11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: gulik1977 » 11.11.2021, 18:33

Cześć i chwała Wielkiej Polsce! Szacunek dla wszystkich obecnych na MN 2021! Do zobaczenia za rok Patrioci! Polak - Węgier, dwa Bratanki!
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"



Zetkowicz
Posty: 9
Rejestracja: 02.05.2017, 11:33

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Zetkowicz » 11.11.2021, 19:26

To forum już dawno zeszło na psy. Nie wypowiadam się na tym forum, przeglądam je tylko informacyjnie ale jak czytam posty niektórych dzbanów że w obecnej sytuacji pobór do Wojska polskiego rezerwy jest niepotrzebny to krew mnie zalewa!! Każdy zdrowy młody mężczyzna (młody moim zdaniem jest do 35 roku życia) powinien w razie konieczności stać na straży naszych granic. Jesteśmy Polakami mamy we krwi walkę o naszą wolność i nasze granice.

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Oldfreak » 11.11.2021, 19:33

[link]

zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: zgadnijkto » 11.11.2021, 20:07

kivloff pisze:
09.11.2021, 19:17
Bronił swojego? Ja rozumiem, że można siedzieć sobie w cieplutkim pokoju, mama za neostradę płaci, to sobie można pierdolić takie kocopoły. Ale ludzie mieszkają przy tej granicy, i to im będą czołgi rozjeżdżać domy w razie czego, bo przecież nie tobie kretynie. A sytuacja jest taka, że jest to gra nerwów, i wygra ten kto lepiej w światowych mediach pokaże kto kogo sprowokował, kto jest winien ofiar, łez dzieci, i tych różnych emocjonalnych bzdur, które trafiają pod strzechy bezrozumnych idiotów. Z tym że jedni bezrozumni idioci litują się nad pięcioma płaczącymi dziećmi pokazywanymi do kamery, a innym łatwo pierdolić w internecie, że najlepsze co teraz można zrobić to napierdalać salwą przez granicę. Zostaw myślenie myślącym.
Tak masz rację zostaw myślącym oby moje wszystkie słowa zamieniły się w gówno. Ale widzę to tak pic na wodę z Białorusią coś się zmienia, dalej Izrael napierdala w Iran Izrael część swojego ludu przenosi do Polski między czasie rząd zrzuca władze mamy rząd tymczasowy stworzony z zagranicznych doradców (będzie piekło) patrz Amerykanie bądź Izrael bo to Oni wprew pozorom mają większą władzę w Polsce jak my sami . Białoruś jest tylko jakias kropka w dalszym planie destabilizacji Polski. W zimę braknie prądu na kilka dni bądź kilkanaście i zacznie się wszystko od nowa. Podkreślam oby to wszystko zamieniło się w gówno. Tak samo jak z Polskim ladem zaczęli wprowadzać w Polsce i jeżeli w Polsce on przejdzie a już przeszedł to zobaczysz teraz resztę Europy że oni też będą mieli swoje łady. Wszystko zaczyna się od Polski. Nigdy tego nie ogarniesz
BHBD

Boni8
Posty: 85
Rejestracja: 16.09.2017, 14:57

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Boni8 » 11.11.2021, 21:28

Zetkowicz pisze:
11.11.2021, 19:26
To forum już dawno zeszło na psy. Nie wypowiadam się na tym forum, przeglądam je tylko informacyjnie ale jak czytam posty niektórych dzbanów że w obecnej sytuacji pobór do Wojska polskiego rezerwy jest niepotrzebny to krew mnie zalewa!! Każdy zdrowy młody mężczyzna (młody moim zdaniem jest do 35 roku życia) powinien w razie konieczności stać na straży naszych granic. Jesteśmy Polakami mamy we krwi walkę o naszą wolność i nasze granice.
Polecam funkcję "dodaj do wrogów" wchodzisz na profil jednego czy drugiego idioty, zaznaczasz tą opcję i forum od razu lepiej się przegląda :)

Mrocznalocha
Posty: 8
Rejestracja: 01.10.2019, 13:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Mrocznalocha » 11.11.2021, 21:47

zgadnijkto pisze:
11.11.2021, 20:07
kivloff pisze:
09.11.2021, 19:17
Bronił swojego? Ja rozumiem, że można siedzieć sobie w cieplutkim pokoju, mama za neostradę płaci, to sobie można pierdolić takie kocopoły. Ale ludzie mieszkają przy tej granicy, i to im będą czołgi rozjeżdżać domy w razie czego, bo przecież nie tobie kretynie. A sytuacja jest taka, że jest to gra nerwów, i wygra ten kto lepiej w światowych mediach pokaże kto kogo sprowokował, kto jest winien ofiar, łez dzieci, i tych różnych emocjonalnych bzdur, które trafiają pod strzechy bezrozumnych idiotów. Z tym że jedni bezrozumni idioci litują się nad pięcioma płaczącymi dziećmi pokazywanymi do kamery, a innym łatwo pierdolić w internecie, że najlepsze co teraz można zrobić to napierdalać salwą przez granicę. Zostaw myślenie myślącym.
Tak masz rację zostaw myślącym oby moje wszystkie słowa zamieniły się w gówno. Ale widzę to tak pic na wodę z Białorusią coś się zmienia, dalej Izrael napierdala w Iran Izrael część swojego ludu przenosi do Polski między czasie rząd zrzuca władze mamy rząd tymczasowy stworzony z zagranicznych doradców (będzie piekło) patrz Amerykanie bądź Izrael bo to Oni wprew pozorom mają większą władzę w Polsce jak my sami . Białoruś jest tylko jakias kropka w dalszym planie destabilizacji Polski. W zimę braknie prądu na kilka dni bądź kilkanaście i zacznie się wszystko od nowa. Podkreślam oby to wszystko zamieniło się w gówno. Tak samo jak z Polskim ladem zaczęli wprowadzać w Polsce i jeżeli w Polsce on przejdzie a już przeszedł to zobaczysz teraz resztę Europy że oni też będą mieli swoje łady. Wszystko zaczyna się od Polski. Nigdy tego nie ogarniesz
Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale dokladnie o tym samym mowi Jackowski

