Europa Środkowa i Wschodnia

Informacje ze światowych trybun
Igor48
Posty: 403
Rejestracja: 26.11.2009, 20:16

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Igor48 » 22.04.2013, 07:29

BANIK OSTRAVA - SPARTA PRAHA

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[link]



elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: elo1312 » 29.04.2013, 15:57

Obol pisze: ale ostatnio Dynamo Kijów miało walkę z Ferencvarosem Budapeszt. Wygrali ale nie było to jakieś spektakularne zwycięstwo, a poza tym nie był to najlepszy skład jaki zebrał Ferencvaros bo kilku Węgrów co walczyło łatało się pierwszy raz w życiu na ustawce.
To samo tyczy Dynamo Kijow. Wiadomo ze tam to to samo co w wiekszych ekip Rosjyskich. Ze sie niema jedna jedyna Bande a 5-10 (niktore Kluby to nawet jeszcze wiecej) Firms. A od Dynamo to tez nie byla to ich najlepsza ´´Firm´´, wiec spokojnie.

Co do twojego drugiego Zdania to jakos ciezko uwierzyc ze Fradi walczac z czolowa Ekipa Europy wystawial ´´byle kogo´´. :-)
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

Obol
Posty: 40
Rejestracja: 05.03.2013, 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Obol » 29.04.2013, 20:06

elo1312 pisze:
Obol pisze: ale ostatnio Dynamo Kijów miało walkę z Ferencvarosem Budapeszt. Wygrali ale nie było to jakieś spektakularne zwycięstwo, a poza tym nie był to najlepszy skład jaki zebrał Ferencvaros bo kilku Węgrów co walczyło łatało się pierwszy raz w życiu na ustawce.
To samo tyczy Dynamo Kijow. Wiadomo ze tam to to samo co w wiekszych ekip Rosjyskich. Ze sie niema jedna jedyna Bande a 5-10 (niktore Kluby to nawet jeszcze wiecej) Firms. A od Dynamo to tez nie byla to ich najlepsza ´´Firm´´, wiec spokojnie.

Co do twojego drugiego Zdania to jakos ciezko uwierzyc ze Fradi walczac z czolowa Ekipa Europy wystawial ´´byle kogo´´. :-)
Ja tego nie wymyśliłem :D Czytałem relacje z tej walki i według Ferencvarosu, mieli mało czasu dlatego wyszły osoby ''nowe'' spróbuję podesłać ten tekst. A co do ekip Dynama Kiev. Która ich grupa jest najsilniejsza? WBC?

Obol
Posty: 40
Rejestracja: 05.03.2013, 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Obol » 29.04.2013, 21:22

z tym WBC mnie zaskoczyłeś bo myślałem, że to też któraś z grup. Co do Capitals to chyba słyszałem, ale o ich imienniku z Moskwy

Morton
Posty: 44
Rejestracja: 19.07.2011, 23:01

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Morton » 29.04.2013, 23:06

elo1312 pisze: Co do twojego drugiego Zdania to jakos ciezko uwierzyc ze Fradi walczac z czolowa Ekipa Europy wystawial ´´byle kogo´´. :-)
Powtórz to jeszcze raz, że z kim to niby Fradi walczyli? Z czołową ekipę Europy??! Na jakiej podstawie tak twierdzisz, przeglądu filmików z youtuba? Wierz w co chcesz, ale nie pisz tu komiksów.
Fradi przynajmniej nie robią z siebie internetowych herosów. Dostali propozycję i wyszli składem jaki akurat mieli. Dostali w p****, cóż życie.

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: elo1312 » 30.04.2013, 00:36

Morton pisze:
elo1312 pisze: Co do twojego drugiego Zdania to jakos ciezko uwierzyc ze Fradi walczac z czolowa Ekipa Europy wystawial ´´byle kogo´´. :-)
Powtórz to jeszcze raz, że z kim to niby Fradi walczyli? Z czołową ekipę Europy??! Na jakiej podstawie tak twierdzisz, przeglądu filmików z youtuba? Wierz w co chcesz, ale nie pisz tu komiksów.
Normalnie to raczej bym na takie Pytania nawet nie odpisal, ale widzac ze tu Osoby z Pojecia (nie, po tym pytaniu widac ze ty do nich nie nalezysz) sa na Temat RUS, UKR itp., to moze warto tez swoje 3 Grosze dodac i na te Pytanie odpisywac. Bo ciekawi mnie jak to np Obol czy tez Sroka widza.

Dla mnie to jesli chodzi o Ustawki to czolowe Ekipy z Polski, Rosji, Ukrainy = czolowka w Europie.

Skad takie twierdzenie? Powiem tylko krotko: Ukraincy reprezentuja podobny Poziom jak Rosjanie. Potrafia z nimi wejsc, sie na nogach trzymac ponad 2,3,4 Minut a czasami nawet wygrac.

A jak z Ruskimi to wiadomo. Mozna sie o nich myslec co sie chce. Ich lubic czy nie. Prawda taka ze jesli chodzi o Ustawki to do tej pory chyba najwiecej po Europie jechali i leciali i wszystko (lub prawie wszystko) wygrali. Chodzi tylko o Ustawki!! Sie zmierzyli z czolowymi Ekipami w Ustawkach z Niemiec, Swedcji, Czech i paru innych Krajach. I jakie byly Wyniki? Ze tym Ekipom sporo brakowalo i czesto ani Minute nie wytrzymali. A z Ukrainczykom juz tak lekko nie mieli. Wcale nie chce tym Ekipom ublizac tylko wymienam sluche Fakty. Zaraz mi znowu pojedzie bo tych Ruskich chwalilem, pewnie musialem ich Propagande lyknac. :-) Pewnie przedstawiciele z w.w.Ekip rowniez musieli ta Propagande lyknac, bo sie jeszcze przyznali ze z Ruskimi Szanse nie mieli.

To samo co Ruskich tyczy Ekip z Polski. Bo jesli Polska Ekipa gdzies za Granicy w celu Ustawki ruszyla to albo Przeciwnicy odmowili albo szybkie wygrane PL Ekipy (nie liczac Walki ktore nie wyszly przez tych co zawsze + innych prob, bo takie masz wszedzie). I wlasnie przez to uwazam ze czolowe Ekipy z tych 3 Krajow to takze czolowka w Europie, bo wlasnie odstaja innym Ekip czolowych z innych Krajow.
Morton pisze: Fradi przynajmniej nie robią z siebie internetowych herosów. Dostali propozycję i wyszli składem jaki akurat mieli. Dostali w p****, cóż życie.
Za to sciemniaja ze brali byle kogo itd., no brawo.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

Morton
Posty: 44
Rejestracja: 19.07.2011, 23:01

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Morton » 30.04.2013, 10:45

Chłopie, ale ja nie twierdziłem i nie twierdzę, że ruskie czy ukraińcy to ogórki! Tylko jeśli określasz Dinamo Kijów czołową ekipą Europy to ja jednak widzę spory wpływ ichniej propagandy na Ciebie. Dobra zostawmy ukraińców i wróćmy do ruskich. Nie chcę Ci cisnąć, ale masz jakieś wypaczone pojęcie o zasadach. Stwierdzasz, że aby się bić z ruskimi trzeba najpierw im wyklarować, że bijemy się bez skakania po głowach i dobijania lężących, tak? Super, cool, tylko obczaj sytuację, że na grilla przychodzi typ z klamką, zapierdala 3-4 ruskich i... ruskie same do siebie mogą mieć pretensje, bo przecież wcześniej nie ustalili z oponentami, że ma być bez broni palnej. Tak to wygląda podąrzając Twoim tokiem rozumowania.
Poza tym u siebie w kacapowie niech nawet napierdalają się widłami, mam wyjebane w to, ale jak chcą coś znaczyć w Europie to niech stosują zasady, a nie sorry ale z frankfurterkami nie ustaliśmy zasad, więc skaczemy im po głowach, aby nie zaatakowali od pleców.
Ja wiem, że wszędzie zdarzają się kwiatki gdzie jakaś ekipa frajersko się zachowuje, ale Ty bronisz ogółu a nie jednorazowego wybryku.

Co do ściemniania, to Ci ze wschodu są mistrzami propagandy. Wystarczy poczytać jak to w Warszawie byli u siebie. Po każdej ich walce od razu pojawia się tysiąc opisów, jeden lepszy od drugiego w stylu: pojechaliśmy, zajebaliśmy i wróciliśmy bez strat. Zresztą co do Fradi, ja nie wnikam kim oni walczyli, ale nie mów, że walili jakieś ściemy. Nie kalkulowali, wyszli i to jest ważne. Piszesz mi o Slavii, że nie odmówili ruskim. No sorry chłopie jak by u siebie odmówli to już w ogóle kicha, zresztą ja tam o pepikach (oprócz Banika) nie mam najlepszego zdania, bo ich dwulicowość jest ogólnie znana. Przykład Sparty której macanki z Widzewem (raczej kalkulacja, bo przecież trzeba mieć w PL frojnda) w niczym nie przeszkadzają w lżeniu Polaków.
Bez ciśnienia, bo wymieniamy tylko poglądy. Pozdro.

Obol
Posty: 40
Rejestracja: 05.03.2013, 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Obol » 30.04.2013, 13:49

Przede wszystkim Dynamo Kiev ma najmocniejszą bandę na Ukrainie. Odjechali dosyć mocno oponentom wiec rozumiem stwierdzenie czołówka Europy. Przypuszczam, że gdyby wymyślić sobie TOP 10 to mogli by się nie załapać, choć osobiście ciężko mi porównać Ukraińców do Polaków bo nie kojarzę jakichś walk z nimi choć śmiem twierdzić że polska czołówka jest lepsza od ichniej

Morton
Posty: 44
Rejestracja: 19.07.2011, 23:01

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Morton » 30.04.2013, 22:25

Dobra chłopaki, ja nie neguję, że Dinamo Kijów ma dobrą bandę, ale nadal nie przekonaliście mnie, że można ich nazwać czołówką Europy. To, że nie mają sobie równych na Ukrainie i napierdalają się z CSKA czy Spartakiem, nie czyni ich topem europejskich topów. Rusko-ukraińskie potyczki ja bym traktował raczej jako wewnętrzne walki ex-sowietów, bo państwa osobne, ale mentalność taka sama. Zresztą Rotor Wołgograd też się napierdalał z kimś tam z Moskwy i co też nazwiemy ich topem Europy? Nie wiem dlaczego panuje przekonanie, że jak ktoś nie pęka przed CSKA lub Spartakiem to r********** każdego i od razu robimy z niego top Europy. Czy Dinamo osiągnęło coś poza ex-CCCP?
Wracając do ruskich, skoro te CSKA i Spartak takie są dobre i wielkie, to wytłumaczcie mi dlaczego na siłę próbowali lub nadal próbują mieć co najmniej dobre kontakty z jakąś polską ekipą? Przecież nie jest żadną tajemnicą negatywny stosunek ogółu Polaków do nich.

Support28
Posty: 348
Rejestracja: 09.03.2007, 10:31

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Support28 » 02.05.2013, 11:06

Od Dinama lepsze jest Dnipro i tak twierdza zainteresowani Ukraińcy, Patrząc po ilości walk i zwycięstw chyba coś w tym jest.
Wyklęci żołnierze, chłopcy twardzi jak stal
Ostatni patrioci wśród ruin i łgarstw
Wszystko dla Polski, dla siebie nic
Dziś dla was nasza pamięć
Dla was walecznych krzyż

O..
Posty: 340
Rejestracja: 04.09.2010, 17:32

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: O.. » 11.05.2013, 17:45

No właśnie znany jest negatywny stosunek Polaków do nich, a mimo tego pewna ekipa przybiła sobie z nimi zgodę, czy tam układ... To komu tu bardziej zależało na tym? :)
CSKA najpierw chciało się układać z Legią, dopiero gdy usłyszeli, że z ruskimi nie będzie żadnych blatów poczuli mięte do Widzewa. Spartak najpierw miał kontakty z Lechem, i gdy ten ich olał poszli w kierunku Jagi. Dla mnie jasnym jest więc komu bardziej tu zależy...


Bialorusin
Posty: 2
Rejestracja: 21.05.2013, 09:38

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Bialorusin » 21.05.2013, 11:12

Ukraina
[link]

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: N_ » 27.05.2013, 14:40

26 maja 2013
Nas 34 osoby na Tatran Presov - Spartak Trnava.
Słowacka psiarnia strasznie pospinana.
Zamknęli wszystkie wejścia na stadion pomimo że mieliśmy bilety i do końca meczu nikogo na stadion już nie wpuszczali
Strasznie uczuleni są na Polaków.
Potem wjeżdżają w Nas i miejscowych pikników pod kasami w jakieś 100 osób napierdalając
wszystkich jak leci.
Kręcą 2 osoby od Nas, na szczęście ich puszczają z mandatami po 20 euro.
Tatran po całym zamieszaniu ściąga flagi i sporadycznie dopinguje.
W młynie było ich ok. 250-300.
Trnava zajechała autami w ok.90 max 100 osób z 5 flagami bardzo piknikowego składu.
Niestety Tatran przegrał mecz i spada do 2 ligi.


foto z meczu: [link]
http://www.youtube.com/user/czarni

Słowianin.pl
Posty: 143
Rejestracja: 03.04.2013, 08:02

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Słowianin.pl » 11.07.2013, 22:36

Mecz: Steaua Bucharest vs Petrolul Ploiesti 10.07.2013 Super puchar Rumunii
Zdjecia w linku poniżej
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 280&type=1
Słowiańska Dusza,Polska Krew

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: fluor » 21.07.2013, 11:59

http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 72013.html

Sparta Praga - Banik Ostrava

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Banik
Obrazek
Obrazek
Obrazek

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: fluor » 21.07.2013, 18:31

Slavia, Slavia ;)
Dobry klasyk ligi czeskiej.

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: N_ » 19.08.2013, 14:53

Zemplin Michalovce - TATRAN PRESOV

[link]

3 osoby z Jasła na tym meczu.
Pod koniec spotkania na sektor gości wjeżdża psiarnia i napierdala dość konkretnie wszystkich.
http://www.youtube.com/user/czarni

Pepe0
Posty: 11
Rejestracja: 04.02.2010, 17:24

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Pepe0 » 24.08.2013, 18:50

nie wiem czy w dobrym temacie ale może zasięgnę informacji : orientujecie się czy w dniu meczu Slovan Liberec - Udinese da radę kupić jakieś bilety jeszcze ?

Rejtan
Posty: 37
Rejestracja: 22.02.2012, 20:25

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Rejtan » 25.08.2013, 16:53


Lubos
Posty: 15
Rejestracja: 10.01.2013, 21:32

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Lubos » 28.08.2013, 21:49

Mam pytanie odnośnie Brna. Mianowicie działa tam ekipa, która zowie się Johny Kentus Gang. Wie ktoś może czy Johny Kentus to jakaś persona ? Skąd taka nazwa ?

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: fluor » 06.09.2013, 12:41

http://www.youtube.com/watch?v=H5S9PvJQ8Ho

Węgrzy jadą na mecz do Rumunii. :)

Rejtan
Posty: 37
Rejestracja: 22.02.2012, 20:25

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Rejtan » 03.10.2013, 18:13

Czy na Ukrainie w miastach Kowel i Łuck istnieją jakieś kibolskie ekipy? Jeśli tak to mógłby ktoś kumaty co nieco przybliżyć sylwetki owych ekip? Z góry dzięki.

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Pierre89 » 03.10.2013, 22:20

Rejtan pisze:Czy na Ukrainie w miastach Kowel i Łuck istnieją jakieś kibolskie ekipy? Jeśli tak to mógłby ktoś kumaty co nieco przybliżyć sylwetki owych ekip? Z góry dzięki.
Wołyń Łuck

Zgody: Brak
Kosy: Karpaty, Weres Równe, Prykarpatia Iwano Frankowsk, Dynamo Kijów
Przydomek: Wołyniaki

tyle o nich wiem.

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: N_ » 03.11.2013, 22:01

Partizan Bardejov - TATRAN PRESOV 1:0 (26 października 2013)

[link]
http://www.youtube.com/user/czarni

buakaw pramuk
Posty: 215
Rejestracja: 08.12.2011, 18:26

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: buakaw pramuk » 04.11.2013, 15:28

Już nie mogę doczekać się relacji w TMK+ z derbów Belgradu.

http://www.youtube.com/watch?v=yrLHI2KM ... e=youtu.be

omiec
Posty: 29
Rejestracja: 17.01.2010, 14:20

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: omiec » 03.12.2013, 16:36

Które kluby na Ukrainie są prorosyjskie i jak zapatrują się na ostatnie wydarzenia w kraju?

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Mirek Jowisz » 03.12.2013, 21:56

Wiesz, średnio się z Tobą zgodzę. Chernomorets Odessa to ruscy separatyści, jawnie to głosząc, wywieszają flagi imperium rosyjskiego itd.
Większośc wierzy w przyjaźń z ruskimi? Proszę Cię, ekipy pokroju Dynama czy Karpat nienawidzą ruskich i jawnie to okazują. Kiedyś na ich forum nawet coś tam pisali o tym by połączyć się z polskimi bandami i w 2018 w Moskiwe razem dojebać ruskich (wiadomo że sci-fi no ale tak pisali). Zgodzę się co do tego, że nie są jakimiś mega polonofobami. Stosunki są oziębłe ale jednak Dynamo ma dobry kontakt z Hutnikiem Kraków, do tego na tym turnieju we Lwowie była kilka lat temu delegacja Śląska i Lechii, Lechia chyba ma jakieś tam kontakty z Karpatami

La-coste
Posty: 108
Rejestracja: 30.10.2010, 20:04

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: La-coste » 03.12.2013, 23:06

omiec pisze:Które kluby na Ukrainie są prorosyjskie i jak zapatrują się na ostatnie wydarzenia w kraju?
Chernomorets Odessa

Obrazek

KoleKib
Posty: 254
Rejestracja: 28.09.2012, 20:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: KoleKib » 03.12.2013, 23:30

omiec pisze:Które kluby na Ukrainie są prorosyjskie i jak zapatrują się na ostatnie wydarzenia w kraju?
Z tego co wiem,to Metalist Charków,Czernomorets Odessa i Sewastopol


Sewastopol:
"W piersi wielkiego miasta będzie wiecznie biło serce ruskiej chwały"
Obrazek



Antyrosyjskie - to przede wszystkim koalicja Karpaty Lwów - Dinamo Kijów - Dnipro Dniepropetrowsk. Dinamo z tego co wiem,uczęśtniczy w protestach.

KoleKib
Posty: 254
Rejestracja: 28.09.2012, 20:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: KoleKib » 04.12.2013, 11:18

Sroka pisze: Karpaty zresztą też nie, choć u nich na pewno Rosjan też nikt nie darzy sympatią. Są im raczej obojętni.
Karpaty: Lepiej położyć się do trumny,niż pod Moskwę
Obrazek
Sroka pisze:A do kolegi u góry - większej bzdury nie słyszałem. Ani Dnipro, ani Dynamo nie jest antyrosyjkie.
Karpaty i Dynamo w Kijowie: Kto nie skacze ten Moskal (rosjanin)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BqwJDY7WXkE[/youtube]

Mecz Dynamo Kijów - Spartak Moskwa lato 2013:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mzUaa5zcpLA[/youtube]

Karpaty razem z Dynamo na meczu z Shakhtarem w Doniecku: Moskaliw (rosjan) na noże,na noże

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y6jEYWgS ... e=youtu.be[/youtube]

starcoffee
Posty: 30
Rejestracja: 23.04.2012, 08:19

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: starcoffee » 05.12.2013, 00:12

Sroka pisze:Nawiązując do dyskusji na temat kontaktów ekip z Ukrainy z Polakami, to ogólnie HolyShield dobrze napisał. Z tym, że kontakty z Hutnikiem to już przeszłość, zaś z tego co wiem, to z GKSem to sprawa nadal aktualna. Poza tym kontaktów jakichś szerszych chyba nie utrzymują, ale na pewno gorsza część kibiców Polonia Warszawa darzy sympatią Arsenał Kijów ;)
Co do starć ich ekip z naszymi, to niestety do żadnego takiego spotkania nie doszło, a szkoda. Wiem, że plany z jednej i drugiej strony, żeby doprowadzić do jakiejś konfrontacji były, ale nigdy się nie udało. Głównym problemem jest tu granica, ciężko przejechać sporą grupą nie zwracając na siebie uwagi, dodatkowo Ukraińcy na wjazd do Polski muszą posiadać wizy.
A co do siły ukraińskich ekip, to na pewno czołowe ekipy mogłyby podjąć rękawice z lepszymi ekipami z Polski. Jednak tych ekip z wyższej półki jest niewiele. Dynamo Kijów, Dnipro Dniepropietrowsk i może jeszcze Metalist Charków. Reszta dośc zdecydowanie od nich odstaje.
czytalem kiedys opis CSKA Kijow i ich kontaktow z Czuwajem Przemysl,a co do topowych ekip
In Ukraine top hooligans there are Dnepr Dnepropetrovsk, CSKA Kyiv, Dynamo Kyiv, Odessa Chernomorets, Kharkov Metalist ,jesli ktos chce sledzic ukrainska scene kibicowska polecam - [link]

reddevil1923
Posty: 46
Rejestracja: 11.09.2009, 22:15

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: reddevil1923 » 05.01.2014, 14:32

Ktoś może opisać Bratysławę?

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: brunobannani » 05.01.2014, 14:52

tylko Slovan
s

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Pierre89 » 13.01.2014, 13:20

brunobannani pisze:tylko Slovan
A czy Slovan Bratysława oprócz piłki nożnej działa też na innych sportach np hokej?.

Milosz
Posty: 66
Rejestracja: 08.06.2007, 17:14

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Milosz » 10.02.2014, 14:51

Żalgiris Wilno i Karpaty Lwów mają/miały zgodę bądź układ ?

Patriota1911
Posty: 25
Rejestracja: 12.11.2010, 15:26

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Patriota1911 » 14.03.2014, 11:54

Wiadomo coś jak zapatrują się na temat najnowszych wydarzeń ekipy kibiców ukraińskie i rosyjskie?
Są jakieś demonstracje tychże, uczestniczą w jakiś zamieszkach, itp. itd.?
Rosjanie może wrzucają jakieś transparenty na meczach?

Patriota1911
Posty: 25
Rejestracja: 12.11.2010, 15:26

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Patriota1911 » 14.03.2014, 14:35

Znalazłem coś na ultras tifo.


Zenit:
Obrazek

Transparent przetłumaczono:
Till the Sevastopol will be Russian - Russia will not feel the shame (from anthem of the Crimean city)

Litwa, Zalgiris Vilnius,
Obrazek

Nie wiem co tam napisane jest.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Banti » 15.03.2014, 11:02

Patrioto (sic!) czy Ty jesteś na jakimś żmudzińskim forum, że nam tu piszesz o jakichś vilniusach? Jest WILNO, polskie WILNO, wbijcie to sobie raz i na zawsze do głów!!
Polska okręgówka wystawia lepsze młyny niż ta żmudzińska 'topowa ekipa'. Żałośny, zakompleksiony żmudziński narodzik, zresztą wymierający powoli.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Patriota1911
Posty: 25
Rejestracja: 12.11.2010, 15:26

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Patriota1911 » 17.03.2014, 00:07

Obrazek

Ukraina , Dnipro-Sewastopol.
"Eternal memory for the heroes of Ukraine".
"Fuck you Putin".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości