prace o kibicach

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
megidox
Posty: 39
Rejestracja: 08.12.2012, 10:05

Re: prace o kibicach

Post autor: megidox » 04.03.2015, 21:06

Bardziej stawiał bym na to że takie pytania i rzeczy się tu znajdują bo do każdej nawet najmniejszej pierdoły w pracach musi być przypis odnoszący się do danego źródła <czy to literatury czy do własnych badań>.



mielCiB
Posty: 2
Rejestracja: 28.02.2015, 10:11

Re: prace o kibicach

Post autor: mielCiB » 05.03.2015, 21:28

megidox pisze:Witam.W mojej pracy licencjackiej jednym z rozdziałów jest historia ruchu kibicowskiego w Polsce -> które pozycje polecacie w tym aspekcie
Powinieneś coś znaleźć w:

Pod red. Pływaczewskiego W., Kudrelki J. (2012), Przestępczość stadionowa: Diagnoza i przeciwdziałanie zjawisku, Wydawnictwo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Szczytno

Dudała J. (2004), Fani-chuligani. Rzecz o polskich kibolach. Studium socjologiczne, Wydawnictwo Akademickie ŻAK, Warszawa

siwaaz
Posty: 2
Rejestracja: 26.03.2015, 11:09

Re: prace o kibicach

Post autor: siwaaz » 26.03.2015, 11:24

Witam
Pisze prace magisterską o kibicach sportowych. Mam problem z jednym rozdziałem, pt.; "Przykłady bojówek kibiców", mam w nim opisać bojówki z takich województw jak: małopolskie, śląskie, dolnośląskie, podkarpackie, mazowieckie, wielkopolskie i pomorskie. Chodzi tutaj m.in o liczebność, ich historię, jakąś datę powstania, czy jakieś spektakularne akcję itp. Czy ktoś pisał coś podobnego lub ma jakieś przydatne materiały/linki/artykuły w których mogłabym coś znaleźć ? z Góry dziękuję.

Bez nicka
Posty: 40
Rejestracja: 31.05.2014, 10:25

Re: prace o kibicach

Post autor: Bez nicka » 26.03.2015, 12:40

siwaaz pisze:Witam
Pisze prace magisterską o kibicach sportowych. Mam problem z jednym rozdziałem, pt.; "Przykłady bojówek kibiców", mam w nim opisać bojówki z takich województw jak: małopolskie, śląskie, dolnośląskie, podkarpackie, mazowieckie, wielkopolskie i pomorskie. Chodzi tutaj m.in o liczebność, ich historię, jakąś datę powstania, czy jakieś spektakularne akcję itp. Czy ktoś pisał coś podobnego lub ma jakieś przydatne materiały/linki/artykuły w których mogłabym coś znaleźć ? z Góry dziękuję.
Bez urazy,ale masz problem z najłatwiejszą częścią Twojej pracy. Nie powinieneś się zabierać za temat o którym nie masz pojęcia.

siwaaz
Posty: 2
Rejestracja: 26.03.2015, 11:09

Re: prace o kibicach

Post autor: siwaaz » 26.03.2015, 12:54

Bez nicka pisze:
siwaaz pisze:Witam
Pisze prace magisterską o kibicach sportowych. Mam problem z jednym rozdziałem, pt.; "Przykłady bojówek kibiców", mam w nim opisać bojówki z takich województw jak: małopolskie, śląskie, dolnośląskie, podkarpackie, mazowieckie, wielkopolskie i pomorskie. Chodzi tutaj m.in o liczebność, ich historię, jakąś datę powstania, czy jakieś spektakularne akcję itp. Czy ktoś pisał coś podobnego lub ma jakieś przydatne materiały/linki/artykuły w których mogłabym coś znaleźć ? z Góry dziękuję.
Bez urazy,ale masz problem z najłatwiejszą częścią Twojej pracy. Nie powinieneś się zabierać za temat o którym nie masz pojęcia.
Nie powinnam*
Wiesz czasami bywa tak, że masz temat pracy z "góry narzucony" przez promotora. O ile mi wiadomo, nie wiesz jakie mam pozostałe rozdziały w pracy więc po czym wnioskujesz że jest to "najłatwiejsza część" ? Szukałam jakiś konkretnych informacji, trochę znalazłam, ale to ciągle mało więc dlaczego nie pytać ludzi, którzy "w tym siedzą" - nie to co ja - jak z resztą trafnie zauważyłeś.

TasmanianBoy
Posty: 50
Rejestracja: 06.02.2013, 23:20

Re: prace o kibicach

Post autor: TasmanianBoy » 27.03.2015, 19:51

Nie siedzisz w tym to nie pisz o kibicach, bo potem powstają prace wielkich znawców, którzy coś usłyszeli, ktoś im coś napisał i na podstawie tego tworzą śmieszne teorie naukowe. Napisałaś, że piszesz prace na temat kibiców. Nie masz dojścia do ludzi to nie zaczynaj takiej pracy. Już widzę jak Ci ktoś podaje informacje ilu członków liczy jego bojówka.
Po medialnej nagonce, Tuskowojnie z kibolami modne wśród studentów stało się pisanie o kibicach. Zabierają się za to jakieś paprochy, które stadion widziały jedynie w telewizji, a potem czytając taką pracę ma się dylemat czy się śmiać, czy płakać.
Kiedy ktoś w miarę kumaty pisałby pracę o kibicach chętnie wypełniłbym ankietę, pomógł, udzielił informacji, ale nikt kumaty nie spyta na ogólnodostępnym forum o liczebność bojówek. A spektakularnych akcji szukaj w: "To my kibice", gazety lokalne często opisują większe awantury, polecam też opracowania książkowe o kibicach. Ale to trzeba poszukać samemu. Wszystko chciałoby się mieć podane na tacy... niestety, chcesz mieć mgr przed nazwiskiem to trzeba się trochę naszukać. Tym bardziej, że nikt o kibicach ci pisać nie kazał (nie zwalaj na promotora, bo jego tez sobie wybrałaś).
Rok temu, kiedy piałem pracę o kibicach też wiele szukałem (niestety, ale musiała być odpowiednia liczba przypisów). Tylko wiedziałem, gdzie szukać, bo w odróżnieniu od Ciebie mam pojęcie o świecie kibicowskim, jestem czynnym kibicem i od wielu lat śledzę co dzieje się w "świecie trybun".
Dzień dobry!

GrubyBKS
Posty: 503
Rejestracja: 06.08.2007, 01:07
Lokalizacja: Brodnica (L)

Re: prace o kibicach

Post autor: GrubyBKS » 27.03.2015, 20:13

Pisał ktoś z Was pracę o turystyce kibicowskiej? Zabieram się za pisanie magisterki na kierunku turystyka i rekreacja i myślę nad wyborem tematu. Generalnie mój temat ma być niby związany z moją specjalizacją, w tym przypadku jest to obsługa ruchu turystycznego. Strasznie mnie ciągnie tematyka groundhopping'u, myślałem np. nad tematem "Groundhopping jako forma aktywności turystycznej". Może ktoś mi coś pomóc/doradzić w tej kwestii?
Obrazek

Ketter
Posty: 3
Rejestracja: 22.09.2014, 17:32

Re: prace o kibicach

Post autor: Ketter » 30.03.2015, 20:05

Witam, niedawno napisałem pracę na prezentację maturalną nt. wizerunku kibica w mediach i walką ze stereotypami. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z Was mógłby mi pomóc poprzez sprawdzenie tej pracy, ewentualne naniesienie poprawek, czy wyrażenie ogólnych spostrzeżeń na temat mojej pracy. Proszę o kontakt priv :)

krolikOKS
Posty: 88
Rejestracja: 20.02.2010, 23:26

Re: prace o kibicach

Post autor: krolikOKS » 10.04.2015, 11:43

Panowie. Piszę magisterkę o patologiach w sporcie. Kojarzy ktoś jakąś dobrą literaturę o korupcji, dopingu itp?

krako77
Posty: 113
Rejestracja: 23.03.2007, 09:08

Re: prace o kibicach

Post autor: krako77 » 12.04.2015, 10:23

Panowie pilna sprawa. Odkupię pracę magisterską związaną z kibicowską stroną.Może być o bezpieczeństwie na stadionach
Panna w ciąży, roboty od groma nie ma kiedy napisać.
Jeżeli ma ktoś coś do zaoferowania do priv

studentka GWSP
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2015, 08:28

Re: prace o kibicach

Post autor: studentka GWSP » 16.04.2015, 08:44

Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej kibiców piłki nożnej
[link]

nestle
Posty: 3
Rejestracja: 06.09.2014, 19:53

Re: prace o kibicach

Post autor: nestle » 08.05.2015, 20:05

Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję :)
[link]

nadson
Posty: 1
Rejestracja: 11.09.2014, 12:24

Re: prace o kibicach

Post autor: nadson » 27.07.2015, 15:42

Cześć,

zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety.
Z góry wielkie dzięki! :)
[link]

nowakjan270
Posty: 1
Rejestracja: 01.09.2015, 18:32

Re: prace o kibicach

Post autor: nowakjan270 » 01.09.2015, 20:09

Poszukuję informacji poruszających tematykę wszelkiego rodzaju społeczności kibicowskiej, zagrożeń stadionowych, możliwości zwiększania bezpieczeństwa na stadionach, czy zabezpieczania imprez masowych na stadionie.

Wszelkiego rodzaju prace gotowe, czy pozycje literaturowe, proszę o przesyłanie tutaj w temacie, bądź na [email protected]

przetok
Posty: 1
Rejestracja: 17.10.2015, 11:31

Re: prace o kibicach

Post autor: przetok » 17.10.2015, 11:35

Siema,

Panowie jestem na dziennikarstwie i komunikacji społecznej chciałbym napisać pracę licencjacką dotyczącą manipulacji przekazu medialnego dotyczącego Kibiców, niepoprawne nacechowanie negatywne słowa kibol itd. wiadomo ze gówno warta, tvn i masa innych materiałów, ale przydały by się też jakieś książki coś ktoś poleca w tym temacie co można by wykorzystać?

Ultra2012
Posty: 79
Rejestracja: 14.03.2012, 12:18

Re: prace o kibicach

Post autor: Ultra2012 » 21.10.2015, 13:35

Panowie potrzebuje pomocy na temat ,, Charakterystyka klubów kibica – wzorce europejskie i polskie,, oraz definicji wraz z dokładną bibliografia na temat slow: kibic,fan,ultras.

uryjka
Posty: 1
Rejestracja: 12.09.2015, 23:04

Re: prace o kibicach

Post autor: uryjka » 24.10.2015, 12:40

Chętnie nawiąże kontakt z kimś kto pisał 'kibolski' licencjat ;) Jakaś wymiana materiałów (Lubuskie/Zach.Pom)?

Fanático
Posty: 45
Rejestracja: 22.09.2015, 17:19

Re: prace o kibicach

Post autor: Fanático » 27.10.2015, 15:45

nowakjan270 pisze:Poszukuję informacji poruszających tematykę wszelkiego rodzaju społeczności kibicowskiej, zagrożeń stadionowych, możliwości zwiększania bezpieczeństwa na stadionach, czy zabezpieczania imprez masowych na stadionie.

Wszelkiego rodzaju prace gotowe, czy pozycje literaturowe, proszę o przesyłanie tutaj w temacie, bądź na [email protected]
Może być po angielsku? Jeżeli tak to wpisz w Google "books about football fans".

biały miś
Posty: 197
Rejestracja: 13.09.2009, 18:13

Re: prace o kibicach

Post autor: biały miś » 18.11.2015, 17:40

Siema, oferuje swoją pomoc przy pisaniu prac mgr z szerokopojetej tematyki kibicowskiej/bezpieczeństwo imprez masowych na kierunkach prawo/pedagogika/resocjalizacja. Do tej pory wyszły ode mnie 3 solidne prace mgr ( 2 na prawie i 1 jedna na pedagogice). W razie jakiś pytań zapraszam na priv.

daif1906
Posty: 2
Rejestracja: 21.11.2015, 15:54

Re: prace o kibicach

Post autor: daif1906 » 21.11.2015, 16:06

Witam,

Piszę pracę o kibicach ( prawdziwe deklaratywne oblicze kibica) i potrzebuję książek do bibliografii.

Poszukuję :
1.Fani futbolowi. Historyczno-społeczne stadium zjawiska kibicowania. / Tomasz Sahaj

2. Fani-chuligani. Rzecz o polskich kibolach. / Jerzy Dudała

3. Kibicowanie jako uniwersalny język. / Michał Karaś

4. Pamiętnik kibica ludzie z piętnem Heyse- Roman Zieliński

5. Liga chuliganów. / Roman Zieliński

6. Kibice i okolice. Leksykon / Krzysztof Prendecki

Szczegółnie zależy mi na dwóch pierwszych pozycjach, jednak każda książka by mi się przydała. Jeśli ktoś ma ( obojętnie w jakiej wersji) bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam

StadionowaBandytka
Posty: 4
Rejestracja: 08.01.2016, 00:32

Re: prace o kibicach

Post autor: StadionowaBandytka » 08.01.2016, 00:44

Siema.
Moja przyszła praca, jest związana z tematem turystyki stadionowej. Ktoś kojarzy, czy w ogóle powstały książki tylko w temacie groundhoppingu? Wiadomo, że wszędzie znajdzie się garstka info, ale to dość mało. Potrzebuję wszelakich materiałów, artykułów itp. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

hefajstos
Posty: 80
Rejestracja: 23.05.2014, 09:26

Re: prace o kibicach

Post autor: hefajstos » 08.01.2016, 16:42

StadionowaBandytka pisze:Siema.
Moja przyszła praca, jest związana z tematem turystyki stadionowej. Ktoś kojarzy, czy w ogóle powstały książki tylko w temacie groundhoppingu? Wiadomo, że wszędzie znajdzie się garstka info, ale to dość mało. Potrzebuję wszelakich materiałów, artykułów itp. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Witaj. Ja takze pisalem kiedys prace magisterska zwiazana z turystyka "kibicowska" i powiem Ci, ze takze ciezko bylo mi trafic na konkretne pozycje literatury zawierajacej "srodek" tematu, ale spokojnie, ksiazki tak jak ja mozesz zastapic np. wywiadem, na co zwrocilem uwage i pozytywna ocene komisji. Do tego dorzucilem kilka ksiazek i wszystko fajnie wyszlo :) Jesli potrzebujesz tytulow jakis pozycji, podbij na PW.
Pozdrawiam.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: prace o kibicach

Post autor: nisc » 08.01.2016, 16:50

ciężko? rzut oka na moją półkę i naliczyłem spokojnie około 80 książek, z których można wyłuskać wiele informacji odnośnie groundhoppingu od lat 70-tych..fakt, że nie w jezyku polskim, ale jest ich całe multum, setki nawet.
TYBET JEST SERBSKI

StadionowaBandytka
Posty: 4
Rejestracja: 08.01.2016, 00:32

Re: prace o kibicach

Post autor: StadionowaBandytka » 11.01.2016, 23:48

Widzisz, na mojej półce też kilka znalazłam, ale jednak to za mało, bo jak wiadomo potrzeba ciekawą kolekcję wpisać w bibliografię. Książek o kibicach jest ogrom, owszem, ale w temacie turystyki stadionowej już nie będzie tak łatwo coś ogarnąć. Niech nawet będzie jeden rozdział w każdej książce, to jednak trzeba wiedzieć w jakich, dlatego zadaję pytanie.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: prace o kibicach

Post autor: Ultra1312Style » 14.01.2016, 06:53

O ile ktoś z Was w jakimś stopniu ogarnia język niemiecki, to mam zina w którym kibic z Niemiec zwiedza polskie mecze a potem opisuje to na łamach tej gazetki.
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Paa24
Posty: 1
Rejestracja: 21.01.2016, 18:51

Re: prace o kibicach

Post autor: Paa24 » 21.01.2016, 19:26

Witam,

Studiuję psychologie. Jestem w trakcie konkretyzowania tematu pracy magisterskiej z psychologii sądowej. Chciałabym w tym nurcie odnieść się do obszaru jakim jest kibicowanie, kibice, ponieważ do takiej grupy mam znaczny dostęp, jestem nie tyle związana z kibicowaniem, co z samymi kibicami, jako środowiskiem i ludźmi.
Z racji tego, że to psychologia wypadałoby uwzględnić coś więcej niż socjologiczne aspekty. Na przykład kwestię motywacji, czy zmiennych osobowościowych.

Może macie jakieś sugestie, co konkretnego z waszego punktu widzenia mogłoby być warte uwagi i zbadania ale w odniesieniu do sądówki.

Byłabym Wam bardzo wdzięczna za jakiekolwiek pomysły.

Pozdrawiam :)

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: prace o kibicach

Post autor: SKG » 30.01.2016, 17:33

Wita
Jestem studentem bezpieczeństwa narodowego, i właśnie wybieram temat pracy licencjackiej i chciałbym napisać coś właśnie o kibicach piłkarskich. Jako że większość w tym temacie pisała o kibicach w aspektach psychologicznych, socjologicznych itp. a ja natomiast muszę napisać w aspekcie bezpieczeństwa. Właśnie mam pytanie do "kibolskich" magistrów i licencjatów, bo miej więcej temat wymyśliłem taki: "Zagrożenia ze strony kibiców piłkarskich w Polsce" ale nie chciałbym pisać tylko o kibicowaniu jako zjawisku negatywnym.
Dlatego moje pytanie brzmi w jaki inny sposób waszym zdaniem można byłoby nadać tytuł pracy licencjackiej aby nie miała negatywnego wydźwięku.
PS. Temat MUSI być związany z bezpieczeństwem

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: prace o kibicach

Post autor: Ultra1312Style » 09.02.2016, 14:58

Kibice, ludzie zasad, których nie należy się obawiać??
To chyba Ty piszesz magisterkę ;)
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Pohybel
Posty: 28
Rejestracja: 19.11.2011, 21:53

Re: prace o kibicach

Post autor: Pohybel » 12.02.2016, 13:02

Witam. Pisze prace magisterska na temat kibicow.
Czy moglby mi ktos wyslac na maila ksiazke ksiedza Wąsowicza „Biało - zielona Solidarność”??

Albo jakas inna ksiazke o kibicach. Mieszkam obecnie daleko od jakiejkolwiek lepiej wyposarzonej bilbioteki, wiec mam problem w zdobyciu tych materialow.

Moge sie odwdzieczyc np. poprzez wyslanie komus ksiazki Dudaly "Fani chuligani" Jest tez na chomiku jak cos:

[link]

moj mail: [email protected]

mloda
Posty: 2
Rejestracja: 26.10.2013, 11:28

Re: prace o kibicach

Post autor: mloda » 10.03.2016, 17:08

Cześć,

piszę pracę licencjacką, w której będę porównywać jak przedstawiany był konflikt kibiców z Tuskiem na łamach TMK a jak w Gazecie Wyborczej. Może, ktoś ma jakieś konkretne artykuły z GW lub poleca, któryś z artykułów z TMK (posiadam prawie wszystkie numery z okresu 2009-2012).

No i może ktoś ma pomysł co powinno naleźć się w pierwszym/ teoretycznym dziale? Oczywiście oprócz historii TMK oraz GW. Na jakie zagadnienia naukowe zwrócić uwagę? Iść w stronę np. czym są media, jakie są ich zadania, co to jest obiektywizm w mediach, manipulacja przekazem?

Ktoś, jakieś pomysły?

Z góry dzięki ;)

megidox
Posty: 39
Rejestracja: 08.12.2012, 10:05

Re: prace o kibicach

Post autor: megidox » 10.03.2016, 22:55

SKG Ja pisałem lic na temat "Formalne i nieformalne grupy kibicowskie - szansa czy zagrożenie dla imprez masowych"

paw1234x04
Posty: 1
Rejestracja: 03.04.2016, 19:14

Re: prace o kibicach

Post autor: paw1234x04 » 03.04.2016, 19:16

Cześć, proszę o poświęcenie paru minut na wypełnienie mojej ankiety:
[link]

stylkibolski
Posty: 17
Rejestracja: 05.04.2016, 17:25

Re: prace o kibicach

Post autor: stylkibolski » 05.04.2016, 17:28

Siemano. Chciałem się dowiedzieć, jakie ksiązki mi możecie polecić do pracy mgr. Tytuł brzmi ' Środowisko kibicowskie w Polsce-wyzwanie dla bezpieczeństwa'. Jakbyście mogli podesłać mi na priv parę pozycji,z których mogę śmiało korzystać to byłbym wdzięczny.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: prace o kibicach

Post autor: Ultra1312Style » 05.04.2016, 23:25

Myślę, że lepiej będzie, jak opiszesz, czego tak naprawdę oczekujesz i o czym chcesz tam pisać. To chyba Twoja praca, prawda? Skoro oczekujesz pomocy od innych, to pokaż, że Tobie na tym zależy... bo to tym, co tutaj napisałeś, raczej nie oczekuj na bajecznie obszerne odpowiedzi.
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

stylkibolski
Posty: 17
Rejestracja: 05.04.2016, 17:25

Re: prace o kibicach

Post autor: stylkibolski » 06.04.2016, 16:31

Chciałem,żeby ktoś kto pisał o podobnym temacie,po prostu podrzucił jakieś materiały, które mogłyby pomoc mi. WIadomo,że chce pokazać, w tej pracy,że bezpiecznie na stadionach jest i cała ta otoczka to stereotypy i nagonka mediów.

Bonusdg
Posty: 5
Rejestracja: 28.01.2014, 11:55

Re: prace o kibicach

Post autor: Bonusdg » 06.04.2016, 17:17

To widzę piszemy pracę w podobnym stylu. Przekop cały ten temat i na pewno znajdziesz sporo książek czy artykułów, gdyż kilka osób już pisało w podobnym temacie. Ja jeden dział całkowicie poświęcam akcjom typowo patriotycznym oraz takim w którym kibice pomagają ludziom lub zwierzętom, a przeważnie cisza o tym w mediach, stąd byłbym wdzięczny gdyby komuś się zechciało wysłać mi priv z relacjami z takich akcji jak np "Chorzowskie Psy" ,pomoc Kresowiakom ( m.in Resovia Rzeszów) czy " mikołajki w domu dziecka".

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: prace o kibicach

Post autor: SKG » 16.06.2016, 18:31

W końcu wymyśliłem konkretny temat (tylko muszę poczekać na zgode od promotora). "Kibice piłkarscy w Polsce – nie tylko chuligani” czyli będę się starał przedstawić wszelkie akcje patriotyczne czy społeczne(pomoc dla schronisk czy biduli) oraz żeby to nie była praca monotonna trochę o awanturach też napiszę, ale nie jako o zjawisku w 100% złym. Bardzo fajnie to opisał gość w książce "Jestem Kibolem" w rozdziale co byli na urodzinach babci, że owszem są awantury ale można je po części usprawiedliwić.
Teraz tylko zebrać bibliografie, literaturę i jazda z pisaniem

elizabethh
Posty: 1
Rejestracja: 20.06.2016, 15:45

Re: prace o kibicach

Post autor: elizabethh » 20.06.2016, 15:55

Witam
Zachęcam do wypełnienia ankiety dot. przemocy i agresji wśród kibiców
[link]

Z góry dziękuję za pomoc

Sanczo Pansa
Posty: 2
Rejestracja: 13.07.2016, 13:02

Re: prace o kibicach

Post autor: Sanczo Pansa » 13.07.2016, 13:05

Uwaga, szybka akcja!

Potrzebuję Waszej pomocy, zajmie Wam to nie więcej niż minutę. Trzeba odpowiedzieć na 10 kibicowskich pytań:
[link]#

Pomożecie? :-)

Sanczo Pansa
Posty: 2
Rejestracja: 13.07.2016, 13:02

Re: prace o kibicach

Post autor: Sanczo Pansa » 14.07.2016, 20:13

Podbijam moją prośbę.

Zastanawialiście się jak często kupujemy klubowe gadżety? Albo jak często szukamy informacji o klubie w mediach?

Prowadzę badanie na ten temat. Trzeba 10 razy kliknąć w odpowiednią cyfrę:
[link]#
Sanczo Pansa pisze:Uwaga, szybka akcja!

Potrzebuję Waszej pomocy, zajmie Wam to nie więcej niż minutę. Trzeba odpowiedzieć na 10 kibicowskich pytań:
[link]#

Pomożecie? :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fiatbrava i 176 gości