Oceniamy

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Oceniamy

Post autor: htsk4 » 11.02.2022, 20:25

Nie wiem czy się temat przyjmie ,czy nie,nie wiem czy wymienione ekipy są przecenione lub niedocenione.Wiem,że jedna z ekip przecenionych,które wymieniłeś,w ostatnim czasie ustawiała się na sam top ( w tym m.in twojego zgodowicza ,o ile jesteś z ŁKSu),a że do niczego nie doszło to już zupełnie inna historia.
Good Night Left Side



490
Posty: 228
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Oceniamy

Post autor: 490 » 11.02.2022, 21:42

Super temat, tylko ciekawe czy ( he he k..wa ) utrzyma się w nim normalna dyskusja i wymiana poglądów... Znając nas tutaj to pewnie za moment ktoś komuś pociśnie matkę od najgorszych i się zacznie. A wracając do tematu jakbyś mógł to podaj nikodem argumenty w ekipach niedocenianych tak jak to zrobiłeś w tych przecenionych. Ciekawi mnie np. dlaczego Cracovia
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Bałtyk Gdynia
Posty: 18
Rejestracja: 06.02.2022, 12:24

Re: Oceniamy

Post autor: Bałtyk Gdynia » 11.02.2022, 21:48

Mnie też ciekawi Cracovia. Każdy wie na co ich stać i co było ich priorytetem przez lata. Nie przypadkowo nigdy nikt nie wpadł im pod kasy 😀 Chyba, że coś mi umknęło.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Oceniamy

Post autor: PCHLG » 11.02.2022, 22:08

nikodem pisze:
11.02.2022, 19:48
Nie wiem czy temat się przyjmie czy nie,ale naszła mnie taka lekka rozkmina,które ekipy są zbyt wysoko glorofikowane,a które niedoceniane,więc w tym temacie możemy bez zbędnej napinki wymienic po trzy ekipy.
Przeceniane:Według mnie to Zawisza,(może i potencjał mają ale cos uspieni ostatnimi czasy,Lechia jak na ekipe uchodzącą za topke w kraju,jak dla mnie troche na wyrost,to ze pare razy przekopali Arke to troche mało i wyjazdy ostatnio słabe,Legia,po za kozackimi oprawami,nikogo dawno nie trafili bez ZS,a i kilka wpadek zaliczyli.
Niedoceniane:Motor,Stomil,Cracovia i Stal Rz.
Jakie według Ciebie trzeba spełnić kryteria, żeby znaleźdź się w "topce". I co to jest ta "topka"?
Co do wyjazdów to się zgodzę, że jak na możliwości są mocno średnie...

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Oceniamy

Post autor: bez-napinki » 11.02.2022, 22:12

PCHLG pisze:
11.02.2022, 22:08
nikodem pisze:
11.02.2022, 19:48
Nie wiem czy temat się przyjmie czy nie,ale naszła mnie taka lekka rozkmina,które ekipy są zbyt wysoko glorofikowane,a które niedoceniane,więc w tym temacie możemy bez zbędnej napinki wymienic po trzy ekipy.
Przeceniane:Według mnie to Zawisza,(może i potencjał mają ale cos uspieni ostatnimi czasy,Lechia jak na ekipe uchodzącą za topke w kraju,jak dla mnie troche na wyrost,to ze pare razy przekopali Arke to troche mało i wyjazdy ostatnio słabe,Legia,po za kozackimi oprawami,nikogo dawno nie trafili bez ZS,a i kilka wpadek zaliczyli.
Niedoceniane:Motor,Stomil,Cracovia i Stal Rz.
Jakie według Ciebie trzeba spełnić kryteria, żeby znaleźdź się w "topce". I co to jest ta "topka"?
Co do wyjazdów to się zgodzę, że jak na możliwości są mocno średnie...
Znaleźdź? JA p*******!

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Oceniamy

Post autor: PCHLG » 12.02.2022, 07:44

bez-napinki pisze:
11.02.2022, 22:12
PCHLG pisze:
11.02.2022, 22:08
nikodem pisze:
11.02.2022, 19:48
Nie wiem czy temat się przyjmie czy nie,ale naszła mnie taka lekka rozkmina,które ekipy są zbyt wysoko glorofikowane,a które niedoceniane,więc w tym temacie możemy bez zbędnej napinki wymienic po trzy ekipy.
Przeceniane:Według mnie to Zawisza,(może i potencjał mają ale cos uspieni ostatnimi czasy,Lechia jak na ekipe uchodzącą za topke w kraju,jak dla mnie troche na wyrost,to ze pare razy przekopali Arke to troche mało i wyjazdy ostatnio słabe,Legia,po za kozackimi oprawami,nikogo dawno nie trafili bez ZS,a i kilka wpadek zaliczyli.
Niedoceniane:Motor,Stomil,Cracovia i Stal Rz.
Jakie według Ciebie trzeba spełnić kryteria, żeby znaleźdź się w "topce". I co to jest ta "topka"?
Co do wyjazdów to się zgodzę, że jak na możliwości są mocno średnie...
Znaleźdź? JA p*******!
Zrobiłem pierwszego "babola" na ponad 400 napisanych tu postów.
BRAWO za czujność!
Tylko co to wnosi do tematu?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Oceniamy

Post autor: PCHLG » 12.02.2022, 09:32

nikodem pisze:
12.02.2022, 08:52
Przeciez nigdzie nie pisze ze Lechia jest słaba,bardziej miałem na myśli to ze duzo osób wymienia ich w top 3,a ja do końca nie wiem za co....uważam po prostu Lecha,Ruch,ŁKS,Żaboli czy ZS, za mocniejsze bandy,oczywiście moge się mylic,jak kazdy człowiek.
Lech, Ruch i ZS potrafię zrozumieć, ale pod jakim względem ŁKS czy Górnik?
Bierzesz pod uwagę wszystko (wielkość młyna, oprawy wyjazdy itp.) Czy tylko czysto chuligańskie aspekty?

Bałtyk Gdynia
Posty: 18
Rejestracja: 06.02.2022, 12:24

Re: Oceniamy

Post autor: Bałtyk Gdynia » 12.02.2022, 09:37

Ruch na tą chwilę na pewno nie jest w top 3. O ile wcześniej jak najbardziej tak obecnie są przeceniani. Z wiadomych względów oczywiście.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Oceniamy

Post autor: Zupełnie Zielony. » 12.02.2022, 16:02

przypalowiec z forum pisze:
12.02.2022, 15:28
Do niedocenionych na pewno dalbym jeszcze Wisłokę Debicę, chociaz zwazywszy na przyjaciol nie wiadomo czy walcza sami czy z kolegami.
Tu akurat jesteś w błędzie, zawsze podajemy liczby (w tym liczba zgód jeśli były).
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

lepszyodciebie

Re: Oceniamy

Post autor: lepszyodciebie » 12.02.2022, 16:30

Chłopaczki co zebrane ekipy widują tylko na zdjęciach w internecie będą rozkminiac kto jest top3 a kto top10 he he kumateria w akcji

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Oceniamy

Post autor: Futbolobnazony87 » 12.02.2022, 18:21

nikodem pisze:
12.02.2022, 18:04
Kazdy ma prawo do własnego zdania,a ostatnia mega akcja tej mocnej Lechii to przegnanie 30 pikoli z United,ucieczka przed kilkunastoma chlopakami z Elany i skargi na internetach,no raz udalo sie im usadzic Lechaa w rewanzu zrobili ich jak d****.


Wygrali sparing ze Spartakiem Moskwa. Tak wiem że drugi garnitur ale sami zainteresowani Rosjanie twierdzą że banda Boksera + kabany są a przynajmniej aspirują do pierwszej dziesiątki więc pokonali silna ekipe.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Oceniamy

Post autor: PCHLG » 12.02.2022, 18:40

nikodem pisze:
12.02.2022, 18:04
Kazdy ma prawo do własnego zdania,a ostatnia mega akcja tej mocnej Lechii to przegnanie 30 pikoli z United,ucieczka przed kilkunastoma chlopakami z Elany i skargi na internetach,no raz udalo sie im usadzic Lechaa w rewanzu zrobili ich jak d****.
Dobra sklej już tą p**** bo zaczynasz pierdolić od rzeczy.
Ty byś pewnie tą Elanę rozjebał sam, gaz wciągnął nosem, sprzęt odebrał i wszystkich połamał.
A co do Lecha, to było tez pewne nieumawiane spotkanie na trasie juź po tym rewanżu, ale o tym nikt nie pisał, żeby takie "nikodemy" nie trzepały pod to konia...

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Oceniamy

Post autor: Jorguś Kiler » 12.02.2022, 19:20

lepszyodciebie pisze:
12.02.2022, 16:30
Chłopaczki co zebrane ekipy widują tylko na zdjęciach w internecie będą rozkminiac kto jest top3 a kto top10 he he kumateria w akcji
Musisz wszędzie zgrywać kumacza i się przypierdalać? Jest weekend wyskocz gdzieś z kumplami czy jakąś kobitą a nie siedzisz na forum i szukasz gdzie by tu zabłysnąć ''wiedzą''.

Lechia top 3? Nie róbcie sobie jaj, top 10 tak ale nie top 3. Ogólnie ciężko wskazać top 3, choć będąc obiektywnym to trzeba jednak do top 3 wrzucić Legia&ZS .
Top 10 według mnie, kolejność przypadkowa:

ZS
Lech
Legia
Widzew
Lechia
Ruch
Wisła Kraków
Pogoń
Ksgks
Łks

Z takim zestawieniem chyba się każdy zgodzi.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Oceniamy

Post autor: htsk4 » 12.02.2022, 21:00

nikodem pisze:
12.02.2022, 18:04
Kazdy ma prawo do własnego zdania,a ostatnia mega akcja tej mocnej Lechii to przegnanie 30 pikoli z United,ucieczka przed kilkunastoma chlopakami z Elany i skargi na internetach,no raz udalo sie im usadzic Lechaa w rewanzu zrobili ich jak d****.
Oczywiście,że każdy ma prawo do własnego zdania,nawet kretyn. Oczywiste jest dla mnie, z tego co napisałeś,że twoja ekipa nie spierdoliłaby przed gośćmi z nożami,nigdy nie krytykowałaby użycia sprzętu przez swoich rywali a jeżeli nawet ,to na pewno nie byłyby to skargi w internetach,tylko suche przedstawienie faktów ; ) Widzisz nikoś jak p********* jak potłuczony?A jeśli nawet przyjać te twoje pierdolenie,to nawet nie wspomnisz, o ustawieniu się Lechii na Elanę wracająca z Kołobrzegu,nie wspomnisz o wizytach Lechii w Toruniu,a nie wspomnisz,bo albo tego nie wiesz,albo na siłę chcesz coś udowodnić.Temst faktycznie do wyrzucenia.
Good Night Left Side

Gumis1312
Posty: 60
Rejestracja: 06.05.2015, 11:41

Re: Oceniamy

Post autor: Gumis1312 » 12.02.2022, 21:06

Jorguś Kiler pisze:
12.02.2022, 19:20
lepszyodciebie pisze:
12.02.2022, 16:30
Chłopaczki co zebrane ekipy widują tylko na zdjęciach w internecie będą rozkminiac kto jest top3 a kto top10 he he kumateria w akcji
Musisz wszędzie zgrywać kumacza i się przypierdalać? Jest weekend wyskocz gdzieś z kumplami czy jakąś kobitą a nie siedzisz na forum i szukasz gdzie by tu zabłysnąć ''wiedzą''.

Lechia top 3? Nie róbcie sobie jaj, top 10 tak ale nie top 3. Ogólnie ciężko wskazać top 3, choć będąc obiektywnym to trzeba jednak do top 3 wrzucić Legia&ZS .
Top 10 według mnie, kolejność przypadkowa:

ZS
Lech
Legia
Widzew
Lechia
Ruch
Wisła Kraków
Pogoń
Ksgks
Łks

Z takim zestawieniem chyba się każdy zgodzi.
O ku*** człowieku z ta Wisła Kraków to grubo poleciałeś , na ten moment to oni nawet w top 20 nie są. Odkąd sharakny się powaliły to większość bramek na mieście została przejęta przez rywali , jak oni nawet bandy na ten moment nie maja chyba ze do bandy zaliczasz szczurów po 60 kg porobionych Mefedronem z wielkim napisem MF Hooligans i butla gazu w torebeczce ;) Bo jak na razie to najlepiej wychodzi im robionie gadżetów ze znaczkami H , zgrywanie jakimi to chuliganami nie są.

Generalll
Posty: 100
Rejestracja: 20.11.2021, 18:52

Re: Oceniamy

Post autor: Generalll » 12.02.2022, 21:56

nikodem pisze:
12.02.2022, 08:52
Przeciez nigdzie nie pisze ze Lechia jest słaba,bardziej miałem na myśli to ze duzo osób wymienia ich w top 3,a ja do końca nie wiem za co....uważam po prostu Lecha,Ruch,ŁKS,Żaboli czy ZS, za mocniejsze bandy,oczywiście moge się mylic,jak kazdy człowiek.
Masz ferie, zajmij się czymś pożyteczny, a nie p********* kocopoły w internecie o których pojęcia nie masz kurwiu mały...

Gumis1312
Posty: 60
Rejestracja: 06.05.2015, 11:41

Re: Oceniamy

Post autor: Gumis1312 » 12.02.2022, 22:12

przypalowiec z forum pisze:
12.02.2022, 21:24
Gumis1312 pisze:
12.02.2022, 21:06
Jorguś Kiler pisze:
12.02.2022, 19:20


Musisz wszędzie zgrywać kumacza i się przypierdalać? Jest weekend wyskocz gdzieś z kumplami czy jakąś kobitą a nie siedzisz na forum i szukasz gdzie by tu zabłysnąć ''wiedzą''.

Lechia top 3? Nie róbcie sobie jaj, top 10 tak ale nie top 3. Ogólnie ciężko wskazać top 3, choć będąc obiektywnym to trzeba jednak do top 3 wrzucić Legia&ZS .
Top 10 według mnie, kolejność przypadkowa:

ZS
Lech
Legia
Widzew
Lechia
Ruch
Wisła Kraków
Pogoń
Ksgks
Łks

Z takim zestawieniem chyba się każdy zgodzi.
O ku*** człowieku z ta Wisła Kraków to grubo poleciałeś , na ten moment to oni nawet w top 20 nie są. Odkąd sharakny się powaliły to większość bramek na mieście została przejęta przez rywali , jak oni nawet bandy na ten moment nie maja chyba ze do bandy zaliczasz szczurów po 60 kg porobionych Mefedronem z wielkim napisem MF Hooligans i butla gazu w torebeczce ;) Bo jak na razie to najlepiej wychodzi im robionie gadżetów ze znaczkami H , zgrywanie jakimi to chuliganami nie są.
haha to post miesiąca juz znamy :) a te szczurki po 60kg to rozumiem na zdjeciu widziales i myslisz ze to banda Wisły tak? Nie odpisuj
Oj uwierz że nie tylko na zdjęciach ;). No to dobrze to powiedz mi co takiego Wisła zrobiła lub z kim się biła na przestrzeni ostatnich 10-15 lat żeby zaliczać ich do top 10. I nie wliczaj w to ze kogoś zagazowali na mieście czy podziurowali jednego chłopa w 10 ;)

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Oceniamy

Post autor: ban82 » 12.02.2022, 22:58

To "mrugniecie" na końcu jest troszke słebe bo to akurat śmieszne nie jest.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Oceniamy

Post autor: Oden2 » 13.02.2022, 00:15

Zeby ten temat sie przyjal, trzeba by bylo ograniczyc komentarze na temat czyjegos “oceniania” do minimum. Kazdy ma swoja opinie, komentarz w stylu “ a co niby Lechia czy tam Gornik zrobili ostatnio?” Nic nie wniesie tylko zacznie napinke, do napinki dolaczy tych trzech czy czterech tutejszych koniobijcow, ktorzy w internecie chcieliby uchodzic za czlonkow jakiejs bandy a w realu nikt ich nie zna i temat pojdzie sie j****. Zatem krotka pilka, jak ktos chce napisac swoje zdanie to niech poprze ja argumentami a nastepna osoba zanim nasmaruje odpowiedz niech publicznie sie sama najpierw wypowie.

Przecenione: Wisla, Cracovia chyba wiadomo czemu, duzo gadania a nie jest robione nic w H, jakies tam bzdury o hardkorze na krakowskiej ulicy darujcie se, wieje chujem
ostatnimi czasy niestety Widzew i Ruch (napisalem niestety, bo kiedys te ekipy elektryzowaly cala polske, sami krecac akcje za akcja a teraz niestety troche zwolnili tempo, mam nadzieje ze wszystko jest na dobrej drodze po wiadomo czym)
Lech napewno dalej czolowka ale inne ekipy nie spia i pokazuja to co kiedys Lech pokazal polsce, kazdy czeka ta walke. Druga strona nie ma nic do stracenia, a Lech byc moze musialby ustapic miano pierwszego miejsca.
Stworzenie koalicji podkarpackiej, zbratanie sie z kosami z regionu zeby latwiej i bezpieczniej bylo gdzies pojechac a potem jakies pretensje do drugiej strony ze zrobili to samo? A co miala sie sama Resovia, Siarka czy JKS napierdalac na 7 ekip?

Oraz mnostwo mniejszycy ekip za duzo aby wymienic, ktore odpuszczaja wyjazdy.

Niedocenione
Czuwaj, chociaz duzo ludzi juz zauwaza ich aktywnosc, z ledwo zipiejacej ekipy wrocili mocniejsi, mysle ze Przemysl na chwile obecna jest ze wskazaniem na nich, napewno pomogl uklad z ZS, co doskonale pokazuje co moze zdzialac wziecie pod skrzydlo przez wieksza ekipe
Rakow, za to co zrobili podczas “pandemii” szacun bedzie ode mnie na duzo lat
Pogon za aktywnosc H i obijanie niemcow; liczby wyjazdowe i prezentacje u siebie. Myslalem ze po zerwaniu zgody z Legia bedzie zjazd a oni zrobili na odwrot.

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Oceniamy

Post autor: patrickpbt » 13.02.2022, 00:47

ZS to tutaj chyba wymienone, ze jak walczyli z Legia ze Spartakiem to niewiedziali zbytnio co sie dzieje hahaha. Wiadomo to nie śmieszny Slovan, drugi garnitur Ukrów czy ich zgodowa ukrainsko-albansko-czeska Slavia... tylko Shkola najlepsza lesna banda w Rosji.

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Oceniamy

Post autor: leniwiec » 13.02.2022, 07:47

W obecnych czasach ranking tylko pod względem h jest niezmiernie trudno stworzyć. Co z tego że ktoś się zebrał w 100 czy 150 osób, zrobił fotkę zaliczył wjazd psów i po akcji. To nie powiedziane że ta ekipa wygrała by ze swoim niedoszłym przeciwnikiem (choć w 90% tak bywało wcześniej z akcjami na trasie). Jeżeli już bawić się w takie rankningi, to tylko za całokształt danej ekipy czyli nie tylko h ale i wyjazdy, młyn czy doping.

Bałtyk Gdynia
Posty: 18
Rejestracja: 06.02.2022, 12:24

Re: Oceniamy

Post autor: Bałtyk Gdynia » 13.02.2022, 08:36

Pamiętam już legendarną ligę chuliganów z punktacją nawet, w starym numerze to my kibice 😅

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Oceniamy

Post autor: Futbolobnazony87 » 13.02.2022, 09:15

patrickpbt pisze:
13.02.2022, 00:47
ZS to tutaj chyba wymienone, ze jak walczyli z Legia ze Spartakiem to niewiedziali zbytnio co sie dzieje hahaha. Wiadomo to nie śmieszny Slovan, drugi garnitur Ukrów czy ich zgodowa ukrainsko-albansko-czeska Slavia... tylko Shkola najlepsza lesna banda w Rosji.
Drugi garnitur ukrów ? Hahah dobry jesteś. Walczyli z najlepszą ekipą ukraińską.

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Oceniamy

Post autor: Futbolobnazony87 » 13.02.2022, 11:01

Oden2 pisze:
13.02.2022, 00:15
Zeby ten temat sie przyjal, trzeba by bylo ograniczyc komentarze na temat czyjegos “oceniania” do minimum. Kazdy ma swoja opinie, komentarz w stylu “ a co niby Lechia czy tam Gornik zrobili ostatnio?” Nic nie wniesie tylko zacznie napinke, do napinki dolaczy tych trzech czy czterech tutejszych koniobijcow, ktorzy w internecie chcieliby uchodzic za czlonkow jakiejs bandy a w realu nikt ich nie zna i temat pojdzie sie j****. Zatem krotka pilka, jak ktos chce napisac swoje zdanie to niech poprze ja argumentami a nastepna osoba zanim nasmaruje odpowiedz niech publicznie sie sama najpierw wypowie.

Przecenione: Wisla, Cracovia chyba wiadomo czemu, duzo gadania a nie jest robione nic w H, jakies tam bzdury o hardkorze na krakowskiej ulicy darujcie se, wieje chujem
ostatnimi czasy niestety Widzew i Ruch (napisalem niestety, bo kiedys te ekipy elektryzowaly cala polske, sami krecac akcje za akcja a teraz niestety troche zwolnili tempo, mam nadzieje ze wszystko jest na dobrej drodze po wiadomo czym)
Lech napewno dalej czolowka ale inne ekipy nie spia i pokazuja to co kiedys Lech pokazal polsce, kazdy czeka ta walke. Druga strona nie ma nic do stracenia, a Lech byc moze musialby ustapic miano pierwszego miejsca.
Stworzenie koalicji podkarpackiej, zbratanie sie z kosami z regionu zeby latwiej i bezpieczniej bylo gdzies pojechac a potem jakies pretensje do drugiej strony ze zrobili to samo? A co miala sie sama Resovia, Siarka czy JKS napierdalac na 7 ekip?

Oraz mnostwo mniejszycy ekip za duzo aby wymienic, ktore odpuszczaja wyjazdy.

Niedocenione
Czuwaj, chociaz duzo ludzi juz zauwaza ich aktywnosc, z ledwo zipiejacej ekipy wrocili mocniejsi, mysle ze Przemysl na chwile obecna jest ze wskazaniem na nich, napewno pomogl uklad z ZS, co doskonale pokazuje co moze zdzialac wziecie pod skrzydlo przez wieksza ekipe
Rakow, za to co zrobili podczas “pandemii” szacun bedzie ode mnie na duzo lat
Pogon za aktywnosc H i obijanie niemcow; liczby wyjazdowe i prezentacje u siebie. Myslalem ze po zerwaniu zgody z Legia bedzie zjazd a oni zrobili na odwrot.
Jest pewna mała ekipa z Polski która jeszcze częściej bije się z Niemcami niż Pogoń.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Oceniamy

Post autor: Doktor P(r)awica » 13.02.2022, 17:50

Nasza polska scene kibicowska wieje taką chujnią, że ciężko tu szczerze mówiąc rozmawiać o tym czy ktoś jest niedoceniany lub przeceniany no bo powiedzmy sobie szczerze, kto z Was wie jaką formę prezentuje Polonia Bytom, Jagiellonia Bialystok, Zagłębie Lubin czy Stomil Olsztyn?
Jasne, można patrzeć na ogólną prezencje, wyjazdy oprawy i takie tam. I pod tym względem praktycznie cała polska scena zaliczyła zjazd. W tym momencie z większych ekip tylko Pogoń Szczecin w moich oczach prezentuje sie lepiej niż pare lat temu. Reszta albo idzie w dół (z różnych powodów), albo mniej więcej trzyma stały poziom.

Można mówić, że ciężko zrobić awanture banda na bande po 100 osob, a mniejsze liczby nie pokazuja prawdziwego potencjalu. Z jednej strony tak, ale z drugiej czy naprawde? Jeżeli Raków jebnie taką Arke gdynia po 25 osob to ok, może i Arka jest wieksza ekipą i banda na bande by wygrała, ale dla mnie taka walka pokazuje, że pierwsza linia Rakowa i po prostu najlepsza ich dwudziestka piątka jest mocniejsza niż pierwsza linia Arki, a chyba każdy wie jak bardzo liczy się "pierwsze pierdolnięcie". Z resztą. Czy spotkanie banda na bande jest aż tak wymierne? Raz do roku sie dana ekipa zbierze (ze zgodami) i nagle to ma pokazywać jej siłę?A potem przez reszte roku na wyjeździe z tej bandy jest 15 osob bo reszta ma wyjebane. Pewnie tyle ile osob tyle opinii.
Jedna awantura raz na 3 lata po 20 osób faktycznie nic prawie nie pokazuje, ale regularne spotkania na ubitej ziemi pokazały by bardzo wiele. A dlaczego do tego nie dochodzi? Każdy sobie może odpowiedzieć sam na takie pytania.

W każdym razie żeby nie tylko się wymądrzać to wracając do głównego wątku. Powiedziałbym że niedoceniane ekipy to:
Korona Kielce
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
Odra Opole

Przeceniane? Pojęcia nie mam.

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Oceniamy

Post autor: Popeyee » 13.02.2022, 19:06

Raking jeśli chodzi o scenę w kraju można podzielić na kategorie.
Ekipa do bicia wizualnie dobra.
Ekipa dobra do bicia
Ekipa dobra
Ekipa
Większe awantury obecnie i dzieje się dużo więcej jest w wyśmiewanej Anglii.
Good Night Left Side

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Oceniamy

Post autor: factoryproject » 13.02.2022, 20:48

Bałtyk Gdynia pisze:
13.02.2022, 08:36
Pamiętam już legendarną ligę chuliganów z punktacją nawet, w starym numerze to my kibice 😅
Wtedy polowa ludzi tutaj zmieniał pieluchy, lub uczyła się pytań do komunii, max do bierzmowania, ale to tez wyrośli z nich tępaki lub kompleksiarze.
Przecież po kilku wypowiedziach widać kto jest jako tako w miarę ogarnięty i coś w swoim kibicowskim przeżył.
A reszta może się napinać pierdolić, ale dale mogą tylko ujadać.
O botanikach i matematykach niestety nie ma co wspominać... aczkolwiek też nim nie byłem ,ale czytałem. Pozdrawiam

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Oceniamy

Post autor: Futbolobnazony87 » 13.02.2022, 20:51

LucjanKibicenet pisze:
13.02.2022, 19:25
Popeyee pisze:
13.02.2022, 19:06
Raking jeśli chodzi o scenę w kraju można podzielić na kategorie.
Ekipa do bicia wizualnie dobra.
Ekipa dobra do bicia
Ekipa dobra
Ekipa
Większe awantury obecnie i dzieje się dużo więcej jest w wyśmiewanej Anglii.
Nie tylko Angole ale też niemiaszki, Duńczycy czy Szwedzi się klepią co chwila może i po kilka osób ale ciągle walczą, a u nas w kraju kilka walk na rok z czego większość stoczona przez ekipy spoza topu. Takie czasy, że lepiej się zebrać raz do roku zrobić zdjęcie i dać się złapać psom niż wyjść do głupiego 10x10 bo jeszcze wygra mniejsza ekipa i będą się śmiali na stadionowychpokemonach.net
Jasne jeżeli chodzi o aktywność to wypadamy blado ale coś jeszcze się tam dzieje u nas na ubitej. To że kilka walk tylko jest w necie to nie znaczy że tylko tyle się działo np w poprzednim roku samych międznarodowych było kilka i to z Niemcami. W innym temacie ktoś pisał że Lech ma kiepski moment to został wyjaśniony przez kogoś że nie do końca tak jest, że niektywni są w necie ale w realu jest inaczej. Nie chcą wrzucać tego do neta tak samo działa kilka innych ekip. Oczywiście wiele jest takich co są nieaktywni albo aktywni tylko w necie ale tych walko na pewno nie jest tylko kilka w roku.

teogang321
Posty: 23
Rejestracja: 27.01.2022, 02:05

Re: Oceniamy

Post autor: teogang321 » 14.02.2022, 00:45

oceniamy? co to w ogole za temat? Wy jestescie tu od oceniania? może jeszcze od osądzania?

Top3 to ewidentna siła na kadrze.Czyny pokazują top3. Płaczący na kolanach do nas Chrobry na kadrze, coraz więcej ekip spierdalających jak nakdalej od kontaktow z rozjebusami z wrwe. To jest top3. Kadra jest nasza i latami na to prcowalismy i za szybko nie odpuscimy.
Top3: ŁKS, Lech, może ZS razem z Bielskiem i Białą
top 3 przereklamowanych to całe wrwe - same rozjebusy i pajace, Żabole z gieksą- silni w internecie , lechia i legia - ich jakies pierdolenie z Gdanska, ze na nas wystartowali... oni sie teraz muszą nastepne 5 lat zebrac,, zeby w ogole na nas wyskoczyc. Jakies przytulanki ze słabą legią, niby prywatne, ze najwazniejszego od was z bandy to kuzyn z legii z zyradowa. Śmiech na sali.kółko wzajemnej adoracji. Lechia sie nadaje do.opalania na plazy, albo pod osłoną nocy rozwalanie pracek śledziom na witominie i ganianie tam dzieci. Jestwscie siebie warci Agkś i lechia

co do reszty to calkiem calkiem na podkarpaciu ale to nie ta liga. Oni do top10 to długa droga no i jakies śląski czy miedzi z ukrami w ekipach. tfu!

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Oceniamy

Post autor: patrickpbt » 14.02.2022, 01:04

Futbolobnazony87 pisze:
13.02.2022, 09:15
patrickpbt pisze:
13.02.2022, 00:47
ZS to tutaj chyba wymienone, ze jak walczyli z Legia ze Spartakiem to niewiedziali zbytnio co sie dzieje hahaha. Wiadomo to nie śmieszny Slovan, drugi garnitur Ukrów czy ich zgodowa ukrainsko-albansko-czeska Slavia... tylko Shkola najlepsza lesna banda w Rosji.
Drugi garnitur ukrów ? Hahah dobry jesteś. Walczyli z najlepszą ekipą ukraińską.
Terror to nie jest topowa ekipa ukraińska...
Futbolobnazony87 pisze:
13.02.2022, 11:01
Jest pewna mała ekipa z Polski która jeszcze częściej bije się z Niemcami niż Pogoń.
Pewnie muszą zaliczać same plecy skoro się nie pucuja z tym hahaha. Kazdy wie, jak polskie ekipy lubia sie chwalic miedzynarodowymi walkami, szczegolnie jak nagle wyplynelo po walce z ukrami zdjecie na pewne europejskie forum ekipy ZS&BKS lub GieKSy z Bohemians...

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Oceniamy

Post autor: ziemniak28 » 14.02.2022, 01:33

Jest pewna mała ekipa z Polski która jeszcze częściej bije się z Niemcami niż Pogoń.
[/quote]


Beskid?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Oceniamy

Post autor: PCHLG » 14.02.2022, 11:32

teogang321 pisze:
14.02.2022, 00:45
oceniamy? co to w ogole za temat? Wy jestescie tu od oceniania? może jeszcze od osądzania?

Top3 to ewidentna siła na kadrze.Czyny pokazują top3. Płaczący na kolanach do nas Chrobry na kadrze, coraz więcej ekip spierdalających jak nakdalej od kontaktow z rozjebusami z wrwe. To jest top3. Kadra jest nasza i latami na to prcowalismy i za szybko nie odpuscimy.
Top3: ŁKS, Lech, może ZS razem z Bielskiem i Białą
top 3 przereklamowanych to całe wrwe - same rozjebusy i pajace, Żabole z gieksą- silni w internecie , lechia i legia - ich jakies pierdolenie z Gdanska, ze na nas wystartowali... oni sie teraz muszą nastepne 5 lat zebrac,, zeby w ogole na nas wyskoczyc. Jakies przytulanki ze słabą legią, niby prywatne, ze najwazniejszego od was z bandy to kuzyn z legii z zyradowa. Śmiech na sali.kółko wzajemnej adoracji. Lechia sie nadaje do.opalania na plazy, albo pod osłoną nocy rozwalanie pracek śledziom na witominie i ganianie tam dzieci. Jestwscie siebie warci Agkś i lechia

co do reszty to calkiem calkiem na podkarpaciu ale to nie ta liga. Oni do top10 to długa droga no i jakies śląski czy miedzi z ukrami w ekipach. tfu!
Odstaw mefedron 🤣

PS. Przypomnij sobie, kto wam d*** ratował na tym Witominie, a nie, czekaj, ciebie tam nie było... 🤣

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Oceniamy

Post autor: patrickpbt » 14.02.2022, 15:23

LucjanKibicenet pisze:
14.02.2022, 10:51

Terror Family to najlepsza ekipa na Ukrainie. Polskie ekipy wygrywają starcia z zagranicznymi ale nie wrzucaj infa z powodów, których nie potrafisz sobie wyobrazić bo jak widać niezbyt się orientujesz w świecie kibicowskim.
Widać jakie pojęcie... Najmocniejsza w obozie Dynama to Rodychi, Capitals Firm czy WBC, a później można dać TF jest jeszcze Young Hope. A ten mi wyjeżdża że najlepsza na Ukrainie 😂. Zapomniałeś o Segedka z Odessy czy innych ekipach Metalista, CSKA Kijów, Karpaty czy Dnipro.

Co do walk, to polskie ekipy lubią się takimi rzeczami chwalić, jak swoimi wypasionymi instagramami...no chyba, że zaliczają same plecy, więc mogą się zachowywać, jak Dynamo Drezno kiedy dostało od pewnej ukraińskiej ekipy i prosili, żeby nie wrzucać tego do neta.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Oceniamy

Post autor: Doktor P(r)awica » 14.02.2022, 19:55

patrickpbt pisze:
14.02.2022, 15:23
LucjanKibicenet pisze:
14.02.2022, 10:51

Terror Family to najlepsza ekipa na Ukrainie. Polskie ekipy wygrywają starcia z zagranicznymi ale nie wrzucaj infa z powodów, których nie potrafisz sobie wyobrazić bo jak widać niezbyt się orientujesz w świecie kibicowskim.
Widać jakie pojęcie... Najmocniejsza w obozie Dynama to Rodychi, Capitals Firm czy WBC, a później można dać TF jest jeszcze Young Hope. A ten mi wyjeżdża że najlepsza na Ukrainie 😂. Zapomniałeś o Segedka z Odessy czy innych ekipach Metalista, CSKA Kijów, Karpaty czy Dnipro.

Co do walk, to polskie ekipy lubią się takimi rzeczami chwalić, jak swoimi wypasionymi instagramami...no chyba, że zaliczają same plecy, więc mogą się zachowywać, jak Dynamo Drezno kiedy dostało od pewnej ukraińskiej ekipy i prosili, żeby nie wrzucać tego do neta.
Nie No. Czytając takie pierdoly to nie da się obok tego przejść obojętnie, gdzieś dzwoni ale nie wiadomo gdzie. WBC i Rodychi to bloki. Coś typu nasze mlyny (Dynamo ma dwa). WBC jest znane bardziej z racji tego, ze tego oni ogarniają o wiele bardziej grafy i ultraske. W skład WBC wchodzą różne ekipy (HTF, Capitals, Viva Kiyv i inne). Rodychi są mocniejsi chuligańsko i właśnie w skład Rodychi wchodzi Terror Family czyli ekipa uważana za najmocniejsza ekipę Dynama.
Pisząc rzeczy typu ze najmocniejsze są Capitals i WBC to tak jak byś napisał, ze na Legii najmocniejsze to Teddy Boys i Żyleta. Kompletnie bez sensu.

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Oceniamy

Post autor: wiernyioddany » 14.02.2022, 21:34

Dobry temat do pogadania na luzie, o ile udałoby się utrzymać normalną wymianę zdań i argumentów.
Temat widzę poszedł w stronę oceny typowo "h" a więc w niedocenionych myślę że warto wymienić Polonie Warszawa, Szombierki Bytom, Ruch Radzionków bo mimo życia tuż przy dużo większej i mocniejszej ekipie cały czas trwają przy swoim, a chyba każdy zdaje sobie sprawę że łatwę to nie jest . Ktoś wymienił Miedź Legnica , myślę że do niedocenionych nie należą bo każdy średnio ogarnięty wie jakim składem potrafią sie zebrać i mogli by utrzeć nosa nie jednej topowej ekipie :) . Stal Rzeszów, chyba(?) tylko ZS&BKS w ostatnich 3-4 latach zrobiło więcej udanych akcji, progres jaki zrobili w ostatnich latach to coś pięknego . Raków , w czasach "pandemii" jeździli wszędzie, pokazali prawdziwy fanatyzm... a chętnych w tym czasie zabrakło żeby umilić im wyjazdy :)

Przecenione ? Dużo topowych ekip obniżyło loty, bo sam fakt że kilka lat temu ktoś, coś komuś... to to minęło. Jest tu i teraz. Obiektywnie wymieniłbym też Widzew, mimo że kilka razy udało się pokazać z jajem i bez kalkulacji (Macedonia i Marsz Niepodległości) to doskonale wiem że stać Nas na dużo więcej .
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Oceniamy

Post autor: Futbolobnazony87 » 15.02.2022, 10:51

patrickpbt pisze:
14.02.2022, 15:23
LucjanKibicenet pisze:
14.02.2022, 10:51

Terror Family to najlepsza ekipa na Ukrainie. Polskie ekipy wygrywają starcia z zagranicznymi ale nie wrzucaj infa z powodów, których nie potrafisz sobie wyobrazić bo jak widać niezbyt się orientujesz w świecie kibicowskim.
Widać jakie pojęcie... Najmocniejsza w obozie Dynama to Rodychi, Capitals Firm czy WBC, a później można dać TF jest jeszcze Young Hope. A ten mi wyjeżdża że najlepsza na Ukrainie 😂. Zapomniałeś o Segedka z Odessy czy innych ekipach Metalista, CSKA Kijów, Karpaty czy Dnipro.

Co do walk, to polskie ekipy lubią się takimi rzeczami chwalić, jak swoimi wypasionymi instagramami...no chyba, że zaliczają same plecy, więc mogą się zachowywać, jak Dynamo Drezno kiedy dostało od pewnej ukraińskiej ekipy i prosili, żeby nie wrzucać tego do neta.
Podejrzewam że jesteś z Ukrainy. Pewnie zaliczają same plecy ? Mogą zachowywać się jak Dynamo Drezno ? tobie zostało tylko domyślanie się. Ukraińskie ekipy są mocne i tego nie da się ukryć ale oni wrzucają w neta zdecydowaną większość swoich walk, zdjęcia czy nawet filmki. Obili Węgrów, Niemców, Szwedów czy Duńczyków to zawsze się pochwalą a ty znalazłeś dwie u Polaków i się napinasz. Podczas jednej walki ukry wrzucają więcej. Takie czasy że Polacy o sprawach bieżących mówią rzadko. Zainteresowane strony również te Ukraińskie znają wyniki walk Polaków z zagranicznymi ekipami i wstydzić się nasze ekipy nie mają czego. Mimo niechęci szanują się nawzajem. Jak jest ci z tym lepiej że Polacy przegrywają albo Terror Family to drugi garnitur to nie tak zostanie ale rzeczywistość jest inna. Kiedyś pewnie wyjdą te walki to się dowiesz kto z kim i jaki wynik.

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Oceniamy

Post autor: Zigzag » 15.02.2022, 13:45

Zastanawiam się na jakiej podstawie wymieniacie top 3 w chuliganstwie,skoro nie od dziś wiadomo że większość ekip bierze na takie walki ludzi nie związanych z kibicowaniem. I czemu mylicie sprawy narkotykowe z sprawami kibicowskimi skoro zwaśnione kluby osoby z nimi powiązane robią wspólne interesy ? Top 3 Legia za oprawy. Widzew za doping Pogoń za wyjazdy

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Oceniamy

Post autor: Kepi » 16.02.2022, 13:00

Kumatyinaczej pisze:
14.02.2022, 17:07
Kabaretów ciąg dalszy na forum 😂 Pogoń i konfidenci z Reymonta w topie kraju 😂

Niedoceniani: Arka, Odra Opole, Górnik Wałbrzych, Wisłoka, Stal Rzeszów
Arka to Pogoń i sąsiadkę to by zjadła w każdych proporcjach...

P. S. Dziwne że jeszcze Elany nikt nie wymienił 😂
Śmiać mi się chce z tych rankingów ale jedno jest pewne, wy od lat to daleko poza tą dziesiątką jesteście.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: Oceniamy

Post autor: K.net-Powrót Króla » 16.02.2022, 15:42

O przecenianych ekipach pisał nie będę ,bo każdy widzi to inaczej .Duży progres zrobili kibice Pogoni Szczecin ,nowe oflagowanie bardzo fajnie się prezentuje ,dużo lepiej niż wcześniej ,bo flagi są bardziej wyraziste .Doping u siebie też na wysokim poziomie i urozmaicony ,nie tak jak niektóre ekipy mają 3-4 przyśpiewki w tym często jadą kilkanaście minut "hej ..... gol " nie będę wymieniał które .Do tego na wyjazdach też bardzo dobre liczby ,często pociągami rejsowymi ,a wiadomo,że prawie wszędzie mają daleko .Do trochę niedocenianych moim zdaniem należą Beskid Andrychów ,oprawy na bardzo wysokim poziomie i działają też coś tam "h" z ZS . Osobiście wyróżnił bym jeszcze Ruch Radzionków za oprawy na prawie wszystkich meczach i wyjazdy bez zera i Odrę Wodzisław za to samo .
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

znajomydżeniferlopez
Posty: 120
Rejestracja: 25.11.2021, 21:17

Re: Oceniamy

Post autor: znajomydżeniferlopez » 17.02.2022, 00:22

Mi się tez nie podoba dlugie tłuczenie jednej śpiewki,doping powinien byc bardziej urozmaicony,a nie hej ....gol az do znudzenia,ale to juz osobna kwestia i sprawa ludzi z tzw gniazda,z tych mniejszych ekip wyróznic chciałem jeszcze Wisłoke,Górnik Konin,Hetman i GKS Jastrzębie,jak na swoje potencjały daja rade
[/quote]

przejdź się na Łazienkowską ,to pozbędziesz się kompleksu "hej" - tak na marginesie
ale do rzeczy
przecenione Eleni wzdłuż ,wszerz i po przekątnej
niedocenione subiektywnie - Górnik Walbrzych,BKS Bielsko

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Chujicipa, fajnie_jest, genom1, jestesmywaszastolica, marian88, pf8 i 181 gości