www.warhouse.pl

Kibice Made in Germany

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Luki_1948 » 19.03.2016, 13:15

W Sandhausen sektor gości i młyn są na tej samej trybunie?
Oglądam właśnie mecz Sandhausen z St. Pauli i wątpie by ekipy miały ze sobą zgodę bo normalnie ochrona oddziela kibiców i bufor.
Jest w Niemczech jeszcze gdzieś taka sama sytuacja?



independentfanatic
Posty: 88
Rejestracja: 18.11.2015, 19:09
Lokalizacja: Wellington

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: independentfanatic » 19.03.2016, 16:48

Luki nie wiem jak w Sandhausen ale w np Jena to mlyn jest zaraz polozony obok klatki na tym samym luku (Südkurve) za bramka. Wyglada to tak:
Obrazek

W Rostocku jest podobnie. Mlyn Hansy stoi za bamka na Südtribüne (Trybuna poludniowa) a w rogu zaraz obok masz klatke gosci. Patrz tu [link] Teraz po roznych incydentach w przeszlosci zrobili duzy bufor oraz siatki etc. .

Pewnie sie jeszcze kolejny taki przypadek w Niemczech znalazl. Znam jeszcze inna sytuacje. W jakims stadionie w nizszej lidze gdzies na wschodzie niemieckim, teraz nie wiem czy bylo to Brandenburg, Frankfurt/Oder, Hoyerswerder, Görlitz, Zittau, Stralsund czy moze jakas inna dziura ale mniejsze z tym, to jest tylko jedno wejscie i kibice miejscowi jak i gosci tam wejsc musza przez co nieraz(jak np jakas wieksza ekipa lub kosa tam zawitala) doszlo do cyrkow. :)

Pozdrawiam

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Ultra1312Style » 23.03.2016, 12:35

Może zainteresuje kogoś recenzja Zentralorgan Saisonruckblick 2014/15, czyli podsumowania kibicowskiego w wykonaniu Dynama Drezno [link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

.:FC*SP:.
Posty: 31
Rejestracja: 29.08.2011, 12:07

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: .:FC*SP:. » 25.03.2016, 17:13

independentfanatic pisze:bla bla bla
Tak, ta lewacka menda jeszcze nie zdechla! A heroina jest nie nadarmo zwana „God’s Own Medicine“, wiec milcz….

Jezeli uzywasz “tego nie wiem” to po c*** piszesz…?

Twoje zrodla wiedzy, jak piszesz, czyli internet, ziny itp. sa tak zajebiste, ze wpakowales sie w polapke, która ci podlozylem: czegos takiego jak “North Side” nie bylo i nie ma, to jest zwykly fake na facebuku,
-> https://www.facebook.com/FC-St-Pauli-No ... 4947606599 .
Fotki: 1. Flaga z roku 1989(?) derby na wyjezdzie, za nim stal [link] .

Fotka 2: zwykla naszywka z tamtych lat, mozna znalezc to badziewie w barwach kazdego klibu..

Fotka 3: Kto to jest? Ani flagi, ani palantow nie widziano nigdy na stadionie!

Co do pana Z. Wroclawia: Otrzymal on przydomek bajkopisarza tylko i wylacznie poprzez napisanie i wydanie dwoch ksiazek. Te zna chyba kazdy, opisal polska scene kibolska tak jak potrafil, a reszta Polski tak go wlasnie opetitowala..Ale ty w tymtych czasach wisiales w komdonie za luzkiem.

„Apolitycznosc?“ Jezeli nie pasuje ci „cfhh“ to co powiesz na Rostock, przeciez wyrzucili ze stadionu politykow z npd?

Co ty ku*** bzdzisz o najkach, adidasach i innych firmach. Nie chodzi o „made in..“, tylko o made for… A chodzi o ciuchy dla krotkofjutowych palantow produkowanych dla…wlasnie kogo?

Ten koles to przeciez kurier z “ups” i do tego nosi vlepki i ziny do domu “b”

Sankt Pauli Skins to nie Sharp, tylko skini.

Ruskie bramkarze na kiez? Taaa….i to jeszcze w WZ….he he…

Ty jestes naprawde obcykany, jezeli chodzi o HH
„Nigdy się tyle nie kłamie jak przed wyborami, w czasie wojny lub po polowaniu“ – Otto von Bismarck
„Nigdy się tyle nie kłamie jak przed wyborami, w czasie wojny i po meczu piłki nożnej“ - ja

independentfanatic
Posty: 88
Rejestracja: 18.11.2015, 19:09
Lokalizacja: Wellington

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: independentfanatic » 25.03.2016, 19:47

Jezeli uzywasz “tego nie wiem” to po c*** piszesz…?
Przemysl madrala, naprawde to nie ciezkie no chyba ze dla ciebie. Nie wpadles na to ze ludzie jak cos pytaja to takze na odpowiedz licza? Wiec zeby nie musieli te pytanie powtorzyc oraz zeby nie myslili ze o tym zapomnialem to dam krotkie ´´tego nie wiem´´ i juz.
Twoje zrodla wiedzy, jak piszesz, czyli internet, ziny itp. sa tak zajebiste,
Internet i ziny to jedno, natomiast doswiadczenia z zaliczonych meczow(a troche sie przez te ostatnie 20 lat nazbieralo) oraz co z tym zwiazane roznych kontaktow do osob z roznych klubow ktore sie wlasnie przez ten czas zawiazaly i przez co sie czlowiek takze to czy tamto dowiedziec mogl oraz sam zobaczyc mogl juz przemilczyles, wiadomo co takim dzialaniu udowodnic chciales ale niestety musze cie rozczarowac bo w przeciwienstwie do ciebie szczurku nie pisze tutaj jako anonymowa osoba co nawet w tym temacie kilka osob potwierdzic moze. Takze ludzie tu wiedza do kogo z pytaniami podbic maja.
czegos takiego jak “North Side” nie bylo i nie ma
Ta :) to tutaj sie popisales a do mnie szczekasz ze ja wiedze na temat HH nie mam. :) Ekipa ktora miala uklad z inna ekipa h (Göttingen) z ktorymi zaliczyla niejedna awanture (m.i. w Meppen co bedac na tym meczu akurat i bedac wtedy w kontakcje z osobami z Göttingen oraz Kassel widzialem na wlasne oczy) oraz ktora sama sie na niejeden dym omowila (m.i. z Aachen, Düsseldorfem itd.) a nawet kilkakrotnie sie na niemieckiej Reprezentacji pokazala(wiec wiele ekip to potwierdzic moze) a on tu pisze ze ich nie bylo i nie ma i ze to zart jakiegos penera(tattoo theo czy jak mu tam). Dobry gigus. Takze zamiast ta gods own medicine radze sie zajmnac ´´swoim´´ klubem by wiecej takich bykow sie nie jeblo.
Ale ty w tymtych czasach wisiales w komdonie za luzkiem.
Za to ty jesli o ´´tamtych czasach´´ tyle wiesz co o twoim klubie, bedziesz ocenial innych. Nie no, mistrzowstwo. :)
Ruskie bramkarze na kiez? Taaa….i to jeszcze w WZ….he he…
Przeciez juz wyjasnione zostalo ze Warriorz to nie h (mimo ze na poczatku blednie ich do takich doliczalem) i ze to nie oni co wraz z tymi bramkarzami na pole chodza.
Sankt Pauli Skins to nie Sharp, tylko skini.
Jeden c*** bo tyle z nich ´´nie sharp´´ co z bylej cfhh ´´apolityczni´´.
„Apolitycznosc?“ Jezeli nie pasuje ci „cfhh“ to co powiesz na Rostock, przeciez wyrzucili ze stadionu politykow z npd?
Z NPD sie zgadza. A wiesz co sie stalo z ´Unique Rebels´ , smiecie ktorzy z wlasnie Hansy Rostock chcieli zrobic druga Sankt Pauli, Chemie Leipzig badz innych Babelsbergow? Opowiem krotko: Grupa tak szybko jak sie pojawila tak szybko zostala przez scene kibicowska Hansy ze stadionu wykopana, zabroniono im jakiekolwiek dzialanie (m.i. powieszenie flagi, wnoszenie na stadion swoj zin oraz kontynuowania pisanie tego zina, czy tez robienie innych gadzetow z nazwa tej grupy oraz zakaz wstepu na stadionie) bo reszta ze sceny HRO (m.i.wlasnie Suptras z ktorych juz tu ktos lewakow zrobic chcial ;) ) nie chcieli zeby Hansa zostala wykorzystana przez leftow propagandy.
Takze porownanie CFHH do Hansy nie pasuje, bo w CFHH(w przeciwienstwie do Rostocku) ta ´´apolitycznosc´´ dzialala tylko w jedna strone a jesli ktos propagandowal lewactwa, nawet na sektorze, to juz byl spoko a cala grupa poszla na niejedna lewacka demonstracje(o czym akurat wiedziec powinnies jesli naprawde w HH mieszkasz lub mieszkales).

Miales jeszcze pisac o przyczyn rozwiazania CFHH, wal smialo, przynajmniej ludzie sie posmieja. ;) Mam tylko nadzieje ze to nie bedzie zas taka ´´wiedza´´ jak z tym north side oraz porownanie cfhh do rostocku bo wtedy to moze jednak lepiej bylo by nie pisac nic.

Nic, na szczescie jest tu taka opcja (przyjaciele i wrogowie) gdzie takich trolow jak ciebie zablokowac moge takze juz wiecej czasu na czytanie twoich glupot(mimo ze czasami sie niezle posmiac idzie) tracic nie bede. Nie licz na dalsza kontynuowania naszej przepychanki tutaj bo nawet jesli odpiszesz to to co tam bedzie pisano nie bede miec okazje przeczytac.

Zegnam, in Hamburg sagt man Tschüss :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IsG04WoXw4k[/youtube]

------------------------------

Do reszty osob to ostatnio przed meczem SGD-FCH (na ktory tu ktos pytanie zadal czy nie warto sie wybrac) w centrum miasta sie dzialo. Oldschool bojka bandami (nie wiem po ile osob, na dole wrzuce filmik), niestety po kilka minut pojawili sie ci co zawsze, wynikiem tego starcie zostalo niedokonczone a 70 osob z Hansy wylondowalo na dolku przez co juz niedlugo bedzie 70 zakazowicow wiecej ale jak to sie mowi? Trudno.

https://www.youtube.com/watch?v=vZzhyjK5CNs

Jak widac ekipy troche niezdecydowane powodowane tym ze juz przed tym co widac na video sie troche gonili+lali i juz powoli sily braklo. Po meczu jedna mala grupka Hansy (8 osob, mieszany sklad) zostala jeszcze w pociagu regionalnym trafiona przez SGD (ok.20) wynikiem wszystkie barwy Hansy (m.i.jedna kominiarka, 6 szale, 2 koszulki) zmienili wlasciciela. SGD pewnie awansuje do 2.Bundesligi, FCH nie wiadomo czy sie utrzymuje w 3.lidze, co prawda stoja obecnie na 14.miejscu w tabeli ale maja tylko 2 pkt przewage. Tak czy siak byl to ostatni pojedynek tych klubow na przynajmniej rok.

Psychoza1999
Posty: 3
Rejestracja: 25.03.2016, 01:32

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Psychoza1999 » 29.03.2016, 00:54

Szkoda tych zakazowiczów bo w sumie dymu nie bylu na meczu a przed mecze wiec za takie ganianki nie powinno byc zadnych zakazow bo niby z jakiej racji?

@independentfanatic idzie z toba jakos sie skontaktowac poza tematem? bo pw Ci nie dziala a mam kilka pytan o DDR/NRD a nie chce zasmiecac tematu bo chodzi tez o sprawy po za boiskowe.
FC ZGORZELEC

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: dziuraweportki » 29.03.2016, 06:51

Pytaj tutaj, sam chętnie poczytałbym o scenie NRD.


@independentfanatic - czy coś o SC Verl dałbyś radę skrobnąć? Generalnie tak jak w poprzednich postach - to co wiesz. Im więcej tym lepiej.

normalnynick
Posty: 2
Rejestracja: 14.04.2015, 10:55

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: normalnynick » 01.05.2016, 14:51

Napisałbyś coś o Energie Cottbus ,sztamy kosy i kibiców,mieszkam w Lubbenau koło Cottbus widze że jest tu Energie ale jakoś ich ekipy jeszcze nie zauwazylem choć mieszkam tutaj 5 lat. I jak wygląda sytuacja na Dynamo Drezno bo wiem ze mają z nimi kose ,utwierdzili mnie tym jak byłem unich na meczu.

rac14
Posty: 95
Rejestracja: 27.01.2011, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: rac14 » 20.05.2016, 08:04

Obrazek

kojarzy ktoś co to za flaga druga od prawej?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: nisc » 20.05.2016, 18:50

rac14 pisze:Obrazek

kojarzy ktoś co to za flaga druga od prawej?
muszę Cię bardzo rozczarować czternasta raco ale nie jest to flaga antify tylko "Blue Generation Action", stylizowana wprawdzie na antife ale jednak nie, wiec konkluzja, Magdeburg to nie 100% lewaki (może 88%?), Hutnik może spać spokojnie...
TYBET JEST SERBSKI

rac14
Posty: 95
Rejestracja: 27.01.2011, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: rac14 » 20.05.2016, 20:13

kumpel nie w tym problem, bo że 1.FC Magdeburg są po przeciwnej stronie to wiadome, tylko chodziło mi konkretnie o tą flagę co tam jest napisane, czy może do jakiej grupy należy. W Polsce ten motyw z flagami nie tylko widniał u lewaków jako "antifascist action", ale też można było widnieć na stronach typu inicjatywa.net, autonom czy na motywach nacjonalistycznych. Odnoszę wrażenie, że na tym forum za jakiś czas nie będzie można zadać normalnego pytania, bo będzie albo podchujka, albo głupie odpowiedzi. Oczekiwałem, że użytkownik independentfanatic opisze coś na temat tej flagi. Pozdrawiam

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Ultra1312Style » 30.05.2016, 21:11

Może kogoś z Was zainteresuje, jak 4 ligowiec podejmował 5 ligowca, a na stadionie zasiadło 17 tysięcy kibiców, z czego 4 tysiące to kibice gości :)
[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Ultra1312Style » 31.05.2016, 15:41

Na stronie pojawił się kolejny opis niemieckiej sceny kibicowskiej. Tym razem opisałem kolejny już magazyn kibicowski z tego kraju... mają rozmach je***i :)
[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

SiwyPS
Posty: 6
Rejestracja: 12.06.2016, 02:29

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SiwyPS » 12.06.2016, 03:00

Śledzę trochę w Berlinie poczynania klubów, jak coś to piszcie, chętnie podzielę się tym co wiem.

Imko14
Posty: 3
Rejestracja: 20.06.2016, 19:12

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Imko14 » 20.06.2016, 19:35

Byłem ostatnio w Lipsku. Widoczne grafy Chemie, z Lok pojedyncze wrzuty na ścianach. Ludzie w barwach w ogóle niewidoczni, jedynie w dniu meczu 2 osoby w koszulkach z Lok-u. Ogólnie pełno brudu na mieście.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Ultra1312Style » 24.06.2016, 19:20

Wywiad z Thomasem, czyli przedstawicielem niemieckiego ATG, witryny na której można znaleźć sporo ciekawych fotorelacji z naszego lokalnego podwórka. Miłego czytania życzę ;)

[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: dziuraweportki » 24.06.2016, 21:28

Ultra1312Style pisze:Wywiad z Thomasem, czyli przedstawicielem niemieckiego ATG, witryny na której można znaleźć sporo ciekawych fotorelacji z naszego lokalnego podwórka. Miłego czytania życzę ;)

[link]
Polska kuchnia jest dla mnie druga co do jakości na świecie, zaraz za kuchniom moich babć
Po tym przestałem czytać.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Ultra1312Style » 29.06.2016, 17:33

Republikflucht - niemiecki zin kibicowski, w którym znajdziecie sporo informacji na temat naszej polskiej sceny kibicowskiej...
[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Cyril26
Posty: 89
Rejestracja: 22.11.2009, 06:19

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Cyril26 » 05.07.2016, 01:08

Dnes proběhl střet Brno versus Energie Cottbus ve formátu 25x25, Po tvrdém boji šla výhra na stranu Cottbus. Děkujeme za dobrý boj a ferovou domluvu ( Energie Cottbus na fotce v červeném) [link]

Zbrojovka Brno przegrała z Energie 25x25

Energie na czerwono

Obrazek


PS Jak Energie prezentuje się w skali całych Niemczech? Jakis czas temu walczyli także z Ferencvarosem, gdzie też wygrali, a czy w Niemczech mają z jakieś walki?
Tymon pisze:.... oraz z tu kłem kufel na imprezie .....

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: tuwimianin. » 05.07.2016, 15:06

Wspólne foto po walce?
IGLOOPOL DĘBICA

Cyril26
Posty: 89
Rejestracja: 22.11.2009, 06:19

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Cyril26 » 05.07.2016, 18:50

tuwimianin. pisze:Wspólne foto po walce?
Tak...dodam, że obydwie ekipy skrajna prawica, co widać po niektórych rączkach w górze
Tymon pisze:.... oraz z tu kłem kufel na imprezie .....

Maumarikus
Posty: 161
Rejestracja: 02.05.2016, 11:40

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Maumarikus » 31.07.2016, 09:18


Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Doktor P(r)awica » 31.07.2016, 16:58

Mówi się, ze ta grupa Energie to nie do końca Energia, ale też osoby z Dynama Berlin, w walce z Ferencvarosem był ktoś tam z Magdeburga, dodatkowo Drezno, taka bardziej skonsolidowana ekipa mocno prawicowa z paru klubów ze wschodu Niemiec

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: dziuraweportki » 06.08.2016, 07:22

https://www.youtube.com/watch?v=GTdh6TMw-sA

2:09. W Dreźnie działają jacyś Polacy?

yob
Posty: 70
Rejestracja: 16.03.2007, 16:17

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: yob » 11.08.2016, 21:59

Mam okazje wpasc na jakies 2 lub 3 mecze w pazdzierniku blisko Kolonii i stad prosba zeby ktos znajacy sytuacje w zachodnich Niemczech napisal, ktore z meczow ponizej warto zobaczyc, a ktore z gory mozna odpuscic:
Oberhausen - Viktoria Koeln
Aachen - Gladbach II
Schalke 04 II - RW Ahlen
Wattenscheid - Fortuna Duesseldorf II
Duisburg - Rostock
Duesseldorf - Bielefeld
Kaiserslautern - Bochum
Schalke - Mainz

Ogolnie mam kilku faworytow zaleznie od tego w jakich terminach beda jakie mecze, ale nie jestem na biezaco jesli chodzi o protesty, kryzysy ekip itp. Nie wiem tez czy mozna liczyc na obecnosc przyjezdnych na niedalekich wyjazdach swoich rezerw.

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Luki_1948 » 12.08.2016, 01:54

yob pisze:Mam okazje wpasc na jakies 2 lub 3 mecze w pazdzierniku blisko Kolonii i stad prosba zeby ktos znajacy sytuacje w zachodnich Niemczech napisal, ktore z meczow ponizej warto zobaczyc, a ktore z gory mozna odpuscic:
Oberhausen - Viktoria Koeln
Aachen - Gladbach II
Schalke 04 II - RW Ahlen
Wattenscheid - Fortuna Duesseldorf II
Duisburg - Rostock
Duesseldorf - Bielefeld
Kaiserslautern - Bochum
Schalke - Mainz

Ogolnie mam kilku faworytow zaleznie od tego w jakich terminach beda jakie mecze, ale nie jestem na biezaco jesli chodzi o protesty, kryzysy ekip itp. Nie wiem tez czy mozna liczyc na obecnosc przyjezdnych na niedalekich wyjazdach swoich rezerw.
Jedź na pewno na MSV Duisburg - Hansa Rostock. 2 konkretne ekipy, Rostock na pewno pokaże się w ładnej liczbie. Ogólnie Rostock w poprzednim sezonie jak i wcześniej imponował liczbami wyjazdowymi i ilością użytej pirotechniki.

Z rezerwami to jest tak, że zawsze fani jeżdżą z nimi, pośpiewają, ale też zależy to od ciśnienia na gospodarzy. Jeśli już to wybierz się na Alemanie Aachen z Borussią M'gladbach II.

Fortuna ostatnio nie zachwyca.

Na Kaiserslautern atmosfera na pewno lepsza niż na Schalke.

Podsumowując.
1. Duisburg - Rostock
2. To sobie wybierz albo Aachen albo Kaiserslautern.

yob
Posty: 70
Rejestracja: 16.03.2007, 16:17

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: yob » 12.08.2016, 07:17

Dzieki Luki.
A jeszcze co do druzyn z Koeln - czy oprocz 1. FC inne kluby maja chociaz skromne ekipy i jest jakas rywalizacja w miescie? Poza Viktoria jest tam chyba jeszcze Fortuna...

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Luki_1948 » 12.08.2016, 12:24

Oba kluby grają w lidze regionalnej.
Fortuna u siebie grała w tym sezonie z rezerwami Werderu Brema. Fotka - [link]

Jeśli interesuje Cię niemiecka scena to możesz poczytać relacje na faszination-fankurve.de


aksamitny
Posty: 19
Rejestracja: 19.07.2016, 22:39

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: aksamitny » 21.08.2016, 18:06

FC Magdeburg - Eintracht Frankfurt, 21.08.2016, Puchar Niemiec

[link]

Obrazek

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Luki_1948 » 22.08.2016, 21:39

Pytałeś kolego jeszcze o Victorie Koeln.
To zdjęcie z meczu z Norymbergą. - [link]

banita_82
Posty: 12
Rejestracja: 21.02.2011, 16:43

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: banita_82 » 28.08.2016, 23:33

Może mi ktoś opisać jak wygląda teraz sytuacja na Eintracht Frankfurt . Chodzi mi o H o ultras jak i poglądy .

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: remikalwi » 04.09.2016, 23:14

banita_82 pisze:Może mi ktoś opisać jak wygląda teraz sytuacja na Eintracht Frankfurt . Chodzi mi o H o ultras jak i poglądy .
Czerwona ściera z komunistycznym pedofilem zawieszona na płocie powinna rozjaśnić Tobie sytuację na temat poglądów tych szwabskich lewarów.
Obrazek

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Szakal1964ph » 05.09.2016, 17:58

może ktoś opisać Dynamo Berlin? ich zgody, układy ? trochę historii i jak wypadają obecnie,jakieś foty ekipy
z góry dziękuje

banita_82
Posty: 12
Rejestracja: 21.02.2011, 16:43

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: banita_82 » 05.09.2016, 23:50

Dzięki Remikalwi za odpowiedź, kij im w oko za tą szmatę . Ale jak ktoś coś więcej by zapodał to z góry dzięki.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Ultra1312Style » 11.09.2016, 09:17

Może kogoś zainteresuje...
[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Psoriasis » 28.09.2016, 12:24

Union Berlin - Fc St.Pauli

[link]

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Kamilzon » 30.09.2016, 09:22

Ja mam pytanko do ogarniętych w temacie
Jakie tak naprawdę ma zgody HSV? Wiem że w przypadku Niemiec zgody i kosy to nie takie proste bo hoolsi mają swoje a ultrasi swoje.
Wiem ze na pewno jest zgoda HSV z Rangersami.
Ale też filtrując neta natrafiam na takie kwiatki
Obrazek
Obrazek
Obrazek\
Czy HSV z BVB to zgoda pikoli czy coś prawdziwego?
Też natrafiłem na ślady triady. Hamburg, Hannover, Bielefeld
Obrazek

Z góry dziękuje za odpowiedź

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Luki_1948 » 30.09.2016, 14:15

Kontakty HSV:
gesamte Fanszene & gesamte Fanszene Arminia Bielefeld (D)
Ex-Chosen Few & Urban Crew FC Kopenhagen (Dänemark)
Ex-Chosen Few & Union Bears Glasgow Rangers (Schottland)
Poptown & Ultras Nord AIK Solna (Schweden)
Poptown & Rising Boys Hannover Hannover 96 (D)
Kutten & Kutten Hannover 96 (D)
einzelne Kutten -> einzelne Kutten Borussia Dortmund (D)

Grupy kibicowskie działające na HSV:
Poptown Hamburg
Sektion SH
Loyal Boys
Zaungäste Pinneberg
Pöbelblock
Castaways

slash
Posty: 35
Rejestracja: 21.06.2007, 23:00

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: slash » 01.10.2016, 22:32

Dzisiaj odbył się grill pomiędzy 1 FC Nurnberg a austriacka ekipa Sturm Graz po 10 osób, po 40 sek zwycięsko wyszli Ci pierwsi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości