiec bez napinki

dokładnie rozwiązałeś kryminalną zagadke, możesz iść z tymi rewelacjiami do swojego przełożonego, może dostaniesz awans na starszego sprzątacza jego gabinetu
Wisła Nowa Huta

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: W jakim kraju...

Post autor: Averno » 07.02.2012, 15:10

Kryminalne zagadki to Twoja profesja, jak na kibica GTSu przystalo.

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 07.02.2012, 15:26

Averno pisze:Kryminalne zagadki to Twoja profesja, jak na kibica GTSu przystalo.
oj biedny judaszu, już zapomniałeś kto u was doping prowadzi
Wisła Nowa Huta

19TSW06
Posty: 214
Rejestracja: 01.07.2010, 14:06

Re: W jakim kraju...

Post autor: 19TSW06 » 07.02.2012, 15:26

19TSW06 pisze:
Averno pisze:Kryminalne zagadki to Twoja profesja, jak na kibica GTSu przystalo.
oj biedny judaszu, już zapomniałeś kto u was doping prowadzi?? pamiętasz Sosnowiec?? bo Zagłębie napewno to pamięta
Wisła Nowa Huta

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: W jakim kraju...

Post autor: Averno » 07.02.2012, 15:55

Pudlo, zle masz info z komendy, bo nie jestem z Krakowa i nie dla mnie te wasze wojny zydowsko-psiarskie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości