Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
roymakay
Posty: 24
Rejestracja: 27.11.2012, 12:54

Re: Legendarni kibole

Post autor: roymakay » 31.05.2019, 23:31

sluchaj dalej psa:)



DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 01.06.2019, 05:30

rozpierdol pisze:
11.05.2019, 07:28
Szczęście,że ktoś może iść ''leżeć''?Tego się nie życzy największemu wrogowi pało.
Tym razem pAKUŁA/milicja i prokuratura nie miały szczęścia (pobicia funkcjonariuszy "bite" mi przez hANKĘ właśnie "idą w kosz" :), dlatego (zanim wstaną moje pociechy ;) mogę z okazji Dnia Dziecka życzyć "puchy" wszystkim jĘDRASopodobnym.

A' propos, która z 'qReW', gRUDNIOWA czy jĘDRASowa, była pierwsza w kolejce po "koronę"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Przybijpiatke
Posty: 6
Rejestracja: 31.12.2017, 12:24

Re: Legendarni kibole

Post autor: Przybijpiatke » 02.06.2019, 06:07

drozdowiAK pisze:
01.06.2019, 01:38
przybijpiatke to pies ?
Make my day..

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: D2item » 02.06.2019, 12:08

Przybijpiatke pisze:
02.06.2019, 06:07
drozdowiAK pisze:
01.06.2019, 01:38
przybijpiatke to pies ?
Make my day..
"Made" jeżeli już.

KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: KoziBobek » 17.06.2019, 16:00

MN o Jurasie, znanym kibolu Legii

Obrazek

bez-napinki
Posty: 1569
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Legendarni kibole

Post autor: bez-napinki » 17.06.2019, 17:27

legendarny po chuju, W********** stąd.

chaoss
Posty: 70
Rejestracja: 21.01.2010, 16:38

Re: Legendarni kibole

Post autor: chaoss » 08.07.2019, 12:02

[link]
Klimatyczny material 😀
W reportażu m.in. ujęcia z pamiętnego meczu Pogoń-Lech 1995.

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: KSZO GANG » 08.07.2019, 13:27

Pamiętny express reporterów o ile pamięć nie zawodzi.Gimbaza nie zna,jak pytają o takie rzeczy jak "górka"...

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Legendarni kibole

Post autor: Oldfreak » 09.07.2019, 16:27

Uszol tam mówi ,że skrojenie flagi to frajerstwo.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Legendarni kibole

Post autor: Oden2 » 09.07.2019, 22:38

Oldfreak pisze:
09.07.2019, 16:27
Uszol tam mówi ,że skrojenie flagi to frajerstwo.
Potem jest pokazane jak wjezdza z kopa chyba w swoich ziomali

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Legendarni kibole

Post autor: don alfonso » 10.07.2019, 06:58

Oldfreak pisze:
09.07.2019, 16:27
Uszol tam mówi ,że skrojenie flagi to frajerstwo.
To ciekawe co by dzisiaj powiedział na obecne metody czyli wypierdalanie flag z magazynów i ogólnie na wszelkie możliwe sposoby. Wydaje mi się, że dla Uszola wtedy flagi to było więcej niż świętość, bo sam czy tam przy pomocy kilku ludzi kilka uszył. Wiedział ile się trzeba przy tym napracować i może traktował ten temat ponad podziałami, że flag nie powinno się ruszać.

Ta akcja jak wjeżdża z buciora w swoich to pewnie dlatego, że nie darli głośno mord podczas dopingu. Dziś płacze, że ktoś tam liścia wyłapał od swoich. Ogólnie to jest niesamowite jak się czasy zmieniły. Opowiadają sobie na luzaku przed kamerami, że w psy wjebali i bez przypału.

FF1981
Posty: 122
Rejestracja: 15.09.2010, 08:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: FF1981 » 10.07.2019, 08:32

Moim zdaniem chodziło mu raczej o to ,że zrywanie flag z płotu z partyzanta jest wg niego frajerskie.A czasy się zmieniły mocno ,bardzo mocno niemal w każdym elemencie.kibicowskiego rzemiosła.

KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: KoziBobek » 21.08.2019, 06:26

Jedna z legend trybun Legii startuje do Sejmu na wspólnej liście ze Schetyną :D (pozdro akcja Widelec)
https://twitter.com/BogusLWAW/status/11 ... 7492896768



lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: lobik » 23.08.2019, 18:48

O kur.....!!! Dla takiego dzbana, od razu "wór" i "berłem" w czoło.
Schetyna nas wsadzał do więzień, a ten mu liże rowa. To jest gorsze od konfidenctwa. Za niedługo kibole będą szli ramię w ramię z kryminalnymi i gadami.
Jakie jest stanowisko kiboli Legii? Których zresztą szanuję.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: Zupełnie Zielony. » 23.08.2019, 19:54

lobik pisze:
23.08.2019, 18:48
O kur.....!!! Dla takiego dzbana, od razu "wór" i "berłem" w czoło.
Schetyna nas wsadzał do więzień, a ten mu liże rowa. To jest gorsze od konfidenctwa. Za niedługo kibole będą szli ramię w ramię z kryminalnymi i gadami.
Jakie jest stanowisko kiboli Legii? Których zresztą szanuję.
Podzielam w pełni. Sram na pis ale jak ktoś popiera "po" to tylko ołów!
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 23.08.2019, 22:07

lobik pisze:
23.08.2019, 18:48
O kur.....!!! Dla takiego dzbana, od razu "wór" i "berłem" w czoło.
Schetyna nas wsadzał do więzień, a ten mu liże rowa. To jest gorsze od konfidenctwa. Za niedługo kibole będą szli ramię w ramię z kryminalnymi i gadami.
Jakie jest stanowisko kiboli Legii? Których zresztą szanuję.
FOXX "śpi", a ktoś powinien wyrazić opinię nt. tego "wąsa" i jemu p.o.DOBNYCH, bo łobacz od wielu lat nie ma z kibolami Legii Warszawa nic wspólnego, tym bardziej nie jest naszą żadną legendą!!!
Fakt, w latach 80-tych XX w. "działał" w "klubie kibica", ale prawdopodobnie był tam "kretem" mającym za zadanie inwigilować nasze środowisko (z tego co pamiętam, był np. jedynym z pierwszych pomysłodawców opcji zamykania stadionów za kibicowskie awantury!) dla wiadomego resortu.
Zapewne w oficjanym KK zastąpił w tej roli innego karierowicza, późniejszego samozwańczego "króla kibiców", bOBO(wskiego - w czasach głębokiego prl-u dysponował paszportem, a to już daje sporo do myślenia), który niedawno także kandydował w wyborach w listy p.o.PAPRAŃCÓW.
Wracając do wąsacza, potem awansował w kLubie i został nawet kierownikiem pierwszej drużyny C.W.K.S. "Legia" przypuszczalnie z dodatkowymi funkcjami wobec swoich tajnych przełożonych.

A tutejszy, rzekomo pRAWILNYY (wiślak - mylony często z uRĄ/hMIELem/od/a7FONSem itd. z 'dysko-polo'? ;) był na 111% do niedawna zIMNYY(m), ale po tym, jak się podszył na innym forum pod jednego z "legionistów(.com)" [prawdziwi (L)egioniści "wywalili na niego pęto", więc przeprosił i ze zwieszoną 'pipą' pociągnął stamtąd 'kichę'], żeby się na mnie poskarżyć, mianował się niby pRAWILNYYm, bo mu się zaczęło "palić pod dupą".

Reasumując, 'je6ać' konfidentów!!!!!

PS. Na dalsze stanowisko musicie czekać. :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Legendarni kibole

Post autor: Widzewski Charakter » 23.08.2019, 22:25

Dozo skoro piszesz, że nie ma z kibolami Legii nic wspólnego to dlaczego parę miesięcy temu został zaproszony przez waszego kibola do odcinka ''Skazani na Legię''?

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Legendarni kibole

Post autor: Prawilnyy » 23.08.2019, 22:41

Nie mam z kontem zimnyy nic wspolnego.DoZo(L)e... nie mieszaj mnie w jakies spoleczniackie afery.Na nikogo nigdy nigdzie nie skarzylem.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 23.08.2019, 23:38

cHABER, jesteś jednym z takich, których trudno jest traktować poważnie, ale zrobię tu wyjątek, bo akurat w twoim pytaniu jest tym razem trochę sensu, więc wyręczę głównego winnego, który sam się powinien wytłumaczyć.
MAĆKA, który chodzi/jeździ na Legię dopiero od lat 90-tych ubiegłego wieku nie udało się DO KOŃCA "#uwolnić" ... m.in. od naiwności i nie znając sprawy, nieświadomie pomógł tamtemu w przygotowaniach do kampanii wyborczej, zgadzając się na udział łobacza w wywiadzie/odcinku "Sn(L)", gdzie pojawiają się także 'lanserzy', którzy pamiętają np. zwyciestwo Legii 2:0 z 'pao' w LM/CL w ('95/)96. :D

Powracając do wakacyjnych uciech, dyskretnie przypomnę, aby pisać na temat, bo na tej stronie do wątku dot. jakiegokolwiek prawdziwie "legendarnego kibola" się nawet nie zbliżyliśmy.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Legendarni kibole

Post autor: ratujmy trzmiele » 23.08.2019, 23:47

Pan Roman Zieliński

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Legendarni kibole

Post autor: DennisWise » 24.08.2019, 02:24

DoZo(L)e... pisze:
23.08.2019, 22:07
Fakt, w latach 80-tych XX w. "działał" w "klubie kibica", ale prawdopodobnie był tam "kretem" mającym za zadanie inwigilować nasze środowisko (z tego co pamiętam, był np. jedynym z pierwszych pomysłodawców opcji zamykania stadionów za kibicowskie awantury!) dla wiadomego resortu.
A Marek Sierocki to pewnie z KGB?

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Legendarni kibole

Post autor: Widzewski Charakter » 24.08.2019, 07:13

DoZo(L)e... pisze:
23.08.2019, 23:38
gdzie pojawiają się także 'lanserzy', którzy pamiętają np. zwyciestwo Legii 2:0 z 'pao' w LM/CL w ('95/)96. :D
Mówisz o jednym z waszych gniazdowych? :D

LatającyHolender
Posty: 55
Rejestracja: 12.08.2017, 17:29

Re: Legendarni kibole

Post autor: LatającyHolender » 24.08.2019, 08:20

Widzewski Charakter pisze:
24.08.2019, 07:13
DoZo(L)e... pisze:
23.08.2019, 23:38
gdzie pojawiają się także 'lanserzy', którzy pamiętają np. zwyciestwo Legii 2:0 z 'pao' w LM/CL w ('95/)96. :D
Mówisz o jednym z waszych gniazdowych? :D
A wypier*alaj z tymi je*anymi emotkami widzewski kmiocie
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Legendarni kibole

Post autor: przeciętne IQ » 24.08.2019, 08:45

O które/czyje :D chodzi?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Legendarni kibole

Post autor: Foxx » 24.08.2019, 08:50

DoZo(L)e... pisze:
23.08.2019, 22:07
FOXX "śpi",(...)
Foxx nie śpi ;) Po przeczytaniu kilka dni temu w temacie o europejskich pucharach, że Legię założyli Żydzi, bo Piłsudski był masonem w obrządku powiązanym wcześniej z Krzyżakami nie odczuwam potrzeby odnoszenia się do podobnych rzeczy. Z szacunkiem dla Lobika, wydawało mi się dość oczywiste, że pojawienie się w temacie "Legendarni kibole" postaci tego typu i brak komentarza z naszej strony jest dostateczną odpowiedzią.
Widzewski Charakter pisze:
23.08.2019, 22:25
Dozo skoro piszesz, że nie ma z kibolami Legii nic wspólnego to dlaczego parę miesięcy temu został zaproszony przez waszego kibola do odcinka ''Skazani na Legię''?
Bo jest "skazany na Legię". czyli związany od lat z klubem. Zdecydowana większość na Legii jeżeli go kojarzy, to jako legendarnego... kierownika drużyny z okresu spektakularnej gry naszej drużyny w... europejskich pucharach.

Niżej przykład innego "skazanego" pracownika klubu (odpowiedzialnego za stan murawy), który nie był na ani jednym wyjeździe:

https://www.youtube.com/watch?v=gkIr1eYo0Tw

Jakie mamy mieć w takich kwestiach "stanowisko"? I to na forum kibice.net?

Skoro przerobiliśmy tę sprawę, proponuję kolejną, równie adekwatną postać do tematu:

Obrazek
A co tam w komentarzach na Onecie?

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Legendarni kibole

Post autor: Psiak » 21.11.2019, 10:56

DoZo(L)e... pisze:
18.04.2019, 23:44
Po nerwowych reakcjach toW. "rozpierdolA" oraz pRzedszkolaka "whiskeyA" wnioskuję, że w temacie dolnośląskich plotek ws. 'fesTowania' widzewskiej legendy, bOLA (w z.k. w Nysie) jest coś na rzeczy.
coci pisze:
27.03.2019, 22:49
Piąty, nie piąty. Trafiliście nas i tyle. Ale od tego MC-a w Częstochowie to już dosyć regularnie dostawaliście (L-ZS) od nas lanie (m.in. kadra, Ursus, Legia 2, Olsztynek). Byłeś Foxx ;) ?
Bez spiny.
Pozdrawiam uczestników.
Byłem tu i ówdzie, ale wymienione przez ciebie hasłowo zdarzenia mają zdecydowanie więcej wspólnego z legendami (w 1. i 3. znaczeniu z
[link]) niż z "legendarnymi kibolami".

Jeśli byłeś uczestnikiem powyższych spotkań, to wiesz najlepiej, że na kadrze w czasie waszej najlepszej passy zdarzało się, że animuszu starczało wam np. do Sochaczewa (POL-LUX) lub Łowicza (POL-BUL), gdzie zrobiliście sobie sesję zdjęciową w groźnych "kominach" (tak, chcieliście zapłacić za nasze taksówki ..., ale nie z góry ;).
W Ursusie pozostałem jako jeden z nie(L)icznych, którzy się na was (mocno spóźnionych!) doczekali [główna grupa z W-wy pojechała wcześniej do domu, ale to akurat nie wasza wina, choć przypomnę, że trudno was było w tamtych latach spotkać w W-wie i okolicach (wbrew insynuacjom kryptopolonisty, jANTYCHa w jego "zinie zinów")], ale jak miejscowi fani wyrzucili przez płot swoje 'brechy' zamiast strącać was nimi z ogrodzenia, postanowiłem popatrzeć na dalsze wydarzenia z boku.
Na meczu rezerw, gdzie "zdobyliście" pustą(!) Żyletę, biliście się z Legią przy bramie w kilkukrotnej przewadze [i "żeniliście kosy"(!), choć faktem też jest, że z naszej strony poleciał jakiś fajerwerk], bo przywołany już w tym temacie kibic zawrócił przed "krytą" nasze pozostałe linie okrzykami, że to milicyjna prowokacja.
W Olsztynku natomiast kilku obserwatorów od was włączyło się do konfrontacji i w efekcie 21 z Legii biło się z blisko trzydziestką arkowców (widać to na filmie nakręconym z płyty boiska, który nie jest tak popularny jak ten z "uwagi").

Nie mamy w zwyczaju opisywać sytuacji, których karalność nie uległa przedawnieniu, ale chyba czas najwyższy nieco odbrązowić mit "mafii z Ejsmonta", bo "Arka z tvn-u" zaczęła się kończyć się w momencie waszego parcia na szkło ("To my, rugbyści" itp.).

Oczywiście ktoś może zarzucić mi szukanie tanich wymówek, ale myślę, że nie zrobi tego kolega MEGAFONa, który (z tego co pamiętam - w ogólnopolskiej prasie!) tłumaczył się rezerwowym "garniturem" w kwestii lania po POL-FRA.
Bez "spinki" pozdrawiam uczciwych uczestników, szczególnie - rozjechanego przez swoich na pewnej benzynowej stacji, o którym mi przypomniał FOXX. :)
Psiak pisze:
11.04.2019, 10:57
Ktoś tam wyżej sadził się do Foxa, po tym jak prostował relacje R.
Ja np. po prawie dwudziestu pięciu latach dowiedziałem się, że Arka pogoniła nas przed meczem w Paryżu na Fra-Pol w 95r.
Ja rozumiem, że tą samą sytuacje można widzieć różnie, no bo wiadomo pkt. widzenia zależy od pkt. siedzenia. Pomijam też błędnie podane nieistotne szczegóły typu miejsce parkowania, czy kolejność przejazdu autokarów, ale sam opis awantury nijak ma się do rzeczywistości. Nie było czegoś takiego przed meczem jak atak Arki na stojącą Wisłę, pogonienie jej i rozbicie szyb w autokarze. Nie mogło być, z jednej prostej przyczyny: to Wisła zaatakowała z jednej strony, a Pogoń - jak sie okazało później - z drugiej, i cała awantura miała miejsce pod autokarami Arki i Cracovii, a wiec kilkadziesiąt metrów od naszego autokaru , pod którym w tym czasie spokojnie przebywało kilkanaście osób. Dodatkowo jakieś nasze stwierdzenia "jak my teraz do domu wrócimy?" Biorą tu już to, co działo sie po meczu: Stoisz niby obity i zastanawiasz się jak wrócisz do domu, mając w zanadrzu alternatywę w postaci drugiego autokaru?
Zbyszek (lub Zbigniew, bo "to te same imie" ;) ewidentnie ma problemy z pamięcią [co on sam sugeruje ws. zgody z USZO7em, (Czy ten nie został 'odpulony' z Bułgarskiej przez Ś+P SURÓWĘ za "wałki"?)]. Notorycznie myli Legię z Pogonią (historyjki z Poznania i Paryża), a w drugą stronę - 'w*******' przy okazji meczu 'RepRy' w Zabrzu przypisuje milicji.
Jestem ciekaw, czy ten występ w bunkrze z lisievitz'em to objaw megalomanii, czy też efekt "potłuczonej" głowy na parkingu przy McDonaldsi'e.
Ja nie twierdzę, że Legii z Pogonią nie było, jak również nie mógłbym stwierdzić, że nie było z nami Jagielloni. Po awanturze twierdzono, że Legia była, ale ponieważ Pogoń/Wisła/Arka/Cracovia to były główne grupy, które brały udział w awanturze, stąd odniosłem się jedynie do nich.
Nigdy np. nie przypuszczałbym, że w autokarze Arki jechało parę osób z Cracovii, o czym wspomniał R, choć z drugiej strony wziąść pod uwagę rodzaj sprzętu, z jakim Arka wyskoczyła ze swojego autokaru, można było się w zasadzie domyślić.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

mlody_kibic
Posty: 2349
Rejestracja: 05.03.2007, 14:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: mlody_kibic » 25.11.2019, 08:32

Foxx pisze:
24.08.2019, 08:50
DoZo(L)e... pisze:
23.08.2019, 22:07
FOXX "śpi",(...)
Foxx nie śpi ;) Po przeczytaniu kilka dni temu w temacie o europejskich pucharach, że Legię założyli Żydzi, bo Piłsudski był masonem w obrządku powiązanym wcześniej z Krzyżakami nie odczuwam potrzeby odnoszenia się do podobnych rzeczy. Z szacunkiem dla Lobika, wydawało mi się dość oczywiste, że pojawienie się w temacie "Legendarni kibole" postaci tego typu i brak komentarza z naszej strony jest dostateczną odpowiedzią.
Widzewski Charakter pisze:
23.08.2019, 22:25
Dozo skoro piszesz, że nie ma z kibolami Legii nic wspólnego to dlaczego parę miesięcy temu został zaproszony przez waszego kibola do odcinka ''Skazani na Legię''?
Bo jest "skazany na Legię". czyli związany od lat z klubem. Zdecydowana większość na Legii jeżeli go kojarzy, to jako legendarnego... kierownika drużyny z okresu spektakularnej gry naszej drużyny w... europejskich pucharach.
Na wyjazdy, o których mówi jeździ z WAMI (i siedzi na sektorze) czy jeździ z klubem? Czy może ściemnia i w ogóle nie jeździ?
SEX, ALKOHOL, MORDOBICIE

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 25.11.2019, 11:53

mlody_kibic pisze:
25.11.2019, 08:32
Foxx pisze:
24.08.2019, 08:50
DoZo(L)e... pisze:
23.08.2019, 22:07
FOXX "śpi",(...)
Foxx nie śpi ;) Po przeczytaniu kilka dni temu w temacie o europejskich pucharach, że Legię założyli Żydzi, bo Piłsudski był masonem w obrządku powiązanym wcześniej z Krzyżakami nie odczuwam potrzeby odnoszenia się do podobnych rzeczy. Z szacunkiem dla Lobika, wydawało mi się dość oczywiste, że pojawienie się w temacie "Legendarni kibole" postaci tego typu i brak komentarza z naszej strony jest dostateczną odpowiedzią.
Widzewski Charakter pisze:
23.08.2019, 22:25
Dozo skoro piszesz, że nie ma z kibolami Legii nic wspólnego to dlaczego parę miesięcy temu został zaproszony przez waszego kibola do odcinka ''Skazani na Legię''?
Bo jest "skazany na Legię". czyli związany od lat z klubem. Zdecydowana większość na Legii jeżeli go kojarzy, to jako legendarnego... kierownika drużyny z okresu spektakularnej gry naszej drużyny w... europejskich pucharach.
Na wyjazdy, o których mówi jeździ z WAMI (i siedzi na sektorze) czy jeździ z klubem? Czy może ściemnia i w ogóle nie jeździ?
Nie wiem, gdzie i komu mówi(ł) ten łeb(ACZ), że jeździ na wyjazdy z kibicami, bo ja go przez ponad 30 lat nigdzie nie zapamiętałem, ale może pojawiać się na meczach na Legii np. na 'vip-ach'/starej "krytej", gdzie o 'kiboli' ciężko.
W wolnej chwili poszukam starego materiału prasowego, który, jak wierzę, zamknie temat "kreta" w klubie kibica i byłego kierownika drużyny (też z inną dyskretną funkcją) oraz samozwańczego "króla kibiców", bOBO(wskiego), z których próbujecie robić "kibolskie legendy", a niecierpliwych odsyłam do teczek w IPN obu karierowiczów, którzy regularnie przegrywają wybory z list poPAPRAŃCÓW w W-wie.

Psiak pisze:
21.11.2019, 10:56
DoZo(L)e... pisze:
18.04.2019, 23:44
Po nerwowych reakcjach toW. "rozpierdolA" oraz pRzedszkolaka "whiskeyA" wnioskuję, że w temacie dolnośląskich plotek ws. 'fesTowania' widzewskiej legendy, bOLA (w z.k. w Nysie) jest coś na rzeczy.
coci pisze:
27.03.2019, 22:49
Piąty, nie piąty. Trafiliście nas i tyle. Ale od tego MC-a w Częstochowie to już dosyć regularnie dostawaliście (L-ZS) od nas lanie (m.in. kadra, Ursus, Legia 2, Olsztynek). Byłeś Foxx ;) ?
Bez spiny.
Pozdrawiam uczestników.
Byłem tu i ówdzie, ale wymienione przez ciebie hasłowo zdarzenia mają zdecydowanie więcej wspólnego z legendami (w 1. i 3. znaczeniu z
[link]) niż z "legendarnymi kibolami".

Jeśli byłeś uczestnikiem powyższych spotkań, to wiesz najlepiej, że na kadrze w czasie waszej najlepszej passy zdarzało się, że animuszu starczało wam np. do Sochaczewa (POL-LUX) lub Łowicza (POL-BUL), gdzie zrobiliście sobie sesję zdjęciową w groźnych "kominach" (tak, chcieliście zapłacić za nasze taksówki ..., ale nie z góry ;).
W Ursusie pozostałem jako jeden z nie(L)icznych, którzy się na was (mocno spóźnionych!) doczekali [główna grupa z W-wy pojechała wcześniej do domu, ale to akurat nie wasza wina, choć przypomnę, że trudno was było w tamtych latach spotkać w W-wie i okolicach (wbrew insynuacjom kryptopolonisty, jANTYCHa w jego "zinie zinów")], ale jak miejscowi fani wyrzucili przez płot swoje 'brechy' zamiast strącać was nimi z ogrodzenia, postanowiłem popatrzeć na dalsze wydarzenia z boku.
Na meczu rezerw, gdzie "zdobyliście" pustą(!) Żyletę, biliście się z Legią przy bramie w kilkukrotnej przewadze [i "żeniliście kosy"(!), choć faktem też jest, że z naszej strony poleciał jakiś fajerwerk], bo przywołany już w tym temacie kibic zawrócił przed "krytą" nasze pozostałe linie okrzykami, że to milicyjna prowokacja.
W Olsztynku natomiast kilku obserwatorów od was włączyło się do konfrontacji i w efekcie 21 z Legii biło się z blisko trzydziestką arkowców (widać to na filmie nakręconym z płyty boiska, który nie jest tak popularny jak ten z "uwagi").

Nie mamy w zwyczaju opisywać sytuacji, których karalność nie uległa przedawnieniu, ale chyba czas najwyższy nieco odbrązowić mit "mafii z Ejsmonta", bo "Arka z tvn-u" zaczęła się kończyć się w momencie waszego parcia na szkło ("To my, rugbyści" itp.).

Oczywiście ktoś może zarzucić mi szukanie tanich wymówek, ale myślę, że nie zrobi tego kolega MEGAFONa, który (z tego co pamiętam - w ogólnopolskiej prasie!) tłumaczył się rezerwowym "garniturem" w kwestii lania po POL-FRA.
Bez "spinki" pozdrawiam uczciwych uczestników, szczególnie - rozjechanego przez swoich na pewnej benzynowej stacji, o którym mi przypomniał FOXX. :)
Psiak pisze:
11.04.2019, 10:57
Ktoś tam wyżej sadził się do Foxa, po tym jak prostował relacje R.
Ja np. po prawie dwudziestu pięciu latach dowiedziałem się, że Arka pogoniła nas przed meczem w Paryżu na Fra-Pol w 95r.
Ja rozumiem, że tą samą sytuacje można widzieć różnie, no bo wiadomo pkt. widzenia zależy od pkt. siedzenia. Pomijam też błędnie podane nieistotne szczegóły typu miejsce parkowania, czy kolejność przejazdu autokarów, ale sam opis awantury nijak ma się do rzeczywistości. Nie było czegoś takiego przed meczem jak atak Arki na stojącą Wisłę, pogonienie jej i rozbicie szyb w autokarze. Nie mogło być, z jednej prostej przyczyny: to Wisła zaatakowała z jednej strony, a Pogoń - jak sie okazało później - z drugiej, i cała awantura miała miejsce pod autokarami Arki i Cracovii, a wiec kilkadziesiąt metrów od naszego autokaru , pod którym w tym czasie spokojnie przebywało kilkanaście osób. Dodatkowo jakieś nasze stwierdzenia "jak my teraz do domu wrócimy?" Biorą tu już to, co działo sie po meczu: Stoisz niby obity i zastanawiasz się jak wrócisz do domu, mając w zanadrzu alternatywę w postaci drugiego autokaru?
Zbyszek (lub Zbigniew, bo "to te same imie" ;) ewidentnie ma problemy z pamięcią [co on sam sugeruje ws. zgody z USZO7em (Czy ten nie został 'odpulony' z Bułgarskiej przez Ś+P SURÓWĘ za "wałki"?)]. Notorycznie myli Legię z Pogonią (historyjki z Poznania i Paryża), a w drugą stronę - 'w*******' przy okazji meczu 'RepRy' w Zabrzu przypisuje milicji.
Jestem ciekaw, czy ten występ w bunkrze z lisievitz'em to objaw megalomanii, czy też efekt "potłuczonej" głowy na parkingu przy McDonaldsi'e.
Ja nie twierdzę, że Legii z Pogonią nie było, jak również nie mógłbym stwierdzić, że nie było z nami Jagielloni. Po awanturze twierdzono, że Legia była, ale ponieważ Pogoń/Wisła/Arka/Cracovia to były główne grupy, które brały udział w awanturze, stąd odniosłem się jedynie do nich.
Nigdy np. nie przypuszczałbym, że w autokarze Arki jechało parę osób z Cracovii, o czym wspomniał R, choć z drugiej strony wziąść pod uwagę rodzaj sprzętu, z jakim Arka wyskoczyła ze swojego autokaru, można było się w zasadzie domyślić.
A ja twierdzę, że RYBAK powiedział 'lisievitz'owi' w bunkrze, że w Paryżu "tłukł" Legię (podobnie na sektorze gości w 'posen' ;), a było trochę inaczej oraz, że był ochroniarzem na nieistniejącym już (w ramach jego 'deal'u' z krauze?) stadionie na Eismonta, co wystawia mu odpowiednie świadectwo.

A' propos. Czy to prawda, że w innym wywiadzie, udzielonym "świerszczykowi - tmk", przyznał się do tego, że swoją bandę stworzył ze znajomych, którzy nie byli arkowcami, co jest tak jednoznacznie odbierane w obecnych czasach?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 25.11.2019, 16:47

FlorianT pisze:
25.11.2019, 13:27
Dozo, jedna taka rzecz, jeden z moich pradziadkow lezy wsrod innych Powstancow Wielkopolskich Wez nie depcz godnosci tych ludzi, ktorzy oddali swe mlode zycia za to aby Poznan byl Poznaniem, a nie jakims posen. Ogarniasz?!
Gratuluję pradziadka, ale mógłbym "odbić piłeczkę" nt. ofiary mojej rodziny. Umówmy się, że jeśli przekonasz wszystkich krajan z WLKP, aby zaprzestali określać polską, bohaterską, sto(L)icę mianem "azji" (był to powód, dlaczego zacząłem używać niemieckich odpowiedników dla nazw miast w PL leżących w czasie IIWŚ w obrębie III rzeszy!), to solennie obiecuję powrócić do prawidłowej nomenklatury. Pasuje?!

I druga "taka rzecz": Weź zorganizuj i "wklej" tu 'skany/foty' archiwalnego (raczej "plumplum18" nie powinien mieć pretensji ;), całego wywiadu RYBAKa w "tmk", którym zachwycają się młodociani czytelnicy w innym temacie tego forum.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Legendarni kibole

Post autor: rozpierdol » 25.11.2019, 17:04

Staram się nikogo nie obrażać ale ty naprawdę jesteś jebnięty i to mocno.Dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu więc dziwię się że komukolwiek chce się tu jeszcze prowadzić z tobą dyskusję.
1910

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Legendarni kibole

Post autor: Towariszcz Komandir » 25.11.2019, 17:26

Skąd brałeś chłopaków, którzy byli rekrutowani do Waszej ekipy? To przecież były czasy, gdy w ogóle nie było mody na takie sprawy. Wy wytyczaliście jednak nowe trendy.

ZR: ''Wciągając w to wszystko kumpli, którzy ze mną trenowali, a nie byli w ogóle kibicami, miałem pełną świadomość co robię. Chodziło mi o zebranie bandy takiej, na którą nie będzie siły w kraju. Zacząłem robić treningi dla kibiców, którym się to spodobało, a chłopaki naprawdę mieli potencjał i wkładali w to całe swoje serce. My z marszu daliśmy Arce taką siłę, że to człowieku było coś niewyobrażalnego na tamte czasy. Powtarzałem im wiecznie i do znudzenia - jeśli chcemy być mocni - musimy trenować. Założyliśmy więc sekcję - swoją szkółkę, w której trenowali tylko i wyłącznie kibice(...) Początkowo nasza sztywna grupa liczyła 25-30 osób.''
:lol:

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 25.11.2019, 18:15

rozpierdol pisze:
25.11.2019, 17:04
Staram się nikogo nie obrażać ale ty naprawdę jesteś jebnięty i to mocno.Dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu więc dziwię się że komukolwiek chce się tu jeszcze prowadzić z tobą dyskusję.
Czy to ma być twoja kolejna odpowiedź ws. "legendarnego widzewiaka", bOLO/A oraz jego "elitarnego towarzystwa" w zk Nysa, o czym snują opowieści na Dolnym Śląsku?

Towariszcz Komandir pisze:
25.11.2019, 17:26
Skąd brałeś chłopaków, którzy byli rekrutowani do Waszej ekipy? To przecież były czasy, gdy w ogóle nie było mody na takie sprawy. Wy wytyczaliście jednak nowe trendy.

ZR: 'Wciągając w to wszystko kumpli, którzy ze mną trenowali, a nie byli w ogóle kibicami, miałem pełną świadomość co robię. Chodziło mi o zebranie bandy takiej, na którą nie będzie siły w kraju. Zacząłem robić treningi dla kibiców, którym się to spodobało, a chłopaki naprawdę mieli potencjał i wkładali w to całe swoje serce. My z marszu daliśmy Arce taką siłę, że to człowieku było coś niewyobrażalnego na tamte czasy. Powtarzałem im wiecznie i do znudzenia - jeśli chcemy być mocni - musimy trenować. Założyliśmy więc sekcję - swoją szkółkę, w której trenowali tylko i wyłącznie kibice(...) Początkowo nasza sztywna grupa liczyła 25-30 osób.''
Gdzieś znajdę jeszcze w sieci resztę/całość tego wywiadu ze Zbigniewem vel. Zbyszkiem a.k.a. ZBYCHem, w celu odszukania innych kontrowersyjnych treści?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Legendarni kibole

Post autor: rozpierdol » 25.11.2019, 18:27

Nie możesz po prostu sobie kupić zamiast żebrać o skany na forum?Jak nie masz to podaj numer konta i ci kopsnę te 10 zł.
1910

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Legendarni kibole

Post autor: Towariszcz Komandir » 25.11.2019, 19:20

DoZo, przepisałem ten fragment. Wątpię czy w sieci coś znajdziesz.
:lol:

60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Legendarni kibole

Post autor: 60sekund » 25.11.2019, 20:38

DoZo(L)e... pisze:
25.11.2019, 18:15
]
Gdzieś znajdę jeszcze w sieci resztę/całość tego wywiadu ze Zbigniewem vel. Zbyszkiem a.k.a. ZBYCHem, w celu odszukania innych kontrowersyjnych treści?
Wydasz 10 złotych a wybi(cw)eLisz się ze wszystkich porażek stoLcowników z tamtych lat. JakBYŚ już zdobyła te skany to przeloguj się czasami na drozdowiAKa , jak piszesz z dwóch kont to tak jakbyś dojebał komuś poczwórnie.Ewentualnie pomysł nad nowym nickiem,w jedności siła. Do końc@ !!!

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 25.11.2019, 22:13

Towariszcz Komandir pisze:
25.11.2019, 19:20
DoZo, przepisałem ten fragment. Wątpię czy w sieci coś znajdziesz.
To napisz przynajmniej, czy jest tam coś nt. zysków z zapowiadanej książki tzn. czy ZR przekaże wszystko na obecną ekipę gdynian, czy w ramach 'AMF' ... zatrzyma dla siebie. :)

rozpierdol pisze:
25.11.2019, 18:27
Nie możesz po prostu sobie kupić zamiast żebrać o skany na forum?Jak nie masz to podaj numer konta i ci kopsnę te 10 zł.
Nawet gdyby w tym periodyku zaczęli publikować wiezienne perypetie "legendy" 'eRTeeSu', bOLA, to i tak bym tego nie kupił/ował, bo z tego co pamiętam, 'tmk' na początku przez jakiś czas nie 'pikslował'/zasłaniał twarzy i innych charakterystycznych cech wyglądu (tatuaże czy elementy garderoby) u sprawców penalizowanych czynów, a nawet obecnie pomaga milicji w łapaniu piłkarskich chuliganów na obiektach/rozgrywkach niższych lig, gdzie nie ma monitoringu. Tak, więc lepiej wpłać swoją dyszkę na pomoc dla pomawianych przez twoje "60-tki" normalnych widzewiaków, a nie dorabiaj "ormowca", jA-jA-jA-wORa. ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Legendarni kibole

Post autor: rozpierdol » 25.11.2019, 22:43

No to w takim razie co cię interesuje kto tam udziela wywiadów i co mówi??

Prawie całe forum ci ciśnie a ty dalej tu siedzisz.Pisaniem całymi dniami na internetowym forum raczej nie zdobędziesz szacunku u kolegów z trybun.
1910

Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wielki Widzew » 26.11.2019, 10:16

Legia wtedy kilkukrotnie dostała w******* od Arki to teraz trzeba szukać ''kontrowersyjnych treści'' czyli po prostu dziury w całym.
Typowe dla megalomanów ze stolycy którzy nigdy nie potrafią się przyznać do porażki nawet po ponad 20 latach.
Przecież to co wypisuje tu dozo to jest kabaret i dziwię się że nikt poważny z Legii nie ustawił go jeszcze do pionu.
j**** 60tki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej Buła, banach3, Habla, JKZS, yazzar i 154 gości