Inzynier_gamon
Posty: 56
Rejestracja: 06.08.2017, 10:22

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Inzynier_gamon » 11.11.2021, 21:48

zDezelowana dzisiaj zabezpieczała marsz ze swoimi funflami z kmp.
[link]

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Aci » 11.11.2021, 22:25

El Pablo em pisze:
11.11.2021, 17:55
Komisja Kibice.net pisze:
11.11.2021, 17:47
El Pablo em pisze:
11.11.2021, 17:26


To czemu twój pis kochany przez 6 lat nie przywrócił poboru ? Bo się boi buntu młodych i chośby rządził jeszcze 10 lat to nie przywróci
Co ty się tak boisz tego wojska? Będziesz miał iść to pójdziesz i twoje młodzieńcze fochy nic nie pomogą.
No i na zgrywanie internetowego psychola raczej nikt by się nie złapał... dostałbyś ze dwa razy w ucho i siadł na d****
Haha sam bym ich tam napierdalał nie daliby mi rady a poza tym w wojsku to teraz tylko zaszczepieni są więc mi to nie grozi, w jednym masz racje nie ma sie czego bać bo nie przywróca tego i tak a ja dałem się podpuścic starym capom co maja zniszczone zycie przez ten pobor
Zbanujucie tego kondona, przecież pierdoli gorzej niż ta ..................jak ją tam diabeł, strzyga ? A nie sorry szatan :)
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 11.11.2021, 22:26

Balicki pisze:
01.11.2021, 12:15
Właśnie przez takich jebanych szurów w Polsce prawica spadła na same dno. Ludzie którzy wierzą w każdą bzdurę w internecie którą podsunie im jakiś imbecyl. byle by tylko kontestowała rzeczywistość. Na prawdę w naszym kraju prawica zawsze była reprezentowana przez ludzi nauki. W dzisiejszych czasach szarlatanów, dorobkiewiczy z konfy(ludzie od korwina) i zwyczajny motłoch bez wartości. Dalej zapierdalajcie w patriotycznych bluzach. Na frajerach zawsze warto zarobić. Polecam zamiast wydawać pieniądze na ciuchy kupić kilka książek i zapoznać się z podstawami polskiego patriotyzmu XXwieku który powstawał w kazamatach cytadeli warszawskiej. Prawica zawsze była systemowa i kierowała naród w kierunku państwa totalnego. Ktoś to tego nie rozumie jest zwykłym komunistą, antysystemowcem lewakiem. Tylko zdjednoczony naród w oparciu o wspólne cele i wartości jest wstanie przeciwstawić się gigantycznym korporacją.
Ja ze swojej strony bym Ci polecił najpierw ogarnięcie rzeczywistości w której egzystujesz, dopiero na tą rzeczywistość przekładać starych klasyków z Międzywojnia. Nie mamy wolnego państwa w całkowitym tego słowa znaczeniu od 1945 r., na wielu płaszczyznach dominują potomkowie sługusów okupantów. To nie jest system zbudowany przez Polaków dla Polaków tylko przez kasty wysługujące się obcym - sowietom, anglikom, niemcom, żydom, jankesom. Więc pro-systemowe działanie będzie skutkowało prędzej czy później zaprzaństwem.
Polityka.. to właśnie przez politykierstwo, karierowiczostwo, chciwość i umiłowanie uciech tego świata a nie męstwa, godności, odwagi, honoru czy prawdy Europa wygląda jak wygląda.. przykład historia FN we Francji i sytuacja gdy lewusy i muzułmanie dewastują im siedziby w noc wyborczą a Ci się cieszą i w modnych ciuszkach piją szampanki w ...strzeżonym kurorcie, cieszą z 2 miejsca...
Lewizna się rozwija intelektualnie??? Hahah, sam sobie przeczysz.. BLM, ruchy homosi, femen, multi-kulti, wynaturzony ekologizm - to całkowite upodlenie i degrengolada człowieczeństwa, a tylko to oni teraz promują...
Na duży + że czytasz książki jednak polecam bez klapek spojrzeć na świat, przestać powtarzać słowo w słowo po starszym koledze z oddziału czy znanych youtuberach.. no niestety sporo dzieciaków odklejonych, no taką naukę macie wtłaczaną przez starszych co chcieli wszystko poustawiać pod siebie i swe wygody, teraz będzie pokuta.. dla nas.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Seth Gecko » 11.11.2021, 23:33

Zupełnie Zielony. pisze:
11.11.2021, 14:37
Do tego ameby które bez przerwy krytykują pis. Wyraznie zaznaczam, nie jestem za pisem ale jak już to robicie to przedstawcie alternatywę (osobiście, obecnie nie widzę tu innej niż Konfederacja). Inaczej każdy bez mózg waszego pokroju pójdzie głosować na peło lub o zgrozo inne ukryte gówno lewackie jak chołownia etc., bo trzeba ***** *** - czy tego chcecie? Chcecie powtórki z rozrywki? (...) a może spytam inaczej - pamiętacie w ogóle rządy peło? (...) Kończąc - krytykujesz - przedstaw alternatywę!
I nastała cisza.

Nie ogarniam jak takie wydarzenie, najważniejsze w roku święto niepodległości, praktycznie do ostatniej chwili człowiek nie wie, czy się odbędzie. Przecież "Czajkowski" czy inne k**** próbujące to zablokować, powinny zniknąć napiętnowane z życia publicznego i polityki.. Jakieś Zandbergi czy inne lewackie fleje, które twierdzą że na Marszu Niepodległości widzą neonazistowskie flagi, powinny mieć odebrane polskie obywatelstwo i zostać deportowane jak najdalej od Polski. Już dawno temu usunąłem TVN z listy programów, żeby ktoś przypadkiem nie włączył mi w telewizorze tego gówna. Z tego co słyszałem, to w tym roku ponownie bardzo krytykowali Marsz Niepodległości i patriotów, co nie jest niczym nowym. Dlaczego takim szmaciarskim mediom nie zostaną cofnięte koncesje? Piorą młodym ludziom mózgi, a potem coraz więcej antypatriotów chodzi po ulicach.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: szwadron97 » 12.11.2021, 08:08

kojotsonqwe pisze:
12.11.2021, 02:28
W skrócie: j**** MN.
Mogles isc wczoraj i to powiedziec a nie tu piszesz :-)

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: UrzadSkarbowy » 12.11.2021, 09:56

jak się czujecie z tym że to nie był marsz Narodowców tylko pedała Kaczyńskiego? Dziwne, ten kutas przejął marsz i nagle spokój...i jak wczorajszy uczestnicy czuli się że nie idą pod sztandarem MN a pod Pisem?
Obrazek

Joachim80
Posty: 19
Rejestracja: 12.11.2021, 09:20

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Joachim80 » 12.11.2021, 10:02

Dzien dobry. Na poczatku moze sie przedstawie. Od kilkunastu lat jestem zwiazkowcem NSZZ "Solidarnosc" w jednej ze slaskich fabryk z branzy motoryzacyjnej i pamietam jak 10 lat temu, podczas protestu w Stolicy bylismy wspierani przez liczna grupe kibicow, glownie Legii, byl to okres tzw. "Buntu stadionow", ktory mial miejsce przed Euro 2012. Wczoraj tez bylem w Stolicy, jako przedstawiciel Slasko-Dabrowskiej "S" i zaniepokoila mnie jedna rzecz, chodzi o wloskie ugrupowanie "Forza Nuova", ktore w swoim kraju zwalcza zwiazki zawodowe, wiem to od znajomych z jednej z wloskich fabryk. Zaklad, w ktorym pracuje, to globalna korporacja, majaca fabryki w roznych czesciach swiata, dlatego jako zwiazek wymieniamy sie doswiadczeniami ze zwiazkami z innych krajow. Wlosi juz kilka lat temu ostrzegali nas przed "FN", bo widzieli ich flagi na "MN". Dlatego chcialbym sie dowiedziec, skad sie wziela Wasza "przyjazn" z tym ugrupowaniem i jaki jest Wasz stosunek do naszego zwiazku? Chcecie isc ich sladem i zwalczac nasze organizacje w polskich zakladach?
Ja wiem, ze duzo sie mowi, o tym ze "Solidarnosc" sie sprzedala, zatracila swoje idealy, ale ze swojej strony moge zapewnic, ze walczymy o dobro polskich pracownikow, czasami placac za to wysoka cene (wypowiadanie nam umow o prace, mobbing ze strony pracodawcy, itp.) i kiedy widze Was maszerujacych ramie w ramie razem z "FN", to jest to dla nas policzek wymierzony przez Was, bo pamietam czasy, kiedy srodowiska kibicowskie wspieralo nas na protestach, a my wspieralismy Was.
Bardzo prosze o nie hejtowanie mnie za ten post, tylko o rzeczowa dyskusje nt. tej wloskiej organizacji, bo byc moze ja czegos nie wiem, ktos mnie zle poinformowal, albo cos zle zrozumialem. Pozdrawiam.

mloduksg1
Posty: 60
Rejestracja: 20.10.2013, 22:48

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: mloduksg1 » 12.11.2021, 10:45

