11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kaelowiec » 13.11.2021, 08:56

ta dyskusja to pokłosie nienormalnej z punktu widzenia sytuacji że w PL związki zawodowe są uznawane za prawice , co wynika z koleji z uwarunkowań historycznych - zasługi S w walce z komunizmem (PRL)

w krajach gdzie normalna demokracja funkcjonowała od WW2 , jest jakby normalnie czyli związki zawodowe trzymają sie z komuchami , a partie prawicowe jak FN , je zwalczają

FN z kolei sympatyzuje z naszą prawicą , stąd jej udział w MN , do tego mamy na tym samym MN Solidarność i wychodzi z tego typowy polski galimatias

ogólnie to już jest dawno pojebane



pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 13.11.2021, 09:41

antycwelana pisze:
01.11.2021, 22:40
balicka kur.wo idz sie zaszczep i zdechnij zeby cie mozna szybciej zutylizowac

w tym roku 10 lat od marszu 11.11.11 czyli czasy co bosaki byly ganiane przez antife i prosily nacjonalistow o ochrone i transport pod dom
NIGDY nie zapomnę jak wychodziliśmy ze Źródełka. Idziemy jako Legia, patrzę obok – Lech w terrorkach, za chwilę dobiega zamaskowana Lechia z Wisłą, bardzo nagrzana „na Marsz” :-). Wszyscy bez ciśnienia, obok siebie. Ramie w ramie, a nie był to najgrzeczniejszy odłam wspomnianych ekip :-). Jak dawno temu obserwowałem wspólną walkę hool’s z Serbii przeciwko pedałom to twierdziłem, że jest to u nas niemożliwe. Niemożliwe nie istnieje, a pamiętajmy, że dla takiego Lecha jesteśmy kosą numer JEDEN. Stali obok nas w kominiarkach i nikt nawet nie myślałby na siebie ruszyć (po prostu zero ciśnienia w powietrzu)… To była duża sprawa, naprawdę. Ktoś mówi – jak na reprezentacji w latach 90tych. Nie kochani, na reprezentacji w latach 90tych to nie każdy obok siebie potrafił stać. 11.11.11 – tak! I tylko żal, że dzisiejsi hool’s mają gorzej z lepszym sprzętem psów i bardziej represyjnym prawem. Mimo to – i tak dymiono.

Gdyby nie było lewackiej kontry – do awantury pewnie by nie doszło. Zbiórka wszystkich miała miejsce na Placu Konstytucji o 15:00. Witały nas powtarzane w koło komunikaty milicji, że jakiekolwiek łamanie prawa zaowocuje interwencją. Już samo to nadawało Marszowi charakter bojowy :-). Ustawił się kordon, za którym kilkaset metrów dalej stała lewacka (skromna liczbowo) blokada. Ustawiliśmy się w jej stronę, ale psy kazały nam iść stroną drugą. Mniej więcej wtedy rozpoczęła się awantura. Jej efekt każdy widział, kostka brukowa, race przeciwko pałkom, gazowi i polewaczce. Długi czas psy stały schowane za tarczami, a młodzi hool’s mogli się pobawić. Po czasie zaczęliśmy się rozbijać, bo psy bardziej zdecydowanie interweniowały. W jedną z grupek wpadają bijąc pałkami po głowach (wszystkich) i krzycząc do nas „wy k****” itp. W wielu miejscach Warszawy mają miejsce brutalne interwencje niebieskich.

Co jakiś czas odłączano się od głównego Marszu w poszukiwaniu „własnych dróg”. Niestety czuć tu było sporo wkurwiającego chaosu. Zamiast słuchać liderów, albo mówiąc wprost – znających tereny miejscowych, ludzie biegali z miejsca na miejsce. Biegniemy, 500 metrów, a tam nikogo nie ma… Ktoś kogoś widział, ktoś coś krzyczy, ludzie biegają jak pojebani. Irytujące, ale z drugiej strony – chętnych na harce były naprawdę tysiące… Jak wychodziliśmy z daleka w stówkę, to ruszało na nas pięć stówek… naszych, myśląc, że my to antifa :-). I tak kilka razy… „Blokada”, heh…blokada, którą każdy chce dopaść.

Sam nie wiem o której tysiące Polaków dociera pod pomnik Romana Dmowskiego. Pod pomnikiem, a raczej niedaleko niego, zaatakowano auta TVNu, co już za pośrednictwem TV widziała cała Polska. Płonący bus transmisyjny, osobówka z wbitym jakimś stojakiem w przedniej szybie… Można to dodać do dziesiątek uszkodzonych milicyjnych radiowozów, a także wozów innych mediów. W powietrzu było czuć frustrację postawą prasy (przez cały rok), a także Systemu, psów. Ludzie mogli się odegrać (na kłamstwie, represjach) i się odegrali, nie widząc szansy na co dzień. Po prostu puszczają nerwy przez bezczelność naszych przeciwników światopoglądowych. Czesi, którzy wieczorem wylądowali na naszej bazie zgodnie stwierdzili, że „czegoś takiego to w życiu nie widzieli”. A trzeba zaznaczyć, że byliśmy u nich kilka lat temu na manifestacji, oni sami byli organizatorami demonstracji itp. Polska ich jednak zaskoczyła :-)

[link]
to kibicowskie bandy plus b&h i reszta skrajnych grup nacjonalistow stowrzyli marsz niepodleglosci b&h robili swoja osobna mobilizacje w srodowisku na ten marsz byli tam od zawsze a potem zostali wyjebani przez bosakow po to zeby dzisiaj zenek z karina mogli jechac zrobic selfi. i spoko tylko potem trzeba walczyc z psami i wyglada to tak jak rok temu pod empikiem ze 200 chlopa w groznych kurtkach rzuca kilkoma racami i sie zawija a jak ktos pamieta nawet nie lata 90 ale 2011-2014 i na to patrzy to sie tylko moze usmiechnac
antycwelana rozumiem że to relacja z DL? Kurde tak poza tematem zajebiście było poczytać G. z Legii. Szkoda, że kilka lat temu odpuścił bloga, tak samo jak F. też z (L). Był kiedyś tu temat blogi kibicowskie? Kiedyś szukałem i za c**** się nie mogłem dokopać. Został chyba tylko G. z Bałtyku. Tak to nie ma kogo i czego czytać - tej propagandy jebanej od niezależnych, dorzeczy co każą sobie wykupywać abonamenty czy wpolityce to też już nie idzie czytać propaganda jak u postkomuny i ich mutacji się zrobiła. Napierdala łeb od tego syfu.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 13.11.2021, 10:02

jestesmywaszastolica pisze:
12.11.2021, 23:49
po żalach lewackich pokrak pokroju nierządnicy mundurowej, czy tam wackawwicie jednoznacznie można stwierdzić, że wczorajszy marsz się udał.
Do następnego ;)
Możesz mnie nazywać lewakiem i co tam jeszcze sobie wymyślisz, dla mnie jak większość tych napinatorów jesteś impotentem umysłowym niestabilnym emocjonalnie bo nawet nie umiesz zapanować nad swoim podnieceniem tym rządowym spędem politycznych po-pisowych kreatur, sikającym po nogawkach z podniecenia tym faktem. Jesteś zapewne jednym z tych robiącym groźne miny w groźnych ciuchach na zdjęciach, to pewnie jest sens twej egzystencji - napinka zarządzanego rozgrywanego pajacyka. Ja przynajmniej staram się wypatrywać i dowiadywać co się wokół mnie i w moim kraju dzieje, jak z lewa do prawa ją rozpierdalają karierowicze wszystkich opcji za przyzwoleniem takich "narodowców" jak ty. A u ciebie pewnie szczepionka w odbyt i maska z herbem na ryj a później na głosowanie i "mimo wszystko pis i duda" lub "mniejsze zło - peło" a w wolnych chwilach napinka jak pisałem. Marsze się udały gdzie indziej ale nie w Warsza-wiwie. Nie odpisuj groźny systemowo - narodowy po-pisowy imbecylu...

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: PW2014 » 13.11.2021, 12:43

Było radyklanie jak za starych dobrych czasów. Szliśmy razem bracia i siostry dla Polski, a nie sprzedawczyków !

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.11.2021, 13:12

VicekVicia pisze:
13.11.2021, 10:02
koło c**** mi lata twój zakompleksiony bełkot. następnym razem zamiast produkować się na necie zrób z koleżankami blokadę na trasie, a nie wróć, to już robiłaś kilka lat temu.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 13.11.2021, 17:54

jestesmywaszastolica pisze:
13.11.2021, 13:12
VicekVicia pisze:
13.11.2021, 10:02
koło c**** mi lata twój zakompleksiony bełkot. następnym razem zamiast produkować się na necie zrób z koleżankami blokadę na trasie, a nie wróć, to już robiłaś kilka lat temu.
No widzisz, tak ci lata ze sam się produkujesz. Nie napinaj się tak zydowski pachołku bo ci kakao pęknie. Twoje wbity mnie nie ruszają bo damskie i w necie dla mnie się nie liczy. Na ulicy dostałbyś na p**** i dzwoniłbyś po rutkowskiego zasmarkany kozaku. Wyciąg głowę z d*** bączkiewicza dzbanie! Kończę z tobą dyskusję bo i tak już się zniżyłem do twojego poziomu.

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: le_suiveur » 13.11.2021, 18:07

Ogólnie to liczby kibicowskich ekip bardzo małe porównując do lat poprzednich. Wyraźny spadek tak jak i w młynach

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.11.2021, 20:33

VicekVicia pisze:
13.11.2021, 17:54
gdyby tobie się beznapletkowcu spalił router to dopiero byłaby tragedia :)
także napierdalaj posty dalej, tylko to ci cwelozo pozostaje

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Proof » 13.11.2021, 21:53

le_suiveur pisze:
13.11.2021, 18:07
Ogólnie to liczby kibicowskich ekip bardzo małe porównując do lat poprzednich. Wyraźny spadek tak jak i w młynach
A skąd ty to mozesz wiedzieć ? wiesz tyle ile przeczytasz na FB , pewnie nawet na marszu cie nie było.

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: le_suiveur » 14.11.2021, 10:15

Proof pisze:
13.11.2021, 21:53
le_suiveur pisze:
13.11.2021, 18:07
Ogólnie to liczby kibicowskich ekip bardzo małe porównując do lat poprzednich. Wyraźny spadek tak jak i w młynach
A skąd ty to mozesz wiedzieć ? wiesz tyle ile przeczytasz na FB , pewnie nawet na marszu cie nie było.
Są zdjęcia i są relacje z liczbami. Więc wystarczy to porównać by zauważyć spore spadki liczb

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 14.11.2021, 10:59

jestesmywaszastolica pisze:
13.11.2021, 20:33
VicekVicia pisze:
13.11.2021, 17:54
gdyby tobie się beznapletkowcu spalił router to dopiero byłaby tragedia :)
także napierdalaj posty dalej, tylko to ci cwelozo pozostaje
I mówi to zwykły flet który przez 11 lat najebał 1139 postów. Ciesz się że pozostaje ci anonimowość internetowa chojraku. Teraz już ostatecznie spierdalaj.

Koziaty1945
Posty: 2
Rejestracja: 14.11.2021, 12:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Koziaty1945 » 14.11.2021, 12:14

Relacja z tegorocznej edycji MN na portalu 3droga.pl
[link]

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.11.2021, 13:13

VacekwVicie pisze:
14.11.2021, 10:59
Wolę być "anonimowym internetowym chojrakiem" niż powszechnie rozpoznawalnym c*****. Dodatkowo poważnie zaburzonym jeśli uważasz, że traktuję twe sugestie poważnie :)
Także patrząc na twoją aktywność - przez 6 lat najebałeś ponad połowę postów odnośnie tego jaki to zły nie jest MN, nic tylko czekać na następny rok. Mam nadzieję, że nie tylko w necie będziesz manifestował swoją ułomność :)

Rambo3c
Posty: 1
Rejestracja: 14.11.2021, 13:47

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Rambo3c » 14.11.2021, 13:53

Koziaty1945 pisze:
14.11.2021, 12:14
Relacja z tegorocznej edycji MN na portalu 3droga.pl
[link]
Fajna relacja, warto promować takie incjatywy.

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: le_suiveur » 14.11.2021, 14:10

le_suiveur pisze:
14.11.2021, 10:15
Proof pisze:
13.11.2021, 21:53
le_suiveur pisze:
13.11.2021, 18:07
Ogólnie to liczby kibicowskich ekip bardzo małe porównując do lat poprzednich. Wyraźny spadek tak jak i w młynach
A skąd ty to mozesz wiedzieć ? wiesz tyle ile przeczytasz na FB , pewnie nawet na marszu cie nie było.
Są zdjęcia i są relacje z liczbami. Więc wystarczy to porównać by zauważyć spore spadki liczb
Przykład Lecha i zgód;
To z czwartku: https://www.youtube.com/watch?v=rwlulbRtibs

I porównać to z ich zbiórkami w latach poprzednich

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Doktor P(r)awica » 14.11.2021, 14:31

kojotsonqwe pisze:
12.11.2021, 20:18
I co by się stało? Jak gość z niemieckiej antify z grupy "Hammerbande" łaził sobie na tym marszu sam i c**** kto mu zrobił XD.
Generalnie to nikt nie ma na czole napisane antifa wiec skad ludzie w innym kraju maja znac jakas tam postac.
To tak miedzy wierszami tylko nadmieniłem bo biorąc pod uwagę, że w internecie jest wideo jak ten jegomość tratuje niemal przypadkowych ludzi ratujac swoje zdrowie bo pare osob wyszlo mu na przeciw to na Twoim miejscu bym po prostu zamilkł. Chociażby z szacunku dla tego typa, ktory mial przynamniej troche charakteru i wyszedł ze swojej strefy komfortu.

Henryk_Duran
Posty: 2
Rejestracja: 14.11.2021, 14:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Henryk_Duran » 14.11.2021, 15:07

Najlepszą częścią marszu zdecydowanie była Kolumna Nacjonalistyczna, mam nadzieję że za rok będzie jeszcze liczniejsza.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 14.11.2021, 16:20

https://mobile.twitter.com/KarolinaPawl ... 0913079304

W Kaliszu nawet ognisko rozpalone, Brawo Kalisz a lewakom pękają dupska :D
j**** urkaine

Thor1910
Posty: 52
Rejestracja: 07.01.2012, 21:42

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Thor1910 » 14.11.2021, 20:07

Kkrawczyk pisze:
14.11.2021, 16:20
https://mobile.twitter.com/KarolinaPawl ... 0913079304

W Kaliszu nawet ognisko rozpalone, Brawo Kalisz a lewakom pękają dupska :D
Nigdy tym się specjalnie nie interesowałem. Co to w ogóle za organizacja tego Olszańskiego? Widać ludzi sporo i do tego sympatię dla Rosjan czy Białorusinów.
:mrgreen:

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Suczysko » 15.11.2021, 08:24

Thor1910 pisze:
14.11.2021, 20:07
Kkrawczyk pisze:
14.11.2021, 16:20
https://mobile.twitter.com/KarolinaPawl ... 0913079304

W Kaliszu nawet ognisko rozpalone, Brawo Kalisz a lewakom pękają dupska :D
Nigdy tym się specjalnie nie interesowałem. Co to w ogóle za organizacja tego Olszańskiego? Widać ludzi sporo i do tego sympatię dla Rosjan czy Białorusinów.
Nie może sympatie ale szacunek. Dla mnie osobiście lepiej trzymać z Rosją/ Białoruś jak liczyć na usa czy angoli/niemców. Ogólnie Ci ludzie chcą wypierdolenia z naszego kraju wszystkich żydów morawa, duda, kaczynski i tak dalej. Dla mnie nawet można by było im bilet w jedną stronę kupić do izraela

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Suczysko » 15.11.2021, 08:53

kolejne kanały im na YT wypierdalają czy i jakąś moc chłopacy mają. Spalili traktaty kaliskie tam na rynku. Boli żyda oj boli

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Doktor P(r)awica » 15.11.2021, 09:28

kojotsonqwe pisze:
15.11.2021, 01:50
Doktor P(r)awica pisze:
14.11.2021, 14:31
Generalnie to nikt nie ma na czole napisane antifa wiec skad ludzie w innym kraju maja znac jakas tam postac.
To tak miedzy wierszami tylko nadmieniłem bo biorąc pod uwagę, że w internecie jest wideo jak ten jegomość tratuje niemal przypadkowych ludzi ratujac swoje zdrowie bo pare osob wyszlo mu na przeciw to na Twoim miejscu bym po prostu zamilkł. Chociażby z szacunku dla tego typa, ktory mial przynamniej troche charakteru i wyszedł ze swojej strefy komfortu.
To tylko pokazuje, jak polskie nacjole mają rozkminionych swoich wrogów... Przecież nie od dziś wiadomo, że najlepsze kontakty "Polska" antifa ma właśnie z Niemcami. Poprostu chłop sobie łaził, jak u siebie, polskie nacjole mogą się cieszyć, że nie było większej grupy, bo "Hammerbande" to konkretną antifiarska banda, który nie jednokrotnie spuszczała w******* niemieckim nacjol/patriotom. Chaos w Reichu też konkretny wpierdalali.
Umiesz czytać ze zrozumieniem czy w ramach walki z systemem wyjebałeś się na system edukacji?
Piszesz, że chłop łaził sobie jak u siebie, a ja Ci mówię, że jest normalnie wideo w sieci jak typ z okrzykiem „aaaa” spierdala przed goniącymi go ludźmi.
No to zajebiste chodzenie u siebie. Mam to rozumieć, że u siebie tez spierdala w biały dzień tratując prawie jakichś przechodniów czy mam to rozumieć, że po prostu uznajesz to co pisze za nieistniejące i prowadzisz dyskusje sam ze sobą?

Mnie nie obchodzi kto tam komu w Niemczech spuszcza w*******. Widzę, ze Tobie niemal ślina cieknie jak piszesz o swoich bohaterach z Niemiec. Mimo wszystko Niemcy to nie Polska, rok ma więcej dni niż 11 listopada, a Polska
to nie tylko marsz w Warszawie. W jednym z największych miast w Polsce czyli Wrocławiu był spory i tez mocno radykalny marsz. Pokaz mi co zrobiła tego dnia lewa strona, a nie walisz konia pod kolegów z innego kraju.

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Oldfreak » 15.11.2021, 18:35

Przyjechał jeden z niemieckiej antify.Pochodził incognito.Został pogoniony przez Straż Narodowa i kojot jest pod wrażeniem :)

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Stadionowy » 15.11.2021, 18:48

pizgacz_rurkowcow pisze:
13.11.2021, 09:41
antycwelana pisze:
01.11.2021, 22:40
balicka kur.wo idz sie zaszczep i zdechnij zeby cie mozna szybciej zutylizowac

w tym roku 10 lat od marszu 11.11.11 czyli czasy co bosaki byly ganiane przez antife i prosily nacjonalistow o ochrone i transport pod dom
NIGDY nie zapomnę jak wychodziliśmy ze Źródełka. Idziemy jako Legia, patrzę obok – Lech w terrorkach, za chwilę dobiega zamaskowana Lechia z Wisłą, bardzo nagrzana „na Marsz” :-). Wszyscy bez ciśnienia, obok siebie. Ramie w ramie, a nie był to najgrzeczniejszy odłam wspomnianych ekip :-). Jak dawno temu obserwowałem wspólną walkę hool’s z Serbii przeciwko pedałom to twierdziłem, że jest to u nas niemożliwe. Niemożliwe nie istnieje, a pamiętajmy, że dla takiego Lecha jesteśmy kosą numer JEDEN. Stali obok nas w kominiarkach i nikt nawet nie myślałby na siebie ruszyć (po prostu zero ciśnienia w powietrzu)… To była duża sprawa, naprawdę. Ktoś mówi – jak na reprezentacji w latach 90tych. Nie kochani, na reprezentacji w latach 90tych to nie każdy obok siebie potrafił stać. 11.11.11 – tak! I tylko żal, że dzisiejsi hool’s mają gorzej z lepszym sprzętem psów i bardziej represyjnym prawem. Mimo to – i tak dymiono.

Gdyby nie było lewackiej kontry – do awantury pewnie by nie doszło. Zbiórka wszystkich miała miejsce na Placu Konstytucji o 15:00. Witały nas powtarzane w koło komunikaty milicji, że jakiekolwiek łamanie prawa zaowocuje interwencją. Już samo to nadawało Marszowi charakter bojowy :-). Ustawił się kordon, za którym kilkaset metrów dalej stała lewacka (skromna liczbowo) blokada. Ustawiliśmy się w jej stronę, ale psy kazały nam iść stroną drugą. Mniej więcej wtedy rozpoczęła się awantura. Jej efekt każdy widział, kostka brukowa, race przeciwko pałkom, gazowi i polewaczce. Długi czas psy stały schowane za tarczami, a młodzi hool’s mogli się pobawić. Po czasie zaczęliśmy się rozbijać, bo psy bardziej zdecydowanie interweniowały. W jedną z grupek wpadają bijąc pałkami po głowach (wszystkich) i krzycząc do nas „wy k****” itp. W wielu miejscach Warszawy mają miejsce brutalne interwencje niebieskich.

Co jakiś czas odłączano się od głównego Marszu w poszukiwaniu „własnych dróg”. Niestety czuć tu było sporo wkurwiającego chaosu. Zamiast słuchać liderów, albo mówiąc wprost – znających tereny miejscowych, ludzie biegali z miejsca na miejsce. Biegniemy, 500 metrów, a tam nikogo nie ma… Ktoś kogoś widział, ktoś coś krzyczy, ludzie biegają jak pojebani. Irytujące, ale z drugiej strony – chętnych na harce były naprawdę tysiące… Jak wychodziliśmy z daleka w stówkę, to ruszało na nas pięć stówek… naszych, myśląc, że my to antifa :-). I tak kilka razy… „Blokada”, heh…blokada, którą każdy chce dopaść.

Sam nie wiem o której tysiące Polaków dociera pod pomnik Romana Dmowskiego. Pod pomnikiem, a raczej niedaleko niego, zaatakowano auta TVNu, co już za pośrednictwem TV widziała cała Polska. Płonący bus transmisyjny, osobówka z wbitym jakimś stojakiem w przedniej szybie… Można to dodać do dziesiątek uszkodzonych milicyjnych radiowozów, a także wozów innych mediów. W powietrzu było czuć frustrację postawą prasy (przez cały rok), a także Systemu, psów. Ludzie mogli się odegrać (na kłamstwie, represjach) i się odegrali, nie widząc szansy na co dzień. Po prostu puszczają nerwy przez bezczelność naszych przeciwników światopoglądowych. Czesi, którzy wieczorem wylądowali na naszej bazie zgodnie stwierdzili, że „czegoś takiego to w życiu nie widzieli”. A trzeba zaznaczyć, że byliśmy u nich kilka lat temu na manifestacji, oni sami byli organizatorami demonstracji itp. Polska ich jednak zaskoczyła :-)

[link]
to kibicowskie bandy plus b&h i reszta skrajnych grup nacjonalistow stowrzyli marsz niepodleglosci b&h robili swoja osobna mobilizacje w srodowisku na ten marsz byli tam od zawsze a potem zostali wyjebani przez bosakow po to zeby dzisiaj zenek z karina mogli jechac zrobic selfi. i spoko tylko potem trzeba walczyc z psami i wyglada to tak jak rok temu pod empikiem ze 200 chlopa w groznych kurtkach rzuca kilkoma racami i sie zawija a jak ktos pamieta nawet nie lata 90 ale 2011-2014 i na to patrzy to sie tylko moze usmiechnac
antycwelana rozumiem że to relacja z DL? Kurde tak poza tematem zajebiście było poczytać G. z Legii. Szkoda, że kilka lat temu odpuścił bloga, tak samo jak F. też z (L). Był kiedyś tu temat blogi kibicowskie? Kiedyś szukałem i za c**** się nie mogłem dokopać. Został chyba tylko G. z Bałtyku. Tak to nie ma kogo i czego czytać - tej propagandy jebanej od niezależnych, dorzeczy co każą sobie wykupywać abonamenty czy wpolityce to też już nie idzie czytać propaganda jak u postkomuny i ich mutacji się zrobiła. Napierdala łeb od tego syfu.
Ł z DL piszę innego bloga, trochę inna tematyka. Ale fakt brakuje ciekawych blogów kibicowskich.

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: olek765 » 16.11.2021, 01:54

Doktor P(r)awica pisze:
14.11.2021, 14:31
kojotsonqwe pisze:
12.11.2021, 20:18
I co by się stało? Jak gość z niemieckiej antify z grupy "Hammerbande" łaził sobie na tym marszu sam i c**** kto mu zrobił XD.
Generalnie to nikt nie ma na czole napisane antifa wiec skad ludzie w innym kraju maja znac jakas tam postac.
To tak miedzy wierszami tylko nadmieniłem bo biorąc pod uwagę, że w internecie jest wideo jak ten jegomość tratuje niemal przypadkowych ludzi ratujac swoje zdrowie bo pare osob wyszlo mu na przeciw to na Twoim miejscu bym po prostu zamilkł. Chociażby z szacunku dla tego typa, ktory mial przynamniej troche charakteru i wyszedł ze swojej strefy komfortu.
https://www.youtube.com/watch?v=HcTzI1s4rHw

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: lobik » 16.11.2021, 09:10

olek765 pisze:
16.11.2021, 01:54
Doktor P(r)awica pisze:
14.11.2021, 14:31
kojotsonqwe pisze:
12.11.2021, 20:18
I co by się stało? Jak gość z niemieckiej antify z grupy "Hammerbande" łaził sobie na tym marszu sam i c**** kto mu zrobił XD.
Generalnie to nikt nie ma na czole napisane antifa wiec skad ludzie w innym kraju maja znac jakas tam postac.
To tak miedzy wierszami tylko nadmieniłem bo biorąc pod uwagę, że w internecie jest wideo jak ten jegomość tratuje niemal przypadkowych ludzi ratujac swoje zdrowie bo pare osob wyszlo mu na przeciw to na Twoim miejscu bym po prostu zamilkł. Chociażby z szacunku dla tego typa, ktory mial przynamniej troche charakteru i wyszedł ze swojej strefy komfortu.
https://www.youtube.com/watch?v=HcTzI1s4rHw
Trzeba przyznać, ze na tym filmiku VicekVicia kojotstonqwe oraz ich niemiecki przyjaciel z antify są szybsi w "paleniu wrotek" niż Usain Bolt.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 16.11.2021, 18:54

kojotsonqwe pisze:
16.11.2021, 17:33
Doktor P(r)awica pisze:
15.11.2021, 09:28
Umiesz czytać ze zrozumieniem czy w ramach walki z systemem wyjebałeś się na system edukacji?
Piszesz, że chłop łaził sobie jak u siebie, a ja Ci mówię, że jest normalnie wideo w sieci jak typ z okrzykiem „aaaa” spierdala przed goniącymi go ludźmi.
No to zajebiste chodzenie u siebie. Mam to rozumieć, że u siebie tez spierdala w biały dzień tratując prawie jakichś przechodniów czy mam to rozumieć, że po prostu uznajesz to co pisze za nieistniejące i prowadzisz dyskusje sam ze sobą?

Mnie nie obchodzi kto tam komu w Niemczech spuszcza w*******. Widzę, ze Tobie niemal ślina cieknie jak piszesz o swoich bohaterach z Niemiec. Mimo wszystko Niemcy to nie Polska, rok ma więcej dni niż 11 listopada, a Polska
to nie tylko marsz w Warszawie. W jednym z największych miast w Polsce czyli Wrocławiu był spory i tez mocno radykalny marsz. Pokaz mi co zrobiła tego dnia lewa strona, a nie walisz konia pod kolegów z innego kraju.
A ja ci mówie, że jakby pojawiła się cała banda "Hammerbande" np: z Lipska, to te polskie nacjole by szybko zostały sprowadzone na ziemie, bo oni się, nawet bić nie potrafią te całe ONR'y, MW itd. Przykładem jest, jak się w Poznaniu w jednej salce MW bunkrowała(nawet jest z tego zdarzenia na necie filmik). I powtórze jeszcze raz "Hammerbande" to bardzo mocna marka antify w Niemczech
(https://www.youtube.com/watch?v=k8yT_EKxV1g)

I co mnie te marsze obchodzą i gdzie się odbyły? Zapytam się w drugom strone, co wy robicie, gdy są marsze LGBT, antify itd?
lobik pisze:
16.11.2021, 09:10
Trzeba przyznać, ze na tym filmiku VicekVicia kojotstonqwe oraz ich niemiecki przyjaciel z antify są szybsi w "paleniu wrotek" niż Usain Bolt.
Nie tak, jak Legia pod empikiem haha
Gdyby nie te ONRy w niektórych miastach to byś dalej po kanałach zapierdalal przed lewakami, miłośniku antifiarzy, W********** najlepiej skłotu pilnować
j**** urkaine

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Doktor P(r)awica » 16.11.2021, 19:02

kojotsonqwe pisze:
16.11.2021, 17:33
Doktor P(r)awica pisze:
15.11.2021, 09:28
Umiesz czytać ze zrozumieniem czy w ramach walki z systemem wyjebałeś się na system edukacji?
Piszesz, że chłop łaził sobie jak u siebie, a ja Ci mówię, że jest normalnie wideo w sieci jak typ z okrzykiem „aaaa” spierdala przed goniącymi go ludźmi.
No to zajebiste chodzenie u siebie. Mam to rozumieć, że u siebie tez spierdala w biały dzień tratując prawie jakichś przechodniów czy mam to rozumieć, że po prostu uznajesz to co pisze za nieistniejące i prowadzisz dyskusje sam ze sobą?

Mnie nie obchodzi kto tam komu w Niemczech spuszcza w*******. Widzę, ze Tobie niemal ślina cieknie jak piszesz o swoich bohaterach z Niemiec. Mimo wszystko Niemcy to nie Polska, rok ma więcej dni niż 11 listopada, a Polska
to nie tylko marsz w Warszawie. W jednym z największych miast w Polsce czyli Wrocławiu był spory i tez mocno radykalny marsz. Pokaz mi co zrobiła tego dnia lewa strona, a nie walisz konia pod kolegów z innego kraju.
A ja ci mówie, że jakby pojawiła się cała banda "Hammerbande" np: z Lipska, to te polskie nacjole by szybko zostały sprowadzone na ziemie, bo oni się, nawet bić nie potrafią te całe ONR'y, MW itd. Przykładem jest, jak się w Poznaniu w jednej salce MW bunkrowała(nawet jest z tego zdarzenia na necie filmik). I powtórze jeszcze raz "Hammerbande" to bardzo mocna marka antify w Niemczech
(https://www.youtube.com/watch?v=k8yT_EKxV1g)

I co mnie te marsze obchodzą i gdzie się odbyły? Zapytam się w drugom strone, co wy robicie, gdy są marsze LGBT, antify itd?
lobik pisze:
16.11.2021, 09:10
Trzeba przyznać, ze na tym filmiku VicekVicia kojotstonqwe oraz ich niemiecki przyjaciel z antify są szybsi w "paleniu wrotek" niż Usain Bolt.
Nie tak, jak Legia pod empikiem haha
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
„ A ja ci mówie, że jakby pojawiła się cała banda”.
Nie, nie mówisz. Pisałeś ze chłop chodził jak u siebie, a jak dostałeś kontrę, że jednak nie do końca, to p********* jakieś historie co by było gdyby. Skoro to takie łatwe czemu się jeszcze nie wydarzyło i nie rozjebano tego marszu w pizdu? Nie wiem, ale się domyślam…

To co teraz robisz to to samo co przekrzykiwanie się dzieci na podwórku kto zna większego kozaka, albo czyj brat jest silniejszy. Mimo wszystko na ulicy nie obchodzi nikogo jak silnego masz kolege drugiej stronie miasta czy w innym kraju. Liczy się to co tu i teraz.
Na pewno zdajesz sobie sprawę, że nacjonaliści i skład tego marszu to nie tylko onr czy mw, ale tez dużo innych aktywnych sportowo osób. Osób, które trochę napsuły krwi Twoim kolegom w tym kraju. I możemy tak się przekrzykiwać, ty będziesz pisał ze mw się gdzieś schowało, ja mogę pisać, ze po wizycie na wagenburg we Wrocławiu Twoi koledzy wystosowali oświadczenie, że policja im nie pomogła i zadają wyjaśnienia sprawy i ukarania winnych. Można się tak przekrzykiwać, ale mi się nie chce.

Sam fakt, że zarejestrowałeś się na tym forum i p********* swoje historie już świadczy o Twoim bólu d***. Ja jestem otwarty na dyskusje z różnymi ludźmi. Wbrew pozorom nie zależy mi na deprecjonowaniu dokonań oponentów. Jednak widząc co piszesz i jak piszesz upewniłeś mnie w przekonaniu, że albo jesteś szeregowym parchem, który wie tyle co usłyszy, albo jesteś aktywny w jakiś sposób, ale jesteś debilem. To drugie by nawet tłumaczyło w jakiś sposób tak chujową kondycję ruchu antyfaszystowskiego w Polsce. Ciężko cos zwojować z debilami u steru.

Tak tylko nadmienię skoro jesteśmy na forum kibicowskim. Kazdy dobrze wie, że wszystkie ekipy w Polsce są na prawo. Nie musi być nawet na grafie danej ekipy celta, bo każdy wie jaki dany klub ma klimat (tak samo st Pauli każdy wie jaki ma klimat). Teraz pokaz mi jakikolwiek graf antify, ktory legalnie wisi gdzieś w mieście nie rozjebany. Legalna praca jakich setki w Polsce o tematyce chuligańskiej i kibicowskiej. I masz prosta odpowiedź, kto ma ile do powiedzenia na ulicy.

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: (S) » 17.11.2021, 07:26

Mało trybisz. I zamiana z "gdyby babka..." na "co będzie za 30 lat". No może będzie inaczej. Może MN będzie miał milionową frekwencję. A jak Ci tvn zespsòł do końca makówkę i myślisz że tam szło 150 koła ludzi w celu dojechania Was to Cię może ucieszę to nie był stricte skład sportowy. A ta ich znana to pochodziła podchodziła sukienke na kolana i lote wylierdiliła...nad czym tu dyskutować.

Ja tam wam wciąż niedosyt że Polonia Warszawa nie gra w centralnych rozgrywkach i nie jest lewicowa. A jak ten wasz zły awansuję to się zobaczy jak będzie się działo w poszczególnych miastach ze wsparciem. A puki co...to macie gówno. Gdzie kolwiek jak kolwiek do powiedzenia. No w sieci i w chorych głowach możecie sobie coś tam pomarzyć.

absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: absnet » 17.11.2021, 08:45

I tu już podchodzimy pod zagadnienie filozoficzne czy warto idiotą odpisywać czy nie? Ja osobiście staram się powstrzymywać, bo to z jednej strony niema to najmniejszego sensu i ich Tylko dowartościujemy, ale z drugiej jak się nie odezwiesz to wyjdzie na nich. Całkowicie teraz odbijam od tematów, kibicowskich czy marszu, ale tak ogólnie.. Też bym wymyślił pseudo śmieszną chamską ripostę, ale ja już dawno nie mam 14 lat. Może na wszelki wypadek zmienię poglądy aby w wieku lat 60 mi kodziarnia wpierdolu nie spuściła sam już nie wiem. Chyba dałem się przekonać.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 17.11.2021, 09:49

kojotsonqwe pisze:
17.11.2021, 02:24
Doktor P(r)awica pisze:
16.11.2021, 19:02
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
„ A ja ci mówie, że jakby pojawiła się cała banda”.
Nie, nie mówisz. Pisałeś ze chłop chodził jak u siebie, a jak dostałeś kontrę, że jednak nie do końca, to p********* jakieś historie co by było gdyby. Skoro to takie łatwe czemu się jeszcze nie wydarzyło i nie rozjebano tego marszu w pizdu? Nie wiem, ale się domyślam…

To co teraz robisz to to samo co przekrzykiwanie się dzieci na podwórku kto zna większego kozaka, albo czyj brat jest silniejszy. Mimo wszystko na ulicy nie obchodzi nikogo jak silnego masz kolege drugiej stronie miasta czy w innym kraju. Liczy się to co tu i teraz.
Na pewno zdajesz sobie sprawę, że nacjonaliści i skład tego marszu to nie tylko onr czy mw, ale tez dużo innych aktywnych sportowo osób. Osób, które trochę napsuły krwi Twoim kolegom w tym kraju. I możemy tak się przekrzykiwać, ty będziesz pisał ze mw się gdzieś schowało, ja mogę pisać, ze po wizycie na wagenburg we Wrocławiu Twoi koledzy wystosowali oświadczenie, że policja im nie pomogła i zadają wyjaśnienia sprawy i ukarania winnych. Można się tak przekrzykiwać, ale mi się nie chce.

Sam fakt, że zarejestrowałeś się na tym forum i p********* swoje historie już świadczy o Twoim bólu d***. Ja jestem otwarty na dyskusje z różnymi ludźmi. Wbrew pozorom nie zależy mi na deprecjonowaniu dokonań oponentów. Jednak widząc co piszesz i jak piszesz upewniłeś mnie w przekonaniu, że albo jesteś szeregowym parchem, który wie tyle co usłyszy, albo jesteś aktywny w jakiś sposób, ale jesteś debilem. To drugie by nawet tłumaczyło w jakiś sposób tak chujową kondycję ruchu antyfaszystowskiego w Polsce. Ciężko cos zwojować z debilami u steru.

Tak tylko nadmienię skoro jesteśmy na forum kibicowskim. Kazdy dobrze wie, że wszystkie ekipy w Polsce są na prawo. Nie musi być nawet na grafie danej ekipy celta, bo każdy wie jaki dany klub ma klimat (tak samo st Pauli każdy wie jaki ma klimat). Teraz pokaz mi jakikolwiek graf antify, ktory legalnie wisi gdzieś w mieście nie rozjebany. Legalna praca jakich setki w Polsce o tematyce chuligańskiej i kibicowskiej. I masz prosta odpowiedź, kto ma ile do powiedzenia na ulicy.
Jaką kontre? Gość sobie chodził, a teraz pokaż mi polskiego nacjola, który pochodził by sobie na marszu antify w Reichu, bo pamiętam inna sytuację w Dublinie, gdzie polskie nacjole spierdalali przed tamtejszymi lewakami. I jak można rozjebać marsz, który prowadzi Bakiewicz skarbonka PIS'u, a z tego marszu robią marsz państwowy czyli idziecie pod bucik politykierow... Marsz, który zrobił się typowy januszowy i jest bardziej multi kulti niż lewicowe. Nie trzeba nic rozpierdalac, sami się W******** haha

"Wszystkie ekipy w Polsce są na prawo"... Raczej chcą być gangusami, ale często lecą w 60-tke... A z tych ekip takie prawicowe, jak że mnie chińczyk. Właśnie co do grafów, antify można spotkać sporo np: w Toruniu, a jak zapytano ludzi z Elany, czemu z tym porządku nie robią, to odpowiedzieli, że mają wyjebane w to, fajna ekipa "prawicowa". I czy nie ma ekipy w Polsce? Jest AKS Zły, mają spory młyn, bojowe skrzydło antify często można tam spotkać i jakoś krzywda im się nie dzieje. Nie martw się i poczekaj kilka lat, bo młodzież (wiek15-19/20) jest mocno lewicowa i oni już po mału pojawiają na mlynach.
Kkrawczyk pisze:
16.11.2021, 18:54
Gdyby nie te ONRy w niektórych miastach to byś dalej po kanałach zapierdalal przed lewakami, miłośniku antifiarzy, W********** najlepiej skłotu pilnować
Więcej na miastach robili nowo powstali Szturmowcy niż ten cały ONR.
Twoje ziomeczki szturmowcy to w dużej mierze byli odpuleni członkowie ONR i innych organizacji którzy mieli zaciąg do poglądów komunistycznych :D Widzisz miłośniku antify, i znowu ci nie pykło.. :D
j**** urkaine

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Oden2 » 17.11.2021, 15:24

Ta typiara z antify co tu sie produkuje jest mocno oderwana od rzeczywistosci. Gada o jednej osobie incognito w tlumie 150 tys ludzi jakby to byl jakis wyczyn. Jeszcze jako odpowiedz dostala filmik jak ten jej obersturmpanbolec ewakuuje sie z MN w obawie o wlasne zycie. Takich filmow w druga strone masz setki, najbardziej popularne w USA gdzie reporterzy wbijaja sie w tlumy antify zadawajac im najprostsze pytania jak np dlaczego tu jestescie, wiekszosc transwestytow ma problem z odpowiedzia. U nas nikt nie traci czasu zeby maszerowac wsrod pedalow i udawac pedala… no bo co to niby daje?

Powiedz kto zadal takiej pytanie Elanie i kto na nie odpowiedzial? No wlasnie… ty i ty. Nawet w toruniu jak robicie grafa to o 4 w nocy w srode. Cala wasza zbieranina z polski miala by ciezko z srednia ekipka w polsce, nie mowie tu nawet o top20.

Zapewne bylas na meczu aks z****** z man u, takze widzialas co to stoi w waszym “mlynie” wiekszosc to kobiety heroinistki to o jakiej ty sile bojowej mowisz, to jest wasza “ekipa”? Hahaha

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 17.11.2021, 19:03

lobik pisze:
16.11.2021, 09:10


Trzeba przyznać, ze na tym filmiku VicekVicia kojotstonqwe oraz ich niemiecki przyjaciel z antify są szybsi w "paleniu wrotek" niż Usain Bolt.


Następny kretyn z podjaraniem i emocjami trudnymi do opanowania bo trochę pokrzyczał na homo-sromando i pośpiewał szukając groźnej srantify... Widzę że prawie tydzień minął a jeszcze cię trzyma. Ty naprawdę myślisz że jak mi pociśniesz od lewaka to popełnię harakiri? Chłoptasiu lobik - podejrzewam że ilością meczy, zadym, demonstracji i marszów patriotycznych oraz stażem kibicowskim to zgasiłbym cię jak peta. Całe szczęście że to już nie moja epoka tych systemowych chuliganów bo na pewno bym się w niej nie odnalazł. A jeśli chodzi o politykę to nawet nie wiesz gdzie żyjesz i kto i dlaczego cię rucha w d***, ważne że się na to zgadzasz kumaty herszcie. Teraz ujadaj następny systemowy groźny narodowcu i nie zapomnij również wyciągnąć głowy z d*** bączkiewicza i reszty karierowiczów.

northside
Posty: 33
Rejestracja: 11.10.2017, 21:19

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: northside » 17.11.2021, 19:25

Jest AKS Zły, mają spory młyn, bojowe skrzydło antify często można tam spotkać i jakoś krzywda im się nie dzieje. Nie martw się i poczekaj kilka lat, bo młodzież (wiek15-19/20) jest mocno lewicowa i oni już po mału pojawiają na mlynach.
https://www.youtube.com/watch?v=IstP7Ox51Ag

O czym tu w ogóle dyskutować ?

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: (S) » 18.11.2021, 04:38

Heeeeeee co za typiara. Są, jasne. I tu twoja narracja znika bo... Ja im nawet kibicuję, nawet bym chciał żeby zaczęli być realnym przeciwnikiem dla obudzenia niektórych do działania. Tylko te obudzenie może być bolesne. Dlatego od wielu, wielu lat to jest margines tego co ma, robi strona prawa i składy chuligańskie które mogą ją wsprzec. Przecież ty to wszystko wiesz, tak tylko się pocieszasz, marzysz na jawie czy tam majaczysz.

Tak, bardzo często grupy chuligańskie na codzień mają w chhujju jakaś antife. Twoje ufff.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 18.11.2021, 09:28

kojotsonqwe pisze:
18.11.2021, 01:55
Kkrawczyk pisze:
17.11.2021, 09:49
Twoje ziomeczki szturmowcy to w dużej mierze byli odpuleni członkowie ONR i innych organizacji którzy mieli zaciąg do poglądów komunistycznych :D Widzisz miłośniku antify, i znowu ci nie pykło.. :D
Szturmowcy bardziej byli aktywni na mieście niż te onry.
I dobrze zrobili, że odbili od ONR... bo nic tam ciekawego nie ma.
Oden2 pisze:
17.11.2021, 15:24
Ta typiara z antify co tu sie produkuje jest mocno oderwana od rzeczywistosci. Gada o jednej osobie incognito w tlumie 150 tys ludzi jakby to byl jakis wyczyn. Jeszcze jako odpowiedz dostala filmik jak ten jej obersturmpanbolec ewakuuje sie z MN w obawie o wlasne zycie. Takich filmow w druga strone masz setki, najbardziej popularne w USA gdzie reporterzy wbijaja sie w tlumy antify zadawajac im najprostsze pytania jak np dlaczego tu jestescie, wiekszosc transwestytow ma problem z odpowiedzia. U nas nikt nie traci czasu zeby maszerowac wsrod pedalow i udawac pedala… no bo co to niby daje?

Powiedz kto zadal takiej pytanie Elanie i kto na nie odpowiedzial? No wlasnie… ty i ty. Nawet w toruniu jak robicie grafa to o 4 w nocy w srode. Cala wasza zbieranina z polski miala by ciezko z srednia ekipka w polsce, nie mowie tu nawet o top20.

Zapewne bylas na meczu aks z****** z man u, takze widzialas co to stoi w waszym “mlynie” wiekszosc to kobiety heroinistki to o jakiej ty sile bojowej mowisz, to jest wasza “ekipa”? Hahaha
Powtórzę jeszcze raz - w Dublinie polskie nacjole też paliły wrotki przez tamtejszą antifa(z resztą filmik był na necie z tego zdarzenia), więc jak to ocenisz?

Co do Elany, to widzę, że masz mała wiedzę z resztą, nawet tutaj jedna osoba pisała o tej sytuacji... Wiele ludzi z grup chuliganskich typu TB'95, Młoda Elana itd. ma poprostu wdupie antife i co oni tam wypisują na murach czy gdzie się pojawiają. W Warszawie swobodnie trenują w Academia Gorilla, mają swoje knajpki, skloty. W Poznaniu też knajpki, trenują w Kohorta Poznań, ekipke Freedom Fighters, to wy macie swoje wyimaginowane, że oni nie istnieją. Legia tak pierdoliła o Polonii, aż się nie dawno przekonała, podobnie z antifa pod empikiem. I przestań pierdolić, że latają wieczorami robić grafy, jak wy robicie to samo hipokryci. 99% filmów na necie zmalowaniu grafów robione wieczorkiem.

I co z tego ich jest? Ale są, istnieją. I wasza cała pierdo narracja zanika, że ich nie ma. Tak to wygląda.
To że się nie chwała w internecie na pożywkę takich pajaców jak ty to nie znaczy że nic nie robią, każdy twój post to wychwalanie antifiarzy, kim ty ku*** jesteś pajacu?
j**** urkaine

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: strona-praska » 18.11.2021, 12:18

(S) pisze:
18.11.2021, 04:38
Heeeeeee co za typiara. Są, jasne. I tu twoja narracja znika bo... Ja im nawet kibicuję, nawet bym chciał żeby zaczęli być realnym przeciwnikiem dla obudzenia niektórych do działania. Tylko te obudzenie może być bolesne. Dlatego od wielu, wielu lat to jest margines tego co ma, robi strona prawa i składy chuligańskie które mogą ją wsprzec. Przecież ty to wszystko wiesz, tak tylko się pocieszasz, marzysz na jawie czy tam majaczysz.

Tak, bardzo często grupy chuligańskie na codzień mają w chhujju jakaś antife. Twoje ufff.
Dobrze napisane. Początkowe marsze gdzie były największe dymy ściągnęły tyle konkretnych ekip z Polski (pierwsze garnitury, a nie małolatów) bo każdy miał chęć dojebać Antifie, która wtedy coś tam jeszcze prezentowała. Obecnie jesteście robactwem pochowanym w tych swoich wegańskich knajpkach

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Karmaaa » 18.11.2021, 12:34

Dodałbym jeszcze, że pierwsze powazne marsze niepodległości na których były wszystkie ekipy - to były najzwyklejsze protesty przeciwko władzy. Ludzie tam szli żeby walczyć z tuskiem i jego przydupasami.

No i teraz porównajmy obecne protesty przeciwko władzy. Przecież to jakaś dziecinada. Wykłócanie się że ten dostał mandat, a tamten trochę gazem i wielkie halo. A średnia wieku na protestach nie przekracza wieku gimnazjalnego, garstka dziwaków którzy sami wypchneli się na margines, plus emeryci z demencją. Gdzie ta antifa, że laski muszą udawać, że ścierają się z psami he ?? ilu tam ich było ? Na jednym drugim trzecim proteście, ile mieli zapału ? Gdzie w ogóle są ci ludzie z lewicowymi ppogladami , których przecież obecnie szczególnie w większych miastach jest od zajebania? Ano w domku, pod kołderka - wrzucają płaczliwe posty do internetu i miniaturki na FB no i przyklejają magnesy na lodówki...srogo....

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Oden2 » 18.11.2021, 15:11

kojotsonqwe pisze:
18.11.2021, 01:55
Kkrawczyk pisze:
17.11.2021, 09:49
Twoje ziomeczki szturmowcy to w dużej mierze byli odpuleni członkowie ONR i innych organizacji którzy mieli zaciąg do poglądów komunistycznych :D Widzisz miłośniku antify, i znowu ci nie pykło.. :D
Szturmowcy bardziej byli aktywni na mieście niż te onry.
I dobrze zrobili, że odbili od ONR... bo nic tam ciekawego nie ma.
Oden2 pisze:
17.11.2021, 15:24
Ta typiara z antify co tu sie produkuje jest mocno oderwana od rzeczywistosci. Gada o jednej osobie incognito w tlumie 150 tys ludzi jakby to byl jakis wyczyn. Jeszcze jako odpowiedz dostala filmik jak ten jej obersturmpanbolec ewakuuje sie z MN w obawie o wlasne zycie. Takich filmow w druga strone masz setki, najbardziej popularne w USA gdzie reporterzy wbijaja sie w tlumy antify zadawajac im najprostsze pytania jak np dlaczego tu jestescie, wiekszosc transwestytow ma problem z odpowiedzia. U nas nikt nie traci czasu zeby maszerowac wsrod pedalow i udawac pedala… no bo co to niby daje?

Powiedz kto zadal takiej pytanie Elanie i kto na nie odpowiedzial? No wlasnie… ty i ty. Nawet w toruniu jak robicie grafa to o 4 w nocy w srode. Cala wasza zbieranina z polski miala by ciezko z srednia ekipka w polsce, nie mowie tu nawet o top20.

Zapewne bylas na meczu aks z****** z man u, takze widzialas co to stoi w waszym “mlynie” wiekszosc to kobiety heroinistki to o jakiej ty sile bojowej mowisz, to jest wasza “ekipa”? Hahaha
Powtórzę jeszcze raz - w Dublinie polskie nacjole też paliły wrotki przez tamtejszą antifa(z resztą filmik był na necie z tego zdarzenia), więc jak to ocenisz?

Co do Elany, to widzę, że masz mała wiedzę z resztą, nawet tutaj jedna osoba pisała o tej sytuacji... Wiele ludzi z grup chuliganskich typu TB'95, Młoda Elana itd. ma poprostu wdupie antife i co oni tam wypisują na murach czy gdzie się pojawiają. W Warszawie swobodnie trenują w Academia Gorilla, mają swoje knajpki, skloty. W Poznaniu też knajpki, trenują w Kohorta Poznań, ekipke Freedom Fighters, to wy macie swoje wyimaginowane, że oni nie istnieją. Legia tak pierdoliła o Polonii, aż się nie dawno przekonała, podobnie z antifa pod empikiem. I przestań pierdolić, że latają wieczorami robić grafy, jak wy robicie to samo hipokryci. 99% filmów na necie zmalowaniu grafów robione wieczorkiem.

I co z tego ich jest? Ale są, istnieją. I wasza cała pierdo narracja zanika, że ich nie ma. Tak to wygląda.
Co ma wogole Dublin do polski? Wklej ten film bo narazie nikt nie wie o co ci chodzi.

Co do Elany, TB to dalej omijasz fakty, kto komu zadawal pytania?
Co z tego ze trenuja pojedyncze osoby, okolo 5-6 lat mialem okazje pogadac z ludzmi z gorilla na gali i zaden z nich nie byl antifiarzem, nawet nie blisko.

Co do AKS to przeciez nikt normalny nie bedzie atakowal kobiet, fakt ze zjebanych umyslowo i wygladem przypominajacym mezczyzn ale dalej kobiet…

Jak chcesz dalej kontynuowac to najpierw odnies sie do pierwszego posta z konkretnymi odpowiedziami.

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KaeSPe » 19.11.2021, 16:05

Ten temat to w ogóle jakaś kpina i śmiech na sali.
Ktoś tu pisał, że główne (a w zasadzie to pewnie cały top50) ma wywalone na antifę i jest to w 100% prawda. Wyobrażacie sobie, że któraś z ekip zbiera się w najlepszym gronie i jedzie przyatakowac squat? Albo na punkowy koncert? Myślicie, że serio ktoś by chcial ryzykować konsekwencje? Skoro ekipy i tak kalkulują przed starciem ze swoimi największymi wrogami? Dla kibiców wrogami są kibice znienawidzonych klubów. Dla antify wrogiem są narodowcy/faszyści itd i vice versa. Dla ekip, które są powiązane ze 'światkiem' wrogiem są inne ekipy powiązane ze światkiem. Myślicie, że ekipy nie robią interesów z Arabami? Myślicie, że nie robią interesów z Antifą? Skąd są dragi na squatach? Z nieba spadają?
AKS Zły - to co się tu pisze, to już w ogóle odpał. Przecież to grupa ludzi, która sama o sobie mówi, że chcą Love&Peace na trybunach. Biją brawo przeciwnikom, zapraszają na wspólny browar itd. Im większy piknik, tym się bardziej cieszą. Czego Wy k*wa oczekujecie? Że stworzą swoją ekipę hools? To tak jakbyście oczekiwali od kółka różańcowego żeby jeżdzili na imprezy satanistów.
Antifa groźniejsza w 2011 niż teraz? Dla nich 2011 to była największa porażka. Niby się wybronili przy pl.Konstytucji, ale bez psów by niewiele z nich zostało. Od tamtej pory się mobilizują, organizują kontry, mają swoje turnieje MMA itd.
Serio, wyjdźcie czasem na ulice, a potem piszcie te swoje wypociny

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 220 V, 490, bandaPL, DuchTSW, Mikser84, sixth Sense, ZapytujeWas i 249 gości