Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

Post autor: K.net-Powrót Króla » 31.12.2021, 19:22

Temat założony pod delikatnym wpływem alkoholu ,ale myślę ,że można coś napisać.Co nas kibiców czeka w tym przyszłym jeszcze roku ? Coś się zmieni czy będzie po staremu czyli do d*** .Nowa władza miała przynieść nowe rozdanie ,a niczym się nie różni od rządów PO .Blokowane jak kiedyś wyjazdy na Marsz Niepodległości ,psy działają jak działały ,inwigilacja wszędzie (nie piszę tu o pegazusie) ,choć posłowie Konfederacji ostrzegali przed tym już w 2018 roku .Dobra jak ktoś chce niech napisze swoje przemyślenia na 2022 rok ! Jak nie to temat do kosza ;)
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:



Clon88
Posty: 73
Rejestracja: 11.05.2019, 09:11

Re: Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

Post autor: Clon88 » 01.01.2022, 20:22

A ja zycze zeby polski ład i gaz nie zostawił nas z torbami.

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

Post autor: K.net-Powrót Króla » 02.01.2022, 17:43

A ja sobie i wszystkim życzę ,żeby było mniej oficjalnych oświadczeń ,a więcej realnego działania .Żeby nikt w Polsce nie używał już "sprzętu" .I na koniec żeby ekipy mogły ze sobą normalnie rozmawiać tak jak to było kiedyś ,kiedy to "zarządy" wrogich sobie klubów mogły ze sobą normalnie rozmawiać i nie było nawet takiej nazwy w slangu kibicowskim ,mogły razem pójść na browara i wymienić się doświadczeniami .Starsi kibice wiedzą o co chodzi .
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

Post autor: K.net-Powrót Króla » 02.01.2022, 22:04

Temat po wpisach kilku osób siadł ,czy na prawdę nie macie pomysłów i przemyślanej "drogi" co można zmienić ,w co poprawić?Szacunek dla osób którzy zamiast siedzieć w domu przemierzaj Polskę żeby zobaczczyc mecz A klasy.ale z wiernymi kibicami,zapomniałem jak te fb się nazywają.
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

KSH
Posty: 28
Rejestracja: 15.09.2009, 14:32

Re: Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

Post autor: KSH » 02.01.2022, 22:42

K.net-Powrót Króla pisze:
02.01.2022, 17:43
A ja sobie i wszystkim życzę ,żeby było mniej oficjalnych oświadczeń ,a więcej realnego działania .Żeby nikt w Polsce nie używał już "sprzętu" .I na koniec żeby ekipy mogły ze sobą normalnie rozmawiać tak jak to było kiedyś ,kiedy to "zarządy" wrogich sobie klubów mogły ze sobą normalnie rozmawiać i nie było nawet takiej nazwy w slangu kibicowskim ,mogły razem pójść na browara i wymienić się doświadczeniami .Starsi kibice wiedzą o co chodzi .
Woda gazowana dobrze prawi ;)... Polać mu oczywiście wody gazowanej... ;)

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

Post autor: K.net-Powrót Króla » 03.01.2022, 15:21

KSH pisze:
02.01.2022, 22:42
K.net-Powrót Króla pisze:
02.01.2022, 17:43
A ja sobie i wszystkim życzę ,żeby było mniej oficjalnych oświadczeń ,a więcej realnego działania .Żeby nikt w Polsce nie używał już "sprzętu" .I na koniec żeby ekipy mogły ze sobą normalnie rozmawiać tak jak to było kiedyś ,kiedy to "zarządy" wrogich sobie klubów mogły ze sobą normalnie rozmawiać i nie było nawet takiej nazwy w slangu kibicowskim ,mogły razem pójść na browara i wymienić się doświadczeniami .Starsi kibice wiedzą o co chodzi .
Woda gazowana dobrze prawi ;)... Polać mu oczywiście wody gazowanej... ;)
Hehe ,ja jeszcze po sylwestrze dochodzę do siebie ,stąd ta "wena twórcza " leczyłem się jeszcze wczoraj browarami ,dzisiaj już basta ;) Pomijając to myślę ,że pierwszy wpis ,nie był zły ,tak właśnie myślę ,jeśli kogoś to śmieszy to dobrze ,jak mówił pewien klasyk po oglądnięciu "Ucha Prezesa" trzeba się śmiać :)
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

geodeta
Posty: 146
Rejestracja: 18.11.2011, 15:26

Re: Czego sobie życzymy ,co przyniesie nowy rok 2022!

Post autor: geodeta » 03.01.2022, 19:21

Wiadomo, dobry sylwester trwa minimum dwa dni. Też wczoraj wieczorem wróciłem do żywych, srogi melanż ale warto było, jak to mówią jaki sylwester taki nowy rok. Się popiło grubo ale z kulturą bo przecież łobuz kocha najbardziej! Dużo zdrowia ryje kochane
:O

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: A.C.A.B 1312, Adik, B. Ricci, Manuel, vixer i 152 gości