Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Polska24
Posty: 147
Rejestracja: 07.05.2011, 22:40

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Polska24 » 10.05.2022, 18:08

Prawilnyy pisze:
10.05.2022, 18:03
Czyli jwwwędrzyn potwierdziłeś moje słowa.Wybiórcze wpuszczanie kogo nie lubią to sektor gości zamknięty.

Raków odwołał wyjazd zamiast jechać pod stadion i pokrzyczeć co sądzą o hzl a Ruch pewnie pojedzie i na ich miejscu bym się wbił na wrocławski rynek.
Raków odwołał zorganizowany wyjazd a ekipa zapewne pojedzie jak zawsze zresztą



Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Saverok » 10.05.2022, 19:16

przypalowiec z forum pisze:
10.05.2022, 19:01
Niech mnie ktos poprawi ale to nie Widzew po tym jak Lechia Slask Rakow trafila ich na wyjezdzie zwizytowal Wrocław ?
Wizytował jako chęć rewanżu (a raczej doprowadzenia do tego, co miało się wydarzyć) za wyjazd do Lubawy.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: leniwiec » 10.05.2022, 19:21

WF. pisze:
10.05.2022, 15:40
htsk4 pisze:
10.05.2022, 15:26
Że też chce Ci się odpowiadać PCHLG na te internetowe zaczepki I to niekoniecznie te napisane przez kibiców triady ale i i tych bezklubowych pazi czy też pseudowiślaka.Przecież to nawet jest zabawne,gdy o zasadach kiboolskim piszą przedstawiciele miasta noży i konfidentów,o wpuszczaniu "lania" przedstawiciele klubu,który stracił we wlasnym mieśćie 7 flag i którego aspiracje wyjaśniło Zagłębie,czy o uczciwośći i fuzjach, posty pisze przestawiciel klubu ,który w swojej historii tych fuzji miał kilkanaście,różne barwy i jest jednocześnie najbardziej skorumpowanym klubem w historii polskiej piłki,gdzie nawet sekretarka została skazana za korupcję?
Zabawne jest, jak z szydzą z Lechii, która bije sie z koalicjami(Legia ze swoją koalicją,Ruch z Widzewem,Lech z Arką) bezklubowi kibole lub kibole kłubów,którzy tą Arkę i Lecha w przewadze wciągnęliby w 30 sekund((sarkazm).Zabawne jest, gdy z Pogoni Szczecin szydzą przedstawiciele KSC,gdzie Pogoń zjada ich w każdym aspekcie kibolskiego rzemiosła.Zabawne, gdy z 200 osobowego wyjazdu szydzą kibole klubu,których 200 nie ma nawet w młynie na meczu u siebie.I mógłbym tak wymieniać,ale nie chcę,szkoda czasu.
Bo tu mało kto skupia na "własnym podwórku" i dążeniu do tego żeby działo się tam lepiej w "realu". Tu desperacko szuka się i wywleka "babole" wrogów... w internecie. No ale takie już musi widocznie być na tym kibice.net.
Generalnie im ktoś słabszy w realu tym "głośniejszy" w internetach ;)

Próbuje od jakiegoś czasu rozkręcać jakąś kibolską dyskusje tu, cokolwiek, co ma znamiona normalnego, kibicowskiego forum, ale niestety z obecnym pokoleniem już chyba nie da rady. Co mnie, starego statystyka i pasjonata polskiej sceny boli.

Generalll
Posty: 100
Rejestracja: 20.11.2021, 18:52

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Generalll » 10.05.2022, 19:26

Proof pisze:
10.05.2022, 13:12
Jaki burdel jest u nas ? bo z tego co pamietam ta pedalska triada wam w******* spuściła , a sama Arka nie raz w ostatnim czasie więc gdzie jest burdel? patrz na siebie i wasze smieszne wyjazdy w 200 osób z jedna flagą , macie się za topke a popadliście w marazm. Wyzywanie Arki ze trzyma z Cracovią gdzie sami tyle lat mieliście Wisłe za wasza najlepsza zgode w Polsce... wtedy wam nie przeszkadzało ze lataja z nozami i maczetami? ze mimo ustaleń brali na spotkania ze sobą ostry sprzęt ? gdzie wtedy k**** byłeś z wywzywaniem takich ekip od niehonorowych ?
Może opowiedz gdzie była Arka przez pare ładnych lat wstecz i jaki miała (albo raczej jakiego nie miała) podjazd do Lechii... Ktoś się waflował w necie przy każdej okazji jak paliliście wrotki, dostawaliście w pizde czy nie mieliście na coś ochoty? A pytasz gdzie burdel u was... Seeeeerio? Haha. W c*** prawilni jesteście. Ja p******* komedia... Więcej na Raków malujcie ku*** no comment. Jak żydy czy gdynianie robili wszystko żeby gości nie wpuszczać a potem bluzgali całe bite 90min do pustego sektora gości to nikt ku*** nic nie mówił. Niech se Arka jeszcze kupi jakąs licencje i już będzie komplet ku*** haha.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Bączyński » 10.05.2022, 20:08

Niech mnie ktos poprawi ale to nie Widzew po tym jak Lechia Slask Rakow trafila ich na wyjezdzie zwizytowal Wrocław ?
Poprawię-h*** wiesz.
Niech troche posypia glowę popiołem bo Lechia nie zawsze bedzie u ich boku chociaz patrzac na forme Gdańszczan jak im Arka skacze do gardła to i tak do takiej koalicji WRWE bez podjazdu.
nie strasz...nie strasz...

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Proof » 10.05.2022, 20:29

Generalll pisze:
10.05.2022, 19:26
Proof pisze:
10.05.2022, 13:12
Jaki burdel jest u nas ? bo z tego co pamietam ta pedalska triada wam w******* spuściła , a sama Arka nie raz w ostatnim czasie więc gdzie jest burdel? patrz na siebie i wasze smieszne wyjazdy w 200 osób z jedna flagą , macie się za topke a popadliście w marazm. Wyzywanie Arki ze trzyma z Cracovią gdzie sami tyle lat mieliście Wisłe za wasza najlepsza zgode w Polsce... wtedy wam nie przeszkadzało ze lataja z nozami i maczetami? ze mimo ustaleń brali na spotkania ze sobą ostry sprzęt ? gdzie wtedy k**** byłeś z wywzywaniem takich ekip od niehonorowych ?
Może opowiedz gdzie była Arka przez pare ładnych lat wstecz i jaki miała (albo raczej jakiego nie miała) podjazd do Lechii... Ktoś się waflował w necie przy każdej okazji jak paliliście wrotki, dostawaliście w pizde czy nie mieliście na coś ochoty? A pytasz gdzie burdel u was... Seeeeerio? Haha. W c*** prawilni jesteście. Ja p******* komedia... Więcej na Raków malujcie ku*** no comment. Jak żydy czy gdynianie robili wszystko żeby gości nie wpuszczać a potem bluzgali całe bite 90min do pustego sektora gości to nikt ku*** nic nie mówił. Niech se Arka jeszcze kupi jakąs licencje i już będzie komplet ku*** haha.
Czyli juz wiadomo czemu u was tak slabo ostatnio ... zyjecie przeszłością , kiedys Arka dostała w******* , Kiedyś Arka nie miala nic do powiedzenia. A pozniej szok i niedowierzanie ze ta sama Arka was najebała , podsumowałes idealnie was i to co napisałem ze popadliscie w marazm. Mysleliście ze nic was z ich strony nie spotka bo jestescie Lechia no i masz swoja lechie. Widze ze kolejny co broni tych pizd z rakowa pieknie sie dobraliscie obie ekipy betony w głowie nie myślące , patrzcie jak sie stoczyliście ze bronicie takie pokraki jak rakow ktore za nic maja kibicowska solidarność i zasady. Kiedyś Lechia na taką ekipke by nawet nie pierdneła a teraz biega z nimi. Wejdzcie im jeszcze w dupe w ostatniej kolejce i zrobcie dla nich transa na meczu jak sie z nimi solidaryzujecie blazny

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: PCHLG » 10.05.2022, 21:01

Proof pisze:
10.05.2022, 20:29
Generalll pisze:
10.05.2022, 19:26
Proof pisze:
10.05.2022, 13:12
Jaki burdel jest u nas ? bo z tego co pamietam ta pedalska triada wam w******* spuściła , a sama Arka nie raz w ostatnim czasie więc gdzie jest burdel? patrz na siebie i wasze smieszne wyjazdy w 200 osób z jedna flagą , macie się za topke a popadliście w marazm. Wyzywanie Arki ze trzyma z Cracovią gdzie sami tyle lat mieliście Wisłe za wasza najlepsza zgode w Polsce... wtedy wam nie przeszkadzało ze lataja z nozami i maczetami? ze mimo ustaleń brali na spotkania ze sobą ostry sprzęt ? gdzie wtedy k**** byłeś z wywzywaniem takich ekip od niehonorowych ?
Może opowiedz gdzie była Arka przez pare ładnych lat wstecz i jaki miała (albo raczej jakiego nie miała) podjazd do Lechii... Ktoś się waflował w necie przy każdej okazji jak paliliście wrotki, dostawaliście w pizde czy nie mieliście na coś ochoty? A pytasz gdzie burdel u was... Seeeeerio? Haha. W c*** prawilni jesteście. Ja p******* komedia... Więcej na Raków malujcie ku*** no comment. Jak żydy czy gdynianie robili wszystko żeby gości nie wpuszczać a potem bluzgali całe bite 90min do pustego sektora gości to nikt ku*** nic nie mówił. Niech se Arka jeszcze kupi jakąs licencje i już będzie komplet ku*** haha.
Czyli juz wiadomo czemu u was tak slabo ostatnio ... zyjecie przeszłością , kiedys Arka dostała w******* , Kiedyś Arka nie miala nic do powiedzenia. A pozniej szok i niedowierzanie ze ta sama Arka was najebała , podsumowałes idealnie was i to co napisałem ze popadliscie w marazm. Mysleliście ze nic was z ich strony nie spotka bo jestescie Lechia no i masz swoja lechie. Widze ze kolejny co broni tych pizd z rakowa pieknie sie dobraliscie obie ekipy betony w głowie nie myślące , patrzcie jak sie stoczyliście ze bronicie takie pokraki jak rakow ktore za nic maja kibicowska solidarność i zasady. Kiedyś Lechia na taką ekipke by nawet nie pierdneła a teraz biega z nimi. Wejdzcie im jeszcze w dupe w ostatniej kolejce i zrobcie dla nich transa na meczu jak sie z nimi solidaryzujecie blazny
Odpowiesz na moje pytania?

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.05.2022, 21:44

przypalowiec z forum pisze:
10.05.2022, 19:01
Ruch pojedzie bo tam sa fanatycy z krwi i kosci i kto mial doczynienia z ta ekipa ten wie o czym mowie. I takie zakazy jeszcze bardziej nakrecaja spirale, szkoda ze tylko dzieja sie takie rzeczy. Z tego co pamietam Śląsk szanowal bardzo ekipe Ruchu kiedys ich nawet wpuscili a teraz robia im pod górkę. Niech troche posypia glowę popiołem bo Lechia nie zawsze bedzie u ich boku chociaz patrzac na forme Gdańszczan jak im Arka skacze do gardła to i tak do takiej koalicji WRWE bez podjazdu.

Niech mnie ktos poprawi ale to nie Widzew po tym jak Lechia Slask Rakow trafila ich na wyjezdzie zwizytowal Wrocław ?
Ale to wy myslicie ze my jako kibice nie chcemy wpuszczac kibicow gosci czy o co Wam chodzi? Sam pisze wczesniej ze uwazam iz powinno sie zawsze miec otwarte sektory gosci, a jakis debil na gorze sie do mnie przypierdala jak bym to ja szedl do klubu i chcial kogos nie wpuscic. Nie wiem czym jest uargumentowana decyzja o nie wpuszczeniu Ruchu. Gdybym mial strzelać to chodzi o to, że Oporowska jest już zajechana i nie nadaje sie do przyjecia tylu kibicow gosci i jestem dosc mocno przekonany ze policja ma w tym swoj udzial, szczegolnie ze mowimy o duzej liczbie kibicow z klubu nam wrogiego. Wojewoda dolnoslaski jest jakis przyjebany na dodatek i robi naszemu klubowi mocno pod gorke. Chcial zamknac stadion za piro ostatnio, do tego byly jakies prace zwiazane z wymiana monitoringu na nowym stadionie bo c*** ma jakies wymagania. Nie musze przypominac jaki cyrk byl u nas 2 lata temu po meczu z Legia gdy nam stadion zamknal.
Zgadzam sie ze taka sytuacja nie powinna miec miejsca, ale wy tu piszecie jakies smieci jak bysmy to my jako kibice Śląska robili pod górkę inny kibicom zapominajac chyba, że to nie pierwszy raz sie dzieja takie rzeczy i de facto od lat na rozne sposoby przy meczach z wiekszym cisnieniem jest parcie z gory by nie bylo gosci. My w Lubinie bylismy ostatnio chyba w 2016 roku. Mam teraz napisac, ze to wina kibiców Zaglebia? Oczywiscie ze nie. A ile to lat nie mozna bylo na Widzew pojechac bo zawsze ku*** cos. I tez mam nagle powiedziec ze to wina kibicow Widzewa? Badzmy powazni.
W tamtym roku chyba byl u nas KKS Kalisz i tez nie zostali wpuszczeni mimo ze próbowaliśmy im pomoc i chyba sami to potwierdzą, ze byli w kontakcie z nami.
Jeżeli chcecie sie przypierdalać do nas tylko dla zasady to droga wolna. Ja nie mam problemu z przyznaniem, że nie powinna mieć taka sytuacja miejsca, ale zdaje sobie też sprawę, że klub w takiej sytuacji jest czesto bezradny bo po prostu policja mowi c***, jak beda goscie nie ma zgody na widownie na meczu i tyle. Osobiscie uwazam, ze przede wszystkim powinno to byc bardziej transparentne, klub nasz czy jakikolwiek inny powinien jasno napisac czemu nie wpuszczaja i jak to wina policji to niech po prostu to napisza, ale no co ja moge poza pierdoleniem na kibice net

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Aci » 10.05.2022, 22:50

Prawilnyy pisze:
10.05.2022, 17:32
bez-napinki pisze:
10.05.2022, 16:22
Śląsk 2 też nas nie chce u siebie w klatce, mimo że wcześniej wpuścili chociażby Stal Rzeszów. :)
dramat ku***...
Czyżby kibice Śląska podziałali w tej sprawie że taka decyzja?Za Marsylię,za układ/zgodę z Wisłą itd.

Jakoś mnie się wierzyć nie chce żeby tak sami z siebie nie chcieli wpuścić Ruchu i zarobić parę złotych na biletach plus katering.Na Oporowskiej jest malutki sektor gości ale śmiało mogliby wpuścić na trybunę naprzeciwko krytej i myślę że z 1000-2000 biletów by poszło.
Bilety choćby po 25 zł to wychodzi piękna sumka 25 k-50k plus katering zorganizować i hajs się zgadza.
A ty co ? balcerowicz jesteś ? Znalazł się ekonom.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

Amok-rts
Posty: 108
Rejestracja: 06.06.2018, 17:48

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Amok-rts » 10.05.2022, 23:06

Łomżyca pisze:
10.05.2022, 13:26
blekitna ostryga pisze:
10.05.2022, 05:06
Czemu Łomży nie było na wyjeździe?

Na mecze u siebie nie chodzą, na wyjazdy mało jeżdżą...to jak to jest?
Z takiego samego powodu nas nie było na Hetmanie, z jakiego Was nie było w Szczecinie. I odstaw ten mefedron. Hetman jest naszym pierwszym zerem w tej rundzie i nie z naszej winy, grają te ku*** wioskowe kluby ze stolicy województwa na pseudo obiektach i tylko papiery rozsyłają po komendach i do naszego klubu, że nas nie wpuszczą albo walkowerem mecz oddadzą. To niech oddają i wypier*** z tej ligi.
Z tego co wiadomo to w Szczecinie nie ma sektora gości z powodu przebudowy więc to żadne 0, a Jaga w tym czasie wpadła na wasz młyn :) więc słabe porównanie.

No i w innym temacie zapewniales, że jeździcie zawsze, a tu szybko 0 wpadło bo zabrakło jaj.
Wy serio w 4 lidze czekacie na sektory gości?

PapaPedro1947
Posty: 39
Rejestracja: 12.12.2017, 21:27

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: PapaPedro1947 » 11.05.2022, 02:37

Amok-rts pisze:
10.05.2022, 23:06
Łomżyca pisze:
10.05.2022, 13:26
blekitna ostryga pisze:
10.05.2022, 05:06
Czemu Łomży nie było na wyjeździe?

Na mecze u siebie nie chodzą, na wyjazdy mało jeżdżą...to jak to jest?
Z takiego samego powodu nas nie było na Hetmanie, z jakiego Was nie było w Szczecinie. I odstaw ten mefedron. Hetman jest naszym pierwszym zerem w tej rundzie i nie z naszej winy, grają te ku*** wioskowe kluby ze stolicy województwa na pseudo obiektach i tylko papiery rozsyłają po komendach i do naszego klubu, że nas nie wpuszczą albo walkowerem mecz oddadzą. To niech oddają i wypier*** z tej ligi.
Z tego co wiadomo to w Szczecinie nie ma sektora gości z powodu przebudowy więc to żadne 0, a Jaga w tym czasie wpadła na wasz młyn :) więc słabe porównanie.

No i w innym temacie zapewniales, że jeździcie zawsze, a tu szybko 0 wpadło bo zabrakło jaj.
Wy serio w 4 lidze czekacie na sektory gości?

Ty zapewniałeś w innym temacie ,że Jaga ma w pi.dzie mecze ŁKSu w Białymstoku. Nagle dostali jaj jak pojawiły się psy i oficjalne pisma ?

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: tetteh » 11.05.2022, 06:15

Generalll pisze:
10.05.2022, 19:26
Jak żydy czy gdynianie robili wszystko żeby gości nie wpuszczać a potem bluzgali całe bite 90min do pustego sektora gości to nikt ku*** nic nie mówił. Niech se Arka jeszcze kupi jakąs licencje i już będzie komplet ku*** haha.
Krzykaczu, Arka ostatnie derby ogladala na... Traugutta.
Czyli juz od dekady derby w Gdansku bez gosci.
Cracovia chyba tez nigdy nie weszla na nowy stadion. Tuzami wyjazdowymi nie sa wiec w czym problem?

Od kupowania licencji to jestes tutaj Ty (Walesa zalatwil).

Dekade temu byl ogolnopolski protest. Lechia (pozegnanie stadionu) i Wisla (walka o mistrzostwo) sie wylamaly. Arka grala mecz o utrzymanie przy dzwiekach wuwuzel.

Chyba najlepsze podsumowanie tego tematu to "kazdy ma swoje za uszami i nie ma sensu sie z koniec kopac".

ostr
Posty: 430
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: ostr » 11.05.2022, 09:06

przypalowiec z forum pisze:
10.05.2022, 19:01
Ruch pojedzie bo tam sa fanatycy z krwi i kosci i kto mial doczynienia z ta ekipa ten wie o czym mowie. I takie zakazy jeszcze bardziej nakrecaja spirale, szkoda ze tylko dzieja sie takie rzeczy. Z tego co pamietam Śląsk szanowal bardzo ekipe Ruchu kiedys ich nawet wpuscili a teraz robia im pod górkę. Niech troche posypia glowę popiołem bo Lechia nie zawsze bedzie u ich boku chociaz patrzac na forme Gdańszczan jak im Arka skacze do gardła to i tak do takiej koalicji WRWE bez podjazdu.

Niech mnie ktos poprawi ale to nie Widzew po tym jak Lechia Slask Rakow trafila ich na wyjezdzie zwizytowal Wrocław ?
Dziwi Cię że kiedyś ich szanował a teraz nie? :) bez jaj...
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

blekitna ostryga
Posty: 179
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: blekitna ostryga » 11.05.2022, 10:11

PapaPedro1947 pisze:
11.05.2022, 02:37
Amok-rts pisze:
10.05.2022, 23:06
Łomżyca pisze:
10.05.2022, 13:26


Z takiego samego powodu nas nie było na Hetmanie, z jakiego Was nie było w Szczecinie. I odstaw ten mefedron. Hetman jest naszym pierwszym zerem w tej rundzie i nie z naszej winy, grają te ku*** wioskowe kluby ze stolicy województwa na pseudo obiektach i tylko papiery rozsyłają po komendach i do naszego klubu, że nas nie wpuszczą albo walkowerem mecz oddadzą. To niech oddają i wypier*** z tej ligi.
Z tego co wiadomo to w Szczecinie nie ma sektora gości z powodu przebudowy więc to żadne 0, a Jaga w tym czasie wpadła na wasz młyn :) więc słabe porównanie.

No i w innym temacie zapewniales, że jeździcie zawsze, a tu szybko 0 wpadło bo zabrakło jaj.
Wy serio w 4 lidze czekacie na sektory gości?

Ty zapewniałeś w innym temacie ,że Jaga ma w pi.dzie mecze ŁKSu w Białymstoku. Nagle dostali jaj jak pojawiły się psy i oficjalne pisma ?
Dostaliście cynk, że Jaga jest banda na meczu i stwierdziliście, że bez sensu jechać bo wpietdol będzie.

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Gedania Gdansk » 11.05.2022, 10:28

htsk4 pisze:
10.05.2022, 15:51
Przepraszam,za post pod postem,ale teraz doczytałem pytanie,czy nie przeszkadzało nam,że klub,z kórym mieliśmy zgodę biegał z nożami i maczetami.Pytanie w kontekscie Arki i ksc.Jedyna uczciwa odpowiedż biorąc pod uwagę całokształt tej zgody brzmi: nie przeszkadzało.A nawet jak przeszkadzało,to nie zrobiliśmy nic.I tak samo mogłaby napisać Arka,gdyby była uczciwa.Mógłbym też nieco złośliwie zapytać,a czy powszechnie szanowanemu Lechowi nie przeszkadzała (przeszkadza) sprzętowa cracovia?A jeżeli przeszkadzała,to co z tym zrobili?
Generalnie,nie ma sensu kopać się z koniem.Wszyscy coś mamy za uszami,wielka nagonka na Raków,gdy w wielu ekipach działy się o wiele gorsze rzeczy.Jaki to ma sens?
To weszliście w końcu na ten Narodowy czy jednak NIE? ;)

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Prawilnyy » 11.05.2022, 10:42

Aci pisze:
10.05.2022, 22:50
Prawilnyy pisze:
10.05.2022, 17:32
bez-napinki pisze:
10.05.2022, 16:22
Śląsk 2 też nas nie chce u siebie w klatce, mimo że wcześniej wpuścili chociażby Stal Rzeszów. :)
dramat ku***...
Czyżby kibice Śląska podziałali w tej sprawie że taka decyzja?Za Marsylię,za układ/zgodę z Wisłą itd.

Jakoś mnie się wierzyć nie chce żeby tak sami z siebie nie chcieli wpuścić Ruchu i zarobić parę złotych na biletach plus katering.Na Oporowskiej jest malutki sektor gości ale śmiało mogliby wpuścić na trybunę naprzeciwko krytej i myślę że z 1000-2000 biletów by poszło.
Bilety choćby po 25 zł to wychodzi piękna sumka 25 k-50k plus katering zorganizować i hajs się zgadza.
A ty co ? balcerowicz jesteś ? Znalazł się ekonom.
To wylicz to sam.

Mam jeszcze jedną hipotezę.Śląsk nie chce wpuścić Chorzowa ze względu na Motor który walczy z Ruchem o 3 miejsce które da lepsze rozstawienie w barażach...bez wsparcia kibiców gra się gorzej.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBOLI!Ruch jechać w dobrej liczbie i rozpierdolić ten Wrocław za karę.

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: wkswawelhooligans » 11.05.2022, 12:05

nikodem pisze:
11.05.2022, 10:34
Jaga jaka harda do tej Łomży,jak pitbull do zająca :)
Ten łeb z Łomży sam tu ostatnio pisał do chłopaka z Widzewa ze Widzew Łódź powinien śledzić ich „działalność i aktywność” to jak skakał i machał łapami żeby być zauważonym to powinien się cieszyć. Czy nie?

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Doktor P(r)awica » 11.05.2022, 14:27

Prawilnyy pisze:
11.05.2022, 10:42
Aci pisze:
10.05.2022, 22:50
Prawilnyy pisze:
10.05.2022, 17:32


Czyżby kibice Śląska podziałali w tej sprawie że taka decyzja?Za Marsylię,za układ/zgodę z Wisłą itd.

Jakoś mnie się wierzyć nie chce żeby tak sami z siebie nie chcieli wpuścić Ruchu i zarobić parę złotych na biletach plus katering.Na Oporowskiej jest malutki sektor gości ale śmiało mogliby wpuścić na trybunę naprzeciwko krytej i myślę że z 1000-2000 biletów by poszło.
Bilety choćby po 25 zł to wychodzi piękna sumka 25 k-50k plus katering zorganizować i hajs się zgadza.
A ty co ? balcerowicz jesteś ? Znalazł się ekonom.
To wylicz to sam.

Mam jeszcze jedną hipotezę.Śląsk nie chce wpuścić Chorzowa ze względu na Motor który walczy z Ruchem o 3 miejsce które da lepsze rozstawienie w barażach...bez wsparcia kibiców gra się gorzej.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBOLI!Ruch jechać w dobrej liczbie i rozpierdolić ten Wrocław za karę.
Czy bycie „prawilnym” musi zaskakująco często iść w parze w byciu głupkiem? Zajebiste hipotezy. Dawaj ich więcej. Czemu w takim razie rezerwy Śląska zremisowały z Motorem zamiast im pomoc i dać trochę punktów? Przecież nasze rezerwy i tak z racji przepisów nie mogą awansować wyżej. Zamiast się bawić w jakiś rozkminki o kibicach gości mogli po prostu dać Motorowi wygrać…
Druga sprawa ekonomisto. Weź teraz od tego domniemanego zarobku odejmij organizacje imprezy masowej podwyższonego ryzyka bo mecze przy Oporowskiej nawet impreza masowa nie są. Dodaj koszt zapewnienia sanitariow, ochronę, opłać obecność służb bo organizator ma to jako swoje obowiązki.
I nie pisze tego, żeby napisać, że nie opłaca się wpuścić kibiców gości bo oczywiście ze się opłaca i wierze, że uda się jakoś to ogarnąć i kibice Ruchu wejdą. Odpisuje po prostu na Twoje bzdurne wyliczenia. Gdyby kibice gości byli taką żyłą złota to by zawsze były otwarte sektory. Dziwnym trafem zdarzają się kolejki gdzie może 1-2 ekipy jada na wyjazd bo reszta zakazy, zamknięty sektor przez wojewodę i inne bzdury.

A jeszcze odnosząc się do Twojego wcześniejszego posta. Powiedz mi, jak to jest, że mamy się mścić za Marsylię skoro już graliśmy np z Wisła i to jeszcze zanim Sharksi po części zakończyli żywot jako ekipa. Wisła gdy było ciśnienie i na goraco z Sharksami weszła, a teraz nagle nam kibicom przeszkadza i ich nie wpuściliśmy bądź ich zgód? Ja w tym rozumowaniu logiki nie widzę.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: PCHLG » 11.05.2022, 16:17

Kumatyinaczej pisze:
11.05.2022, 14:47
htsk4 pisze:
10.05.2022, 15:26
Że też chce Ci się odpowiadać PCHLG na te internetowe zaczepki I to niekoniecznie te napisane przez kibiców triady ale i i tych bezklubowych pazi czy też pseudowiślaka.Przecież to nawet jest zabawne,gdy o zasadach kiboolskim piszą przedstawiciele miasta noży i konfidentów,o wpuszczaniu "lania" przedstawiciele klubu,który stracił we wlasnym mieśćie 7 flag i którego aspiracje wyjaśniło Zagłębie,czy o uczciwośći i fuzjach, posty pisze przestawiciel klubu ,który w swojej historii tych fuzji miał kilkanaście,różne barwy i jest jednocześnie najbardziej skorumpowanym klubem w historii polskiej piłki,gdzie nawet sekretarka została skazana za korupcję?
Zabawne jest, jak z szydzą z Lechii, która bije sie z koalicjami(Legia ze swoją koalicją,Ruch z Widzewem,Lech z Arką) bezklubowi kibole lub kibole kłubów,którzy tą Arkę i Lecha w przewadze wciągnęliby w 30 sekund((sarkazm).Zabawne jest, gdy z Pogoni Szczecin szydzą przedstawiciele KSC,gdzie Pogoń zjada ich w każdym aspekcie kibolskiego rzemiosła.Zabawne, gdy z 200 osobowego wyjazdu szydzą kibole klubu,których 200 nie ma nawet w młynie na meczu u siebie.I mógłbym tak wymieniać,ale nie chcę,szkoda czasu.
Zabawne że stratę flag wypomina ktoś komu flag broni trener bramkarzy albo dzwoni się poskarżyć wiśle w innej sprawie. Zabawne że fuzję wypominaja maliniaki a za zgody mają Spartakus i Olimpię zaczniemy od nowa. Zabawne o że konfidentach piszę kolega siwego(wiem zaczął od jowa) 😂 Tak można Olimpio bez końca 😉No chyba że się zacznie 9d nowa 😂
Napisał kibic najbardziej "honorowej" "ekipy"...

master PDW 😂

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: htsk4 » 11.05.2022, 16:24

Nie tylko kibic najbardziej honorowej ekipy ale i kolega Metala,Mastera,Szafrańca,Małpy i innych "prawilnych "konfidentów i 60 -tek.Kończę dyskusję,bo nie chce dostać majonezem od jakiegoś internetowego menela😂
Good Night Left Side

blekitna ostryga
Posty: 179
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: blekitna ostryga » 11.05.2022, 16:47

nikodem pisze:
11.05.2022, 10:34
Jaga jaka harda do tej Łomży,jak pitbull do zająca :)
Pisała Łomża że pogoniła dzieciaków i starców na meczu MOSP Białystok - ŁKS Łomża, to Jaga zaszła na mecz Hetman Białystok - ŁKS a ich ZERO

PapaPedro1947
Posty: 39
Rejestracja: 12.12.2017, 21:27

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: PapaPedro1947 » 12.05.2022, 02:29

blekitna ostryga pisze:
11.05.2022, 16:47
nikodem pisze:
11.05.2022, 10:34
Jaga jaka harda do tej Łomży,jak pitbull do zająca :)
Pisała Łomża że pogoniła dzieciaków i starców na meczu MOSP Białystok - ŁKS Łomża, to Jaga zaszła na mecz Hetman Białystok - ŁKS a ich ZERO
Po pierwsze pokaż ,gdzie Łomża napisała o przegonieniu dzieci i starców. Po drugie nawet dzieci Białegostoku usunęły owe info. Po 3 debilu j.bany zrobili mecz o tej samej godzinie i miejscu co zbiórka Jagielloni na Wisłę. Co się miało nie udać (podpowiem policja podlaska 🤔)? Zresztą upada kolejna propaganda skoro 135 osób z inwalidami pojechało na Wisłę to ,gdzie Ci chuligani z MOSPu (89 w Gliwicach) chyba zostało tych 40 ? Czyli jednak znaleźli się chłopcy z bloków ? I powiedzcie farmazony prawde w końcu o Łomży w ilu się zebrali, w 20 minut i co wam zaproponowali ,a wy wciąż musicie robić zbiórkę od tygodnia i na to samo wyjdzie.
-1947-

Łojezu
Posty: 40
Rejestracja: 28.03.2013, 16:57

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Łojezu » 12.05.2022, 08:46

Lomza zebrala sie wtedy 20 minut w 200 osob, czekali juz w lesie za Piątnicą, w owijkach, cali w wazelinie, po rozgrzewce. Dojezdzala juz Sparta Szepietowo, w okolo 50 osob, dokladnie nie slyszalem, bo slaby zasieg. Fartem, po regionie krazyl tez Stomil, w okolo 30 osob. Tez byli chetni dolaczyc do harcow. Jaga oczywiscie sie obsrala, ale prosze panstwa to naprawde bylo szalone 20 minut, pelne zwrotow akcji, zarowno ludzkiego szczescia jak i dramatow.

Wybaczcie, chcialem poczuc na wlasnej skorze jak to jest sobie pofantazjowac na kibice.net.

PapaPedro, kolego, wszedzie tam gdzie Lomza-Jaga, pojawiasz sie Ty, piszac w osobie trzeciej, jako adwokat tych pierwszych. Rozumiem wiec ze nie jestes z zadnej z zainteresowanych ekip, wiec Twoje zdanie jest warte ziobro i nawet nie chce sie wyjasniac Twoich smiesznych teorii. Cos tam glownie przeczytasz, podsluchasz, cos tam uslyszysz i tyle, tyle mozesz.

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Kepi » 12.05.2022, 10:25

Gdzie wy a gdzie Lechia,weź już odstaw te dopały.was nawet nie ma jak podsumować.Jak to leciało?Na gołe ręce umiecie tylko w łazience :D

ps. kumi miałeś się odezwać jak pojedziesz na derby Łodzi i cisza.Nagle priv umiałaś odblokować farmazoniarko wciskając kity że priv miałaś cały czas odblokowany,a ja mam screen twojego profilu więc jak będzie mi się chciało to mogę cie tu ośmieszyć.Także czekam dalej a tymczasem idź zbijać piątki z masterką.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

PapaPedro1947
Posty: 39
Rejestracja: 12.12.2017, 21:27

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: PapaPedro1947 » 12.05.2022, 15:24

Łojezu pisze:
12.05.2022, 08:46
Lomza zebrala sie wtedy 20 minut w 200 osob, czekali juz w lesie za Piątnicą, w owijkach, cali w wazelinie, po rozgrzewce. Dojezdzala juz Sparta Szepietowo, w okolo 50 osob, dokladnie nie slyszalem, bo slaby zasieg. Fartem, po regionie krazyl tez Stomil, w okolo 30 osob. Tez byli chetni dolaczyc do harcow. Jaga oczywiscie sie obsrala, ale prosze panstwa to naprawde bylo szalone 20 minut, pelne zwrotow akcji, zarowno ludzkiego szczescia jak i dramatow.

Wybaczcie, chcialem poczuc na wlasnej skorze jak to jest sobie pofantazjowac na kibice.net.

