Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Informacje ze światowych trybun
nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: nisc » 04.03.2010, 21:41

ORG pisze:Przeczytaj nazwę tematu...o ile wiem Polonia jest anty-nazi anty-red, w Żurominie również nie gości che guevara...apolityczność to nie komunizm
chlopaki nie robcie z tego tematu kolejnego watku anty/pro Polonia W-wa, jest to Euro info a nie kolejny topic "Polonia to Polonia tamto..."
Nazwa użytkownika pisze:Zamknąć temat proszę. Nie ma sensu już kontynuować tych bzdur. Jeden z drugim z pokolenia "Jestem Pedałem" napisze, że ktoś jest komunistyczny bo zobaczył jedno zdjęcie. Z jednego konkretnego tematu potraficie zrobić 8.
nie bedzie bezsensownego zamykania tematow, jak ktos ma ochote czytac , wpisywac sie komentowac niech to robi a jak komus dany temat nje pasuje to niech go nie czyta, proste...
TYBET JEST SERBSKI



ORG
Posty: 78
Rejestracja: 01.03.2010, 18:42

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: ORG » 04.03.2010, 21:45

nie ja zacząłem, tylko gość który ich nazwał bezpodstawnie komuną, w Polsce stricte-komunistycznych klubów kibica nie ma i już

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Viclav » 04.03.2010, 21:48

ORG pisze:nie ja zacząłem, tylko gość który ich nazwał bezpodstawnie komuną, w Polsce stricte-komunistycznych klubów kibica nie ma i już
W którym miejscu napisałem coś takiego?
I jeżeli dla Ciebie antifa jest apolityczna, to ja nie mam pytań

koniec offtopu
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

ORG
Posty: 78
Rejestracja: 01.03.2010, 18:42

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: ORG » 04.03.2010, 21:58

Viclav pisze:
ORG pisze:nie ja zacząłem, tylko gość który ich nazwał bezpodstawnie komuną, w Polsce stricte-komunistycznych klubów kibica nie ma i już
W którym miejscu napisałem coś takiego?
I jeżeli dla Ciebie antifa jest apolityczna, to ja nie mam pytań

koniec offtopu

nia napisałeś, tylko wlepiłeś ich do tematu "Kibicowski itd...czyli KOMUNIZM itd...", a czy bycie antyfaszystą w kraju o takim doświadczeniu jak Polska jest jakieś nienormalne? nie rozumiesz że są ludzie jednakowo nienawidzący obu systemów? czy w takim kraju jak Polska, z jednej strony najeżdżanym przez faszystów, a zdrugiej przez komunistów nie powinna być to normalna droga myślenia?

ORG
Posty: 78
Rejestracja: 01.03.2010, 18:42

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: ORG » 04.03.2010, 22:00

i już też nie rozmywam, sory

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: mancunian » 04.03.2010, 22:04

mysle ze ten komunizm mozna zastapic slowem lewactwo i bedzie ok dla wszystkich...

I dalej pytanie np do Nisc czy tez do Glasgow spirit, lub Stortebeker, bo widac ze powazniej podchodza do tematu. Jak wg was zakwalifikowac SS Lazio, ja wiem ze to w mniemaniu wiekszosci to skrajna prawica, ale jak faszyzujaca ekipa moze byc prawicowa?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: nisc » 04.03.2010, 23:01

mancunian pisze:mysle ze ten komunizm mozna zastapic slowem lewactwo i bedzie ok dla wszystkich...
bardzo dobry pomysl, znawca SS Lazio nie jestem ale powiem tylko ze bedac raz na meczu Lazio-Sampdoria nie zauwazylem jakiegos owczego spedu wielbicieli duce, owszem bylo troche skinow i herbertow ale tez mnostwo ( Lazio i Verona z tego slyna) konkretnie wygladajacych osobnikow 100% styl "casual" no i druga sprawa naprawde wszechobecne barwy Chelsea ( na plocie ilka flag, sporo ludzi w polowkach i koszulkach klubowych CFC), pzdr
TYBET JEST SERBSKI

havamal
Posty: 718
Rejestracja: 27.02.2007, 21:43

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: havamal » 05.03.2010, 12:49

tak, tylko że zaraz dowiesz się, że narodowy socjalizm to w gruncie rzeczy ruch lewicowy, a co za tym idzie US jak i Lazio to lewuny.
Myśle, że niektórzy zbyt intensywnie piłują temat i doszukują się dziury w całym.
biały honor, biała duma, biały miś, biały nos

gdyby interesowała mnie piłka to zostałbym piłką

tyminho
Posty: 119
Rejestracja: 01.03.2007, 21:59

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: tyminho » 05.03.2010, 13:18

To tak z ciekawości jaka jest wasza definicja lewaka a jaka prawicowca, skoro spojrzenie na temat pod względem politologicznym jest zbytnim zagłębianiem się w niego. Może od tego założyciel tematu powinien zacząć.

