www.warhouse.pl

11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 28.10.2021, 09:37

kivloff pisze:
28.10.2021, 08:41
VicekVicia pisze:
28.10.2021, 06:51
kivloff pisze:
28.10.2021, 00:03
Ale co miałoby zmienić niepójście na ten marsz z punktu widzenia takiego uświadomionego człowieka jak Ty?
To ze odciął byś ich wtedy od decyzyjności i sterowania wielką masą ludzi niby antysystemowych ale tańczących póki co jak zagrają. Pokazać im środkowy palec. Kibice dawniej byli antysystemowi i o układach nie było mowy z władzą. Teraz większość ładnie wygłaskana. Chyba zapomnieliście ze marsz wyszedł od ludzi a skończył jak zawsze, w biurze, procedurowany. Wystarczy zorganizować coś innego byle by bez nich ale wiem wiem, lepiej szydzić że ktoś wielce uświadomiony. Po drugie to nie ta data, nie ta trasa itp. Dla mnie bakiewicz i inni sprzedawczyki= LGBT i cisnę z nimi tak samo. Wyrazacie chociaż okrzykami niezadowolenie że k**** idą z Wami? Czy potulnie z polityczną poprawnością?
Idąc w MN w ogóle nie czułem kiedykolwiek, żebym oddawał decyzyjność czy sterowność komukolwiek. Najbliżej było, jak na finiszu ogłosili powstanie Ruchu Narodowego, ale nadal decyzyjność była w momencie wyborów, a nie w momencie "wiecu założycielskiego". I tak samo będzie nawet jak Bąkiewicz na koniec ogłosi że wstępuje do PiSu.

Nie, Marsz nie "wyszedł od ludzi". Od samego początku ktoś go organizował. Jak komuś się wydaje, że cokolwiek w przestrzeni publicznej, co jest jakimś uporządkowanym przedsięwzięciem dzieje się zupełnie "spontanicznie" (w pełnym znaczeniu tego słowa), to nie wie o czym mówi.

Ja nie muszę szydzić. Fakty są takie, że nie zorganizowano nic innego. Ani w tej, ani w innej dacie czy trasie. Wystarczy zorganizować, ale wiem wiem, lepiej pierdolić jakieś kocopoły, że Bąkiewicz=LGBT i jest politycznie poprawny.

Jak trolling to marny. A jak się uderzyłeś w głowę, to udaj się do specjalisty.

Szkoda kopać się z koniem, obyś żył w swojej bajce do końca swoich dni bo zapewne gdy zaczniesz rozumieć będzie za późno dla Ciebie. I tak wylądujemy w tym samym bagnie tylko ja jestem gotowy na śmierdzącą kąpiel, Ty będziesz śpiewał "siaba da, siaba da - mydełko Fa" wśród "pachnącej" piany. Tak czy siak pozdrawiam.



kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 28.10.2021, 10:30

VicekVicia pisze:
28.10.2021, 09:37
Szkoda kopać się z koniem, obyś żył w swojej bajce do końca swoich dni bo zapewne gdy zaczniesz rozumieć będzie za późno dla Ciebie. I tak wylądujemy w tym samym bagnie tylko ja jestem gotowy na śmierdzącą kąpiel, Ty będziesz śpiewał "siaba da, siaba da - mydełko Fa" wśród "pachnącej" piany. Tak czy siak pozdrawiam.
Jesteś gotowy na śmierdzącą kąpiel bo krzyczysz na forum dla niekumatych "nie idźcie na marsz", a ja nie jestem, bo piszę że p********* nielogiczne głupoty? Dobre.
2DZ pisze:
28.10.2021, 09:50
Nie przesadzajmy. Pamiętam, jak startowaliśmy w trzystu SKINów z pl. Zamkowego i (L)egionistów w ogóle nie interesowało, czy jakiś późniejszy tancesz z tvn-u gdzieś zgłosił NASZ marsz, czy nie. Najważniejszym było, aby ... nie dać się zamknąć za milicyjnym kordonem i drugim - 'wsioPolskich społeczniaków', którzy okazywali się za słabi, gdy na ich szefów polowała na codzień antifa.
Sytuacja, w której coraz to nowi karierowicze próbują zawłaszczyć, powtórzę, NASZ marsz, mnie bardziej bawi niż irytuje, a termin spotkania w ustawowym dniu wolnym jest dużo lepszy niż inna data, z ustaleniem ktorej (na cykliczną akcję) byłby taki kłopot jak z porozumieniem się na teoretycznie kibicowskim forum. ;)
Dlatego napisałem o "uporządkowanym przedsięwzięciu". Marsz 300 osób może być okazają do ponapierdalania się z lewactwem, ale prawda jest taka, że nikogo nie obejdzie i na pewno na nic nie wpłynie. Zresztą, dzięki dzisiejszej technologii, nie wiem czy dziś byście w trzystu SKINów opuścili pl. Zamkowy, nie mówiąc o znalezieniu brudasów. Zresztą przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tę sytuację odtworzyć, równolegle do MN. Po prostu co by nie sądzić o Bosaku, to on jest bliżej miejsca, w którym można cokolwiek w Polsce zmienić, ma możliwość kierowania słów do szerokiego grona przez radio i TV, itd itp, a nie żaden z tych 300, którzy wtedy na pl. Zamkowym byli. Zasadniczo na końcu chodzi o to, żeby coś zmienić, a nie żeby się szczycić, że się nigdy w TVN nie zatańczyło czy że się pierdoli zgłaszanie swojego marszu. To znaczy, może jeszcze chodzić o to, żeby połamać mordy paru skłotersom. Ale to tak naprawdę niewiele zmienia, a zużywa energię.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 28.10.2021, 11:18

kivloff pisze:
28.10.2021, 10:30
VicekVicia pisze:
28.10.2021, 09:37
Szkoda kopać się z koniem, obyś żył w swojej bajce do końca swoich dni bo zapewne gdy zaczniesz rozumieć będzie za późno dla Ciebie. I tak wylądujemy w tym samym bagnie tylko ja jestem gotowy na śmierdzącą kąpiel, Ty będziesz śpiewał "siaba da, siaba da - mydełko Fa" wśród "pachnącej" piany. Tak czy siak pozdrawiam.
Jesteś gotowy na śmierdzącą kąpiel bo krzyczysz na forum dla niekumatych "nie idźcie na marsz", a ja nie jestem, bo piszę że p********* nielogiczne głupoty? Dobre.
2DZ pisze:
28.10.2021, 09:50
Nie przesadzajmy. Pamiętam, jak startowaliśmy w trzystu SKINów z pl. Zamkowego i (L)egionistów w ogóle nie interesowało, czy jakiś późniejszy tancesz z tvn-u gdzieś zgłosił NASZ marsz, czy nie. Najważniejszym było, aby ... nie dać się zamknąć za milicyjnym kordonem i drugim - 'wsioPolskich społeczniaków', którzy okazywali się za słabi, gdy na ich szefów polowała na codzień antifa.
Sytuacja, w której coraz to nowi karierowicze próbują zawłaszczyć, powtórzę, NASZ marsz, mnie bardziej bawi niż irytuje, a termin spotkania w ustawowym dniu wolnym jest dużo lepszy niż inna data, z ustaleniem ktorej (na cykliczną akcję) byłby taki kłopot jak z porozumieniem się na teoretycznie kibicowskim forum. ;)
Dlatego napisałem o "uporządkowanym przedsięwzięciu". Marsz 300 osób może być okazają do ponapierdalania się z lewactwem, ale prawda jest taka, że nikogo nie obejdzie i na pewno na nic nie wpłynie. Zresztą, dzięki dzisiejszej technologii, nie wiem czy dziś byście w trzystu SKINów opuścili pl. Zamkowy, nie mówiąc o znalezieniu brudasów. Zresztą przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tę sytuację odtworzyć, równolegle do MN. Po prostu co by nie sądzić o Bosaku, to on jest bliżej miejsca, w którym można cokolwiek w Polsce zmienić, ma możliwość kierowania słów do szerokiego grona przez radio i TV, itd itp, a nie żaden z tych 300, którzy wtedy na pl. Zamkowym byli. Zasadniczo na końcu chodzi o to, żeby coś zmienić, a nie żeby się szczycić, że się nigdy w TVN nie zatańczyło czy że się pierdoli zgłaszanie swojego marszu. To znaczy, może jeszcze chodzić o to, żeby połamać mordy paru skłotersom. Ale to tak naprawdę niewiele zmienia, a zużywa energię.


Bosak jest bliżej żeby cokolwiek zmienić? Bosak który w końcu doczekał się upragnionego zaproszenia do miejsca knurów przy korycie ekonomicznego forum w Karpaczu tego roku? Bosak - narodowiec głosujący w/g linii zachodnich koncernów za oddaniem naszych złóż? Bosak vel Jajko? Itd, itd. Dobre, dobre. To jest dopiero odpał. Dzieci we mgle. Śpij i śnij... I mówię to ja - szur i foliarz, ech.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 listopada br. - Marsz Niepodległości 2021

Post autor: kivloff » 28.10.2021, 12:13

2DZ pisze:
28.10.2021, 11:45
Ja wychodzę z założenia, że gdyby tych około trzystu kiedyś nie przyszło, to nie byłoby w przyszłości np. 300 ... tysięcy, ponieważ naście lat temu lew(A)ctwo bezczelnie wyłaziło nam naprzeciw, a w zeszłym roku nie pokazało się w W-wie chyba nigdzie. I mam jeszcze zagwozdkę, do której organizacji (z ... reklamowanych przez ciebie wcześniej ;) należysz, do ... wszystkich, formalisto? :)
Może i by bez tych 300 nie przyszło te 100/300 tys. Tylko co z tego, skoro te 100 tys. ma inne poglądy, a tych 300 zostaje tam gdzie są, ich postulaty takoż. A w zeszłym roku, w trakcie proaborcyjnego mobilizacyjnego piątku, lewactwo raczej pokazało że szkolenia fundowane przez Czajkowskiego dają więcej niż "spontaniczne" pospolite ruszenie, połączone z planem napisanym dla zgranej grupy komandosów, który zresztą po kilkudziesięciu minutach wypłynął na kanałach komunikacji lewactwa. Ale widzę, że zamiast mieć zagwozdkę w tej materii, tj. jak nasza strona powinna się odnaleźć w dzisiejszych czasach, czasach szkoleń antify z walk ulicznych za publiczne pieniądze, wolisz dalej zostać przy pięknych ludowo-skinowskich epopejach, zapewne wizji wyjścia z antifą banda na bandę (gdzie ich byśmy niechybnie rozjechali, tylko że nigdy do tego nie dojdzie), tudzież wmawianiu myślącym inaczej interesowności i przynależności do jakichś organizacji. Może by się tak nastawić na osiąganie celów, a nie piękne historie do opowiadania latami przy browarku.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 28.10.2021, 13:50

1. Nie nazywałem prześmiewczo komandosami Was. Charakteryzowałem plan, który w zeszłym roku przyjęto, jak się mieliśmy bawić na mieście z lewarami na trasie przemarszu. Plan zupełnie niedostosowany do tego, że najpierw zwołano ludzi, którzy w dużej mierze nie znają topografii i niewiele im mówi np komunikat, że grupa A widziana pod subwayem na Nowym Świecie. Ale może Ciebie tam nie było, to nie wiesz o czym piszę. Na co zresztą wskazywałby ten wtręt o legitymowaniu i wyjaśnianiu.
2. Nie zwykłem pisać oczywistości, ani egzaltować się czy Skini to LUDZIE, ludzie, czy osoby. Ani się nie utożsamiam z takimi poglądami, ani tym bardziej z jakąś e-grypserą na forum dla niekumatych. Chcesz to sobie poprawiaj. Nie chcesz - nie odpisuj. Dla mnie dziecinada, przerost formy nad treścią.
3. Reprezentuję wyłącznie Legię, jeden z FC. Natomiast nie wydaje mi się, żebym się musiał tłumaczyć z powodu, że Ty masz jakąś zagwozdkę - tzn. wymyśliłeś sobie, że po tym co pisałem, muszę należeć do jakiejś organizacji. Po prostu wystarczy co nieco wiedzieć o historii ruchów politycznych, poobserwować dzisiejszy świat, żeby widzieć co osiąga jakikolwiek efekt, a co żadnego efektu nie osiąga. To nie jest kwestia idealizmu czy jego braku, tylko trzeźwego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. Tak samo w skali taktycznej (czyli jak organizować (organizować jest tu kluczowe) napierdalanie lewaków), jak i strategicznej (czyli jakimi środkami powoli dochodzi się do realnego wpływu na rzeczywistość). Otóż na pewno nie stając w 3*0*0*-T*U L*U*D*Z*I bez sensownego planu na Pl. Zamkowym w 2021 roku.

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 29.10.2021, 00:01

Dziwnym trafem rozpoczął się remont Ronda Dmowskiego, z którego ma ruszyć MN. Przypadek? Nie sądzę...
Widzę, że Rafał uczy się od Hanki ;)

[link]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 29.10.2021, 14:20

KumatyParadygmaty pisze:
27.10.2021, 11:46
W ubiegłym tygodniu media informowały o zgłoszeniu przez osobę prywatną innego zgromadzenia na trasie i w terminie, gdy w Warszawie cyklicznie odbywał się Marsz Niepodległości – w przypadku braku uznania Marszu za imprezę cykliczną zgłoszone wcześniej wydarzenie miałoby nad nim pierwszeństwo. Według medialnych relacji patriotyczne wydarzenie próbował zablokować Ogólnopolski Strajk Kobiet.
KumatyParadygmaty pisze:
27.10.2021, 16:59
Bydło to dopiero będzie jak baby z lewakami zablokują ten Marsz na co wszystko wskazuje, że tak będzie...

