Książka Zbigniew Rybak - opinie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Książka Zbigniew Rybak - opinie

Post autor: Oldfreak » 03.01.2023, 22:32

Nie ma osobnego tematu,więc napiszę tutaj.Książka Chłopcy z Łazienkowskiej.Polecam,bardzo fajnie się czyta i przyjemnie lecą rozdziały.Opisane prawdziwe i ciekawe sytuacje.Każdy ogarnięty kibic nawet łatwo może skojarzyć kim jest główny bohater i np Mati.



sądna noc
Posty: 448
Rejestracja: 17.07.2010, 10:32

Re: Książka Zbigniew Rybak - opinie

Post autor: sądna noc » 04.01.2023, 11:19

Witalski pisze:
04.01.2023, 00:01
Rudy5555 pisze:
01.01.2023, 03:58
Rybak popełnił samobójstwo. Tylko głupiec to wyprze. Zresztą to już nieważne.
Z pewnością.Po co pisać takie głupoty skoro cię przy tym nie było.A gdyby to było samobójstwo to myślę że już by coś na ten temat było mówione.
U mnie w okolicy z 20 lat temu była sytuacja że dziewczyna w wieku 20 kilku lat była o krok od zaczadzenia się podczas kąpieli.Jakimś cudem jej brat przyjechał ją odwiedzić(co dosyć rzadko czynił) tym samym ratując ją w ostatniej chwili.
W każdym wywiadzie mówił o planach na przyszłość, śmiał się na początku że nie opłaca mu się pisać książki żeby zarobić 3 złote i kupić z 500 sztuk dla znajomych którym będzie rozdawał przez lata, okazało się że książka sprzedała się w dużych ilościach i pewnie sam się nie spodziewał że tyle się rozejdzie i nawet za te 3 zł za egzemplarz to wychodzi niezły hajs z tego. Najważniejsza rodzina matka, brat i syn którego kochał nad życie o czym mówił głośno i tuż przed świętami wali samobója? nie wierzę w to.

AdamKowalski77
Posty: 66
Rejestracja: 02.04.2019, 01:27

Re: Książka Zbigniew Rybak - opinie

Post autor: AdamKowalski77 » 04.01.2023, 15:28

To był tragiczny wypadek,kto znał Zbycha wie jak silną miał osobowość.
Spiskowcy i experci dajcie spokój.

ziomek
Posty: 326
Rejestracja: 26.04.2007, 18:10

Re: Książka Zbigniew Rybak - opinie

Post autor: ziomek » 14.01.2023, 22:46

Wiem, że o zmarłych albo dobrze albo wcale...
Ale nurtuje mnie jedno jeśli chodzi o Zbycha, całe życie w wszystkich rozmowach/wywiadach używał określenia milicja zamiast policja i ok. Ale jedno z ostatnich zdjęć Zbycha jest w klubie Sako (w każdym razie na tle flagi/baneru z nazwą tego klubu/firmy). A (pytanie do ludzi z Trójmiasta) czy to nie jest ten sam klub/ agencja ochroniarska założona przez ekspolicjanta (czy tam eksmilicjanta - jakby to określił Zbigniew), która zatrudniała emerytowanych policjantów/milicjantów?

Żeby tylko rozwiać ewentualny jad, ja osobiście samą postać Zbigniewa Rybaka szanuję za całokształt (i bynajmniej nie ten chuligański).
[link]

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Książka Zbigniew Rybak - opinie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 15.01.2023, 20:40

TORCIDA_GÔRNIK pisze:
03.01.2023, 12:04
na pogrzebie było trochę ruskich czemu żaden forumowy ukrainiec nawet nie pisnął w ich kierunku????
Boli Cię ze śmieją się z Waszych czapek pasiaków? Bez napinki, to tak żartobliwie
Spartak który ma kontakty z Lechem i jego zgodami, jest nastawiony antywojennie i antyputinowsko. To prawdziwi nacjonaliści, którzy nie dają się kupić patriotycznymi hasłami Kremla. Stad nawet mimo niechęci, należy im oddać, ze się nie złamali i nie poszli na smyczy neosowieckiego cara.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Książka Zbigniew Rybak - opinie

Post autor: Gedania Gdansk » 16.01.2023, 14:49

ziomek pisze:
14.01.2023, 22:46
Wiem, że o zmarłych albo dobrze albo wcale...
Ale nurtuje mnie jedno jeśli chodzi o Zbycha, całe życie w wszystkich rozmowach/wywiadach używał określenia milicja zamiast policja i ok. Ale jedno z ostatnich zdjęć Zbycha jest w klubie Sako (w każdym razie na tle flagi/baneru z nazwą tego klubu/firmy). A (pytanie do ludzi z Trójmiasta) czy to nie jest ten sam klub/ agencja ochroniarska założona przez ekspolicjanta (czy tam eksmilicjanta - jakby to określił Zbigniew), która zatrudniała emerytowanych policjantów/milicjantów?

Żeby tylko rozwiać ewentualny jad, ja osobiście samą postać Zbigniewa Rybaka szanuję za całokształt (i bynajmniej nie ten chuligański).
Niby nie chcesz ale jednak coś nieudolnie probujesz...
Zbychu trenował w Gdyni, u Laski, jednego z najlepszych trenerów boksu w kraju, do którego na treningi przyjezdzali i przyjezdza pół Polski. Co to za brednie?
Chyba, że sugerujesz że wpadał do Gdańska do byłego milicjanta i ochroniarza Chrobaka.

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Książka Zbigniew Rybak - opinie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 17.01.2023, 03:52

TORCIDA_GÔRNIK pisze:
16.01.2023, 16:32
kapitan_swir_planeta pisze:
15.01.2023, 20:40
TORCIDA_GÔRNIK pisze:
03.01.2023, 12:04
na pogrzebie było trochę ruskich czemu żaden forumowy ukrainiec nawet nie pisnął w ich kierunku????
Boli Cię ze śmieją się z Waszych czapek pasiaków? Bez napinki, to tak żartobliwie
Spartak który ma kontakty z Lechem i jego zgodami, jest nastawiony antywojennie i antyputinowsko. To prawdziwi nacjonaliści, którzy nie dają się kupić patriotycznymi hasłami Kremla. Stad nawet mimo niechęci, należy im oddać, ze się nie złamali i nie poszli na smyczy neosowieckiego cara.
pyt.1 byłeś wogule na tym pogrzebie czy jak reszta oglądałeś na internecie? niechęc do rosjan to masz w internecie bo na żywo pół polski waszych decyzyjnych z nimi stało gadało a potem się dobrze bawilo
Niestety ”z przyczyn rodzinnych” nie dałem rady być na pogrzebie. Nie jestem arkowcem ale akurat miałem się wybrać.
Co tyczy się Spartaka - można ich nie lubić ze względu na animozje klubowe, nic mi do tego, Dynamo Kijów albo Legia maja kosę z Lazio i o ile się nie mylę z Realem. Nie zmienia to faktu, ze to charakterne ideologicznie ekipy.
Uprzedzając, tak, Dynamo jest propolskie, nie nie marzą o ukraińskim Przemysłu Chelmie. To jest nawet do wygooglowania.
Wracając do moskwiczan - dopóty dopóki nie sa nastawieni antypolsko i prowojennie, nie widzę przeszkód moralnych by jakaś ekipa się z nimi bratała.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ANTYpzpn, Berto R, Mahazel79, mieczem i 207 gości