Joachim80 pisze:
12.11.2021, 10:02

Ja wiem, ze duzo sie mowi, o tym ze "Solidarnosc" sie sprzedala, zatracila swoje idealy, ale ze swojej strony moge zapewnic, ze walczymy o dobro polskich pracownikow, czasami placac za to wysoka cene (wypowiadanie nam umow o prace, mobbing ze strony pracodawcy, itp.) i kiedy widze Was maszerujacych ramie w ramie razem z "FN", to jest to dla nas policzek wymierzony przez Was, bo pamietam czasy, kiedy srodowiska kibicowskie wspieralo nas na protestach, a my wspieralismy Was.
Dokładnie "S" się sprzedała a jedyne o co walczą to o własną kieszeń i jak dostaną odpowiednią kasę to zgodzą się i podpiszą wszystko, w d**** mając dobro pracowników

Joachim80
Posty: 19
Rejestracja: 12.11.2021, 09:20

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Joachim80 » 12.11.2021, 11:21

Tak, zgadzam sie, ze "S" sie sprzedala, ale zwiazek moze zalozyc kazdy w swoim zakladzie i reputacje psuja nam, tzw. "Zolte zwiazki". Dla mnie pojecie "komunistycznego zwiazku" to antonim, bo komunisci zakazywali nam dzialalnosci, ale Wlosi nie doswiadczyli tego ustroju, wiec byc moze u nich takie sytuacje maja miejsce. W kazdym razie dzieki za odpowiedzi i powodzenia w walce z czerwona zaraza, bo ja i moi rodzice doswiadczylismy represji z ich strony, moj s. p. Ojciec byl czynnym dzialaczem "S" w stanie wojennym, a ja mialem wtedy roczek. Pozdrawiam.

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: lobik » 12.11.2021, 12:21

UrzadSkarbowy pisze:
12.11.2021, 09:56
jak się czujecie z tym że to nie był marsz Narodowców tylko pedała Kaczyńskiego? Dziwne, ten kutas przejął marsz i nagle spokój...i jak wczorajszy uczestnicy czuli się że nie idą pod sztandarem MN a pod Pisem?
Wýpierdalaj tuSSkowy bękarcie lizać rowa Marcie LemParch.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Ósmy Pasażer » 12.11.2021, 12:32

Nie można zrobić osobnego tematu do rozkmin o solidarności i obowiązkowej służbie wojskowej? Człowiek chciłaby poczytać o Marszu, foty zobaczyć itp.

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: WF. » 12.11.2021, 13:08

UrzadSkarbowy pisze:
12.11.2021, 09:56
jak się czujecie z tym że to nie był marsz Narodowców tylko pedała Kaczyńskiego? Dziwne, ten kutas przejął marsz i nagle spokój...i jak wczorajszy uczestnicy czuli się że nie idą pod sztandarem MN a pod Pisem?
Kibice z całej Polski idą w tym dniu – ponad podziałami klubowymi – zamanifestować swoją dumę wynikającą z tradycji i wydarzeń historycznych, nie pod sztandarem Kaczyńskiego, Bosaka czy jakiegokolwiek innego ch**ja wartego polityka, tylko pod sztandarem Rzeczypospolitej tumanie.
Ty pewnie jesteś tak prawilny, że zakupy robisz tylko w osiedlowym sklepiku, kupując tylko polskie produkty, a nie w niemieckim Kauflandzie czy Lidlu. A na mecze nie chodzisz bo twoja drużyna jest zrzeszona w pedalskim PZPNie.
Ku**a jak można być takim łbem…

wrobloszczak
Posty: 93
Rejestracja: 18.03.2007, 23:59
Lokalizacja: 3-miasto

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: wrobloszczak » 12.11.2021, 13:09

UrzadSkarbowy pisze:
12.11.2021, 09:56
jak się czujecie z tym że to nie był marsz Narodowców tylko pedała Kaczyńskiego? Dziwne, ten kutas przejął marsz i nagle spokój...i jak wczorajszy uczestnicy czuli się że nie idą pod sztandarem MN a pod Pisem?
Przecież nie od wczoraj wiadomo że w tym marszu nie idą sami "NARODOWCY" ale i również spora rzesza kochających Jarka ,która raczej siedziała cicho i szła Incognito . PiS wykorzystał sprytnie moment i klepną że to poniekąd ich zasługa że marsz się odbył. Pamiętajcie sondaże lecą na ryj ,ich polityka to ruina ,wyborów sami już nie wygrają a więc trza kraść elektorat a gdzie ich szukać jak nie na prawicy .

Joachim80
Posty: 19
Rejestracja: 12.11.2021, 09:20

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Joachim80 » 12.11.2021, 13:23

[*]
Ósmy Pasażer pisze:
12.11.2021, 12:32
Nie można zrobić osobnego tematu do rozkmin o solidarności i obowiązkowej służbie wojskowej? Człowiek chciłaby poczytać o Marszu, foty zobaczyć itp.
Chetnie napisze krotka relacje z naszego wczorajszego wyjazdu do stolicy i wrzuce kilka zdjec, ale napiszcie mi prosze jak sie umieszcza zdjecia na forum, albo pokierujcie mnie gdzie jest instrukcja jak je tu umieszczac, bo za cholere nie moge tego znalezc.

exe
Posty: 112
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: exe » 12.11.2021, 13:28

Joachim80 pisze:
12.11.2021, 11:21
Tak, zgadzam sie, ze "S" sie sprzedala, ale zwiazek moze zalozyc kazdy w swoim zakladzie i reputacje psuja nam, tzw. "Zolte zwiazki". Dla mnie pojecie "komunistycznego zwiazku" to antonim, bo komunisci zakazywali nam dzialalnosci, ale Wlosi nie doswiadczyli tego ustroju, wiec byc moze u nich takie sytuacje maja miejsce. W kazdym razie dzieki za odpowiedzi i powodzenia w walce z czerwona zaraza, bo ja i moi rodzice doswiadczylismy represji z ich strony, moj s. p. Ojciec byl czynnym dzialaczem "S" w stanie wojennym, a ja mialem wtedy roczek. Pozdrawiam.
Daj spokój z tą solidarnościa to jest gów... teraz nauczycieli sprzedali znów

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Jorguś Kiler » 12.11.2021, 13:36

WF. pisze:
12.11.2021, 13:08
Kibice z całej Polski idą w tym dniu – ponad podziałami klubowymi – zamanifestować swoją dumę wynikającą z tradycji i wydarzeń historycznych, nie pod sztandarem Kaczyńskiego, Bosaka czy jakiegokolwiek innego ch**ja wartego polityka, tylko pod sztandarem Rzeczypospolitej tumanie.
Ty pewnie jesteś tak prawilny, że zakupy robisz tylko w osiedlowym sklepiku, kupując tylko polskie produkty, a nie w niemieckim Kauflandzie czy Lidlu. A na mecze nie chodzisz bo twoja drużyna jest zrzeszona w pedalskim PZPNie.
Ku**a jak można być takim łbem…
Macie jakieś rozdwojenie jaźni na tej Legii.Jakiś czas temu zrobiliście oprawę z przekreślonymi nazwami partii politycznych a wczoraj szliście w pisowskim marszu z Kaczorem i Dudą?A potem się dziwicie że ludzie mówią że kibice to bojówki Jarosława których najpierw wciągnął do bronienia kościołów a teraz w uczestniczenie w państwowym marszu.

Jak pis przegra w wyborach to pójdziecie w marszu z lewakami pod tęczową flagą albo Tuskiem?

Joachim80
Posty: 19
Rejestracja: 12.11.2021, 09:20

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Joachim80 » 12.11.2021, 13:41

exe pisze:
12.11.2021, 13:28

Daj spokój z tą solidarnościa to jest gów... teraz nauczycieli sprzedali znów
Spokojnie, nie jestem tutaj, zeby kogokolwiek prowokowac, ale pamietaj, ze nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka. To samo dotyczy kibicow, tez sprzedaja sie za $, klubom, policji, itp. Ja tez jak mialem nascie lat, biegalem z szalikiem po osiedlu, jezdzilem na mecze i nadal jezdze i widze roznice pomiedzy tym, co bylo 20 lat temu, a tym co jest teraz, ale nie uogolniam, nie wrzucam Was wazystkich do jednego worka, kiedy slysze, ze jakies grupy przemycaja uchodzcow, albo handluja narkotykami. Tak samo jak w Waszym srodowisku sa charakterni kibice, tak samo w naszym sa zwiazkowcy, ktorzy nie sprzedali naszych zasad.

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: WF. » 12.11.2021, 13:53

Jorguś Kiler pisze:
12.11.2021, 13:36
WF. pisze:
12.11.2021, 13:08
Kibice z całej Polski idą w tym dniu – ponad podziałami klubowymi – zamanifestować swoją dumę wynikającą z tradycji i wydarzeń historycznych, nie pod sztandarem Kaczyńskiego, Bosaka czy jakiegokolwiek innego ch**ja wartego polityka, tylko pod sztandarem Rzeczypospolitej tumanie.
Ty pewnie jesteś tak prawilny, że zakupy robisz tylko w osiedlowym sklepiku, kupując tylko polskie produkty, a nie w niemieckim Kauflandzie czy Lidlu. A na mecze nie chodzisz bo twoja drużyna jest zrzeszona w pedalskim PZPNie.
Ku**a jak można być takim łbem…
Macie jakieś rozdwojenie jaźni na tej Legii.Jakiś czas temu zrobiliście oprawę z przekreślonymi nazwami partii politycznych a wczoraj szliście w pisowskim marszu z Kaczorem i Dudą?A potem się dziwicie że ludzie mówią że kibice to bojówki Jarosława których najpierw wciągnął do bronienia kościołów a teraz w uczestniczenie w państwowym marszu.

Jak pis przegra w wyborach to pójdziecie w marszu z lewakami pod tęczową flagą albo Tuskiem?
Jak na mecz przyjdzie jakaś ku**wa z PO czy PiSu i będzie go oglądać z loży VIP to mamy wszyscy opuścić stadion bo uznasz, że siedzimy na stadionie z politykami?
Od początku „rozwoju” MN jego głównym motorem są kibice i narodowcy. To politycy zaczęli się podpinać pod to wszystko, a nie na odwrót.
Ja nie jestem za PiSem, ale jeśli chodzi o względy - nazwijmy to – ideologiczne to ciężko ich zestawić z Tuskiem czy innymi tęczowymi ufoludkami.
W ch**ju mam, że dwa dni przed 11.11.2021 partia rządząca coś tam sobie ogłosiła i Marsz miał „charakter państwowy”. Ja tam chodzę, żeby razem z kolegami jak co roku dumnie przejść przez miasto i pokazać światu Naszą narodową dumę. I niezmiennie twierdzę, że wszyscy politycy to mniejsi lub więksi złodzieje bo taki jest po prostu system, który ich wchłania.
Kończę tą dyskusję bo mam wrażenie, że po drugiej stronie siedzą jakieś niedowartościowane, skrzywdzone przez życie 19 latki i bez sensu się „produkować”.

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Jorguś Kiler » 12.11.2021, 14:18

No czyli między bajki można włożyć to co pisał tu wasz główny forumowy przedstawiciel Dozo który twierdził że Legia nie pójdzie w państwowym marszu a wybierze się na spontaniczny spacer.
A te względy ideologiczne to robienie laski USA i Izraelowi.Lewaki i Tusk robią laskę UE i Niemcom.Nie widzę większej różnicy pomiędzy nimi.Jedni i drudzy służą wrogom Polski.


https://twitter.com/PrawaStronaa/status ... losci.html

Trafił ktoś może tego śmiecia albo kogokolwiek z antify?

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 12.11.2021, 14:24

Ale kogo obchodzi co ty sobie kmiocie wkładasz między bajki a w co wierzysz. Z tego co piszesz wynika, że ty pojęcia nie masz na czym polega kibicowski świat.

ze stadionu
Posty: 152
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ze stadionu » 12.11.2021, 14:41

Jorguś Kiler pisze:
12.11.2021, 14:18
No czyli między bajki można włożyć to co pisał tu wasz główny forumowy przedstawiciel Dozo który twierdził że Legia nie pójdzie w państwowym marszu a wybierze się na spontaniczny spacer.
A te względy ideologiczne to robienie laski USA i Izraelowi.Lewaki i Tusk robią laskę UE i Niemcom.Nie widzę większej różnicy pomiędzy nimi.Jedni i drudzy służą wrogom Polski.


https://twitter.com/PrawaStronaa/status ... losci.html

Trafił ktoś może tego śmiecia albo kogokolwiek z antify?
Nie słyszałem wczoraj przemawiającego Kaczyńskiego czy Ziobry
Co tydzień bierzemy udział w rozgrywkach PZPN,Ekstraklasy itd chociaż walą w nas na każdym kroku za byle co.

bzyk
Posty: 54
Rejestracja: 25.03.2007, 12:02

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: bzyk » 12.11.2021, 15:13

ku***. Same charakterne prawilniaki widzę. KMTW ! JP100% ! Jak widzę doklejanie jakieś popierdolonej ideologii do wszystkiego to mnie bierze. I najlepsze, że ci przekumaci przekumacze oprócz tego, że siedzą w necie i nie robią nic, to realne życie ich omija. A potem się dziwić, że środowisko jest coraz słabsze. Mi jako typowi z peselem zaczynającym się na 7 pomimo tego, że też wiele rzeczy mi się nie podoba, nie jest problemem pojechać co roku na marsz. I nie dla kogokolwiek. Jadę dla Polski i reszta mnie nie interesuję.
Ja macham szalem za Lechem...

zakopane1
Posty: 80
Rejestracja: 20.08.2021, 09:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: zakopane1 » 12.11.2021, 16:25

Byłem i było wszystko w porządku, nie wiem na co tu niektórzy narzekają, szedłem dla Polski, szedłem z dumą jako Polak, godnie reprezentowałem polskie barwy z patriotycznymi hasłami na ustach. Czego wy oczekujecie więcej od Marszu Niepodległości?

zakopane1
Posty: 80
Rejestracja: 20.08.2021, 09:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: zakopane1 » 12.11.2021, 16:56

ty jesteś tak tępy czy celowo udajesz? Wypomniałem hipokryzję niektórych osób ze środowiska, które wolą ich przemycać niż z nimi walczyć i że jakby mogli tam być to by nie pojechali bo policja ;) Wytykam tylko śmieszność wszystkich napinaczy w czarnych za małych koszuleczkach od geja armaniego, którzy się zachowują gorzej niż baby, bo wszystko przeszkadza. Tu wielki bandyta nie pójdzie, bo psiarnia, tam wielki chuligan nie pójdzie bo pis, tam też wariacik nie poleci bo na 1000 osób jest 5 z lewicy. W sumie to całkiem wygodne co nie? Można poudawać a potem się zasłonić "wartościami". Dobrze, że jeszcze na mecze chodzicie, bo niektórzy piłkarze to też lewary a na vipowskich sektorach to już w ogóle :) No, ale jak w sumie ekipom nie przeszkadza bratać się z ruskami, niemcami i zapraszać do siebie murzynów to na c*** ja się produkuje.

I sie tak nie napinaj

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 12.11.2021, 17:00

Joachim80 pisze:
12.11.2021, 10:02
Dzien dobry. Na poczatku moze sie przedstawie. Od kilkunastu lat jestem zwiazkowcem NSZZ "Solidarnosc" w jednej ze slaskich fabryk z branzy motoryzacyjnej i pamietam jak 10 lat temu, podczas protestu w Stolicy bylismy wspierani przez liczna grupe kibicow, glownie Legii, byl to okres tzw. "Buntu stadionow", ktory mial miejsce przed Euro 2012. Wczoraj tez bylem w Stolicy, jako przedstawiciel Slasko-Dabrowskiej "S" i zaniepokoila mnie jedna rzecz, chodzi o wloskie ugrupowanie "Forza Nuova", ktore w swoim kraju zwalcza zwiazki zawodowe, wiem to od znajomych z jednej z wloskich fabryk. Zaklad, w ktorym pracuje, to globalna korporacja, majaca fabryki w roznych czesciach swiata, dlatego jako zwiazek wymieniamy sie doswiadczeniami ze zwiazkami z innych krajow. Wlosi juz kilka lat temu ostrzegali nas przed "FN", bo widzieli ich flagi na "MN". Dlatego chcialbym sie dowiedziec, skad sie wziela Wasza "przyjazn" z tym ugrupowaniem i jaki jest Wasz stosunek do naszego zwiazku? Chcecie isc ich sladem i zwalczac nasze organizacje w polskich zakladach?
Ja wiem, ze duzo sie mowi, o tym ze "Solidarnosc" sie sprzedala, zatracila swoje idealy, ale ze swojej strony moge zapewnic, ze walczymy o dobro polskich pracownikow, czasami placac za to wysoka cene (wypowiadanie nam umow o prace, mobbing ze strony pracodawcy, itp.) i kiedy widze Was maszerujacych ramie w ramie razem z "FN", to jest to dla nas policzek wymierzony przez Was, bo pamietam czasy, kiedy srodowiska kibicowskie wspieralo nas na protestach, a my wspieralismy Was.
Bardzo prosze o nie hejtowanie mnie za ten post, tylko o rzeczowa dyskusje nt. tej wloskiej organizacji, bo byc moze ja czegos nie wiem, ktos mnie zle poinformowal, albo cos zle zrozumialem. Pozdrawiam.
Nikt ci nie odpowiedział na pytanie o FN to ja odpowiem, kontakty z nimi narodziły się przez ONR dobre 10 lat temu. Oni pojawiali się kilkukrotnie na MN czy rocznicach ONR, w 2016 nawet byli większą grupa na 82 rocznicy w Białymstoku i tak zostało do dzisiaj.. pzdr.
j**** urkaine

podlasiak1977
Posty: 29
Rejestracja: 12.03.2018, 22:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: podlasiak1977 » 12.11.2021, 19:01

Kilka moich spostrzezen na wczorajszy marsz
na plus-frekwencja,atmosfera,male grupki fajnie zarzucajace stare piosenki patriotyczne,mniej achtungow,jakby mniej najebusow,duzo ladnych dziewczyn :)
na minus-uapnstwowienie marszu,podziekowania Bakiewicza dla psow(chyba zapomnial jak bylo jeszcze kilka lat temu),mniej nacjonalistycznych symboli,przemknela mi gdzies na moscie dziewczyna z teczowa torebka.chcialem zapytac czy nie pomylila marszu ale gdzies zniknela w tlumie.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 12.11.2021, 19:23

UrzadSkarbowy pisze:
12.11.2021, 09:56
jak się czujecie z tym że to nie był marsz Narodowców tylko pedała Kaczyńskiego? Dziwne, ten kutas przejął marsz i nagle spokój...i jak wczorajszy uczestnicy czuli się że nie idą pod sztandarem MN a pod Pisem?
Mądrego to i dobrze posłuchać... Pozdrowienia dla jednego z nielicznych tutaj myślących i widzących kolego "Urząd Skarbowy". Jak oni się mają czuć skoro zdecydowana większość tych groźnych chuliganów którzy szli w mn na przekór lewakom, antifom i innym brudom teraz dostali ochronę rządowa i walą konia z podniecenia, pójdą teraz w nagrodę na wybory i zagłosują na "mimo wszystko pis". To są impotenci umysłowi których można kupić za pincet plus bo przecież idą walczyć z antifą w tym jedynym dniu walki a nawet ameby nie widzą że ida ramię w ramię z ziobrem, jakim, bączkiewiczem i zapewne innymi lewakami i różnej maści zdrajcami narodu polskiego a nie widzą że pejsy im zgarniają kraj i wykorzystują ich jako pożytecznych idiotów organizując im ten teatrzyk bo przeciez honor i duma chuligana to najważniejsze a mózg może pozostać w kieszeni. Pomijam już to ze ten 11 LISTOPADA TO NIE JEST ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!!! Załóżcie jeszcze maski na ryj z logo MN ameby.

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: minona » 12.11.2021, 19:55

Obrazek

Tel
Posty: 525
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Tel » 12.11.2021, 20:13

Z czystej ciekawości. Po co młoda Legia na moscie podbijała do Żydów z Cracovii?
Obrazek

LPJ
Posty: 118
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: LPJ » 12.11.2021, 21:01

Tel pisze:
12.11.2021, 20:13
Z czystej ciekawości. Po co młoda Legia na moscie podbijała do Żydów z Cracovii?
pewnie zapytać czy nie ma z nimi Polonii W., ale zapomnieli że tamci już z rtsem latają.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 12.11.2021, 21:58

WojciechAnonim pisze:
12.11.2021, 20:54
kojotsonqwe pisze:
12.11.2021, 20:18
WojciechAnonim pisze:
12.11.2021, 06:59
Ale grozna jestes ty toerancyjna pedalico...
Ty piszesz do mnie "tolerancyjna"? To nie ja ku*** zrobiłem marsz multi kulti...XD. Jebłeś już fotke z czarnym, żeby tylko lewaki ci nie pocisli, że jestes rasista? Oni nawet z was beke cisną, ten marsz bardziej jest multi kulti niż marsze antify/lewaków, bo tam nigdy nie spotkałem kolorowych. Gardzę tym gówno patriotyzmem.
szwadron97 pisze:
12.11.2021, 08:08
Mogles isc wczoraj i to powiedziec a nie tu piszesz :-)
I co by się stało? Jak gość z niemieckiej antify z grupy "Hammerbande" łaził sobie na tym marszu sam i c**** kto mu zrobił XD.
Daj na priv numer telefonu.Zadzownie i się umówimy bez intermetow
Gość kończy zdanie gimbusiarskim "XD" To znak że ma maksymalnie lat 15.. Szkoda klawiatury na takich szczochów.
j**** urkaine

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 12.11.2021, 23:49

po żalach lewackich pokrak pokroju nierządnicy mundurowej, czy tam wackawwicie jednoznacznie można stwierdzić, że wczorajszy marsz się udał.
Do następnego ;)

GramProjekty
Posty: 15
Rejestracja: 22.08.2013, 12:56

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: GramProjekty » 13.11.2021, 00:51

Tel pisze:
12.11.2021, 20:13
Z czystej ciekawości. Po co młoda Legia na moscie podbijała do Żydów z Cracovii?
Może, żeby sprawdzić czy to nie antifa? Kto normalny przyjeżdża na MN w ciuchach z podobizna garbatych nosów w jarmułkach?
www.facebook.com/GramProjektyGraficzne
jc PW

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: troll internetowy » 13.11.2021, 05:14

Joachim80 pisze:
12.11.2021, 10:02
Wlosi juz kilka lat temu ostrzegali nas przed "FN", bo widzieli ich flagi na "MN". Dlatego chcialbym sie dowiedziec, skad sie wziela Wasza "przyjazn" z tym ugrupowaniem i jaki jest Wasz stosunek do naszego zwiazku? Chcecie isc ich sladem i zwalczac nasze organizacje w polskich zakladach?
Ja wiem, ze duzo sie mowi, o tym ze "Solidarnosc" sie sprzedala, zatracila swoje idealy, ale ze swojej strony moge zapewnic, ze walczymy o dobro polskich pracownikow, czasami placac za to wysoka cene (wypowiadanie nam umow o prace, mobbing ze strony pracodawcy, itp.) i kiedy widze Was maszerujacych ramie w ramie razem z "FN", to jest to dla nas policzek wymierzony przez Was, bo pamietam czasy, kiedy srodowiska kibicowskie wspieralo nas na protestach, a my wspieralismy Was.
Bardzo prosze o nie hejtowanie mnie za ten post, tylko o rzeczowa dyskusje nt. tej wloskiej organizacji, bo byc moze ja czegos nie wiem, ktos mnie zle poinformowal, albo cos zle zrozumialem. Pozdrawiam.
Nasz stosunek (kibiców) zależy od postępowania "S". Jeśli wciąż jesteście przeciw wszelakim czerwonym, czy przeciw panoszącemu się neomarksizmowi, i walczycie o prawa pracujących Polaków (w sensie naprawdę trzymacie rękę na pulsie, a nie układacie się z zarządami), to ja nie mam powodu występować przeciwko "S". A co do stosunku FN do włoskich ZZ... Wiiększość z tych związków to organizacje silnie komunizujące, trzymające z komuchami lub socjalistami (jak np. CGIL, czy UIL), innymi słowy środowiska de facto lewackie. W tym kontekście nawet rozumiem stosunek ludzi z FN do tych ZZ. Myślę, że Twoje i Twoich kolegów obawy są nieco na wyrost, więc spokojnie. Proponuję podejście z dystansem. ;)
Joachim80 pisze:
12.11.2021, 13:23
Chetnie napisze krotka relacje z naszego wczorajszego wyjazdu do stolicy i wrzuce kilka zdjec, ale napiszcie mi prosze jak sie umieszcza zdjecia na forum, albo pokierujcie mnie gdzie jest instrukcja jak je tu umieszczac, bo za cholere nie moge tego znalezc.
Wchodzisz na jakąkolwiek stronę do wstawiania (uploadowania) zdjęć (np. imgur lub #), tam wrzucasz fotę i kopiujesz link do pamięci podręcznej. Następnie wklejasz go tutaj pomiędzy znaki

Kod: Zaznacz cały

[img]twój link do zdjęcia[/img]
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, hanysek6448, Kijekprawdy, kuntakinte1, misiekacab, Wnuk Edwarda i 197 gości