www.warhouse.pl

Kary, zakazy...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
energydrink
Posty: 56
Rejestracja: 03.12.2013, 13:00

Re: Kary, zakazy...

Post autor: energydrink » 17.12.2014, 20:16

Odpalili też kilka achtungów i stroboskopów poza tą racą. Co nie zmienia faktu, że z kolejki na kolejkę te kary są coraz bardziej niewiarygodne...



ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ja22 » 17.12.2014, 20:51

Co według was jest takie niewiarygodne .Są race to są i kary chyba że zamierzacie się dziwić co oprawa z racami bo kary na pewno będą .Żeby nie było nie podoba mi się to ale w żadnym stopniu mnie to nie dziwi .Jednym rodzajem łamanie prawa na Polskich stadionach jest odpalanie piro więc z punktu widzenia władz trzeba z tym walczyć .Jedyna co mnie dziwi to rozbieżności w karach za to samo przewinienie

Srebro_Cracovia
Posty: 12
Rejestracja: 15.12.2014, 17:51

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Srebro_Cracovia » 17.12.2014, 21:19

Zauważ, że do tej pory kary za pirotechnikę to była grzywna, a jak na wyjeździe piro poleciało na murawę do był zakaz wyjazdowy.

Od niedawna zaczęli dawać zakazy wyjazdowe, za odpalenie piro ... za mecze u siebie czego nigdy nie było, a więc kolejny krok uciskowy zastosowany, mimo, że co chwila w wywiadzie Boniek czy reszta jego kolegów podkreślają, że są przeciwni stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej itd, a co chwila restrykcje w tym kierunku są ostrzejsze

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ja22 » 18.12.2014, 09:58

Tak zgadza się ż kedys tak było że była tylko grzywna chociaż wdaję mi się że już od dłuższego czasu śa takie kary jak teraz jak już ktoś na jakimś forum napisał Ekstraklasa składa się z prezesów klubów więc de facto nakładali te grzywnę sami na siebie. Teraz by nie tracić kasy grzywny zmniejszono a dołożono zakazy . Z ich punktu widzenia wszystko się zgadza.

Srebro_Cracovia
Posty: 12
Rejestracja: 15.12.2014, 17:51

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Srebro_Cracovia » 18.12.2014, 11:09

Wczorajszy wywiad z typem z Komisji Ligii, który mówi, że chcą zwalczać kary zbiorowe, dlatego stosują kary zbiorowe :D
[link]

Mają nas za debili i robią co chcą...

P_JB
Posty: 21
Rejestracja: 10.03.2014, 21:11

Re: Kary, zakazy...

Post autor: P_JB » 25.02.2015, 20:57

Była afera o tą flagę, ale chyba w europejskich pucharach...Za flagę 30 tysia i zakaz na pół roku...Paranoja ku*a.

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ??? » 25.02.2015, 21:52

Przecież kara za taką flagę to jakiś absurd i czysta hipokryzja.
Jak ktoś dobrze napisze pisemko to jeszcze tych cymbałów można oskarżyć o rasizm :)
Przecież do kurvvy nędzy biali ludzie mają prawo być dumni z tego ,że są biali ,a te lewary chyba by chciały ,żeby biali się biczowali z tego powodu ,że są biali ,a nie czarni lub żółci.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Kary, zakazy...

Post autor: BekazWas » 25.02.2015, 23:14

A ja mam takie szczere bez napinkowe pytanie do jakiegoś ogarniętego w tym temacie legionisty. Co oznacza wilczy hak w tej fladze ? Nawiązanie do mitologii słowiańskiej, nordyckiej czy może jeszcze czegoś innego ? Czy może po prostu miał nawiązywać do symbolu uzywanego przez organizacje nazistowską ? Rozumiem jakie klimaty były na stadionach w Polsce w latach 90 ale trochę mnie śmieszy to tłumaczenie, że flaga nie jest w żaden sposób związana z tematami czystości rasy czy nazizmu. Oczywiście nie, że życze wam tej kary czy jestem za tym by ta flaga miała nie być wieszana ale zasłonięcie "haka" herbem i udawanie, że to wcale nie to jest trochę śmieszne. No chyba, że pajace się przyczepiły do słowa "White" to już wtedy inna bajka. Pozdrawiam.