Dzisiejszy wyrok sądu daje im pierwszeństwo zgromadzenia przed Marszem Niepodległości i nie sądzę żeby odwołanie w wyższej instancji coś zmieniło w tej kwestii, raczej wyrok zostanie podtrzymany. Więc albo Marsz zmieni trasę albo dojdzie do starcia :D
To co napisałem w środę jednak się sprawdziło... Teraz zobaczymy kto odpuści, bo organizatorzy MN zapowiadają, że tak pójdą starą trasą, a głupie baby z lewakami zwołują się na godz. 12:00, a teraz prawnie mają pierwszeństwo na tej trasie i legalne zgromadzenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Obrazek

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: PW2014 » 29.10.2021, 22:47

Jedna i druga strona ma racje. W którymś momencie były próby przejęcia Marszu, ale patrząc na wydarzenia z zeszłego roku to można mieć do tego wątpliwość. Trzeba obserwować, analizować. ``

Przyjechać do Warszawy trzeba z kilku powodów.
1. antifa przebrana za jakieś homokomando. Co to w ogóle ma być ? Szykuje się klimat jak w 2011 gdzie kolorowa próbowała Nas zatrzymać przy pomocy bojówek z Niemiec.
2. Przyjechać warto, żeby się nawet przejść między swoimi braćmi i siostrami z Polski, a nie dla organizatorów.
3. To będzie marsz kikolski. Trzeba pokazać siłę, że się liczymy, a nie głowa w piasek bo ktoś się sprzedał systemowi. Oni maja się Nas bać, a nie odwrotnie.
4. Na Marszu będziecie mieć okazję pokazać/wykrzyczeć organizatorom co myślicie o ich kontaktach z systemem.

Głowa do góry. CWP !

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: krzycho_ASR » 30.10.2021, 13:10

Będzie Czarny Blok? Ciekawe też czy chłopaki się jakoś wykręcili od wyroków, bo pamiętam że prokurator na nich siadł po którymś tam z Marszów kilka lat temu.

le_suiveur
Posty: 417
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: le_suiveur » 30.10.2021, 18:53

Sąd zdecydował, że na trasie Marszu Niepodległości odbędzie się manifestacja feministek

Sąd polecił przywrócić grupie 14 Kobiet z Mostu zgodę na zgromadzenie 11 listopada pomiędzy rondem Dmowskiego a Błoniami Stadionu Narodowego – przekazała rzeczniczka stołecznego ratusza Monika Beuth-Lutyk. Dodała, że jest to skutkiem prawomocnego uchylenia zgody na organizację zgromadzenia cyklicznego Marsz Niepodległości.

– Przy zgromadzeniach w trybie zwykłym obowiązuje zasada pierwszeństwa. Osoba prywatna, później przyznała się do tego grupa 14 Kobiet z Mostu, zarejestrowała wniosek już kilka tygodni temu. W momencie, kiedy wojewoda mazowiecki uznał Marsz Niepodległości jako wydarzenie cykliczne, to ratusz musiał cofnąć zgodę na to zgromadzenie. Takie cykliczne zgromadzenia mają pierwszeństwo – przekazała rzecznik stołecznego ratusza Monika Beuth-Lutyk. – Zgłaszające poszły z tym do sądu – zaznaczyła.

W środę Sąd Okręgowy uchylił decyzję wojewody mazowieckiego o rejestracji cyklicznego wydarzenia Marsz Niepodległości. Sąd uwzględnił odwołanie warszawskiego ratusza w tej sprawie.

– Tego samego dnia, na innym posiedzeniu Sąd Okręgowy polecił miastu przywrócenie anulowanego zgromadzenia, ponieważ w tym czasie i miejscu nie ma zgłoszonego wydarzenia cyklicznego, które miałoby pierwszeństwo – wyjaśniła rzecznik. Dodała też, że w międzyczasie dużo podmiotów zgłaszało na 11 listopada zgromadzenia w różnych miejscach i godzinach.

– Mamy jeszcze czas na rejestrację tych zgromadzeń. Ustawa mówi, że na 96 godzin przed datą takiego zgromadzenia musimy wydać decyzję, czy je rejestrujemy, czy też nie. Czas jest potrzebny, bo od decyzji przysługuje odwołanie do sądu – powiedziała Monika Beuth-Lutyk. – Analizujemy różne scenariusze i w ustawowym terminie będzie decyzja w tej sprawie – dodała.

Szef stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował, że mimo decyzji dwóch sądów, przemarsz 11 listopada odbędzie się planową trasą. – Zapraszamy na rondo Romana Dmowskiego. Będziemy szli na błonia Stadionu Narodowego; mamy zarejestrowane inne zgromadzenie. Bezpośrednio po wyroku sądu okręgowego wysłałem zgłoszenie zgromadzenia – powiedział Bąkiewicz.


Balicki
Posty: 5
Rejestracja: 30.10.2021, 19:34

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Balicki » 30.10.2021, 19:52

Na prawdę, wchodzę tutaj tylko dla beki żeby się pośmiać z postów debili. Ale to co w tym wątku się odwala przechodzi ludzkie pojęcie. Debilna dyskusja z pustostanem intelektualnym. Jednym z największych zagrożeń XXI wieku nie jest żadna lewica a galopujący debilizm pseudo patriotów/nacjonalistów wyznających swój rozum jako boga i teorie spiskowe. Już samo stwierdzenie że ktoś się nazywa antysystemowcem wyklucza go z poważnej dyskusji o polityce. Można zarzucić nacjonalistom że podali rękę kapitalistom, i jest to ich obecnie jedyny grzech. Ktoś kto się interesuję działaniami MW zauważył bardzo duży progres intelektualny tej ekipy. Każda metoda by podnieść w Polsce a tym bardziej Europie z kolan politykę narodową jest dobra wręcz obowiązkiem każdej istoty mieniącej się Europejczykiem. Europejska prawica przegrała wszystko na każdym polu, w Polsce dogorywa. Takie kretyńskie sianie defetyzmu na pewno nikomu nie pomoże. Tym bardziej w tak trudnej chwili dla Polski każdy, ale to każdy bez względu na sympatie polityczne powinien iść na ten marsz. koniec kropka. Jeżeli jakieś "poważne ekipy" sobie odpuściły znakiem tego są c*** warte, ale ciekawe o jakich mowa. Śmiesznym "Szturmie" z autystykami w redakcji? Banda błaznów/komunistów podszywających się pod nacjonalizm.

zamek
Posty: 33
Rejestracja: 21.10.2021, 21:20

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: zamek » 30.10.2021, 23:02

jakie to sa powazne ekipy?

eleon
Posty: 94
Rejestracja: 03.03.2014, 16:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: eleon » 31.10.2021, 13:36

Gościu weź się ogarnij, co ma temat szczepienia do udziału w marszu? :D
"jesteśmy elitą nie tłumem..."

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: PW2014 » 31.10.2021, 17:30

Zapomnieliście jak w 2011 Tusk pozwolił na sprowadzenie do Polski niemieckich bojówek ? Biegli po ulicach Warszawy i bili przypadkowe osoby. Trzaskowski to ten sam pomiot. Nikt nie pozwoli na to, żeby jakieś homokomando/antifa biegało po ulicach.

Następna sprawa dużo jest prowokatorów, którzy chcą rozbić struktury od środka albo zniechęcić do udziału w Marszu. Co raz więcej jest osób co widzi, że te całe lpg to patologia bez wartości, zasad i odcina się od tego. Jak zobaczą, że maja inną alternatywę to pójdą z Nami.

Strajk kobiet nie wypalił. Wiadomo kto to przejął i ludzie postronni zobaczyli patologie w akcji. Dzieci z tablicami z wulgarnymi tekstami, niszczenie Świątyń. Dużo osób odcięło się od tego. My musimy pokazać silę i charakter. Jesteśmy Polakami, a nie marionetkami.

Widzimy się w Warszawie. CWP !

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 01.11.2021, 11:27

El Pablo em pisze:
31.10.2021, 12:30
Jak komuś nie przeszkadza iść w marszu w którym pewnie przeważająca część osób będzie zaszczepiona to wasza sprawa. Moje zdanie jest takie że jak ktoś się zaszczepił to tak jakby rozjebal sie na psach, bo skoro daliscie sie złamać żeby móc ,,normalnie'' funkcjonować to czym to się różni od motywacji Baxtera czy innych konfidentów.
No i jeszcze to hasło marszu jest hitem. Sprzedany marsz pierdoli coś o niepodległości nie na sprzedaż
Co do ekip które odpuściły marsz to wystarczy sobie porównać ostatnie lata do 2011-2014, do tego 11 listopada są rozgrywane mecze w niższych ligach i regionalnych pucharach wiec wątpie czy komuś bedzie sie chciało jechać do stolicy

Dobrze że chociaż kilka osób tutaj to rozumie... "Divide et impera" wiecznie żywe. Ale ludzie dalej twierdzą i powielają jakże modne pojęcie: teorie spiskowe. Dalej myślą że podscycanie nienawiści między Polakami w postaci antify, lgbtow, strajku kobiet, aborcji, nachodźców, po-pisu oraz wiele innych tematów szczególnie w czasach srandemii to coś naturalnego. Dla mnie w czasach srandemii powinno się odbyć pojednanie wszystkich kibiców w Polsce i zapobieganie temu marnemu spektaklowi jakim jest srandemia. Ale maseczki z emblematami muszą się przecież sprzedawać. Nikt prawie z tej subkultury nie widzi jak społeczeństwo jest rozgrywane i biorą udział w różnych spędach, meczach i demonstracjach oczywiście grzecznie i kulturalnie w maseczkach, ze szczepionką dumnie w ramieniu a za niedługo pewnie z chipem w dupsku ale dla nich to oczywiście teorie spiskowe bo przecież panuje śmiertelny wirus a ludzie padają na ulicach jak muchy. Rejwach na dole a sielanka i wały na górze. Można rządzić. Społeczeństwo nie znające swojej własnej prawdziwej historii jest skazane na jej powtórne przeżywanie - ktoś to kiedyś mądry powiedział. A ludzie widzący więcej pewnie zostaną uznani za prowokatorów od "najgorszego na świecie wszędobylskiego Putina" pragnącego tylko naszej krwi. Przedstawienie trwa w najlepsze nawet wśród "pseudo antysystemowych chuliganów" a władcy kukiełek biją owacje na stojąco. Tresura level - hard.

Balicki
Posty: 5
Rejestracja: 30.10.2021, 19:34

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Balicki » 01.11.2021, 12:15

Właśnie przez takich jebanych szurów w Polsce prawica spadła na same dno. Ludzie którzy wierzą w każdą bzdurę w internecie którą podsunie im jakiś imbecyl. byle by tylko kontestowała rzeczywistość. Na prawdę w naszym kraju prawica zawsze była reprezentowana przez ludzi nauki. W dzisiejszych czasach szarlatanów, dorobkiewiczy z konfy(ludzie od korwina) i zwyczajny motłoch bez wartości. Dalej zapierdalajcie w patriotycznych bluzach. Na frajerach zawsze warto zarobić. Polecam zamiast wydawać pieniądze na ciuchy kupić kilka książek i zapoznać się z podstawami polskiego patriotyzmu XXwieku który powstawał w kazamatach cytadeli warszawskiej. Prawica zawsze była systemowa i kierowała naród w kierunku państwa totalnego. Ktoś to tego nie rozumie jest zwykłym komunistą, antysystemowcem lewakiem. Tylko zdjednoczony naród w oparciu o wspólne cele i wartości jest wstanie przeciwstawić się gigantycznym korporacją.

Carcassonne
Posty: 135
Rejestracja: 01.04.2016, 20:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Carcassonne » 01.11.2021, 12:32

Balicki pisze:
01.11.2021, 12:15
Właśnie przez takich jebanych szurów w Polsce prawica spadła na same dno. Ludzie którzy wierzą w każdą bzdurę w internecie którą podsunie im jakiś imbecyl. byle by tylko kontestowała rzeczywistość. Na prawdę w naszym kraju prawica zawsze była reprezentowana przez ludzi nauki. W dzisiejszych czasach szarlatanów, dorobkiewiczy z konfy(ludzie od korwina) i zwyczajny motłoch bez wartości. Dalej zapierdalajcie w patriotycznych bluzach. Na frajerach zawsze warto zarobić. Polecam zamiast wydawać pieniądze na ciuchy kupić kilka książek i zapoznać się z podstawami polskiego patriotyzmu XXwieku który powstawał w kazamatach cytadeli warszawskiej. Prawica zawsze była systemowa i kierowała naród w kierunku państwa totalnego. Ktoś to tego nie rozumie jest zwykłym komunistą, antysystemowcem lewakiem. Tylko zdjednoczony naród w oparciu o wspólne cele i wartości jest wstanie przeciwstawić się gigantycznym korporacją.
Chciałbyś, ale pocałuj się w dupe.
Zbyt dużo ludzi rozumie, że bierne siedzenie w domu to najgorsze co można robić.
Miasto moje a w nim..

Balicki
Posty: 5
Rejestracja: 30.10.2021, 19:34

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Balicki » 01.11.2021, 12:48

[/quote]
Chciałbyś, ale pocałuj się w dupe.
Zbyt dużo ludzi rozumie, że bierne siedzenie w domu to najgorsze co można robić.
[/quote]

hahahah gdzie ja napisałem że trzeba siedzieć w domu? Idę na marsz jak co roku. Ale niestety taki jest obraz i kondycja polskich prawicowców (choć raczej powinienem użyć nazwy antysystemowców bo z prawicą nie mają nic wspolnego.) Tylko ciekawe co masz na myśli pisząc wychodzenie z domu? Chodzenie na protesty jakiegoś klakiera Tanajno? Podążanie za szarlatanem Braunem? Wieczne kontestowanie rzeczywistości i odwracanie głowy od realnych problemów oraz zjazd intelektualny "antysystemowców". Zobacz jak rozwinęła się lewica na przestrzeni tych lat. A w Polsce ludzie dalej myślą że jak nie założą maseczki to walczą z komuną. Dalej szukajcie swoich wrogów w kosmosie i wirusach, czipach etc. Śmiechu warte. A najbardziej dobijają mnie błazny rzucające oszczerstwa w kierunku Kościoła katolickiego i tłumaczące że oni nie są przeciwko kobietom tylko bronią budynków. Katolicyzm = Prawica= Naród. Nie ma i nie było innej Polski jak katolickiej. Śmierć antyszczepionkowcom, LGBT, BLM itp jeden i ten sam poziom głupoty.

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kapitan_swir_planeta » 01.11.2021, 13:27

Pogoń wybiera się na marsz? Na młyn latają murzyni, zaprosili do siebie czarnego lewaka z Feyenoordu, można się spodziewać ogłoszenia po lewej stronie lub oficjalnej apolitycznosci?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kat. » 01.11.2021, 13:42

Balicki pisze:
01.11.2021, 12:48
Nie ma i nie było innej Polski jak katolickiej. Śmierć antyszczepionkowcom
jebiga, jak mawiają Jugosłowianie.
zawsze przed 11.11 jest tu wysyp trolli i prowokatorów, ale dawniej zachowywali jakieś pozory w swoim bełkocie.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 01.11.2021, 14:09

Balicki pisze:
01.11.2021, 12:48
Chciałbyś, ale pocałuj się w dupe.
Zbyt dużo ludzi rozumie, że bierne siedzenie w domu to najgorsze co można robić.
[/quote]

hahahah gdzie ja napisałem że trzeba siedzieć w domu? Idę na marsz jak co roku. Ale niestety taki jest obraz i kondycja polskich prawicowców (choć raczej powinienem użyć nazwy antysystemowców bo z prawicą nie mają nic wspolnego.) Tylko ciekawe co masz na myśli pisząc wychodzenie z domu? Chodzenie na protesty jakiegoś klakiera Tanajno? Podążanie za szarlatanem Braunem? Wieczne kontestowanie rzeczywistości i odwracanie głowy od realnych problemów oraz zjazd intelektualny "antysystemowców". Zobacz jak rozwinęła się lewica na przestrzeni tych lat. A w Polsce ludzie dalej myślą że jak nie założą maseczki to walczą z komuną. Dalej szukajcie swoich wrogów w kosmosie i wirusach, czipach etc. Śmiechu warte. A najbardziej dobijają mnie błazny rzucające oszczerstwa w kierunku Kościoła katolickiego i tłumaczące że oni nie są przeciwko kobietom tylko bronią budynków. Katolicyzm = Prawica= Naród. Nie ma i nie było innej Polski jak katolickiej. Śmierć antyszczepionkowcom, LGBT, BLM itp jeden i ten sam poziom głupoty.
[/quote]

Ty to dopiero jesteś nowoczesny kretyn! Wierzysz ludziom nauki nie biorąc pod uwagę tego że skoro ksiądz, polityk, policjant czy sędzia bądź najbliższy przyjaciel może się okazać chciwym ścierwem to dlaczego nie naukowiec bądź lekarz? Chciwość to jedna z największych wad człowieka od zaranie dziejów więc za wielkie "piniundze" będą nieskazitelni naukowcy robić ci pranie mózgu bo przeciez obcy zadbają o ciebie i rodzinę lepiej niz ty sam, oczywiście dla twojego dobra naiwniaku. Skoro wyśmiewasz ludzi krytykujących srandemię i bijesz jej brawa to nie ma dla ciebie już ratunku, dlatego ci polecam załóż nocnik na głowę - ochroni cie przed morderczym wirusem, zapierdol eksperymentalny zastrzyk nawet w swój odbyt - masz już podwójną ochronę i nawet śmierć cie nie dopadnie a gdy odmówisz kilka zdrowasiek to żaden wróg nie odważy sie zaatakować plus oczywiście życie wieczne. I od razu sprostuję - wiara to nic złego bo wielu ludziom dodaje siły ale oczywiście z dystansem, chociaż sam nie krytykuję polskiej wiary będąc samemu agnostykiem, ale ty to jesteś fanatyk religijny a tacy to dopiero są niebezpieczni i ostro jebnięci. Typowy katol hipokryta któremu się wydaje że posiada monopol na patriotyzm. Skoro taki oczytany z historii jesteś to powiedz co to się stało 11.11.1918 roku że Polska odzyskała niepodległość medyku - historyku?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 01.11.2021, 14:29

Balicki pisze:
01.11.2021, 12:48
Chciałbyś, ale pocałuj się w dupe.
Zbyt dużo ludzi rozumie, że bierne siedzenie w domu to najgorsze co można robić.
[/quote]

hahahah gdzie ja napisałem że trzeba siedzieć w domu? Idę na marsz jak co roku. Ale niestety taki jest obraz i kondycja polskich prawicowców (choć raczej powinienem użyć nazwy antysystemowców bo z prawicą nie mają nic wspolnego.) Tylko ciekawe co masz na myśli pisząc wychodzenie z domu? Chodzenie na protesty jakiegoś klakiera Tanajno? Podążanie za szarlatanem Braunem? Wieczne kontestowanie rzeczywistości i odwracanie głowy od realnych problemów oraz zjazd intelektualny "antysystemowców". Zobacz jak rozwinęła się lewica na przestrzeni tych lat. A w Polsce ludzie dalej myślą że jak nie założą maseczki to walczą z komuną. Dalej szukajcie swoich wrogów w kosmosie i wirusach, czipach etc. Śmiechu warte. A najbardziej dobijają mnie błazny rzucające oszczerstwa w kierunku Kościoła katolickiego i tłumaczące że oni nie są przeciwko kobietom tylko bronią budynków. Katolicyzm = Prawica= Naród. Nie ma i nie było innej Polski jak katolickiej. Śmierć antyszczepionkowcom, LGBT, BLM itp jeden i ten sam poziom głupoty.
[/quote]

Idź się zaszczep i d*** normalnym ludziom nie zawracaj
j**** urkaine

Balicki
Posty: 5
Rejestracja: 30.10.2021, 19:34

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Balicki » 01.11.2021, 14:42

Jakie wybicie szamba nastąpiło. Dla was niestety najwyższym poziomem patriotyzmu jest obijanie komuś mordy. A potem będziecie zapierdalać i pić coca colę z tęczowym znaczkiem i zapierdalać w lewackich korporacjach bo jesteście c*** wartymi kretynami i tylko do tego się nadajecie. Najłatwiej jest rozsiąść
we własnych odchodach i prowadzić walke z nieistniejącymi wrogami. Lepiej żeby Polska zniknęła z map Europy i naród Polski zrodził jakieś sensowne pokolenie niżeli takie bydło. Jaskiniowcy, bez ambicji, tożsamości i honoru. Już samon to że uniwersytety sa lewackie skrajnie świadczy o naszym poziomie. Tak wierze w naukowców bo to oni tworzyli takie organizacje jak ONR, MW itp studenci, literaci itp. A nie patusy kombinatorzy. Za bardzo upodobniliscie się do cyganów. Z mojej strony koniec dyskusji bo z wami jest taka rozmowa jak z murzynem z Afryki.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 01.11.2021, 17:15

Balicki pisze:
01.11.2021, 14:42
Jakie wybicie szamba nastąpiło. Dla was niestety najwyższym poziomem patriotyzmu jest obijanie komuś mordy. A potem będziecie zapierdalać i pić coca colę z tęczowym znaczkiem i zapierdalać w lewackich korporacjach bo jesteście c*** wartymi kretynami i tylko do tego się nadajecie. Najłatwiej jest rozsiąść
we własnych odchodach i prowadzić walke z nieistniejącymi wrogami. Lepiej żeby Polska zniknęła z map Europy i naród Polski zrodził jakieś sensowne pokolenie niżeli takie bydło. Jaskiniowcy, bez ambicji, tożsamości i honoru. Już samon to że uniwersytety sa lewackie skrajnie świadczy o naszym poziomie. Tak wierze w naukowców bo to oni tworzyli takie organizacje jak ONR, MW itp studenci, literaci itp. A nie patusy kombinatorzy. Za bardzo upodobniliscie się do cyganów. Z mojej strony koniec dyskusji bo z wami jest taka rozmowa jak z murzynem z Afryki.
Skoro koniec dyskusji to całe szczęście, odpowiedz sobie sam na pytanie co robisz wraz ze swoją ekipą by się sprzeciwić lewackim uniwersytetom, co robisz by polityka lgbt nie wchodziła do szkół podstawowych, co robisz by rozjebać pookragłostołowy układ magdalenkowy, co robisz by wyeliminować fałszywe informacje w mediach, co robisz by odkłamać naszą historię? itp itd. Ja wiem, walczysz w ten jeden dzień na marszu i jebiesz słownie wszystkich dookoła a później do tyrki i przed tv na zasłużony odpoczynek. Goń się naiwniaku na wybory bo zapewne chodzisz na głosowanie na wezwanie pana "płemieła" bo przecież siedzenie w domu nic nie daje. Maska na ryj i ku nauce!

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kapitan_swir_planeta » 01.11.2021, 18:37

VicekVicia pisze:
01.11.2021, 17:15
Balicki pisze:
01.11.2021, 14:42
Jakie wybicie szamba nastąpiło. Dla was niestety najwyższym poziomem patriotyzmu jest obijanie komuś mordy. A potem będziecie zapierdalać i pić coca colę z tęczowym znaczkiem i zapierdalać w lewackich korporacjach bo jesteście c*** wartymi kretynami i tylko do tego się nadajecie. Najłatwiej jest rozsiąść
we własnych odchodach i prowadzić walke z nieistniejącymi wrogami. Lepiej żeby Polska zniknęła z map Europy i naród Polski zrodził jakieś sensowne pokolenie niżeli takie bydło. Jaskiniowcy, bez ambicji, tożsamości i honoru. Już samon to że uniwersytety sa lewackie skrajnie świadczy o naszym poziomie. Tak wierze w naukowców bo to oni tworzyli takie organizacje jak ONR, MW itp studenci, literaci itp. A nie patusy kombinatorzy. Za bardzo upodobniliscie się do cyganów. Z mojej strony koniec dyskusji bo z wami jest taka rozmowa jak z murzynem z Afryki.
Skoro koniec dyskusji to całe szczęście, odpowiedz sobie sam na pytanie co robisz wraz ze swoją ekipą by się sprzeciwić lewackim uniwersytetom, co robisz by polityka lgbt nie wchodziła do szkół podstawowych, co robisz by rozjebać pookragłostołowy układ magdalenkowy, co robisz by wyeliminować fałszywe informacje w mediach, co robisz by odkłamać naszą historię? itp itd. Ja wiem, walczysz w ten jeden dzień na marszu i jebiesz słownie wszystkich dookoła a później do tyrki i przed tv na zasłużony odpoczynek. Goń się naiwniaku na wybory bo zapewne chodzisz na głosowanie na wezwanie pana "płemieła" bo przecież siedzenie w domu nic nie daje. Maska na ryj i ku nauce!
A jaki masz pomysł?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Ósmy Pasażer » 01.11.2021, 21:37

Balicki, jak chcesz trolować i prowokować, to trzeba było się zarejestrować wcześniej, niż 30/10. W ogóle, to forum dla Kibiców, czyli środowiska które lubi poobijać sobie mordki, więc zbłądziłeś. Pa.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 01.11.2021, 23:21

