Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Legendarni kibole

Post autor: Winkler » 12.01.2020, 11:22

[quote=DoZo(L)e...

Romano pisze:
25.12.2019, 21:46
(...) Ty chcesz,aby tutaj były osoby,co ś.p.Bola znali czy 20-30 lat temu Miśkę i Limahla????Chyba wolne żarty ...
Znałem Miskę i Limahla więc są i czasem z nudów czytają co się tu wypisuje 😊
Jeżeli NAROŻNIAK nie ma wiedzy w temacie "kariery" bOLO/A w nyskim "kryminale" oraz nie chce rozpisywać się ws. kulinarnej indolencji mIŚKI, to może Ty napiszesz coś ciekawego o widzewiakach, KAROLu, ANTALu lub KUBIE tzn. czy skończyli, jak bOLO, czy przetarli szlak jEDRASowi, cIASTKOWI, gĄSIORowi itp. albo przynajmniej naświetlisz kulisy emigracji (chyba w latach komuny) wiślaka, CYGANa.(quote)
O ile Antała nie lubiłem,Karol wyprzedził kibicowską ówczesną epokę o minimum 20 lat,o tyle szarganie opinii Kubie jest zwykłym kurewstwem.I oczywiście wszyscy mają teraz dopisek "ś.p.",co celowo wykorzystujesz.
PS.Jedyne gratulacje to ze znajomości języka niemieckiego,jednak zaczyna mnie mdlić ten poziom ataków...



krzysiekk
Posty: 24
Rejestracja: 18.10.2010, 09:41

Re: Legendarni kibole

Post autor: krzysiekk » 12.01.2020, 12:03

Winkler pisze:
12.01.2020, 11:22

O ile Antała nie lubiłem,Karol wyprzedził kibicowską ówczesną epokę o minimum 20 lat,o tyle szarganie opinii Kubie jest zwykłym kurewstwem.
DoZo(L)e jestes zwykła k...ą

N'08
Posty: 192
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Legendarni kibole

Post autor: N'08 » 12.01.2020, 14:37

DoZo(L)e... pisze:
12.01.2020, 08:38
KoziBobek pisze:
09.01.2020, 08:28
Znany kibol Legii, obecnie spiker u nich zbulwersowany ze jakiś powiat nie daje kasy na lewacki spęd Owsiaka
https://twitter.com/Jurasmma/status/1214993827288797184

A Żyleta za miesiąc będzie mu grzecznie odpowiadać
Ten twój "znany kibol" kibicował publicznie niedawno policji (jak mu ukradli samochód), murzynom (m.in. tym, których poznał w pracy), obraca(ł) się z podobnym(i) o wątpliwej reputacji [i ex-cybrefan(i) jak kaleka pJUS, wspierający np. żydów jest/są najmniej kontrowersyjny/i z jego towarzystwa], więc poparcie "konferansJera" z Ł3 dla żydokomunistycznej, pijarowej hucpy owsi(A)ków na koszt polskiego podatnika może zaskakiwać raczej tylko amatora odchodów capa.

Romano pisze:
25.12.2019, 21:46
(...) Ty chcesz,aby tutaj były osoby,co ś.p.Bola znali czy 20-30 lat temu Miśkę i Limahla????Chyba wolne żarty ...
Znałem Miskę i Limahla więc są i czasem z nudów czytają co się tu wypisuje 😊
Jeżeli NAROŻNIAK nie ma wiedzy w temacie "kariery" bOLO/A w nyskim "kryminale" oraz nie chce rozpisywać się ws. kulinarnej indolencji mIŚKI, to może Ty napiszesz coś ciekawego o widzewiakach, KAROLu, ANTALu lub KUBIE tzn. czy skończyli, jak bOLO, czy przetarli szlak jEDRASowi, cIASTKOWI, gĄSIORowi itp. albo przynajmniej naświetlisz kulisy emigracji (chyba w latach komuny) wiślaka, CYGANa.

laputadelcapitol pisze:
24.12.2019, 13:54
Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:50

Przeczytałeś w ogole to co napisales? Gdybys był chociaż byle szeregowym szczurem w tym Wrocławiu to doskonale byś wiedział, że nie było ekipy bardziej zapatrzonej w Wisłę i podnieconej „zarabianiem pieniedzy” i naszą jazdą na ostro niż Śląsk, pomijając już to że musieliśmy za nich wielokrotnie załatwiać ich sprawy miastowe oraz kibicowskie (np Szwecja). Nie chce mi się wdawać w głębsza dyskusje i wywlekać spraw z czasów zgody, bo nie o to tu chodzi ale masowe przeprowadzki we Wrocławiu po naszym olaniu Śląska i pare innych komicznych sytuacji wyczerpują temat całkowicie i to, że potem jeden kondom z drugim postanowił zajebać szpagat nic tu nie zmienia.
Posłuchaj mnie kurewko, to że kilkanaście osób z Wrocławia podniecało się WSH, nie oznacza ze ja się kiedykolwiek podniecałem, ba, gdybyś ogarniał język polski, dałbyś radę to zrozumieć z mojego wpisu. Trzym ryj krótko szmato, bo jak ja zaczynałem jeździć czy pierwszy raz „leżałem” to ty za futro na Prądniku opierdalałeś gały kolegom. Sram na Wisłę, od dobrych 12 lat z frajerami jak wy nie mam nic wspólnego. Wielka Wisła hahahha, dobre. Dobrze że kajtki które tam teraz rozdają karty skończyli z wami zgodę. Komicznie, że szpagat dla ciebie nic nie zmienia. Ty tępa ruro nie widzisz, że wasza czołówka tak jak i psychofajek prowadziła pamiętniczki? Jesteście razem z tymi pizdami z Chorzowa chyba pierwszą ekipą nastawioną na rozjebanie od samego powołania. Gangsterki ku*** ich mać. Tfu ci na ryj.
Liczę, że nieLubiący stolic (m.in. Dolnego Śląska) wyjaśni, czy ta historia była kanwą scenariusza filmu z 'link'ów' poniżej, którego prawdopodobnie 'sequel' pt. "bed boy" kręci właśnie milicjofilka, partycja vegINa.

[link]

[link]



I mały OT:
Bojówkarz Wisły oskarżony o pedofilię?!
3 października 2019 Michał

Ruszył proces osób oskarżonych o dokonanie krwawego ataku na Miłosza B., do którego doszło pod koniec stycznia 2018 roku w rejonie ul. Teligi na krakowskim osiedlu Prokocim. Młody mężczyzna związany był ze środowiskiem pseudokibiców Cracovii. Jego oprawcy (pseudokibice Wisły Kraków) zadali mu ciosy ostrymi narzędziami takimi jak maczety i siekiery. W wyniku odniesionych ran Miłosz B. zmarł 1 lutego 2018 roku w szpitalu. Zabójstwo to nie jest jednak jedyny zarzut jaki stawiany jest oskarżonym.