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kary, zakazy...

Post autor: szwadron97 » 26.02.2015, 11:13

ciekawe dlaczego moga byc na stadionie reklamy napoju energetyczne black power przeciez to tez jest rasistowskie dla bialych ludzi? ps Legia dla beki moglaby zrobic flage Black Legion ciekawe co na to te cwele z tej smiesznej komisjii?

każułal
Posty: 13
Rejestracja: 19.01.2010, 19:34

Re: Kary, zakazy...

Post autor: każułal » 26.02.2015, 15:03

"Zawisza to klub kiboli" - taką koszulkę zaprezentował Sergiusz Pruszak, bramkarz Górnika Łęczna. Komisja Ligi postanowiła ukarać zawodnika beniaminka Ekstraklasy.

Spotkanie w Bydgoszczy zostało rozegrane 13 lutego i zakończyło się wynikiem 0:0. Sergiusz Prusak, bramkarz klubu z Łęcznej w przerwie spotkania odsłonił koszulkę z napisem "Zawisza to klub kiboli".

hehe

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kary, zakazy...

Post autor: tuwimianin. » 27.02.2015, 07:42

Dla poprawności politycznej pzpn powinien nakazać zmienić nazwy takim klubom jak Czarni Jasło czy Czarni Połaciec, bo to rasizm. ;]
IGLOOPOL DĘBICA

KibolBandyta88
Posty: 5
Rejestracja: 27.02.2015, 10:24

Re: Kary, zakazy...

Post autor: KibolBandyta88 » 27.02.2015, 10:28

każułal pisze:"Zawisza to klub kiboli" - taką koszulkę zaprezentował Sergiusz Pruszak, bramkarz Górnika Łęczna. Komisja Ligi postanowiła ukarać zawodnika beniaminka Ekstraklasy.

Spotkanie w Bydgoszczy zostało rozegrane 13 lutego i zakończyło się wynikiem 0:0. Sergiusz Prusak, bramkarz klubu z Łęcznej w przerwie spotkania odsłonił koszulkę z napisem "Zawisza to klub kiboli".

hehe
Piłkarz z jajami!

Globus3216
Posty: 1
Rejestracja: 16.03.2015, 08:14

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Globus3216 » 16.03.2015, 08:21

witam z góry przepraszam za błedy ortograficzne panowie mam taki problem 2 lata temu skonczył mi sie zakaz stadionowy na okreslony powiat wczoraj podchodze do kasy pewnego klubu w ekstraklasie a pani w okienku ze mamy proble ze mam zakaz stadionowy i nie wiadomo czy sie skonczył jak wyczyscic ta kartoteke zeby spokojnie mógł chodzic na mecze ekstraklasy

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Kary, zakazy...

Post autor: KaczyP » 16.03.2015, 19:21

Globus3216 pisze:witam z góry przepraszam za błedy ortograficzne panowie mam taki problem 2 lata temu skonczył mi sie zakaz stadionowy na okreslony powiat wczoraj podchodze do kasy pewnego klubu w ekstraklasie a pani w okienku ze mamy proble ze mam zakaz stadionowy i nie wiadomo czy sie skonczył jak wyczyscic ta kartoteke zeby spokojnie mógł chodzic na mecze ekstraklasy
Znajomy miał kiedyś identyczny problem. Napisz meila lub skontaktuj się osobiście z osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo na danym stadionie i przedstaw swoją sytuację. Zapewne będziesz musiał przesłać lub pokazać swój "wyrok" także przygotuj sobie wcześniej skan. Po takiej interwencji problem już się nie pojawiał. Jeżeli nie masz jak się skontaktować z osobą d/s bezpieczeństwa to przedzwoń do klubu lub osoby, która ogarnia różne sprawy w Twojej ekipie.

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Jurand ze Spychowa » 15.05.2015, 18:11

Ruch Radzionków ukarany zakazem wyjazdowym w okresie 2 MIESIĘCY! za wydarzenia w Knurowie + kara finansowa. To są jakieś jaja.

[link]

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ??? » 16.05.2015, 05:11

Tym to już się w baniach pierdoli. 2 miechy zakazu za brak dopingu.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

89piotrekski
Posty: 367
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Kary, zakazy...

Post autor: 89piotrekski » 10.06.2015, 21:13

ecyzje Komisji Ligi z 10 czerwca:

W związku z zachowaniem kibiców Lechii Gdańsk podczas wyjazdowego meczu z Jagiellonią Białystok, które doprowadziło do trzykrotnego przerwania spotkania, na Lechię nałożono zakaz organizacji wyjazdów grup kibiców do końca 2015 roku. Ponadto na Lechię nałożono karę finansową w wysokości 30 000 zł.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze na Legię nałożono karę organizacji wyjazdów grup kibiców na dwa mecze Ekstraklasy, w tym kolejny mecz z Górnikiem. Ponadto na Legię nałożono karę finansową w wysokości 30 000 zł. Dodatkowo na Wojciecha Hadaja, który pełnił rolę spikera podczas tego meczu, nałożono karę finansową w wysokości 2 000 zł.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Lech Poznań - Wisła Kraków na Lech nałożono karę organizacji wyjazdów grup kibiców na trzy mecze Ekstraklasy. Ponadto na Lecha nałożono karę finansową w wysokości 25 000 zł.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie środków pirotechnicznych) podczas meczu Górnik Łęczna - PGE GKS Bełchatów, na Górnik nałożono karę 10 000 zł w zawieszeniu do końca 2015 roku. W związku z zachowaniem kibiców gości (użycie środków pirotechnicznych) podczas tego samego meczu na GKS Bełchatów nałożono 3 000 zł kary.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie środków pirotechnicznych) podczas meczu Piast Gliwice - Cracovia na Piast nałożono 3 000 zł kary.

W związku z zachowaniem kibiców Korony Kielce (użycie środków pirotechnicznych, niedozwolony transparent) podczas wyjazdowego meczu z PGE GKS Bełchatów na Koronę nałożono karę organizacji wyjazdów grup kibiców na jeden mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem po meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok na zawodnika Jagiellonii Bartłomieja Drągowskiego nałożono 10 000 zł kary.

Ostro....

dziesięćzłoty
Posty: 51
Rejestracja: 26.10.2013, 19:09

Re: Kary, zakazy...

Post autor: dziesięćzłoty » 10.06.2015, 23:21

ostatnia kolejka, to hajs na wakacje musi być

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Kary, zakazy...

Post autor: KaczyP » 12.06.2015, 20:06

Mam racje pisze:
Kara zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców w wymiarze 5 meczów za zachowanie kibiców klubu Widzew Łódź w związku z meczem rozegranym pomiędzy klubami Olimpią Grudziądz a Widzewem Łódź.
http://www.90minut.pl/news/251/news2519 ... -ligi.html
I pewnie tak się "przypadkowo" złoży, że będą to wyjazdy na Tychy, Rybnik, Stalówkę i Raków...

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ldzwdz1910 » 12.06.2015, 20:25

Nie wszyscy płaczą z powodu tego zakazu. Po prostu milicja będzie miała więcej roboty, bo nigdy nie wiadomo jak, gdzie i kiedy. Na oficjalnych by miała wszystko na tacy.

ANTYpzpn
Posty: 161
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ANTYpzpn » 13.06.2015, 00:52

KaczyP pisze:
Mam racje pisze:
Kara zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców w wymiarze 5 meczów za zachowanie kibiców klubu Widzew Łódź w związku z meczem rozegranym pomiędzy klubami Olimpią Grudziądz a Widzewem Łódź.
http://www.90minut.pl/news/251/news2519 ... -ligi.html
I pewnie tak się "przypadkowo" złoży, że będą to wyjazdy na Tychy, Rybnik, Stalówkę i Raków...

Raków jeszcze gra w barażach to się tak nie zapędzaj. Czy ZS za zadymienie sektora i podobno przerwany mecz otrzymało jakąś karę?

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Kary, zakazy...

Post autor: KaczyP » 13.06.2015, 10:19

Sorry rzeczywiście zapomniałem, że Raków gra jeszcze baraże.

xAdams17
Posty: 11
Rejestracja: 12.12.2013, 22:29

Re: Kary, zakazy...

Post autor: xAdams17 » 25.06.2015, 10:05

Kary nałożone przez Komisję Ligi obowiązują na meczach Pucharu Polski?

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Fanatycy Widzewa » 25.06.2015, 22:27

KaczyP pisze:
Mam racje pisze:
Kara zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców w wymiarze 5 meczów za zachowanie kibiców klubu Widzew Łódź w związku z meczem rozegranym pomiędzy klubami Olimpią Grudziądz a Widzewem Łódź.
http://www.90minut.pl/news/251/news2519 ... -ligi.html
I pewnie tak się "przypadkowo" złoży, że będą to wyjazdy na Tychy, Rybnik, Stalówkę i Raków...

dziś ogłosili terminarz i jeśli zagramy w II lidze to odpadają nam wyprawy do Stargardu Szczecińskiego, Legionowa, Góry, Tarnobrzegu i Puław

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/k ... idzewiakom

Mateusz82
Posty: 66
Rejestracja: 27.06.2007, 11:47

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Mateusz82 » 09.07.2015, 19:35

89piotrekski pisze:ecyzje Komisji Ligi z 10 czerwca:



W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze na Legię nałożono karę organizacji wyjazdów grup kibiców na dwa mecze Ekstraklasy, w tym kolejny mecz z Górnikiem. Ponadto na Legię nałożono karę finansową w wysokości 30 000 zł. Dodatkowo na Wojciecha Hadaja, który pełnił rolę spikera podczas tego meczu, nałożono karę finansową w wysokości 2 000 zł.


Ostro....

Legia ma dalej ten zakaz, nic się nie zmieniło? konkretnie chodzi mi o to czy mogą jechać na pierwszy mecz sezonu Śląsk - Legia.

czlowiek bez twarzy
Posty: 31
Rejestracja: 18.06.2015, 14:40

Re: Kary, zakazy...

Post autor: czlowiek bez twarzy » 13.07.2015, 16:14

Mam racje pisze:Lechia, która od tamtej rundy współpracuje z klubem, aby było przyjaźnie na trybunach, robi z klubem oprawy (mecz z Legią) teraz dołożyli do tego ręką, aby na inaugurację ligi z Cracovią zabrakło kiboli gości, a wtedy były by bluzgi, które mogły by odstraszyć rodziny z dziećmi i więcej by nie przyszli. Także Lecha - Cracovia bez gości.
[link]
Ty może zacznij współpracować ze swoim mózgiem, w jaki sposób Lechiści przyłożyli się do tego, żeby Cracovia nie weszła?

czlowiek bez twarzy
Posty: 31
Rejestracja: 18.06.2015, 14:40

Re: Kary, zakazy...

Post autor: czlowiek bez twarzy » 13.07.2015, 19:04

Mam racje pisze:
czlowiek bez twarzy pisze:
Mam racje pisze:Lechia, która od tamtej rundy współpracuje z klubem, aby było przyjaźnie na trybunach, robi z klubem oprawy (mecz z Legią) teraz dołożyli do tego ręką, aby na inaugurację ligi z Cracovią zabrakło kiboli gości, a wtedy były by bluzgi, które mogły by odstraszyć rodziny z dziećmi i więcej by nie przyszli. Także Lecha - Cracovia bez gości.
[link]
Ty może zacznij współpracować ze swoim mózgiem, w jaki sposób Lechiści przyłożyli się do tego, żeby Cracovia nie weszła?

https://twitter.com/DejfidAG/status/620593846888566784
że co to niby ma być? to świadczy o tym, że Lechiści poprali klub w niewpuszczeniu Cracovii? Kolego, obserwując Twoje posty, to wrzucasz tylko linki do stron z fejsa, tłitera i innych gówien. Wyjdź na dwór i ochłoń, bo za dużo internetu. Swoją drogą, to mogli szybciej wysyłać liste jak wiedzieli jaki mają termin, a nie płaczą po necie. Nie popieram tego, ale to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek, więc mogli tego pilnować, bo wiele ekip na tym ucierpiało.

Marcin Plichta
Posty: 98
Rejestracja: 07.11.2013, 17:13
Lokalizacja: Amber Gold

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Marcin Plichta » 13.07.2015, 19:11

typie "mam rację" nie wypowiadaj się za Lechię, bo nie jesteś od Nas. Andrus bracie prośba by nagrodzić tego błazna banem, bo takie czy podobne wyskoki jak wklejanie zdjęć ŚP Wiślaka prędzej czy później wrócą do niego już w życiu realnym

noremorse
Posty: 48
Rejestracja: 27.08.2011, 23:34

Re: Kary, zakazy...

Post autor: noremorse » 13.07.2015, 20:05

co nie zmienia faktu...

Każdy kto miał kiedykolwiek, cokolwiek wspólnego z organizacją wyjazdów wie doskonale, że takie przypadki się zdarzają (spóźnienie z wysłaniem zapotrzebowania na bilety) i jeśli to nie jest rażący przypadek (zamówienie biletów na kilka dni przed meczem), to z reguły nie ma z tym żadnego problemu...chyba że złośliwość.

Pytanie powinno brzmieć, czy godzimy się na takie "złośliwości" idąc jednocześnie na rękę tym wszystkim, dla których przyjazd zorganizowanej grupy kibiców gości jest problemem?

Oczywiście ktoś zaraz zapyta, a co wspólnego z tym mają kibice, przecież to decyzja klubu?

Być może nic, a jak jest w Gdańsku? Patrząc na władze klubu, coś tam do powiedzenia mieć powinni...

[link]

SmiechNaSali
Posty: 6
Rejestracja: 14.04.2015, 12:16

Re: Kary, zakazy...

Post autor: SmiechNaSali » 13.07.2015, 21:55

Po pierwsze ten 60 kg szczur Dawid Biernacik to umoralniać może Gdyńskich rybaków w sprawie pogody na morzu bo w sprawach solidarności kibicowskiej to jest wiarygodny , jak ich pierwsze pierdolniecie Myrek w sprawie pilnowania flag.
Gdzie był ten patyczak Biernacik jak w tamtym roku (20.09.2014) klub Arka zakazał kibicom zamieszkałym w Gdańsku przyjechać na stadion z kibicami z Chojnic?

Gdzie była solidarność kibiców żydowskiego klubu w tych sytuacjach ? :
[link]
[link]

Szkoda, że przez błąd jakieś klubowej parówy nie będzie dane nam powyzywać żydów z ich Gdyńskimi dziewczynami, no chyba że w ramach solidarności kibicowskonetowskiej mamy wycieczkę z myckami wpuścić na nasze sektory ?? :)
"mam racje" zdecyduj za naszą ekipę w końcu jesteś największym internetowym chuliganem tego forum.

noremorse
Posty: 48
Rejestracja: 27.08.2011, 23:34

Re: Kary, zakazy...

Post autor: noremorse » 14.07.2015, 07:41

Gdzie był ten patyczak Biernacik jak w tamtym roku (20.09.2014) klub Arka zakazał kibicom zamieszkałym w Gdańsku przyjechać na stadion z kibicami z Chojnic?
a możesz konkretny typie pokazać cokolwiek na potwierdzenie swych słów, czy p********* tylko żeby pierdolić, a twoja wiarygodność jest "ulotna" tak jak wasza II linia?

SmiechNaSali
Posty: 6
Rejestracja: 14.04.2015, 12:16

Re: Kary, zakazy...

Post autor: SmiechNaSali » 14.07.2015, 08:34

Zapytaj waszego szczura z kompleksem Gdańska Biernacika - Oni zna doskonale sytuacje.
Jak już zahaczasz o ulotności to gdyby wasza pierwsza linia była jak chociaż nasza druga to może nasza młodzież nie skopała by was na waszej zasadzce na nas, a reszta waszej "kompani Braci" wyszła by z lasu zamiast sprawdzać po gaciach kto ma większe kleksy ze strachu. W końcu NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM ...

noremorse
Posty: 48
Rejestracja: 27.08.2011, 23:34

Re: Kary, zakazy...

Post autor: noremorse » 14.07.2015, 09:58

Nie muszę się nikogo o nic pytać, masz jakiś papier, artykuł, cokolwiek wskazującego na to, że Arka zakazała wpuszczania kibiców z Gdańska na mecz z Chojnicami we wrześniu zeszłego roku? Krótka piłka albo tak, albo p********* farmazony...

Szajba88
Posty: 87
Rejestracja: 13.08.2007, 23:15
Lokalizacja: Chojnice

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Szajba88 » 14.07.2015, 11:55

Lechia nie mogła z nami wejść na stadion w Gdyni. A już pędzę do sekretariatu klubu dopraszać się, żeby szukali jakichś pism sprzed roku, bo ktoś z k.net sobie kwitów życzy... 2 lata temu byliśmy na Arce z Lechią, rok temu już sami.
The army of assholes, the wankers in blue,
all cops are bastards - FUCK YOU !!!

noremorse
Posty: 48
Rejestracja: 27.08.2011, 23:34

Re: Kary, zakazy...

Post autor: noremorse » 11.08.2015, 20:18

Szajba88 pisze:Lechia nie mogła z nami wejść na stadion w Gdyni. A już pędzę do sekretariatu klubu dopraszać się, żeby szukali jakichś pism sprzed roku, bo ktoś z k.net sobie kwitów życzy... 2 lata temu byliśmy na Arce z Lechią, rok temu już sami.
I jak, jutro też wasi koledzy z Gdańska mają zakaz obecności w Gdyni, wydany przez nasz klub?

A może przez ten czas udało się odszukać wam w klubie rzekome pismo z zeszłego roku?

Tylko nie pisz mi, że nie musicie się nikomu na k.net tłumaczyć, bo skoro na tych samych k.net puszczacie tak poważny farmazon, to wypada go udowodnić, co nie powinno być dla was problemem, jeśli takowe pismo w ogóle istnieje...

Z resztą to nie jedyny kit z waszej strony, związany z tamtym meczem. Drugi wypuścił wasz klub odnośnie ilości przyznanych wam biletów. Kit, którego oczywiście wy nigdy nie sprostowaliście. Bo i po co? Lepiej puszczać w Polskę bajeczki o frajerskim zachowaniu Arki.

Jak widać w propagandzie próbujecie dorównać blado-zielonym, ale sporo wam do nich jeszcze brakuje.

W dalszym ciągu czekamy na konkrety. A jak się nie doczekamy, to podzielimy się naszą wiedzą w tym temacie, tylko nie wiem czy ucieszy ona waszych ziomali z Gdańska...no chyba że zawsze działacie w porozumieniu ;)

NaocznyŚwiadek
Posty: 13
Rejestracja: 13.08.2015, 15:06

Re: Kary, zakazy...

Post autor: NaocznyŚwiadek » 14.08.2015, 14:34


KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Kary, zakazy...

Post autor: KaczyP » 20.08.2015, 19:21

To prawda, że stadion Górnika Wałbrzych zamknięty na najbliższe spotkanie?

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Kary, zakazy...

Post autor: obiektywnyFAN » 22.08.2015, 19:55

Było spotkanie komisji ekstraklasy po ostatniej kolejce?

ksg_1946
Posty: 124
Rejestracja: 19.03.2007, 23:19
Lokalizacja: z kątowni

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ksg_1946 » 25.08.2015, 00:00

KaczyP pisze:To prawda, że stadion Górnika Wałbrzych zamknięty na najbliższe spotkanie?
Tak. Mecz z Lechia Dzierzoniow odbyl sie bez publiki. Kara po derbach z Karkonoszami

Czy jest jakis temat na forum odnosnie zakazow stadionowych dla kibicow?

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Bączyński » 26.08.2015, 19:17

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie materiałów pirotechnicznych), które doprowadziło do przerwania meczu 4. kolejki sezonu 2015/2016 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, na Śląsk nałożono karę zakazu organizacji wyjazdów grup kibiców na trzy mecze. Ponadto na Śląsk nałożono karę 20 tys. zł.
Zagłebie-Śląsk bez kibicow gości.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wojtasssss1 i 491 gości