Bałkany

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Bałkany

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 24.09.2009, 14:58

Zdjęcia, filmy, opisy, liczby itd.



Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Chorwacja

Post autor: Chino XL » 24.09.2009, 17:11

No to jedziemy, ostatnia kolejka w Chorwacji (19-20.09)

Dinamo Zagrzeb - Rijeka. Przed meczem BBB ustawia się na drogach i dopada bus z kibicami z Zadaru, krojąc im ostatecznie małą flagę "Young Boys". Na samym meczu dość mierny klimat ze strony gospodarzy (jest to spowodowane wewnętrznymi problemami BBB, ale o tym nie bedę pisał), za to bardzo dobrze zaprezentowała sę Armada, która stawiła się na Maksimirze w imponującej jak na nich sile 400 osób przez cały mecz prowadząc doping.

Hajduk Split - NK Zagrzeb. NK nie ma grupy ultras, więc przyjezdnych 0. Ze strony Hajduka kilka transparentów i bardzo duża liczba w młynie.

Istra Pula - Cibalia Vinkovci. Istra po raz pierwszy w tym roku gra na swoim sezonie. Poprzednio grali w Rijece, gdyż ich własny był dostosowywany do wymogów licencyjnych a już niedługo przeniosą się na całkiem nowy, który będzie najlepszym w całej Chorwacji. Demoni zaprezentowali się przyzwoicie, choć bez fajerwerków, gości na tym meczu niecałe 40, był to dla nich najdalszy wyjazd w sezonie.

Karlovac - Lokomotiva Zagrzeb. Goście nie mają ekipy kibiców, miejscowi Gademz pokazują się z przyzwoitej strony.

Osijek - Zadar. Kohorta jak zwykle u siebie wypadła dobrze. Gości na meczu 18-tu (w tym kilka lasek), z dwoma flagami, bez dopingu.


PS, niestety nie udało się załączyć fotek, może spróbuję trochę później.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Chorwacja

Post autor: Chino XL » 24.09.2009, 17:15

ISTRA - Cibalia

[link]

OSIJEK - Zadar

[link]

[link]
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: Chorwacja

Post autor: jatar » 24.09.2009, 17:22

Chino XL pisze:Hajduk Split - NK Zagrzeb. NK nie ma grupy ultras,
Mają grupę ich nazwa to White Angels i licza około 15 osób :)
FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Chorwacja

Post autor: Chino XL » 24.09.2009, 17:24

Hm, nigdy ich nie widziałem prawdę mowiąc i takie info o ich "nieistnieniu" mam właśnie z Zagrzebu. Nie pomyliło Ci się może z White Stones z Varazdinu?;)
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chorwacja

Post autor: kiwa jako tako » 24.09.2009, 17:38

Roma - Hajduk kilka sezonow temu w pucharach.

[link]

Popatrzcie na ilosc flag po prawej stronie :shock: Cudenko

neo12
Posty: 316
Rejestracja: 11.09.2009, 21:17

Re: Chorwacja

Post autor: neo12 » 24.09.2009, 18:16

czołowa 3 ekip ekip pod wzgędem h zapraszam i pozdrawiam moje typy : Dinamo Z., Hajduk, Rijeka
,,Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" - Gilbert Keith Chesterton

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: Chorwacja

Post autor: jatar » 24.09.2009, 19:14

Chino XL pisze:Hm, nigdy ich nie widziałem prawdę mowiąc i takie info o ich "nieistnieniu" mam właśnie z Zagrzebu. Nie pomyliło Ci się może z White Stones z Varazdinu?;)
[link]
oraz też mam info z Zagrebia (nie od White Angels :) )
FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Bałkany - oprócz Serbii i Chorwacji

Post autor: ax88 » 24.09.2009, 19:55

Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Grecja, Macedonia + Rumunia ( takze historycznie Bałkany ). Słowenia w temacie o Europie Środkowej, Serbia i Chorwacja oddzielnie.

Sektor E
Posty: 550
Rejestracja: 17.12.2007, 17:00

Re: Chorwacja

Post autor: Sektor E » 24.09.2009, 20:22

no

bawi sie grupka w ultraske nie wchodzac w tematy dla miej grzecnzych chlopcow ;)

aktywowany2
Posty: 531
Rejestracja: 11.04.2008, 20:00

Re: Bałkany - oprócz Serbii i Chorwacji

Post autor: aktywowany2 » 24.09.2009, 20:43

to może pozwolę sobie zacząć 8)
skoro nazwa padła w poście wyżej, to - jak przedstawia się sytuacja kibicowska w Rumunii? (chociaż jak dla mnie to powinna być w temacie o Europie Środkowej, tam nawet bardziej by pasowała chyba)
zasadniczo chodzi mi o m.in. podział w Bukareszcie (Steaua, Dinamo, Rapid), układy itp., i coś nad czym się ostatnio zastanawiałem, mianowicie - czy tamtejsi kibice identyfikują się jakoś z resortową przeszłością swoich klubów (np. Steaua - klub wojskowy)?
Obrazek

idraulico
Posty: 1148
Rejestracja: 26.12.2008, 18:02

Re: Chorwacja

Post autor: idraulico » 24.09.2009, 22:02

Granicar - Osijek (puchar)

[link]

[link]

Lipik - Hajduk (puchar)

[link]

Osijek - Zadar 19/09/09

[link]

[link]

[link]

Istra - Cibilia

[link]

[link]
https://www.facebook.com/KibicowskieLata90PL/

wuu
Posty: 12
Rejestracja: 12.09.2009, 17:53

Re: Chorwacja

Post autor: wuu » 24.09.2009, 23:21

Prosiłbym kogoś kumatego w klimatach Chorwackich o opis poszczególnych ekip z uwzględnieniem też tych mniejszych oraz o napisanie kilka słów jak to mniej więcej tam wygląda terytorialnie. Będąc na wakacjach odniosłem wrażenie, że wybrzeżem niepodzielnie włada Hajduk, mam rację ?
Czy Tornado Zadar to tylko ekipa koszykarska ?
Wisła Kraków

Sektor E
Posty: 550
Rejestracja: 17.12.2007, 17:00

Re: Chorwacja

Post autor: Sektor E » 24.09.2009, 23:34

kup kolejny, lub jeszcze kolejny numer Szalikowca to sie dowiesz wsyztskiego o Chowracji ;)

Lubos_Kalouda
Posty: 263
Rejestracja: 14.09.2009, 01:20

Re: Bałkany - oprócz Serbii i Chorwacji

Post autor: Lubos_Kalouda » 25.09.2009, 14:24

Co do Rumunii to w Czwartek podczas meczu pucharowego Dinamo Bukareszt - CS Zlatna grupka około 50 kibiców Steauy(?) wjechała w klubowy bar mieszczący się zaraz koło stadionu. Zawinięto około 30 osób wszyscy bez większych obrażeń. Najbardziej z całego zdarzenia ucierpiał bar i zaparkowane w pobliżu samochody. 2 osoby zatrzymane za posiadanie broni białej.

Podziały nie są tylko w samym Bukareszcie ale i w większości Rumunii. Postaram się opisać to w innym poście.

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Chorwacja

Post autor: Chino XL » 25.09.2009, 16:18

wuu pisze:Czy Tornado Zadar to tylko ekipa koszykarska ?
Jak widać choćby z tego co napisałem wyżej, ekipa Tornado jeździ także na mecze piłkarskie. Niemniej faktem jest, że w swojej hierarchii najwyżej stawiają basket.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Serbia

Post autor: Chino XL » 25.09.2009, 16:42

Ostatnia kolejka w Serbii.

Partizan - Vojvodina. Nieco ponad pięć stów Firmy, w młynie Grobarich, jakieś 3.000. Mecz podwyższonego ryzyka, na dodatek po wydarzeniach sprzed meczu z Tuluzą, psy były bardzo wyczulone na cokolwiek, skończyło się bez incydentów. Dobra oprawa Partizana z transem "Ile zapłacę, jeśli tu zapłaczę" skierowanym w gości. Ten cytat to fragment jednej z najpopularniejszych aktualnie serbskich piosenek, może odpuszczę sobie całą historię o co w tym chodzi, bo dość długa jest.

[link]

[link]

Smederevo - Crvena Zvezda. Koło 6.000 Delije, zajebista liczba. Mecz przerwany na 10 minut z powodu rzucania rac na boisku. Doszło na nim także do krótkiego spięcia z ochroną, mogło skończyć się czymś więcej, ale obie strony odpuściły. Crvena za ten mecz dostała karę jednego meczu bez publiki i kilka tysięcy euro do zapłacenia.


[link]
[link]

Bonusowo jedna fotka z meczu Zemun - Dinamo w drugiej lidze.

[link]


Tak jeszcze poza tym a propos sprzętu, to podobno dwa dni temu był mały dym w Cacaku, gdzie pod kawiarnią grupa 15-tu kibiców Crvenej Zvezdy zaatakowała jakąś grupę. Napastnicy mieli w rękach noże i bejzbole i szukali miejscowych fanów Partizana. Info nie do końca precyzyjne, więc jak ktoś ma lepsze, to zapraszam.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Serbia

Post autor: Seth Gecko » 25.09.2009, 20:17

Ktoś wspominał o mającej się odbyć paradzie gejów w Belgradzie, ale że temat został rozjebany na części pierwsze, to nie zacytuję tego wpisu. Zapytany Serb o planowaną paradę gejów, a także na moje pytanie czy po 2001 roku odbyła się jakaś parada, bo na youtube są jedynie filmiki z rozjebania parady z 2001 przez kibiców i narodowców odpisał:

no we not have more gay parade !this month 20.september gay activists, goverment and police want to organise parade ...but ultra national organisation,fans,patriots and others announce war on street against police and gays if see only one gay activist! because fear of rampage and breaking Belgrade,minister of police was stoped gay parade 20.septembar.2009
:) we have very strong ultra nationalist and fans organisations :) STOP GAY!


W skrócie:
Nie było więcej parad gejów po 2001 roku. Miała się odbyć w tym miesiącu 20.09, ale narodowcy, kibice, patrioci itp. zapowiedzieli otwartą wojnę z gejami i policją, jeżeli zobaczą na ulicach Belgradu chociaż jednego geja-aktywistę! Z powodu obaw o zamieszki parada została odwołana. Mamy bardzo silne organizacje ultra nacjonalistyczne i kibicowskie.

Dwa filmiki z tamtej parady:
http://www.youtube.com/watch?v=ppXVAocEHSk
http://www.youtube.com/watch?v=fQvaYfNVzsQ
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Serbia

Post autor: HC » 25.09.2009, 20:27

jeśli dobrze widzę to w tępieniu pedalstwa brali kibice różnych drużynach,tak?zazdrościć im można tego, że zwykli ludzie także stoją po ich stronie, a psów to było tam jak na lekarstwo...widać, że istnieje jeszcze na tym świecie normalność:)
HUTNIK&MAZOVIA

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Serbia

Post autor: Seth Gecko » 25.09.2009, 20:39

Tak byli tam kibice z różnych klubów piłkarskich. Była to pierwsza parada gejów w Belgradzie i zarazem ostatnia.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Serbia

Post autor: nisc » 25.09.2009, 21:03

wpadla mi ostatnio w rece informacja ze kibole Radnicki Kragujevac wydali ksiazke wspomnieniowa "Dwadziescia lat wiernosci" i z tej okazji byla tez zorganizowana zajebista impreza laczaca pokolenia kiboli RK.pozdro
TYBET JEST SERBSKI

slepy1929
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 16:50

Re: Serbia

Post autor: slepy1929 » 25.09.2009, 21:16

Chino XL pisze:Ten cytat to fragment jednej z najpopularniejszych aktualnie serbskich piosenek, może odpuszczę sobie całą historię o co w tym chodzi, bo dość długa jest.
Sadze, ze wiekszosc chetnie jej poslucha.

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Serbia

Post autor: Chino XL » 25.09.2009, 23:55

Hm... Piosenka jest bardzo przygłupawa, opowiada o jakimś gościu, który w kawiarni dostał kosza od jakiejś laski, po czym wyszedł do kibla i widząc kolzet babcię z cennikiem 1 dinar za odlanie się za 2 dinary za hm, "dwójkę", zadał to właśnie pytanie, "ile zapłacę, jeśli tutaj zapłaczę". Piosenka przygłupawa, ale motyw dla Partizana odpowiedni, gdyż bodaj w maju, Grobari i Vojvodina w którejś kolejce jechały na wyjazd i spotkały się gdzieś na trasie. Tzn Vojvodina zatrzymała się w jakiejś restauracji i w czasie kiedy jedli obiad, wpadł tam Partizan. Napastnicy dali radę obić kilku chłopaków z Firmy, ale reszta uciekła do toalety i zabarykadowała się tam, zamykając drzwi na klucz itp. Stąd taki właśnie trans ze strony Partizana podczas niedzielnego meczu.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Bałkany - oprócz Serbii i Chorwacji

Post autor: nisc » 26.09.2009, 00:10

a ja jeszcze o derbach Sofii z przed tygodnia, jedna sprawa jesli sie okaze ze tak bylo na 100% to jaja jak berety,mianowicie kibole cska wyslali fax do Levskiego jako Rubin Kazan (mistrz Rosji) ze sa zainteresowani hurtowym kupnem 4 pilkarzy Levskiego,fax doszedl w pt, prezes L nie sprawdzajac zrodla faxu itp. wyslala pilkarzy so Rosji na badania lekarskie itd. Pilkarze wyjechali na miejscu okazalo sie ze to zonk i nie wrocili na czas na derby...slabo rozumiem bulgarski ale w tv od piatku trabili ze pilkarze maja miec kontrakty zycia itp. na miejscu zonk i nie zdazyli wrocic na czas na derby.masakra w 21 wieku takie numery hehe,pozdro
TYBET JEST SERBSKI

P_FSW
Posty: 770
Rejestracja: 07.06.2007, 19:00

Re: Serbia

Post autor: P_FSW » 26.09.2009, 01:59

a ja mam pytanie z "innej beczki", ale posrednio zwiazane z tematem:

Czy na Derby Belgradu, chodzi mi o Zvezda-Partizan trudno jest dostac bilety i czy w ogole mozna je kupic jako osoba z zagranicy? chodzi mi konkretnie o mecz na Marakanie, dzieki za odp
Tuskostan - mityczny stan na zielonej wyspie, gdzie 28-latek, milioner z 6 wyrokami zakłada linie lotniczą oraz parabank...aby żyło się lepiej!

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Bałkany

Post autor: nisc » 26.09.2009, 20:59

nie wiem jak z biletami na derby w Grecji ale na derby Belgradu,Sofii,Sarajewa, Hajduk-Dynamo i derby Plowdiw zadnych problemow z biletami nie ma,ceny sa tez baaardzo przystepne (za bilet na derby Belgradu placilem zdaje sie cos kolo 3 euro w przeliczeniu, to samo w Sofii)pozdro
TYBET JEST SERBSKI

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bałkany

Post autor: kiwa jako tako » 26.09.2009, 23:11

Moglby ktos napisac o Bośnii&Hercegowine i Macedonii. Chodzi o kluby jak i reprezentacje.

idraulico
Posty: 1148
Rejestracja: 26.12.2008, 18:02

Re: Bałkany - oprócz Serbii i Chorwacji

Post autor: idraulico » 26.09.2009, 23:43

nisc pisze:a ja jeszcze o derbach Sofii z przed tygodnia, jedna sprawa jesli sie okaze ze tak bylo na 100% to jaja jak berety,mianowicie kibole cska wyslali fax do Levskiego jako Rubin Kazan (mistrz Rosji) ze sa zainteresowani hurtowym kupnem 4 pilkarzy Levskiego,fax doszedl w pt, prezes L nie sprawdzajac zrodla faxu itp. wyslala pilkarzy so Rosji na badania lekarskie itd. Pilkarze wyjechali na miejscu okazalo sie ze to zonk i nie wrocili na czas na derby...slabo rozumiem bulgarski ale w tv od piatku trabili ze pilkarze maja miec kontrakty zycia itp. na miejscu zonk i nie zdazyli wrocic na czas na derby.masakra w 21 wieku takie numery hehe,pozdro
Poodbno bzdura wymyslona przez media...
https://www.facebook.com/KibicowskieLata90PL/

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Bałkany

Post autor: nisc » 27.09.2009, 00:05

wlasnie nie wiadomo do konca bo nawet sami kibole Levskiego potwierdzaja ze cala historia moze byc prawdziwa biorac pd uwage naiwnosc i pazernosc na kase ich prezesa.,..
TYBET JEST SERBSKI

BeforeGod
Posty: 472
Rejestracja: 12.09.2009, 17:18

Re: Serbia

Post autor: BeforeGod » 27.09.2009, 00:28

[quote="Chino XL"]Ostatnia kolejka w Serbii.
quote]
Troche poboczem.Ostatnia ? We wrzesniu ?
Jak tam wyglada liga/terminarz?
Obrazek

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Bałkany

Post autor: Chino XL » 27.09.2009, 00:35

Miałem na myśli ostatnia w sensie poprzednia. To była bodajże dopiero 5 czy 6 runda, system rozgrywek, taki jak u nas.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

BeforeGod
Posty: 472
Rejestracja: 12.09.2009, 17:18

Re: Bałkany

Post autor: BeforeGod » 27.09.2009, 00:48

Heh,no wlasnie - trudno zeby w tej samej strefie klimatycznej/czasowej była inna.
Zamieszałem :oops:
Obrazek

Przemas1
Posty: 82
Rejestracja: 22.09.2009, 11:50

Re: Bałkany

Post autor: Przemas1 » 27.09.2009, 20:08

Mam pytanie jak wyglada kibicowsko Sibenik?

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Bałkany

Post autor: Chino XL » 27.09.2009, 21:46

W Sibeniku działa ekipa Funcuti, mają niezbyt liczny młyn, nie przekraczający 100 osób, na wyjazdy siłą rzeczy też nie jeżdżą w większych liczbach. Ich największym rywalem jest Zadar (oba miasta dzieli niewielka odległość), z którym grali w trzeciej kolejce w tym sezonie i Funcutich było na tym wyjeździe ok. 50 osób. Poza tym, na swoim bodaj ostatnim wyjeżdzie w Zagrzebiu (na meczu z Lokomotivem) było ich dziesięciu. Generalnie ekipa z końca pierwszej dziesiątki w Chorwacji.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bałkany

Post autor: kiwa jako tako » 27.09.2009, 21:52

Koniec pierwszej 10 i taki młyn ? :shock: Niezłą nudą musi tam wiać

wuu
Posty: 12
Rejestracja: 12.09.2009, 17:53

Re: Bałkany

Post autor: wuu » 27.09.2009, 23:15

Chino XL pisze:W Sibeniku działa ekipa Funcuti, mają niezbyt liczny młyn, nie przekraczający 100 osób, na wyjazdy siłą rzeczy też nie jeżdżą w większych liczbach. Ich największym rywalem jest Zadar (oba miasta dzieli niewielka odległość), z którym grali w trzeciej kolejce w tym sezonie i Funcutich było na tym wyjeździe ok. 50 osób. Poza tym, na swoim bodaj ostatnim wyjeżdzie w Zagrzebiu (na meczu z Lokomotivem) było ich dziesięciu. Generalnie ekipa z końca pierwszej dziesiątki w Chorwacji.
Nie ma tam czasem jakiejś grupy Torcidy ? Będąc tam na wakacjach widziałem staranne wrzuty Hajduka, stąd moje pytanie.
Wisła Kraków

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Bałkany

Post autor: Chino XL » 27.09.2009, 23:24

Jest, aczkolwiek nie wiem jak liczna. Zresztą w sierpniu właśnie tam wpadł Hajduk obić Kohortę z Osijka w ramach rewanżu za stratę flagi "Torcida Novalja", jednej z bardziej znanych flag Hajduka, którą to Torcida straciła na rzecz Kohorty tydzień wcześniej podczas ich bezpośredniego meczu w Osijku. Szczegółów tego zajścia dokładnie nie znam, doszło do jakiegoś avanti, wpadła psiarnia i pozwijała wiele osób, na stadion weszło bodaj tylko 10-iu chłopaków z Kohorty.
Więc wracając do pytania, w Sibeniku jest Hajduk, tym bardziej, że te miasta niemal graniczą ze sobą.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

Firma89
Posty: 64
Rejestracja: 28.09.2009, 16:18

Re: Bałkany

Post autor: Firma89 » 28.09.2009, 16:36

Najpierw odniosę się do postu odnośnie meczu z Partizanem:

350 osób z Firmy, dobra choreografia "Czynisz moje życie piękniejszym"

[link]

Kilkunastu gości z Banja Luki, Grobari przez 90% meczu przyśpiewują o Vojvodinie, m.in. powołując się na obecność w tej prowincji mniejszości węgierskiej i chorwackiej i takie korzenie przypisując samemu klubowi. Warto zaznaczyć, że jednym z prezydentów Partizana był Franjo Tudjman, późniejszy prezydent Chorwacji.
Co do transu Partizana. Cała historia jest jeszcze dłuższa i jej początków należałoby szukać w morderstwie Lonca, ale skracając Partizan przed mecze w Nowym Sadzie w poprzednim sezonie, został lekko oklepany i akcja na autostradzie była rewanżem, w którym ze strony naszej brała udział starsza ekipa w sile 8 osób, PFC - 23.

27.09.09 Vojvodina - Crvena Zvezda

U nas do 2000 ludzi, świetny doping cały mecz. Oprawa pokazująca wszystkie dzielnice NS i napis: Wiedz, że Nowy Sad jest nasz, każda dzielnica i każde podwórko". Pod koniec mała oprawa dotycząca coraz intymniejszych relacji łączących nowosadskich fanów Partizana i Zvezdy, którzy coraz częściej organizują wspólne akcje przeciwko Firmie.

[link]
http://www.youtube.com/watch?v=Hxfng9Oms7k

Zvezdy cała trybuna wschodnia - jak zwykle w połowie z Bg, w połowie z wszystkich miasteczek i wiosek Serbii.

http://www.youtube.com/watch?v=1Kl_6hqeyNI

idraulico
Posty: 1148
Rejestracja: 26.12.2008, 18:02

Re: Bałkany

Post autor: idraulico » 28.09.2009, 23:04

FK Borac vs FK Zeljeznicar 26.09

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=wkNj6NSv ... r_embedded

Sarajevo - Celik 26.09

[link]

[link]

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=AYE5JKRU ... r_embedded

FK Modrica - HSK ZRINJSKI 26.09

[link]

[link]

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=Nb1NqlSR ... r_embedded
https://www.facebook.com/KibicowskieLata90PL/

gerovit
Posty: 5
Rejestracja: 29.09.2009, 01:49

Re: Bałkany

Post autor: gerovit » 29.09.2009, 02:39

My group Lesinari (fk Borac from Banja Luka)-serbian group from Republic of Srpska...two first games at home no fans reason is riots in last season...this season...
Laktasi-Borac
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
http://www.youtube.com/watch?v=zim8yNWH ... /index.php
Celik-Borac
[link]
[link]
[link]
[link]
http://www.youtube.com/watch?v=_0gBBgyo ... /index.php
Zvijezda-Borac
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Borac-Zrinjski
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
http://www.youtube.com/watch?v=ZdKTc7BQ ... /index.php
Slavija-Borac
[link]
[link]
[link]
Borac-Zeljeznicar
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości