Chuligańskie wspomnienia

Informacje ze światowych trybun
JebacRozjebundy
Posty: 233
Rejestracja: 15.01.2010, 20:15

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: JebacRozjebundy » 12.03.2010, 15:14

hermes pisze: ale raczej o odcięcie się od zachowania Niemców ze Wschodu.

mozesz to rozwinac ? o co dokladnie chodzilo ? Niemcy ze wschodu postapili niehonorowo, czy cos w tym stylu, i oni sie od tego chcieli odciac ?
Wizard. pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 67#p509967

awex napisał:
Derby Rzeszowa i Krakowa (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR5onNV8


To tylko fragment ? czy jest moze caly reportaz.



Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: Störtebeker » 12.03.2010, 17:02

Do tego meczu Polska - Niemcy w Zabrzu '96 trzeba jeszcze dodac, ze helmuty wywiesili takie "smieszne" flagi jak:
Wir fahren nach Polen, um die Juden zu versohlen czy
Schindler - Juden, wir grüßen Euch
(a to jest tak plytkie, ze nie chce mi sie tlumaczyc)

Krotko po tym, na stadionie h$v zawilsl transparent w jezyku Polskim
Zabrze - przepraszamy
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

Michał***24
Posty: 163
Rejestracja: 23.05.2010, 15:47

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: Michał***24 » 30.05.2010, 15:26

Myśle ze chyba jednak po za tą wpadka w Zabrzu dominacja kibiców Polski nad Niemieckimi jest znaczaca jeżeli sie myle prosze poprawić po mistrzostwach w niemczech i Euro w Austrii wygrane kibiców Polski nie tylko na stadionach w czasie dopingu.Myśle ale to tylko moje zdanie ze ekipa Niemiecka z byłego NRD także raczej nie dała by rade Polskiej ekipie gdyby te ekipy pojawiły sie w Zabrzu w 96!w pełnych składach!

JebacRozjebundy
Posty: 233
Rejestracja: 15.01.2010, 20:15

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: JebacRozjebundy » 31.05.2010, 12:48

Michał***24 pisze:Myśle ze chyba jednak po za tą wpadka w Zabrzu dominacja kibiców Polski nad Niemieckimi jest znaczaca jeżeli sie myle prosze poprawić po mistrzostwach w niemczech i Euro w Austrii wygrane kibiców Polski nie tylko na stadionach w czasie dopingu.Myśle ale to tylko moje zdanie ze ekipa Niemiecka z byłego NRD także raczej nie dała by rade Polskiej ekipie gdyby te ekipy pojawiły sie w Zabrzu w 96!w pełnych składach!
Nie ma co gdybac co by bylo gdyby...Wtedy Polacy dali plame i trzeba sie z tym pogodzic.To nam siedzi na gardle, a niemcom siedzi na gardle przegrana ustawka z 2005 roku.... i napewno wiele innych przegranych zadym, ale z przegrana ustawka sie pewnie im trudno pogodzic, bo to naprawde pokazalo ze Polska w sportowych atrakcjach jest bezapelacyjnym nr 1. A pozatym niemcy wtedy postapili niehonorowo bo z tego co pamietam do ustawki wzieli bylych bokserow itp... wiec nie dosc ze przegrali to jeszcze splamili swoj honor na arenie Europejskiej.
To bylo kiedys, zeby teraz ocenic Obydwie strony, trzeba czekac na mecz Polska - Niemcy, i liczyc na grilla albo na jakies avanti, wtedy bedzie mozna cos powiedziec na temat.
Wizard. pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 67#p509967

awex napisał:
Derby Rzeszowa i Krakowa (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR5onNV8


To tylko fragment ? czy jest moze caly reportaz.

niewinny
Posty: 129
Rejestracja: 10.05.2010, 20:00

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: niewinny » 09.06.2010, 07:29

Odnośnie tego meczu w Zabrzu to dziwnie to wyglądało.W tamtych czasach dymy na kadrze były chlebem powszednim i nie miało to większego znaczenia czy graliśmy u siebie , czy na wyjezdzie.Jednak w tamtym wypadku Polacy siedzieli spokojnie , a Niemcy dążyli do dymu.Przed meczem w prasie niemieckiej rozpisywano się na temat polskiej dziczy na stadionach.Sprawy nabrały innego obrotu niż się spodziewano i kamery pokazywały dymiących Niemców.
Zrobiło im się głupio i dlatego wywiesili ten transparent z przeprosinami.
Fakt faktem ,że była to nasza kibicowska porażka.....

Manieks
Posty: 292
Rejestracja: 16.01.2010, 22:02
Lokalizacja: kanfahar

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: Manieks » 09.06.2010, 18:50

A ja mam pytanie co do meczu Walia-Polska w Cardiff, gdzie Polscy kibice zaczęli się między sobą bić, wie ktoś co to za ekipy ? Bodajże rok 2003, albo 2002.

Silver
Posty: 297
Rejestracja: 16.03.2007, 16:11

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: Silver » 09.06.2010, 20:00

Ja natomiast mam pytanie co do tej walki Polska - Niemcy w 05', a konkretnie, czy po stronie polskiej brała udział jedna konkretna ekipa, to samo po stronie przeciwników? Może być priv.
A no.

JebacRozjebundy
Posty: 233
Rejestracja: 15.01.2010, 20:15

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: JebacRozjebundy » 10.06.2010, 00:12

Silver pisze:Ja natomiast mam pytanie co do tej walki Polska - Niemcy w 05', a konkretnie, czy po stronie polskiej brała udział jedna konkretna ekipa, to samo po stronie przeciwników? Może być priv.
Oficjalnie ta ustawka to ,,Dynamo Berlin vs Lech Poznan'' Po stronie Lecha byli tez czlonkowie innych polskich ekip.Po stronie niemcow bylo tylko kilku/kilkunastu kiboli dynama, a reszta to byli bokserzy, bramkarze itp...
Wizard. pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 67#p509967

awex napisał:
Derby Rzeszowa i Krakowa (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR5onNV8


To tylko fragment ? czy jest moze caly reportaz.

rooseveltapark
Posty: 2
Rejestracja: 13.06.2010, 19:17

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: rooseveltapark » 13.06.2010, 19:37

Dodam jeszcze że warto wspomnieć że w Zabrzu 1995 roku na meczu Polska - Rumunia, zabrzańscy kibice obili ponad 200 osobową grupę Rumuńskich kibiców. Jeśli znajdę filmiki bo już stare to postaram się je dodać :)

ITI WON
Posty: 86
Rejestracja: 04.03.2010, 16:10

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: ITI WON » 13.06.2010, 20:08

JebacRozjebundy pisze:
Silver pisze:Ja natomiast mam pytanie co do tej walki Polska - Niemcy w 05', a konkretnie, czy po stronie polskiej brała udział jedna konkretna ekipa, to samo po stronie przeciwników? Może być priv.
Oficjalnie ta ustawka to ,,Dynamo Berlin vs Lech Poznan'' Po stronie Lecha byli tez czlonkowie innych polskich ekip.Po stronie niemcow bylo tylko kilku/kilkunastu kiboli dynama, a reszta to byli bokserzy, bramkarze itp...
zasadniczo to po stronie "Dynama" była zbieranina z całych wschodnich niemiec+coś tam z zachodu chyba Hamburg, ogólnie to głównie bramka

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: against modern » 14.06.2010, 14:25

rooseveltapark pisze:Dodam jeszcze że warto wspomnieć że w Zabrzu 1995 roku na meczu Polska - Rumunia, zabrzańscy kibice obili ponad 200 osobową grupę Rumuńskich kibiców. Jeśli znajdę filmiki bo już stare to postaram się je dodać :)

można jakieś foto Rumunów z tego meczu?? ciekawi mnie czy byli tam ludzie "do bicia" :)) ze Steauy, Dynama itp :]

rooseveltapark
Posty: 2
Rejestracja: 13.06.2010, 19:17

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: rooseveltapark » 14.06.2010, 18:13

Tutej masz ino zdjęcie z Youtube bo użytkownik już usunął ten film :)

[link]

polski
Posty: 13
Rejestracja: 07.05.2010, 02:29

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: polski » 17.08.2010, 13:50

Z tego co wiem to na linii Lech Poznan-Dynamo Berlin do ustawki doszlo wiecej niz tylko raz,bodajze 3 razy...za kazdym razem zwyciestwo Lecha

KieGoWhoYa
Posty: 265
Rejestracja: 29.06.2010, 20:11

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: KieGoWhoYa » 21.08.2010, 10:00


taksamo co po meczu w MS2006 w Dortmundzie. fritze w centrum pobili normalnych Polaków, lub osoby które za dużo wypili i się troszecke za dużo wychylały, a potem było ze starcie z polskimi chuliganami wygrali. xD

Byłem wtedy w Dortmundzie.
Na parkingu w Niemczech złożyło nam propozycję paru gości ze wschodnich landów.
Wymieniliśmy się telefonami.
Chłopaki potem żałowali że ich od razu nie obsłużyliśmy.
Na parking co 5, 10 minut przyjeżdżał patrol polizei ciekawy co my tam robimy :)
Byliśmy już blisko Dortmundu.
Niestety na miejscu nikogo z większej grupy nie spotkaliśmy, a 3/4 z załogi naszego busa została zakwaterowana przymusowo w hotelu zwanym cela.

Czy możesz coś bardziej przybliżyć co z tymi frycami się działo :)

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: krzycho_ASR » 24.08.2010, 23:54

I generalnie ten mecz funkcjonuje w naszej pamięci jako największa wtopa Polaków. W Zabrzu nie byłem, ale ze słyszenia - silna blisko tysięczna ekipa łysych w zdecydowanej większości z NRD dała się we znaki naszym i na mieście i na stadionie. Zdobyli przynajmniej jedną biało-czerwoną flagę, którą na trybunach potargali (czy też nawet spalili). W tej części stadionu dominowali absolutnie, Górnik (chyba cztery setki) był za słaby aby zorganizować jakąś akcję, ekipy z Polski w bardzo śladowych ilościach, jedyną mocno bandą był duet Arka - Cracovia, tyle, że siedzieli oni dość daleko od Szwabów, na dodatek bardzo czułą opieką otoczyli ich mundurowi.
Kilka lat po tym meczu gadałem z jednym z bardziej znanych niemieckich ultrasów-fotoreporterów i wymieniał mi on skład niemieckiej ekipy z tego wyjazdu. Już nie pamiętam dokładnie co mówił, no ale generalnie potwierdził to co słyszało się wcześniej - że w ekipie dominowali chuligani z NRDowskich grup - Dynamo Berlin, obie ekipy z Lipska, Dynamo Drezno itp.
A czy przypadkiem bodajże Pogoń Szczecin nie skroiła niemiaszkom wtedy flagi? Niech mnie ktoś poprawi, jak się mylę

Manieks
Posty: 292
Rejestracja: 16.01.2010, 22:02
Lokalizacja: kanfahar

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: Manieks » 30.08.2010, 18:41

Ponawiam pytańko.
A ja mam pytanie co do meczu Walia-Polska w Cardiff, gdzie Polscy kibice zaczęli się między sobą bić, wie ktoś co to za ekipy ? Bodajże rok 2003, albo 2002.

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: Adiś » 01.09.2010, 15:13

tak samo na wyjezdzie do Norwegii , jakie ekipy wtedy na sektorze gosci ?
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: yeyo » 01.09.2010, 15:37

Adiś pisze:tak samo na wyjezdzie do Norwegii , jakie ekipy wtedy na sektorze gosci ?
musiałbys w starych relacjach poszukac. byłem w Oslo na tym meczu i najbardziej w oczy rzucały sie Pogoń Sz i Lechia
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

kasztan
Posty: 85
Rejestracja: 01.03.2007, 19:48

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: kasztan » 03.09.2010, 00:58

Manieks pisze:Ponawiam pytańko.
A ja mam pytanie co do meczu Walia-Polska w Cardiff, gdzie Polscy kibice zaczęli się między sobą bić, wie ktoś co to za ekipy ? Bodajże rok 2003, albo 2002.
Legia - Śląsk

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: elo1312 » 03.09.2010, 05:47

polski pisze:Z tego co wiem to na linii Lech Poznan-Dynamo Berlin do ustawki doszlo wiecej niz tylko raz,bodajze 3 razy...za kazdym razem zwyciestwo Lecha
To nie prawda. Po 1. Ustawce stracili do siebie zaufanie. Chyba ze przy tej jednej Ustawce jakieś 3 Starcie zaliczyły, ale tutaj tez wątpię, bo Psy się kręcili w okolicach (pewnie nie mieli tyle czasu na 3 starcie) i ledwo co LP w Niemczech nie chwycili. Natomiast Niemców złapali.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

LEGION GLIWICE!!!
Posty: 5
Rejestracja: 03.09.2010, 21:56
Lokalizacja: MIASTO PIASTA

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: LEGION GLIWICE!!! » 04.09.2010, 00:51

Madball pisze:Kiedyś na tym forum był opis meczu towarzyskiego Polska-Niemcy w Zabrzu (1996r.) i najazd głównie Skinheadów ze wschodnich Niemiec.Napewno jest tu kilka osób co było na tym meczu i mogłoby coś więcej napisać na ten temat bo raczej do udanych dni to nie mogliśmy go zaliczyć.
Niemcy rzadzili na stadionie i pozanim.biegali dookola stadionu i lali kogo sie da,dopiero koalicja opanowala sytuacje

rogal527
Posty: 4
Rejestracja: 08.09.2010, 17:33

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: rogal527 » 10.09.2010, 13:27

Manieks pisze:Ponawiam pytańko.
A ja mam pytanie co do meczu Walia-Polska w Cardiff, gdzie Polscy kibice zaczęli się między sobą bić, wie ktoś co to za ekipy ? Bodajże rok 2003, albo 2002.
Chodzi ci o to co sie dzialo na stadionie ,czy na dworcu autobusowym?

rogal527
Posty: 4
Rejestracja: 08.09.2010, 17:33

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: rogal527 » 10.09.2010, 13:30

kasztan pisze:
Manieks pisze:Ponawiam pytańko.
A ja mam pytanie co do meczu Walia-Polska w Cardiff, gdzie Polscy kibice zaczęli się między sobą bić, wie ktoś co to za ekipy ? Bodajże rok 2003, albo 2002.
Legia - Śląsk
bzdura-ktos ci zle naopowiadal

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: Leszek Piesek » 10.09.2010, 14:03

no to napisz jak bylo skoro wiesz
Obrazek

rogal527
Posty: 4
Rejestracja: 08.09.2010, 17:33

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: rogal527 » 10.09.2010, 14:19

Na stadionie lekkie nieporozumienie ,zadna bijatyka miedzy ZaglebiemS. a Slaskiem i Motorem,natomiast po meczu PoloniaB.zOdraO.-Slask,Motor.Krotkie spiecie i wjazd psow.

martex.44
Posty: 230
Rejestracja: 22.01.2010, 22:10

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: martex.44 » 04.10.2010, 23:15

A opisałby ktoś mecz z bodajże 2006roku Belgia-Polska bo z tego co pamiętam doszło tam do starć pomiędzy polskimi ekipami, chyba Lechią i Śląskiem, a Lechem??
Ludzie Zasad Chuligani Śląsk Wrocław!!!!

SH1920
Posty: 171
Rejestracja: 19.09.2009, 15:13
Lokalizacja: Blue City

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: SH1920 » 06.10.2010, 14:43

martex.44 pisze:A opisałby ktoś mecz z bodajże 2006roku Belgia-Polska bo z tego co pamiętam doszło tam do starć pomiędzy polskimi ekipami, chyba Lechią i Śląskiem, a Lechem??

Wtedy Śląsk z Motorem zaatakowali(było ciemno)ok.10 osobową grupę hools Widzewa...Pozniej koalicja tłumaczyła się,że omyłkowo lecz innego zdania był Widzew...Po wszystkim Widzewiacy zostali przeproszeni.
Zawsze wieRni i oddani,po kRes życia PsychoFani

doping
Posty: 96
Rejestracja: 10.03.2007, 15:30

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: doping » 07.10.2010, 02:54

Pytanie do tego meczu....co to za ekipa w bialo niebieskich barwach stala na gorze 2-3 dolnego sektora patrzac z murawy od prawej. Jak ktos pamieta niech napisze ...pzdr
RRR

KieGoWhoYa
Posty: 265
Rejestracja: 29.06.2010, 20:11

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: KieGoWhoYa » 08.12.2010, 11:23

LEGION GLIWICE!!! pisze:
Madball pisze:Kiedyś na tym forum był opis meczu towarzyskiego Polska-Niemcy w Zabrzu (1996r.) i najazd głównie Skinheadów ze wschodnich Niemiec.Napewno jest tu kilka osób co było na tym meczu i mogłoby coś więcej napisać na ten temat bo raczej do udanych dni to nie mogliśmy go zaliczyć.
Niemcy rzadzili na stadionie i pozanim.biegali dookola stadionu i lali kogo sie da,dopiero koalicja opanowala sytuacje

Relacja z tego spotkania:

[link]

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: elo1312 » 01.04.2011, 04:06

KieGoWhoYa pisze:

taksamo co po meczu w MS2006 w Dortmundzie. fritze w centrum pobili normalnych Polaków, lub osoby które za dużo wypili i się troszecke za dużo wychylały, a potem było ze starcie z polskimi chuliganami wygrali. xD

Byłem wtedy w Dortmundzie.
Na parkingu w Niemczech złożyło nam propozycję paru gości ze wschodnich landów.
Wymieniliśmy się telefonami.
Chłopaki potem żałowali że ich od razu nie obsłużyliśmy.
Na parking co 5, 10 minut przyjeżdżał patrol polizei ciekawy co my tam robimy :)
Byliśmy już blisko Dortmundu.
Niestety na miejscu nikogo z większej grupy nie spotkaliśmy, a 3/4 z załogi naszego busa została zakwaterowana przymusowo w hotelu zwanym cela.

Czy możesz coś bardziej przybliżyć co z tymi frycami się działo :)
Moge, choc duzo do pisania niema. Po meczu w Centrum Miasta doszlo do pare mniejszych avanti pomiedzy niemieckimi Hoolsami a zwyklymi Polakami (zadne Hoolsy). Pamietam pewna sytuacje gdzie sie bojowka Niemiecka ok.50 osob na pare naszych Piknikow rzucila. Tak naprawde to z tych 50 moze 10-15 osob sie ´´bili´´, bo reszta jak dobiegla to juz bylo po wszystkim bo psy(w tym tez Glyny niemieckie) juz byly na miejscu. W tym samym momencie moze z 100m dalej juz sie zaczelo. Jak sie tam dobieglo to bylo juz po wszystkim a bylo sporo takich mniejszych Akcji, lecialy tez Butelki. Cisnienie i % tez swoje dodalo. Byl tlum Ludzi i nie latwo bylo wszystko przegladac. Wszedzie tez psy itd.

A naszych to tylko pojedyncze osoby widzialem, ktore na wlasna Reke po Centrum spacerowali lub tez swoja glowna Grupe szukali. Z tych co gadalem + co jeszcze pamietam to byly to osoby z ŁKS-u Łomża, Śląska, Gieksy, Legii . Problem nasz byl ze nasze ekipy byly podzielone na te co byly srodku w Stadionie lub tam w okoliczach smigali, i te co po Centrum spacerowali. Juz nie mowiac o tych co nie dojechali, na Granicy zawrowczeni byly czy tez grupy co w samym Dortmundzie w ´´hotelu´´ landowali.

ps. Sorry, ze dopiero teraz ci odpisalem, ale przedtem twoja odpowiedz nie widzialem. ;)
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

ZDR
Posty: 103
Rejestracja: 23.03.2011, 13:23

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: ZDR » 01.04.2011, 16:28

elo1312 pisze:
Byłem wtedy w Dortmundzie.
Na parkingu w Niemczech złożyło nam propozycję paru gości ze wschodnich landów.
Wymieniliśmy się telefonami.
Chłopaki potem żałowali że ich od razu nie obsłużyliśmy.
Na parking co 5, 10 minut przyjeżdżał patrol polizei ciekawy co my tam robimy :)
Byliśmy już blisko Dortmundu.
Niestety na miejscu nikogo z większej grupy nie spotkaliśmy, a 3/4 z załogi naszego busa została zakwaterowana przymusowo w hotelu zwanym cela.

