Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 26.11.2019, 11:29

Wielki Widzew pisze:
26.11.2019, 10:16
Legia wtedy kilkukrotnie dostała w******* od Arki to teraz trzeba szukać ''kontrowersyjnych treści'' czyli po prostu dziury w całym.
Typowe dla megalomanów ze stolycy którzy nigdy nie potrafią się przyznać do porażki nawet po ponad 20 latach.
Przecież to co wypisuje tu dozo to jest kabaret i dziwię się że nikt poważny z Legii nie ustawił go jeszcze do pionu.
Macie problem z bOLO/EM i tym, że nigdy "nie zaprawiam w lewo", a w twoim krótkim komentarzu znalazłem co najmniej dwa farmazony, toWWarzyszu.

Wracając do m.in. RYBAKa, jak oceniacie jego publiczne wystąpienia w odzieży firm/marek, z którymi ma on prawdopodobnie umowy partnerskie? Jednocześnie chciałbym go nieco wybronić, ponieważ w omawianym powyżej "WzCh" dokonał subtelnych wyborów w porównaniu np. do USZO7a, który najczęściej, występując w mediach, wygląda jak słup reklamowy. Czy to znak czasu, czy nachalne odcinanie kuponów od przemijającej popularności?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info



Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wielki Widzew » 26.11.2019, 12:39

Zamiast rozpierdalać temat zadając debilne pytania wybierz się do Poznania/Gdyni i sam porozmawiaj z ww. o tym co cię trapi.

Znak czasu to jest twoje denne pierdolenie na forum. Uszol i Rybak wystąpili w 'Wywiadzie z Chuliganem'' a ty się nadajesz ze swoimi rozkminami na temat ubioru do ''Dzień dobry tvn''.
j**** 60tki

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Legendarni kibole

Post autor: kmwtwpdk » 26.11.2019, 13:28

DoZo(L)e... pisze:
26.11.2019, 11:29


Wracając do m.in. RYBAKa, jak oceniacie jego publiczne wystąpienia w odzieży firm/marek, z którymi ma on prawdopodobnie umowy partnerskie? Jednocześnie chciałbym go nieco wybronić, ponieważ w omawianym powyżej "WzCh" dokonał subtelnych wyborów w porównaniu np. do USZO7a, który najczęściej, występując w mediach, wygląda jak słup reklamowy. Czy to znak czasu, czy nachalne odcinanie kuponów od przemijającej popularności?
za pomówienia c*** do d***!

Typowo esbecki komentarz,napisany przez wyjątkową ofermę. Reprezentujesz niby Legię,akcept masz tu od swoich na pisanie tych farmazonów.Rozumiem,że twoje pokolenie wyłapało kilkukrotnie od Rybaka i jego załogi,szacunek że po latach próbujesz obracać tamte porażki na waszą korzyść.Co jednak daje Ci te pisanie takich głupot nie mam pojęcia.Bardzo wiele musi łączyć ciebie z haniorem,wyznajecie najwidoczniej wspólną zasadę,,powiem co wiem,prawda jest tylko moja'' pogratulować!!!!!

Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wielki Widzew » 26.11.2019, 15:54

Dozo jest tak upierdliwy i dociekliwy że zrobiłby zawrotną karierę jako dziennikarzyna śledczy albo pies.
Najwyraźniej się typ minął z powołaniem.
j**** 60tki

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: Legendarni kibole

Post autor: Hahahaha » 26.11.2019, 22:32

Legia taka czysta, a w Potulicach siedzą / siedzieli turyści co z Czeczenami dragami na Pradze obracali.
Zanik przygłupie odbijesz piłęczkę, podbij do Bo.. k(a) i poszukaj w jego aktach jakiś wątpliwości.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 27.11.2019, 13:51

Wielki Widzew pisze:
26.11.2019, 12:39
Zamiast rozpierdalać temat zadając debilne pytania wybierz się do Poznania/Gdyni i sam porozmawiaj z ww. o tym co cię trapi.

Znak czasu to jest twoje denne pierdolenie na forum. Uszol i Rybak wystąpili w 'Wywiadzie z Chuliganem'' a ty się nadajesz ze swoimi rozkminami na temat ubioru do ''Dzień dobry tvn''.
Co, "zrobić" ~1000 km, żeby porozmawiać o dwóch "legendarnych kibo7Ach"?
Sprawdź, gdzie się znalazłeś, napisz coś np. komentarz nt. widzewskich legend [m.in. czerwonoArMistki, "B(x2)", "P", jĘDRNA itp., ale wcześniej ustal, czy sobie tego życzą], a jeśli nie potrafisz, to przynajmniej wyjaśnij, dlaczego reklamowana przez ciebie w podpisie hANKA musiała zakładać swoją grupę, bo się nie nadawała do głównej ekipy, ale wcześniej o to zapytaj "uHaHaHaHanego", ponieważ B...K waLczy z administracją więzienną/sw i zapewne jest problem z jego listą odwiedzających.

Poza tym, skąd to oburzenie wśród 'eRTeeSiakóW' na opinie o osobach, które zdecydowały się na wystąpienia publiczne i rezygnując z ochrony wizerunku, powinny rozumieć, że może to bardziej zainteresować innych?
Bo widzewiacy oglądają tylko tvn(style)?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Legendarni kibole

Post autor: halodrol » 19.12.2019, 10:01

Cześć napiszę w tym temacie,bo chyba jest najodpowiedniejszy.
Chodzi mi o Romka Zielińskiego i tekst oświadczenia na WS.

Od razu powiem, że RZ znam o osobiście i nigdy nie był to jakiś szczególnie przyjemny kolo. Raz, pamiętam gdy wspomagaliśmy Śląsk na Szczakowiance (2003-2004 jakoś tak) jakieś dzieci z malinowymi noskami chciały, taniej bilet na mecz, być możę to był ich pierwszy wyjazd a RZ -który trzymał bilety -tak zwyczajnie kazał im spierdalać. Drugi raz mi "podpadł" gdy kilka lat później na PP Okocimski-Śląsk przyjechał z ziomkiem z bluzie... Lazio. Nic mi do tego kto się jak ubiera, ale to były czasy kiedy na FanŚląsku wręcz wzywał do linczu na wszystkich, którzy ubierają na mecz WKS koszulki Realu, Barcelony itp. wyszukiwał takich osobników i ich zdjęcia wklejał na blog.
Jego późniejsze odjazdy polityczne to już wgl dramat: głosować na pis/j**** pis, j**** ruskich/ruscy nie są źli. Pod tym względem faktycznie zakład dla obłąkanych mu się należy...

ALE DO CZEGO ZMIERZAM :)
Roman już wiele lat temu zdecydował, że nie chce być Kibicem Śląska
ta osoba od wielu już lat nie ma nic wspólnego z naszym środowiskiem
Ten bloger podszywający się pod kibica Śląska
Roman Zieliński jest farmazonem i bajkopisarzem,
Ej, no sorry, jebnięci?
Ja wiem, że jego choroba psychiczna postępuje (odsyłam do tekstów politycznych), ale takie teksty o typie, który tworzył ruch kibicowski? o co? że wyraził zdanie o fajerwerkach i zamkniętym stadionie?

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Legendarni kibole

Post autor: htsk4 » 19.12.2019, 18:54

Hmm,nie będę rozwijał tego wątku,ale mam podobne odczucia.
Good Night Left Side

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Legendarni kibole

Post autor: Egon1983 » 19.12.2019, 21:22

Roman był specyficznym typem ale jakby nie patrzeć jest i będzie legendą wrocławskiego podwórka. Nigdy bym się nie spodziewał, że szczony urodzeni na przełomie wieków pogonią Romka ze stadionu, dziwię się że Nabojka, Łaziory , Fightersi i Skini na to pozwolili.
Roman odleciał politycznie ale o tym co się dzieje wokół klubu pisał i pisze zgodnie z prawdą. Zabolało , że przyczepił się P., tego samego P. którego w myśl pewnych zasad już nie powinno być na stadionie Śląska. Szkoda.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Legendarni kibole

Post autor: Bączyński » 19.12.2019, 21:54

dziwię się że Nabojka, Łaziory , Fightersi i Skini
Odleciałeś,albo nie ogarniasz historii wrocławskich trybun.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 19.12.2019, 22:16

Egon1983 pisze:
19.12.2019, 21:22
Roman był specyficznym typem ale jakby nie patrzeć jest i będzie legendą wrocławskiego podwórka. Nigdy bym się nie spodziewał, że szczony urodzeni na przełomie wieków pogonią Romka ze stadionu, dziwię się że Nabojka, Łaziory , Fightersi i Skini na to pozwolili.
Roman odleciał politycznie ale o tym co się dzieje wokół klubu pisał i pisze zgodnie z prawdą. Zabolało , że przyczepił się P., tego samego P. którego w myśl pewnych zasad już nie powinno być na stadionie Śląska. Szkoda.
Weźcie sobie rOMĘ (może dorzucą wam w pakiecie jakieś ... piwko ;) do swojej bandy, bo skoro sami wrocławianie aNDERSENa definitywnie skreślili, to uważam, że już nie zasługuje on(a) na miejsce w tym temacie i w ogóle, by absorbować naszą uwagę.

PS. Obiecałem także wcześniej zakończyć wątek dwóch innych (rzekomych) "kibo7i" (dla tutejszych oferm - legendarnych) tj. bOBY oraz kIERY z listy (w-wskiego fanklubu eSBe) poPAPRAŃCÓW:
Obrazek
Czy teraz "DennisWise" wykradanie z Langley dla nas akta melomana z "teleekspres(s)u"? :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wielki Widzew » 19.12.2019, 22:35

To teraz jeszcze obiecaj że zakończysz swoją karierę na tym forum.
j**** 60tki

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: Legendarni kibole

Post autor: R1908 » 19.12.2019, 23:08

Egon1983 pisze:
19.12.2019, 21:22
Roman był specyficznym typem ale jakby nie patrzeć jest i będzie legendą wrocławskiego podwórka. Nigdy bym się nie spodziewał, że szczony urodzeni na przełomie wieków pogonią Romka ze stadionu, dziwię się że Nabojka, Łaziory , Fightersi i Skini na to pozwolili.
Roman odleciał politycznie ale o tym co się dzieje wokół klubu pisał i pisze zgodnie z prawdą. Zabolało , że przyczepił się P., tego samego P. którego w myśl pewnych zasad już nie powinno być na stadionie Śląska. Szkoda.
No właśnie, jak to jest P. jeden z głównych winowajców straty czołowych flag ale na stadionie jest. Taka to tolerancja.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 20.12.2019, 16:42

Tytusromekiatomek pisze:
20.12.2019, 16:28
(...)

A tym ekipom co teraz wieszają transparenty „koledze” P. to nie przeszkadza, że „kolega” nie ma najmniejszego problemu z tym żeby zbijać piątki z psami i stać z nimi na meczu? Bo to, że oddał flagi brudasom z Sevilli widać ma już wybaczone.
Może zawsze działał w podwójnych, grubych, gumowych rękawic(zk)ach, nawet przeciw białej broni u cyganów z Sevilii (o tym chyba pisała aNDERSEN) oraz korumpując "kundli", jak wasi doWódcy oraz "górnicy" (od) mARY. ;) :) :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: ślusarz » 20.12.2019, 17:36

DoZo(L)e... pisze:
19.12.2019, 22:16

PS. Obiecałem także wcześniej zakończyć wątek dwóch innych (rzekomych) "kibo7i" (dla tutejszych oferm - legendarnych) tj. bOBY oraz kIERY z listy (w-wskiego fanklubu eSBe) poPAPRAŃCÓW:
Obrazek
Czy teraz "DennisWise" wykradanie z Langley dla nas akta melomana z "teleekspres(s)u"? :)



Nie moje czasy więc nie mam pojęcia. Wpisuje Andrzej Bobowski i wyskakuje mi w internecie "Choć mieszka w Warszawie i kibicuje Legii, zwiedził niemal cały glob, oglądając na żywo setki meczów" pod tym artykułem komentarz:"Temu samozwanczowi w tym roku mija 55 lat dopingowania w prawie 1000 meczach CWKS Legii.a 54 lata z Reprezentacją 216 meczami. Nie przeszkadzało to mi bywac na meczach Polonii, Gwardii, Okęcia, Hutnika oraz Górnika, ŁKS, Widzewa, Wisły,Crakovii, Zagłebia czy Śląska, zwłaszcza jak grali w Europejskich Pucharach.Po prostu ja kocham dobrą piłkę.W P.Z.P.N.działam od 1970. Najpierw przez 10 lat byłem sędzią piłkarskim. W miedzyczasie działałem społecznie w Wydziale Wychowania pełniąc role viceprezesa Ogólnopolskiej Rady Klubów Kibica. Nie wspomnę o ponad cwierc wieku działalnosci w Sekcji Sympatyka CWKS Legia, gdzie przez 10 lat byłem jej szefem.Obecnie jestem członkiem Klubu Seniora. P.Z.P.N. ani Legia nigdy mnie nie sponsorawały, to juz raczej ja ich. Moim mottem jest; "Psy szczekają a zycie toczy się dalej"

Drugi gość z artykułu : Bogusław Łobacz z warszawskiej Legii zaproponował aby za każdy chuligański wybryk zupełnie jak uefa zamykać stadion i rozgrywać następny mecz przy pustych trybunach. Po wpisaniu jego nazwiska znalazłem to: " Boguś to jednak przede wszystkim wierny kibic Legii, a jego staż sięga już 45 lat.
Na początku aktywnie działał w Sekcji Sympatyków, jeździł na wyjazdy, potem odsłużył w Legii wojsko, w końcu został kierownikiem drużyny. Przede wszystkim jednak kocha na zabój ten klub"

https://legionisci.com/news/63898_Bogus ... Legii.html


Możesz wytłumaczyć o co chodzi? Nie wszyscy "znają" legendy z Legii

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: Legendarni kibole

Post autor: R1908 » 21.12.2019, 01:24

DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 16:42
Tytusromekiatomek pisze:
20.12.2019, 16:28
(...)

A tym ekipom co teraz wieszają transparenty „koledze” P. to nie przeszkadza, że „kolega” nie ma najmniejszego problemu z tym żeby zbijać piątki z psami i stać z nimi na meczu? Bo to, że oddał flagi brudasom z Sevilli widać ma już wybaczone.
Może zawsze działał w podwójnych, grubych, gumowych rękawic(zk)ach, nawet przeciw białej broni u cyganów z Sevilii (o tym chyba pisała aNDERSEN) oraz korumpując "kundli", jak wasi doWódcy oraz "górnicy" (od) mARY. ;) :) :D
Piwko wypowiesz się?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 21.12.2019, 06:37

R1908 pisze:
21.12.2019, 01:24
DoZo(L)e... pisze:
Tytusromekiatomek pisze: (...)

A tym ekipom co teraz wieszają transparenty „koledze” P. to nie przeszkadza, że „kolega” nie ma najmniejszego problemu z tym żeby zbijać piątki z psami i stać z nimi na meczu? Bo to, że oddał flagi brudasom z Sevilli widać ma już wybaczone.
Może zawsze działał w podwójnych, grubych, gumowych rękawic(zk)ach, nawet przeciw białej broni u cyganów z Sevilii (o tym chyba pisała aNDERSEN) oraz korumpując "kundli", jak wasi doWódcy oraz "górnicy" (od) mARY. ;) :) :D
Piwko wypowiesz się?
Daj się wcześniej wykazać użytkownikowi forum "TRiA", bo chyBa wiślacy też coś mają na suMieniu. :D

ślusarz pisze:
20.12.2019, 17:36
DoZo(L)e... pisze:
19.12.2019, 22:16

PS. Obiecałem także wcześniej zakończyć wątek dwóch innych (rzekomych) "kibo7i" (dla tutejszych oferm - legendarnych) tj. bOBY oraz kIERY z listy (w-wskiego fanklubu eSBe) poPAPRAŃCÓW:
Obrazek
Czy teraz "DennisWise" wykradanie z Langley dla nas akta melomana z "teleekspres(s)u"? :)
Nie moje czasy więc nie mam pojęcia. Wpisuje Andrzej Bobowski i wyskakuje mi w internecie "Choć mieszka w Warszawie i kibicuje Legii, zwiedził niemal cały glob, oglądając na żywo setki meczów" pod tym artykułem komentarz:"Temu samozwanczowi w tym roku mija 55 lat dopingowania w prawie 1000 meczach CWKS Legii.a 54 lata z Reprezentacją 216 meczami. Nie przeszkadzało to mi bywac na meczach Polonii, Gwardii, Okęcia, Hutnika oraz Górnika, ŁKS, Widzewa, Wisły,Crakovii, Zagłebia czy Śląska, zwłaszcza jak grali w Europejskich Pucharach.Po prostu ja kocham dobrą piłkę.W P.Z.P.N.działam od 1970. Najpierw przez 10 lat byłem sędzią piłkarskim. W miedzyczasie działałem społecznie w Wydziale Wychowania pełniąc role viceprezesa Ogólnopolskiej Rady Klubów Kibica. Nie wspomnę o ponad cwierc wieku działalnosci w Sekcji Sympatyka CWKS Legia, gdzie przez 10 lat byłem jej szefem.Obecnie jestem członkiem Klubu Seniora. P.Z.P.N. ani Legia nigdy mnie nie sponsorawały, to juz raczej ja ich. Moim mottem jest; "Psy szczekają a zycie toczy się dalej"

Drugi gość z artykułu : Bogusław Łobacz z warszawskiej Legii zaproponował aby za każdy chuligański wybryk zupełnie jak uefa zamykać stadion i rozgrywać następny mecz przy pustych trybunach. Po wpisaniu jego nazwiska znalazłem to: " Boguś to jednak przede wszystkim wierny kibic Legii, a jego staż sięga już 45 lat.
Na początku aktywnie działał w Sekcji Sympatyków, jeździł na wyjazdy, potem odsłużył w Legii wojsko, w końcu został kierownikiem drużyny. Przede wszystkim jednak kocha na zabój ten klub"

https://legionisci.com/news/63898_Bogus ... Legii.html


Możesz wytłumaczyć o co chodzi? Nie wszyscy "znają" legendy z Legii
Pisałem o obu de7ikwentach (których poLITYCZNE ambicje zakończyły się na zebraniu w W-wie w kolejnych wyborach liczby głosów zamykającej się raczej w grupach złożonych z ich rodzin i bliskich znajomych, których więcej mają chyba na 'fest-zbuku') na poprzednich stronach tego wątku, bo faktycznie znam ich z widzenia.
Pierwszemu z "piłkarskich debi7i" (czyt. kibiców piłki nożnej, a nie kiboLi!), który nawet nie wie, jakiej organizacji szefował (o czym chcąc nie chcąc wspomniał, ale ukrył z czyjego ramienia), naplułem w ryj, gdy w 'kreszowym'/"gnieconym" dresie z przyfastrygowanym herbem Legii żebrał o wspólne zdjęcia z 'angolami' na mistrzostwach w Belgii, drugiego "ormowca" widuje wyłącznie w miejscach ... objętych monitoringiem.
Dodam, że "wąs"(acz) nawet nie ukrywa(ł), że był wykorzystywany do pilnowania spokoju na trybunach, o czym wspomina w 'zalinkowanym' przez ciebie wywiadzie:
"(...) Dostaliśmy do klubu takie eLki na agrafce i mieliśmy dbać o doping. Jedynym warunkiem było, by nie krzyczeli „sędzia ch…”, ale jak zaczynał ryczeć cały stadion, to i tak przecież nie mogło być na nas. Wcześniej na „Żylecie” były zomowskie akcje, w czasie których kroili nam flagi, szaliki, nie można było wejść na stadion z kijami na flagi. Kitraliśmy je i przeważnie się udawało, ale jak znaleźli, to pałowali. Na krytej też coś tam próbowali, ale wtedy postawiliśmy sprawę jasno – chcecie spokoju na meczach, to trzymajcie ZOMO z daleka.
Potem zaczęły się wyjazdy na mecze. Była „Liga stadionów”, w której oceniano doping kibiców, kulturę i fair play. Klubowi zależało na tym, by być w miarę wysoko. Układ był prosty – jak było w miarę spokojnie na meczu
, to dostawaliśmy autrokar. ...".
Na zakończenie przypomnę, że zainteresowanych karierami ww. odsyła(łe)m do archiwów IPN-u, bo odkąd pamiętam, byli po-lityczne podejrzani.

Czy naprawdę musimy wałkować tu temat 'poJEBÓW', kosztem miejsca dla prawdziwych "legendarnych kiboli" [znam prywatnie co najmniej jednego, ale mój jedynaK (bez skazy czyli nie ten ze zdjęcia powyżej ;) raczej nie zabiega o popuLarność], ofermo?!
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: strona-praska » 21.12.2019, 09:01

Hahahaha pisze:
26.11.2019, 22:32
Legia taka czysta, a w Potulicach siedzą / siedzieli turyści co z Czeczenami dragami na Pradze obracali.
Zanik przygłupie odbijesz piłęczkę, podbij do Bo.. k(a) i poszukaj w jego aktach jakiś wątpliwości.
Bita pało na c*** tu się produkujesz.

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Legendarni kibole

Post autor: ratujmy trzmiele » 21.12.2019, 22:15

o tyle te internetowe wzruszające historie z pamiętnika ze strony ekipy to jest już wyższy poziom absurdu. Tym zabawniejsze, że piszą to ludzie, którzy żeby najebać 60-latka muszą jechać w kilku, a po upadku zgody, zaczęli się przeprowadzać we własnym mieście bo „Wisła wjedzie”.

A tym ekipom co teraz wieszają transparenty „koledze” P. to nie przeszkadza, że „kolega” nie ma najmniejszego problemu z tym żeby zbijać piątki z psami i stać z nimi na meczu? Bo to, że oddał flagi brudasom z Sevilli widać ma już wybaczone.
[/quote]

"z bólem d***",jednak przyznać musze Ci rację

Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wielki Widzew » 21.12.2019, 22:25

DoZo(L)e... pisze:
21.12.2019, 06:37
Dodam, że "wąs"(acz) nawet nie ukrywa(ł), że był wykorzystywany do pilnowania spokoju na trybunach...
Czyli podobnie jak grupa z filmiku poniżej za hajs od władz klubu.

https://www.youtube.com/watch?v=slq7GQDs8g8
j**** 60tki

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Legendarni kibole

Post autor: ban82 » 22.12.2019, 00:00

Wydaje mi sie że swoim postem sprzedałeś bande Legii na Policje...

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: ślusarz » 22.12.2019, 10:46

ban82 to temat sprzed 2 lat , w innych serwisach były informacje bardziej szczegółowe i zdjęcia z zatrzymania

[link]

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 22.12.2019, 13:09

Wielki Widzew pisze:
21.12.2019, 22:25
DoZo(L)e... pisze:
21.12.2019, 06:37
Dodam, że "wąs"(acz) nawet nie ukrywa(ł), że był wykorzystywany do pilnowania spokoju na trybunach ...
Czyli podobnie jak grupa z filmiku poniżej za hajs od władz klubu.

[...]
"Podobnie", bo (L)egioniści byli wtedy bliżej trybun od PŁ z AZ przed waszym meczem z Wartą Sieradz, a późniejsze zachowanie "Z" (analogiczne do postawy niezdyscypLinowanego z fety w W-wie) było raczej jedynie incydentem w porównaniu do późniejszej praktyki reszty czołówki 'dhw'?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Legendarni kibole

Post autor: Odbanowany » 22.12.2019, 13:47

DoZo(L)e... pisze:
22.12.2019, 13:09
Wielki Widzew pisze:
21.12.2019, 22:25
DoZo(L)e... pisze:
21.12.2019, 06:37
Dodam, że "wąs"(acz) nawet nie ukrywa(ł), że był wykorzystywany do pilnowania spokoju na trybunach ...
Czyli podobnie jak grupa z filmiku poniżej za hajs od władz klubu.

[...]
"Podobnie", bo (L)egioniści byli wtedy bliżej trybun od PŁ z AZ przed waszym meczem z Wartą Sieradz, a późniejsze zachowanie "Z" (analogiczne do postawy niezdyscypLinowanego z fety w W-wie) było raczej jedynie incydentem w porównaniu do późniejszej praktyki reszty czołówki 'dhw'?
Jesteś coraz śmieszniejszy. Niby ktoś cię tam „komplementował”, a jesteś zwykła parowa. W innym temacie wrzucałes fotkę wraz z nazwiskiem chłopaka od Nas, tego cię nauczyło życie? Tylko szmata bije brata, ale ziomek chciał wam skroić flagę - to było twoje tłumaczenie..

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Legendarni kibole

Post autor: glwtrcd » 22.12.2019, 14:17

A Bosman udziela się jakoś na Legi?

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Legendarni kibole

Post autor: laputadelcapitol » 22.12.2019, 14:37

@tytusromekiatomek nie zapominaj, że we Wrocku dopiero zaczęli wam wogóle podawać ręce po tym jak większość chłopaków z początków lat 90-tych odbiło. Mieliście układy z leszczami, sami się nimi również okazaliście (jako grupa).

@egon, fightersi od „wyjaśnienia” nie mieli nigdy nic do powiedzenia, skinów którzy zostali można policzyć na palcach jednej ręki a w Ł99 od zawsze każdy miał swoje zdanie ;)

Generalnie smutek, że RZ został tak pojechany. P nie jest i nigdy nie był żadnym zawodnikiem, w dzisiejszym świecie kiedy do nie dawna się bawiło z Wisłą (tfu!) nic mnie już nie zdziwi. Dobrze że człowiek wyrósł z tego gówna.

P.s
Pozdrawiam wszystkich. We Wrocławiu tylko Motor ;)
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

virginsnatch
Posty: 5
Rejestracja: 11.06.2014, 23:42

Re: Legendarni kibole

Post autor: virginsnatch » 22.12.2019, 16:59

[/quote]
Czy naprawdę musimy wałkować tu temat 'poJEBÓW', kosztem miejsca dla prawdziwych "legendarnych kiboli" [znam prywatnie co najmniej jednego, ale mój jedynaK (bez skazy czyli nie ten ze zdjęcia powyżej ;) raczej nie zabiega o popuLarność], ofermo?!
[/quote]

Sam zaczął o nich temat, a teraz się pyta czy musimy o nich rozmawiać, co za imbecyl

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Legendarni kibole

Post autor: Oleole11 » 22.12.2019, 19:48

Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:50
laputadelcapitol pisze:
22.12.2019, 14:37
@tytusromekiatomek nie zapominaj, że we Wrocku dopiero zaczęli wam wogóle podawać ręce po tym jak większość chłopaków z początków lat 90-tych odbiło. Mieliście układy z leszczami, sami się nimi również okazaliście (jako grupa)
Przeczytałeś w ogole to co napisales? Gdybys był chociaż byle szeregowym szczurem w tym Wrocławiu to doskonale byś wiedział, że nie było ekipy bardziej zapatrzonej w Wisłę i podnieconej „zarabianiem pieniedzy” i naszą jazdą na ostro niż Śląsk, pomijając już to że musieliśmy za nich wielokrotnie załatwiać ich sprawy miastowe oraz kibicowskie (np Szwecja). Nie chce mi się wdawać w głębsza dyskusje i wywlekać spraw z czasów zgody, bo nie o to tu chodzi ale masowe przeprowadzki we Wrocławiu po naszym olaniu Śląska i pare innych komicznych sytuacji wyczerpują temat całkowicie i to, że potem jeden kondom z drugim postanowił zajebać szpagat nic tu nie zmienia.
A ciebie tu kurwiu przekumaty, ciągnący na farmazonoe znowu miało nie być kilka dni, a widzę że napierdalasz posty z szybkością AK47. Cieszysz się z ,,gangu pyzy" czy pod szkołą jeszcze nie przewinęło się?

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Legendarni kibole

Post autor: halodrol » 22.12.2019, 22:26

Czytaj więcej jadczaka...

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: zgredzik » 23.12.2019, 22:17

Pastelowy pisze:
16.02.2019, 22:58
PanTuNieStał pisze:
16.02.2019, 22:14
Panowie ze Śląska i ŁKS-u czytając waszą dyskusję od razu widać że dzieli was różnica pokoleń.
Jestem z Widzewa ;-), Kowali tak jak np. Siwych jest w każdej ekipie jak "mrówków" więc zbieżność przypadkowa faktycznie Kowali dwóch mogła dzielić różnica pokolenia, mnie nie sądzę żeby z od wrocławianina dzieliła aż
taka różnica pokoleń, śmiem twierdzić że jest to parę lat na mą niekorzyść. Zielony Zupełnie jeśli liczba jaką podajesz jest prawdziwa to już na tę chwile w swej ekipie możesz uchodzić za legendę. To szmat czasu,trzeba mieć i zdrowie i farta mimo wszystko ,i wiele innych czynników się na to składa, takie ktoś wybiera sobie życie, taki ma na nie sposób, bo życie rodzinne i taki tryb życia jest ciężko razem pogodzić,a jest jeszcze przecież praca ,dla tego wielki szacunek dla takich ludzi.
Jestem mile zaskoczony że są tu jeszcze człowieki z którymi można normalnie pogadać, mimo że więcej nas dzieli niż łączy.
Pamiętam końcówkę lat 80tych i typa z Widzewa, Polo bądź Bolo, nawiał mu pociąg z Wrocławia i tak stał na peronie mając na sobie dwa szaliki, jeden to Glasgow Rangers, drugiego nie pamiętam. Podeszłego z kolesiem do niego i pytam skąd jest a on że Widzew, chwila rozkminy (atak czy spokój) chwilę gadki i rozeszliśmy się każdy w swoją stronę.
PanTuNieStal kojarzysz kolesia?
Pastelowy ja go kojarzę (jeśli mówimy o tym samym chłopie). Bolo. Taki nie za wysoki z ukruszoną jedyną. W tamtym roku chwilę z nim rozmawiałem w Manchesterze podczas meczu CSKA w LM. Na pewno dzień później Lech był z ŁKSem na Spartaku w Liverpoolu. Chłopak cały czas aktywny i już ponad 400 wyjazdów ma.

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: zgredzik » 23.12.2019, 22:44

Sorki literówka się wdarła. O Bulim pisałem.

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Legendarni kibole

Post autor: laputadelcapitol » 24.12.2019, 13:54

Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:50
laputadelcapitol pisze:
22.12.2019, 14:37
@tytusromekiatomek nie zapominaj, że we Wrocku dopiero zaczęli wam wogóle podawać ręce po tym jak większość chłopaków z początków lat 90-tych odbiło. Mieliście układy z leszczami, sami się nimi również okazaliście (jako grupa)
Przeczytałeś w ogole to co napisales? Gdybys był chociaż byle szeregowym szczurem w tym Wrocławiu to doskonale byś wiedział, że nie było ekipy bardziej zapatrzonej w Wisłę i podnieconej „zarabianiem pieniedzy” i naszą jazdą na ostro niż Śląsk, pomijając już to że musieliśmy za nich wielokrotnie załatwiać ich sprawy miastowe oraz kibicowskie (np Szwecja). Nie chce mi się wdawać w głębsza dyskusje i wywlekać spraw z czasów zgody, bo nie o to tu chodzi ale masowe przeprowadzki we Wrocławiu po naszym olaniu Śląska i pare innych komicznych sytuacji wyczerpują temat całkowicie i to, że potem jeden kondom z drugim postanowił zajebać szpagat nic tu nie zmienia.
Posłuchaj mnie kurewko, to że kilkanaście osób z Wrocławia podniecało się WSH, nie oznacza ze ja się kiedykolwiek podniecałem, ba, gdybyś ogarniał język polski, dałbyś radę to zrozumieć z mojego wpisu. Trzym ryj krótko szmato, bo jak ja zaczynałem jeździć czy pierwszy raz „leżałem” to ty za futro na Prądniku opierdalałeś gały kolegom. Sram na Wisłę, od dobrych 12 lat z frajerami jak wy nie mam nic wspólnego. Wielka Wisła hahahha, dobre. Dobrze że kajtki które tam teraz rozdają karty skończyli z wami zgodę. Komicznie, że szpagat dla ciebie nic nie zmienia. Ty tępa ruro nie widzisz, że wasza czołówka tak jak i psychofajek prowadziła pamiętniczki? Jesteście razem z tymi pizdami z Chorzowa chyba pierwszą ekipą nastawioną na rozjebanie od samego powołania. Gangsterki ku*** ich mać. Tfu ci na ryj.
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 25.12.2019, 00:30

Witalski pisze:
26.11.2019, 17:38
DoZo(L)e... pisze:
26.11.2019, 11:29
Wracając do m.in. RYBAKa, jak oceniacie jego publiczne wystąpienia w odzieży firm/marek, z którymi ma on prawdopodobnie umowy partnerskie?
Ja myślę że jeśli potwierdzi się, że ma umowy partnerskie z firmą Pitbull mającą siedzibę w Gdyni to Zbigniew Rybak z automatu przestanie być legendą Arki i wszystkie zwycięstwa Arkowców za jego czasów nad Legią zostaną anulowane.
Jeśli okaże się to prawdą, to "kmwtwpdk" pozostanie wyjąć sobie z d*** szkło, żeby zrobić tam miejsce, na ... on już wie co.
A "żydów", patrzących na świat przez własny pryzmat, którzy sugerowali, że zaglądam do czyjegoś potrfela, informuję, że jeśli kiedyś napiszę książkę lub choćby scenariusz do filmu, to lwią część dochodu przeznaczę na młode pokolenia (L)egijnej 'category C'.

FF1981 pisze:
10.07.2019, 08:32
Moim zdaniem chodziło mu raczej o to ,że zrywanie flag z płotu z partyzanta jest wg niego frajerskie.A czasy się zmieniły mocno ,bardzo mocno niemal w każdym elemencie.kibicowskiego rzemiosła.
USZO7 określił "skrojenie" flag(i) z płotu na stadionie jako frajerstwo, jak inni akcje "J-23" [z "t'97" tzn. forteL, dzięki któremu sami działacze ksP zapakowali do zamówionej taksówki wszystkie najważniejsze flagi "sp(A)lonii" (niby) w celu uprania], by potem pochwalać włamania z łomami do magazynu.

virginsnatch pisze:
22.12.2019, 16:59
Czy naprawdę musimy wałkować tu temat 'poJEBÓW', kosztem miejsca dla prawdziwych "legendarnych kiboli" [znam prywatnie co najmniej jednego, ale mój jedynaK (bez skazy czyli nie ten ze zdjęcia powyżej ;) raczej nie zabiega o popuLarność], ofermo?!
Sam zaczął o nich temat, a teraz się pyta czy musimy o nich rozmawiać, co za imbecyl
Sprawdź sobie dokładnie (dwie strony wcześniej), kto tak naprawdę "zaczął temat" dwóch poLITYCZNYCH karierowiczek, żebyś w przyszłości nie wychodził na wioskowego głupka, "geniuszu".

zgredzik pisze:
23.12.2019, 22:44
Sorki literówka się wdarła. O Bulim pisałem.
Skoro widzewiacy milczą o hierarchi bOLO/A w trakcie jego pobytu w miejscu odosobnienia, to może opiszą jakieś przygody ich starej 'top girl', mIŚKI, bo i ja znam na jej temat pewne anegdoty np. w kontekście m.in. gdańskiego LIMAHLa.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Legendarni kibole

Post autor: Winkler » 25.12.2019, 14:04

[quote=zgredzik pisze:
23.12.2019, 22:44
Sorki literówka się wdarła. O Bulim pisałem.
Skoro widzewiacy milczą o hierarchi bOLO/A w trakcie jego pobytu w miejscu odosobnienia, to może opiszą jakieś przygody ich starej 'top girl', mIŚKI, bo i ja znam na jej temat pewne anegdoty np. w kontekście m.in. gdańskiego LIMAHLa.
[/quote]

Ty chcesz,aby tutaj były osoby,co ś.p.Bola znali czy 20-30 lat temu Miśkę i Limahla????Chyba wolne żarty...Nie wiem,czy Bolo nadepnął ci na odcisk,ale pomówienia,które celowo w rożnych tematach dajesz na podstawie nie pewnej opinii kogoś z Dolnego Śląska,słabo wyglądają,ale celowo drążysz temat,bo doskonale wiesz,że już się facet nie obroni.Słabe to,bo starasz się udowodnić,że więcej w Wawie wiedzieli,niż w Łodzi,a to raczej jest ciężkie do zrozumienia.My Bolowi bardzo pomogliśmy w ostatnim Jego roku życia,kolega niestety sprzed bram stadionu został odwieziony do szpitala i skończyło się to pogrzebem,gdzie byliśmy starą brygadą i godnie Go pożegnaliśmy,a ty teraz jak jakaś hiena wręcz cmentarna starasz się Go zdyskredytować.Są pewne granice,ty jak widać ich nie masz.Miśka też jakoś cię wielce boli,bo znów Jej temat chcesz wyciągać i przytaczać anegdoty z Jej małżeństwa z Limahlem,a przecież jak to po ślubie,bywa różnie.I pewnie będziesz chciał opisać czas,gdy razem mieszkali na Limance i oboje nie kryli się,komu kibicują....Ja też wtedy tam mieszkałem,więc pozostają ci....anegdoty.Ale opluć umiesz,więc tego się spodziewam,jeżeli raczysz odpowiedzieć.Jedynie nie wnikam w historię z twoim wspólnikiem,tematu nie znam,ale takich historii zna się mnóstwo,więc nie mam zamiaru podważać.Oczywiście znając ciebie spodziewam się wycieczek teraz osobistych,więc dla ułatwienia i jako zagadka(abyś też po mojej śmierci kiedyś nie szargał mojego imienia),zadam krótkie pytanie.Czemu jako jedyny w latach 90-tych mogłem swobodnie sobie stać w szaliku Widzewa na "złotym rogu",czyli Limanki i Zachodniej?Raczej się domyślisz,mimo braku wiedzy.A teren od zawsze naszych przeciwników....
PS.Oczywiście to w tej chwili już nie możliwe,ale Dozol nam zaproponował podróż w czasie......

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Re: Legendarni kibole

Post autor: Romano » 25.12.2019, 21:46







Ty chcesz,aby tutaj były osoby,co ś.p.Bola znali czy 20-30 lat temu Miśkę i Limahla????Chyba wolne żarty...




Znałem Miskę i Limahla więc są i czasem z nudów czytają co się tu wypisuje 😊

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Legendarni kibole

Post autor: Winkler » 27.12.2019, 22:28

Romano pisze:
25.12.2019, 21:46






Ty chcesz,aby tutaj były osoby,co ś.p.Bola znali czy 20-30 lat temu Miśkę i Limahla????Chyba wolne żarty...




Znałem Miskę i Limahla więc są i czasem z nudów czytają co się tu wypisuje 😊
W tym przypadku można raczej rzec,że na szczęście jeszcze są...To jak,bierzemy popcorn i czekamy na anegdoty???Byle nie małżeńskie,bo jak to w związku,na każdego wiele się znajdzie....A Miśka pewnie nie raz zupę przesoliła :) Szukanie haków na ś.p.Bola czy na Miśkę jest wręcz dla mnie śmieszne,osoby aktywne kibicowsko 20-30 lat temu(Miśka nadal pod Zegarem siedzi,ale wiadomym jest,że od dawna jest po prostu "z boku"),słabe to bardzo i jakoś "warszawskie" :) Nie na darmo o nich się mówi siemrańce,ale jak widać Dozol to z chęcią kultywuje.Swoją drogą Limahla nie darzyłem jakoś sympatią,ale też nigdy nie słyszałem na Limance,gdzie trochę z Miśką mieszkał,aby nietaktownie pod względem kibicowskim się zachował.A o to chyba w tym temacie powinno chodzić?

KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: KoziBobek » 09.01.2020, 08:28

Znany kibol Legii, obecnie spiker u nich zbulwersowany ze jakiś powiat nie daje kasy na lewacki spęd Owsiaka
https://twitter.com/Jurasmma/status/1214993827288797184

A Żyleta za miesiąc będzie mu grzecznie odpowiadać

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 12.01.2020, 08:38

KoziBobek pisze:
09.01.2020, 08:28
Znany kibol Legii, obecnie spiker u nich zbulwersowany ze jakiś powiat nie daje kasy na lewacki spęd Owsiaka
https://twitter.com/Jurasmma/status/1214993827288797184

A Żyleta za miesiąc będzie mu grzecznie odpowiadać
Ten twój "znany kibol" kibicował publicznie niedawno policji (jak mu ukradli samochód), murzynom (m.in. tym, których poznał w pracy), obraca(ł) się z podobnym(i) o wątpliwej reputacji [i ex-cybrefan(i) jak kaleka pJUS, wspierający np. żydów jest/są najmniej kontrowersyjny/i z jego towarzystwa], więc poparcie "konferansJera" z Ł3 dla żydokomunistycznej, pijarowej hucpy owsi(A)ków na koszt polskiego podatnika może zaskakiwać raczej tylko amatora odchodów capa.

Romano pisze:
25.12.2019, 21:46
(...) Ty chcesz,aby tutaj były osoby,co ś.p.Bola znali czy 20-30 lat temu Miśkę i Limahla????Chyba wolne żarty ...
Znałem Miskę i Limahla więc są i czasem z nudów czytają co się tu wypisuje 😊
Jeżeli NAROŻNIAK nie ma wiedzy w temacie "kariery" bOLO/A w nyskim "kryminale" oraz nie chce rozpisywać się ws. kulinarnej indolencji mIŚKI, to może Ty napiszesz coś ciekawego o widzewiakach, KAROLu, ANTALu lub KUBIE tzn. czy skończyli, jak bOLO, czy przetarli szlak jEDRASowi, cIASTKOWI, gĄSIORowi itp. albo przynajmniej naświetlisz kulisy emigracji (chyba w latach komuny) wiślaka, CYGANa.

laputadelcapitol pisze:
24.12.2019, 13:54
Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:50
laputadelcapitol pisze:
22.12.2019, 14:37
@tytusromekiatomek nie zapominaj, że we Wrocku dopiero zaczęli wam wogóle podawać ręce po tym jak większość chłopaków z początków lat 90-tych odbiło. Mieliście układy z leszczami, sami się nimi również okazaliście (jako grupa)
Przeczytałeś w ogole to co napisales? Gdybys był chociaż byle szeregowym szczurem w tym Wrocławiu to doskonale byś wiedział, że nie było ekipy bardziej zapatrzonej w Wisłę i podnieconej „zarabianiem pieniedzy” i naszą jazdą na ostro niż Śląsk, pomijając już to że musieliśmy za nich wielokrotnie załatwiać ich sprawy miastowe oraz kibicowskie (np Szwecja). Nie chce mi się wdawać w głębsza dyskusje i wywlekać spraw z czasów zgody, bo nie o to tu chodzi ale masowe przeprowadzki we Wrocławiu po naszym olaniu Śląska i pare innych komicznych sytuacji wyczerpują temat całkowicie i to, że potem jeden kondom z drugim postanowił zajebać szpagat nic tu nie zmienia.
Posłuchaj mnie kurewko, to że kilkanaście osób z Wrocławia podniecało się WSH, nie oznacza ze ja się kiedykolwiek podniecałem, ba, gdybyś ogarniał język polski, dałbyś radę to zrozumieć z mojego wpisu. Trzym ryj krótko szmato, bo jak ja zaczynałem jeździć czy pierwszy raz „leżałem” to ty za futro na Prądniku opierdalałeś gały kolegom. Sram na Wisłę, od dobrych 12 lat z frajerami jak wy nie mam nic wspólnego. Wielka Wisła hahahha, dobre. Dobrze że kajtki które tam teraz rozdają karty skończyli z wami zgodę. Komicznie, że szpagat dla ciebie nic nie zmienia. Ty tępa ruro nie widzisz, że wasza czołówka tak jak i psychofajek prowadziła pamiętniczki? Jesteście razem z tymi pizdami z Chorzowa chyba pierwszą ekipą nastawioną na rozjebanie od samego powołania. Gangsterki ku*** ich mać. Tfu ci na ryj.
Liczę, że nieLubiący stolic (m.in. Dolnego Śląska) wyjaśni, czy ta historia była kanwą scenariusza filmu z 'link'ów' poniżej, którego prawdopodobnie 'sequel' pt. "bed boy" kręci właśnie milicjofilka, partycja vegINa.

[link]

[link]



I mały OT:
Bojówkarz Wisły oskarżony o pedofilię?!
3 października 2019 Michał

Ruszył proces osób oskarżonych o dokonanie krwawego ataku na Miłosza B., do którego doszło pod koniec stycznia 2018 roku w rejonie ul. Teligi na krakowskim osiedlu Prokocim. Młody mężczyzna związany był ze środowiskiem pseudokibiców Cracovii. Jego oprawcy (pseudokibice Wisły Kraków) zadali mu ciosy ostrymi narzędziami takimi jak maczety i siekiery. W wyniku odniesionych ran Miłosz B. zmarł 1 lutego 2018 roku w szpitalu. Zabójstwo to nie jest jednak jedyny zarzut jaki stawiany jest oskarżonym.

W rozpoczętym procesie oskarżonych jest pięciu mężczyzn. Najmłodszy z nich urodził się w 1998 roku, a najstarszy dziesięć lat wcześniej. W tle całej sprawy pojawia się wątek posiadania narkotyków, przestępstw skarbowych oraz seksu z osobą poniżej 15. roku życia. Co ciekawe wśród osób, które zasiadły na ławie oskarżonych znaleźli się też byli pracownicy klubu Wisła Kraków.

Zabójcy Miłosza B. określani są jako „młodzi sharksi”, ponieważ w opinii śledczych stanowić mieli część struktur Wisła Sharks, bojówki pseudokibiców „Białej Gwiazdy”, która uznawana jest za zorganizowaną grupę przestępczą. Gangiem przez lata kierował Paweł M., ps. „Misiek”, który finalnie zdecydował się współpracować z prokuraturą i złożyć zeznania obciążające jego dawnych kompanów.


Mężczyźni, którzy dokonali krwawego ataku na Prokocimiu, usłyszeli również zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, której celem było popełnianie przestępstw przeciwko zdrowiu, życiu i mieniu. W treści aktu oskarżenia znalazły się również zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych oraz skarbowych.

Wśród oskarżonych znalazł się 20-letni Maciej K., który nie przyznaje się do dokonania zbrodni przy ul. Teligi. Potwierdził jednak, że posiadał 240 gramów marihuany. Tłumaczył on, że kupił taką ilość narkotyków, ponieważ lubi palić marihuanę, co pomagać ma mu na ból kręgosłupa.

– Kupiłem większą ilość za cenę promocyjną, to mi się opłacało. Nie stać mnie było na to, aby dziennie wydawać 30-60 złotych na marihuanę – powiedział Maciej K., który za nabytą hurtowo marihuanę miał zapłacić około 15 złotych za gram suszu. Wyjaśnił on, że nie chciał brać standardowych środków przeciwbólowych, aby nie obciążać wątroby. Mężczyzna w czasie kiedy został zatrzymany był uczniem liceum.

Zdaniem prokuratury, wśród osób biorących udział w ataku na Miłosza B. był również zatrudniony swego czasu w Wiśle Kraków Arkadiusz W., który zajmował się w klubie utrzymaniem murawy na boisku.

Największą ilość zarzutów usłyszał jednak Konrad O., znany w środowisku krakowskich pseudokibiców jako „Młody Opal”. Mężczyzna jest oskarżony nie tylko o brutalny atak w styczniu 2018 roku i udział w zorganizowanej grupie przestępcze, ale również o posiadanie narkotyków, a także… obcowanie płciowe z osobą w wieku poniżej 15. roku życia. Również on był pracownikiem gospodarczym Wisły Kraków, co sam miał przyznać podczas procesu.

W opinii śledczych „Młody Opal” miał dostarczać młodszej znajomej pieniądze oraz napoje alkoholowe w zamian za seks. Została ona poczęstowana przez niego (jak to określił) „jointem”, za co również usłyszał zarzut. Nie wypierał się on tego, że posiadał narkotyki, w tym również mefedron. Z treści jego wyjaśnień można wnioskować, że utrzymuje on iż uważał ten narkotyk za legalny. Konrad O. nie przyznaje się jednak do udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz odebrania życia Miłoszowi B. w styczniu 2018 roku. Sąd wyłączył jawność procesu na czas reszty składania wyjaśnień przez „Młodego Opala”.


W opinii prokuratury w grupie osób, którzy napadli fana Cracovii byli również Daniel S. oraz urodzony w Gdańsku Daniel U. Obydwaj nie przyznają się do zarzucanych im czynów i odmówili składania zeznań.


Źródło: lovekrakow.pl
Czy to pierwszy taki przypadek, że rozpoznawalny "kibol" przyznaje się do swojej pedofilii, co może przejść do historii, jak stare inicjacje wśród 'rucHOOLi' lub gwałt na listonoszu w wykonaniU ówczesnego, chorzowskiego dowódcy?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: PolowaPolski » 12.01.2020, 10:13

Mozna dodac jeszcze gwalt na kibicu Widzewa przez braci z CSKA ale tu raczej nie bedzie przyznawania do tego.

adwt
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 13:44
Lokalizacja: Widzew Wschód

Re: Legendarni kibole

Post autor: adwt » 12.01.2020, 10:23

Dozol odlot na wyzszym poziomie. Wyciąganie z grobu kolejnch osób.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Meyer, rzemien, WS1906 i 224 gości