POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Informacje ze światowych trybun
nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: nisc » 21.10.2009, 16:53

w ponizszym temacie pole do popisu dla tych dla ktorych temat ten jest zajmujacy :lol: na poczatek mam pytanie do siedzacych w klimacie argentynskim, ma ktos jakies linki do tych ultraprawicowych ekip w Argentynie,jakies fotki albo youtubeclipy? z gory dzieki pzdr
TYBET JEST SERBSKI



LWFCŁ
Posty: 65
Rejestracja: 04.10.2009, 11:16

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: LWFCŁ » 21.10.2009, 17:22

Nie Argentyna, ale też Ameryka Południowa...

Flaga Brazylijskiego Palmeiras:
[link]

Na meczach Kolumbijskiego Deportivo Cali również często pojawiają się celtyki itp.
[link]
[link]
Obrazek
Obrazek

neo12
Posty: 316
Rejestracja: 11.09.2009, 21:17

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: neo12 » 21.10.2009, 17:55

Bardzo dobry temat nisc pozdro ps. FORZA LAZIO :mrgreen:
,,Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" - Gilbert Keith Chesterton

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: nisc » 21.10.2009, 18:10

[link]

White Angels Zagreb , bardzo dziwna ekipa jak na chorwacką rzeczywistosc :P
TYBET JEST SERBSKI

cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: cyryl bazgrolarz » 21.10.2009, 18:32

White Angels to grupa NK Zagreb, że pozwolę sobie zaznaczyć.
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

havamal
Posty: 718
Rejestracja: 27.02.2007, 21:43

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: havamal » 21.10.2009, 18:46

nisc pisze:w ponizszym temacie pole do popisu dla tych dla ktorych temat ten jest zajmujacy :lol: na poczatek mam pytanie do siedzacych w klimacie argentynskim, ma ktos jakies linki do tych ultraprawicowych ekip w Argentynie,jakies fotki albo youtubeclipy? z gory dzieki pzdr
raczej jakis stricte politycznych manifestacji na argentynskich stadionach nie uświadczysz, tam liczy sie przede wszystkim futbol.

Obrazek

to jest sprawka gości z B&H Argentina i Legion Negro, zaczepili się na Chacaricie Juniors B.A najprawdopodobniej ze względu na fakt, że na La chacarita cementery (cmentarz znajdujący się tuż obok stadionu Chacarity) leży Hans Langsdorff, męczennik III rzeszy spod ujścia La Platy :lol:
Generalnie z tego co wiem, to nie ma w Argentynie ekip które otwarcie mówiłyby, że popierają danę opcje polityczną. Wszędzie znajdziemy argentyńskich skinheads, co nie może nikogo dziwić, wszak ponad 90% ludności argentyńskiej to biali potomkowie europejskich osadników.
Wiem, że na Racingu Avellaneda i River Plate czasami wisiały małe celty czy wizytówki B&H ale to jedynie epizody

ps. gdzieś po necie krążą foty z marszu B&H Argentina i jestem pewien, że nikt kto by je zobaczył pierwszy raz, by nie powiedział że to Ameryka Płd :mrgreen:

ps.2 http://www.youtube.com/watch?v=8Fdiu8qtb6U&fmt=18

Gieksa ma układ z Racingiem? :mrgreen: ;)
biały honor, biała duma, biały miś, biały nos

gdyby interesowała mnie piłka to zostałbym piłką

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: nisc » 21.10.2009, 19:21

dzieki Havamal, slyszalem od znajomego Argie ze na Talleres Cordoba zamawianie 5 piw jest vardzo popularne :P
TYBET JEST SERBSKI

LWFCŁ
Posty: 65
Rejestracja: 04.10.2009, 11:16

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: LWFCŁ » 21.10.2009, 19:33

havamal pisze: ps. gdzieś po necie krążą foty z marszu B&H Argentina i jestem pewien, że nikt kto by je zobaczył pierwszy raz, by nie powiedział że to Ameryka Płd :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

retro81
Posty: 28
Rejestracja: 15.09.2009, 21:54

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: retro81 » 21.10.2009, 20:29

tylko co ma prawicowosc czy ultraprawicowosc do swastyk, "zamawiania 5 piw" itp.? :roll:
nie mieszajmy kwiatu z gownem :)
GOD BLESS THE POPE
1925- naczelny bolszewik forum kibice.net

havamal
Posty: 718
Rejestracja: 27.02.2007, 21:43

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: havamal » 21.10.2009, 23:06

nisc pisze:dzieki Havamal, slyszalem od znajomego Argie ze na Talleres Cordoba zamawianie 5 piw jest vardzo popularne :P
a możliwe, przyznam szczerze, że nie bardzo ogarniam co się dzieje poza granicami aglomeracji Buenos (no może poza Rosario).
biały honor, biała duma, biały miś, biały nos

gdyby interesowała mnie piłka to zostałbym piłką

maliniok
Posty: 91
Rejestracja: 27.09.2009, 20:01

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: maliniok » 22.10.2009, 14:54

retro81 pisze:tylko co ma prawicowosc czy ultraprawicowosc do swastyk, "zamawiania 5 piw" itp.? :roll:
nie mieszajmy kwiatu z gownem :)
Piwa mu! Nic tak bardziej nie wkurwia jak uleganie lewackiej propagandzie i utożsamianie hitleryzmu, nazizmu, faszyzmu czy innych socjalistycznych ideologii z prawicą.
[link]

RHP
Posty: 363
Rejestracja: 22.06.2007, 23:09

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: RHP » 22.10.2009, 22:07

Ciekawe, że na czarno-białej focie oprócz bandery niemieckiej widać flagę Wielkiej Brytanii. Od czasu łomotu jaki pastuchy od lam udzielające schronienia Eichmannowi & Co. dostały na Falklandach, UK nie jest tam lubiane hehe

danieleek
Posty: 62
Rejestracja: 22.09.2009, 19:43

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: danieleek » 22.10.2009, 23:20

Olympiakos jest prawicowy? Widzialem na YT filmik jak wywiesili celte a na innym trans z napisem "antifa hooligans"
tak wiec prosze kogos kumatego o odpowiedz

havamal
Posty: 718
Rejestracja: 27.02.2007, 21:43

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: havamal » 23.10.2009, 13:35

RHP pisze:Ciekawe, że na czarno-białej focie oprócz bandery niemieckiej widać flagę Wielkiej Brytanii. Od czasu łomotu jaki pastuchy od lam udzielające schronienia Eichmannowi & Co. dostały na Falklandach, UK nie jest tam lubiane hehe
masz słuszność, nie zwróciłem uwagi, aczkolwiek może być to flaga z gatunku tych:

[link]

chociaż nie raz śmignęły mi jakieś foty z brytyjkami na płotach
biały honor, biała duma, biały miś, biały nos

gdyby interesowała mnie piłka to zostałbym piłką

Stary14
Posty: 1208
Rejestracja: 04.01.2009, 12:34

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Stary14 » 23.10.2009, 14:36

A jak ci skini z Argentyny reagują na swoją repre którą prowadzi Maradona o wiadomo jakich poglądach?
GOOD NIGHT left SIDE!

RHP
Posty: 363
Rejestracja: 22.06.2007, 23:09

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: RHP » 24.10.2009, 12:52

havamal pisze: masz słuszność, nie zwróciłem uwagi, aczkolwiek może być to flaga z gatunku tych:

[link]

chociaż nie raz śmignęły mi jakieś foty z brytyjkami na płotach

Napis na fladze wygląda jak nazwa miasta np. "Manchester", "Leicester" ale po ostatnich kilku literach ciężko stwierdzić co to może być.

O kosie argentyńsko - angielskiej często śpiewali The Business ("Maradona", "Handball", "Don't Cry For Us Argentina") - dobre pojazdy :twisted:

danieleek
Posty: 62
Rejestracja: 22.09.2009, 19:43

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: danieleek » 25.10.2009, 19:28

we Francji jest jakas mocna prawicowa ekipa?

Support28
Posty: 348
Rejestracja: 09.03.2007, 10:31

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Support28 » 26.10.2009, 08:18

PSG! trybuna Boulogne - mocna prawica popadająca w skrajność, dużo osób powiązanych z przeróżnymi frakcjami no i oczywiści wiele osób należy bądz nalezało do Czarnych Szczurów choć co do nich to są mieszane uczucia.
Wyklęci żołnierze, chłopcy twardzi jak stal
Ostatni patrioci wśród ruin i łgarstw
Wszystko dla Polski, dla siebie nic
Dziś dla was nasza pamięć
Dla was walecznych krzyż

KellyCMI
Posty: 499
Rejestracja: 27.02.2007, 11:15

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: KellyCMI » 26.10.2009, 08:53

kocur1488 pisze:Ale to nie typowa narodowa prawica, chociaż jakaś odmiana w porównaniu np. z OM.

FRANCJA:
Auxerre
Bordeaux
RC Cannes
Lille
Nice
PSG
Strasbourg
Bordeaux to nie lewica? Swego czasu pytałem o nich w Europa Info i dostałem informację, że to lewica.
Jeśli jest Auxerre, to ja niestrudzenie dodam St. Etienne ;)
Pizgacz-Rozpierdalacz

cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: cyryl bazgrolarz » 27.10.2009, 13:47

Metz-ekipa lewicowa

[link]
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: hdg » 30.10.2009, 14:28


Andy Capp
Posty: 62
Rejestracja: 28.10.2009, 10:25

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Andy Capp » 04.11.2009, 08:26

Virtus Verona - chyba mało znacząca alternatywa dla mocno prawicowego Hellas.

[link]

[link]

[link]

[link]

Członkiem Virtus Fans jest wokalista jednego z bardziej znanych w Europie zespołów oi!/sharp/rash, niejaki Enrico z Los Fastidios.

Zawsze ciekawiło mnie istnienie tego koła wzajemnej adoracji wsród lewicowych/lewackich ekip z całej Europy, widoczne na zdjęciach kontakty na linii Virtus - OM, czy to że trudno znaleźć ekipę o takich poglądach nie mającej jakiś tam kontaktów czy nie wieszającej flagi FC St. Pauli czy Livorno.

Ciekawy przypadek to kibice MTZ Ripo Mińsk, chociaż w Rosji więc podejżewam że na Białorusi też klimaty sharp są dużo popularniejsze niż w kraju nad Wisłą.

[link]
Obrazek

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: nisc » 04.11.2009, 11:46

widze ze Enrico zmienil zapatrywania i sympatie kibicowskie we Wloszech;-) dziwne ze te parenascie doslownie osob kibicujacych Virtus nie odpedzilo go w piz....ekipa ta nie ma absolutnie nic do powiedzenia w jakimkolwiek sensie , nawet Chievo zjada ich smiechem,to taka zaloga pana i jego psa heh...co do tego "trendu" wywieszania flag OM, Livorno czy scheiss Pauli na stadionach Europy przez wszelkiej masci lewakow to jest to tendencja wzrostowa,szczegolnie w Hiszpanii i w paru innych krajach..pozdr
TYBET JEST SERBSKI

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Leszek Piesek » 04.11.2009, 15:03

nisc, czemu cie to St. Pauli tak boli?
Obrazek

neo12
Posty: 316
Rejestracja: 11.09.2009, 21:17

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: neo12 » 04.11.2009, 15:18

??? Leszek Piesak a ty rozumiem lewak jestes??? i lubisz scheiss Pauli?
,,Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" - Gilbert Keith Chesterton