Mavas12
Posty: 30
Rejestracja: 19.01.2010, 21:51

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Mavas12 » 05.03.2010, 13:51

Co do lewakow to chyba Iraklis ??

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Störtebeker » 05.03.2010, 14:26

mancunian pisze:I dalej pytanie np do Nisc czy tez do Glasgow spirit, lub Stortebeker, bo widac ze powazniej podchodza do tematu. Jak wg was zakwalifikowac SS Lazio, ja wiem ze to w mniemaniu wiekszosci to skrajna prawica, ale jak faszyzujaca ekipa moze byc prawicowa?
just my 5 cents:
nie wiem, qrwa, jezeli bierzesz [link] za wymiar to nie wiem naprawde co o nich myslec; z jednej strony oprawy w kierunku "Oswiecim wasza ojczyzna, piece waszym domem" a z drugiej wywiad z pewnym Fabrizio T. (jedna z glownych twarz) przed kamerami, gdzie wypowiada sie (w wolnym tlumaczeniu): "mowia o mnie faszysta! no i c***, niech mowia! przeciez czasy faszyzmu nigdy nie powroca, mussolini byl w sumie dupkiem ale przynajmniej wkurwimy reszte Wloch"
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

havamal
Posty: 718
Rejestracja: 27.02.2007, 21:43

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: havamal » 05.03.2010, 14:38

na szczęście toffolo i cała reszta to nie wyrocznia w tej kwestii. z irriducibili zrobili niemalże konsorcjum przynoszące niezłe zyski, ideologia w tym wszystkim już dawno zeszła na dalszy plan (o ile w ogóle kiedyś stanowiła ważniejszą składową). W sumie jednak dopóki był popyt na "faszystowskie Lazio" to dlaczego mieli by negować ten wizerunek?

na szczęscie w chwili obecnej wszystko poszło się jeba.ć. Original store, marka i sklepy Laziali zostały pozamykane, zaczęły się jakieś prywatne wojny między załozycielami IRR, wszystko oczywiście rozbija się o siano.
biały honor, biała duma, biały miś, biały nos

gdyby interesowała mnie piłka to zostałbym piłką

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: mancunian » 05.03.2010, 18:24

havamal

to prosze wyjasnij mi czym jest ten narodowy socjalism jak nie lewicowym ruchem. Jak cos co ma w nazwie socjalizm moze byc postrzegane prawicowo...

Ktos wrzucal juz linka do strony narodowych socjalistow, jak po przeczytaniu tego co oni maja do powiedzenia na temat narodowego socjalizmu dalej uwazasz ze to nie jest ruch lewicowy, to wyjasnij mi czym owa lewica i prawica sa i jakie kryteria mamy przyjmowac w postrzeganiu tego...

Bo widze ze socjalizm w wydaniu narodowym to nie lewica...

ORG
Posty: 78
Rejestracja: 01.03.2010, 18:42

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: ORG » 06.03.2010, 12:55

mancunian pisze:havamal

to prosze wyjasnij mi czym jest ten narodowy socjalism jak nie lewicowym ruchem. Jak cos co ma w nazwie socjalizm moze byc postrzegane prawicowo...

Ktos wrzucal juz linka do strony narodowych socjalistow, jak po przeczytaniu tego co oni maja do powiedzenia na temat narodowego socjalizmu dalej uwazasz ze to nie jest ruch lewicowy, to wyjasnij mi czym owa lewica i prawica sa i jakie kryteria mamy przyjmowac w postrzeganiu tego...

Bo widze ze socjalizm w wydaniu narodowym to nie lewica...

O co walczysz gościu? Jak dla mnie to sobie możesz ns nazywać lewicą, prawicą, czy jak tam chcesz...to nieważne, i tak każdy ogarnięty w miarę człowiek wie co się z tym ruchem wiąże, ale jak ci zależy- TAK, ns to prawdziwa, czysta lewica...zadowolony?

analizator.pl

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: analizator.pl » 06.03.2010, 13:00

ORG pisze:
mancunian pisze:havamal

to prosze wyjasnij mi czym jest ten narodowy socjalism jak nie lewicowym ruchem. Jak cos co ma w nazwie socjalizm moze byc postrzegane prawicowo...

Ktos wrzucal juz linka do strony narodowych socjalistow, jak po przeczytaniu tego co oni maja do powiedzenia na temat narodowego socjalizmu dalej uwazasz ze to nie jest ruch lewicowy, to wyjasnij mi czym owa lewica i prawica sa i jakie kryteria mamy przyjmowac w postrzeganiu tego...

Bo widze ze socjalizm w wydaniu narodowym to nie lewica...

O co walczysz gościu? Jak dla mnie to sobie możesz ns nazywać lewicą, prawicą, czy jak tam chcesz...to nieważne, i tak każdy ogarnięty w miarę człowiek wie co się z tym ruchem wiąże, ale jak ci zależy- TAK, ns to prawdziwa, czysta lewica...zadowolony?

Chodzi o gospodarke medrcu z kosmosu. Narodowy socjalizm w tym temacie to czysta lewica. Roboty publiczne, opieka socjalna itp.
Prawica wiaze sie z liberalizmem lub konserwatyzmem ( czyli umiarkowanie prawicowa wizja gospodarki ).

Najpierw dojdzcie oboje do konsensusu na temat czego chcecie rozmawiac a potem sie zastanawiajcie, ktora strone to reprezentuje.

ORG
Posty: 78
Rejestracja: 01.03.2010, 18:42

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: ORG » 06.03.2010, 13:28

następny...pisałem do mancuniana, bo on przy okazji jakiegokolwiek tematu pisze "jak ns może być prawicą itd..." a póżniej tłumaczy że prawicą nie jest, więc już z góry chciałem się z nim zgodzić, ok?

teraz do samego ns-w sferze gospodarki-lewica( kontropla i interwencjonizm państwa)- nie można się nie zgodzić, natomiast w drugiej sferze- światopoglądowej-wg. mnie konserwatywne( prawicowe), a ponieważ program partii politycznej to zawsze połączenie tych dwóch sfer, które w ns są pomieszane, dlatego trudno jest ns zakwalifikować, i dlatego będzie tu pewno jeszcze parę takich sporów...

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Kosa » 06.03.2010, 16:12

Szachtar Donieck nie jest ekipa lewacką.

Taką na Ukrainie jest jedynie Arsenał Kijów.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

1878
Posty: 14
Rejestracja: 01.02.2009, 14:30

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: 1878 » 13.03.2010, 22:49

Viclav pisze:Anarchizm jest jednym z nurtów lewicowych
Pardon, że wyciągam starego posta, ale czy na przykład anarchokapitalizm też nazwiesz lewactwem? ;)

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Viclav » 13.03.2010, 23:46

Ale anarchokapitalizm, poza nazwą, ma raczej niewiele wspólnego z klasyczną anarchią ;) Anarchizm nazywany jest również "wolnościowym socjalizmem", więc chcąc nie chcąc wpisany jest również w szeroko pojęty nurt lewicowy. Chociaż oczywiście każdy może mieć swoją opinię.

Ale może już nie róbmy offtopu, bo temat przecież nie o tym :)
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: elo1312 » 16.03.2010, 12:06