W rozpoczętym procesie oskarżonych jest pięciu mężczyzn. Najmłodszy z nich urodził się w 1998 roku, a najstarszy dziesięć lat wcześniej. W tle całej sprawy pojawia się wątek posiadania narkotyków, przestępstw skarbowych oraz seksu z osobą poniżej 15. roku życia. Co ciekawe wśród osób, które zasiadły na ławie oskarżonych znaleźli się też byli pracownicy klubu Wisła Kraków.

Zabójcy Miłosza B. określani są jako „młodzi sharksi”, ponieważ w opinii śledczych stanowić mieli część struktur Wisła Sharks, bojówki pseudokibiców „Białej Gwiazdy”, która uznawana jest za zorganizowaną grupę przestępczą. Gangiem przez lata kierował Paweł M., ps. „Misiek”, który finalnie zdecydował się współpracować z prokuraturą i złożyć zeznania obciążające jego dawnych kompanów.


Mężczyźni, którzy dokonali krwawego ataku na Prokocimiu, usłyszeli również zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, której celem było popełnianie przestępstw przeciwko zdrowiu, życiu i mieniu. W treści aktu oskarżenia znalazły się również zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych oraz skarbowych.

Wśród oskarżonych znalazł się 20-letni Maciej K., który nie przyznaje się do dokonania zbrodni przy ul. Teligi. Potwierdził jednak, że posiadał 240 gramów marihuany. Tłumaczył on, że kupił taką ilość narkotyków, ponieważ lubi palić marihuanę, co pomagać ma mu na ból kręgosłupa.

– Kupiłem większą ilość za cenę promocyjną, to mi się opłacało. Nie stać mnie było na to, aby dziennie wydawać 30-60 złotych na marihuanę – powiedział Maciej K., który za nabytą hurtowo marihuanę miał zapłacić około 15 złotych za gram suszu. Wyjaśnił on, że nie chciał brać standardowych środków przeciwbólowych, aby nie obciążać wątroby. Mężczyzna w czasie kiedy został zatrzymany był uczniem liceum.

Zdaniem prokuratury, wśród osób biorących udział w ataku na Miłosza B. był również zatrudniony swego czasu w Wiśle Kraków Arkadiusz W., który zajmował się w klubie utrzymaniem murawy na boisku.

Największą ilość zarzutów usłyszał jednak Konrad O., znany w środowisku krakowskich pseudokibiców jako „Młody Opal”. Mężczyzna jest oskarżony nie tylko o brutalny atak w styczniu 2018 roku i udział w zorganizowanej grupie przestępcze, ale również o posiadanie narkotyków, a także… obcowanie płciowe z osobą w wieku poniżej 15. roku życia. Również on był pracownikiem gospodarczym Wisły Kraków, co sam miał przyznać podczas procesu.

W opinii śledczych „Młody Opal” miał dostarczać młodszej znajomej pieniądze oraz napoje alkoholowe w zamian za seks. Została ona poczęstowana przez niego (jak to określił) „jointem”, za co również usłyszał zarzut. Nie wypierał się on tego, że posiadał narkotyki, w tym również mefedron. Z treści jego wyjaśnień można wnioskować, że utrzymuje on iż uważał ten narkotyk za legalny. Konrad O. nie przyznaje się jednak do udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz odebrania życia Miłoszowi B. w styczniu 2018 roku. Sąd wyłączył jawność procesu na czas reszty składania wyjaśnień przez „Młodego Opala”.


W opinii prokuratury w grupie osób, którzy napadli fana Cracovii byli również Daniel S. oraz urodzony w Gdańsku Daniel U. Obydwaj nie przyznają się do zarzucanych im czynów i odmówili składania zeznań.


Źródło: lovekrakow.pl
Czy to pierwszy taki przypadek, że rozpoznawalny "kibol" przyznaje się do swojej pedofilii, co może przejść do historii, jak stare inicjacje wśród 'rucHOOLi' lub gwałt na listonoszu w wykonaniU ówczesnego, chorzowskiego dowódcy?
Może nie tyle co sam się przyznaje, ale zostaje jako pedofil wskazany - Hanior - rozpoznawalny kibic Legii, członek nieprzypadkowej grupy - Hanior. Stwierdza to chociażby Staruch( [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=siUBVwLp8uc[/youtube] - 7:22 i dalej), więc pytanie moje takie - ja kto możliwe, że nie wiedzieliście, że macie pedofila w ekipie? Czy wiedziliście i Wam nie przeszkadzało póki trzymał język za zębami?

ABC1935

Re: Legendarni kibole

Post autor: ABC1935 » 12.01.2020, 14:49

A wpadłeś na to, że jest to jak największy wyraz braku szacunku, pogardy dla tej osoby (?)? Czy wszystko co w życiu czytasz, widzisz traktujesz dosłownie? Czy po prostu chciałeś delikatnie tutaj błysnąć? Jest i będzie traktowany na równi z pedofilem dziwne, że proste rzeczy trzeba tłumaczyć na kibicowskim (?) forum.

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Legendarni kibole

Post autor: RaryTaS » 12.01.2020, 20:56

No i powrócił psychiczek dozol a taki był spokój na forum.

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Legendarni kibole

Post autor: C6chzR » 17.01.2020, 15:04

PolowaPolski pisze:
12.01.2020, 10:13
Mozna dodac jeszcze gwalt na kibicu Widzewa przez braci z CSKA ale tu raczej nie bedzie przyznawania do tego.
Kiedyś o to pytałem w innym temacie, możesz podać źródło skąd wiesz o tym rzekomym gwałcie?

KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: KoziBobek » 22.01.2020, 16:27

Brawo Jagiellonia, z takimi trzeba konkretnie, nawet jeśli do niedawna byli uznawani za legendy!


Kibole Jagiellonii na pasku PiS. Grożą śmiercią legendzie swojego klubu za głos w Europarlamencie
[link]

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Legendarni kibole

Post autor: Gromson » 22.01.2020, 17:12

Pis to socjalizm
Mors certa, hora incerta

lobik
Posty: 356
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: lobik » 22.01.2020, 21:20

Również przyłączam się do gratulacji dla kiboli Jagielloni. Lewackie antypolskie skurwysyństwo trzeba gnoić na każdym kroku
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: kibic ze Śląska » 24.01.2020, 20:16

widzisz gosciu , łatwo osadzić kto jest debil..

po pierwsze nie wiem na c*** wyjezdzasz z platfusami skoro nie o nich była mowa
po drugie czym jest rozwadnictwo? szeroko pojęty SOCJAL? (500+ chociazby?) z definicji to ... SOCJALizm
wiec albo zaczniesz myslec samodzielnie korzystajac przy tym z nabytej wiedzy albo faktycznie ... debil..

czas_na_okulary
Posty: 92
Rejestracja: 01.08.2017, 19:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: czas_na_okulary » 24.01.2020, 21:15

kibic ze Śląska pisze:
24.01.2020, 20:16
widzisz gosciu , łatwo osadzić kto jest debil..

po pierwsze nie wiem na c*** wyjezdzasz z platfusami skoro nie o nich była mowa
po drugie czym jest rozwadnictwo? szeroko pojęty SOCJAL? (500+ chociazby?) z definicji to ... SOCJALizm
wiec albo zaczniesz myslec samodzielnie korzystajac przy tym z nabytej wiedzy albo faktycznie ... debil..
Jestem absolutnym przeciwnikiem rozdawnictwa. Za dużo wokół pasożytów. MOP-sy są tego ewidentnym przykładem. Wiem jednak ile kosztuje wychowanie dzieci i 500+ to zdecydowanie ułatwia. Jak zadasz sobie odrobinę trudu to znajdziesz wiele wypowiedzi europejskich i amerykańskich ekonomistów. Generalnie wszyscy są zachwyceni wynikami tego projektu, acz do końca jego działania nie rozumieją. Wykładowca z uniwersytetu madryckiego i londyńskiego powiedział: nie wiem jak to działa na gospodarkę, że dajecie ludziom 500, a oni wydają 700 ?

QWERTYUIOPASDFGHJKL
Posty: 50
Rejestracja: 30.04.2016, 09:03

Re: Legendarni kibole

Post autor: QWERTYUIOPASDFGHJKL » 24.01.2020, 22:43

co ta konwersacja wyżej ma wspólnego z Legendarnymi kibolami?

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: kibic ze Śląska » 25.01.2020, 18:00

czas_na_okulary pisze:
24.01.2020, 21:15
kibic ze Śląska pisze:
24.01.2020, 20:16
widzisz gosciu , łatwo osadzić kto jest debil..

po pierwsze nie wiem na c*** wyjezdzasz z platfusami skoro nie o nich była mowa
po drugie czym jest rozwadnictwo? szeroko pojęty SOCJAL? (500+ chociazby?) z definicji to ... SOCJALizm
wiec albo zaczniesz myslec samodzielnie korzystajac przy tym z nabytej wiedzy albo faktycznie ... debil..
Jestem absolutnym przeciwnikiem rozdawnictwa. Za dużo wokół pasożytów. MOP-sy są tego ewidentnym przykładem. Wiem jednak ile kosztuje wychowanie dzieci i 500+ to zdecydowanie ułatwia. Jak zadasz sobie odrobinę trudu to znajdziesz wiele wypowiedzi europejskich i amerykańskich ekonomistów. Generalnie wszyscy są zachwyceni wynikami tego projektu, acz do końca jego działania nie rozumieją. Wykładowca z uniwersytetu madryckiego i londyńskiego powiedział: nie wiem jak to działa na gospodarkę, że dajecie ludziom 500, a oni wydają 700 ?
ale ja nie neguje potrzeb i ewentualnych ułatwień jakie daje ten program.. chodzi o sam fakt i definicje socjalizmu.. tyle..

kolega powyzej słusznie uznał ze to offtop.. moje posty do likwidacji:)

N'08
Posty: 192
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Legendarni kibole

Post autor: N'08 » 25.01.2020, 21:48

robotopo pisze:
13.01.2020, 20:07
N'08 pisze:
12.01.2020, 14:37
DoZo(L)e... pisze:
12.01.2020, 08:38

Ten twój "znany kibol" kibicował publicznie niedawno policji (jak mu ukradli samochód), murzynom (m.in. tym, których poznał w pracy), obraca(ł) się z podobnym(i) o wątpliwej reputacji [i ex-cybrefan(i) jak kaleka pJUS, wspierający np. żydów jest/są najmniej kontrowersyjny/i z jego towarzystwa], więc poparcie "konferansJera" z Ł3 dla żydokomunistycznej, pijarowej hucpy owsi(A)ków na koszt polskiego podatnika może zaskakiwać raczej tylko amatora odchodów capa.



Jeżeli NAROŻNIAK nie ma wiedzy w temacie "kariery" bOLO/A w nyskim "kryminale" oraz nie chce rozpisywać się ws. kulinarnej indolencji mIŚKI, to może Ty napiszesz coś ciekawego o widzewiakach, KAROLu, ANTALu lub KUBIE tzn. czy skończyli, jak bOLO, czy przetarli szlak jEDRASowi, cIASTKOWI, gĄSIORowi itp. albo przynajmniej naświetlisz kulisy emigracji (chyba w latach komuny) wiślaka, CYGANa.



Liczę, że nieLubiący stolic (m.in. Dolnego Śląska) wyjaśni, czy ta historia była kanwą scenariusza filmu z 'link'ów' poniżej, którego prawdopodobnie 'sequel' pt. "bed boy" kręci właśnie milicjofilka, partycja vegINa.

[link]

[link]



I mały OT:

Czy to pierwszy taki przypadek, że rozpoznawalny "kibol" przyznaje się do swojej pedofilii, co może przejść do historii, jak stare inicjacje wśród 'rucHOOLi' lub gwałt na listonoszu w wykonaniU ówczesnego, chorzowskiego dowódcy?
Może nie tyle co sam się przyznaje, ale zostaje jako pedofil wskazany - Hanior - rozpoznawalny kibic Legii, członek nieprzypadkowej grupy - Hanior. Stwierdza to chociażby Staruch( [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=siUBVwLp8uc[/youtube] - 7:22 i dalej), więc pytanie moje takie - ja kto możliwe, że nie wiedzieliście, że macie pedofila w ekipie? Czy wiedziliście i Wam nie przeszkadzało póki trzymał język za zębami?
Poczatek roku, a chyba wygrales wlasnie rywalizacje na najglupszy wpis w 2020 roku....
Czyżby? Nie dziwi Cię, że taka tuba jak Dozownik do tej pory nie raczyła się ustosunkować? Nie dziwi Cię to, że Staruch, którego to pierwszy pobyt w areszcie od razu po wyjściu dzieli się nowinami co do pedofilii Haniora, których rzekomo się dowiedział podczas pobytu za kratami? To jak to jest? Żaden z legionistów co przebywają za kratami wcześniej, dłużej, w różnych częściach Polski nie wiedział/ nie dowiedział się o tym?! Pachnie fałszem na kilometr... Nie było czasem tak, że póki w ekipie biegał, razem z chłopakami pieniądze zarabiał i język trzymał krótko to nie przeszkadzało Wam kogo i w jakim wieku posuwa?

212
Posty: 280
Rejestracja: 01.05.2007, 10:30
Lokalizacja:

Re: Legendarni kibole

Post autor: 212 » 27.01.2020, 14:16

N'08 pisze:
12.01.2020, 14:37


Może nie tyle co sam się przyznaje, ale zostaje jako pedofil wskazany - Hanior - rozpoznawalny kibic Legii, członek nieprzypadkowej grupy - Hanior. Stwierdza to chociażby Staruch( [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=siUBVwLp8uc[/youtube] - 7:22 i dalej), więc pytanie moje takie - ja kto możliwe, że nie wiedzieliście, że macie pedofila w ekipie? Czy wiedziliście i Wam nie przeszkadzało póki trzymał język za zębami?
przeciez w tym wywiadzie mowi, ze nie nalezal on do grupy i nie pamietaja go z wyjazdow.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 16.02.2020, 12:53

fan fantik pisze:
24.01.2020, 16:01
Gromson pisze:
22.01.2020, 17:12
Pis to socjalizm.
Debil ..., platforma to wolność???
Tu możecie sobie podyskutować nt. "legendarnych kiboli" w/z k-aPO ('vide' donald t. alias sz7AUCH vel oSCAR i lech w. tj. tw bO7EK z 'danzig') lub programie "500+" (bez rozsądnego kryterium dochodowego), wasalstwie rządu (IV?) RP wobec nacji okupujacej Palestynę, chyba niepowiekszenia stanu osobowego w klubie sejmowym, utraty większości w senacie, braku zdekomunizowania (piotrovitz, kryże etc.) wymiaru (nie)sprawiedliwości, resortu edukacji itd., a przede wszystkim ciągłej, dyskretniejszej [od ich pierwszej tzn. sądów 24-godzinnych zERA i późniejszej, tej poJEBÓW) walki z środowiskiem kibicowskim [nowe śledztwa, areszty i wyroki także dla polskich patriotów oraz zamykanie przez "psy" (podległe pod mswia), wojewodów itp. kolejnych stadionów (za byle głupstwo w ramach odpowiedzialności zbiorowej, oczywiście!)] w wykonaniu "zwycięskich" w ostatnich wyborach parlamentarnych 'pis-iorów':

viewtopic.php?t=35406

fan fantik pisze:
29.01.2020, 16:51
glwtrcd pisze:
22.12.2019, 14:17
A Bosman udziela się jakoś na Legii?
Sprzedaje ["(L)eWe" gadżety - przyp.DoZo] w sklepiku z pamiątkami... A czy się udziela niech Ci Foxx odpowie.
FOXX może mieć jakieś opory, więc ja informuję, że BOSSman udziela się np. ... na fb często z otwartą przyłbicą. ;)

Winkler pisze:
12.01.2020, 11:22
DoZo(L)e... pisze:
12.01.2020, 08:38
[...]
Romano pisze:
25.12.2019, 21:46

Znałem Miskę i Limahla więc są i czasem z nudów czytają co się tu wypisuje 😊
Jeżeli NAROŻNIAK nie ma wiedzy w temacie "kariery" bOLO/A w nyskim "kryminale" oraz nie chce rozpisywać się ws. kulinarnej indolencji mIŚKI, to może Ty napiszesz coś ciekawego o widzewiakach, KAROLu, ANTALe lub KUBIE tzn. czy skończyli, jak bOLO, czy przetarli szlak jEDRASowi, cIASTKOWI, gĄSIORowi itp. albo przynajmniej naświetlisz kulisy emigracji (chyba w latach komuny) wiślaka, CYGANa.

[...]
O ile Antała nie lubiłem,Karol wyprzedził kibicowską ówczesną epokę o minimum 20 lat,o tyle szarganie opinii Kubie jest zwykłym kurewstwem.I oczywiście wszyscy mają teraz dopisek "ś.p.",co celowo wykorzystujesz.
PS.Jedyne gratulacje to ze znajomości języka niemieckiego,jednak zaczyna mnie mdlić ten poziom ataków...
Skąd Twoje założenie, że wiedziałem o śmierci zgodoWiczów m.in. 7echistów i bie7szczan, skoro nawet na znalezionym potem zdjęciu waszej choreografii dot. widzewskich "ś.p." nie wypatrzyłem wszystkich ww. imion/'ksyw(ek)'?
Poza tym, Twoja interpretacja sformułowania "skończyli, jak bOLO" jest poniekąd potwierdzeniem 'fesTowania' przez tego ostatniego (określanego tutaj jako "legenda" 'eRTeeSu') w trakcie jego odsiadki w nyskiej "puszce", zamiast prostego założenia, że chodziło o zakończenie przez wsKAzaną trójKę żyWota.
A jeśli nie przeszkadzało Ci napisać kluczowego zdania o zmarłym widzewiaku, a/ANTA7e, to może przynajmniej "stukniesz" więcej o żyjącym chyba nadal CYGANie z '(gie-)TeeSu'?

N'08 pisze:
25.01.2020, 21:48
robotopo pisze:
13.01.2020, 20:07
N'08 pisze:
12.01.2020, 14:37
Może nie tyle co sam się przyznaje, ale zostaje jako pedofil wskazany - hANIOR (...), członek nieprzypadkowej grupy - hANIOR.
Stwierdza to chociażby Staruch (https://www.youtube.com/watch?v=siUBVwLp8uc - 7:22 i dalej),
więc pytanie moje takie - ja kto możliwe, że nie wiedzieliście, że macie pedofila w ekipie? Czy wiedziliście i Wam nie przeszkadzało póki trzymał język za zębami?
Poczatek roku, a chyba wygrales wlasnie rywalizacje na najglupszy wpis w 2020 roku....
Czyżby? Nie dziwi Cię, że (...) Dozo.... do tej pory nie raczył. się ustosunkować? Nie dziwi Cię to, że Staruch, którego to [był - przyp.red] pierwszy pobyt w areszcie, od razu po wyjściu dzieli się nowinami co do pedofilii hANKI, których rzekomo się dowiedział podczas pobytu za kratami? To jak to jest? Żaden z legionistów co przebywają za kratami wcześniej, dłużej, w różnych częściach Polski nie wiedział/ nie dowiedział się o tym?! Pachnie fałszem na kilometr... Nie było czasem tak, że póki w ekipie biegał, razem z chłopakami pieniądze zarabiał i język trzymał krótko to nie przeszkadzało Wam kogo i w jakim wieku posuwa?
Jestem w 111% hetero, więc się "odstosunkuj" ode mnie "uKiSzona kaPusto '08", ale napiszę ci, co słyszałem na woLności, bo hANKA jest "umoczona" w dużo poważniejsze niż twoja sprawy tzn. m.in. groźby morderstwa, zlec(e/a)nie zabójstw(a) etc. Natomiast twoj temat prawdopodobnie dot. czasu, kiedy ta dyspozycyjna teraz wobec organów ścigania (znowu powtarza w sądach wydumane przez milicję treści protokołów przesłuchań), rzekomo skruszona konfidentka trenowała w ksP, podpatrując wiesławę r. (to ta "wspó7niczka" pATRYCJI od gen. papały). To wówczas na K6 tarchomińska mitoHanka (zeznawała niedawno nawet, że jej obecna misja wynika z miru, jaką maryśka h. darzy skuteczność margaret thatcher kiedyś w Anglii ;) była zamieszna w aferę pedofilską, a że była niepełnoletnia, jak jej domniemane ofiary, to nie wyciągnięto zauważalnych konsekwencji prawnych [podobnie było chyba np. ze ślepnącym (Boska kara?) skoczkiem narciarskim klubu TS Wisła, Klemensem KLIMKIEM Murańką (i sytuacją z jego późniejszą żoną?)]. Być może to był powód, dlaczego "turyści '97" mogli zataić przed resztą (L)egionistów fakt "posuwania" ciebie przez (ex-)hANIORa, co traumatyzuje cię do tej pory.
Czy najzwyczajniej w świecie doszedł jeszcze dodatkowy strach [a jeśli hANKA m(i)a(ła) hiv/aids?!] po tym, jak wam nawet zdechła pantera w w-wskim zoo, "zajechana" ... przez jaguara CALI?

C6chzR pisze:
17.01.2020, 15:04
PolowaPolski pisze:
12.01.2020, 10:13
Mozna dodac jeszcze gwalt na kibicu Widzewa przez braci z CSKA ale tu raczej nie bedzie przyznawania do tego.
Kiedyś o to pytałem w innym temacie, możesz podać źródło skąd wiesz o tym rzekomym gwałcie?
Znamienne jest, że nie zakwestionowałeś historii "chorzowskich" pedeRastów (np. uLU z Piotrowic?) i ich praktyk molestowania młodych (wtedy) 'rucHOOLi'.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 16.02.2020, 13:55

Dobra skończ te opowieści z drzewa sandałowego napisz lepiej kto tam u Was gości Molukanczykow i Surinamczykow z Den Haag .
TYBET JEST SERBSKI

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Legendarni kibole

Post autor: rozpierdol » 16.02.2020, 14:47

Podobno wśród tych 200 kibiców FcDH co ostatnio pojawili się w Warszawie minimum kilkunastu to murzyni.Gościł ich Dozo.
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 16.02.2020, 15:22

nisc pisze:
16.02.2020, 13:55
Dobra skończ te opowieści z drzewa sandałowego napisz lepiej kto tam u Was gości Molukanczykow i Surinamczykow z Den Haag .
rozpierdol pisze:
16.02.2020, 14:47
Podobno wśród tych 200 kibiców FcDH co ostatnio pojawili się w Warszawie minimum kilkunastu to murzyni.Gościł ich Dozo.
Dowcipni inaczej a' la śledź po żydowsku zgłosili swój akces do tego tematu. Jak sądzicie, mają szansę ... posprzątać toalety w "fest gym-ie"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Legendarni kibole

Post autor: rozpierdol » 16.02.2020, 19:47

Jak ktoś wrzuci zdjęcia tych kopciuchów z Den Haag to może ci przejść ochota na pisanie debilizmów.
1910

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Legendarni kibole

Post autor: Gromson » 16.02.2020, 20:10

Tolerujecie różnej maści smoluchów u siebie w miastach i nic z nimi nie robicie bo ,,paragrafy'' a tu dopierdalacie się (słusznie) do Legii czy do Cracovii kiedys co tez smoluchow mieli na wyjezdzie
Mors certa, hora incerta

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 16.02.2020, 20:19

rozpierdol pisze:
16.02.2020, 19:47
Jak ktoś wrzuci zdjęcia tych kopciuchów z Den Haag to może ci przejść ochota na pisanie debilizmów.
Jestem ciekaw, ile czasu tym razem zajmie wrzucającym wycieczka na koniec internetu i z powrotem w poszukiwaniu zdjęć legendarnych kiboli FC Den Haag w W-wie (Molukańczyków, Surinamczyķów i murzynów). Podpowiem, że o "kopcących" liście będzie wam łatwiej.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Korowiow83
Posty: 12
Rejestracja: 05.08.2017, 13:33

Re: Legendarni kibole

Post autor: Korowiow83 » 16.02.2020, 21:21

czas_na_okulary pisze:
24.01.2020, 21:15
kibic ze Śląska pisze:
24.01.2020, 20:16
widzisz gosciu , łatwo osadzić kto jest debil..

po pierwsze nie wiem na c*** wyjezdzasz z platfusami skoro nie o nich była mowa
po drugie czym jest rozwadnictwo? szeroko pojęty SOCJAL? (500+ chociazby?) z definicji to ... SOCJALizm
wiec albo zaczniesz myslec samodzielnie korzystajac przy tym z nabytej wiedzy albo faktycznie ... debil..
Jestem absolutnym przeciwnikiem rozdawnictwa. Za dużo wokół pasożytów. MOP-sy są tego ewidentnym przykładem. Wiem jednak ile kosztuje wychowanie dzieci i 500+ to zdecydowanie ułatwia. Jak zadasz sobie odrobinę trudu to znajdziesz wiele wypowiedzi europejskich i amerykańskich ekonomistów. Generalnie wszyscy są zachwyceni wynikami tego projektu, acz do końca jego działania nie rozumieją. Wykładowca z uniwersytetu madryckiego i londyńskiego powiedział: nie wiem jak to działa na gospodarkę, że dajecie ludziom 500, a oni wydają 700 ?
Wyników nie ma, demografia leci na pysk. A ekonomiści którzy nie mają Marksa i Engelsa w klapie mogą jedynie zapytać PiS, jak to działa że zabieracie ludziom 700, dajecie 500 a oni na was dalej głosują.
Także weź nie p******.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 17.02.2020, 08:54

Korowiow83 pisze:
16.02.2020, 21:21
czas_na_okulary pisze:
24.01.2020, 21:15
kibic ze Śląska pisze:
24.01.2020, 20:16
widzisz gosciu , łatwo osadzić kto jest debil..

po pierwsze nie wiem na c*** wyjezdzasz z platfusami skoro nie o nich była mowa
po drugie czym jest rozwadnictwo? szeroko pojęty SOCJAL? (500+ chociazby?) z definicji to ... SOCJALizm
wiec albo zaczniesz myslec samodzielnie korzystajac przy tym z nabytej wiedzy albo faktycznie ... debil..
Jestem absolutnym przeciwnikiem rozdawnictwa. Za dużo wokół pasożytów. MOP-sy są tego ewidentnym przykładem. Wiem jednak ile kosztuje wychowanie dzieci i 500+ to zdecydowanie ułatwia. Jak zadasz sobie odrobinę trudu to znajdziesz wiele wypowiedzi europejskich i amerykańskich ekonomistów. Generalnie wszyscy są zachwyceni wynikami tego projektu, acz do końca jego działania nie rozumieją. Wykładowca z uniwersytetu madryckiego i londyńskiego powiedział: nie wiem jak to działa na gospodarkę, że dajecie ludziom 500, a oni wydają 700 ?
Wyników nie ma, demografia leci na pysk. A ekonomiści którzy nie mają Marksa i Engelsa w klapie mogą jedynie zapytać PiS, jak to działa że zabieracie ludziom 700, dajecie 500 a oni na was dalej głosują.
Także weź nie p******.
DoZo(L)e... pisze: Tu możecie sobie podyskutować nt. "legendarnych kiboli" w/z k-aPO ('vide' donald t. alias sz7AUCH vel oSCAR i lech w. tj. tw bO7EK z 'danzig') lub о programie "500+" (bez rozsądnego kryterium dochodowego), wasalstwie rządu (IV?) RP wobec nacji okupujacej Palestynę, chyba niepowiekszenia stanu osobowego w klubie sejmowym, utraty większości w senacie, braku zdekomunizowania (piotrovitz, kryże etc.) wymiaru (nie)sprawiedliwości, resortu edukacji itd., a przede wszystkim ciągłej, dyskretniejszej [od ich pierwszej tzn. sądów 24-godzinnych zERA i późniejszej, tej poJEBÓW) walki z środowiskiem kibicowskim [nowe śledztwa, areszty i wyroki także dla polskich patriotów oraz zamykanie przez "psy" (podległe pod mswia), wojewodów itp. kolejnych stadionów (za byle głupstwo w ramach odpowiedzialności zbiorowej, oczywiście!)] w wykonaniu "zwycięskich" w ostatnich wyborach parlamentarnych 'pis-iorów':

viewtopic.php?t=35406


[...]
Не понимаеш/те?!
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Legendarni kibole

Post autor: glwtrcd » 17.02.2020, 14:08

DoZo(L)e... pisze:
17.02.2020, 08:54
Korowiow83 pisze:
16.02.2020, 21:21
czas_na_okulary pisze:
24.01.2020, 21:15


Jestem absolutnym przeciwnikiem rozdawnictwa. Za dużo wokół pasożytów. MOP-sy są tego ewidentnym przykładem. Wiem jednak ile kosztuje wychowanie dzieci i 500+ to zdecydowanie ułatwia. Jak zadasz sobie odrobinę trudu to znajdziesz wiele wypowiedzi europejskich i amerykańskich ekonomistów. Generalnie wszyscy są zachwyceni wynikami tego projektu, acz do końca jego działania nie rozumieją. Wykładowca z uniwersytetu madryckiego i londyńskiego powiedział: nie wiem jak to działa na gospodarkę, że dajecie ludziom 500, a oni wydają 700 ?
Wyników nie ma, demografia leci na pysk. A ekonomiści którzy nie mają Marksa i Engelsa w klapie mogą jedynie zapytać PiS, jak to działa że zabieracie ludziom 700, dajecie 500 a oni na was dalej głosują.
Także weź nie p******.
DoZo(L)e... pisze: Tu możecie sobie podyskutować nt. "legendarnych kiboli" w/z k-aPO ('vide' donald t. alias sz7AUCH vel oSCAR i lech w. tj. tw bO7EK z 'danzig') lub о programie "500+" (bez rozsądnego kryterium dochodowego), wasalstwie rządu (IV?) RP wobec nacji okupujacej Palestynę, chyba niepowiekszenia stanu osobowego w klubie sejmowym, utraty większości w senacie, braku zdekomunizowania (piotrovitz, kryże etc.) wymiaru (nie)sprawiedliwości, resortu edukacji itd., a przede wszystkim ciągłej, dyskretniejszej [od ich pierwszej tzn. sądów 24-godzinnych zERA i późniejszej, tej poJEBÓW) walki z środowiskiem kibicowskim [nowe śledztwa, areszty i wyroki także dla polskich patriotów oraz zamykanie przez "psy" (podległe pod mswia), wojewodów itp. kolejnych stadionów (za byle głupstwo w ramach odpowiedzialności zbiorowej, oczywiście!)] w wykonaniu "zwycięskich" w ostatnich wyborach parlamentarnych 'pis-iorów':

viewtopic.php?t=35406


[...]
Не понимаеш/те?!
Dozo ostatnio taki kopciuch był widziany w barwach Legi w Denis Hag szkoda ze mu nikt fotki nie jebnal, następnym razem.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 18.02.2020, 07:27

glwtrcd pisze:
17.02.2020, 14:08
DoZo(L)e... pisze:
17.02.2020, 08:54
Korowiow83 pisze:
16.02.2020, 21:21
(...)
DoZo(L)e... pisze: Tu możecie sobie podyskutować nt. "legendarnych kiboli" w/z k-aPO ('vide' donald t. alias sz7AUCH vel oSCAR i lech w. tj. tw bO7EK z 'danzig') lub о programie "500+" (bez rozsądnego kryterium dochodowego), wasalstwie rządu (IV?) RP wobec nacji okupujacej Palestynę, chyba niepowiekszenia stanu osobowego w klubie sejmowym, utraty większości w senacie, braku zdekomunizowania (piotrovitz, kryże etc.) wymiaru (nie)sprawiedliwości, resortu edukacji itd., a przede wszystkim ciągłej, dyskretniejszej [od ich pierwszej tzn. sądów 24-godzinnych zERA i późniejszej, tej poJEBÓW) walki z środowiskiem kibicowskim [nowe śledztwa, areszty i wyroki także dla polskich patriotów oraz zamykanie przez "psy" (podległe pod mswia), wojewodów itp. kolejnych stadionów (za byle głupstwo w ramach odpowiedzialności zbiorowej, oczywiście!)] w wykonaniu "zwycięskich" w ostatnich wyborach parlamentarnych 'pis-iorów':

viewtopic.php?t=35406


[...]
Не понимаеш/те?!
Dozo ostatnio taki kopciuch był widziany w barwach Legi w Denis Hag szkoda ze mu nikt fotki nie jebnal, następnym razem.
https://m.facebook.com/denis.hag.7

Czy to ten "palacz" jest legendarnym kibolem we Francji?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Legendarni kibole

Post autor: glwtrcd » 18.02.2020, 16:04

DoZo(L)e... pisze:
18.02.2020, 07:27
glwtrcd pisze:
17.02.2020, 14:08
DoZo(L)e... pisze:
17.02.2020, 08:54


Не понимаеш/те?!
Dozo ostatnio taki kopciuch był widziany w barwach Legi w Denis Hag szkoda ze mu nikt fotki nie jebnal, następnym razem.
https://m.facebook.com/denis.hag.7

Czy to ten "palacz" jest legendarnym kibolem we Francji?
Ales ty pocieszny jesto.
Dobrze wiesz ze chodziło o Den Hag

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Legendarni kibole

Post autor: HC » 18.02.2020, 16:58

Nie to żebym się przypierdalał, ale Dozo prosił o zdjęcia czerniawych z Żylety i nadal nikt nie potrafi takich znaleźć;)
HUTNIK&MAZOVIA

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 19.02.2020, 07:27

glwtrcd pisze:
18.02.2020, 16:04
DoZo(L)e... pisze:
18.02.2020, 07:27
glwtrcd pisze:
17.02.2020, 14:08

Dozo ostatnio taki kopciuch był widziany w barwach Legi w Denis Hag szkoda ze mu nikt fotki nie jebnal, następnym razem.
https://m.facebook.com/denis.hag.7

Czy to ten "palacz" jest legendarnym kibolem we Francji?
Ales ty pocieszny jesto.
Dobrze wiesz ze chodziło o Den Hag
https://m.facebook.com/profile.php?id=100046596151142

Czyli tego 'gentleman'a' (w tle) widziałeś w sza(L)iku?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Legendarni kibole

Post autor: glwtrcd » 24.02.2020, 20:06

DoZo(L)e... pisze:
19.02.2020, 07:27
glwtrcd pisze:
18.02.2020, 16:04
DoZo(L)e... pisze:
18.02.2020, 07:27

https://m.facebook.com/denis.hag.7

Czy to ten "palacz" jest legendarnym kibolem we Francji?
Ales ty pocieszny jesto.
Dobrze wiesz ze chodziło o Den Hag
https://m.facebook.com/profile.php?id=100046596151142

Czyli tego 'gentleman'a' (w tle) widziałeś w sza(L)iku?
Nie twojego starego pajacu

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Legendarni kibole

Post autor: Dolniety_Pierre » 24.02.2020, 21:10

HC pisze:
18.02.2020, 16:58
Nie to żebym się przypierdalał, ale Dozo prosił o zdjęcia czerniawych z Żylety i nadal nikt nie potrafi takich znaleźć;)
Szczerze to nie wiem czy na Zylecie byli czy nie.
Jednak jezeli ktos twierdzi, ze ADO jest w 100 procent biala ekipa to chyba nigdy w Holandii na meczu nie byl.

[link]

[link]

[link]

Jak sie przyjrzysz to kilku typowo "rodowitych" Holendrow znajdziesz.
Fortis fortuna adviuat

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Legendarni kibole

Post autor: HC » 29.02.2020, 16:33

Przecież padł "zarzut" o kolorowych na FCDH na Żylecie, więc to na takie zdjęcia czeka kilka osób;)
HUTNIK&MAZOVIA

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: ślusarz » 01.03.2020, 00:48

Juras Jurkowski , wiadomo z jaką ekipą kojarzony
cytuję:
""...wobec tego trzeba wyciągnąć konsekwencje, póki jest kodeks karny to nie można inaczej, (...) sprawy będą się tam zaraz kończyć, ja będę wyciągał wobec ludzi konsekwencje może zrobię sobie z tego sposób na życie, nazywajcie mnie damskim bokserem a ja konsekwentnie z tego będę kupował sobie nowe samochody."

Nie myśleliście na Legii żeby zmienić koledze po szalu ksywkę z Juras na RURAs?

ban82
Posty: 947
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Legendarni kibole

Post autor: ban82 » 01.03.2020, 01:28

Daj jakiś odnośnik do wypowiedzi. Bo wiesz...

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 01.03.2020, 09:23

Dolniety_Pierre pisze:
24.02.2020, 21:10
HC pisze:
18.02.2020, 16:58
Nie to żebym się przypierdalał, ale Dozo prosił o zdjęcia czerniawych z Żylety i nadal nikt nie potrafi takich znaleźć;)
Szczerze to nie wiem czy na Zylecie byli czy nie.
Jednak jezeli ktos twierdzi, ze ADO jest w 100 procent biala ekipa to chyba nigdy w Holandii na meczu nie byl.

[link]

[link]

[link]

Jak sie przyjrzysz to kilku typowo "rodowitych" Holendrow znajdziesz.
Nie jesteś żadnym poważnym rozmówcą, jeśli do tej pory nie wiesz, że HOOLendrzy wspierający Legię (i drużynę ADO) to kibice FC Den Haag. Poza tym, na "wykopanych" przez ciebie zdjeciach z NL wypatrzyłem aż jednego, śniadego pięćdziesięciokilkulatka, urodzonego w Hadze, bo raczej "rodowitym" trudno nazwać tego, przez ciebie znalezionego.
Obrazek

ślusarz pisze:
01.03.2020, 00:48
Juras Jurkowski , wiadomo z jaką ekipą kojarzony
cytuję:
""...wobec tego trzeba wyciągnąć konsekwencje, póki jest kodeks karny to nie można inaczej, (...) sprawy będą się tam zaraz kończyć, ja będę wyciągał wobec ludzi konsekwencje może zrobię sobie z tego sposób na życie, nazywajcie mnie damskim bokserem a ja konsekwentnie z tego będę kupował sobie nowe samochody."

Nie myśleliście na Legii żeby zmienić koledze po szalu ksywkę z Juras na RURAs?
Który to już raz ktoś próbuje zrobić legendę z jURY, który nie potrafił okazać żadnych obrażeń po konfrontacji na Wolskiej. No chyba, że chodzi wam o "ekipę" cYBERfANs lub ... Polsatu.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Legendarni kibole

Post autor: rozpierdol » 01.03.2020, 12:01

Legendą nie jest ale jest kibicem Legii,regularnie chodzi na mecze.Skoro nikt tego społeczniaka jeszcze nie pogonił z tRYbUN to widocznie wam nie przeszkadza to co mówi albo nie macie jaj by do niego podbić i mu wyjaśnić w 4 oczy że jest rurą.
1910

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Legendarni kibole

Post autor: Dolniety_Pierre » 01.03.2020, 12:20

DoZo(L)e... pisze:
01.03.2020, 09:23
Dolniety_Pierre pisze:
24.02.2020, 21:10
HC pisze:
18.02.2020, 16:58
Nie to żebym się przypierdalał, ale Dozo prosił o zdjęcia czerniawych z Żylety i nadal nikt nie potrafi takich znaleźć;)
Szczerze to nie wiem czy na Zylecie byli czy nie.
Jednak jezeli ktos twierdzi, ze ADO jest w 100 procent biala ekipa to chyba nigdy w Holandii na meczu nie byl.

[link]

[link]

[link]

Jak sie przyjrzysz to kilku typowo "rodowitych" Holendrow znajdziesz.
Nie jesteś żadnym poważnym rozmówcą, jeśli do tej pory nie wiesz, że HOOLendrzy wspierający Legię (i drużynę ADO) to kibice FC Den Haag. Poza tym, na "wykopanych" przez ciebie zdjeciach z NL wypatrzyłem aż jednego, śniadego pięćdziesięciokilkulatka, urodzonego w Hadze, bo raczej "rodowitym" trudno nazwać tego, przez ciebie znalezionego.
Obrazek

ślusarz pisze:
01.03.2020, 00:48
Juras Jurkowski , wiadomo z jaką ekipą kojarzony
cytuję:
""...wobec tego trzeba wyciągnąć konsekwencje, póki jest kodeks karny to nie można inaczej, (...) sprawy będą się tam zaraz kończyć, ja będę wyciągał wobec ludzi konsekwencje może zrobię sobie z tego sposób na życie, nazywajcie mnie damskim bokserem a ja konsekwentnie z tego będę kupował sobie nowe samochody."

Nie myśleliście na Legii żeby zmienić koledze po szalu ksywkę z Juras na RURAs?
Który to już raz ktoś próbuje zrobić legendę z jURY, który nie potrafił okazać żadnych obrażeń po konfrontacji na Wolskiej. No chyba, że chodzi wam o "ekipę" cYBERfANs lub ... Polsatu.
Oszczedz i nie wypowiadaj sie na temat powagii...
Co do zdjecia, ktore zgrabnie przyblizyles... Kolezka z szalem biali legionisci, a spojrz w prawy dolny rog na goscia w czarno zielonej kurtce bawiacego sie telefonem, tuz nad flaga FCDH... Albo na zdjecie gdzie Legionisci dopinguja w bialych bluzach pod flaga Supporters FCDH, kto stoi obok legionisty po lewej stronie?
Jezeli nie patrzysz obiektywnie zawsze bedziesz widzial to co chcesz.
Oczywiscie, mlyn czy ekipa z Hagi napewno nie sa tak kolorowe jak Ajaxu, ale nie klamcie, ze sa 100 procent biale. Jedyna taka ekipa w Holandii to bodajze FC Den Bosh. Calkiem nie dawno nawet wylapali kare za obrazanie czarnoskorych pilkarzy co odbilo sie echem jako wielki skandal w Holce. Jezeli ktos ma wieksza wiedze na ten temat niech mnie poprawi.
Fortis fortuna adviuat

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: DoZo(L)e... » 01.03.2020, 20:56

Dolniety_Pierre pisze:
01.03.2020, 12:20
DoZo(L)e... pisze:
01.03.2020, 09:23
Dolniety_Pierre pisze:
24.02.2020, 21:10


Szczerze to nie wiem czy na Zylecie byli czy nie.
Jednak jezeli ktos twierdzi, ze ADO jest w 100 procent biala ekipa to chyba nigdy w Holandii na meczu nie byl.

[link]

[link]

[link]

Jak sie przyjrzysz to kilku typowo "rodowitych" Holendrow znajdziesz.
Nie jesteś żadnym poważnym rozmówcą, jeśli do tej pory nie wiesz, że HOOLendrzy wspierający Legię (i drużynę ADO) to kibice FC Den Haag. Poza tym, na "wykopanych" przez ciebie zdjeciach z NL wypatrzyłem aż jednego, śniadego pięćdziesięciokilkulatka, urodzonego w Hadze, bo raczej "rodowitym" trudno nazwać tego, przez ciebie znalezionego.
Obrazek

ślusarz pisze:
01.03.2020, 00:48
Juras Jurkowski , wiadomo z jaką ekipą kojarzony
cytuję:
""...wobec tego trzeba wyciągnąć konsekwencje, póki jest kodeks karny to nie można inaczej, (...) sprawy będą się tam zaraz kończyć, ja będę wyciągał wobec ludzi konsekwencje może zrobię sobie z tego sposób na życie, nazywajcie mnie damskim bokserem a ja konsekwentnie z tego będę kupował sobie nowe samochody."

Nie myśleliście na Legii żeby zmienić koledze po szalu ksywkę z Juras na RURAs?
Który to już raz ktoś próbuje zrobić legendę z jURY, który nie potrafił okazać żadnych obrażeń po konfrontacji na Wolskiej. No chyba, że chodzi wam o "ekipę" cYBERfANs lub ... Polsatu.
Oszczedz i nie wypowiadaj sie na temat powagii...
Co do zdjecia, ktore zgrabnie przyblizyles... Kolezka z szalem biali legionisci, a spojrz w prawy dolny rog na goscia w czarno zielonej kurtce bawiacego sie telefonem, tuz nad flaga FCDH... Albo na zdjecie gdzie Legionisci dopinguja w bialych bluzach pod flaga Supporters FCDH, kto stoi obok legionisty po lewej stronie?
(...)
Wśród tysięcy Holendrów na trybunach ForePark znalazłeś dosłownie dwie zasłoniete/zacienione twarze, więc ... albo napiszesz o legendarnych kibolach z twojej bandy, albo i ja uznam, że naprawdę jesteś "pier(re)dolnięty".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: Ultras1312 » 01.03.2020, 21:03

Na ADO den haag jest w c*** kolorowych, możesz sobie zakrzywiać rzeczywistość ile chcesz dozocwelku

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Legendarni kibole

Post autor: Oden2 » 02.03.2020, 01:48

Opaleni kibice Den Haag nawet ci z mlyna raczej odpuszczaja sobie zgodowe wyjazdy na Legie. Co jak co ale polska kibolska swoja reputacje ma wyrobiona i takich egzotycznych przybyszy raczej nie kusza nasze trybuny a zwlaszcze te dobrze znane jak Legia czy Lech. Chyba jedynym wyjatkiem sa mefedronowcy z Cracoviii, ktorym nie obce sa slogany rownosc wolnosc tolerancja potocznie uwazane z kibicowskim srodowisku za LEWACKIE.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, B. Ricci, Fan_Brzozovii, NG_M, Pavo, PolnocnaStrona, Udenhout88 i 167 gości