kapitan_swir_planeta pisze:
01.11.2021, 18:37
VicekVicia pisze:
01.11.2021, 17:15
Balicki pisze:
01.11.2021, 14:42
Jakie wybicie szamba nastąpiło. Dla was niestety najwyższym poziomem patriotyzmu jest obijanie komuś mordy. A potem będziecie zapierdalać i pić coca colę z tęczowym znaczkiem i zapierdalać w lewackich korporacjach bo jesteście c*** wartymi kretynami i tylko do tego się nadajecie. Najłatwiej jest rozsiąść
we własnych odchodach i prowadzić walke z nieistniejącymi wrogami. Lepiej żeby Polska zniknęła z map Europy i naród Polski zrodził jakieś sensowne pokolenie niżeli takie bydło. Jaskiniowcy, bez ambicji, tożsamości i honoru. Już samon to że uniwersytety sa lewackie skrajnie świadczy o naszym poziomie. Tak wierze w naukowców bo to oni tworzyli takie organizacje jak ONR, MW itp studenci, literaci itp. A nie patusy kombinatorzy. Za bardzo upodobniliscie się do cyganów. Z mojej strony koniec dyskusji bo z wami jest taka rozmowa jak z murzynem z Afryki.
Skoro koniec dyskusji to całe szczęście, odpowiedz sobie sam na pytanie co robisz wraz ze swoją ekipą by się sprzeciwić lewackim uniwersytetom, co robisz by polityka lgbt nie wchodziła do szkół podstawowych, co robisz by rozjebać pookragłostołowy układ magdalenkowy, co robisz by wyeliminować fałszywe informacje w mediach, co robisz by odkłamać naszą historię? itp itd. Ja wiem, walczysz w ten jeden dzień na marszu i jebiesz słownie wszystkich dookoła a później do tyrki i przed tv na zasłużony odpoczynek. Goń się naiwniaku na wybory bo zapewne chodzisz na głosowanie na wezwanie pana "płemieła" bo przecież siedzenie w domu nic nie daje. Maska na ryj i ku nauce!
A jaki masz pomysł?
Ale jaki ja mam Ci podrzucić pomysł? Pomysł na co? Zrobisz co zechcesz bo zakładam ześ dorosły człowiek. Ja tylko wyrazam swoje zdanie na temat obecnej sytuacji w kraju i to ze razi mnie jak grom z nieba ze wali nam sie wszystkim Polakom cały świat na pysk bo za parę lat wszyscy będziemy juz totalnymi niewolnikami, a tymczasem nawet kibice walczą ze sobą i nie ma zadnych wspólnych działań ku przeciwdziałaniu tej kłamliwej scenerii, rzucają ludziom tematy zastępcze i zastępczych wrogów a ludzie jak kukiełki na sznurkach. Serio waśnie klubowe są teraz najwazniejsze? To jest ta nowoczesna wojna a naród sie ciula między sobą. Razi mnie ślepota i ignorancja zdecydowanej większości, nie widzą ze pis-po jedno zło, ze wszystko w polityce jest rezyserka (lacznie z konfa). Zakłamany jest nawet Marsz Niepodległości a większość udaje ze nic sie nie dzieje w/g narracji politykierów chociaz fenomen tego jest wyjątkowy to energia jest skierowana w rezyserowaną złą stronę i coraz bardziej to widać z kazdym rokiem przez karierowiczów. Najpierw walczyli - teraz przejęli. W/g mnie to zadne swieto i 11,11,1918 nic sie nie wydarzylo w związku z niepodległością Polski. Wystarczy się zainteresować w czym sie bierze udział, gdzie się zyje i kto pociąga za sznurki, reszta to formalność.

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kapitan_swir_planeta » 02.11.2021, 04:31

VicekVicia pisze:
01.11.2021, 23:21
kapitan_swir_planeta pisze:
01.11.2021, 18:37
VicekVicia pisze:
01.11.2021, 17:15


Skoro koniec dyskusji to całe szczęście, odpowiedz sobie sam na pytanie co robisz wraz ze swoją ekipą by się sprzeciwić lewackim uniwersytetom, co robisz by polityka lgbt nie wchodziła do szkół podstawowych, co robisz by rozjebać pookragłostołowy układ magdalenkowy, co robisz by wyeliminować fałszywe informacje w mediach, co robisz by odkłamać naszą historię? itp itd. Ja wiem, walczysz w ten jeden dzień na marszu i jebiesz słownie wszystkich dookoła a później do tyrki i przed tv na zasłużony odpoczynek. Goń się naiwniaku na wybory bo zapewne chodzisz na głosowanie na wezwanie pana "płemieła" bo przecież siedzenie w domu nic nie daje. Maska na ryj i ku nauce!
A jaki masz pomysł?
Ale jaki ja mam Ci podrzucić pomysł? Pomysł na co? Zrobisz co zechcesz bo zakładam ześ dorosły człowiek. Ja tylko wyrazam swoje zdanie na temat obecnej sytuacji w kraju i to ze razi mnie jak grom z nieba ze wali nam sie wszystkim Polakom cały świat na pysk bo za parę lat wszyscy będziemy juz totalnymi niewolnikami, a tymczasem nawet kibice walczą ze sobą i nie ma zadnych wspólnych działań ku przeciwdziałaniu tej kłamliwej scenerii, rzucają ludziom tematy zastępcze i zastępczych wrogów a ludzie jak kukiełki na sznurkach. Serio waśnie klubowe są teraz najwazniejsze? To jest ta nowoczesna wojna a naród sie ciula między sobą. Razi mnie ślepota i ignorancja zdecydowanej większości, nie widzą ze pis-po jedno zło, ze wszystko w polityce jest rezyserka (lacznie z konfa). Zakłamany jest nawet Marsz Niepodległości a większość udaje ze nic sie nie dzieje w/g narracji politykierów chociaz fenomen tego jest wyjątkowy to energia jest skierowana w rezyserowaną złą stronę i coraz bardziej to widać z kazdym rokiem przez karierowiczów. Najpierw walczyli - teraz przejęli. W/g mnie to zadne swieto i 11,11,1918 nic sie nie wydarzylo w związku z niepodległością Polski. Wystarczy się zainteresować w czym sie bierze udział, gdzie się zyje i kto pociąga za sznurki, reszta to formalność.
Nie chce żeby były legalne kontakty homoseksualne i aborcja. Chcę żeby Polska pozostała Ojczyzna Polaków a nie stała się bagnem multi kulti.
To nie są tematy zastępcze, czeka nas biologiczna zagładada a nasz kraj skolonizowanie przez przybyszów z Azji lub Afryki jeżeli nie ogarniemy powyższych.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

.ZIWPJB.
Posty: 374
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: .ZIWPJB. » 02.11.2021, 12:32

Nasz naród jest podatny na ''skłócenie" które trwało od lat, trwa i będzie trwać. Nikt takiego do siebie jadu nie ma jak my. O wszystko się dzielimy. Srandemia to kolejny przykład, jedni debile naiwne kłują się jakimś specyfikiem, drudzy ich za to linczują. Ja już trace wiarę że Polska może być innym krajem niz lewackim, takiej nagonki dawno nie było, to oni są w gazie a my dajemy się j****. Ostatnio zauważyłem że i jedyne niezależne środowisko czyli kibice też trochę ewoluowało i ciągle się to zmienia. Nikt nowych porytych pokoleń nie zatrzyma. Wielka liczba ''normalnych'' ludzi nie chodzi do wyborów a potem dziwota ze lewizna wygrywa. Do siebie pretensje.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Gizzizj
Posty: 32
Rejestracja: 02.11.2021, 13:42

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Gizzizj » 02.11.2021, 13:43

Najważniejsze, że nie ma ofiar.

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Tosiek » 02.11.2021, 14:34

Balicki pisze:
01.11.2021, 12:48
Śmierć antyszczepionkowcom.
Zaszczep się w odbyt a kolejną dawką w chu**.

11.11. wszyscy do Warszawy.Przemaszerujmy wspólnie jako brać kibicowska.
upa upa k u r e w kupa

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: K.net-Powrót Króla » 02.11.2021, 16:10

El Pablo em pisze:
31.10.2021, 12:30
Jak komuś nie przeszkadza iść w marszu w którym pewnie przeważająca część osób będzie zaszczepiona to wasza sprawa. Moje zdanie jest takie że jak ktoś się zaszczepił to tak jakby rozjebal sie na psach, bo skoro daliscie sie złamać żeby móc ,,normalnie'' funkcjonować to czym to się różni od motywacji Baxtera czy innych konfidentów.
No i jeszcze to hasło marszu jest hitem. Sprzedany marsz pierdoli coś o niepodległości nie na sprzedaż
Co do ekip które odpuściły marsz to wystarczy sobie porównać ostatnie lata do 2011-2014, do tego 11 listopada są rozgrywane mecze w niższych ligach i regionalnych pucharach wiec wątpie czy komuś bedzie sie chciało jechać do stolicy
Kto się zaszczepił ,a kto nie to jest każdego indywidualna sprawa ,porównując zaszczepionych do konfidentów ,wystawiasz tylko sobie "laurkę" ,że masz mózg glonojada ,jak to kiedyś w kiepskich było :)
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

Karmaaa
Posty: 372
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Karmaaa » 02.11.2021, 16:25

.ZIWPJB. pisze:
02.11.2021, 12:32
Nasz naród jest podatny na ''skłócenie" które trwało od lat, trwa i będzie trwać. Nikt takiego do siebie jadu nie ma jak my. O wszystko się dzielimy.
To zupełnie podobnie jak żydzi ;)

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: NowyNowy » 03.11.2021, 20:44

antycwelana pisze:
03.11.2021, 20:22
K.net-Powrót Króla pisze:
02.11.2021, 16:10
Kto się zaszczepił ,a kto nie to jest każdego indywidualna sprawa ,porównując zaszczepionych do konfidentów ,wystawiasz tylko sobie "laurkę" ,że masz mózg glonojada ,jak to kiedyś w kiepskich było :)
zaszczepione hujostwo tak jak konfidenty obsralo sie pod wplywem zastraszania z tv i zrobilo to zeby im nie zabrali wygod i wyjazdow na wakacje bo jest za glupie zeby se zalatwic za 100 zl w gabinecie jak wiekszosc ogarnietych osob wiec h** im na jape niech leca po 8 dawke te huje
Widzisz zaszczepiłem się po to by żyć, bo jestem po przeszczepie, czy dobrze na tym wyjdę to wyjdzie w praniu. Uważam, że każdy ma prawo wyboru, ale nie życzę sobie by taka zwykła p**** jak Ty nazywała mnie chujem (piszemy CH patrioto). Znam osoby które się szczepią, a mimo to chorują, znam takich co się nie szczepią i szanuje ich wybór (choć jednego takiego w wieku 50 lat pochowałem - czy szczepionka by pomogła nie wiem), jestem wolnościowcem każdy ma prawo wyboru, a Ty jebiąc zaszczepionych niczym nie różnisz się KURWIZJI KURSKIEGO i TVNu. Siebie zaszczepiłem, dziecka nie zamierzam. Tyle w temacie. Możecie mnie j**** śmiało.

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 06.11.2021, 14:35

Spotykamy się o godz. 12 na Rondzie Praw Kobiet (d. Dmowskiego). Odbywamy tam ok. dwugodzinne zgromadzenie stacjonarne, podczas którego zabierać będą głos zaproszeni goście i gościnie (wspaniałe nazwiska!). Poruszymy kilka tematów szczególnie w Polsce palących, odnoszących się do naruszania i zaboru praw człowieka. Mówcy i mówczynie, praktycy i specjaliści w swoich dyscyplinach, odniosą się do dramatu uchodźczego, praw kobiet, praw osób LGBTQIA, praworządności, kwestii klimatu i kilku innych. Opowiedzą jak jest i jak chcemy, żeby było - czyli rzecz o Polsce naszych marzeń. Dla wszystkich respektujących wzajem prawa człowieka.

Około godziny 14 wyruszamy z Ronda Praw Kobiet z marszem, który przejdzie Al. Jerozolimskimi, Rondem De Gaulle'a i dalej w kierunku Mostu Poniatowskiego, ale - uwaga! - na most nie wchodzimy. Koniec trasy planujemy w miejscu, w którym w 2017 roku zostałyśmy zaatakowane przez uczestników tzw. Marszu Niepodległości, tj. na wysokości Muzeum Narodowego. Zachęcamy Was do przejścia z nami w to miejsce, zakończenie naprawdę będzie tego warte!
Zapowiada się ciekawie ;)

Obrazek

Balicki
Posty: 5
Rejestracja: 30.10.2021, 19:34

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Balicki » 07.11.2021, 20:13

Może kogoś to zainteresuje, jeżeli ktoś się na prawdę uważa za Polskiego patriotę. A do tej pory nie miał chęci bądź możliwości (z różnych powodów) Polecam przeczytać kolejno. Jan Mosdorf "biblia narodowego radykalizmu". Jeden z głównych ideologów polskiego ruchu RN. Feliks koneczny jego teorie cywilizacji, najlepiej zacząć od naszej "Łacińskiej". "Narodowy program gospodarczy" Zaleskiego, oraz Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka". Warto również przejrzeć sobie artykuły z przedwojennego "Prosto z Mostu". Osobiście preferuje nacjonalizm integralny Maurassa. Tak odnośnie przed narodowym Polskim świętem. Portale jakie warto przeglądać to "nowy ład" bardzo fajny nowoczesny punkt widzenia oraz "narodowcy" Może do kogoś tutaj coś dotrze. Poza wymyślaniem głupot i walka z wiatrakami.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 07.11.2021, 21:02

[link]

Przepustki z Choroszczy dostają :D
j**** urkaine

le_suiveur
Posty: 417
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: le_suiveur » 08.11.2021, 06:11

akurat mija 10 lat od podobnej ich wizyty

Obrazek

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: UrzadSkarbowy » 08.11.2021, 11:27

[link] dozol z kolegami już zaczął treningi przed przyjazdem swoich ziomali do stolicy
Obrazek

Manyy
Posty: 17
Rejestracja: 30.07.2013, 16:56

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Manyy » 08.11.2021, 11:58

Adekwatnym dziś byłby marsz w pasie granicznym,a nie zabawy z hipisami.Nielegalna,nieformalna kibolska ochrona pogranicza ;) KOP

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: francuz_, kce, Kickers, KSH, masteron, mis1910ns, Przybijpiatke, roman71, X i 517 gości