Bones pisze:Kiedys Wacker Innsbruck - Eintracht Frankfurt, kontakty zostale ale prawie doszczetnie zerwane poniewasz mlode pokolenie innsbrucka juz bardziej w prawo ma tendencje. Kiedys obiedwie ekipy czesto goscili u siebie nawzajem.
Bzdura! w sobote miałem akurat okazie i bylem na meczu Wacker Innsbruck - FC Lustenau. pogadałem z 2 osobami z ´I FURIOSI´ i z 1 z ´Verrückte Köpfe´ .
Na meczu Eintracht Frankfurt pozdrawiali. dużo osób mieli coś ubrane z Ultras Frankfurt 1997 (UF´97), prawie każdy z Ultrasów coś miał od UF97 czy to była czapka czy szalik lub tylko button. ale to były osoby z Innsbrucku bo z Frankfurtu nikogo nie było bo w samym czasu sam mieli prestiżowy wyjazd do Hannoveru. w Innsbrucku była jeszcze 3.grupa ´NORDPOL´ najwięcej lewacka od wszystkich. oni się tam w młynie pokluczili z innymi grupami i narazie zostali ze stadionu wyjebane! nawet flage nie mogą powieszać! przedtem w centrum się zdziwiłem czemu prawie wszystkie napisy i graffiti od NORDPOL są zkreszlone / zniszczone.
ze tam jakiesz pokolenie ma tendencje w prawo to nie prawda, prawda jest taka ze z tych innych grup osoby są albo lewackie albo apolityczne!
dodam ze maja jeszcze rowniesz zgody do Atalanta Bergamo (jest trójkąt Frankfurt-Innsbruck-Bergamo) i do Ternana (taksamo jak Atalanta mocno lewackie). A ta Ternana ma właśnie zgodę z jedna grupa z St.Pauli. a Innsbruck tez maja kontakty z St.Pauli (ale tutaj więcej osobiste dobre stosunki z pare osobami) [chyba przez alerta-network. Od chłopaków dowiedziałem się ze czasami ktoś z St.Pauli tam na mecz wpadnie. na stadionie i w okolic tez dość dużo vlepek z St.Pauli.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Störtebeker » 16.03.2010, 17:56

elo1312 pisze:A ta Ternana ma właśnie zgodę z jedna grupa z St.Pauli.
Zgadza sie.
elo1312 pisze:a Innsbruck tez maja kontakty z St.Pauli (ale tutaj więcej osobiste dobre stosunki z pare osobami) [chyba przez alerta-network.
Zgadza sie, ale nie przez alerta-network, juz duuuzo wczesniej.
elo1312 pisze: Od chłopaków dowiedziałem się ze czasami ktoś z St.Pauli tam na mecz wpadnie. na stadionie i w okolic tez dość dużo vlepek z St.Pauli.
Zgadza sie.
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

Bones
Posty: 100
Rejestracja: 26.11.2009, 13:51

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Bones » 16.03.2010, 19:25

Odkad Innsbruck spadl do drugiej ligi wpadli w oddalenie, jesli chodzi o nowinki. Ja slyszalem to od kilku osob, ze kontakty z Frankfurtem sa prawie martwe. Pamietam kilka lat temu, jak w IBK jeszcze byla bardziej aktywna scena, dosc czesto frankfurt stawial sie razem w pierwszym rzedzie z innsbruckiem.

Ja tez nieraz mialem stycznosc z nimi. A wtedy na kazdym "wazniejszym" meczu byl ktos z niemiec.

Rok po roku kibice innsbrucku zaczeli sie coraz mniej pokazywac, az stracili respekt od innych klubow. Pamietam 7,8 lat temu, gdy jeszcze stary "Tivoli" byl stawiali naprawde dobra ekipe, liczebne i jakosciowo. Ale zaczeli za duzo polityki robic i tak wiele starszych kibicow odeszlo.

W porownaniu do kiedys kontakty z Frankfurtem zmalaly, moze przesadzilem ze umarl.

RHP
Posty: 363
Rejestracja: 22.06.2007, 23:09

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: RHP » 22.03.2010, 00:46

tyminho pisze: Komunizm dążył do zniesienia idei państw narodowych, promował internacjonalizm i ateizm, więc gdzie tu miejsce dla katolickiego Celticu ze swoimi nacjonalizmem Irlandzkim?
Miejsce właściwe bo tzw. nacjonalizm i separatyzm teoretycznie katolickich narodów zachodnioeuropejskich jak Irlandczycy, Baskowie czy Katalończycy ma w dużym stopniu oblicze lewicowe czy nawet komunizujące. Nie ma to nic wspólnego z katolicko - narodowymi ruchami i formacjami jakie znamy z Polski (ONR, OWP, SN - mówię tu o przedwojennych bo te dzisiejsze reaktywacje to tylko nazwę mają taką samą jak tamte).

JebacRozjebundy
Posty: 233
Rejestracja: 15.01.2010, 20:15

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: JebacRozjebundy » 22.03.2010, 21:27

RHP pisze:
tyminho pisze: Komunizm dążył do zniesienia idei państw narodowych, promował internacjonalizm i ateizm, więc gdzie tu miejsce dla katolickiego Celticu ze swoimi nacjonalizmem Irlandzkim?
Miejsce właściwe bo tzw. nacjonalizm i separatyzm teoretycznie katolickich narodów zachodnioeuropejskich jak Irlandczycy, Baskowie czy Katalończycy ma w dużym stopniu oblicze lewicowe czy nawet komunizujące. Nie ma to nic wspólnego z katolicko - narodowymi ruchami i formacjami jakie znamy z Polski (ONR, OWP, SN - mówię tu o przedwojennych bo te dzisiejsze reaktywacje to tylko nazwę mają taką samą jak tamte).
napisz skad to skopiowales bo ktos jeszcze pomysli ze sam to napisales.

Jeśli kogoś nie znasz to sie na jego temat nie wypowiadaj. Widac ze jestes z pokolenia Bravo ;) i nie pamietasz starego kibice net. i wymiany poglądów RHP z CelticBhoyem / 1925
Wizard. pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 67#p509967

awex napisał:
Derby Rzeszowa i Krakowa (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR5onNV8


To tylko fragment ? czy jest moze caly reportaz.

RHP
Posty: 363
Rejestracja: 22.06.2007, 23:09

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: RHP » 22.03.2010, 22:07

Gdzieś są jakieś nieścisłości w tej wypowiedzi?

JebacRozjebundy
Posty: 233
Rejestracja: 15.01.2010, 20:15

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: JebacRozjebundy » 23.03.2010, 09:05

1925 pisze:
Jeśli kogoś nie znasz to sie na jego temat nie wypowiadaj. Widac ze jestes z pokolenia Bravo ;) i nie pamietasz starego kibice net. i wymiany poglądów RHP z CelticBhoyem / 1925
oszczedz sobie takich tekstow, bo mozesz nimi zrobic wrazenie na gimnazjalistach ;)
co do mojej wypowiedzi, napisalem tak a nie inaczej nie dlatego ze to bylo nie jasne, tylko wygladalo to jakby ktos to przepisal z jakiejs encyklopedii.
Wizard. pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 67#p509967

awex napisał:
Derby Rzeszowa i Krakowa (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR5onNV8


To tylko fragment ? czy jest moze caly reportaz.

tobylmelanz

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: tobylmelanz » 26.03.2010, 05:17

Wiedziałem ze ten temat zaskoczy się wymiana poglądów ideologicznych, co jest komunizmem co nie jest. Wiadomo dla każdej zdrowo myślącej osoby, że w rozumieniu lewica/lewactwo a prawica wcale nie chodzi o gospodarkę, tylko o tą drugą strone, bo dla mnie ktoś kto chce obdarzyć socjalem polską rodzinę, pomijając przy tym emigrantów nie będzie dla wtedy lewakiem a będzie zaliczał sie do "prawicy".
P.s Archaizm nie ma nic wspólnego z komunizmem? Jak dla mnie za wielkiej różnicy nie ma. Pewnie wparuje zaraz tutaj fan ST Pauli ze swoimi wywodami że u nich na stadionie jest 20000 osób z czego 500 to lewaki, i ST Pauli nie jest lewackie tylko antyrasistowskie i anarchistyczne. U nas w Polsce rzadko jest to spotykane że antyfaszyzm to przykrywka skrajnej lewicy lecz na zachodzie powszechne.
P.s2. Harcerzyków z NOPu tez nazywacie lewakami bo chcą dokonać rewolucji która jest lewicowa(jak każda rewolucja) ?

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: kibolek1983 » 26.03.2010, 13:09

[link]

Mapka która ukazuje polityczną scenę we Włoszech.
.

havamal
Posty: 718
Rejestracja: 27.02.2007, 21:43

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: havamal » 26.03.2010, 14:17

stara, znana, w większości nieaktualna
biały honor, biała duma, biały miś, biały nos

gdyby interesowała mnie piłka to zostałbym piłką

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: Störtebeker » 29.03.2010, 18:30

tobylmelanz pisze:P.s Archaizm nie ma nic wspólnego z komunizmem? Jak dla mnie za wielkiej różnicy nie ma.
Anarchia nie ma nic wspolnego z komunizmem! Moze dla ciebie ma, twoja sprawa.
tobylmelanz pisze:Pewnie wparuje zaraz tutaj fan ST Pauli ze swoimi wywodami że u nich na stadionie jest 20000 osób z czego 500 to lewaki, i ST Pauli nie jest lewackie tylko antyrasistowskie i anarchistyczne.
Nie wparuje, juz se odpuscil, bo co mam tlumaczyc, ze scena kibicowska to taka homogenna masa, ktora tak samo mysli i tak samo....(wpisz co chcesz)
tobylmelanz pisze:U nas w Polsce rzadko jest to spotykane że antyfaszyzm to przykrywka skrajnej lewicy lecz na zachodzie powszechne.
Przestan, co?

Bez odbioru...
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

tobylmelanz

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: tobylmelanz » 30.03.2010, 03:10

Störtebeker, anarchia od komunizmu rożni się jedynie sposobem wprowadzenia swoich "pięknych" idei, anarchiści by chcieli spalić każdego polityka utworzyć jeden piękny świat równych, wolnych ludzi czyli każdemu po równo. Komuniści chcą utworzyć jeden piękny świat ale świat robotnika czyli tez każdemu po równo. Naprawdę wierzycie ze te piękne slogany da się wprowadzić ?
Jakoś nie wierze w to że na manifestacje antify przychodzi ktoś z naszywką z sierpem i młotem i zostaje pogoniony w 3 sekundy.

analizator.pl

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: analizator.pl » 30.03.2010, 15:21

tobylmelanz pisze:Störtebeker, anarchia od komunizmu rożni się jedynie sposobem wprowadzenia swoich "pięknych" idei, anarchiści by chcieli spalić każdego polityka utworzyć jeden piękny świat równych, wolnych ludzi czyli każdemu po równo. Komuniści chcą utworzyć jeden piękny świat ale świat robotnika czyli tez każdemu po równo. Naprawdę wierzycie ze te piękne slogany da się wprowadzić ?
Jakoś nie wierze w to że na manifestacje antify przychodzi ktoś z naszywką z sierpem i młotem i zostaje pogoniony w 3 sekundy.
1. Anarchia i komunizm to dwie rozne rzeczy.
2. Zadnej z nich nie da sie zrealizowac.
3. I chwala BOGU NAJWYZSZEMU !!!

tobylmelanz

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: tobylmelanz » 30.03.2010, 23:07

tak dwie rożne rzeczy ale są bardo blisko siebie :) choćby wspomiany "antyrasizm" i "antyfaszyzm" :) ehhh
koniec tematu z mojej strony jak cos to PW.

andrzejanusz
Posty: 12
Rejestracja: 09.02.2010, 20:05

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: andrzejanusz » 30.03.2010, 23:16

Pojęcie anarchia jest porównywalnie jednoznaczne jak słowo kibic.

Mówiąc kibic możesz mieć na myśli kolesia co ogląda w tv mecze, kibica niedzielnego, piknika, w miarę kumatego, ultrasa, hoolsa...
Tak samo anarchia. Jest pewna grupa lewackich teori anarchistycznych, natomiast równie sporo prawicowych. Ja interesowałem się trochę anarchokapitalizmem i minarchizmem (fajne teorie, szkoda, że nierealne do wprowadzenia). Tym "anarchizmom" często dość blisko do tzw. kons-libu (liberalna gospodarka, przy konserwatywnym światopoglądzie - coś jak republikanie w USA).

Myślicie stereotypami i dlatego uważacie anarchię za coś co by zaszkodziło ruchu kibicowskiemu ("bo to lewackie"). A mi się wydaję, że byłoby całkiem na odwrót. W takiej nieźle pomyślanej anarchii mogłoby istnieć ustawki i nikt by nie mógł zakazać ich zrobić (dopóki wszyscy uczestniczy wyrażaliby zgodę), jedynie ew. koszty leczenia by każdy musiał płacić za lekarza.
Oczywiście to wszystko teoria, bo nie da się tego wprowadzić. Tak samo jak komuny. Z tym, że komuna w samych założeniach by "jebała" kibiców - bo przecież wszyscy płacą po równo a tu się jakieś degeneruchy po mordach leją i muszę płacić większe składki zdrowotne...

athleticbilbao
Posty: 2
Rejestracja: 31.03.2010, 13:38

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: athleticbilbao » 31.03.2010, 13:58

Anarchia i komuna to to samo? Wiekszej bzdury nie sluszalem. Ok, antyfaszyzm, antynazim ale podtsawowe zalozenia sie roznia !!

Anarchia : 0 wladzy, czlowiek panem dla siebie
Komuna : silna wladza z silnym przywodca, indokrynacja ludnosci, czlowiek pracuje na dobro ogolu, czyt. panstwa - NIE JEST PANEM DLA SIEBIE.

tobylmelanz

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: tobylmelanz » 01.04.2010, 22:38

Wam to pluć w oczy i mówicie że deszcz pada :)
Dwie różne rzeczy ale blisko siebie - przecież jak by były daleko od siebie to by z komunizmu nie wyłonił sie ruch anarchokolektywistyczny czy zmodfikowany anarchokomunizm.
Teraz naprawdę żegnam.

JebacRozjebundy
Posty: 233
Rejestracja: 15.01.2010, 20:15

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: JebacRozjebundy » 02.04.2010, 00:09

ku*** mac, to nie jest temat w ktorym sie wymienia poglady polityczne tylko omawia lewackie ekipy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech jakis admin usunie w c*** te posty bo ku*** co temat to napinka.
Wizard. pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 67#p509967

awex napisał:
Derby Rzeszowa i Krakowa (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR5onNV8


To tylko fragment ? czy jest moze caly reportaz.

tobylmelanz

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: tobylmelanz » 02.04.2010, 00:33

JebacRozjebundy pisze:ku*** mac, to nie jest temat w ktorym sie wymienia poglady polityczne tylko omawia lewackie ekipy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech jakis admin usunie w c*** te posty bo ku*** co temat to napinka.
yhym tylko że ktoś wymieni St Pauli to napiszą zaraz że nielewackie tylko anarchistyczne czy antyfaszystowskie tak samo z każdą inną ekipą ;-)

JebacRozjebundy
Posty: 233
Rejestracja: 15.01.2010, 20:15

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: JebacRozjebundy » 09.04.2010, 17:19

ef pisze:sory ze to napisze ale ty jebacrozjebundy jestes jakis solidnie przyglupawy. Tuman z pokolenia co bedzie "j**** kogokolwiek" a nawet nie wiem co ten ktos soba reprezentuje i dlaczego go j****. Chcesz "j**** lewakow", a najwyrazniej nie wiesz co to, co gorsza nawet nie chcesz wiedziec.
Tekst do RHP odnosnie "zdania jakby wycietego z encyklopedii" pokazal dobitnie powyzej jakiego poziomu nie podskoczysz bo pare slow, przykladow i wyciagniete wnioski cie przerosly. Dramat.

Nie odpisuj bo zagladam na forum raz na miesiac wiec nawet jak jebniesz 30 wykrzyknikow i 4 bluzgi to i tak wystarsze sie dopiero w maju, a wtedy sezon sie skonczy i zacznie sie moja ulubiona rozkminka pt. "nie mozna juz napierdalac innych bo wakacje sa"
Sluchaj mnie, nie mam zamiaru znizac sie do twojego niskiego poziomu, nie uzylem bluzgow wobec nikogo.To ty rzucasz bluzgami do mnie i mnie obrazasz, widze ze anonimowosc dodaje ci odwagi ;)
po prostu zwrocilem wam uwage zebyscie nie robili bydla bo temat jest o tym zeby rozmawiac na temat LEWACKICH EKIP a nie o pogladach lewicowych.Jesli chcecie rozmawiac o Polityce to zalozcie taki temat w dziale Hyde Park.
Ty jak chciales napisac rzecz tyczaca sie wylacznie mnie mogles wyslac PW zamiast robic ta szopke na forum, bo tym postem nic nie wniosles do tematu tylko zrobiles jeszcze wiekszy syf niz byl.
Obrazac mozesz kolegow z klasy nie mnie, bo skoro ja nikogo nie obrazam to tymbardziej inni nie powinni tego robic i wobec mnie i kazdego innego.
Tyle odemnie, jak chcesz znow zrobic cyrk to napisz na PW zamiast strugac bohatera zza klawiatury :)
Pozdrawiam.
Wizard. pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 67#p509967

awex napisał:
Derby Rzeszowa i Krakowa (po francusku)

http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR5onNV8


To tylko fragment ? czy jest moze caly reportaz.

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibicowski "Redwatch" czyli komunizm na stadionach Europy

Post autor: mancunian » 09.04.2010, 17:52

Ale nie mozesz tego rozdzielic w zasadzie, bo pojawiaja sie tutaj ekipy co z komunizmem czy ogolnie lewakami nie maja nic wspolnego a sa tak klasyfikowane przez bledne rozumienie lewactwa.

Choc oczywiscie masz racje ze mimo wszystko temat powinien byc o ekipach a nie o samym komunizmie/lewactwie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości