11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Manyy
Posty: 17
Rejestracja: 30.07.2013, 16:56

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Manyy » 08.11.2021, 13:46

Gdzieś koło chatki BabyJagi ,a propo de fakto ;)



masz1308
Posty: 67
Rejestracja: 31.03.2018, 13:41

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: masz1308 » 08.11.2021, 18:10

Jak bylibyście takimi patriotami to byście z tym bakiewiczem już na granicy stali i chronili Rzeczpospolitej ,ale wy jesteście zwykłymi frajerami ,kibolska patola co kebaby wpiernicza i na wczasy do Egiptu jeździ

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 08.11.2021, 19:30

masz1308 pisze:
08.11.2021, 18:10
Jak bylibyście takimi patriotami to byście z tym bakiewiczem już na granicy stali i chronili Rzeczpospolitej ,ale wy jesteście zwykłymi frajerami ,kibolska patola co kebaby wpiernicza i na wczasy do Egiptu jeździ
A co jest złego w Egipcie?
j**** urkaine

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 08.11.2021, 19:32

Widzimy się jak co roku na Rondzie Dmowskiego- do zobaczenia!

Obrazek

Miolnir
Posty: 16
Rejestracja: 27.02.2018, 20:53

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Miolnir » 09.11.2021, 12:04

Marsz będzie jednak legalny.

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 09.11.2021, 14:07

Dziś Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych nadał Marszowi Niepodległości status państwowy. Czyli idziemy legalnie i mamy pierwszeństwo bez względu na inne demonstracje na tej samej trasie.

ZBIÓRKA, GODZ. 13:00

Obrazek

Boni8
Posty: 85
Rejestracja: 16.09.2017, 14:57

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Boni8 » 09.11.2021, 14:58

Łasili się na ten Marsz od 2018 roku i w końcu dopięli swego...

zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: zgadnijkto » 09.11.2021, 15:27

Tak tak wiem nie ten temat itd. No ale ku*** jak możemy patrzeć jak z****** rządy rzucają nas na pożarcie obcej władzy. Pała c**** z kryzysem na granicy ktory jest jakaś zjebana pokazówka. Fakt są tam "migranci" ale w tym jest interes rządu żeby oni tam byli. Nie zdziwiło nikogo to że jak są mecze czy marsze niepodległości to policja napierdala do własnych obywateli z gumiaków, na koniach , armatki wodne a tam używają tylko gazu ? Od kilku dni trąbili o tym że migranci wyparowali z Mińska każdy rozgarnięty wiedział gdzie są i idą mieli czas na zamknięcie granic i dołożenie wojska 3 dni tyle mieli i co nagle wielce zaskoczeni ? ku*** albo się wszyscy obudzimy co się dzieje albo będzie za późno na cokolwiek. I nie nie jestem za POjebancami i czy innymi zjebanymi bosakami którzy dużo tylko pierdoła. Z resztą ta cala politykę mam w d****. To tylko tak jak by któryś mi z dalnow zarzucał lewactwo
BHBD

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: sircharles » 09.11.2021, 16:38

masz1308 pisze:
08.11.2021, 18:10
Jak bylibyście takimi patriotami to byście z tym bakiewiczem już na granicy stali i chronili Rzeczpospolitej ,ale wy jesteście zwykłymi frajerami ,kibolska patola co kebaby wpiernicza i na wczasy do Egiptu jeździ
Lepiej kebsa opierdolić czy do Egiptu pojechać(za swoje) niż być falusem Bakiewicza. Uwiarygadniaj typa ... w końcu 3 miliony od kaczora mu się należy. I na granice za kaczora walczyć marsz!. Amerykanie i Niemcy potrzebuje niewolników/taniej siły roboczej w tej części Europy. Historia znowu się powtarza. Sanacyjne pisowskie szuje idealnie się nastawiają.

zakopane1
Posty: 80
Rejestracja: 20.08.2021, 09:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: zakopane1 » 09.11.2021, 16:55

Jakie to środowisko jest śmieszne.
Od zawsze anty islam, Polska dla Polaków, my patrioci bla bla - przychodzi co do czego to w sumie nie nasza sprawa, no bo policja tam jest to nam nie wypada hehe.
Początki covidu? Pomoc dla medyków, zbiórki, pirotechnika przed szpitalami, później dołącza do tego lewica więc co? Nie no j**** wirusa, co ja będę koło lewusa stał, szur szur wirusa nie ma. (Jak ktoś ma zdanie, że nie ma to spoko, podaję to jako przykład)
Protesty w sprawie aborcji? No no, w sumie to się zgadzamy, nie chcielibyśmy żeby nasze kobiety cierpiały i miały rodzić zdeformowane dzieci i umrzeć po miesiącu, ale tam też wbiła lewica więc c*** z tymi dziewczynami, głupie są.

Może po prostu pora w końcu przyznać, że polskie ekipy wcale nie są takie prawicowe? Może pora przestać na siłę robić z siebie jakichś groźnych chłopów?

Ten lewacki twór AKS Zły gra sobie w Warszawie, odpala piro i zero reakcji, bo przecież to tylko banda tęczowych pionków, a potem zdziwienie, że wśród małolatów tyle osób idzie na lewo.

Imigranci? No wiadomo anty, ale to nie przeszkadza nam ich szmuglować przez granicę żeby tylko mieć interes co nie chłopaki z Krakowa?

Kolorowi na trybunach? No niby nie, nigdy w życiu, bla bla, a potem się okazuje, że wystarczy zagraniczna zgoda i już na naszym młynie są przybysze z Afryki (ostatnio dość popularne zdjęcie, chyba, że nad morzem tak słońce świeci)

Połowa miast lata w jakichś tęczowych torebkach, na młynie większy pokaz mody armaniego niż pokaz własnych barw, ale do zdjęć to każdy się pręży i groźne miny robi :)

Mam wrażenie, że to nasze środowisko to jest zajebiście mocne, no wykurwiście mocne, co to by każdego rozniosło no chyba, że podobne zdanie co oni zaczyna mieć jakaś baba lub lewica to wtedy w sumie zwoje się palą, bo przecież będąc prawicowym kibicem nie można na 100 poglądów mieć 99 prawicowych i 1 lewicowego nie?

To wszystko zbyt mocno poszło w stronę narkotyków niż miłości do barw, nawet na mecze już w barwach się nie chodzi, sztamy tylko dla prochów, a szkoda gadać.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 09.11.2021, 16:56

zgadnijkto pisze:
09.11.2021, 15:27
Tak tak wiem nie ten temat itd. No ale ku*** jak możemy patrzeć jak z****** rządy rzucają nas na pożarcie obcej władzy. Pała c**** z kryzysem na granicy ktory jest jakaś zjebana pokazówka. Fakt są tam "migranci" ale w tym jest interes rządu żeby oni tam byli. Nie zdziwiło nikogo to że jak są mecze czy marsze niepodległości to policja napierdala do własnych obywateli z gumiaków, na koniach , armatki wodne a tam używają tylko gazu ? Od kilku dni trąbili o tym że migranci wyparowali z Mińska każdy rozgarnięty wiedział gdzie są i idą mieli czas na zamknięcie granic i dołożenie wojska 3 dni tyle mieli i co nagle wielce zaskoczeni ? ku*** albo się wszyscy obudzimy co się dzieje albo będzie za późno na cokolwiek. I nie nie jestem za POjebancami i czy innymi zjebanymi bosakami którzy dużo tylko pierdoła. Z resztą ta cala politykę mam w d****. To tylko tak jak by któryś mi z dalnow zarzucał lewactwo
ku*** gościu, czy ty serio wizualizujesz sobie oddawanie strzałów z terytorium Polski na terytorium Białorusi, choćby gumowymi kulami? Skoro rzekomo nie jesteś platfusiarzem (a to co prezentujesz to jest aktualnie ichnia narracja), to alternatywna opcja jest taka, że za dużo wam przydzielają internetu na oddziale.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 09.11.2021, 18:32

Sympatykpilki pisze:
09.11.2021, 17:44
Nie od dziś wiadomo, że Ci najbardziej zagorzali kibice patrioci to najwięksi farmazoniarze. Kochają Polskę ale tylko kiedy nic im się nie stanie xD
i zalozyles konto po to zeby nam pocisnąć? :D Znowu bierzecie klefedron na skłocie?
j**** urkaine

zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: zgadnijkto » 09.11.2021, 18:43

kivloff pisze:
09.11.2021, 16:56
zgadnijkto pisze:
09.11.2021, 15:27
Tak tak wiem nie ten temat itd. No ale ku*** jak możemy patrzeć jak z****** rządy rzucają nas na pożarcie obcej władzy. Pała c**** z kryzysem na granicy ktory jest jakaś zjebana pokazówka. Fakt są tam "migranci" ale w tym jest interes rządu żeby oni tam byli. Nie zdziwiło nikogo to że jak są mecze czy marsze niepodległości to policja napierdala do własnych obywateli z gumiaków, na koniach , armatki wodne a tam używają tylko gazu ? Od kilku dni trąbili o tym że migranci wyparowali z Mińska każdy rozgarnięty wiedział gdzie są i idą mieli czas na zamknięcie granic i dołożenie wojska 3 dni tyle mieli i co nagle wielce zaskoczeni ? ku*** albo się wszyscy obudzimy co się dzieje albo będzie za późno na cokolwiek. I nie nie jestem za POjebancami i czy innymi zjebanymi bosakami którzy dużo tylko pierdoła. Z resztą ta cala politykę mam w d****. To tylko tak jak by któryś mi z dalnow zarzucał lewactwo
ku*** gościu, czy ty serio wizualizujesz sobie oddawanie strzałów z terytorium Polski na terytorium Białorusi, choćby gumowymi kulami? Skoro rzekomo nie jesteś platfusiarzem (a to co prezentujesz to jest aktualnie ichnia narracja), to alternatywna opcja jest taka, że za dużo wam przydzielają internetu na oddziale.
Ale w drugą stronę można ? Jak nawet walili slepakami do żołnierzy ps te czarne smotruchy jak by nie było forsują nasza granicę niszczą mienie RP patrz płot rozpierdolony tak śmieszny ale jak by nie było z naszej kieszeni a jak by do domu Ci się wpierdalali to też byś nie zareagował bo co bo to w sumie klatka schodowa a z administracją bloku nie chcesz się kłócić ? Czy wyszedł byś mimo to i bronił swojego ? Dzbanie
BHBD

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 09.11.2021, 19:17

Bronił swojego? Ja rozumiem, że można siedzieć sobie w cieplutkim pokoju, mama za neostradę płaci, to sobie można pierdolić takie kocopoły. Ale ludzie mieszkają przy tej granicy, i to im będą czołgi rozjeżdżać domy w razie czego, bo przecież nie tobie kretynie. A sytuacja jest taka, że jest to gra nerwów, i wygra ten kto lepiej w światowych mediach pokaże kto kogo sprowokował, kto jest winien ofiar, łez dzieci, i tych różnych emocjonalnych bzdur, które trafiają pod strzechy bezrozumnych idiotów. Z tym że jedni bezrozumni idioci litują się nad pięcioma płaczącymi dziećmi pokazywanymi do kamery, a innym łatwo pierdolić w internecie, że najlepsze co teraz można zrobić to napierdalać salwą przez granicę. Zostaw myślenie myślącym.

poludniowapolska
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2015, 16:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: poludniowapolska » 09.11.2021, 19:42

Patriotyzm można pokazać na lokalnych marszach np. we Wrocławiu fajnie się zapowiada a nie u Bąkiewicza prostytutki czy ziobry.

Jakbyście pamiętali to awantury na stadionach i większe akcje skończyły się właśnie za ziobry i sądów 24h .Większość pewnie nie pamięta ale tak było.

Sytuacja na granicy będzie się ciągnać długo bo ustał temat inflacji, drożyzny itd. A problem imigrantów mozna łatwo rozwiązać, przyjąć wnioski i odsyłać ich do swoich krajów zgodnie z prawem międzynarodowym. Tylko wtedy wróci temat drożyzny a pisowi to nie na rękę.

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: le_suiveur » 09.11.2021, 19:50

poludniowapolska pisze:
09.11.2021, 19:42
Patriotyzm można pokazać na lokalnych marszach np. we Wrocławiu fajnie się zapowiada a nie u Bąkiewicza prostytutki czy ziobry.

Jakbyście pamiętali to awantury na stadionach i większe akcje skończyły się właśnie za ziobry i sądów 24h .Większość pewnie nie pamięta ale tak było.


Sytuacja na granicy będzie się ciągnać długo bo ustał temat inflacji, drożyzny itd. A problem imigrantów mozna łatwo rozwiązać, przyjąć wnioski i odsyłać ich do swoich krajów zgodnie z prawem międzynarodowym. Tylko wtedy wróci temat drożyzny a pisowi to nie na rękę.
chyba ty nie pamiętasz jak było jednak bo okres 1 rządów pisu 2005-2007 to jeden z najlepszych pod względem ultras, piro czy chuliganki. Ja się okazał że Polska zorganizuje euro to tak czy sia musieli coś wprowadzić aby się pokazać. sądy 24h nic nie zrobiły nikomu po za pijanymi rowerzystami. No chyba że ktoś bał się dołka i się przyznał, czyli zwykła parówą...

[link]

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 09.11.2021, 21:12

Ja dobrze pamiętam jak było. Nie chcę się tu licytować kto gorszy, ale największe prześladowania kibiców to były czasy PO. Akcja Widelec, walka z niewygodnymi kibicami jak Staruch, potem zamykanie stadionów i stosowanie odpowiedzialności zbiorowej przed Euro 2012, zakazy stadionowe za byle co. Niedojazdy na Marsz Niepodległości- trzymanie na parkingach i trzepanie autokarów. Policyjne prowokacje na Marszu, potem wyłapywanie na chybił trafił ludzi- fałszywe oskarżenia i wyroki dla niewinnych itp. itd.

Co do Wrocławia Marsz ledwo się rozpocznie i zaraz zostanie rozwiązany jak miało to miejsce w latach ubiegłych za odpalenie racy czy jakieś niewygodne hasło i się skończy.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 09.11.2021, 23:04

Ale was kur... rozgrywają na kazdej płaszczyźnie, łykacie każdy ochłap co wam zajadą na talerz a nawet rzucą z pogardą pod nogi. Nachodźcy na granicy, za pisu lepiej a za po gorzej, bączkiewicze z prywatną ochroną i do tego jeszcze marsz dojebali państwowy a tu kilku "narodowców" z erekcją. Ręce opadają gdy ślepcy mienią się snajperami i chcą walczyć za Polskę a nawet nie rozumieją i nie wiedzą gdzie strzelać. Normalnie kukły na sznurkach... Do historii Polski lepiej (i to tej niedawnej) - bojowe pelikany!

arkadiomorelas
Posty: 42
Rejestracja: 18.04.2016, 11:20

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: arkadiomorelas » 10.11.2021, 00:14

masz1308 pisze:
08.11.2021, 18:10
Jak bylibyście takimi patriotami to byście z tym bakiewiczem już na granicy stali i chronili Rzeczpospolitej ,ale wy jesteście zwykłymi frajerami ,kibolska patola co kebaby wpiernicza i na wczasy do Egiptu jeździ
Ja p******* co za dzban

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 10.11.2021, 13:53

Jutro o tej porze idziemy!

Obrazek

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ApokaLipsa » 10.11.2021, 14:39

Dla kogo brawo?

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ApokaLipsa » 10.11.2021, 14:48

Nie martwisz się o kiboli Lechii, że się przeziębią biegając w krótkich rękawkach w listopadzie?

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: fonobar » 10.11.2021, 16:48

Ten profil hooligans to jakiś bezbek-debil prowadzi

DZIKUMRK
Posty: 8
Rejestracja: 14.01.2018, 14:46

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DZIKUMRK » 10.11.2021, 19:36

zakopane1 pisze:
09.11.2021, 16:55
Jakie to środowisko jest śmieszne.
Od zawsze anty islam, Polska dla Polaków, my patrioci bla bla - przychodzi co do czego to w sumie nie nasza sprawa, no bo policja tam jest to nam nie wypada hehe.
Początki covidu? Pomoc dla medyków, zbiórki, pirotechnika przed szpitalami, później dołącza do tego lewica więc co? Nie no j**** wirusa, co ja będę koło lewusa stał, szur szur wirusa nie ma. (Jak ktoś ma zdanie, że nie ma to spoko, podaję to jako przykład)
Protesty w sprawie aborcji? No no, w sumie to się zgadzamy, nie chcielibyśmy żeby nasze kobiety cierpiały i miały rodzić zdeformowane dzieci i umrzeć po miesiącu, ale tam też wbiła lewica więc c*** z tymi dziewczynami, głupie są.

Może po prostu pora w końcu przyznać, że polskie ekipy wcale nie są takie prawicowe? Może pora przestać na siłę robić z siebie jakichś groźnych chłopów?

Ten lewacki twór AKS Zły gra sobie w Warszawie, odpala piro i zero reakcji, bo przecież to tylko banda tęczowych pionków, a potem zdziwienie, że wśród małolatów tyle osób idzie na lewo.

Imigranci? No wiadomo anty, ale to nie przeszkadza nam ich szmuglować przez granicę żeby tylko mieć interes co nie chłopaki z Krakowa?

Kolorowi na trybunach? No niby nie, nigdy w życiu, bla bla, a potem się okazuje, że wystarczy zagraniczna zgoda i już na naszym młynie są przybysze z Afryki (ostatnio dość popularne zdjęcie, chyba, że nad morzem tak słońce świeci)

Połowa miast lata w jakichś tęczowych torebkach, na młynie większy pokaz mody armaniego niż pokaz własnych barw, ale do zdjęć to każdy się pręży i groźne miny robi :)

Mam wrażenie, że to nasze środowisko to jest zajebiście mocne, no wykurwiście mocne, co to by każdego rozniosło no chyba, że podobne zdanie co oni zaczyna mieć jakaś baba lub lewica to wtedy w sumie zwoje się palą, bo przecież będąc prawicowym kibicem nie można na 100 poglądów mieć 99 prawicowych i 1 lewicowego nie?

To wszystko zbyt mocno poszło w stronę narkotyków niż miłości do barw, nawet na mecze już w barwach się nie chodzi, sztamy tylko dla prochów, a szkoda gadać.
Co do AKS - u...
to niestety brutalna prawda, wiadomo, że z nimi powinno się jechać ale pamiętajmy z jakim środowiskiem mamy doczynienia. Ta pierdolona zbieranina jebanych antifiarzy i wszelkich odrzutków którzy nigdzie nie pasują, strzeli z ucha przy pierwszej lepszej okazji oraz nie zapominając że bez sprzętu nie walczą. Do tego dochodzi monitoring ktoey w Warszawie jest wszędzie i inwigilacja oraz kryzys który nie ominął chyba żadnej ekipy w kraju także w Stolicy.
Polska kibicowska jest w kryzysie, jestem tylko ciekawy czy uda się go zażegnać.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 10.11.2021, 20:16

fonobar pisze:
10.11.2021, 16:48
Ten profil hooligans to jakiś bezbek-debil prowadzi
Wszystkie te kibicowskie profile to o kant c**** rozbic, banda dziwolągów i innych oskarów z internetu
j**** urkaine

poludniowapolska
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2015, 16:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: poludniowapolska » 10.11.2021, 20:44

KumatyParadygmaty pisze:
09.11.2021, 21:12
Ja dobrze pamiętam jak było. Nie chcę się tu licytować kto gorszy, ale największe prześladowania kibiców to były czasy PO. Akcja Widelec, walka z niewygodnymi kibicami jak Staruch, potem zamykanie stadionów i stosowanie odpowiedzialności zbiorowej przed Euro 2012, zakazy stadionowe za byle co. Niedojazdy na Marsz Niepodległości- trzymanie na parkingach i trzepanie autokarów. Policyjne prowokacje na Marszu, potem wyłapywanie na chybił trafił ludzi- fałszywe oskarżenia i wyroki dla niewinnych itp. itd.

Co do Wrocławia Marsz ledwo się rozpocznie i zaraz zostanie rozwiązany jak miało to miejsce w latach ubiegłych za odpalenie racy czy jakieś niewygodne hasło i się skończy.
Fakt, że za Po był przej... i każdy marsz to były prowokacje co nie zmienia faktu, że ziobro wypowiedział wojnę kibicom sądami 24h.
I nie piszcie, że to nic nie zmieniło bo było trochę spokoju na polskiej scenie po wprowadzeniu tej ustawy. Kilka miesięcy napewno.
Ja nawet finansowo wspierałem marsz kilku krotnie ale z prostytutką bąkiewiczem i pisowcami mi nie pod drodze tj. z PO więc wybieram lokalne obchody. Poza tym ostatnie marsze to głównie LANS ekip.

masz1308
Posty: 67
Rejestracja: 31.03.2018, 13:41

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: masz1308 » 11.11.2021, 13:03

Myślę że policja wam dziś porządny wpirdol spuści a tych niby patriotów co złapie na granicę z Białorusią na mięso armatnie niech staną bohaterzy przed armią białoruska ,będziecie mieli te wasze dresiki obsrane ,a w tych waszych torebkach to się papier toaletowy nie zmieści,patrioci 500+

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 11.11.2021, 13:11

masz1308 pisze:
11.11.2021, 13:03
Myślę że policja wam dziś porządny wpirdol spuści a tych niby patriotów co złapie na granicę z Białorusią na mięso armatnie niech staną bohaterzy przed armią białoruska ,będziecie mieli te wasze dresiki obsrane ,a w tych waszych torebkach to się papier toaletowy nie zmieści,patrioci 500+
Cipa cię swędzi?
j**** urkaine

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Oldfreak » 11.11.2021, 13:19

masz1308 pisze:
11.11.2021, 13:03
Myślę że policja wam dziś porządny wpirdol spuści a tych niby patriotów co złapie na granicę z Białorusią na mięso armatnie niech staną bohaterzy przed armią białoruska ,będziecie mieli te wasze dresiki obsrane ,a w tych waszych torebkach to się papier toaletowy nie zmieści,patrioci 500+
Tobie spuścili na strajku kobiet i się popłakałeś.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Zupełnie Zielony. » 11.11.2021, 14:37

Przykro czytać wypowiedzi co rocznie, co raz to wiekszej grupy osób którzy nazywaja się "kibicami" (nie licze tu prowokatorów). Era instagramów, netflxów i innego gówna propagującego "różnorodność" gloryfikujących brudasów robi niestety swoje. Przyczyn takiego stanu jest więcej, np. brak poborów do wojska.... i rosną takie mężczyzno-podobne wynalazki w "rurkach i torebkach" także w środowisku kibiców. Do tego ameby które bez przerwy krytykują pis. Wyraznie zaznaczam, nie jestem za pisem ale jak już to robicie to przedstawcie alternatywę (osobiście, obecnie nie widzę tu innej niż Konfederacja). Inaczej każdy bez mózg waszego pokroju pójdzie głosować na peło lub o zgrozo inne ukryte gówno lewackie jak chołownia etc., bo trzeba ***** *** - czy tego chcecie? Chcecie powtórki z rozrywki? (...) a może spytam inaczej - pamiętacie w ogóle rządy peło? (...) Kończąc - krytykujesz - przedstaw alternatywę!
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

doping
Posty: 96
Rejestracja: 10.03.2007, 15:30

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: doping » 11.11.2021, 14:38

Jaka frekwencja orientacyjnie ?
RRR

NiebieskiDaf
Posty: 43
Rejestracja: 13.10.2019, 10:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: NiebieskiDaf » 11.11.2021, 14:49

Na Polsacie mówili że według organizatorów ponad 100 koła

octopus1
Posty: 18
Rejestracja: 25.02.2017, 18:49

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: octopus1 » 11.11.2021, 15:05

prezydent czaskoski stwierdził że 2-3 koła :)))

Marcin
Posty: 3067
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Marcin » 11.11.2021, 17:04

HYMN Marsz Niepodległości Warszawa 11.11.2021
https://www.youtube.com/watch?v=EVkOvDpV2Ho

geodeta
Posty: 146
Rejestracja: 18.11.2011, 15:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: geodeta » 11.11.2021, 17:21

Jak bardzo trzeba być odklejonym od rzeczywistości żeby twierdzić że ktoś odsunie PiS od władzy, chyba za dużo maczanki że we łbie tak Ci się pomieszało haha
:O

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 11.11.2021, 17:29

El Pablo em pisze:
11.11.2021, 17:26
geodeta pisze:
11.11.2021, 17:21
Jak bardzo trzeba być odklejonym od rzeczywistości żeby twierdzić że ktoś odsunie PiS od władzy, chyba za dużo maczanki że we łbie tak Ci się pomieszało haha
To czemu twój pis kochany przez 6 lat nie przywrócił poboru ? Bo się boi buntu młodych i chośby rządził jeszcze 10 lat to nie przywróci
Niby kto ma sie zbuntować? tiktokerzy, piorunowe oskary czy jessici? czy takie mefedronowe dzbany jak ty? Weź W**********
j**** urkaine

Komisja Kibice.net
Posty: 64
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Komisja Kibice.net » 11.11.2021, 17:47

El Pablo em pisze:
11.11.2021, 17:26
geodeta pisze:
11.11.2021, 17:21
Jak bardzo trzeba być odklejonym od rzeczywistości żeby twierdzić że ktoś odsunie PiS od władzy, chyba za dużo maczanki że we łbie tak Ci się pomieszało haha
To czemu twój pis kochany przez 6 lat nie przywrócił poboru ? Bo się boi buntu młodych i chośby rządził jeszcze 10 lat to nie przywróci
Co ty się tak boisz tego wojska? Będziesz miał iść to pójdziesz i twoje młodzieńcze fochy nic nie pomogą.
No i na zgrywanie internetowego psychola raczej nikt by się nie złapał... dostałbyś ze dwa razy w ucho i siadł na d****

Marcin
Posty: 3067
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Marcin » 11.11.2021, 17:49


Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 11.11.2021, 17:55

El Pablo em pisze:
11.11.2021, 17:37
Kkrawczyk pisze:
11.11.2021, 17:29
El Pablo em pisze:
11.11.2021, 17:26


To czemu twój pis kochany przez 6 lat nie przywrócił poboru ? Bo się boi buntu młodych i chośby rządził jeszcze 10 lat to nie przywróci
Niby kto ma sie zbuntować? tiktokerzy, piorunowe oskary czy jessici? czy takie mefedronowe dzbany jak ty? Weź W**********
Ty k**** bita myślisz że jakby przywrócili pobór to wszyscy grzecznie by poszli ? Haha mi jakby broń do ręki dali to bym ich tam powystrzelał. Pytam jeszcze raz jakie roczniki do tego poboru chcecie ? Jeśli już przywracać to tych z roczników 1991-1999 też niech biorą ale pewnie chcecie tylko 2000 w góre bo to lewaki i na pis nie glosuja wiec dac ich do jednostki zeby od instagrama odpoczeli haha jak ktos myśli że pobór by przeszedłto jest debilem zresztą nawet sam pis to dementuje więc jest to raczej tylko wasze marzenie bo widać macie traume z tamtego okresu, wiek po 30 - 40 lat i c**** przeżyliście bo siedzieliscie w tych koszarach to teraz tylko byście młodych chcieli męczyć bo wam zabrali ten czas bo nie potrafiliście walczyć o swoje
Przedawkowałes klefedron?
PS. komu kibicujesz? Jak nikomu to W********** na onet
j**** urkaine

geodeta
Posty: 146
Rejestracja: 18.11.2011, 15:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: geodeta » 11.11.2021, 18:27

Chłopie kto Cię skrzywdził że tak piszesz?
:O

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gość123, StefanBatory, Xsexx i 200 gości