Miedzynarodowe Zgody i Układy

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 03.10.2009, 14:49

Zkladam ten temat zeby nie pisac tego samego w kazdym dziale (europa wschodnia, zachodnia, balkany itp..)

Temat zakladam po to zebysmy pisali tutaj TYLKO o miedzynarodowych zgodach,
Ich powstania, liczby wyjazdy, kto z kim trzyma itp.
Piszcie wszystko co wiecie.



wersu
Posty: 362
Rejestracja: 19.09.2009, 17:57
Lokalizacja: Południowy-Wschód nie ala ,,Holiłud"

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: wersu » 03.10.2009, 15:39

Dobry temat. Ja na początku mam pytanie jakie zgody poza granicami swojego kraju posiadają Partizan i Zvezda oraz Rapid Wiedeń i Ajax Amsterdam ? Jeśli ktos ma info to zapodajcie
Mam tak samo jak Ty...

slepy1929
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 16:50

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: slepy1929 » 03.10.2009, 15:51

Partizan trzyma z AEKiem Atenya Zvezda z Olympiakosem. Niestety liczb w jakich sie wspomagaja nie znam.

Enter#
Posty: 70
Rejestracja: 21.01.2009, 20:00
Lokalizacja: Płock

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: Enter# » 03.10.2009, 16:22

Rapid mocna zgoda z Panathinaikosem, chyba też z Realem Madryt. Zvezda do tego ze Spartakiem Moskwa (?)

Juan Gomez
Posty: 3
Rejestracja: 12.09.2009, 22:22

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: Juan Gomez » 03.10.2009, 16:26

Real, a konkretnie Orgullo Vikingo maja zgodę z Gate 13. Z Rapidem nic ich nie łączy z tego co mi wiadomo.

tyminho
Posty: 119
Rejestracja: 01.03.2007, 21:59

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: tyminho » 03.10.2009, 17:04

slepy1929 pisze:Partizan trzyma z AEKiem Atenya Zvezda z Olympiakosem. Niestety liczb w jakich sie wspomagaja nie znam.
Z tego co wiem to Grobari trzymają z Paokiem Saloniki, a nie z AEKiem. Do tego są jeszcze jakieś kontakty z Newcastle, związane ze wspólnotą barw. Są też kontakty z CSKA Moskwa będące swego rodzaju odpowiedzią na mocną zgodę, mającą swoje korzenie w religii prawosławnej Crvena-Olympiakos-Spartak.

Ajax ma zgode z Anderlechtem.

Istnieją też kontakty na lini Levski Sofia-Lazio. Filmik z ostatniego meczu w LE http://www.youtube.com/v/qe6pif-efGI

krojenieszali
Posty: 285
Rejestracja: 01.10.2009, 16:40

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: krojenieszali » 03.10.2009, 17:47

Vojvodina Novi Sad-Borac Banja Luka

1923
Posty: 47
Rejestracja: 14.04.2007, 10:05

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: 1923 » 03.10.2009, 18:47

Rapid ma zgode z Gate 13 Panathinaikos, Ultras Nürnberg oraz z Venecja. Jesli sie niemyle to grupa Tornados Rapid utrzymuja dobre kontakty z Ferencvarosem Budapeszt.

justK
Posty: 2051
Rejestracja: 02.03.2007, 10:18

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: justK » 03.10.2009, 18:55

Rapid Wieden -

Rude Fans Venezia ( kontakty od 1998 roku, które następnie przerodziły się w zgodę)
Ultras Nürnberg ( od 2002 roku, często się wspierają i dużo wspólnych opraw )
Gate 13 Panathinaikos ( poznali się w 2001 roku, jak Rapid postanowił wspomóc ich w pucharze UEFA w Grazu. Pojechali w liczbie około 25 osób, wymiana e maili i tak przypadli sobie do gustu, że przerodziło się to w poważną zgodę. Co do kontaktów z Orgullo Viking to jest to nieprawda. Z tego co mi mówił znajomy to kibice Realu ( mający tez zgodę z Gate 13 ) chcieli zrobić taki "twór" Rapid " Real - Panata.
Prywatne kontakty:
Hammarby Sztokholm,
Shamrock Rovers,
Dublin
Ferencvaros Budapest

W Austrii zgód nie posiadają, mimo że dawniej mieli bardzo dobre kontakty z Grazer AK i Tirol Innsbruck. Zresztą nie o tym tamat :P

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: KibicowskaPolska » 03.10.2009, 18:58

DO ADMINA !
Prosze o zmiane tematu na ,,Miedzynarodowe Zgody i Uklady''
I o usuniecie tego postu .
P.S: Wprowadzcie na forum edycje postow :twisted:

zmienione.-S.

tyminho
Posty: 119
Rejestracja: 01.03.2007, 21:59

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: tyminho » 03.10.2009, 21:26

[link]

Ajax i Anderlecht

Ajaciden
Posty: 46
Rejestracja: 29.09.2009, 08:47

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: Ajaciden » 03.10.2009, 21:37

Co do RSCA to zostało już napisane, pozostaje tylko dodac o pozytywnych relacjach
z Celticiem oraz Tottenhamem.
GKS Katowice... wpisany w moje życie

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: Chino XL » 03.10.2009, 22:45

tyminho pisze:
slepy1929 pisze:Partizan trzyma z AEKiem Atenya Zvezda z Olympiakosem. Niestety liczb w jakich sie wspomagaja nie znam.
Z tego co wiem to Grobari trzymają z Paokiem Saloniki, a nie z AEKiem. Do tego są jeszcze jakieś kontakty z Newcastle, związane ze wspólnotą barw. Są też kontakty z CSKA Moskwa będące swego rodzaju odpowiedzią na mocną zgodę, mającą swoje korzenie w religii prawosławnej Crvena-Olympiakos-Spartak.

http://www.youtube.com/v/qe6pif-efGI
Partizan trzymał z AEK kiedyś, wszystko skończyło się na meczu w europejskich pucharach, gdy Partizan grał u siebie z Marsylią i wpadli na ten pojedynek także Grecy z Original21 z AEK, siadajac w sektorze z Francuzami, którzy to są darzeni w Belgradzie bardzo dużą antypatią z wiadomych powodów.
Aktualnie Partizan ma bardzo silną zgodę z PAOK i niezłą z CSKA Moskwa. Do tego dochodzą także kontakty kilku grup (bodajże Alcatraz i jeszcze kogoś) z CSKA Sofia, które mogą przerodzić się w zgodę, ale to melodia przyszłości.

Może na dniach skrobnę coś więcej o międzynarodowych zgodach.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: nisc » 03.10.2009, 23:50

jak juz wspominalem kontakty Partizana z CSKA Sofia jak najbardziej oficjalne, dwa tygodnie temu na derbach Sofii fana Grobari w centralnym miejscu mlyna CSKA.
TYBET JEST SERBSKI

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 03.10.2009, 23:50

Legia - Den Haag, jedna z pierwszych (jesli nie pierwsza) zgoda miedzynarodowa miedzy Polakami a zagranicznymi ekipami

Obrazek
Obrazek
Obrazek

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 04.10.2009, 00:03

Legia - Juventus : Pierwsze kontakty powstaly za sprawa starszyzny Den Haag'u z racji na to ze To zgodowicze i Legii i Juventusu.Podczas Turnieju pilki noznej w Warszawie na zaproszenie Stowarzyszenia kibicow Legii zostali zaproszeni m.in ,Kibice : Den Haagu, Juventusu, Zenitu i jakas niemiecka ekipa jesli sie nie myle lecz nie pamietam dokladnie kto to.
Dokladnie grupa Juventusu ktora przyjechala do Warszawy w liczbie kilkunastu osob to Nucleo 06.Z nimi legionisci nawiazali blizsze kontakty i od tamtego czasu Juventini sa zapraszani co roku na turnieje pilki noznej.Zgoda zostala przybita na jakims meczu w P.UEFA (nie pamietam co to za mecz) jesli sie nie myle to : Rapid Wieden - Juventus :

Obrazek

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: nisc » 04.10.2009, 00:13

no i ten smieszny wyjazd do Bratyslawy na Petrzalke kiedy grala z Juventusem, totalne zignorowanie Legii przez 80% Juventusu no i dziwna sprawa z polskim fc Juve gdzie nie kazdy lubi Legie.....
TYBET JEST SERBSKI

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 04.10.2009, 00:30

nisc pisze:no i ten smieszny wyjazd do Bratyslawy na Petrzalke kiedy grala z Juventusem, totalne zignorowanie Legii przez 80% Juventusu no i dziwna sprawa z polskim fc Juve gdzie nie kazdy lubi Legie.....
mozesz napisac o tym cos wiecej ?

Tajemniczy
Posty: 785
Rejestracja: 12.09.2009, 22:23
Lokalizacja: Pomorze

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: Tajemniczy » 04.10.2009, 00:43

nisc pisze:no i ten smieszny wyjazd do Bratyslawy na Petrzalke kiedy grala z Juventusem, totalne zignorowanie Legii przez 80% Juventusu no i dziwna sprawa z polskim fc Juve gdzie nie kazdy lubi Legie.....

Hmm o tym nie słyszałem. Ale był jakiś wyjazd paru kibiców Legii na Juve grające bodajże w Rzymie (ale ręki nie dam) i tam jeden z młynarzy prowadził doping w szaliku Legii i niby ogólnie sporo pozdrowień dla warszawiaków.

justK
Posty: 2051
Rejestracja: 02.03.2007, 10:18

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: justK » 04.10.2009, 01:11

Ja też o tym słyszałem. Gdzieś czytałem na forum, że kibice Juventusu ( oprócz Nucleo ) nawet nie napili się piwa (ani żadnej innej integracji ) z Legionistami. JPC ( polskie fc Juventusu ) byli też obecni na tym meczu i nastawienie do nich też było olewające, a czasami nawet pogardliwe. W sumie co do tego fc to się nie dziwię, ale potraktowanie Legii trochę jest dla mnie dziwne.

justK
Posty: 2051
Rejestracja: 02.03.2007, 10:18

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: justK » 04.10.2009, 11:33

A jak ma wyglądać coś czego praktycznie nigdy nie było ? Legia pojechała do Łodzi na mecz ŁKS - Manchester i tyle. Później kilku legionistów pojechało do Manchesteru i na tym skończyła się znajomość. Nie ma nawet o czym wspominać.

Co do austriackich ekip warto napisać, że młodzież Austrii Wien dość mocno trzyma z Dynamo Dresden.
Sturm Graz ma układ z Viole Maribor ( była zgoda ).

LWFCŁ
Posty: 65
Rejestracja: 04.10.2009, 11:16

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: LWFCŁ » 04.10.2009, 11:38

KibicowskaPolska pisze:Legia - Juventus : Pierwsze kontakty powstaly za sprawa starszyzny Den Haag'u z racji na to ze To zgodowicze i Legii i Juventusu.Podczas Turnieju pilki noznej w Warszawie na zaproszenie Stowarzyszenia kibicow Legii zostali zaproszeni m.in ,Kibice : Den Haagu, Juventusu, Zenitu i jakas niemiecka ekipa jesli sie nie myle lecz nie pamietam dokladnie kto to.
Na tym turnieju z niemieckich ekip był Werder Brema.

Co do Partizana, najmocniejsze kontakty łączą ich z PAOK Saloniki i CSKA Moskwa, do tego dochodzi jeszcze CSKA Sofia.
Ostatnia wizyta w Moskwie:
[link]
[link]
Obrazek
Obrazek

milan club polonia
Posty: 151
Rejestracja: 25.07.2007, 09:48

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: milan club polonia » 04.10.2009, 13:43

nisc, wiem że jako kibic Arki nie lubisz Legii, ale daj spokój, to 80% to wyliczyłeś na kalkulatorze? jakoś gadałem z chłopakiem który był na tym wyjeździe i nawet wymieniali się koszulkami, szalikami z kibicami Juve, pili przed meczem piwo w barach, więc bez przesady. A polskiego fc Juve nikt na Legii nie traktuje poważnie.
Co do tego że w polskim fc Juve nie każdy lubi Legie to normalne, bo ludzie są z całej Polski, często kibicują lokalnym drużynom również, a zgody oni nie robili więc to nie dziwne że nagle nie pokochają Legii.
molti ci hanno visto nascere, nessuno ci vedra morire!!!
Liberta' per gli Ultras!!!

justK
Posty: 2051
Rejestracja: 02.03.2007, 10:18

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: justK » 04.10.2009, 14:03

Ja słyszałem to samo co nisc. Chłopak z Bratysławy to na forum u nas opowiadał i pytał mnie co tam robiła Legia. Jak usłyszał, że trzymają z Juve to parsknął śmiechem. Kibice Juve i Interu ( z Milanu nie wiem, ale zaraz napiszesz, że na pewno jesteście tolerowani :mrgreen: ) z tego co mi wiadomo nie tolerują takich fc jak z Polski. Są na meczu to ok, ale mają na nich wyjebane i traktują ich jak normalnych kibiców i na pewno nie stawiają ich na równi z tymi najwierniejszymi. Ale nie o tym temat. Swoją drogą stosunków JPC do Legii nie znam, ale nie wiem czego polscy kibice Juventusu mieliby czuć niechęć do Legii skoro "swój" klub mają kilkaset km od Polski.

LWFCŁ
Posty: 65
Rejestracja: 04.10.2009, 11:16

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: LWFCŁ » 04.10.2009, 14:55

Taaa, a najwięcej do powiedzenia na temat czyjejś zgody mają osoby które wcale nie są z nią związane.. No chyba, że taki osobnik też kibicuje np. Juventusowi i nie może przeboleć.
Obrazek
Obrazek

Skitrany
Posty: 18
Rejestracja: 11.09.2009, 22:45

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: Skitrany » 04.10.2009, 16:16

Partizan - Paok bardzo dobra zgoda, taka w stylu Polskim.

Cska - w pewnym sensie ekipa kojarzy mi się z Cracovią (tzn. klimat anty). Oni z tego Cska szukają zgód zawsze tam gdzie Spartak, tyle że po drugiej stronie barykady (Spartak-Crvena Zvezda, Partizan-Cska, Lech- Spartak, Legia- Cska). Polskie wróble ćwierkały, ze ruscy chcieli przybić blat z Legią (byli na meczu Legia-Lech w Warszawie gdy ruscy ze Spartaka wywiesili flagę Gladiators na sektorze Lecha), jednak warszawiacy nie pozwolili im wywiesić flagi na swoim sektorze i powiedzieli im ,że z "ruskimi się nie blatujemy". Byli to goście z "Yaroslavki", kontakt z nimi mieli Legioniści po miedzynarodowym turnieju kibiców w Warszawie.

Legia - Juventus, wieść gminna niesie ,ze nie wszyscy Legioniści chcą tej zgody. Po drugiej stronie wygląda to tak. Na początku była znajomość z chlopakami z Juve z grupy "Noisoli" z Rzymu (obecnie Drughi Roma) póżniej jeszcze z "Nucleo". Paru Legionistów było na meczach Ligi Mistrzów z flagą biało-czerwoną Legia, i zasiadali w sektorach "Noisoli" i "Nucleo". Po wyjezdzie do Wiednia na Rapid-Juve , gdzie pojechali chlopaki z TB przybito blat z największą (rządzącą na stadionie) grupą Drughi. Tyle.
Bratysława - tam podobno było tylko kilku ogarnietych warszawiaków i oni nie narzekali, zwykli kibice z powodu braku znajomości wśród zwyklych Włochów wymieniali się pamiątkami i tyle. Juventus FC Polska ? Śmiech. Nikt ich poważnie nie traktuje ,ani Juve ani Legia.

To na razie tyle. jak będę miał czas to popiszę na temat zaplątanych kontaktów europejskich ekip

wrzesien
Posty: 914
Rejestracja: 12.09.2009, 17:17

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: wrzesien » 04.10.2009, 17:01

ja mam pytanie czy Man United ma jakies kontakty z Celticiem bo nieraz jak sa mecze pokazywane ligii mistrzow to niektorzy maja laczone szale.
Co do zgody Legia Juve, polecam oblukac real football factory o wloskich kibicach, tam jakis koles z Juventusu opowiada o swoim podworku etc. a ubrany jest w bluze Legii.
Pozdrawiam
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 04.10.2009, 17:12

wrzesien pisze: polecam oblukac real football factory o wloskich kibicach, tam jakis koles z Juventusu opowiada o swoim podworku etc. a ubrany jest w bluze Legii.
Pozdrawiam
To jest Fabiano i ma wlasnie bluze Legii , ubral ja po to zeby podkreslic ze Juve trzyma z Legia,
Co do wczsniejszej wypowiedzi to nie lapie : czemu niektorzy legionisci nie chca zgody z Juve ?

blacha
Posty: 32
Rejestracja: 19.09.2009, 17:48

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: blacha » 04.10.2009, 17:30

KibicowskaPolska pisze:
wrzesien pisze: polecam oblukac real football factory o wloskich kibicach, tam jakis koles z Juventusu opowiada o swoim podworku etc. a ubrany jest w bluze Legii.
Pozdrawiam
To jest Fabiano i ma wlasnie bluze Legii , ubral ja po to zeby podkreslic ze Juve trzyma z Legia,
Co do wczsniejszej wypowiedzi to nie lapie : czemu niektorzy legionisci nie chca zgody z Juve ?
Jak dla mnie tego typu zgoda jest bez sensu, odległość między Warszawą a Turynem niebotyczna, mało okazji do spotkań, już lepiej to wygląda pod względem zgody z Den Haag, tam przynajmniej jest co robić.

el conejo
Posty: 72
Rejestracja: 16.12.2008, 18:24

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: el conejo » 04.10.2009, 17:37

Wojny na stadionach - odcinek o Włochach... rozmowa z kibicami Juve z grupy Drughi w pewnym momencie za wypowiadającym się gościem widać wiszący na ścianie szalik Legii...
RTS

wujek_fido
Posty: 347
Rejestracja: 14.07.2009, 23:32
Lokalizacja: Niebywała

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: wujek_fido » 04.10.2009, 17:51

blacha pisze:
KibicowskaPolska pisze:
wrzesien pisze: polecam oblukac real football factory o wloskich kibicach, tam jakis koles z Juventusu opowiada o swoim podworku etc. a ubrany jest w bluze Legii.
Pozdrawiam
To jest Fabiano i ma wlasnie bluze Legii , ubral ja po to zeby podkreslic ze Juve trzyma z Legia,
Co do wczsniejszej wypowiedzi to nie lapie : czemu niektorzy legionisci nie chca zgody z Juve ?
Jak dla mnie tego typu zgoda jest bez sensu, odległość między Warszawą a Turynem niebotyczna, mało okazji do spotkań, już lepiej to wygląda pod względem zgody z Den Haag, tam przynajmniej jest co robić.
Bo legalne ćpanie, to juz spoko zgoda a tam rzekomo nie ma co robić, to jest bez sensu? :shock:
wkurwiony nie jesteś sobą

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 04.10.2009, 18:49

blacha pisze:
KibicowskaPolska pisze:
wrzesien pisze: polecam oblukac real football factory o wloskich kibicach, tam jakis koles z Juventusu opowiada o swoim podworku etc. a ubrany jest w bluze Legii.
Pozdrawiam
To jest Fabiano i ma wlasnie bluze Legii , ubral ja po to zeby podkreslic ze Juve trzyma z Legia,
Co do wczsniejszej wypowiedzi to nie lapie : czemu niektorzy legionisci nie chca zgody z Juve ?
Jak dla mnie tego typu zgoda jest bez sensu, odległość między Warszawą a Turynem niebotyczna, mało okazji do spotkań, już lepiej to wygląda pod względem zgody z Den Haag, tam przynajmniej jest co robić.
Jest wiele zgod w calej Europie, ktore sa podtrzymywane mimo duzo dalszych odleglosci...

milan club polonia
Posty: 151
Rejestracja: 25.07.2007, 09:48

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: milan club polonia » 04.10.2009, 18:53

justK pisze:Ja słyszałem to samo co nisc. Chłopak z Bratysławy to na forum u nas opowiadał i pytał mnie co tam robiła Legia. Jak usłyszał, że trzymają z Juve to parsknął śmiechem. Kibice Juve i Interu ( z Milanu nie wiem, ale zaraz napiszesz, że na pewno jesteście tolerowani :mrgreen: ) z tego co mi wiadomo nie tolerują takich fc jak z Polski. Są na meczu to ok, ale mają na nich wyjebane i traktują ich jak normalnych kibiców i na pewno nie stawiają ich na równi z tymi najwierniejszymi. Ale nie o tym temat. Swoją drogą stosunków JPC do Legii nie znam, ale nie wiem czego polscy kibice Juventusu mieliby czuć niechęć do Legii skoro "swój" klub mają kilkaset km od Polski.
Nic nie zamierzam pisać, co byłoby niezgodne z prawdą. oczywiście że każdy taki FC nie jest traktowany jakoś poważnie przez Włochów, a to dlatego że jeździmy rzadko i to praktycznie tylko na mecze u siebie. co prawda byli chłopaki od nas w tamtym sezonie na dwóch wyjazdach: w Bremie i Heerenven z flagami, i rozmawiali z Włochami z CS, ale wiadomo że dla nich taki FC będzie traktowany po macoszemu. Nie jesteśmy zrzeszeni w żadnych grupach kibicowskich, po prostu od czasu do czasu jeździmy na mecze Milanu, bilety też załatwiamy przez AIMC (stowarzyszenie które odpowiada za fc Milanu) a nie przez grupy kibicowskie Milanu. Nie ma co ukrywać również że zdecydowana większość ludzi w takim choćby MCP ma zerowe pojęcieo klimatach kibicowskich, ludzi ogarniętych jest garstka, a w większości jeżdżą zwykłe pikniki.
Co do polskich kibiców Juve, sprawa jest prosta, np. jest typ który mieszka w Łodzi i całe życie chodzi na Widzew, ale od dziecka kibicował sobie również Juve, powiedzmy że zapisał się do takiego Juve Poland Club, myślisz że jest on zadowolony z tego że siedząc w Turynie na meczu siedzi obok gości w szalikach Legii? ;)
molti ci hanno visto nascere, nessuno ci vedra morire!!!
Liberta' per gli Ultras!!!

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 04.10.2009, 18:55

Obrazek


Co flaga Nurenmbergu robila dawniej na Jagielloni ?

blacha
Posty: 32
Rejestracja: 19.09.2009, 17:48

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: blacha » 04.10.2009, 19:15

wujek_fido pisze:Bo legalne ćpanie, to juz spoko zgoda a tam rzekomo nie ma co robić, to jest bez sensu? :shock:
No nie wiem czy ćpanie, Holandia to bardzo ciekawy teren, że chociaż przypomne mecze z Utrechtem.

LWFCŁ
Posty: 65
Rejestracja: 04.10.2009, 11:16

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: LWFCŁ » 04.10.2009, 20:17

KibicowskaPolska pisze:[link]
Co flaga Nurenmbergu robila dawniej na Jagielloni ?
Kiedyś w Polsce bardzo modne było chodzenie na mecze w barwach klubów np. z Niemiec, Anglii.. Stąd pewnie i flaga FCN na płocie.
Obrazek
Obrazek

KibicowskaPolska
Posty: 27
Rejestracja: 26.09.2009, 19:23

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: KibicowskaPolska » 04.10.2009, 22:44

LWFCŁ pisze:
KibicowskaPolska pisze:[link]
Co flaga Nurenmbergu robila dawniej na Jagielloni ?
Kiedyś w Polsce bardzo modne było chodzenie na mecze w barwach klubów np. z Niemiec, Anglii.. Stąd pewnie i flaga FCN na płocie.
cale szczescie ze ta moda juz przeszla.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Miedzynarodowe Zgody

Post autor: 1925 » 04.10.2009, 23:49

Chino XL pisze: Aktualnie Partizan ma bardzo silną zgodę z PAOK i niezłą z CSKA Moskwa. Do tego dochodzą także kontakty kilku grup (bodajże Alcatraz i jeszcze kogoś) z CSKA Sofia, które mogą przerodzić się w zgodę, ale to melodia przyszłości.

Może na dniach skrobnę coś więcej o międzynarodowych zgodach.

a nikt z Polski nie pochwali sie macankami z Partizanem ?? :))
:arrow:

P_FSW
Posty: 770
Rejestracja: 07.06.2007, 19:00

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: P_FSW » 04.10.2009, 23:59

właśnie, ktoś z północy może :)
Tuskostan - mityczny stan na zielonej wyspie, gdzie 28-latek, milioner z 6 wyrokami zakłada linie lotniczą oraz parabank...aby żyło się lepiej!

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Miedzynarodowe Zgody i Układy

Post autor: nisc » 05.10.2009, 00:27

Dla mnie sa tylko dwie (moze naciagajac trzy) realne zgody polsko-zagraniczne, sa to Legia&Den Haag oraz GKS&Banik ( i moze Slask z Opava). Sa to zgody w polskim tego slowa znaczeniu,tzn wspieranie sie na i poza meczami i wielotrowe wieloletnie kontakty...Reszta tak dziwnie naciagana zeby nie wspomniec zgod Arki z Marsylia czy innych.. Co do zgody Ruchu z Atletico to moim zdaniem za krotko to jeszcze trwa tak do konca zeby porownac to z wyzej wymienionymi. Ale zgody z bardziej znanymi firmami z Zachodu prowadza do takich niezrecznych sytuacji jak w wypadku Legia&Juventus bo co by bylo gdyby na przyklad macherem polskich kiboli Starej Damy byl wlasnie fan Widzewa czy dajmy na to Wisly...bez sensu troche. Takze mysle ze w dobie boomu na polskie FC zagranicznych ekip tylko zgody we wschodniej Europie pozostaja polskim ekipom,moze jeszcze ew. z klubami zachodnimi nizszych lig ale na pewno nie z potentatami tak jak Juve na przyklad...pzdr
TYBET JEST SERBSKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości