www.warhouse.pl

Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

LeBronJames
Posty: 1
Rejestracja: 10.06.2013, 00:47

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: LeBronJames » 10.06.2013, 00:51

Jak wygląda sytuacja pomiędzy:
Widzew-Arka
Lech- Łks



Gibbon
Posty: 48
Rejestracja: 20.02.2012, 20:57

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Gibbon » 10.06.2013, 01:34

Widzew & Arka - tępa kosa
Lech & Łks - tępe dzidy hehe

bez napinki i do wyjebania razem z tym wyżej
Założyciele Wisły Kraków „jedynie” ograniczyli dostęp do klubu wyłącznie do Polaków, jakiś czas potem działacze poznańskiej Warty domagali się już wykluczenia ze struktur PZPN wszelkich klubów, sędziów i zawodników, którzy nie byli chrześcijanami (1938 r.). Przeciwko takim rozwiązaniom protestowały Cracovia i Łódzki KS, na trybunach których pojawiała się w niemałej liczbie ludność żydowska.

Imo
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2010, 20:57

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Imo » 10.06.2013, 20:02

19 SK 64 pisze:Warto też przypomnieć ostatnie Święto Kwitnących Głogów na katowickiej Ligocie - przez ostatnie lata były zdominowane przez Waszych kibiców, zresztą gdzie zdecydowana większość stanowili kibice z innych miast (już nie mówię innych dzielnic, bo Was wszystkich z 'NK' można było do tej mniejszości zaliczyć) oraz zgody.
A was przypadkiem nie wspiera na LGT oś Zadole (blokowiska) i stara kłodnicka, o"bandyckim Brynowie" nie wspomnę?

Mieszkam tu 8 lat, ale większych bredni nie słyszałem. Nie jestem kibice Ruchu ani GKS-u, Co do Nikiszowca, nie p****** chłopie, że jest tam GKS, bo sami konkretni kibice GieKsy mówią że Nikiszowiec i Szopienice to jak na razie dla nich matrix. Sama Ligota (bez pomocy kogo kolwiek) to ogromny podział na R i Gks.

Sory za poruszanie tego tematu, ale ku*** trzeba być trochę bardziej obiektywnym.

PolskaCentralna
Posty: 9
Rejestracja: 15.12.2012, 01:22

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: PolskaCentralna » 10.06.2013, 23:59

Raków Częstochowa-ŁKS Łódź ?

B.P B.B.B
Posty: 23
Rejestracja: 12.10.2012, 22:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: B.P B.B.B » 11.06.2013, 15:44

Imo pisze:
19 SK 64 pisze:Warto też przypomnieć ostatnie Święto Kwitnących Głogów na katowickiej Ligocie - przez ostatnie lata były zdominowane przez Waszych kibiców, zresztą gdzie zdecydowana większość stanowili kibice z innych miast (już nie mówię innych dzielnic, bo Was wszystkich z 'NK' można było do tej mniejszości zaliczyć) oraz zgody.
A was przypadkiem nie wspiera na LGT oś Zadole (blokowiska) i stara kłodnicka, o"bandyckim Brynowie" nie wspomnę?

Mieszkam tu 8 lat, ale większych bredni nie słyszałem. Nie jestem kibice Ruchu ani GKS-u, Co do Nikiszowca, nie p****** chłopie, że jest tam GKS, bo sami konkretni kibice GieKsy mówią że Nikiszowiec i Szopienice to jak na razie dla nich matrix. Sama Ligota (bez pomocy kogo kolwiek) to ogromny podział na R i Gks.



Chciałeś zabłysnąć wiedzą ale niestety dla CIebie jest jej brak...
Zapomniałeś o jednej ważnej częśći Ligoty czyli o Starej Ligocie "Starówka" a pomijając ją niestety świadczy to że wiedzę jak na 8 lat pobytu na tej dzielnicy masz naprawdę bardzo marną!!!
więc jeszcze raz zobacz sobie na mape przejedź po całej tej nie małej dzielnicy i zabierz głos jako niby "obiektywny" człowiek nie związany z żadną z ekip i wypowiedz się na tym forum...
Pomogę Ci ogromnego podziału nie ma na pewno... barwy zobaczysz w zasadzie tylko jedne... Ruch występuję na fragmencie dzielnicy w samym jej tzw centrum i tyle. aha i dowiedz się jeszcze kto robi zbiórki a kto nie... i w jakich liczbach ta dzielnica jeździ...

Dla mnie niestety u Ciebie brak obiektywizmu.

B.P B.B.B
Posty: 23
Rejestracja: 12.10.2012, 22:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: B.P B.B.B » 11.06.2013, 15:47

aha oś Zadole to też Ligota.... więc pisanie o wspieraniu Zadola jako niby policzek jest nietrafione bo Zadole to jedno z blokowisk dzielnicy Ligota!!!

KKK93
Posty: 1
Rejestracja: 11.06.2013, 16:09

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KKK93 » 11.06.2013, 16:17

jakieś aktualne info o zgodach/kosach/układach Wisły Płock?

19 SK 64
Posty: 37
Rejestracja: 31.05.2013, 10:15
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: 19 SK 64 » 11.06.2013, 21:42

@Mel Gibson, Ciebie wymieniam z nicka bo najbardziej Twoje posty rzucają się w oczy. Za to Wy robiąc zbiórki w poprzednich latach nie byliście w pobliżu psów? No pewnie, szliście sami a tam znikąd osób do starcia... Niech Ci będzie - straciliśmy Janów i Panewniki, zyskaliśmy Giszowiec, Ligotę, Tauzen, Załęże (więcej nie wymienię bo nie znam sytuacji na tamtych dzielnicach), więc i tak, zwłaszcza dzięki Giszowcowi jesteśmy na ogromny +. Piszesz też także o tym kto do kogo się przypierdala... to Ty mogłeś tylko wymienić nazwy FC swojego klubu i tyle, ja również bym wymienił i cisza. Musiałeś oczywiście dać popis swoim ''NK'', więc tylko to sprostowałem.

Ktoś inny napisał że podobno ja powiedziałem że Nikisz jest za GieKSą, lub jest tam dużo GieKSiarzy - już nie pamiętam dokładnie... napisałem że spadła jakość ekipy Ruchu stamtąd, a nie że Nikisz jest Trójkolorowy... kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Piszecie o wspomaganiu się zgodami - są blisko, to się korzysta, Wam też 'towarzyszą' zgodowe ekipy po meczach na GŚ i to sporo oddalone od Nas.

Ktoś jeszcze wspominał o zbiórce na Giszowcu - to było wtedy kiedy wraz z innymi FC wpadliście na zbiórki samego GzG, na którym były dziewczyny i małolaci, wraz z nimi tworząc tą wyrównaną liczbę?
Katowice - miasto JEDNEGO wyboru

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: nbsiemce1920 » 11.06.2013, 22:29

19 SK 64 pisze:@Mel Gibson, Ciebie wymieniam z nicka bo najbardziej Twoje posty rzucają się w oczy. Za to Wy robiąc zbiórki w poprzednich latach nie byliście w pobliżu psów? No pewnie, szliście sami a tam znikąd osób do starcia... Niech Ci będzie - straciliśmy Janów i Panewniki, zyskaliśmy Giszowiec, Ligotę, Tauzen, Załęże (więcej nie wymienię bo nie znam sytuacji na tamtych dzielnicach), więc i tak, zwłaszcza dzięki Giszowcowi jesteśmy na ogromny +. Piszesz też także o tym kto do kogo się przypierdala... to Ty mogłeś tylko wymienić nazwy FC swojego klubu i tyle, ja również bym wymienił i cisza. Musiałeś oczywiście dać popis swoim ''NK'', więc tylko to sprostowałem.

Ktoś inny napisał że podobno ja powiedziałem że Nikisz jest za GieKSą, lub jest tam dużo GieKSiarzy - już nie pamiętam dokładnie... napisałem że spadła jakość ekipy Ruchu stamtąd, a nie że Nikisz jest Trójkolorowy... kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Piszecie o wspomaganiu się zgodami - są blisko, to się korzysta, Wam też 'towarzyszą' zgodowe ekipy po meczach na GŚ i to sporo oddalone od Nas.

Ktoś jeszcze wspominał o zbiórce na Giszowcu - to było wtedy kiedy wraz z innymi FC wpadliście na zbiórki samego GzG, na którym były dziewczyny i małolaci, wraz z nimi tworząc tą wyrównaną liczbę?
nie chce wam przerywac tej zacietej klotni , ale smieszne sa takie wypowiedzi 3/4 osob bylo w kominiarkach trojkolorowych wiec rozumiem ze dziewczyny i malolaci nie chodza w szalikach i innych barwach na mecz tylko w kominach? Szacun!

Morginhio
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 95
Rejestracja: 22.03.2007, 20:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Morginhio » 11.06.2013, 23:29

nbsiemce1920 pisze: nie chce wam przerywac tej zacietej klotni , ale smieszne sa takie wypowiedzi 3/4 osob bylo w kominiarkach trojkolorowych wiec rozumiem ze dziewczyny i malolaci nie chodza w szalikach i innych barwach na mecz tylko w kominach? Szacun!
śmieszne jest to że wpadliście bandą na przedmeczową zbiórkę jednego osiedla i robicie z tego hit sezonu. Lepiej ogarnij swoich kolegów po szalu, bo fantazja ich mocno ponosi.

PB.1920
Posty: 9
Rejestracja: 26.04.2013, 12:16

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: PB.1920 » 12.06.2013, 02:00

Dobrze, ze temat o Gornym Slasku zniknal.Takie rzeczy wyjasniajcie sobie w lesie, a nie na forum, gdzie kazdy jest anonimowym turbokozakiem sprzed monitora!
Ja patrze na to z boku i widac golym okiem, gdzie glowna ekipa H koalicji GzG+Banik jak ognia unika ustawki z PF-ka.
Niech sie dowiedza o tym inni, bo ci co maja wiedziec o tym dawno wiedza, ale nie rozumiem was koledzy hooligani po szalu po co sie chcecie lansowac z farmazonem i jak dlugo chcecie na tym jechac!?
Dostaniecie w******* od PF-ki i znow zaspiewacie znowu w zyciu mi nie wyszlo.Pozdro dla normalnych kumaczy czaczy.

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Richat » 12.06.2013, 10:22

PB.1920 pisze:glowna ekipa H koalicji GzG
GzG to skrót od Gieksa z Gisza (osiedlowa ekipa Giszowca) a nie Górnik z Gieksą.

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Blood&Honor » 12.06.2013, 11:02

Richat pisze:
PB.1920 pisze:glowna ekipa H koalicji GzG
GzG to skrót od Gieksa z Gisza (osiedlowa ekipa Giszowca) a nie Górnik z Gieksą.
Gieksa z Gisza czy Górnik z Gieksą to jeden c***, różnicy nie robi
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kkk78 » 12.06.2013, 11:28

PolskaCentralna pisze:Raków Częstochowa-ŁKS Łódź ?
Dawna zgoda,zakończona mniej więcej pod koniec lat '90,a na tą chwilę to za bardzo nie ma z nimi kontaktu

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ..::1952::.. » 12.06.2013, 11:41

19 SK 64 pisze:Niech Ci będzie - straciliśmy Janów i Panewniki, zyskaliśmy Giszowiec, Ligotę, Tauzen, Załęże (więcej nie wymienię bo nie znam sytuacji na tamtych dzielnicach),
Trochę dziwne nie znać sytuacji we własnym mieście.

A tak całkiem poważnie, to nie temat Górny Sląsk.

19 SK 64
Posty: 37
Rejestracja: 31.05.2013, 10:15
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: 19 SK 64 » 12.06.2013, 16:01

PB.1920 pisze:Dobrze, ze temat o Gornym Slasku zniknal.Takie rzeczy wyjasniajcie sobie w lesie, a nie na forum, gdzie kazdy jest anonimowym turbokozakiem sprzed monitora!
Ja patrze na to z boku i widac golym okiem, gdzie glowna ekipa H koalicji GzG+Banik jak ognia unika ustawki z PF-ka.
Niech sie dowiedza o tym inni, bo ci co maja wiedziec o tym dawno wiedza, ale nie rozumiem was koledzy hooligani po szalu po co sie chcecie lansowac z farmazonem i jak dlugo chcecie na tym jechac!?
Dostaniecie w******* od PF-ki i znow zaspiewacie znowu w zyciu mi nie wyszlo.Pozdro dla normalnych kumaczy czaczy.
Podarujcie sobie takie teksty, już od dawna widać że PB wchodzi w d*** Ruchowi...

A co do nieznania sytuacji w mieście - sorki, ale Katowice to nie jakaś Nieciecza czy Mielno, gdzie mieszka max 4 liczbowa ilość ludzi, są 3 dzielnicy i każdy każdego zna... więc normalne jest że w takim mieście, i to jeszcze w tak specyficznym miejscu jak GŚ nie jest się na bieżąco z każdą dzielnicą.
Katowice - miasto JEDNEGO wyboru

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Paulek » 12.06.2013, 17:29

19 SK 64 pisze:@Mel Gibson, Ciebie wymieniam z nicka bo najbardziej Twoje posty rzucają się w oczy. Za to Wy robiąc zbiórki w poprzednich latach nie byliście w pobliżu psów? No pewnie, szliście sami a tam znikąd osób do starcia... Niech Ci będzie - straciliśmy Janów i Panewniki, zyskaliśmy Giszowiec, Ligotę, Tauzen, Załęże (więcej nie wymienię bo nie znam sytuacji na tamtych dzielnicach), więc i tak, zwłaszcza dzięki Giszowcowi jesteśmy na ogromny +. Piszesz też także o tym kto do kogo się przypierdala... to Ty mogłeś tylko wymienić nazwy FC swojego klubu i tyle, ja również bym wymienił i cisza. Musiałeś oczywiście dać popis swoim ''NK'', więc tylko to sprostowałem.

Ktoś inny napisał że podobno ja powiedziałem że Nikisz jest za GieKSą, lub jest tam dużo GieKSiarzy - już nie pamiętam dokładnie... napisałem że spadła jakość ekipy Ruchu stamtąd, a nie że Nikisz jest Trójkolorowy... kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Piszecie o wspomaganiu się zgodami - są blisko, to się korzysta, Wam też 'towarzyszą' zgodowe ekipy po meczach na GŚ i to sporo oddalone od Nas.

Ktoś jeszcze wspominał o zbiórce na Giszowcu - to było wtedy kiedy wraz z innymi FC wpadliście na zbiórki samego GzG, na którym były dziewczyny i małolaci, wraz z nimi tworząc tą wyrównaną liczbę?
Były jeszcze dzieci i babcie z zakupami.Tak jak już wcześniej napisałem s********* wasz przywódca oraz ludzie z ekipy z waszej najmocniejszej dzielnicy.
Co do wyrównanych liczb to już mieliście jedną okazję by się sprawdzić.Było to już jakiś czas temu w RŚL.Byliście już zebrani,ale wtedy woleliście potrenować biegi.
19R20

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Turin » 12.06.2013, 18:46

Paulek pisze:
19 SK 64 pisze:@Mel Gibson, Ciebie wymieniam z nicka bo najbardziej Twoje posty rzucają się w oczy. Za to Wy robiąc zbiórki w poprzednich latach nie byliście w pobliżu psów? No pewnie, szliście sami a tam znikąd osób do starcia... Niech Ci będzie - straciliśmy Janów i Panewniki, zyskaliśmy Giszowiec, Ligotę, Tauzen, Załęże (więcej nie wymienię bo nie znam sytuacji na tamtych dzielnicach), więc i tak, zwłaszcza dzięki Giszowcowi jesteśmy na ogromny +. Piszesz też także o tym kto do kogo się przypierdala... to Ty mogłeś tylko wymienić nazwy FC swojego klubu i tyle, ja również bym wymienił i cisza. Musiałeś oczywiście dać popis swoim ''NK'', więc tylko to sprostowałem.

Ktoś inny napisał że podobno ja powiedziałem że Nikisz jest za GieKSą, lub jest tam dużo GieKSiarzy - już nie pamiętam dokładnie... napisałem że spadła jakość ekipy Ruchu stamtąd, a nie że Nikisz jest Trójkolorowy... kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Piszecie o wspomaganiu się zgodami - są blisko, to się korzysta, Wam też 'towarzyszą' zgodowe ekipy po meczach na GŚ i to sporo oddalone od Nas.

Ktoś jeszcze wspominał o zbiórce na Giszowcu - to było wtedy kiedy wraz z innymi FC wpadliście na zbiórki samego GzG, na którym były dziewczyny i małolaci, wraz z nimi tworząc tą wyrównaną liczbę?
Były jeszcze dzieci i babcie z zakupami.Tak jak już wcześniej napisałem s********* wasz przywódca oraz ludzie z ekipy z waszej najmocniejszej dzielnicy.
Co do wyrównanych liczb to już mieliście jedną okazję by się sprawdzić.Było to już jakiś czas temu w RŚL.Byliście już zebrani,ale wtedy woleliście potrenować biegi.
Nie zapomnij wrzucic jeszcze filmik z jutuba zieeeew...
I przypomnij jeszcze ze w******* i wasza ucieczka po dzialkach to z powodu 5-krotnej przewagi przeciwnikow
Ech...

19Szarańcza20
Posty: 43
Rejestracja: 07.02.2013, 22:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: 19Szarańcza20 » 12.06.2013, 19:16

A Ty przypomnij sobie jak to czekaliscie w dniu Remi Cup niby na Slovan w 200 osob , a spierdalaliscie jak zajace po raz kolejny widzac ile jest R&W kalkulatory . Farmazony to sobie mozecie wciskac ze w tyle osob czekaliscie na Slovan , malo sie nie pozabijaliscie jadac pod prad .

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Szakal1964ph » 12.06.2013, 19:24

19Szarańcza20 pisze:A Ty przypomnij sobie jak to czekaliscie w dniu Remi Cup niby na Slovan w 200 osob , a spierdalaliscie jak zajace po raz kolejny widzac ile jest R&W kalkulatory . Farmazony to sobie mozecie wciskac ze w tyle osob czekaliscie na Slovan , malo sie nie pozabijaliscie jadac pod prad .

brednie totalne!

19Szarańcza20
Posty: 43
Rejestracja: 07.02.2013, 22:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: 19Szarańcza20 » 12.06.2013, 19:33

W czym napisalem brednie ? Przeciez z Was sa takie kozaki ze nie potrzebowalibyscie az 200 osob w 3 ekipy na Slovan jadacy na turniej , czyz nie ?

romper
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 11:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: romper » 12.06.2013, 19:35

Musicie rozpierdalać temat?

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ŁTH » 12.06.2013, 19:37

Nie widział ktoś przypadkiem moderatora;/

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ŁTH » 12.06.2013, 19:37

Nie widział ktoś przypadkiem moderatora;/

Mel Gibson
Posty: 58
Rejestracja: 12.03.2013, 20:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mel Gibson » 12.06.2013, 20:00

19 SK 64 pisze:@Mel Gibson, Ciebie wymieniam z nicka bo najbardziej Twoje posty rzucają się w oczy. Za to Wy robiąc zbiórki w poprzednich latach nie byliście w pobliżu psów? No pewnie, szliście sami a tam znikąd osób do starcia... Niech Ci będzie - straciliśmy Janów i Panewniki, zyskaliśmy Giszowiec, Ligotę, Tauzen, Załęże (więcej nie wymienię bo nie znam sytuacji na tamtych dzielnicach), więc i tak, zwłaszcza dzięki Giszowcowi jesteśmy na ogromny +. Piszesz też także o tym kto do kogo się przypierdala... to Ty mogłeś tylko wymienić nazwy FC swojego klubu i tyle, ja również bym wymienił i cisza. Musiałeś oczywiście dać popis swoim ''NK'', więc tylko to sprostowałem.

Ktoś inny napisał że podobno ja powiedziałem że Nikisz jest za GieKSą, lub jest tam dużo GieKSiarzy - już nie pamiętam dokładnie... napisałem że spadła jakość ekipy Ruchu stamtąd, a nie że Nikisz jest Trójkolorowy... kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Piszecie o wspomaganiu się zgodami - są blisko, to się korzysta, Wam też 'towarzyszą' zgodowe ekipy po meczach na GŚ i to sporo oddalone od Nas.

Ktoś jeszcze wspominał o zbiórce na Giszowcu - to było wtedy kiedy wraz z innymi FC wpadliście na zbiórki samego GzG, na którym były dziewczyny i małolaci, wraz z nimi tworząc tą wyrównaną liczbę?
1. Rok temu Przez pierwsze 3 godziny chodzenia na dzielnicy w 100 osób nie było ani jednego psa

2. W jaki sposob zyskaliscie Tauzen, Gisz, Ligote i Zaleze? To ze jest Was wiecej, to nie podwazalny fakt na tych dzielnicach, ale nic to nie mowi o Waszej sile (oprocz Gisza, bo tam jedynie macie zgrabna ekipke, a na innych dzielnicach LIPA)

3. Jestes Ty normalny? :) Zastanow sie, przeczytaj jeszcze raz temat, potem znowu sie zastanow i zobacz kto sie przypierdolil o wymienienie Katowic. Chlopak z Ruchu (?) wymienil je jako jeden z najlepszych FC (i slusznie), Ty sie do niego sprułes

4. Po czym poznajesz, ze na Nikiszu spadla sila uderzeniowa? Po tym ze dalej nie umiecie tam wpasc?

Szkoda gadac :) jak co to dawaj na PW zeby nie rozpierdalac jakze zacnego tematu.

SpokojniePanowie
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2013, 20:03

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: SpokojniePanowie » 12.06.2013, 20:06

19Szarańcza20 pisze:A Ty przypomnij sobie jak to czekaliscie w dniu Remi Cup niby na Slovan w 200 osob , a spierdalaliscie jak zajace po raz kolejny widzac ile jest R&W kalkulatory . Farmazony to sobie mozecie wciskac ze w tyle osob czekaliscie na Slovan , malo sie nie pozabijaliscie jadac pod prad .
Jak na ekipę,która całe "Głogi" przestała w pobliskim lesie z kupą w majtach i kalkulatorami w ręku,to jesteście zajebiście wyszczekani.

Może ktoś wymienić aktualne sympatie Bałtyku Gdynia,bo trochę się w tym pogubiłem ?

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Szakal1964ph » 12.06.2013, 20:20

Mel Gibson pisze:
19 SK 64 pisze:@Mel Gibson, Ciebie wymieniam z nicka bo najbardziej Twoje posty rzucają się w oczy. Za to Wy robiąc zbiórki w poprzednich latach nie byliście w pobliżu psów? No pewnie, szliście sami a tam znikąd osób do starcia... Niech Ci będzie - straciliśmy Janów i Panewniki, zyskaliśmy Giszowiec, Ligotę, Tauzen, Załęże (więcej nie wymienię bo nie znam sytuacji na tamtych dzielnicach), więc i tak, zwłaszcza dzięki Giszowcowi jesteśmy na ogromny +. Piszesz też także o tym kto do kogo się przypierdala... to Ty mogłeś tylko wymienić nazwy FC swojego klubu i tyle, ja również bym wymienił i cisza. Musiałeś oczywiście dać popis swoim ''NK'', więc tylko to sprostowałem.

Ktoś inny napisał że podobno ja powiedziałem że Nikisz jest za GieKSą, lub jest tam dużo GieKSiarzy - już nie pamiętam dokładnie... napisałem że spadła jakość ekipy Ruchu stamtąd, a nie że Nikisz jest Trójkolorowy... kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Piszecie o wspomaganiu się zgodami - są blisko, to się korzysta, Wam też 'towarzyszą' zgodowe ekipy po meczach na GŚ i to sporo oddalone od Nas.

Ktoś jeszcze wspominał o zbiórce na Giszowcu - to było wtedy kiedy wraz z innymi FC wpadliście na zbiórki samego GzG, na którym były dziewczyny i małolaci, wraz z nimi tworząc tą wyrównaną liczbę?
1. Rok temu Przez pierwsze 3 godziny chodzenia na dzielnicy w 100 osób nie było ani jednego psa

2. W jaki sposob zyskaliscie Tauzen, Gisz, Ligote i Zaleze? To ze jest Was wiecej, to nie podwazalny fakt na tych dzielnicach, ale nic to nie mowi o Waszej sile (oprocz Gisza, bo tam jedynie macie zgrabna ekipke, a na innych dzielnicach LIPA)

3. Jestes Ty normalny? :) Zastanow sie, przeczytaj jeszcze raz temat, potem znowu sie zastanow i zobacz kto sie przypierdolil o wymienienie Katowic. Chlopak z Ruchu (?) wymienil je jako jeden z najlepszych FC (i slusznie), Ty sie do niego sprułes

4. Po czym poznajesz, ze na Nikiszu spadla sila uderzeniowa? Po tym ze dalej nie umiecie tam wpasc?

Szkoda gadac :) jak co to dawaj na PW zeby nie rozpierdalac jakze zacnego tematu.
kolejne bzdury

B.P B.B.B
Posty: 23
Rejestracja: 12.10.2012, 22:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: B.P B.B.B » 12.06.2013, 20:26

Co za farmazony....
Już nawet szkoda pisać sprostowania..
Boże patrzysz a nie grzmisz...

B.P B.B.B
Posty: 23
Rejestracja: 12.10.2012, 22:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: B.P B.B.B » 12.06.2013, 20:28

ad2. akurat do tej "LIPY" jak to nazwałeś Ruch z tych dzielnic nie ma najmniejszego podlotu:) baaa nawet sam nie próbuje nic...

OBIEKTYWIZM ludzie!!!

!! !!
Posty: 22
Rejestracja: 27.02.2013, 16:59

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...ś

Post autor: !! !! » 12.06.2013, 21:02

Podsumowując nudny temat Zabrza i Katowic, który ciągnie się tutaj jak flaki w oleju pozwólcie, że zakończę mój post trafną puentą lub krótką wrzutą na mur.

''Sztamy robicie, bo sami gówno znaczycie''.

PS. Bez odbioru oczywiście i PDW!!

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...ś

Post autor: Szakal1964ph » 12.06.2013, 21:16

!! !! pisze:Podsumowując nudny temat Zabrza i Katowic, który ciągnie się tutaj jak flaki w oleju pozwólcie, że zakończę mój post trafną puentą lub krótką wrzutą na mur.

''Sztamy robicie, bo sami gówno znaczycie''.

PS. Bez odbioru oczywiście i PDW!!
to jest temat Zgody / Kosy/ Układy ty debilu

NiebieskiFanatyk
Posty: 14
Rejestracja: 24.01.2012, 22:14

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: NiebieskiFanatyk » 13.06.2013, 08:03

Predzej czy pozniej. Koalicja KSGKS wpadnie w łapy W&R to jest nie uniknione. Jak narazie udalo im sie uciec bo 200 osob to juz za malo.

Morginhio
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 95
Rejestracja: 22.03.2007, 20:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Morginhio » 13.06.2013, 09:01

fajnie, a tymczasem siedźcie dalej w lesie i skończcie rozpierdalać temat.

Żaba
Posty: 36
Rejestracja: 23.10.2011, 11:40
Lokalizacja: Silesia

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Żaba » 14.06.2013, 02:11

Unia Leszno ?
His whole life was a milion-to-one shot.

zandka1948
Posty: 35
Rejestracja: 07.03.2012, 20:47

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: zandka1948 » 15.06.2013, 00:51

Jak na linii:
Lech-Zawisza
Lechia-Zawisza

może ktoś krótko opisać?

LechiaTczew
Posty: 39
Rejestracja: 15.02.2012, 19:02

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: LechiaTczew » 15.06.2013, 00:53

zandka1948 pisze:Jak na linii:
Lech-Zawisza
Lechia-Zawisza
może ktoś krótko opisać?
Kosa.

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Wizard. » 16.06.2013, 12:19

Temat zamykam az do wyczyszczenia.
A żeby nnie było, pobanowani zostaną wszyscy piszący o starciu po 1 - off top, po 2 jest napisane "nie wchodzić w dyskusje".
dzięki
Xp

Grundi
Posty: 1
Rejestracja: 24.06.2016, 17:15

Re:

Post autor: Grundi » 24.06.2016, 17:18

Kamil.AG pisze:Arka Gdynia

Zgody : CRACOVIA KRAKÓW, GÓRNIK WAŁBRZYCH, GWARDIA KOSZALIN, KSZO OSTROWIEC, LECH POZNAŃ, POLONIA BYTOM, POLONIA WARSZAWA, ZAGŁĘBIE LUBIN

Układy : brak

Kosy : LECHIA GDAŃSK, LEGIA WARSZAWA, ŚLĄSK WROCŁAW, WISŁA KRAKÓW, POGOŃ SZCZECIN, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, RUCH CHORZÓW
Bez Polonii Warszawa, bo w Arce braci ... się traci

rexxx
Posty: 12
Rejestracja: 03.11.2010, 19:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: rexxx » 26.06.2016, 20:46

Obrazek

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kosacki » 26.06.2016, 21:16

To wyżej to fake, tak to wygląda na real

Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, pasik_88 i 239 gości