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Störtebeker » 04.11.2009, 18:03

nisc pisze:...co do tego "trendu" wywieszania flag OM, Livorno czy scheiss Pauli na stadionach Europy przez wszelkiej masci lewakow ...
Gratulace uzytkowniku "nisc" (chociaz mialem napisac nikt i dobrze wiesz dlaczego), wreszcie nauczyles sie prawie poprawnie napisac szajs, brawo...ale to jest Scheiß
Leszek Piesek pisze:nisc, czemu cie to St. Pauli tak boli?
St. Pauli to Sw. Pawelek, czyli: ten
DannyVinyard pisze:St. Pauli maja lewe poglady, taka ekipa w Polsce nie miala by prawa bytu. To nie tylko kibice ale i dzialacze, nawet na oboznie treningowym gdzies na Kubie czy gdzies tam byli...
Pisalem juz na starym forum: jedyna lewicowa grupa na St. Pauli to USP (Ultrá Sankt Pauli); reszta to anty-rasisci i anty-faszysci (w kraju z taka historia jak Niemcy powinna to byc normalka, a nie jest).
Zapraszam na jakis meczyk, niech se ktos pogada z naszymi Skinami i im powie, ze sa lewakami.
Dzialacze - lewaki? Kumasz chyba sam....
Tak, faktycznie byli na obozie na Kubie, jak setki tysiecy turystow z calego swiata rowniez, wszyscy lewacy...
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

Ultras Widzew
Posty: 263
Rejestracja: 26.02.2007, 20:44
Lokalizacja: Łódź

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Ultras Widzew » 04.11.2009, 18:16

Störtebeker, możesz powiedzieć coś więcej o prawicowym odłamie fanów St. Pauli?

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Störtebeker » 04.11.2009, 18:29

DannyVinyard pisze:
Pisalem juz na starym forum: jedyna lewicowa grupa na St. Pauli to USP (Ultrá Sankt Pauli); reszta to anty-rasisci i anty-faszysci (w kraju z taka historia jak Niemcy powinna to byc normalka, a nie jest).
A ta grupa nie jest główną grupą na stadionie, tzw rozdającą karty? pytam bo nie wiem i być może moja wczesniejsza wypowiedz byla zle przedstawiona.
USP jest troche odizolowanym ugrupowaniem na stadionie; jest ich okolo 350-400, czylo na publike 20.000 nie powiedzialbym, ze "rozdaja karty", raczej "skrobia swoja rzepke", stojac za barmka na trybunie poludniowej. Na legendarnej "Gegengerade" (przeciwna prosta) gdzie stoi 8.000 nie maja nic do powiedzenia, wrecz przeciwnie, kiedy USP przegina pale, zbieraja gwizdy.
DannyVinyard pisze:Ale flagi Che Guevary itp sa jednak bardzo popularne w St. Pauli.
Popularne w USP, maja go nawet w herbie.
Ultras Widzew pisze:Störtebeker, możesz powiedzieć coś więcej o prawicowym odłamie fanów St. Pauli?
Nie ma czegos takiego. Sa napewno jakies pojedyncze osoby (wychylaja sie na [link]), ale nie sa zorganizowane.
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: nisc » 04.11.2009, 18:35

niedlugo kolega TortMaBeke nam wmowi ze lewaki z St.Pauli swietuja 20 kwietnia i tak dalej, ale wlasnie koledzy z Chelticu do Was na goscine jada glupio bedzie wychylac sie z ultraprawicowymi pogladami na St.Pauli no nie?
TYBET JEST SERBSKI

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Störtebeker » 04.11.2009, 18:42

kocur1488 pisze:Z naszego, polskiego (i nie tylko) punktu widzenia kibica, St. Pauli na pewno nie jest prawicowe, a chyba nie pomylę się, jeśli napiszę, że wręcz lewackie.
Poczytaj dokladnie jeszcze raz: antyrasizm i antyfaszyzm z rozsadku, nie z powodow lewackich.
kocur1488 pisze:Jak jest na linii poglądów St. Pauli - HSV, skoro ci drudzy mieli oprawę "Gegen Rassismus", a niedawno po jakimś lewackim marszu w Hamburgu były zamieszki z kibicami HSV?
Zwykla sportowa rywalizacja; co ciekawego: kumaci z H$V przegnali neonazistow z NPD i rozmontowali im stoisko przed jakims meczem.
Oprawa "Gegen Rassismus"? Mozliwe, to robia teraz prawie wszystkie kluby, tylko kilka minut pozniej slychac uh uh uh kiedy murzyn jest przy pilce.
Nic nie wiem o dymach z kibolami H$V podczys jakiejs lewackiej demki; za to 50 z CFHH pomaszerowalo z nami w demonstracji przeciwko przemocy policyjnej.
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Störtebeker » 04.11.2009, 18:49

nisc pisze:niedlugo kolega TortMaBeke nam wmowi ze lewaki z St.Pauli swietuja 20 kwietnia i tak dalej, ale wlasnie koledzy z Chelticu do Was na goscine jada glupio bedzie wychylac sie z ultraprawicowymi pogladami na St.Pauli no nie?
Przypuszczam, ze probujesz zartowac...ale przeciez jako obeznany w klimatach Glasgow powinienes kumac ze "Green Brigade" jest ogolnie czasami tolerowana, to samo jest na St. Pauli USP
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Störtebeker » 04.11.2009, 18:56

DannyVinyard pisze:
USP jest troche odizolowanym ugrupowaniem na stadionie; jest ich okolo 350-400, czylo na publike 20.000 nie powiedzialbym, ze "rozdaja karty", raczej "skrobia swoja rzepke", stojac za barmka na trybunie poludniowej. Na legendarnej "Gegengerade" (przeciwna prosta) gdzie stoi 8.000 nie maja nic do powiedzenia, wrecz przeciwnie, kiedy USP przegina pale, zbieraja gwizdy.
Zbieraja gwizdy tak jak Staruch na Legii ostatnio ;) zart oczywiscie. Wydaje mi sie ze jednak USP jest najaktywniejsze z ruchu kibicowkskiego tego klubu i najwiecej dziala, nie wiem jak jest na prawde, takie sa moje odczucia
W poniedzialek zamiast gwizdow zebrali klapsy na dworcu od "zgredow".
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

Störtebeker
Posty: 111
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Störtebeker » 04.11.2009, 19:32

Fotka z drzwi naszego Fanladen (Achtung! Vlepki grup lewackich!)

[link]
„Najtańszą odmianą dumy jest duma narodowa. Każdy żałosny głupiec, który nie ma na świecie nic, z czego mógłby być dumny, jako ostatniej deski ratunku czepia się narodu, tylko po to, by być z czegoś dumnym” - A. Schopenhauer

Andy Capp
Posty: 62
Rejestracja: 28.10.2009, 10:25

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Andy Capp » 04.11.2009, 21:36

A czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat ekipy MTZ Ripo Mińsk? W przypadku lewicowych ekip z zachodu zawsze jest ta sama śpiewka że zepsuty zachód, nie wiedzą co to komuna (oczywiście trudno się z tym nie zgodzić) ale taka ekipa na Białorusi czy ogólnie w którymś z państw byłego bloku socjalistycznego jest czymś niespotykanym. No może z wyjątkiem Wkry Żuromin;)
Jaka jest pozycja tej ekipy na białoruskiej scenie?
Obrazek

neo12
Posty: 316
Rejestracja: 11.09.2009, 21:17

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: neo12 » 05.11.2009, 00:31

Jest kilka ekip "zapatrzonych w lewo" na wschodzie: MTZ-Ripo Mińsk,FC Vaslui, Bohemians Praga,AS Trencin,UTA Arad ...
,,Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" - Gilbert Keith Chesterton

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: nisc » 05.11.2009, 17:04

Stortebeker pamietaj ze "antyfaszyzm" czy "antyrasizm" w Twoim kraju jest jednoznacznie chyba dosc kojarzony z komuna,przynajmniej przez nas....ja mam ciekawa historie odnosnie niemieckich skinow-lewakow(tzw apolitycznych), (rowniez kibicow Twojego klubu) ktorzy oczerniali i dalej to robia odnosnie dobrej kapeli Oi! z Berlina Tower Blocks tylko dlatego ze wokal owej kapeli ( na codzien kibic TeBe Berlin)"osmielil" sie na koncercie zalozyc koszulke postrzeganego przez "alternatywna" mlodziez w Niemczech jako nazistowski klubu Glasgow Rangers . Do czego pije...uwazam ze mimo bycia oczywistym wrogiem mojego kraju wole jak Niemcy sa dumni ze swojego pochodzenia i chodza na Landser (dobra to drugie to zart) niz na sile probuja przez komunistyczne symbole byc kims kim nigdy nie beda. Co do St Pauli i lewactwa dlaczego wiec owe 19 500 kibicow nie wpierd.....uzywajacym komunistycznej symboliki USP ktorych jak piszesz jest tylko kilkuset. Byloby po klopocie i nikt nie postrzegalby Twojego klubu jako jednego z najbardziej lewackich w Europie. Ja w Niemczech mam spore grono znajomych od wielu lat ( okolo 15) z roznych klubow ze Wschodu i z Zachodu ( nie bede wymienial bo to nie wyliczanka). Wszyscy sa zniesmaczeni ta garstka idiotow z USP bo z Niemcami maja oni tyle wspolnego co Stalin mial z czynieniem dobra dla Polski....I jeszcze na koniec, moj stosunek do St Pauli o ktory ktos tu pytal uksztaltowal sie laaaaata swietlne temu kiedy to kapela Psy Wojny (ch i w d) z jastrzebia nagral piosenke wielbiaca ten klub (slowa byly wybitnie anarcholewackie). tyle ode mnie pzdr
TYBET JEST SERBSKI

YVE
Posty: 29
Rejestracja: 26.01.2009, 12:25

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: YVE » 05.11.2009, 18:42

Arsenal Kiev left side ekipa. they r togever in many actions with MTZ Ripo

Arni_OKS
Posty: 50
Rejestracja: 08.01.2009, 19:09

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: Arni_OKS » 06.11.2009, 15:00

kocur1488 pisze:Ale to nie typowa narodowa prawica, chociaż jakaś odmiana w porównaniu np. z OM.

FRANCJA:
Auxerre
Bordeaux
RC Cannes
Lille
Nice
PSG
Strasbourg
Bordeaux podczas ostatniego wyjazdu do Monachium:
[link]

RHP
Posty: 363
Rejestracja: 22.06.2007, 23:09

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: RHP » 06.11.2009, 21:15

St. Pauli wcale nie bierze udziału we wspólnych inicjatywach z jawnie komunistycznymi ekipami jak Standard Liege, Hapoel itd. Można być antyfaszystą ale nie trzeba do tego akcentów komunistycznych.

Hansa Rostock - DIE MACHT

A co do pouczania innych panie germanisto to istotnie pisze się Scheiße, ale w niektórych krajach niemieckojęzycznych Scheisse. Ponadto Scheiss Pauli to gra słów, a że w skutek reform na końcu wyrazów "ß" zamieniono na "ss" to jak najbardziej Scheiss Pauli jest poprawne... :)

danieleek
Posty: 62
Rejestracja: 22.09.2009, 19:43

Re: POLITYKA NA STADIONACH ŚWIATA

Post autor: danieleek » 06.11.2009, 22:45

jak juz jest mowa o Niemcach to spytam..
czy jest w Niemczech jakas wieksza prawicowa ekipa (taka na serio na prawo)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości