Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Tifo1946
Posty: 67
Rejestracja: 22.06.2011, 22:35

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Tifo1946 » 10.04.2022, 00:18

Pierdolić Putina i Banderowców!
AMEN.
Death before dishonour!



patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: patrickpbt » 10.04.2022, 01:02

Sensi_ pisze:
09.04.2022, 23:06
patrickpbt pisze:
09.04.2022, 22:59
dziewczyny z Legii już się pogodziły z Kijowem? hahaha. Juz nie są polska ku***, jak to było 2015 roku?
U nas na trybunach bez zmiany bandera jak i putin j*****. A wy siedźcie cicho na forum i dumajcie czy to dobrze czy źle.
Oczywicie z tym jebaniem bandery wlasnie slyszymy kiedy jest wasz mecz co tydzien hahaha
R1908 pisze:
09.04.2022, 23:19
Nie mi to oceniać czy mają zje... mózgi, nie jestem z Warszawy.
Zapytałem między innymi co to znaczy "XD" odpowiedzi się niestety nie doczekam, szczochu.
Opowiadaj byczku, co tam od spartaka dostaliście. Łańcuszki, ogórki w słoikach, czy może wczesniej wspomniane kolczyki?
No patrzac jakie pierdy wypisujesz i niewiedzac jakie Spartak ma poglady a p********* ze cos przywiezli pokazuje ze zbytnio z toba w rozmowe niewarto wchodzic. A teraz spierdalaj szukac agentow i onuc, bo naprawde nie chce bawic sie w twoja chorobe psychiczna.
.ZIWPJB. pisze:
10.04.2022, 00:09
Jak tak patrze na tę ''anty ruską'' propaganda u nas na trybunach, jestem w stanie uwierzyć że rocznica rzezi Wołyńskiej zostanie olana. A rząd w ogóle już zabroni czegoś takiego w ogóle wspominać, bo jak to nasi ''bracia'' z ukrainy mieli by mieć coś z tym wspólnego. Żal. Kibole dzisiejsi to mają mózgi z telewizji. Zero zagłębienia sie w sytuację. p******* ukrów p******* ruskich i tyle w temacie.

Jak śpiewacie ruska ku***, to jebnijcie zaraz po tym j**** upa i bandęrę, czy już amnestia?

Przeciez zjebanie tego srodowiska mogles juz zobaczyc na strajku kobiet...

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Sensi_ » 10.04.2022, 01:15

patrickpbt pisze:
10.04.2022, 01:02
Sensi_ pisze:
09.04.2022, 23:06
patrickpbt pisze:
09.04.2022, 22:59
dziewczyny z Legii już się pogodziły z Kijowem? hahaha. Juz nie są polska ku***, jak to było 2015 roku?
U nas na trybunach bez zmiany bandera jak i putin j*****. A wy siedźcie cicho na forum i dumajcie czy to dobrze czy źle.
Oczywicie z tym jebaniem bandery wlasnie slyszymy kiedy jest wasz mecz co tydzien hahaha
Synek zamiast jak jakiś zjeb hahahahahhować wpisz sobie "j**** upa Legia" w yt i policz czy liczba meczów kiedy ten temat był poruszany na Żylecie cie zadowoli czy nie. Jak nie to postaramy się specjalnie dla Ciebie postarać bardziej.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.04.2022, 04:47

A to nagle ku*** jebanie Putina czy ruskich stoi w sprzeczności z pamięcią o Wołyniu? Bo ja nie rozumiem o c*** się tu prujecie pisząc ze Legia się brata z Ukraińcami i inne bzdury. l tak jak by jedno wykluczało drugie.
Mimo wszystko przynajmniej Legia nie stoi pod sierpem i młotem w przeciwieństwie do Lecha i to akurat jest fakt.

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Sztygar » 10.04.2022, 07:11

kojotsonqwe pisze:
10.04.2022, 00:02
Sztygar pisze:
09.04.2022, 23:22
"xD" to poziom k**** od brauna i Korwina co pluł na powstańców warszawskich.
A co powiedzial ze Powstanie bylo glupota i zginelo duzo mlodych ludzi przez paru zjebow u gory, ktorzy o tym zdecydowali? Widze ze lecisz mocno patriotycznym romantyzmem i pewnie łezki ci lecialy jak Biden niedawno opowiadal o JP2 w Warszawie co ? Czy ci sie podoba czy nie, coraz wiecej historykow mowi ze Powstanie bylo glupota, wysylac mlodych chlopcow/dziewczyny z kamieniami na czolgi niemieckie czy wogole nie bedac przygotowanym na powstanie, jak u wielu ludzi brakowalo broni...ok. 150–200 tys. zabitych cywilów, ok. 600–650 tys. cywilów wypędzonych z Warszawy i okolic (z czego ok. 150 tys. wywiezionych na roboty przymusowe lub do obozów koncentracyjnych).
Racja
Wedlug tego idioty przecież podatki najważniejsze a że za Hitlera (też JKM) nie były takie złe to w 1944 powinna zadziałać niewidzialna ręka wolnego rynku.
Przecież u takich skrajnych liberałów pojęcie poczucia tożsamości narodowej nie istnieje.

