Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Saverok » 08.03.2022, 13:08

Tosiek pisze:
08.03.2022, 10:02
Saverok pisze:
07.03.2022, 23:33
Wojna trwa 12 dni...

I typ pisze że swojej wiedzy nie opiera na mediach...
O, siema ura bura / łysy z huty / bezklubowcu. Dawno Cię tu nie było!
A teraz:
Przytocz, proszę, gdzie tak napisałem.
Tosiek pisze:
08.03.2022, 10:02
ale według takich dzbanów jak wy ludzie giną na ukrainie od 12 dni.
Kto tak twierdzi? Jakieś źródło? Czy tutaj ktoś tak napisał (nie śledzę każdego posta, a zaciekawiłeś, więc przytocz, proszę)?
Tosiek pisze:
08.03.2022, 10:02
Wojna jebane lemingi trwa tam od 8 lat
TOŚ(ek) dorobił piździe uszu... Jak nie odróżniasz małoskalowej wojenki podjazdowej do pełnej, całooperacyjnej inwazji na kraj 2x większy niż Polska, z celem zdobycia stolicy i zajęcia całego państwa, to nie ja mam problem ze świadomością i nazywaniem rzeczy po imieniu, tylko ty.
Aha, i jak już dojebałeś tej piździe uszu, to bądź precyzyjny i napisz, że od 9 lat, bo pewnie masz na myśli głośny euromajdan z 2014, ale sam początek miał już miejsce w 2013 roku.
A tak w ogóle to się nie krępuj i pierdolnij, że wojna to w sumie jest od 1523 roku i mordowanko ludzi nikogo nie powinno dziwić.

Jak już Cię wypuszczą z zakładu zamkniętego i zdecydujesz się komu kibicujesz, nie zapomnij pochwalić się tym tutaj.

Brakuje jeszcze jakiegoś komentarza, że to plan żydomasonerii i będzie komplet : )
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !



rozkminiacz
Posty: 169
Rejestracja: 07.04.2014, 12:13

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: rozkminiacz » 08.03.2022, 14:43

490 pisze:
08.03.2022, 11:59
W niedzielę myślałem, że wyjdę z siebie jak zobaczyłem na jednym z polskich ratuszy flagę Ukrainy wiszącą na równi z flagą Polską. A co to teraz? Jesteśmy dwu narodowym państwem?
Ja pitole a jak Burj Khalifa podświetlili na żółto-niebiesko w ramach solidarności to znaczy, że ZEA przechodzi na prawosławie czy co?

Jak ktoś tu pisze, że czuje się jak obywatel drugiej kategorii względem Ukraińców to coś jest z nim nie tak. Chyba nie chcesz powiedzieć, że nie znalazłeś miejsca noclegowego na podłodze obsranego dworca i musisz spać na zewnątrz? Jak na razie to od Państwa c**** dostali, darmowe bilety żeby mogli się dostać w miejsce pomocy - co niektórzy pewnie by chcieli żeby Ukraińcy musieli wyrobić w Medyce Urbankarty albo c*** wie co. Większość pomocy jak na razie Ukraińcy dostali od ludzi, oddolnie, od prywatnych osób, firm, kościoła, zakonów. Czego wam brakuje? Są tu od 8 dni a już niektóre mózgi produkują jakieś smuty o inflacji - inflację to sobie sami zgotowaliśmy wybierając taki a nie inny rząd, do tego po pandemii cały świat zmaga się z inflacją dzięki działaniom banków centralnych.

A te wszystkie legendy o roszczeniowych uchodźcach itp. - weryfikujcie, bo to że gdzieś tam coś usłyszeliście to gówno znaczy, bo farmazon może puścić każdy i akurat kibice powinni być na to wyczuleni. Poza tym pamiętajcie, że są to ludzie po traumie, mają normalne ludzkie odruchy, niektórzy są mądrzy, inni głupi, jedni normalni, inni przyjebani - jak w każdym narodzie.
j**** rosje i ruskich

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: factoryproject » 08.03.2022, 14:54

