www.warhouse.pl

Konflikt w Legii

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Konflikt w Legii

Post autor: Tamak » 13.08.2007, 21:24

Wydaje mi się, że warto założyć osobny temat, gdyż mimo wszystko to co się dzieje na Łazienkowskiej pośrednio dotyczy całej polskiej sceny. Właściciel Legii nie kryje się z tym, że chce unicestwić wszelkie niezależne przejawy zorganizowanego ruchu kibicowskiego. Gdyby się to ITI udało(czego oczywiście nie biorę pod uwagę), to za ich przykładem mogą pójść inni. A bądźmy szczerzy, Legia to absolutny kibicowski top w kraju i jej porażka będzie oznaczać, że może się to udać wszędzie.

Prezes zarządu Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców (OZSK) Krzysztof Markowicz zaprosił przedstawicieli klubu piłkarskiego Legia Warszawa oraz władze Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa "Sekcja Sympatyków" do wspólnych rozmów o konflikcie na linii zarząd - fani. Jak zaznaczono w liście wysłanym do obu stron, OZSK działa w porozumieniu z władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie miałoby się odbyć 20 sierpnia 2007 roku o godzinie 17:00 w siedzibie PZPN w Warszawie.
Zarząd OZSK zaproponował, aby spotkanie w PZPN odbyło się z udziałem przedstawiciela związku fanów oraz wiceprezesa PZPN Jerzego Engela, który w strukturach piłkarskich odpowiada między innymi za kontakty z kibicami.
"Wyrażam szczerą nadzieję, iż obie strony konfliktu, powodowane dobrze pojmowanym interesem KP Legia Warszawa oraz interesem szerokich rzesz sympatyków tego klubu, nie odmówią udziału w spotkaniu, które mam taką nadzieję, co najmniej będzie początkiem normalizacji stosunków pomiędzy władzami klubu oraz jego kibicami" - napisał w liście Krzysztof Markowicz.

Zdaniem OZSK zerwanie stosunków między władzami klubu i Stowarzyszeniem Kibiców "nie służą dobrze interesom KP Legia Warszawa oraz jej wyjątkowo licznej rzeszy sympatyków wywodzących się z Warszawy oraz terenu całego kraju".
"Zarząd Legii nie podjął jeszcze decyzji czy weźmie udział w proponowanym spotkaniu" - poinformowała Monika Rebizant z biura prasowego klubu. "Wiedzieliśmy, że są próby zorganizowania takich rozmów. We wtorek odbędzie się spotkanie władz SKLW, ale mam przekonanie, że wszyscy będą chcieli spotkać się z szefami Klubu Piłkarskiego. Kibice chcą porozumienia i jesteśmy dobrej myśli" - powiedział Edward Wójcikowski z SKLW.

Przedstawiciel Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa dodał również, że udział w ewentualnym spotkaniu zapowiedział odpowiedzialny za bezpieczeństwo wiceprezydent Warszawy Jerzy Miller.
I ciekawostka
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa poinformowało, że w piątek w szeregi stowarzyszenia wstąpił Artur Boruc. "Wszyscy wiemy, że nasz ukochany klub nie był nigdy obojętny temu bramkarzowi, a wręcz przeciwnie. Artur Boruc zawsze dumnie pokazywał, że nie tylko gra z "eLką" na piersi, ale także jest ona głęboko zakorzeniona w jego sercu. Nawet po odejściu do Celticu mówił, że zawsze będzie kibicował tylko jednemu klubowi, czyli Legii Warszawa. Okazał to, np. podczas zeszło-sezonowego meczu z Wisłą Płock, gdy razem z nami dopingował ukochany klub. Dlatego też z radością o tym informujemy." - poinformowało SKLW na swojej stronie internetowej.



pijzemna
Posty: 298
Rejestracja: 29.04.2007, 22:58

Post autor: pijzemna » 13.08.2007, 22:07

a ja mysle ze to jest tylko i wylacznie sprawa Legii. chcieliby pomocy calej Polski to bojkotowaliby mecze tak jak Zawisza, a tu pomimo ze sa jakies uniedogodnienia tego nie widze. poza tym sami sa sobie winni - rozumiem ze do Wilna pojechalo w chu. osob ale takich meneli spod sklepu co rozpier.alali stadion zeby pozniej sie pochwalic na osce chuliganska akcja chyba mozna poskromic?? rozumiem ze ich sytuacja jest nieciekawa ale trzeba sobie zadac pytanie - kto jest temu winien?? tylko i wylacznie Legionisci. i jesli protest nie przyjmie jakiejs radykalnej formy to wydaje mnie sie ze nie warto zakladac osobnego tematu bo beda tylko spinki ze ten to nie z Legii to nie wie co my czujemy, a ten to wielki margrabia z Lodzi (tylko przyklad taki;)). a mi tez pewnie od przekumatego towarzycha z wawy sie dostanie textem typu : nie byles nie wypowiadaj sie...
i na samym poczatku pisze: ochloncie;)

Tropiciel z lasu
Posty: 116
Rejestracja: 03.07.2007, 23:08

Post autor: Tropiciel z lasu » 13.08.2007, 22:33

To co się stalo w Wilnie bylo jedynie przyspieszaczem w ich dzialaniach. Proces zabijania ruchu kibicowskiego i wymiany publicznosci juz trwal wczesniej... Dla zarzadu Wilno bylo jak prezent pod choinke, swietny niepodwazalny argument, ktory momentalnie wykorzystuja.Zerwanie "wspolpracy" z SKLW, zaslona walka z chuliaganami, zakazy dla nich a przy okazji bany dla 7 ultrasow (w tym prowadzacego doping) Bogu ducha winnym za te wydarzenia. Wiec tlumaczenie, ze jestesmy sobie sami winni jest troche nietrafione.
Inaczej, moza rzec, ze sami jestesmy winni, ze szybciej stalo sie to co i tak bylo nieuniknione przy tym zarzadzie.

Ogromny potencjal medialny oraz propaganda prowadzona przez ITI spowodowal, ze na Legii mozna odczuc podzial na zlych - Zyleta i dobrych - Kryta. Mam nadzieje, ze to tylko pojedyncze [link] ale...


i ogolnie jest h** :)

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Konflikt w Legii

Post autor: kaelowiec » 13.08.2007, 22:41

Tamak pisze:Wydaje mi się, że warto założyć osobny temat, gdyż mimo wszystko to co się dzieje na Łazienkowskiej pośrednio dotyczy całej polskiej sceny. Właściciel Legii nie kryje się z tym, że chce unicestwić wszelkie niezależne przejawy zorganizowanego ruchu kibicowskiego. Gdyby się to ITI udało(czego oczywiście nie biorę pod uwagę), to za ich przykładem mogą pójść inni. A bądźmy szczerzy, Legia to absolutny kibicowski top w kraju i jej porażka będzie oznaczać, że może się to udać wszędzie.


z tego wzgledu warto sledzic sytuacje , trzymajcie sie i nie dajcie pseudodzialaczom rodem z UB

DamieN
Posty: 12
Rejestracja: 04.06.2007, 20:46

Post autor: DamieN » 13.08.2007, 22:44

hujowo jest i ogolnie to j**** ITI
(L) LEGIA TO MY (L)

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 13.08.2007, 22:57

Powiem tak ,w kibicowanie "bawie się" od 1993r.czyli już kawał czasu i nigdy nie mieliśmy tak pojebanego zarządu ,ba nikt w Polsce nie miał.Naprawde jest tragedia ,sprawa wygląda prosto sytuacja nie będzie normalna gdy nie zostaną spełnione podstawowe warunki czyli:
- wycofanie niełusznie danego zakazu dla gniazdowego (dostał zakaz za race na odpalenie których klub wyraził zgode :x )
-wycofanie zakazów dla ultrasów (powód ten sam....)
-opuszczenie Żylety przez ochronę:czy ku*** gdzieś na świecie ochrona siedzi w młynie i kaze siadac na miejscu z biletu? :!: :!:
-odwołanie bezprawnego 3 letniego zakazu wyjazdowego.

To chyba nie sa wygórowane rządania ?

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Post autor: Tricolores » 14.08.2007, 01:10

Siedzę wczoraj w knajpie i piję browara, i ciągle w uszach mi coś tak napierdala, aż nie wytrzumuję i krzycze "Pani Elu, wyłączy pani te dyrną siatkówkę" napierdalają w te talerze że głowa puchnie, odwracam się a tu 1:0 Legia - Dyskobolia.

Tak ku*** dobija się ruch kibicowski w Polsce.
[email protected]
FB - STORMstreetwear

kalashnikov
Posty: 387
Rejestracja: 27.02.2007, 08:23

Post autor: kalashnikov » 14.08.2007, 01:22

Mi się wydaje że wasza forma protestu jest słuszna. Mecze Legii bez dopingu Żylety ogląda się teraz jak jakieś czwarto ligowe widowisko drużyn bez tradycji kibicowskich. Wkrótce i Canal + znudzi się transmitowanie meczów Legii, a z tego wiadomo że jest dodatkowa kasa. Już jakaś forma nacisku na zarząd.

Byłem na meczu inauguracyjnym z Cracovią. Pomijam fakt że dostanie się na stadion graniczy z cudem.. Ochrona to jednak mistrzostwo świata. Wchodzę z wykałaczkami które kupiłem w sklepie za 1 zł ( nie mogłem przepuścić okazji :lol: ) a ta tępa pała mówi mi że nie wejdę z tym bo niebezpieczny przedmiot :lol: :lol: Myślałem że padnę..

W połowie meczu koleś wchodzi na murek(Łuk), krzyknął kilka razy Legia i zostaje wyprowadzony przez ochroniarza ze stadionu
:shock: bez jakiejkolwiek reakcji kibiców.. W Toruniu taka opcja by nie przeszła w najczarniejszych snach.. Tylko że naszych sytuacji nie ma co porównywać.

W każdym razie powodzenia w walce z tym UBeckim towarzystwem.
Tamak pisze:Gdyby się to ITI udało(czego oczywiście nie biorę pod uwagę), to za ich przykładem mogą pójść inni.
Święte słowa. Przecież na Cracovii już mają jakieś jazdy.

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 14.08.2007, 09:24

c.d.
[quote]
ŁKS nie sprzeda biletów kibicom Legii, na Lechu mogą być problemy
Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza/lkslodz.pl
Oficjalny serwis Łódzkiego Klubu Sportowego wystosował informację do kibiców Legii: "W kasach stadionu przy al. Unii 2 przed piątkowym spotkaniem obu zespołów w rozgrywkach Orange Ekstraklasy, NIE BĘDZIE możliwości zakupu przez nich biletów. Decyzja ta jest ostateczna i nie można liczyć na jej zmianę."

"Zwróciliśmy się do PZPN z prośbą o wyjaśnienie, czy możemy sprzedawać wejściówki osobom spoza naszego województwa" - mówi Andrzej Pożarlik, działacz ŁKS SSA.

Według obowiązujących przepisów, aby kupić bilet na mecz na stadionie przy al. Unii, należy pokazać dokument tożsamości, a dodatkowo, kasjerka spisuje numer PESEL kupującego. "W tej chwili wejściówki sprzedajemy wszystkim chętnym i czekamy na odpowiedź Wydziału Bezpieczeństwa PZPN. Na pewno zastosujemy się do zaleceń" - dodaje Pożarlik.

W ŁKS obawiają się, by nie powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku, kiedy to fani łódzkiej drużyny przyszli z pomocą kibicom Legii (wtedy też mieli zakaz stadionowy na meczach wyjazdowych) i udostępnili im sektor na swojej trybunie. Nie doszło wtedy wprawdzie do żadnych awantur, ale PZPN i tak nałożył karę na ŁKS. - Mam nadzieję, że tym razem do takiej sytuacji nie dojdzie - mówi Pożarlik. Działacz łódzkiego klubu jednocześnie przypomina, że ostatnio Górnik Zabrze został ukarany za złamanie postanowień PZPN i Ekstraklasy S.A. dotyczących sprzedaży biletów kibicom gości. Kara jest wysoka - aż 20 tys. zł. Klub z Zabrza sprzedał bowiem karty wstępu fanom Legii i pozwolił im oglądać mecz w sektorze dla gości.

Sprzedaż na piątkowy mecz rozpoczęła się już wczoraj. Także dziś - w godz. 10 -18 - będzie można kupować karty wstępu w dwóch kasach:. W środę będą one zamknięte, ale w czwartek i piątek zostaną uruchomione dodatkowe punkty sprzedaży na stadionie przy al. Unii. - Spotkanie obejrzy komplet widzów, dlatego na pewno otworzymy więcej kas - dodaje Pożarlik.

Lech: Bo będzie komplet

6 października Lech gościć będzie Legię Warszawa, której kibice - jak wiadomo - mają zakaz uczestniczenia w meczach wyjazdowych w zorganizowanych grupach. Za pojawienie się fanów Legii na ostatnim meczu w Zabrzu tamtejszy Górnik został ukarany grzywną. Lech chce tego uniknąć.

Zorganizowanej wyprawy kibiców Legii nie będzie, ale w Poznaniu spodziewają się kolejnego paktu o nieagresji między kibicami obu klubów. Wówczas, tak jak przed trzema laty, fani Legii weszliby na stadion przy pomocy kibiców "Kolejorza". - Nie mogę odmówić pojedynczym kibicom Legii kupienia biletu i przyjścia na mecz. Mogę to jednak utrudnić. Nie złośliwie, lecz z obawy przed karą - mówi Henryk Szlachetka. Pierwszym utrudnieniem ma być to, że bilety na Legię pewnie szybko się rozejdą wśród samych kibiców Lecha. Drugim - limit biletów, które będzie mogła kupić jedna osoba. - Prawdopodobnie zdecydujemy się na pięć. Po kolejne pięć trzeba będzie ustawić się znowu - mówi Szlachetka. Wreszcie trzecim stopniem utrudnienia ma być obowiązek oddawania na bramkach szalików i flag Legii. - Jeśli kibice gości się zjawią i będą mieli bilety, wpuścimy ich, ale szaliki i flagi Legii będą musieli zdać w depozyt - mówi dyrektor Szlachetka.

Kod: Zaznacz cały


I ulotki propagandowe na wczorajszym meczu: (na "Żylecie")
[img]http://www.legialive.pl/zdjeciamecz/08groclin1t_m.jpg[/img]

Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Post autor: Tamak » 14.08.2007, 10:00

"Najwyższy czas skończyć z anarchią"
:shock: Kto to pisał?
Jakbyśmy się cofnęli te 25 lat :lol:

Cropp009
Posty: 132
Rejestracja: 27.02.2007, 16:19

Post autor: Cropp009 » 14.08.2007, 10:25

Według mnie akcja żylety na wielki +, ale powinniscie jeszcze zrobic takie cos, ze podczas jakiegos meczu zyleta bedzie calkowicie pusta!! Wywiesic transparent na plot i nikt nie wchodzi na zylete, ustawcie sie przed bramami zeby tam nikt nie wszedl i to moze jeszcze bardziej podziala na nich :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

wojtas-gcw
Posty: 10
Rejestracja: 18.05.2007, 08:56
Lokalizacja: Ł3

Post autor: wojtas-gcw » 14.08.2007, 14:25

a wg. mnie nasza akcja nie jest zbyt zauwazalna przez zarzad... bo co im zalezy czy dopingujemy czy nie, kupilismy bilety = kasa im wplynela na konto wiec wiekszej roznicy nie ma dla nich ...bo oni liccza tylko na kase !!!! sam kupilem karnet ale teraz tego zaluje .... powinnismy na 2-3 miechy podopingowac z trybuny zwanej "torwar" jak za starych dobrych czasow .... ten protest wowczas przyniosl skutek.
albo jak na Groclinie kryta bila nam brawo za tekst " Cala Legia Zawsze Razem ..." - nie minelo 30 sekund i sami zaczeli swe huralne spiewy ....
Niech wróci Normalność...

3xW
Posty: 69
Rejestracja: 10.06.2007, 21:18

Post autor: 3xW » 14.08.2007, 14:40

wyjdzcie z z zylety i zowstawcie transparent "sami tego chceci ubeckie smiecie"

Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Post autor: Tamak » 14.08.2007, 14:47

Kolejne wieści z frontu
KP Legia pisze:
KP Legia nie spotka się z SKLW!

Dziękujemy za wystosowane przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców zaproszenie, ale KP Legia Warszawa nie będzie mógł z niego skorzystać. Zaproszenie na spotkanie wysłane przez OZSK wystosowane zostało co prawda z tygodniowym wyprzedzeniem, ale bez jakiejkolwiek wcześniejszej konsultacji z KP Legia Warszawa.
Spotkanie które określi stanowisko klubu w tej sprawie odbędzie się na początku września. Jednocześnie informujemy, że sam fakt zaproszenia Prezesa KP Legia na powyższe spotkanie nie oznacza automatycznie przystąpienia do rozmów i „zmiany stanowiska klubu” jak to interpretują niektóre media oraz internauci.

W kwestiach zasad dopingu, zachowania kibiców na stadionie jak i poza nim pozostaje ono bez zmian, tak jak bez zmian w tym zakresie przepisy prawne obowiązujące na terenie RP oraz stosowne regulacje w tym przepisy UEFA i PZPN.

Zarząd Klubu przygotowuje obecnie pisemne stanowisko, które wyczerpująco odpowie na wszelkie propozycje „mediacji” oraz określi stanowisko Zarządu co do dalszego rozwoju sytuacji. Pragniemy zapewnić, że staramy się wypracować sposoby komunikacji z jak najszerszą reprezentacją kibiców KP Legia.

Zarząd KP Legia

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 14.08.2007, 14:59

3xW pisze:wyjdzcie z z zylety i zowstawcie transparent "sami tego chceci ubeckie smiecie"
transparenty pewnie i by były gdyby ... dało je się wnieść.Tymczasem "nasza" ochrona z czasow zomo raczej na to nie pozwoli,a nawet jak by sie udalo to pewnie za probe rozwiniecia polecialy by kolejne dozywotnie zakazy.

Czaper
Posty: 447
Rejestracja: 26.02.2007, 18:44

Post autor: Czaper » 14.08.2007, 15:22

Zarząd się obudzi gdy to właśnie przez samych siebie zacznie tracić kibiców i pieniądze. Brak dopingu- skuteczna ale wolna metoda. Brak kibiców na stadionie i sami będą chcieli rozmawiać. Czy powtórka z niedalekiej przeszłości nie pomogłaby? Jednak nie można dopuścić do zaczepek tych którzy na mecz przyjdą. Dużo ludzi na pewno wolałoby stać pod stadionem z fanatykami z żylety niż z piknikami na stadionie.
Życzę Legii (kibicom) jak najlepiej, oby ten Wasz zarząd rozjebał się w trzy d***!
Pzdr.
Podnieśmy się, by zniszczyć tych dla których Kraj, NIE ZNACZY NIC!

DamieN
Posty: 12
Rejestracja: 04.06.2007, 20:46

Post autor: DamieN » 14.08.2007, 15:27

k**** nie chca sie spotkac z sklw to h** im w ryj i bedzie grana trybuna torwar!!!!
tylko najgorsze jest to ze robi sie podzial wsrod kibicow :x
(L) LEGIA TO MY (L)

rucyinski
Posty: 85
Rejestracja: 01.05.2007, 15:45
Lokalizacja: Łomża

Post autor: rucyinski » 14.08.2007, 16:19

Jeśli zarzad chce wyeliminować chuliagnów to jestem z nimi. Piłka nożna dla kibiców, nie dla chuliganów. Mowicie że zarząd walczy z ruchem kibicowski. Nie wiem skad macie na to dowody, skoro oficjalne stanowisko wladz klubu jest ze walcza z chuliganką. Wątpie zeby iti mialo taki cele jak zniszczenie ultraski, ktora moim zdnaiem na Legii jest najlepsza w kraju. Cala Europa obecnie rozwija ultraske, kluby na zachodzie wrecz wspomagaja ultrasow dofunansowuja oprawy itp. Ja jestem optymista i sadze ze wladze Legii chca po prostu zachecic nowych kibicow do przyjscia na bezpieczny stadion i zwiekszyc frekwencje ktora na Legii jest tragiczna. To musi sie odbyc poprzez walke z takimi ludzmi co narozrabiali w Wilnie i nasrali na honor Legii.

EO
Posty: 107
Rejestracja: 02.03.2007, 21:23

Post autor: EO » 14.08.2007, 16:44

rucyinski pisze:Jeśli zarzad chce wyeliminować chuliagnów to jestem z nimi. Piłka nożna dla kibiców, nie dla chuliganów. Mowicie że zarząd walczy z ruchem kibicowski. Nie wiem skad macie na to dowody, skoro oficjalne stanowisko wladz klubu jest ze walcza z chuliganką. Wątpie zeby iti mialo taki cele jak zniszczenie ultraski, ktora moim zdnaiem na Legii jest najlepsza w kraju. Cala Europa obecnie rozwija ultraske, kluby na zachodzie wrecz wspomagaja ultrasow dofunansowuja oprawy itp. Ja jestem optymista i sadze ze wladze Legii chca po prostu zachecic nowych kibicow do przyjscia na bezpieczny stadion i zwiekszyc frekwencje ktora na Legii jest tragiczna. To musi sie odbyc poprzez walke z takimi ludzmi co narozrabiali w Wilnie i nasrali na honor Legii.
To czemu bezpodstawne zakazy dostali ultrasi?

Przeczytaj temat od poczatku a dopiero potem zacznij pisac.

DamieN
Posty: 12
Rejestracja: 04.06.2007, 20:46

Post autor: DamieN » 14.08.2007, 16:45

jakby nie chcieli niszczyc ruchu ultras na Legii to by nie zawieszali ultrasow i starucha za odpalanie rac z przed 2 lat na ktore wtedy klub wyrazil zgode!!!
(L) LEGIA TO MY (L)

rucyinski
Posty: 85
Rejestracja: 01.05.2007, 15:45
Lokalizacja: Łomża

Post autor: rucyinski » 14.08.2007, 16:53

DamieN pisze:jakby nie chcieli niszczyc ruchu ultras na Legii to by nie zawieszali ultrasow i starucha za odpalanie rac z przed 2 lat na ktore wtedy klub wyrazil zgode!!!
Jestem ostatnim który osądza personalnie, nawet nie znam tego Starucha i tych co obecnie mają zakazy. Ale rodzi się pytanie: czy prominenci z 'Żylety' którzy są teraz karani nie byli w Wilnie? A jak byli to znaczy że mają nikły wpływ na ultrasow Legii skoro nie zapanowali nad nimi w Wilnie. Następne wnioski sa takie: skoro L chce rozwijać ultras, to dlaczego do Wilna pojechałą grupa w wiekszosći chuligańska, nie ultras. Widać to było chociażby po braku dopingu w Wilnie. Ponad 2000 chłopa nie zrobiło dopingu, to napewno nie byli ultras ktorzy w dopingu przeciez sie specjalizują.

Kibic PB
Posty: 97
Rejestracja: 01.04.2007, 12:13

Post autor: Kibic PB » 14.08.2007, 17:05

Mam prośbę i pytanie do Legionistów o co tak naprawdę chodzi w tym konflikcie z Klubem ???. Z braku czasu nie czytam forum LW czy też innych stron i nie wiem. Po Wilnie jest głośno na ten temat i ja jako laik mógłbym przypuszczać że Klub ma za złe kibicom te wydarzenia i podjął jakieś działania. Przekonany jestem że tak nie jest a nie znam źródła tego konfliktu.
Proszę o jakieś info, za co zgóry dziękuję oraz nie banowanie mnie za ten wpis bowiem pytam w celu wyrobienia sobie opinii i poznania prawdy.

kalashnikov
Posty: 387
Rejestracja: 27.02.2007, 08:23

Post autor: kalashnikov » 14.08.2007, 17:15

rucyinski Oglądaj dalej WSI24 i się wypowiadaj na temat. A mówili ci w TVNie o kolesiu, któremu ochrona kazała przeskoczyć kołowrotek, a potem zawinęła go za złamanie zakazu stadionowego.. Powiedz jakie czasy przypominają Ci te metody..
rucyinski pisze: nawet nie znam tego Starucha
To go poznaj: http://pl.youtube.com/watch?v=n_TiV-8GW2Q Ciekawe czy mu się nie odwdzięczyli właśnie za ten występ.

*pRiMo*
Posty: 40
Rejestracja: 09.05.2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: *pRiMo* » 14.08.2007, 18:20

rucyinski pisze:
Jestem ostatnim który osądza personalnie, nawet nie znam tego Starucha i tych co obecnie mają zakazy. Ale rodzi się pytanie: czy prominenci z 'Żylety' którzy są teraz karani nie byli w Wilnie? A jak byli to znaczy że mają nikły wpływ na ultrasow Legii skoro nie zapanowali nad nimi w Wilnie. Następne wnioski sa takie: skoro L chce rozwijać ultras, to dlaczego do Wilna pojechałą grupa w wiekszosći chuligańska, nie ultras. Widać to było chociażby po braku dopingu w Wilnie. Ponad 2000 chłopa nie zrobiło dopingu, to napewno nie byli ultras ktorzy w dopingu przeciez sie specjalizują.
Nie wiem facet jak głęboko sięga Twoja wiedza dotycząca środowiska kibicowskiego, ale czytając Twoje oba posty w tym temacie odnoszę wrażenie, że jest nikła i raczej na poziomie onet.pl. Zanim zaczniesz pisać jakieś zarzuty pod adresem kogokolwiek i używać określeń typu "ultras" lub "chuligan" postaraj się najpierw dowiedzieć co one oznaczają. A dopiero potem zabieraj głos w dyskusji. A teraz grzecznie Cie proszę idź na onet.pl i tam pobluzgaj na tych złych "ultrasów" i "chuliganów" ku olbrzymiej radości reszty net-kibiców.

Co do konfliktu to się nie wypowiadam bo w szczegółach nie siedzę. Ale mam nadzieje, że uda się wypracować jakiś kompromis satysfakcjonujący obie strony.
Każdy mój post ma na celu wyrażenie tylko i wyłącznie mojej prywatnej opini i nie jest i nie powinien być traktowany jako oficjalne stanowisko kibiców LECHA POZNAŃ :!: :!: :!:

WPR3
Posty: 64
Rejestracja: 10.03.2007, 17:34

Post autor: WPR3 » 14.08.2007, 18:33

Ja powiem tak. Jestem młodą osobą, piknikiem, karneciarzem itd Na Dyskobolii jak zwykle z reszta ubrany w białe polo Legii siedzialem sobie kulturalnie i ogladalem mecz. Jestem jak najbardziej za SKLW. Nie podzielam żadnych obecnych śpiewów ani oklasków. Ograniczam się jedynie do śpiewania "Snu o Warszawie" bo to trzeba po prostu odśpiewać przed każdym meczem. Przyłączyłem się do śpiewu "Legia to MY" i "Nie ma Legii bez Żylety". Takie jest moje stanowisko w całym tym konflikcie.

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 15.08.2007, 00:39

rucyinski napisał:
Jeśli zarzad chce wyeliminować chuliagnów to jestem z nimi. Piłka nożna dla kibiców, nie dla chuliganów. Mowicie że zarząd walczy z ruchem kibicowski. Nie wiem skad macie na to dowody, skoro oficjalne stanowisko wladz klubu jest ze walcza z chuliganką. Wątpie zeby iti mialo taki cele jak zniszczenie ultraski, ktora moim zdnaiem na Legii jest najlepsza w kraju. Cala Europa obecnie rozwija ultraske, kluby na zachodzie wrecz wspomagaja ultrasow dofunansowuja oprawy itp. Ja jestem optymista i sadze ze wladze Legii chca po prostu zachecic nowych kibicow do przyjscia na bezpieczny stadion i zwiekszyc frekwencje ktora na Legii jest tragiczna. To musi sie odbyc poprzez walke z takimi ludzmi co narozrabiali w Wilnie i nasrali na honor Legii.
Oficjalne stanowisko klubu powiadasz?!Skąd Ty się urwałeś człowieku?W jakich czasach Ty żyjesz?Kwaśniewski był najebany na grobach oficerów polskich w Katyniu ale oficjalne stanowisko brzmiało,że prezydenta bolała goleń...,
Pytasz się o dowody?wymienię Ci tylko kilka,zakazy dla osób których nie są chuliganami a tylko ultrasami i które NIC NIE MIAŁY WSPÓLNEGO Z WILNEM!rozjebanie calego młyna łącznie z zakazem dla prowadzącego,wyjebanie flag w trybie natychmiastowym z naszego magazynku,próba założenia innego klubu kibica" który by sławił całą Warszawę na polskich stadionach",nie ma sensu pisac tu o inwigilacji rodem z betonowej komuny....wiesz za co np.u nas można dostać zakaz?a za to,że nie dostosujesz się do poleceń ochroniarza i nie usiądziesz na swoim miejscu tylko np.będziesz na nim stał...jest jeszcze jeden niepowtarzalny dowód złej woli "kochającego Legię"zarządu nie chęc do skonfrontowania się z nami,kibicami,pisałem już o tym na forum Legii,że zarząd ma za mało ikry,żeby sie spotkac z kibicami Legii i nie chodzi tu wcale o strach ale o prawdę!Na tym spotkaniu byłoby dużo postronnych osób i wtedy można by nareszcie wyłuszczyć swoją rację,My nie mamy za sobą mediów ani gazet,tam na topie jest tylko wizerunek "kibola" który nie ma przed sobą żadnych perspektyw i przychodzi tylko na stadion,zeby wyładować swoją frustrację....Nagłasnianie przez Tvn konfliktu na lini Kryta-Żyleta a nie Legia-zarząd jest najlepszym dowodem jaką polityke obrał zarząd..nie popieram tego co sie stało w Wilnie ale do c**** pana czy my wszyscy mamy za to cierpieć?Czy dentysta chcąc wyrwać chory ząb wyrywa rówież z chorym i te zdrowe?...
Myślę,ze odmowa spotkania przez iti jest najlepszym dowodem na to,że liczą oni albo na dym albo na większy podział kibiców i grają na czas...
Mozna tez zauważyć pewne wyrachowanie w ich poczynaniach,wiadomo,na krytej siedzą bardziej spokojni i zarobieni kibice i że większosc z nich uchodzi we własnym mniemaniu za ludzi z górnej półki,ITI nazywając kibiców dopingujących i bardziej zakręconych bydłem,hołotą,narkomanami,dilerami,mafiosami(dużo by wymieniać)celowo dązą do podziału na tych lepszych i gorszych...nic dziwnego,że kibice spokojniejsi nie chcą miec nic wspólnego z Żyletą,gdzie jak wiadomo siedzi dużo gorących głów,ot Iti obrało stary komunistyczny szlak(tow.Walter jest ich mentorem) i chce wywołać na Legii walkę klas...
Dużo osób szacunkowało Lecha i Łks za to,że na spotkaniu klubów OE postawiło się Legii i zapowiedziało,że to oni będą o tym decydować kogo wpuścić a kogo nie,jak się przedstawia stanowisko obydwu klubów na dzień dzisiejszy widzimy wszyscy...
Ja i tak jadę na Ełksę,nie powstrzyma mnie od tego żaden frajerski zakaz.
pzdr
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.

Wkurwiony
Posty: 79
Rejestracja: 09.03.2007, 14:36

Post autor: Wkurwiony » 15.08.2007, 02:08

rucyinski pisze:Jeśli zarzad chce wyeliminować chuliagnów to jestem z nimi. Piłka nożna dla kibiców, nie dla chuliganów. Mowicie że zarząd walczy z ruchem kibicowski. Nie wiem skad macie na to dowody, skoro oficjalne stanowisko wladz klubu jest ze walcza z chuliganką. Wątpie zeby iti mialo taki cele jak zniszczenie ultraski, ktora moim zdnaiem na Legii jest najlepsza w kraju. Cala Europa obecnie rozwija ultraske, kluby na zachodzie wrecz wspomagaja ultrasow dofunansowuja oprawy itp. Ja jestem optymista i sadze ze wladze Legii chca po prostu zachecic nowych kibicow do przyjscia na bezpieczny stadion i zwiekszyc frekwencje ktora na Legii jest tragiczna. To musi sie odbyc poprzez walke z takimi ludzmi co narozrabiali w Wilnie i nasrali na honor Legii.
jak chcecie podniesc poziom forum to takie osoby powinny z miejsca dostawać bana
...

*pRiMo*
Posty: 40
Rejestracja: 09.05.2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: *pRiMo* » 15.08.2007, 09:12

Rudeboys72 pisze: Dużo osób szacunkowało Lecha i Łks za to,że na spotkaniu klubów OE postawiło się Legii i zapowiedziało,że to oni będą o tym decydować kogo wpuścić a kogo nie,jak się przedstawia stanowisko obydwu klubów na dzień dzisiejszy widzimy wszyscy...
Tak tylko od czasu spotkania OE mineły już 3 kolejki w tym jedna na którą przypadł Wam wyjazd i jak się to dla Górnika skończyło każdy wie - 20 tys. zł kary za wpuszczenie gości. Zresztą z tego co wczoraj w gazecie pisało Lech wysłał podobno do PZPN pismo w sprawie meczu z Legią i dopiero po otrzymaniu odpowiedzi będzie wiadomo co będzie można zrobić a co nie.
Każdy mój post ma na celu wyrażenie tylko i wyłącznie mojej prywatnej opini i nie jest i nie powinien być traktowany jako oficjalne stanowisko kibiców LECHA POZNAŃ :!: :!: :!:

(L)88
Posty: 9
Rejestracja: 25.04.2007, 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: (L)88 » 15.08.2007, 10:04

Nie wiem jak to jest akurat z Lechem, ale wiadomo że na ŁKS-ie się pojawimy. Chodzi o to że kluby nie mogą "selekcjonować" widowni jeżeli ktoś chce zasiadać na trybunach gospodarzy zawodów. Kluby wysłały te pisma do OE i PZPN żeby w razie kar odwołac się od tego i stwierdzic że klub ( gospodarz) zrobił wszystko żeby kibice Legii nie weszli... no ale ze im się troche nie udało :wink: . Pozdrawiam
LEGIA WARSZAWA

HansSc
Posty: 40
Rejestracja: 27.02.2007, 16:19

Post autor: HansSc » 15.08.2007, 10:48

Wkurwiony pisze:
rucyinski pisze:Jeśli zarzad chce wyeliminować chuliagnów to jestem z nimi. Piłka nożna dla kibiców, nie dla chuliganów. Mowicie że zarząd walczy z ruchem kibicowski. Nie wiem skad macie na to dowody, skoro oficjalne stanowisko wladz klubu jest ze walcza z chuliganką. Wątpie zeby iti mialo taki cele jak zniszczenie ultraski, ktora moim zdnaiem na Legii jest najlepsza w kraju. Cala Europa obecnie rozwija ultraske, kluby na zachodzie wrecz wspomagaja ultrasow dofunansowuja oprawy itp. Ja jestem optymista i sadze ze wladze Legii chca po prostu zachecic nowych kibicow do przyjscia na bezpieczny stadion i zwiekszyc frekwencje ktora na Legii jest tragiczna. To musi sie odbyc poprzez walke z takimi ludzmi co narozrabiali w Wilnie i nasrali na honor Legii.
jak chcecie podniesc poziom forum to takie osoby powinny z miejsca dostawać bana
Wyjasnij mi dlaczego powinien dostac bana ? Jak widze jest to jedna z niewielu osob zarejestrowanych ktorze potrafia wyrazic swoja opinie (sprzeczna z nurtem chuligana kibice.net) i poprzec ja argumentami. Od tego jest forum zeby kazdymogl wyrazic swoja opinie. Do podniesienia poziomu powinni podziekowac ludziom Twojego pokroju ( po podpisie sadze ze byles czynnym uczestnikiem najdluzszego watku).

Co do tematu - coz nastaly ciezkie czasy i mozna tylko czekac co czas przyniesie i jak sie zachowa zarzad (L) po pewnym czasie protestu, jesli bedzie brak jakiejkolwiek reakcji (co niestety jest dosyc prawdopodobne) trzeba bedzie pomyslec nad bardziej radykalna forma protestu - napisal ktos wczesniej o nie wchodzeniu na stadion- wtedy bardzo szybko zarzad sie otrzasnie i rozpoczna sie rozmowy.

Pozdrawiam Legionisci i powodzenia w walce.

hipopotam
Posty: 7
Rejestracja: 26.02.2007, 19:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hipopotam » 15.08.2007, 11:03

rucyinski pisze: Ale rodzi się pytanie: czy prominenci z 'Żylety' którzy są teraz karani nie byli w Wilnie? A jak byli to znaczy że mają nikły wpływ na ultrasow Legii skoro nie zapanowali nad nimi w Wilnie.
Zakładając nawet (nieprawdziwie zresztą), że masz rację, to chyba nie jest powodem do karania to, że ktoś ma "nikły wpływ" na pewne wydarzenia. Myśl - to nie boli.
(L)

(L)88
Posty: 9
Rejestracja: 25.04.2007, 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: (L)88 » 15.08.2007, 12:43

Stowarzyszenie nie miało "monopolu" na bilety na ten mecz w Wilnie. SKLW nie zajmowało się sprzedaza biletów ( tak jak jest to w lidze ) oraz nie było żadnej listy imiennej, dlatego głupie jest troche twierdzenie ze ktoś powinienen ogarniać tych " pseudo-chuliganów" Każdy jechał na własną ręke i każdy martwił sie za swój tyłek. Oskarżanie tutaj SKLW jako to niby ich wina i że nie podjeli jakiś kroków do spokoju na trybunach jest troche nie na miejscu. Klub nie chciał pomocy i tak to sie skończyło. Jak widac wyjazdy organizowane przez SKLW są o wiele spokojniejsze ( czyt: liga ) Klub nie miał kogo obarczyć winą to zeszło na tych "gorszych" chociaż jeżeli każdy by przyjżał się dokładnie tej sprawie Ci "gorsi" wcale nie byli winni. Pozdrawiam
LEGIA WARSZAWA

kiubz
Posty: 13
Rejestracja: 01.03.2007, 19:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kiubz » 15.08.2007, 13:33

(L)88 pisze:Nie wiem jak to jest akurat z Lechem, ale wiadomo że na ŁKS-ie się pojawimy. Chodzi o to że kluby nie mogą "selekcjonować" widowni jeżeli ktoś chce zasiadać na trybunach gospodarzy zawodów. Kluby wysłały te pisma do OE i PZPN żeby w razie kar odwołac się od tego i stwierdzic że klub ( gospodarz) zrobił wszystko żeby kibice Legii nie weszli... no ale ze im się troche nie udało :wink: . Pozdrawiam
Mylisz się, klub sprzedający musi rozprowadzać bilety jedynie wśród kibiców własnego klubu, a już metody należą do niego.

(L)88
Posty: 9
Rejestracja: 25.04.2007, 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: (L)88 » 15.08.2007, 13:45

kiubz pisze:
(L)88 pisze:Nie wiem jak to jest akurat z Lechem, ale wiadomo że na ŁKS-ie się pojawimy. Chodzi o to że kluby nie mogą "selekcjonować" widowni jeżeli ktoś chce zasiadać na trybunach gospodarzy zawodów. Kluby wysłały te pisma do OE i PZPN żeby w razie kar odwołac się od tego i stwierdzic że klub ( gospodarz) zrobił wszystko żeby kibice Legii nie weszli... no ale ze im się troche nie udało :wink: . Pozdrawiam
Mylisz się, klub sprzedający musi rozprowadzać bilety jedynie wśród kibiców własnego klubu, a już metody należą do niego.
No moze i jest taki zapis, ale nie spotkałem się osobiście żeby jakiś klub sprawdzał miasto w jakim sie mieszka przed zakupem biletu ( na sektory gospodarzy ). Tymbardziej że jest tak że kluby mają kibiców w róznych miastach :wink: . Pomine tutaj zwyczaje jakie panują na K6 , gdzie metody "ewidencji" są bardzo różne :roll: .
LEGIA WARSZAWA

kiubz
Posty: 13
Rejestracja: 01.03.2007, 19:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kiubz » 15.08.2007, 14:19

(L)88 pisze:
kiubz pisze:
(L)88 pisze:Nie wiem jak to jest akurat z Lechem, ale wiadomo że na ŁKS-ie się pojawimy. Chodzi o to że kluby nie mogą "selekcjonować" widowni jeżeli ktoś chce zasiadać na trybunach gospodarzy zawodów. Kluby wysłały te pisma do OE i PZPN żeby w razie kar odwołac się od tego i stwierdzic że klub ( gospodarz) zrobił wszystko żeby kibice Legii nie weszli... no ale ze im się troche nie udało :wink: . Pozdrawiam
Mylisz się, klub sprzedający musi rozprowadzać bilety jedynie wśród kibiców własnego klubu, a już metody należą do niego.
No moze i jest taki zapis, ale nie spotkałem się osobiście żeby jakiś klub sprawdzał miasto w jakim sie mieszka przed zakupem biletu ( na sektory gospodarzy ). Tymbardziej że jest tak że kluby mają kibiców w róznych miastach :wink: . Pomine tutaj zwyczaje jakie panują na K6 , gdzie metody "ewidencji" są bardzo różne :roll: .
No ja się spotkałem już z czymś takim kilkanaście razy przynajmniej, np. Wisła która nie wpuszcza kibiców z poza woj. świętokrzyskiego na meczu z Koroną.

rucyinski
Posty: 85
Rejestracja: 01.05.2007, 15:45
Lokalizacja: Łomża

Post autor: rucyinski » 16.08.2007, 11:13

Wkurwiony pisze:
rucyinski pisze:Jeśli zarzad chce wyeliminować chuliagnów to jestem z nimi. Piłka nożna dla kibiców, nie dla chuliganów. Mowicie że zarząd walczy z ruchem kibicowski. Nie wiem skad macie na to dowody, skoro oficjalne stanowisko wladz klubu jest ze walcza z chuliganką. Wątpie zeby iti mialo taki cele jak zniszczenie ultraski, ktora moim zdnaiem na Legii jest najlepsza w kraju. Cala Europa obecnie rozwija ultraske, kluby na zachodzie wrecz wspomagaja ultrasow dofunansowuja oprawy itp. Ja jestem optymista i sadze ze wladze Legii chca po prostu zachecic nowych kibicow do przyjscia na bezpieczny stadion i zwiekszyc frekwencje ktora na Legii jest tragiczna. To musi sie odbyc poprzez walke z takimi ludzmi co narozrabiali w Wilnie i nasrali na honor Legii.
jak chcecie podniesc poziom forum to takie osoby powinny z miejsca dostawać bana
Chłopcze, jesteś za krótki żeby bany rozdawać. To forum kibice.net, nie chuligani.net. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy tymi dwiema grupami to powinieneś wrócić do piaskownicy.

*pRiMo*
Posty: 40
Rejestracja: 09.05.2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: *pRiMo* » 16.08.2007, 13:14

rucyinski pisze:
Chłopcze, jesteś za krótki żeby bany rozdawać. To forum kibice.net, nie chuligani.net. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy tymi dwiema grupami to powinieneś wrócić do piaskownicy.
Przyganiał kocioł garnkowi. Sam używasz nazw, których znaczenia nie znasz więc po co innym uwage zwracasz ? Naprawdę czasem jestem za banami dla takich osób, które piszą coś byle tylko napisać.
Każdy mój post ma na celu wyrażenie tylko i wyłącznie mojej prywatnej opini i nie jest i nie powinien być traktowany jako oficjalne stanowisko kibiców LECHA POZNAŃ :!: :!: :!:

Złodziej Bułek
ban
Posty: 50
Rejestracja: 10.08.2007, 23:12

Post autor: Złodziej Bułek » 16.08.2007, 16:38

ku*** ochroniarze na żylecie :roll: Gdyby nie to ze ITI czeka na kazdy ruch Kibiców Legii (kazdy zły ruch)to mozna bylo by jebnąć transparent na cala zylete:ITI w********** :lol: Piłkarzom brakuje dopingu żylety,no ale ku*** iti daje kase :roll:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, arktos22, banan92, fc cardiff, telewizor z toshiby, Wupper i 238 gości