Czy możesz coś bardziej przybliżyć co z tymi frycami się działo :)
Moge, choc duzo do pisania niema. Po meczu w Centrum Miasta doszlo do pare mniejszych avanti pomiedzy niemieckimi Hoolsami a zwyklymi Polakami (zadne Hoolsy). Pamietam pewna sytuacje gdzie sie bojowka Niemiecka ok.50 osob na pare naszych Piknikow rzucila. Tak naprawde to z tych 50 moze 10-15 osob sie ´´bili´´, bo reszta jak dobiegla to juz bylo po wszystkim bo psy(w tym tez Glyny niemieckie) juz byly na miejscu. W tym samym momencie moze z 100m dalej juz sie zaczelo. Jak sie tam dobieglo to bylo juz po wszystkim a bylo sporo takich mniejszych Akcji, lecialy tez Butelki. Cisnienie i % tez swoje dodalo. Byl tlum Ludzi i nie latwo bylo wszystko przegladac. Wszedzie tez psy itd.

A naszych to tylko pojedyncze osoby widzialem, ktore na wlasna Reke po Centrum spacerowali lub tez swoja glowna Grupe szukali. Z tych co gadalem + co jeszcze pamietam to byly to osoby z ŁKS-u Łomża, Śląska, Gieksy, Legii . Problem nasz byl ze nasze ekipy byly podzielone na te co byly srodku w Stadionie lub tam w okoliczach smigali, i te co po Centrum spacerowali. Juz nie mowiac o tych co nie dojechali, na Granicy zawrowczeni byly czy tez grupy co w samym Dortmundzie w ´´hotelu´´ landowali.

ps. Sorry, ze dopiero teraz ci odpisalem, ale przedtem twoja odpowiedz nie widzialem. ;)[/quote]

nie jestes przypadkiem niemcem ?
Obrazek

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: elo1312 » 01.04.2011, 19:24

Pytasz powaznie ???
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

ZDR
Posty: 103
Rejestracja: 23.03.2011, 13:23

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: ZDR » 01.04.2011, 21:44

elo1312 pisze:Pytasz powaznie ???
pytam powaznie
Obrazek

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: elo1312 » 01.04.2011, 22:47

Nie, nie jestem niemcem.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

HolyShield
Posty: 186
Rejestracja: 15.03.2012, 15:33

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: HolyShield » 12.12.2013, 00:36

Ciekawie było by poznać, przyjazdy których europejskich klubów do Polski sprawiły dobre wrażenie na Polaków?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: nrth » 02.01.2014, 11:04

Omonia Nikozja
Hajduk Split
Tottenham - 50/50
za kim jestes?

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: elo1312 » 02.01.2014, 17:43

A Standard Liege ?
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

nh1906nh
Posty: 65
Rejestracja: 05.08.2013, 20:19

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: nh1906nh » 02.01.2014, 20:29

nrth pisze: Tottenham - 50/50
??? w jaki sposób? Chyba tylko liczbowo, bo kibicowsko nic sobą nie zaprezentowali, to samo z resztą co wszystkie ekipy angielskie w Polsce. Na Wiśle fakt faktem chyba tylko Standard coś pokazał, ale tutaj ciśnienie mieli z innego powodu, który każdemu jest chyba znany i Apoel. Reszta wiadomo albo przyjeżdżali w śladowych ilościach samymi piknikami albo strach im nie pozwalał (Twente).
Wisła Nowa Huta

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: nrth » 03.01.2014, 08:47

Ciężko, przynajmniej mi ocenić.
W zasadzie nie doszło do spodziewanej konfrontacji głównych ekip przed meczem psy nas w ost chwili zblokowały jak jechaliśmy autobusem miejskim pod knajpę Standardu.
Po meczu spora wymiana różnego rodzaju asortymentu przez siatkę na parkingu ale tez brakło bezpośredniego kontaktu.

Ale w zasadzie masz rację, na tle innych, czasem nic nie robiących ekip można powiedziec ze wpisali sie ciekawie w historii europojedynków Wisły.
za kim jestes?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Chuligańskie wspomnienia

Post autor: nrth » 03.01.2014, 10:44

PS
No i co mnie tam zaskoczyło podcza sgdy my szturmowaliśmy płot z pół godziny nadziewając się na gaz ochrony, latające race odrzucane przes Standard czy też na butelki przez nich rzucane oni ograniczyli się do rzucania a tych swoich stewardów nie tknęli jesli dobrze pamiętam.
U nas pierwsze by pojechano z gównem.
[link]
za kim jestes?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości