www.warhouse.pl

Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
staramysz
Posty: 21
Rejestracja: 23.09.2009, 07:28

Re: Legendarni kibole

Post autor: staramysz » 18.01.2010, 16:55

Wyczytałem iedyś że "Wolf" zabił kiedyś w jakieś jednostce wojskowej kibica Odry Wodzisław sprawa ucichła i nie miał z tego podobno żadnych problemów.
Mógłby ktoś te info zweryfikować?



Belchatowianin
Posty: 21
Rejestracja: 12.09.2009, 23:13
Lokalizacja: Brunatna Stolica

Re: Legendarni kibole

Post autor: Belchatowianin » 20.01.2010, 21:07

Panowie ma ktoś jakieś informacje, zdjęcia o "Tycy" z Cracovii ?
Może być na pw.
Pozdrawiam.
Obrazek

ostrykrokodylec
Posty: 170
Rejestracja: 30.10.2009, 14:47

Re: Legendarni kibole

Post autor: ostrykrokodylec » 20.01.2010, 21:24

a po ch** Ci jego zdjęcia ? adres i komórkę też chcesz ??

pojebało niektórych

dominik1
Posty: 73
Rejestracja: 20.09.2009, 21:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: dominik1 » 20.01.2010, 22:15

ostrykrokodylec pisze:a po ch** Ci jego zdjęcia ? adres i komórkę też chcesz ??

pojebało niektórych Zajmujemy się serwisem TV. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naprawą telewizorów – w tym także LCD – aparatów i kamer cyfrowych oraz laptopów. Nasza firma działa na rynku serwisów sprzętu elektronicznego od roku 1999. W tym czasie zdobyliśmy nie tylko cenne doświadczenie, ale też pozyskaliśmy grono zadowolonych i stałych Klientów. Wieloletnie doświadczenie i pasja, jaką jest elektronika, pozwalają nam działać szybko i sprawnie.

Na przestrzeni lat działalności nasza firma zdobyła certyfikaty zaświadczające o kompetencjach i jakości usług jakie świadczymy.

aleś ku*** jest kozak -temat brzmi legendarni kibole a tyca niewątpliwie takim jest nie wszyscy musza wiedzieć wszystko o jego przeszłosci i że to zakazany temat -chłopak zapytał więc tłumacz mu na PW a nie jebiesz go jakby musiał przeczytać KIBOLWEDIE w całości -zrozumcie że niektórzy tu to młodzi którzy sie ucza i nie trzeba ich od razu j**** a jedynie poinformować ---kiedys to my bedziemy wiedzę czerpac od nich!!!!

rowerzysta85
Posty: 146
Rejestracja: 22.10.2008, 13:02

Re: Legendarni kibole

Post autor: rowerzysta85 » 20.01.2010, 22:25

Nie ma się co niepotrzebnie spinać, zwłaszcza że Metal czy Tyca to (jakkolwiek dziwnie to zabrzmi ) osoby niemal...publiczne, a ich zdjęcia łatwo można znaleźć w internecie.

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Legendarni kibole

Post autor: yeyo » 20.01.2010, 22:27

tym bardziej ze i tak na tym forum przewijało sie to zdjęcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

Belchatowianin
Posty: 21
Rejestracja: 12.09.2009, 23:13
Lokalizacja: Brunatna Stolica

Re: Legendarni kibole

Post autor: Belchatowianin » 20.01.2010, 22:33

Po prostu chciałem się dowiedzieć co nie co o tej osobie, bo jakby nie było jest to osoba, choć troche publiczna. :)

a teraz ładnie ostrykrokodylec otrzyj pot z czoła i nie spinaj się tak :)
bez odbioru.
Obrazek

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Legendarni kibole

Post autor: JSC » 20.01.2010, 22:45

Ale po co Ci jego zdjęcia? Możesz sobie na necie pooglądać jak dobrze poszukasz.
Obrazek

Abrakadabra1947
Posty: 130
Rejestracja: 18.01.2010, 21:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: Abrakadabra1947 » 20.01.2010, 22:53

Tyca - jeden z pierwszych przerzutów z lat 90-tych, ostatnio wystąpił w dokumencie "Wojny na stadionach" oraz zakazał chodzenia w barwach Lecha na mecze Cracovii z czego szybko się wycofał.
Wrocław - stolica Śląska

Belchatowianin
Posty: 21
Rejestracja: 12.09.2009, 23:13
Lokalizacja: Brunatna Stolica

Re: Legendarni kibole

Post autor: Belchatowianin » 20.01.2010, 22:56

oo właśnie, chodziło mi bardziej o coś takiego co napisał Abrakadabra1947 a nie same zdjęcia.
Źle napisałem i tyle.
Pozdro
Obrazek

2mastercard
Posty: 18
Rejestracja: 10.01.2010, 15:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: 2mastercard » 20.01.2010, 23:22

Kiedyś ten temat był fajnie opisywany na tym forum przez ludzi, którzy nestety już chyba tutaj nie zagladają.
Dokładnie tak jak niektórzy mówią Metal, Tyca, Sabra, Rybak, Uszol to postacie dość medialne więc nie ma co sie spinać za ostro.

Wolf - był ostrym zawodnikiem, z tego co wiem zdobywał "górkę" na Ejsmonda w 1984r. Ponoć niezły wariat, kroczył własnymi ścieżkami, a jego śmierć to porachunki biznesowe między "ludzmi z miasta". Znajomy Andrzeja Gołoty, wspólnie ostro imprezowali w Sopocie w końcu lat 80-tych.

Mógłby ktoś napisać o Prendolu z Lecha (czasy Uszola) oraz o Abbadonie z Cracovii, postaci dość mocno owianej tajemnicą po śmierci.

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Legendarni kibole

Post autor: Leszek Piesek » 20.01.2010, 23:27

najlepsze jest to ze ja juz pare dobrych lat temu slyszalem, teraz juz wiem ze to plotka, ze Uszol to juz nie zyje bo go ojciec zabil mlotkiem czy cos takiego, u was tez chodzily takie bujdy ?
Obrazek

M.1906
Posty: 412
Rejestracja: 27.02.2007, 11:39

Re: Legendarni kibole

Post autor: M.1906 » 20.01.2010, 23:52

Leszek Pies : z tą śmiercią to kompletna bujda U. żyje i z powodzeniem radzi sobie w mma.

[link]

a oto pan U. niewątpliwie legenda na Lechu,ale to już informacja dla młodszych kibiców.
0,75 l. pisze:Ja Ci powtarzam jeszcze raz,ze nie trzeba sie bac arabow,murzynow w Polsce,bo oni nie przyjada.Gadalem z nimi i oni nawet nie wyobrazaja sobie czegos takiego,zeby do Polski jechac,bo po c***.

1920RaciboRz
Posty: 80
Rejestracja: 10.01.2010, 20:08

Re: Legendarni kibole

Post autor: 1920RaciboRz » 21.01.2010, 01:45

wraz z wejściem komercji na trybuny U odpuścił, z tego co słyszałem mu nie były w smak układy z zarządem itp druga sprawa to ma chyba dość długi zakaz. Nie chcę siać fermentu więc jak coś zamuliłem to sorki
Niebieski Racibórz, Niebieskie ulice,
Niebieskie osiedla, Niebieskie życie
Niebieskie seRca a środku bije Niebieska eRka

gat
Posty: 99
Rejestracja: 13.09.2009, 13:45

Re: Legendarni kibole

Post autor: gat » 21.01.2010, 01:59

Coś odnosnie Wolfa z Lechii. Mimo ze jestem z Arki coś napisze. Koleś zawsze przesiadywał w Jelitkowie na tostach,Wariat kiedys na meczy Ogniwa rugby odgryzł kolesiowi ucho na trybunie, ogolnie wariat chodzil z moja matka do jedynki w sopocie. Dostal kulki na Kamionce od chlopakow z miasta za swoje grzechy i tyle. Legenda Wolfa mimo tylu lat trwa.
[link]

EloFelo
Posty: 29
Rejestracja: 04.01.2009, 10:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: EloFelo » 21.01.2010, 16:08

Artykuł o Uszolu w niemieckiej gazecie :)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Artykuł o Sabrze
[link]
[link]
Obrazek
Kolumbijski katar, zamiast burackiej fety

jżs
Posty: 48
Rejestracja: 11.01.2010, 14:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Legendarni kibole

Post autor: jżs » 21.01.2010, 16:21

Co do Sabry z Cracovii jeszcze to:

[link]

Pierwszy na top liscie poszukiwanych przez wydział kryminalny w Krk

pozyczdyche
Posty: 288
Rejestracja: 06.01.2009, 09:13

Re: Legendarni kibole

Post autor: pozyczdyche » 21.01.2010, 16:34

EloFelo pisze:Artykuł o Sabrze
[link]
[link]
Przecież to jest tak małe, że można sobie wzrok popsuć czytając!
mój hajs, to moja rzeczywistość
Dumny Polak pisze: róbcie zapasy, które wystarczą wam, waszej rodzinie minimum na 3 miesiące. Róbcie zapasy, a naprawde nie pożałujecie. Wystarczy od dziś przez każdy miesiąc wydawać nawet to 50zł na zapasy i już będziecie z przodu, jak wszystko nadejdzie ...

jżs
Posty: 48
Rejestracja: 11.01.2010, 14:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Legendarni kibole

Post autor: jżs » 21.01.2010, 16:39

pozyczdyche pisze:
EloFelo pisze:Artykuł o Sabrze
[link]
[link]
Przecież to jest tak małe, że można sobie wzrok popsuć czytając!
Kliknij a obrazek to się powiększy, i wtedy da się bez problemu przeczytac, chyba ze masz problem z wzrokiem. To wtedy poprostu przenies sobie ten obrazek na pulpit i sobie mozesz pwoiekszyc w sekunde. Tak cięzko?

Brist
Posty: 150
Rejestracja: 26.11.2009, 18:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: Brist » 21.01.2010, 20:58

EloFelo pisze:Artykuł o Uszolu w niemieckiej gazecie :)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Artykuł o Sabrze
[link]
[link]

Ten tekst o Uszolu mozna gdzies znalezc w jezyku polskim?

parówa
Posty: 23
Rejestracja: 04.10.2009, 21:24

Re: Legendarni kibole

Post autor: parówa » 21.01.2010, 21:59

Leszek Piesek pisze:najlepsze jest to ze ja juz pare dobrych lat temu slyszalem, teraz juz wiem ze to plotka, ze Uszol to juz nie zyje bo go ojciec zabil mlotkiem czy cos takiego, u was tez chodzily takie bujdy ?

Z ręki ojca zginął Prendol

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Re: Legendarni kibole

Post autor: Romano » 22.01.2010, 15:57

gat pisze:Coś odnosnie Wolfa z Lechii. Mimo ze jestem z Arki coś napisze. Koleś zawsze przesiadywał w Jelitkowie na tostach,Wariat kiedys na meczy Ogniwa rugby odgryzł kolesiowi ucho na trybunie, ogolnie wariat chodzil z moja matka do jedynki w sopocie. Dostal kulki na Kamionce od chlopakow z miasta za swoje grzechy i tyle. Legenda Wolfa mimo tylu lat trwa.
Wolf nie żyje już z 18 lat i raczej nie pisz o czasach których nie znasz.Po pierwsze ,,Tosty'' to była zwykla pijalnia piwa blisko plaży ale w Sopocie a nie Jelitkowie.Możesz mi wierzyć że spotkać tam Wolfa to jak trafić dobrą wygrana w totka:)Co by nie mówić chlop miał duze pieniądze i preferował lokale w okolicy Monciaka a nie pijalnie piwa.Zastrzelony nie został na żadnej Kamionce tylko przed blokiem w którym mieszkał na Wyścigach ok 2 w nocy.Za co i kto to mozesz sie domyslac bo sprawców nie wykryto.Był postacią kontrowersyjną ale w aspekcie kibicowskim kompletny wariat i jak nikt inny zapracował solidnie na swoją legende

ruda1ksg
Posty: 5
Rejestracja: 01.10.2009, 10:40

Re: Legendarni kibole

Post autor: ruda1ksg » 23.01.2010, 10:33

COLUMB pisze:Dla mnie ciekawa postacią jest Hetman kibic Ruchu a jak sam przydomek wskazuje wcześniej fan Zamojskiego Hetmana. Z tego co mi wiadomo To Hetman wyprowadził się z Zamościa na Górny Ślonsk i tam zaczął aktywnie uczestniczyć w ruchu kibicowskim na Cichej. To właśnie za sprawą Hetmana powstały przyjazne kontakty na linii Zamość-Chorzów.Do tej pory można trafić na zdjęcia z meczy Hetmana lub Ruchu gdzie są widoczne barwy obydwóch ekip. To co napisałem to zbiór moich informacji i mam nadzieje,że za bardzo nie różnią się one z prawdą,jeśli tak to proszę o sprostowanie.
Jakiś czas temu może ze 2 lata(dokladnie nie pamiętam) o Hetmanie poświęcono prawie całą stronę w "Fakcie". A dokładnie, jak to kiedyś odwiedził pewnego psa który rozpracowuje piłkarskich kibiców.

Lucjan Mostowiak
Posty: 48
Rejestracja: 25.11.2009, 23:05

Re: Legendarni kibole

Post autor: Lucjan Mostowiak » 23.01.2010, 13:21

Ten artykuł w fakcie o Hetmanie pojawił się zaraz po pamiętnej awanturze w Chorzowie Ruch - ŁKS

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Legendarni kibole

Post autor: Świąteczny Karp » 23.01.2010, 17:23

Lucjan Mostowiak pisze:Ten artykuł w fakcie o Hetmanie pojawił się zaraz po pamiętnej awanturze w Chorzowie Ruch - ŁKS
Być może było więcej tych artykułów, ale ten, o którym mówili powyżej to jakoś 2006 rok. Czas, gdy do kibiców Ruchu, szczególnie tych z NRŚL, przypierdolił się nieustraszony Mariusz D.- rambo śląskiej policji, a prywatnie damski bokser i złodziej w markecie budowlanym.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

Pęku
Posty: 20
Rejestracja: 12.01.2010, 20:51

Re: Legendarni kibole

Post autor: Pęku » 24.01.2010, 01:29

cyt:
Z tych słynniejszych słyszałem to można wymienić : Megafon , Rybak (Arka) , Dufo , Wolf , Grabarz (Lechia) , Bosman, Rouen (Legia ) , Benito (Polonia) , Uszol (Lech ) , Hetman (Ruch) , Metal , Sabra, Tyca (Cracovia) , Cygan , Wesoły , Misiek (Wisła) ,Kotlet (Śląsk).

Można prosić coś więcej na temat Benito ?

ZgreddyBoy
Posty: 42
Rejestracja: 29.01.2009, 21:43

Re: Legendarni kibole

Post autor: ZgreddyBoy » 24.01.2010, 12:40

Pęku pisze:cyt:
Z tych słynniejszych słyszałem to można wymienić : Megafon , Rybak (Arka) , Dufo , Wolf , Grabarz (Lechia) , Bosman, Rouen (Legia ) , Benito (Polonia) , Uszol (Lech ) , Hetman (Ruch) , Metal , Sabra, Tyca (Cracovia) , Cygan , Wesoły , Misiek (Wisła) ,Kotlet (Śląsk).

Można prosić coś więcej na temat Benito ?
Benito żyje i ma się dobrze. Widziałem go niedawno. Tyle wystarczy w necie.
Z warszawskich legend to jeszcze brakuje Czarnego, Szeryfa, Japana z Polonii i Treli z Legii.

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Legendarni kibole

Post autor: Mariensztat` » 24.01.2010, 13:05

Co do legend można wymienić jeszcze Śp. Seula i Żabę z Sosnowieckiego Zagłębia.
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

rob85
Posty: 1
Rejestracja: 24.01.2010, 19:05

Re: Legendarni kibole

Post autor: rob85 » 24.01.2010, 19:06

ArcticMonkey pisze: Rouen kiedyś był legendą, ale po pewnych numerach został ostro rozjebany w Białymstoku kilka lat temu i wyniesiono go z sektora jak worek ziemniaków.
Można coś więcej na ten temat? Rouen był kiedyś jedną z bardziej znaczących postaci na Legii.

Pęku
Posty: 20
Rejestracja: 12.01.2010, 20:51

Re: Legendarni kibole

Post autor: Pęku » 25.01.2010, 21:03

ArcticMonkey pisze:Benito jest totalnie nieaktywny, po "wczasach" jakie odbył za porwanie dla okupu jakiegoś dzieciaka. Kiedyś kierował Polonistami i był szanowany, bo mimo, że było ich niewielu to nie wymiękali i starali się stawiać czoła Legii honrowo.

Za to prawdziwą legendą Polonii jest "Sławek W**********" - może ktoś o nim coś napisze?

Rouen kiedyś był legendą, ale po pewnych numerach został ostro rozjebany w Białymstoku kilka lat temu i wyniesiono go z sektora jak worek ziemniaków.

A teraz Polonia stawia stawia czoła nie honorowo?

Niedawno rozmawiałem z kibolem z Jagiellonii i opowiadam mi o grillu z Polonią W. ,że zadzwoniła do nich Legia i powiedziała że Poloniści używają sprzętu i na pewno coś szykują ,okazało się że to kolejna ze strony Legii zagrywka mająca na celu ośmieszenie Polonii,i od tej pory ma ten wspomniany kibol jak i i jego kumple jak najgorsze zdanie o Legii.

Rob1974
Posty: 68
Rejestracja: 18.03.2007, 14:04

Re: Legendarni kibole

Post autor: Rob1974 » 25.01.2010, 22:27

parówa pisze:
Leszek Piesek pisze:najlepsze jest to ze ja juz pare dobrych lat temu slyszalem, teraz juz wiem ze to plotka, ze Uszol to juz nie zyje bo go ojciec zabil mlotkiem czy cos takiego, u was tez chodzily takie bujdy ?

Z ręki ojca zginął Prendol
...chyba ojczyma - poza tym niezły z niego wariat był!
hulali po polu i pili...

2mastercard
Posty: 18
Rejestracja: 10.01.2010, 15:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: 2mastercard » 26.01.2010, 00:11

Panowie z Warszawy rodupczacie temat swoimi argumentami i kontrargumentami o honorze czy też jego braku w Polonii Warszawa, a temat tego zupełnie nie dotyczy więc miejcie troche samokrytyki i dystansu w tym aspekcie.

Pytałem się już wcześniej o legendę Cracovii Abbadona nikt jak do tej pory nic na jego temat nie napisał. Bawiąc w ostatni weekend w Krakowie tak się złożyło, że w towarzystwie znaleźli się ludzie mieniący się dość kumatymi kibicami Pasów (ponad 20 - latkowie). Otórz o Metalu, Tycy, Sabrze alians "Marchewa group" wiedza prze bogata. Na pytanie o Abaddona wręcz odwrotnie. Jedyne co pojaśnili to, to że ów nie żyjący już kibic pochodził z dolnego Prokocimia (flaga Dolna Abbadonia), był metalem i że to nie ich czasy bo on działał w latach 90-tych i że większośc ludzi znająca go, czy też wiedząca coś więcej o nim nie udziela się już na Kałuży.
Mam pytanie więc, można coś więcej dowiedzieć się o Abaddonie. Bo z czystej logiki Sabra, Metal czy inni znani to też goście działający ostro w latach 90-tych, a o Abaddonie zupełna pustka(temat utajniony) nawet wśród fanów Cracovii no chyba, że Ci "Pasiacy" wiedzieli tyle co ich kumple się dowiedzieli od dowiadujących się...

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 26.01.2010, 00:26

ciezko wywiedziec sie o Abbadonie, ja bywalem w Kraku w pierwszej polowie lat 90-tych i juz wtedy jego postac byla legendarna, wiem tylko od starszych kumpli ze na Swietych Wojnach 90 i 91 gral on pierwszoplanowa role.....
TYBET JEST SERBSKI

pająkreaktywacjia
Posty: 32
Rejestracja: 10.01.2010, 14:55

Re: Legendarni kibole

Post autor: pająkreaktywacjia » 26.01.2010, 02:54

Mam pytanie ... Czy w Kielcach byli jacyś legendarni kibice ?? Z opowieści słyszałem że do takich kibiców zaliczał się Kiler ale nie wiem czy to prawda czy fałsz

Puchatek
Posty: 16
Rejestracja: 22.01.2010, 11:24
Lokalizacja: Civitas Kielcensis

Re: Legendarni kibole

Post autor: Puchatek » 26.01.2010, 11:59

pająkreaktywacjia pisze:Mam pytanie ... Czy w Kielcach byli jacyś legendarni kibice ?? Z opowieści słyszałem że do takich kibiców zaliczał się Kiler ale nie wiem czy to prawda czy fałsz
To prawda.Kiler to żywa legenda na Koronie,aktywny chyba juz w latach 80 i bardzo w 90.Jest i był ikoną kibiców.Od paru lat przebywa na emigracji.Ja kiedys słyszalem historie ze przeszedl sie po specjalu Górnika Zabrze i nikt go nawet nie ruszyl.
BIAŁY HONOR BIAŁA DUMA !

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 26.01.2010, 12:26

Puchatek pisze:
pająkreaktywacjia pisze:Mam pytanie ... Czy w Kielcach byli jacyś legendarni kibice ?? Z opowieści słyszałem że do takich kibiców zaliczał się Kiler ale nie wiem czy to prawda czy fałsz
To prawda.Kiler to żywa legenda na Koronie,aktywny chyba juz w latach 80 i bardzo w 90.Jest i był ikoną kibiców.Od paru lat przebywa na emigracji.Ja kiedys słyszalem historie ze przeszedl sie po specjalu Górnika Zabrze i nikt go nawet nie ruszyl.
Killer w innych czasach ( kiedy na przyklad nie bylo zgody z Kszo) potrafil nam w rodku nocy w Kielcach na dworcu podrzucic flaszki i krate browara a co niektorych powyciagac z pociagu na picie w drodze na Swieta Wojne hehe.....Pamietam go na meczu na Wisle ktory Cracovia wygrala 1-0 kiedy caly mecz probowal "ogarnac" doping stojac na plocie ktory caly byl uj...towotem....gosciu byl niesamowity, pzdr gdziekolkwiek jestes!
TYBET JEST SERBSKI

Puchatek
Posty: 16
Rejestracja: 22.01.2010, 11:24
Lokalizacja: Civitas Kielcensis

Re: Legendarni kibole

Post autor: Puchatek » 26.01.2010, 13:11

nisc pisze: gosciu byl niesamowity, pzdr gdziekolkwiek jestes!
wiem ze przebywa w Anglii i regularnie chodzi na Chelsea :)
BIAŁY HONOR BIAŁA DUMA !

przetarte majtki
Posty: 77
Rejestracja: 01.03.2007, 12:45

Re: Legendarni kibole

Post autor: przetarte majtki » 26.01.2010, 15:38

nawiązując do Kilera skoro już padło :)


na pewno wiecej mogą powiedzieć na jego temat starsi koledzy z Cracovii, Arki starsi z KSP, Odry Opole a i jeszcze z Motoru :)


co do 'legendarnych kiboli' :D można w zasadzie od nas dołączyć jeszcze Synie, czas robi swoje, to już troche andrzej, wiec nie wiem czy można zaliczyć? :)
i Ty też zostaniesz andrzejem

Puchatek
Posty: 16
Rejestracja: 22.01.2010, 11:24
Lokalizacja: Civitas Kielcensis

Re: Legendarni kibole

Post autor: Puchatek » 26.01.2010, 17:08

e tam Synia wcale nie taki Andrzej,wiadomo ma swoje lata ale jak na swoj wiek to jest dobry wariat ;)
BIAŁY HONOR BIAŁA DUMA !

pająkreaktywacjia
Posty: 32
Rejestracja: 10.01.2010, 14:55

Re: Legendarni kibole

Post autor: pająkreaktywacjia » 26.01.2010, 17:18

Interesuje mnie czy ktoś z polski prowadzi - prowadził doping na Angielskich stadionach może też jacyś legendarni kibice

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ardian, Biały,, Henio Kogucik, Kijekprawdy, kumkumkum, SkalbmierzRCK i 274 gości