490 pisze:
08.03.2022, 11:59
Wg mnie fajnie, że pomagamy bo w takich sytuacjach pomagać trzeba. Prawda jednak taka, że wszyscy za to bekniemy. Kto miał do czynienia z ukraincami to wie jakie to roszczeniowe k.... potrafią być i jak próbują dominować gdy są w grupie. Już teraz słychać głosy, że jakiejś rodzinie jednej czy drugiej nie pasowało mieszkanie i żądali innego. Mam kilku dobrych znajomych z Ukrainy. Są skromni i pracowici. Jednak znam takich co myślą, że im się wszystko należy jeszcze za nic...W niedzielę myślałem, że wyjdę z siebie jak zobaczyłem na jednym z polskich ratuszy flagę Ukrainy wiszącą na równi z flagą Polską. A co to teraz? Jesteśmy dwu narodowym państwem? Jeszcze miesiąc temu nie można było się dostać do lekarza, karetki nie przyjeżdżały...Dziś dla ukra jest wszystko na tacy. Smutne to wszystko. Oczywiście współczuje im, że muszą przeżywać wojnę, ale trochę też chłodnej głowy i rozeznania co nas może czekać
Dokładnie tak. jesteśmy mega dziwnym narodem...Nie tak dawno wszyscy wyzywali tutaj od banderowców ( może nie wszyscy i wiadomo że nie każdy Ukrainiec to bamderowiec) a dzisiaj co po niektórzy mają jakąś dziwną amnezję.
Stal Mielec już wg mnie wygrała z "opraw roku". Naprawdę szkoda mi ludzi którzy tam giną, szkoda mi nawet ruskiego żołnierza bo chlopak dostal rozkaz poszedł na wojnę i zmarł.
Każdego szkoda... ale dalej do znudzenia będę pisał Ukrainiec to zaden mój brat....
Polak do Polaka nie ma szacunku a tutaj wielkie halo... i Te fotki pomoglem Ukrainie a w tle smutni ludzie..
Pomoc to n

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: factoryproject » 08.03.2022, 15:28

D.On TouR pisze:
08.03.2022, 12:56
Słaba liczba Wisły w Gdańsku. Fajny mecz kibolsko w Olsztynie i Sosnowcu. W niższych ligach fajnie pokazał się Górnik Konin.
Już to pisałem wcześniej. 3 wyjazdy w ciągu paru dni, w tym 2 dalekie to nie takie łatwe.
Zapewne pry "normalnych" warunkach byłoy kilka stowek.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: kat. » 08.03.2022, 15:51

rozkminiacz pisze:
08.03.2022, 14:43
Czego wam brakuje? Są tu od 8 dni a już niektóre mózgi produkują jakieś smuty o inflacji - inflację to sobie sami zgotowaliśmy wybierając taki a nie inny rząd, do tego po pandemii cały świat zmaga się z inflacją dzięki działaniom banków centralnych
Już nie chce mi się pierdolić o tej Ukrainie, ale po takich postach to juz łapy zupełnie opadają.
Oczywiście, że PiS w c*** zadłużył państwo, ale może mieli "dobry wywiad", bo wiedzieli, że nadchodzi tak chujowy czas, że ich drobne wyborcze przekupstwo to będzie pikuś.

Druga sprawa - ktoś tam zajebał babola o naszym interesie. Oczywiście, w interesie moim, twoim (tak jak tej pani spierdalającej z Żytomierza, jest, żeby był święty spokój.. W interesie naszym, państwowym? Ale jakiego państwa? Tego na unijnej czy amerykańskiej smyczy? Ten straszny Putin pozwala Niemcom docisnąć swoje europejskie dowództwo, aż do zaszachowania US, Ameryka na razie ma wyjebane i zamiata Putinem swoje własne podwórko.

Ogólnie z tą wojną jest jak z wiadomym wirusem - każdy będzie z nim heroicznie walczyć, ale tak, żeby potrwał jak najdłużej i jak najwięcej na nim zyskać.

Prawo i pięść
Posty: 41
Rejestracja: 21.04.2019, 17:15

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Prawo i pięść » 08.03.2022, 17:11

Suczysko pisze:
08.03.2022, 07:46
Jak jesteś taki dobry to weź sobie ukraińców na chatę i po sprawie będziesz spełniony.
To skoro ty ich nie bierzesz i im nie pomagasz to o co tyle tu jątrzysz. Są ludzie dobrej woli którzy pomagają a ta pomoc wróci do nich w przyszłości ze zdwojoną mocą. W to trzeba wierzyć i ludzie na całym świecie muszą się jednoczyć w trudnych czasach, nie ważne czy ktoś jest Ukraincem, Niemcem, Czechem czy Australijczykiem.
Przez wojnę idzie wzrost cen i ropa jeszcze wczoraj była po 7 zł a dziś już prawie 8, za chwilę będzie po 10. Cały świat powinien być zjednoczony przeciwko putlerowi by wojna skończyła się jak najszybciej i wróciła normalność.

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: divide1908 » 08.03.2022, 18:56

Prawo i pięść pisze:
08.03.2022, 17:11
Suczysko pisze:
08.03.2022, 07:46
Jak jesteś taki dobry to weź sobie ukraińców na chatę i po sprawie będziesz spełniony.
To skoro ty ich nie bierzesz i im nie pomagasz to o co tyle tu jątrzysz. Są ludzie dobrej woli którzy pomagają a ta pomoc wróci do nich w przyszłości ze zdwojoną mocą. W to trzeba wierzyć i ludzie na całym świecie muszą się jednoczyć w trudnych czasach, nie ważne czy ktoś jest Ukraincem, Niemcem, Czechem czy Australijczykiem.
Przez wojnę idzie wzrost cen i ropa jeszcze wczoraj była po 7 zł a dziś już prawie 8, za chwilę będzie po 10. Cały świat powinien być zjednoczony przeciwko putlerowi by wojna skończyła się jak najszybciej i wróciła normalność.
Jątrzy, bo mu to na rękę. Najprawdopodobniej ze względów finansowych. Takim pisaniem on i kilku kamratów rojebało już kilka tamatów na forum. A jak ktoś napisze coś sensownego, to dowiaduje się kim jest jego matka, ewentualnie że może w********** na front jak chce pomagać. Nic nowego. Ale rubelki lecą, coraz mniej warte, ale zawsze.

Generalll
Posty: 100
Rejestracja: 20.11.2021, 18:52

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Generalll » 08.03.2022, 19:22

Prawo i pięść pisze:
08.03.2022, 17:11
To skoro ty ich nie bierzesz i im nie pomagasz to o co tyle tu jątrzysz. Są ludzie dobrej woli którzy pomagają a ta pomoc wróci do nich w przyszłości ze zdwojoną mocą. W to trzeba wierzyć i ludzie na całym świecie muszą się jednoczyć w trudnych czasach, nie ważne czy ktoś jest Ukraincem, Niemcem, Czechem czy Australijczykiem. Przez wojnę idzie wzrost cen i ropa jeszcze wczoraj była po 7 zł a dziś już prawie 8, za chwilę będzie po 10. Cały świat powinien być zjednoczony przeciwko putlerowi by wojna skończyła się jak najszybciej i wróciła normalność.
Ty tęczowy podczłowieku, jeżeli w twoim pustym łbie, pomaganie ukraińcom, ruskom czy niemcom jest ok, to (niestety już za późno) w twoim konkretnym przypadku jestem w 100% za aborcją. Jest to dla mnie nie pojęte jak ludziom namieszano w głowach, i w jaki sposób "myślą". To jest po prostu nieprawdopodobne. Jak ci przyjdzie kozojebca, wydyma żone to też pewnie powiesz: "aaaa, przecież wydymał ją w zeszłym tygodniu, po co wracać do tego, po co gadać o historii..." Skończenie wojny to jedno, a rozwalanie społeczeństwa, naszego społeczeństwa, w ramach "dajmy wszystko za darmo banderowcom" to drugie. Ludzie w naszym kraju o nic się doprosić nie mogą, a tu się rozdaje wszystko ukraińcom. Jedni i drudzy siebie warci, niech się powybijają na wzajem. Mnie, jak każdego normalnego człowieka, obchodzi tylko i wyłącznie los Polski i polaków. Jakoś po tylu latach, nie widzę, żeby szkopy pierdolone wypłaciły Polsce reparacje za wojne. Czemu to np nikogo nie interesuje. Aaaaa tam, wybili przecież tylko kilka mln Polaków, co to jest...

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: divide1908 » 08.03.2022, 19:47

Generalll pisze:
08.03.2022, 19:22
Prawo i pięść pisze:
08.03.2022, 17:11
To skoro ty ich nie bierzesz i im nie pomagasz to o co tyle tu jątrzysz. Są ludzie dobrej woli którzy pomagają a ta pomoc wróci do nich w przyszłości ze zdwojoną mocą. W to trzeba wierzyć i ludzie na całym świecie muszą się jednoczyć w trudnych czasach, nie ważne czy ktoś jest Ukraincem, Niemcem, Czechem czy Australijczykiem. Przez wojnę idzie wzrost cen i ropa jeszcze wczoraj była po 7 zł a dziś już prawie 8, za chwilę będzie po 10. Cały świat powinien być zjednoczony przeciwko putlerowi by wojna skończyła się jak najszybciej i wróciła normalność.
Ty tęczowy podczłowieku, jeżeli w twoim pustym łbie, pomaganie ukraińcom, ruskom czy niemcom jest ok, to (niestety już za późno) w twoim konkretnym przypadku jestem w 100% za aborcją. Jest to dla mnie nie pojęte jak ludziom namieszano w głowach, i w jaki sposób "myślą". To jest po prostu nieprawdopodobne. Jak ci przyjdzie kozojebca, wydyma żone to też pewnie powiesz: "aaaa, przecież wydymał ją w zeszłym tygodniu, po co wracać do tego, po co gadać o historii..." Skończenie wojny to jedno, a rozwalanie społeczeństwa, naszego społeczeństwa, w ramach "dajmy wszystko za darmo banderowcom" to drugie. Ludzie w naszym kraju o nic się doprosić nie mogą, a tu się rozdaje wszystko ukraińcom. Jedni i drudzy siebie warci, niech się powybijają na wzajem. Mnie, jak każdego normalnego człowieka, obchodzi tylko i wyłącznie los Polski i polaków. Jakoś po tylu latach, nie widzę, żeby szkopy pierdolone wypłaciły Polsce reparacje za wojne. Czemu to np nikogo nie interesuje. Aaaaa tam, wybili przecież tylko kilka mln Polaków, co to jest...
Gdyby matole Polakom nikt nigdy nic pomógł to teraz w najlepszym przypadku byś szczekał po niemiecku albo ewentualnie popierdalał w uszatce po placu czerwonym. Tyle by było z twojej polskości. To tyle w temacie historii.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Psoriasis » 09.03.2022, 04:35

Generalll pisze:
08.03.2022, 19:22
Prawo i pięść pisze:
08.03.2022, 17:11
To skoro ty ich nie bierzesz i im nie pomagasz to o co tyle tu jątrzysz. Są ludzie dobrej woli którzy pomagają a ta pomoc wróci do nich w przyszłości ze zdwojoną mocą. W to trzeba wierzyć i ludzie na całym świecie muszą się jednoczyć w trudnych czasach, nie ważne czy ktoś jest Ukraincem, Niemcem, Czechem czy Australijczykiem. Przez wojnę idzie wzrost cen i ropa jeszcze wczoraj była po 7 zł a dziś już prawie 8, za chwilę będzie po 10. Cały świat powinien być zjednoczony przeciwko putlerowi by wojna skończyła się jak najszybciej i wróciła normalność.
Ty tęczowy podczłowieku, jeżeli w twoim pustym łbie, pomaganie ukraińcom, ruskom czy niemcom jest ok, to (niestety już za późno) w twoim konkretnym przypadku jestem w 100% za aborcją. Jest to dla mnie nie pojęte jak ludziom namieszano w głowach, i w jaki sposób "myślą". To jest po prostu nieprawdopodobne. Jak ci przyjdzie kozojebca, wydyma żone to też pewnie powiesz: "aaaa, przecież wydymał ją w zeszłym tygodniu, po co wracać do tego, po co gadać o historii..." Skończenie wojny to jedno, a rozwalanie społeczeństwa, naszego społeczeństwa, w ramach "dajmy wszystko za darmo banderowcom" to drugie. Ludzie w naszym kraju o nic się doprosić nie mogą, a tu się rozdaje wszystko ukraińcom. Jedni i drudzy siebie warci, niech się powybijają na wzajem. Mnie, jak każdego normalnego człowieka, obchodzi tylko i wyłącznie los Polski i polaków. Jakoś po tylu latach, nie widzę, żeby szkopy pierdolone wypłaciły Polsce reparacje za wojne. Czemu to np nikogo nie interesuje. Aaaaa tam, wybili przecież tylko kilka mln Polaków, co to jest...
Ty taki od urodzenia nieszczęśliwy, czy z wiekiem nieszczęście przyszło?

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: K.net-Powrót Króla » 09.03.2022, 05:58

factoryproject pisze:
08.03.2022, 15:28
D.On TouR pisze:
08.03.2022, 12:56
Słaba liczba Wisły w Gdańsku. Fajny mecz kibolsko w Olsztynie i Sosnowcu. W niższych ligach fajnie pokazał się Górnik Konin.
Już to pisałem wcześniej. 3 wyjazdy w ciągu paru dni, w tym 2 dalekie to nie takie łatwe.
Zapewne pry "normalnych" warunkach byłoy kilka stowek.
Tylko jakie to usprawiedliwienie dla kibiców Wisły ??Młyn u siebie zawsze pęka w szwach a na wyjazd jedzie taka liczba.Od dobrych kilku lat nie grają w europejskich pucharach ,taki wyjazd do Gdańska powinien być priorytetem .Ale "każdy ma swoje priorytety ,niestety " .
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: factoryproject » 09.03.2022, 06:55

K.net-Powrót Króla pisze:
09.03.2022, 05:58
Tylko jakie to usprawiedliwienie dla kibiców Wisły ??Młyn u siebie zawsze pęka w szwach a na wyjazd jedzie taka liczba.Od dobrych kilku lat nie grają w europejskich pucharach ,taki wyjazd do Gdańska powinien być priorytetem .Ale "każdy ma swoje priorytety ,niestety " .
Celna uwaga. Jak widać ilość ludzi w młynie nie przekłada się na liczbę wyjazdowiczów na Wiśle. Tak jak piszesz każdy ma swoje priorytety. Na Lechu młyn pewnie będzie nabity a formę wyjazdową ocenimy przy kolejnych spotkaniach wyjazdowych.

KCH_TSW
Posty: 26
Rejestracja: 13.09.2012, 12:57

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: KCH_TSW » 09.03.2022, 08:22

Nie każdy lubi jeździć do Gdańska czy Wrocławia (a wcześniej Białegostoku) w roli gościa i wczuwać się w nową rzeczywistość.

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: K.net-Powrót Króla » 09.03.2022, 10:53

picooligans pisze:
09.03.2022, 10:09
K.net-Powrót Króla pisze:
09.03.2022, 05:58
factoryproject pisze:
08.03.2022, 15:28

Już to pisałem wcześniej. 3 wyjazdy w ciągu paru dni, w tym 2 dalekie to nie takie łatwe.
Zapewne pry "normalnych" warunkach byłoy kilka stowek.
Tylko jakie to usprawiedliwienie dla kibiców Wisły ??Młyn u siebie zawsze pęka w szwach a na wyjazd jedzie taka liczba.Od dobrych kilku lat nie grają w europejskich pucharach ,taki wyjazd do Gdańska powinien być priorytetem .Ale "każdy ma swoje priorytety ,niestety " .
Jaki priorytet?Wisła nie ma już zgody z Lechią więc jakieś ciśnienie wyjazdu do Gdańska można porównać do tego na Pogoń.
Zapewne jak była zgoda z Lechią to więcej wiślaków jeździło tam na mecz ,a jak wypadł mecz w lipcu sierpniu to szczególnie ;) Żeby nie było na tym forum nie mam nic do kibiców Wisły ,oceniam tylko fakty ;)
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Oden2 » 09.03.2022, 12:48

KCH_TSW pisze:
09.03.2022, 08:22
Nie każdy lubi jeździć do Gdańska czy Wrocławia (a wcześniej Białegostoku) w roli gościa i wczuwać się w nową rzeczywistość.
Mysle, ze kolega powyzej trafil w samo sedno. Nie kazdy Wislak ma ochote jechac do Gdanska jako “kosa” i sluchac wtsk.

Ps
Macie oddzielny temat o wojnie, idzcie tam wstawiac flagi ukrainy. Swiat zszedl na psy a razem z nim nasz swiatek kibicowski. Facebook i instagram wygraly niestety.

Jabollo
Posty: 198
Rejestracja: 21.04.2019, 12:19

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Jabollo » 09.03.2022, 18:37

nikodem pisze:
09.03.2022, 10:49
Wygląda na to ze większym priorytetem był wyjazd do Grudziądza niz do starej zgody a nowej kosy czyli do Gdańska...logiczne jak skurwy....
Oczywiście, że logiczne, co sezon mogą jechać do Gdańska, a do Grudziądza raz na X lat.

Abrakadabra1410
Posty: 172
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Abrakadabra1410 » 10.03.2022, 07:36

Idąc tokiem myślenia Śląska powinniśmy zburzyć starówkę w Breslau w myśl zasady" Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz"... Co za młoty...

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.03.2022, 12:15

Chcesz się przypierdalać do Śląska to napisz coś z sensem.
Wołyniem sobie gęby nie wycieraj smieciu bo to zbyt poważny temat by sobie go używać do gowno wartych przepychanek w internecie. Zważywszy ze były u nas oprawy poświęcone tej tematyce.

Ci mityczni Ukraińcy chyba nie daja ci zasnąć. Dupka pękła jak saszka z dimą wracali najebani w nocy i cię zaczepili i uraz został? Wszyscy czekaj na tych ukrow u nas, pokaz ich. Zdjęcia cokolwiek.

Co do lewaków z sevilli. Brawo, jeden argument sensowny. Szkoda ze prawie 10 letni. Nie stać cię na nic lepszego?

490
Posty: 228
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: 490 » 10.03.2022, 12:44

Oden2 pisze:
09.03.2022, 12:48
KCH_TSW pisze:
09.03.2022, 08:22
Nie każdy lubi jeździć do Gdańska czy Wrocławia (a wcześniej Białegostoku) w roli gościa i wczuwać się w nową rzeczywistość.
Mysle, ze kolega powyzej trafil w samo sedno. Nie kazdy Wislak ma ochote jechac do Gdanska jako “kosa” i sluchac wtsk.

Ps
Macie oddzielny temat o wojnie, idzcie tam wstawiac flagi ukrainy. Swiat zszedl na psy a razem z nim nasz swiatek kibicowski. Facebook i instagram wygraly niestety.
Tak, to super wymówka, żeby nie jechać nigdzie ;) Będą śpiewać wtsk, nie jadę
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: jestesmywaszastolica » 10.03.2022, 13:14

ciebie za to przestrzelona k**** ośmiesza życie i to tak day by day

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.03.2022, 15:45

kojotsonqwe pisze:
10.03.2022, 12:59
[quote="Doktor P(r)awica" post_id=<a href="tel:1382754">1382754</a> time=<a href="tel:1646910919">1646910919</a> user_id=74867]
Chcesz się przypierdalać do Śląska to napisz coś z sensem.
Wołyniem sobie gęby nie wycieraj smieciu bo to zbyt poważny temat by sobie go używać do gowno wartych przepychanek w internecie. Zważywszy ze były u nas oprawy poświęcone tej tematyce.

Ci mityczni Ukraińcy chyba nie daja ci zasnąć. Dupka pękła jak saszka z dimą wracali najebani w nocy i cię zaczepili i uraz został? Wszyscy czekaj na tych ukrow u nas, pokaz ich. Zdjęcia cokolwiek.

Co do lewaków z sevilli. Brawo, jeden argument sensowny. Szkoda ze prawie 10 letni. Nie stać cię na nic lepszego?
O Wołyniu to wy zapomnieliście, jak wojna na Ukrainie się zaczeła i zaczeliście masowo wspierać banderland zamiast jechać jak Raków obie strony... Druga rzecz już ci tu każdy mówił na Widzewie z nimi byliście, że swoimi znajomkami z ukrainy. I takie pytanie, bo to że jestescie ukraińskim Wrocławiem to nawet zwykli ludzie wiedzą i o tym się mówi, ale u waszej zgody Motoru to dużo takich ukraińskich patriotek, jak ta pani która strzela foteczki trybun? XD
- https://twitter.com/alaskawks


Sevilla was ośmieszyła i tyle w temacie.
[/quote]

Ta dziewczyna to Cię niszczy samym charakterem chłopie.

Pokaz mi jak wspieramy „banderland”. Ale nie p****** tylko pokaż. Na pewno masz na poparcie swoich wyssanych z ukraińskiej pały tez jakieś poparcie. Posty, wypowiedzi. Cokolwiek
Każdy to mi tu mówił, że potrafisz wziąć butle od szampana na przysiad, a nie, że z nami byli Ukraińcy na Widzewie. Pokaz ilu z nich zatrzymanych, albo chociaż powiedz z której ekipy ci Ukraińcy byli. Merytorycznie jesteś nikim. Jak każdej ekipie, na każdego można coś znaleźć wiec ja słucham. Parkiet jest Twój. Pochwal się swoją wiedza i napisz coś z sensem.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Doktor P(r)awica » 11.03.2022, 10:53

kojotsonqwe pisze:
11.03.2022, 01:27
Doktor P(r)awica pisze:
10.03.2022, 15:45
Ta dziewczyna to Cię niszczy samym charakterem chłopie.

Pokaz mi jak wspieramy „banderland”. Ale nie p****** tylko pokaż. Na pewno masz na poparcie swoich wyssanych z ukraińskiej pały tez jakieś poparcie. Posty, wypowiedzi. Cokolwiek
Każdy to mi tu mówił, że potrafisz wziąć butle od szampana na przysiad, a nie, że z nami byli Ukraińcy na Widzewie. Pokaz ilu z nich zatrzymanych, albo chociaż powiedz z której ekipy ci Ukraińcy byli. Merytorycznie jesteś nikim. Jak każdej ekipie, na każdego można coś znaleźć wiec ja słucham. Parkiet jest Twój. Pochwal się swoją wiedza i napisz coś z sensem.
Przede wszystkim wasza kolęznka niszczy mnie miłością do Ukrainy, to napewno... bo ja nie mam żadnej haha

Na meczu mocno jebaliście jedną strone, a nie dwie, jak np: Raków, z resztą jak większość ekip w tym smutnym, jak p**** kraju, nawet na ruskich portalach kibicowskich mieli z tego polew, że polaki się z ukraińcami zbratali. Ale jakoś mnie niedziwi, bo już na Strajkach Kobiet te środowisko się ośmieszało.

Jestem już którąś osobą, która ci mówi wprost, że byli ukry a ty dalej swoje. Co ja mam ci podać ich imiona i nazwiska? Każdy wie, że te środowisko jest przesioknięte farmazonami i będziesz się wypierać, jak Resovia z Pakistańczykami czy Wisłoka z Ahmedem.
Wasi koledzy niektórzy mieli dziwny akcent, poprostu.
Mówisz o tym samym Rakowie, który ma dobre kontakty z nami i z Lechia? ;) widocznie im nie przeszkadzają aż tak Ukraińcy skoro mamy dobre relacje. Co więcej, kierując się Twoja historyjka, skoro Ukraińcy byli z nami na Widzewie to Lechia dobrze o tym wie i widocznie Raków z tym problemu nie ma.
Chociaż ja mam lepsze wyjaśnienie. Historia ta jest nie prawdą. I możesz pisać co chcesz, ja się wypierać niczego nie muszę. Wypieranie się swoich gości czy ludzi jest obrzydliwe i wątpię żeby ktokolwiek chciał z nami mieć coś wspólnego gdybyśmy się go wyparli dlatego dawaj podawaj te nazwiska jak masz i pisz która ekipa u nas była i w ile osób.
Ty o akcencie coś piszesz? A co ty na ochronie wtedy stałeś czy z psami na sektorze nas gazowałeś?

A tak na koniec dodam, nie obchodzą mnie ruskie portale społecznościowe, a zważywszy jaki maja poziom nasze rodzime, od ichnich nie spodziewam się niczego lepszego także jak bierzesz je na poważnie i to co się tam znajduje to równie dobrze możesz czytać komentarze pod tweetami Jadczaka. Ten sam poziom.

Nie chce mi się tu z Tobą dyskutować bo nie umiesz przestawić nic sensownego. Jeżeli ktoś wierzy w Twoje historie o Ukraińcach na naszym wyjezdzie to uwierzy pewnie we wszystko, ale takie osoby w ruchu kibicowskim są na szczęście nic nie warte. Poza waszym gadaniem na kibice net czy innych „portalach kibicowskich” jak to napisałeś jesteście zerem.

FarmerZMonachium
Posty: 18
Rejestracja: 07.03.2022, 07:39

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: FarmerZMonachium » 11.03.2022, 12:53

Wie ktoś które drużyny z 1 ligi maja zamkniete Sektory gości?

lepszyodciebie

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: lepszyodciebie » 11.03.2022, 13:33

Tak jak nienawidzę ukraińskich psów, tak gadanie ze działają na Śląsku to jakiś wyższy poziom absurdu. To ze chłopaki maja tego syfu pełno na mieście to nie znaczy ze przytulają ich do ekipy

scania
Posty: 21
Rejestracja: 19.03.2013, 20:08

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: scania » 12.03.2022, 14:29

Egon1983 pisze:
06.03.2022, 22:23
scania pisze:
05.03.2022, 11:08
Obudzicie się niektórzy z ręką w nocniku już niebawem. Popłoch dezorganizacja paliwo w górę... Po myślcie o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Wracając do spraw kibicowskich kiedy zostanie oddany nowy stadion w Sosnowcu?
Zanim o nowym stadionie, napisz coś o szczepionkach.
Musisz spytać tych co się szczepili...

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: NowyNowy » 12.03.2022, 14:48

Większość patriotów z tego forum niech lepiej kupi sobie słownik ortograficzny i pouczy się języka ojczystego.
Tak się ku*** znacie na geopolityce i Rosji jak na ortografii, a udajecie ch...wie kogo.

Jeden powołuje się nawet na portale, że rosyjscy kibole mają polew z Polaków, no skoro czerpią info z internetu PUTINA to mają, i chu...im w d*** tak samo jak PUTINOWI!

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: divide1908 » 12.03.2022, 17:19

NowyNowy pisze:
12.03.2022, 14:48
Większość patriotów z tego forum niech lepiej kupi sobie słownik ortograficzny i pouczy się języka ojczystego.
Tak się ku*** znacie na geopolityce i Rosji jak na ortografii, a udajecie ch...wie kogo.

Jeden powołuje się nawet na portale, że rosyjscy kibole mają polew z Polaków, no skoro czerpią info z internetu PUTINA to mają, i chu...im w d*** tak samo jak PUTINOWI!

Wymagasz od putinowskich trolli znajomości polskiej ortografii?

slaw1
Posty: 21
Rejestracja: 02.02.2018, 22:27

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: slaw1 » 12.03.2022, 22:10

nie odpisuj. będzie ok. niepotrzebna spina.

Generalll
Posty: 100
Rejestracja: 20.11.2021, 18:52

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Generalll » 16.03.2022, 19:59

To co się w tej chwili dzieje, życie niczym innym jak pierdolonymi banderowcami, flagi tych k**** wszedzie, wszystkie cioty lecą pomagać tym k***** jebanym. Jest to po prostu żenujące. Dziwolągi wychowane na pejsbuku i wśród pedalskich mediów mają tak napierdolone w tych łbach że myslę, że nawet jakby ktoś na ruskich napadł czy na niemców te też by lecieli im wszystko oddawać... Jest to takie poniżające i żenujące. Ten ich tok myślenia. A jednocześnie wyśmiewanie polaków, którymi sami są. Wyśmiewanie historii. Jest to zwyczajnie nie pojęte...

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 04-07.03.2022

Post autor: Slavia_ZSC » 17.03.2022, 04:43

Ukrainę w tej wojnie trzeba popierać, bo to jest nasz interes geopolityczny. Koncepcja Trójmorza, czy wcześniej powstania styczniowego trzech narodów (orzeł, pogoń, archanioł) stoją w kontrze do imperialnych zapędów Rosji, czy za caratu, czy bolszewików. Jedna z tez geopolitycznych głosi, że Moskwa (poprawna nazwa Rosji) nigdy nie była i nie będzie mocarstwem bez ziem Ukrainy - czyli jej rolniczego, gospodarczego i ludnościowego zaplecza.

Co nie oznacza, że jak ktoś widzi szmaty Bandery nie powinien reagować, bo o Wołyniu nie zapomnimy. To samo tyczy się ofpowiedzi na Slava Ukrainie, bo tak odpowiadali banderowcy. Ostatnio pisałem do Polsatu, bo łączyli się w nocy z jakimiś żołnierzami w Kijowie i za którymś razem, stanęli na tle flagi UPA. Polsat zareagował, bo więcej nie widziałem ich już na antenie tej stacji. Także, proponunę rozsądek, choć wiem, że w środowisku jest trochę rusofilów, którzy chyba zapomnięli rozbiory i Katyń i drą ryje jakie to Moskale są bracia. Idi na xuj z takimi braćmi.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adacho1920, czehulov, kozdam4s, nazgul i 203 gości