PapaPedro, kolego, wszedzie tam gdzie Lomza-Jaga, pojawiasz sie Ty, piszac w osobie trzeciej, jako adwokat tych pierwszych. Rozumiem wiec ze nie jestes z zadnej z zainteresowanych ekip, wiec Twoje zdanie jest warte ziobro i nawet nie chce sie wyjasniac Twoich smiesznych teorii. Cos tam glownie przeczytasz, podsluchasz, cos tam uslyszysz i tyle, tyle mozesz.
Kolego z zagranicy jeśli sam śledzisz podlaską scenę to wiesz ,że innych już tu nie ma. Wigry niestety nieaktywne od bardzo dawna Augustów też wyjaśniany swego czasu co wyjazd przez Jagiellonie ostatnio przegoniony przez ŁKS. Może chcesz rozmawiać i farmazonić dalej o słynnej triadzie Czeremcha-Hajnowka-Bielsk (podpowiem sami dali taką relację)?
-1947-

Łojezu
Posty: 40
Rejestracja: 28.03.2013, 16:57

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Łojezu » 12.05.2022, 16:17

Farmazonic dalej... widac, ze jestes zadnym powaznym czlowiekiem do jakichkolwiek rozmow, bo kolejny raz odwracasz kota ogonem. Sluchaj, nic nie mowilem i nie wiem o w/w triadzie wiec jak moge farmazonic dalej nt.? Wiec sztrasznie sliski jestes, przeinaczasz fakty, przede wszyszystkim slyszysz co chcesz widziec i probojesz wmowic komus swoje imaginacje.
Wiedz tylko, ze jestes parodia adwokatury i zycze SOBIE, zeby sie nie nabrac i nie stracic szacunku do kolegow z branzy, z Łomży, dzieki takim zalosnym wpisom jak Twoje, z mam nadzieje perspektywy osoby trzeciej. Normalnym przynosisz wiecej wstydu niz pozytku.
Bez odbioru.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: PCHLG » 12.05.2022, 18:41

Kumatyinaczej pisze:
12.05.2022, 09:46
PCHLG pisze:
11.05.2022, 16:17
Kumatyinaczej pisze:
11.05.2022, 14:47

Zabawne że stratę flag wypomina ktoś komu flag broni trener bramkarzy albo dzwoni się poskarżyć wiśle w innej sprawie. Zabawne że fuzję wypominaja maliniaki a za zgody mają Spartakus i Olimpię zaczniemy od nowa. Zabawne o że konfidentach piszę kolega siwego(wiem zaczął od jowa) 😂 Tak można Olimpio bez końca 😉No chyba że się zacznie 9d nowa 😂
Napisał kibic najbardziej "honorowej" "ekipy"...

master PDW 😂
Napisał pedofil od Adamowicza i D.... 😉
siwy pdw 😂
Zabrakło "argumentów"?

Zapomniałeś jeszcze o jankowskim, tusku i kurskim... 😂

blekitna ostryga
Posty: 179
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: blekitna ostryga » 12.05.2022, 18:55

Ale co ta Łomża tak się jeży...podlizujecie się Stomilowi, bo sami byście nie dali rady...może kiedyś mieliście w miarę bandę, ale teraz...no ku***, zero podjazdu do Jagiellonii :)
Nie mówię, że Jaga to mocna banda, bo jest srednia, ale...na taką Lomze starczy.
Dużo chłopaków od Was odpuściło, więc zbieracie po wioskach chłopaków wyciągniętych od pługów, czy z kręcących serki wiejskie z piatnicy.

Januszek90
Posty: 45
Rejestracja: 14.10.2017, 21:01

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: Januszek90 » 12.05.2022, 23:29

Kiedys mieli bande ale teraz juz nie maja, hmmmm, to zupelnie tak jak ... WSZEDZIE... Male ekipy sa coraz mniejsze liczbowo, coraz mniejsze mlyny, "ekipy chuliganskie" stanowia glownie dzieci, po ktorych przebiegliby sie nawet pilkarze wrogiej druzyny, awantur na stadionach nie ma. Wbijanie sobie szpileczek, u kogo wieksza chujnia juz poprostu mija sie z celem. Za 15 lat na scenie zostana juz tylko top ekipy z duzych miast, z duzymi tradycjami.

znajomydżeniferlopez
Posty: 120
Rejestracja: 25.11.2021, 21:17

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 06-09.05.2022

Post autor: znajomydżeniferlopez » 13.05.2022, 00:22

blekitna ostryga pisze:
12.05.2022, 18:55
Ale co ta Łomża tak się jeży...podlizujecie się Stomilowi, bo sami byście nie dali rady...może kiedyś mieliście w miarę bandę, ale teraz...no ku***, zero podjazdu do Jagiellonii :)
Nie mówię, że Jaga to mocna banda, bo jest srednia, ale...na taką Lomze starczy.
Dużo chłopaków od Was odpuściło, więc zbieracie po wioskach chłopaków wyciągniętych od pługów, czy z kręcących serki wiejskie z piatnicy.
wiesz...
ogółem gdybyś miał to szczęście wykluć się w innym,mniej przejebanym miejscu niż Biały
zazdrościłbym nawet

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bączyński, mali2323, melek, mis1910ns, misiekacab, Orzech, pongo2 i 213 gości