Ktoś tam się pruje o Wołyń że się zapomni ale o Katyniu to już nie można mówić bo to nie dobra jest. Gdzie nie pojawi się ten temat wyskakuje masa trolli i tekst "Ale Wołyń gorszy..."
Oba wydarzenia to była jedna wielka rzeź ale to jest historia jak mawia Ks.Isakowicz i przez jej wzgląd nie można zapominać skąd płynie realne zagrożenie.

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: WieszWięcej » 10.04.2022, 07:45

Legia +10 do w rankingu chuligańskim za tą sektorówkę.

Ponapinane, tylko nie wiem, czy wiecie, ale w Rosji jest zajebista nagonka na Polskę. Wprost zaczyna się mówić o użyciu broni jądrowej, zrzucając ją na Warszawę. Społeczeństwo jest z tym oswajane, to nie żarty.

"Owszem w rosyjskiej prasie można poczytać, że armia rosyjska, jeśli zaatakuje Polskę, to w trzy dni będzie w Warszawie. Jeden z propagandystów mówi wprost: „Polacy pamiętajcie, że z Warszawy zostanie tylko pustynia”. Takie rzeczy mówi się w Rosji. Polska na dziś jest po Ukrainie najgorszym wrogiem w Rosji, ale tylko w propagandzie."

[link]

Putin jest prawdopodobnie ciężko chory i wiele życia mu nie zostało. Do czego jest zdolny, to widać na Ukrainie - jego żołnierze oficjalnie wrzucają na telegram filmy z gwałtami na dzieciach. Naród jest wytresowany i zdziczały nieporównywalnie gorzej niż w czasach stalinizmu.

JihadLegia
Posty: 127
Rejestracja: 24.12.2021, 13:47

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: JihadLegia » 10.04.2022, 08:01

Sensi_ pisze:
10.04.2022, 01:15
patrickpbt pisze:
10.04.2022, 01:02
Sensi_ pisze:
09.04.2022, 23:06


U nas na trybunach bez zmiany bandera jak i putin j*****. A wy siedźcie cicho na forum i dumajcie czy to dobrze czy źle.
Oczywicie z tym jebaniem bandery wlasnie slyszymy kiedy jest wasz mecz co tydzien hahaha
Synek zamiast jak jakiś zjeb hahahahahhować wpisz sobie "j**** upa Legia" w yt i policz czy liczba meczów kiedy ten temat był poruszany na Żylecie cie zadowoli czy nie. Jak nie to postaramy się specjalnie dla Ciebie postarać bardziej.
Tylko że to było dawniej, nie słyszałem za bardzo "j**** UPA" po tym jak wybuchła wojna 24 lutego

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: jestesmywaszastolica » 10.04.2022, 09:11

To zacznij łbie chodzić na mecze może. Praktycznie za każdym razem kiedy jebane są ruskie k**** w ten sam sposób pozdrawiani są banderowcy.

martex.44
Posty: 230
Rejestracja: 22.01.2010, 22:10

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: martex.44 » 10.04.2022, 10:27

Byłem w tym roku w Warszawie na dwóch wyjazdach : Legia-Śląsk i Legia-Lechia i nie słyszałem żadnych bluzg na upe i bandere. Owszem cała Żyleta bluzgała na putina, ale na banderowców nic nie było.
Ludzie Zasad Chuligani Śląsk Wrocław!!!!

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Rafix » 10.04.2022, 11:04

Brawo Legia!!

Agnostyk
Posty: 29
Rejestracja: 17.03.2018, 18:58

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Agnostyk » 10.04.2022, 11:20

Brawo Legia.
Przesłanie kozackie.

Gul kacapom skoczy i o to chodzi. Już widać że na tym forum skoczył.

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: patrickpbt » 10.04.2022, 11:23

Agnostyk pisze:
10.04.2022, 11:20
Brawo Legia.
Przesłanie kozackie.

Gul kacapom skoczy i o to chodzi. Już widać że na tym forum skoczył.
opierdoliles juz dupe tam ukrom czy jeszcze nie? A gul jaki ma skonczyc i komu tutaj? Przeciez Legia ma kompleksy Spartaka po tym wpierdolu jaki dostali.

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Rafix » 10.04.2022, 11:38

patrickpbt pisze:
10.04.2022, 11:23
Agnostyk pisze:
10.04.2022, 11:20
Brawo Legia.
Przesłanie kozackie.

Gul kacapom skoczy i o to chodzi. Już widać że na tym forum skoczył.
opierdoliles juz dupe tam ukrom czy jeszcze nie? A gul jaki ma skonczyc i komu tutaj? Przeciez Legia ma kompleksy Spartaka po tym wpierdolu jaki dostali.
Widać, że w punkt trafiona oprawa!

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.04.2022, 11:42

kojotsonqwe pisze:
10.04.2022, 10:43
Doktor P(r)awica pisze:
10.04.2022, 04:47
A to nagle ku*** jebanie Putina czy ruskich stoi w sprzeczności z pamięcią o Wołyniu? Bo ja nie rozumiem o c*** się tu prujecie pisząc ze Legia się brata z Ukraińcami i inne bzdury. l tak jak by jedno wykluczało drugie.
Mimo wszystko przynajmniej Legia nie stoi pod sierpem i młotem w przeciwieństwie do Lecha i to akurat jest fakt.
Legia najpierw cisnie po rajtach sie z Dynamo, a pozniej caluja sie po dziobkach i nie tylko Legia, bo paru zjebow z Lechii bawi sie w wojenke po stronie ukrainskiej czy inne ekipy robinie im paczek itd... Wy macie czelnosc gadac ze sie z ukrami nie bratacie?
Spartak pod sierpem i młotem? Zapewne ci, ktorzy na trybunach w Tule machali swastą czy flagą z trupą czaszką, może ci ktorzy mocno zasilali ekipki NS/WP? Legia to sobie interesiki kreci z Czeczenami czy buja sie z ciapakami od Malika, cala "patriotyczna" Legia.
Generalnie nie chce mi sie z Toba dyskutowac siusiaku bo poza szukaniem c**** do d*** na tym forum nie masz tu zadnej innej funkcji, ale niech strace te 5min.

W jaki sposób Legia niby caluje sie po dziubkach z Dynamem? Pisz konkrety skoro sie juz tu przypierdalasz do kogos. Bo z nimi rozmawiali? Bo nie chca brac udzialu w meczu, ktorego cel jest watpliwy zwazywszy na przedstawione informacje? Bo robili zbiorki dla osob dotknietych wojna? W jaki sposob niechec pojscia na mecz ktory moze zasilic kieszen kogos komu nie chcesz dac zarobic jest brataniem sie z kims tam? Bo dla mnie to konsekwentne podejscie do sprawy. Ty za to jestes tak jebniety, ze jak by Legia poszla na ten mecz to bys pisal ze dali zarobic pro ruskim wlascicielom a tak jebia rosjan. Jednymi slowy, i tak bys sie przypierdolil bo nic innego tu nie robisz poza pisaniem swoich smieci. Czy jezeli ja Ci teraz przedstawie rzetelne informacje, ze w sklepie X pracuje pedofil i ty nie bedziesz tam robil zakupow bedzie znaczylo ze sie ze mna bratasz czy moze dzieki informacjom jakie masz bedziesz mogl podjac uczciwa decyzje ze swoim swiatopogladem?

Tak, tak sie bratamy z ukraincami, ze na ostatnim meczu z Lechem byly sprzedawane gadzety anty UPA i anty Bandera, braterstwo narodow ze hej. To wycieranie sobie mordy Wolyniem jest wrecz zenujace. Uzywanie tego tematu do gowno burzy na takim forum jest uragajace dla ofiar tamtego strasznego wydarzenia. Ty, Tobie podobni i rozne inne osoby w chuju tak naprawde macie ten Wolyn. Wazne ze mozna uzyc tego argumentu w dyskusji zeby sobie pouzywac i wyszlo na "Wasze". Zadaj sobie chujozo pytanie jeden z drugim, co sam zrobiles w kontekscie tej tematyki? Ile darow zebrales badz hajsu przelales na konta fundacji zajmujacych sie czy to upamietnieniem czy np wsparciem ludzi na kresach. Ile razy pojechales tam z darami, ile razy zorganizowales zbiorke ile razy zrobiles to czy tamto. Moze zrobcie ty i inni tu gamonie sobie po cichu rachunek sumienia zamiast pierdolic smieci o tym czy ktos sie z kims brata i czy zapomnial o Wolyniu bo macie zerowy mandat do tego by tu rozliczac innych. Moja ekipa co moge powiedziec z radoscia zrobila wiele w tej tematyce. Rozne zbiorki, wyjazdy na kresy, wspolpraca ze stowarzyszeniem Odra Niemen, oprawa pare lat temu. A teraz jakas chujoza bedzie tu sie pruc, pierdolic na lewo i prawo o Wolyniu i swoim pisaniem obrazac i umniejszac zajebistej dzialalnosci roznych osob od nas zeby sobie popisac jakies smieci w internecie.


I tak, Spartak pod sierpem i mlotem, prosze bardzo zdjecia z meczu w Warszawie gdzie był Lech. Wstyd stac przy takich szmatach. I zeby nie bylo, nie Lech to nie komunisci. W tym konkretnym wypadku Lech to po prostu byli ignoranci. Czy sobie to wyjasnili? Jak to rozwiazali? Nie wiem, w chuju to mam, zdjecia ida w swiat, milego kolegowania sie.
Obrazek
Obrazek

Marcin
Posty: 3068
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Marcin » 10.04.2022, 12:14


Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Proof » 10.04.2022, 12:24

Ale co wy pierdolicie? wykorzystanie przez Legie tematyki wojny putina w ubraniach spartaka ( c*** ze gardzi tym klubem) zeby kibicowsko sie dowartościować ? ja wiem ze w warszawie od 2016 mają kompleksy mocne do spartaka ale zeby wojne do tego wykorzystywać gdzie dzieciaki giną ? do tego nieudolne namawianie przez kilka minut reszty trybun do skandowania zanim do końca oprawę rozłożyli.

PS jak widzicie legionistki nie trzeba przed wejsciem z ochrona rozkminiać opraw przeciwników albo na szybko w trakcie meczu robic transparent zeby kogos rozkminić : )

Tomex86
Posty: 5
Rejestracja: 10.04.2022, 12:51

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Tomex86 » 10.04.2022, 13:03

Hej. Arka Gdynia walczy o awans, a w Niepołomicach 8 osób ? Trochę wstyd...

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.04.2022, 13:13

Co ci to pokazało? Jakiegoś starucha z flaga? A co to ekipa spartaka jest jakaś ułomna i nie kontroluje co ludzie wnoszą na wyjezdzie na sektor i jakie flagi machaja w centralnym punkcie trybuny? To zajebiste wytłumaczenie. Pale im opierdol jeszcze w ramach wyjaśnień.

Po c*** ty mi w ogóle piszesz o jakimś denisie, o Cracovii. c*** mnie to obchodzi i co to ma wspólnego ze mną? Piszesz 30 wątków w poście i ktoś ma się do tego odnieść?

Powiedziałeś ze na Śląsku biegają Ukraińcy a ja mówię ze jesteś c*****. Ustosunkuj się do tego ;)

Żyj sobie w swoim świecie w którym nawet nie masz charakteru się przedstawić kogo reprezentujesz. W tym czasie my będziemy robić hajs z Ukraińcami, Czeczeńcami, z kimkolwiek, a Tobie zostaje forum kibice.net

Marcin
Posty: 3068
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Marcin » 10.04.2022, 13:18

Kibice Górnika w drodze do Krakowa
https://www.youtube.com/watch?v=qH-_V8zdcS4

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Stadionowy » 10.04.2022, 13:35

Proof pisze:
10.04.2022, 12:24
Ale co wy pierdolicie? wykorzystanie przez Legie tematyki wojny putina w ubraniach spartaka ( c*** ze gardzi tym klubem) zeby kibicowsko sie dowartościować ? ja wiem ze w warszawie od 2016 mają kompleksy mocne do spartaka ale zeby wojne do tego wykorzystywać gdzie dzieciaki giną ? do tego nieudolne namawianie przez kilka minut reszty trybun do skandowania zanim do końca oprawę rozłożyli.

PS jak widzicie legionistki nie trzeba przed wejsciem z ochrona rozkminiać opraw przeciwników albo na szybko w trakcie meczu robic transparent zeby kogos rozkminić : )
Ale Ty jesteś odklejony :) Historia z Spartakiem? To też obicie ich pod źródełkiem, wykrojenie z flag i inne mniejsze akcenty na wyjazdach zagranicznych. Mile wspomnienia

Tego kawałka materiału w wielkosci dwóch metrów, malowanego na szybko, bez spacji nie będę komentował. Ciekawe że Lech drugi raz wspomina o tym zdarzeniu, to o dwa razy więcej niż Spartak

Co do meczu. Dobra frekwencja Lecha i fajnie wyglądający młyn (ludzie stosowali się do tego zeby kolorystycznie wyglądało to jak należy)
Co do opraw i urozmaiconego dopingu kwestia oceny jakis niezależnych osób wydaje mi się że Legia pokazała się lepiej ale to subiektywna opinia.
Pół żartem, pół serio napisze ze fajnie że były piłkarskie kontrowersje co by trzymać poziom nie lubienia ;)

_hool_
Posty: 154
Rejestracja: 27.02.2007, 11:19

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: _hool_ » 10.04.2022, 15:32


traffic2
Posty: 70
Rejestracja: 14.02.2010, 14:38

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: traffic2 » 10.04.2022, 15:43

kojotsonqwe pisze:
10.04.2022, 12:36
Doktor P(r)awica pisze:
10.04.2022, 11:42
kojotsonqwe pisze:
10.04.2022, 10:43

Legia najpierw cisnie po rajtach sie z Dynamo, a pozniej caluja sie po dziobkach i nie tylko Legia, bo paru zjebow z Lechii bawi sie w wojenke po stronie ukrainskiej czy inne ekipy robinie im paczek itd... Wy macie czelnosc gadac ze sie z ukrami nie bratacie?
Spartak pod sierpem i młotem? Zapewne ci, ktorzy na trybunach w Tule machali swastą czy flagą z trupą czaszką, może ci ktorzy mocno zasilali ekipki NS/WP? Legia to sobie interesiki kreci z Czeczenami czy buja sie z ciapakami od Malika, cala "patriotyczna" Legia.
Generalnie nie chce mi sie z Toba dyskutowac siusiaku bo poza szukaniem c**** do d*** na tym forum nie masz tu zadnej innej funkcji, ale niech strace te 5min.

W jaki sposób Legia niby caluje sie po dziubkach z Dynamem? Pisz konkrety skoro sie juz tu przypierdalasz do kogos. Bo z nimi rozmawiali? Bo nie chca brac udzialu w meczu, ktorego cel jest watpliwy zwazywszy na przedstawione informacje? Bo robili zbiorki dla osob dotknietych wojna? W jaki sposob niechec pojscia na mecz ktory moze zasilic kieszen kogos komu nie chcesz dac zarobic jest brataniem sie z kims tam? Bo dla mnie to konsekwentne podejscie do sprawy. Ty za to jestes tak jebniety, ze jak by Legia poszla na ten mecz to bys pisal ze dali zarobic pro ruskim wlascicielom a tak jebia rosjan. Jednymi slowy, i tak bys sie przypierdolil bo nic innego tu nie robisz poza pisaniem swoich smieci. Czy jezeli ja Ci teraz przedstawie rzetelne informacje, ze w sklepie X pracuje pedofil i ty nie bedziesz tam robil zakupow bedzie znaczylo ze sie ze mna bratasz czy moze dzieki informacjom jakie masz bedziesz mogl podjac uczciwa decyzje ze swoim swiatopogladem?

Tak, tak sie bratamy z ukraincami, ze na ostatnim meczu z Lechem byly sprzedawane gadzety anty UPA i anty Bandera, braterstwo narodow ze hej. To wycieranie sobie mordy Wolyniem jest wrecz zenujace. Uzywanie tego tematu do gowno burzy na takim forum jest uragajace dla ofiar tamtego strasznego wydarzenia. Ty, Tobie podobni i rozne inne osoby w chuju tak naprawde macie ten Wolyn. Wazne ze mozna uzyc tego argumentu w dyskusji zeby sobie pouzywac i wyszlo na "Wasze". Zadaj sobie chujozo pytanie jeden z drugim, co sam zrobiles w kontekscie tej tematyki? Ile darow zebrales badz hajsu przelales na konta fundacji zajmujacych sie czy to upamietnieniem czy np wsparciem ludzi na kresach. Ile razy pojechales tam z darami, ile razy zorganizowales zbiorke ile razy zrobiles to czy tamto. Moze zrobcie ty i inni tu gamonie sobie po cichu rachunek sumienia zamiast pierdolic smieci o tym czy ktos sie z kims brata i czy zapomnial o Wolyniu bo macie zerowy mandat do tego by tu rozliczac innych. Moja ekipa co moge powiedziec z radoscia zrobila wiele w tej tematyce. Rozne zbiorki, wyjazdy na kresy, wspolpraca ze stowarzyszeniem Odra Niemen, oprawa pare lat temu. A teraz jakas chujoza bedzie tu sie pruc, pierdolic na lewo i prawo o Wolyniu i swoim pisaniem obrazac i umniejszac zajebistej dzialalnosci roznych osob od nas zeby sobie popisac jakies smieci w internecie.


I tak, Spartak pod sierpem i mlotem, prosze bardzo zdjecia z meczu w Warszawie gdzie był Lech. Wstyd stac przy takich szmatach. I zeby nie bylo, nie Lech to nie komunisci. W tym konkretnym wypadku Lech to po prostu byli ignoranci. Czy sobie to wyjasnili? Jak to rozwiazali? Nie wiem, w chuju to mam, zdjecia ida w swiat, milego kolegowania sie.
Obrazek
Obrazek
Widać mocno cię dalej d*** szczypie po tym, jak powiedzialem, ze na Slasku biegaja Ukry, wkoncu Wroclaw mocno ukrainski...

Mowisz o tym meczu, ktory organizuje sama Legia i specjalnie te wszystkie pieniadze pojda na Rosje? hahaha. Zbiorki robili nie dla ofiar, tylko dla wojakow z Ukrainy... przeciez nawet sam Denisek z Elany sie oglaszal zeby robic dla nich zbiorke, bo im cos tam brakuje. I jak maja dac zarobic wlascicielom Dynama, jak oni spierdolili z Ukrainy i c*** wie gdzie sa? I juz nie badz taki do przodu, bo waszych psiapsi z Lechii foty lataja juz, jak walcza za Ukraine haha. Musisz popracowac nad lepsza wersja tlumaczen, bo wszystko co napisales z latwoscia mozna zbic.

Szczerze fajnie jest zarobic na takich symbolach, jak niektore targowiska na koszulkach Polski Walczacej wkoncu marketing... szkoda ze nie idzie to pozniej z ideą, bo jak zaczeła się wojna 24 lutego to morde w stosunku do nich szybko macie zamknietą. Druga rzecz 2015 roku tez ładne transy wisiały antyimigranckie, antyciapackie szkoda ze pozniej Cracovia sciagala ich do Europy czy ekipy robily sobie z nimi interesy... oto takie sztywne rzeczy. Teraz mozna odwrocic temat i powiedziec ze wy morde wycieracie sobie Katyniem... a o mnie sie nie boj, ale ta wasza fundacja to chyba musi byc mocno systemowa co Slask? haha. Skoro fundacji Katarzyny Sokołowskiej "Wołyń Pamiętamy" co chwile psiarnia wpada do chaty czy blokuje jej sie strony itd. a wasza sobie smiga jak chce, a niektorzy dzialacze ktorzy zajmuja sie Wolyniem zostaja pobici, jak dwa dni temu jeden z dzialaczy w Łodzi przez ukrow.

"oprawa pare lat temu"... to mnie wzruszyło. Pare lat temu zrobilismy, ale teraz nie zrobimy, bo obrazimy naszych braci, a ni nie krzykniemy j**** upa i bandere.

Widac ze ochronka na Legii mocna skoro ruskie weszli sobie z taka flaga na sektor... I co mi to pokazalo? jakiegos starucha z taka flaga i co ma do ltego ekipa Spartaka?
Obrazek
Obrazek
Ależ ty jesteś tępa, bita ku***. Typ ze Śląska zaorał się prujdupo z każdej strony........ Komu kibicujesz?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Kkrawczyk » 10.04.2022, 16:49

martex.44 pisze:
10.04.2022, 10:27
Byłem w tym roku w Warszawie na dwóch wyjazdach : Legia-Śląsk i Legia-Lechia i nie słyszałem żadnych bluzg na upe i bandere. Owszem cała Żyleta bluzgała na putina, ale na banderowców nic nie było.
Bo o tym nie wolno śpiewać, a jak by zaśpiewali to by nie dostali pieniążków z "Nigdy Więcej".
j**** urkaine

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Sensi_ » 10.04.2022, 18:02

martex.44 pisze:
10.04.2022, 10:27
Byłem w tym roku w Warszawie na dwóch wyjazdach : Legia-Śląsk i Legia-Lechia i nie słyszałem żadnych bluzg na upe i bandere. Owszem cała Żyleta bluzgała na putina, ale na banderowców nic nie było.
Rozumiem, że jak na Twoje życzenie na konkretnym meczu nie było określonych bluzgów to poprzednie się nie liczą? Fajnie :)
W ogóle bardzo miło, że rozkmniniacie tak oprawy Legii a nawet doping i bluzgi rozkładacie na części pierwsze (a powiewający nad głowami Polaków sierp i młot wrażenia nie robi) ale na wzajemność nie liczcie, za smutne te wasze trybuny.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: PCHLG » 10.04.2022, 18:08

kojotsonqwe pisze:
10.04.2022, 16:33
traffic2 pisze:
10.04.2022, 15:43
Ależ ty jesteś tępa, bita ku***. Typ ze Śląska zaorał się prujdupo z każdej strony........ Komu kibicujesz?
W c*** zaorał hahahahahahahaha. Ty wogóle znasz co te słowo znaczy? Idealnie mentalnie pasujecie do tych ukrow, wkoncu jaki kraj tacy bracia
Komu kibicujesz?

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Stadionowy » 10.04.2022, 18:40

Kkrawczyk pisze:
10.04.2022, 16:49
martex.44 pisze:
10.04.2022, 10:27
Byłem w tym roku w Warszawie na dwóch wyjazdach : Legia-Śląsk i Legia-Lechia i nie słyszałem żadnych bluzg na upe i bandere. Owszem cała Żyleta bluzgała na putina, ale na banderowców nic nie było.
Bo o tym nie wolno śpiewać, a jak by zaśpiewali to by nie dostali pieniążków z "Nigdy Więcej".

"Nigdy Więcej" płaciło kiedys klubom za brak bluzgów? Czy chodzi Ci o "Kibice Razem ' Czy poprostu się napinasz w necie? Zdaje mi się że się przyjebales zeby się przyjebac jak internetowy wojownik.

Teraz widzę internetowa moda na interpretację bluzow. Kacapy mają ciśnięte to aktualny temat. Napiszcie z jakiś jesteście ekip i czy w tej rundzie bluzgaliscie Kacapom, banderowcom, szwabom, zydom, lewakom Czy buczeliscie na meczach, czy ktoś dostał bananem?


Czy jak Legia zagra na Reymonta i będzie bluzgala Wiśle to będą komentarze że teraz już na 100% przybija zgodę z Cracovia?

Pisze się tyle że lewaki to ciemne masy a dużo osób tutaj reprezentuje ten sam poziom

qentet
Posty: 35
Rejestracja: 21.06.2016, 14:29

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: qentet » 10.04.2022, 19:25

Wisła vs Górnik
Kibice gości
[link]

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Kkrawczyk » 10.04.2022, 20:24

Stadionowy pisze:
10.04.2022, 18:40
Kkrawczyk pisze:
10.04.2022, 16:49
martex.44 pisze:
10.04.2022, 10:27
Byłem w tym roku w Warszawie na dwóch wyjazdach : Legia-Śląsk i Legia-Lechia i nie słyszałem żadnych bluzg na upe i bandere. Owszem cała Żyleta bluzgała na putina, ale na banderowców nic nie było.
Bo o tym nie wolno śpiewać, a jak by zaśpiewali to by nie dostali pieniążków z "Nigdy Więcej".

"Nigdy Więcej" płaciło kiedys klubom za brak bluzgów? Czy chodzi Ci o "Kibice Razem ' Czy poprostu się napinasz w necie? Zdaje mi się że się przyjebales zeby się przyjebac jak internetowy wojownik.

Teraz widzę internetowa moda na interpretację bluzow. Kacapy mają ciśnięte to aktualny temat. Napiszcie z jakiś jesteście ekip i czy w tej rundzie bluzgaliscie Kacapom, banderowcom, szwabom, zydom, lewakom Czy buczeliscie na meczach, czy ktoś dostał bananem?


Czy jak Legia zagra na Reymonta i będzie bluzgala Wiśle to będą komentarze że teraz już na 100% przybija zgodę z Cracovia?

Pisze się tyle że lewaki to ciemne masy a dużo osób tutaj reprezentuje ten sam poziom
Pojebala mi się nazwa jakieś lewackiej organizacji ok ale co to za różnica? :) Grunt że biorą. :D Jeszcze kilka lat temu na trybunach jebało się tych i tych, a dzisiaj już tylko Putina bo tych drugich nie wolno. :)
j**** urkaine

Marcin
Posty: 3068
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Marcin » 10.04.2022, 20:28


Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Stadionowy » 10.04.2022, 20:56

Kkrawczyk pisze:
10.04.2022, 20:24
Stadionowy pisze:
10.04.2022, 18:40
Kkrawczyk pisze:
10.04.2022, 16:49


Bo o tym nie wolno śpiewać, a jak by zaśpiewali to by nie dostali pieniążków z "Nigdy Więcej".

"Nigdy Więcej" płaciło kiedys klubom za brak bluzgów? Czy chodzi Ci o "Kibice Razem ' Czy poprostu się napinasz w necie? Zdaje mi się że się przyjebales zeby się przyjebac jak internetowy wojownik.

Teraz widzę internetowa moda na interpretację bluzow. Kacapy mają ciśnięte to aktualny temat. Napiszcie z jakiś jesteście ekip i czy w tej rundzie bluzgaliscie Kacapom, banderowcom, szwabom, zydom, lewakom Czy buczeliscie na meczach, czy ktoś dostał bananem?


Czy jak Legia zagra na Reymonta i będzie bluzgala Wiśle to będą komentarze że teraz już na 100% przybija zgodę z Cracovia?

Pisze się tyle że lewaki to ciemne masy a dużo osób tutaj reprezentuje ten sam poziom
Pojebala mi się nazwa jakieś lewackiej organizacji ok ale co to za różnica? :) Grunt że biorą. :D Jeszcze kilka lat temu na trybunach jebało się tych i tych, a dzisiaj już tylko Putina bo tych drugich nie wolno. :)
Ok a więc wyjaśnij na spokojnie który klub należy do "Kibice Razem" i który klub dostaje kasę że nie bluzga na upa?
Zrozumiałem że pisales o Legii ale Legia do "kibice razem" nie należy.

Napisz o jaki klub Ci chodzi konkretnie. I jaki masz wyznacznik? Jeden dwa mecze na upa nie bluzgali? Więcej? Cała rundę?

Jak kilka lat temu jebało się jednych i drugich? Co mecz miałeś wyzwiska na Putina i Banderowców? Która ekipa taki doping prowadziła? Ja pamiętam ze kacapow bluzgalo się między innymi przy rocznicach Katyńskich, banderowców przy rocznicach rzezi wolynskiej. Jasne były też inne okazję miejsze ale to od ostatnich dni się "wylicza" bluzgi na narody ze wschodu...

Jak było dużo info o imigrantach to leciały pociski na islamistów, teraz tez co mecz o nich słyszysz? Czy te ekipy co nie bluzgaja na islamistów wielbią teraz Mahometa?
Czy jak drodze na mecz lecą bluzgi to się liczy? Co ile trzeba bluzgać na daną ekipę z którą się nie gra spotkania aby nie być posądzanym o ocieplenie relacji?

Chyba kibicujesz Zawiszy... Czy co mecz bluzgscie na Lechię, Stomil, Widzew? Bo jak nie to ja też mogę podejrzewać ze macie ocieplenie relacji wg Twojego sposobu myślenia.

Mam nadzieję, że, podasz konkretnego przyklady ekip o które pytałem wczesniej bo sam jestem ciekawy które non stop co kolejkę jebaly banderowców a teraz przestały przez kilka kolejek

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Zupełnie Zielony. » 10.04.2022, 21:20

Wisłoka w drodze na Wisła Kraków - KSG.
[link]
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

traffic2
Posty: 70
Rejestracja: 14.02.2010, 14:38

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: traffic2 » 10.04.2022, 22:49

kojotsonqwe pisze:
10.04.2022, 16:33
traffic2 pisze:
10.04.2022, 15:43
Ależ ty jesteś tępa, bita ku***. Typ ze Śląska zaorał się prujdupo z każdej strony........ Komu kibicujesz?
W c*** zaorał hahahahahahahaha. Ty wogóle znasz co te słowo znaczy? Idealnie mentalnie pasujecie do tych ukrow, wkoncu jaki kraj tacy bracia
Komu kibicujesz bita k****?

Nethuls
Posty: 72
Rejestracja: 26.04.2016, 09:59

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Nethuls » 11.04.2022, 05:45

Kkrawczyk pisze:
10.04.2022, 16:49
martex.44 pisze:
10.04.2022, 10:27
Byłem w tym roku w Warszawie na dwóch wyjazdach : Legia-Śląsk i Legia-Lechia i nie słyszałem żadnych bluzg na upe i bandere. Owszem cała Żyleta bluzgała na putina, ale na banderowców nic nie było.
Bo o tym nie wolno śpiewać, a jak by zaśpiewali to by nie dostali pieniążków z "Nigdy Więcej".
Akurat Legia ma tyle samo wspólnego z nigdy więcej ile tyle z mózgiem

1964RUDA SLASKA
Posty: 127
Rejestracja: 28.10.2021, 10:46

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: 1964RUDA SLASKA » 11.04.2022, 09:43

Jessica B. pisze:
09.04.2022, 21:55
1964RUDA SLASKA pisze:
09.04.2022, 20:58
najwieksza szmata to na kibice.net ty jestes
Byłem kiedyś w Rudzie Śląskiej. Współczuję ci chłopie.
chyba zazdrosc cie zrzera ze tu nie mieszkasz.

Marcin
Posty: 3068
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Marcin » 11.04.2022, 10:06


Spaacerowicz
Posty: 426
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Spaacerowicz » 11.04.2022, 11:19

kojotsonqwe pisze:
10.04.2022, 00:02
Sztygar pisze:
09.04.2022, 23:22
"xD" to poziom k**** od brauna i Korwina co pluł na powstańców warszawskich.
A co powiedzial ze Powstanie bylo glupota i zginelo duzo mlodych ludzi przez paru zjebow u gory, ktorzy o tym zdecydowali? Widze ze lecisz mocno patriotycznym romantyzmem i pewnie łezki ci lecialy jak Biden niedawno opowiadal o JP2 w Warszawie co ? Czy ci sie podoba czy nie, coraz wiecej historykow mowi ze Powstanie bylo glupota, wysylac mlodych chlopcow/dziewczyny z kamieniami na czolgi niemieckie czy wogole nie bedac przygotowanym na powstanie, jak u wielu ludzi brakowalo broni...ok. 150–200 tys. zabitych cywilów, ok. 600–650 tys. cywilów wypędzonych z Warszawy i okolic (z czego ok. 150 tys. wywiezionych na roboty przymusowe lub do obozów koncentracyjnych).
Nie żadni historycy tylko "historycy". Zapewne twoi krewni. Ci sami "eksperci" i te same media czyli tvn inne zdanie mają na temat powstania w getcie. Te w przeciwieństwie do PW zanim wybuchło skazane było na porażkę, sami Żydzi nie liczyli się z jakimkolwiek sukcesem, wymyślili sobie, ze wolą zginąć walcząc zamiast z głodu ale wg twoich "historyków" było wielkie, bohaterskie godne podziwu natomiast Powstanie Warszawskie było bez sensu, tylko dlatego, że było polskie. Wbij sobie też do głowy, że tak wielka liczba zabitych/pomordowanych cywili to zasługa bestialskich bombardowań mających na celu zrównanie Warszawy z ziemią a nie stłumienie Powstania samego w sobie, zezwierzęcenia Niemców(oraz ich ukraińskich sługusów) i rzezi dokonywanych przez nich na Polakach cywilach nawet jeszcze po kapitulacji. Te wcześniejsze przegrane powstania, które w dłuższej perspektywie doprowadziły do odzyskania niepodległości też były za pewne wg ciebie i twoich autorytetów bez sensu.
Won za Don.

Przepraszam za OT, ode mnie koniec.

#JebaćRuskichIBanderęHej

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Oden2 » 11.04.2022, 13:01

Co to za mala flaga wisiala w mlynie Rakowa? Pomaranczowo bialo niebieska chyba.

RedRum
Posty: 76
Rejestracja: 26.02.2007, 20:22

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: RedRum » 11.04.2022, 13:27

Oden2 pisze:
11.04.2022, 13:01
Co to za mala flaga wisiala w mlynie Rakowa? Pomaranczowo bialo niebieska chyba.
Jeśli dobrze się przyjrzałem, to była to stara flaga RPA.
jednego fury:)

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: ziemniak28 » 11.04.2022, 14:06

Jaka liczba Cracovii w Grodzisku?

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Komentarze/Relacje/Foto-Video-08-11.04.2022 !

Post autor: Mertens » 11.04.2022, 16:12

Klimatyczna zapowiedź Ruchu!
[link]
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario123, klocoture i 219 gości