11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: PW2014 » 12.11.2023, 13:31

KaeSPe pisze:
12.11.2023, 10:38
PW2014 pisze:
12.11.2023, 09:00
Tęczowych i antify to nawet w oknach po drodze nie było. Pewnie za rok wyjdą jak ich system wyśle na ulicę.
W tym roku byli, ok. 1-2 km od MN (pl.Unii->p.Trzech Krzyży). Gdzieś mi mignęło, że wg organizatorów było 10 tys. uczestników.
To chyba z kanałów wyszli na chwile, bo na trasie cisza i spokój.



Busta
Posty: 199
Rejestracja: 11.10.2019, 01:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Busta » 12.11.2023, 14:42

Dario1916 pisze:
12.11.2023, 13:09
Owszem walczyli. Ale od lat nie kochają i nie szanują, a jeśli uważasz inaczej, to spałeś pod kamieniem kilka ostatnich dekad :)
Nie wszyscy Żydzi tolerują to co robią inni Żydzi. Nie wiem slyszales czy widziałeś co gadają Żydzi Polscy a co w Izraelu czy w Stanach wszyscy mają inna politykę. Tak jak Polacy są podzieleni politycznie tak i Żydzi też.

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Karmaaa » 12.11.2023, 15:23

Busta pisze:
12.11.2023, 14:42
Dario1916 pisze:
12.11.2023, 13:09
Owszem walczyli. Ale od lat nie kochają i nie szanują, a jeśli uważasz inaczej, to spałeś pod kamieniem kilka ostatnich dekad :)
Nie wszyscy Żydzi tolerują to co robią inni Żydzi. Nie wiem slyszales czy widziałeś co gadają Żydzi Polscy a co w Izraelu czy w Stanach wszyscy mają inna politykę. Tak jak Polacy są podzieleni politycznie tak i Żydzi też.
Żydzi to są wbrew obiegowej opinii powtarzanej przez większosc nieświadomych ludzi podzieleni dużo bardziej niż wszystkie inne 'narody'. I jedno to są sprawy polityczne, a drugie sprawy wyznania. Najbliżej im jednak do arabów i ich podziałów na tle wyznaniowym, gdzie jak ktoś ma trochę wiedzy to wie jak na bliskim wschodzie wyglądają podziały i jaka nienawiść panuje wśród tej samej jakby się mogło wydawać wiary muzułmanskiej. Wsród arabów na tym tle wybuchają praktycznie wszystkie wojny, a u żydów za morde to całe towarzystwo trzyma USA. Samo stworzenie panstwa 'Izrael' wśrod żydów powodowało bardzo duże podziały, i powoduje nadal.

K.net-Powrót Króla
Posty: 412
Rejestracja: 01.04.2019, 23:13

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: K.net-Powrót Króla » 12.11.2023, 16:40

Szacunek dla kibiców Jagi i Korony ,że pomimo tego ,że o 20 :00 grali pomiędzy sobą mecz stawili się na Marszu i to licznie ,miałem okazję pogadać z nimi przez jakiś czas ;)
WODA NIEGAZOWANA :mrgreen:

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Saverok » 12.11.2023, 17:03

Oswaldo pisze:
12.11.2023, 10:10
Sorry za off top, ale czemu to ruskie kurwisko PeniseWise tutaj caly czas się produkuje? Serio żaden mood nie może wyjebac tego jawnego trolla?
Ten penis to zwykle kurwisko jest, którego straaaaasznie boli, że Polska jest silna i konkretną, a on że swoją azjatycką cyrlicą, nie może się podpisać pod kwitami na social w Europie.
Z resztą (albo przede wszystkim), mamy tutaj forum kibicowskie i taki dział, a on stadion jedynie widział w Google Street View i ślini się na widok takich trybun : )
zwykłeKurwisko jak jego ojciec, co zdechł pod Adjadiwką pisze:
12.11.2023, 12:06
11 listopada 2023 roku kolejny raz przeszedł ulicami z okazji Święta Niepodległości.
Boli mnie to tym bardziej, że my swoje święto w Azji obchodzimy 4 listopada, troszeczkę przed, ale to pewnie dlatego, że mamy jakiś spierdolony kalendarz.
Tutaj opis, co mnie boli w odbycie (niewielu zrozumie pierwsze słowa, pisane azjatycką cyrlicą, ale ja to rozumiem, bo my, śmiecie, porozumiewamy się jakimiś azjatyckimi krzaczkami, hehe):
День народного единства) – rosyjskie święto państwowe obchodzone 4 listopada w rocznicę zdobycia w 1612 Kremla moskiewskiego, opanowanego wcześniej przez wojska Rzeczypospolitej w wyniku wojny polsko-rosyjskiej (1609–1618), przez powstańców ludowych pod przywództwem Dymitra Pożarskiego i Kuźmy Minina.

Wiecie, ból pogłębia się tym, że to POLACY zdobyli Moskwę, a teraz ta stolica jest znana tylko z przestarzałych lodówek i pedałów. Poniżej przykład:

Obrazek

Mój chłopak patrickpbt vel le_suiveur vel kojotzpierdolonejkurwy jest przekocurem jeśli chodzi o powyższe sprawy i nie chcę by mnie zdradzał z innymi ciotami 😭
To zrozumiałe, wszyscy o tym wiedzieli, ale bądź odważny! Ujawniłaś się i ludzie mogą chociaż cisnąć z ciebie bekę.
patrickpbt vel le_suiveur vel kojotzpierdolonejkurwy pisze:
12.11.2023, 13:29
Gość pisze do mnie lewacki, gdzie wiadomo, że to prawda, a uznania mogę szukać jedynie wśród downów i pedałów z hivem 😂na różnych vlogach ruskojęzycznych (nie wiem czy słuchacie, pewnie nie, bo nikt się tym nId interesuje, ale całe szczęście, że nie odcięliście nam internetu. Mieliśmy robić swoją rusNET ale te barany nie potrafią postawić serwera z DNSem, więc dobrze, że mogę korzystać z technologii zachodniej) dużo się mówi o pedałach u mnie w domu, gdzie matka zdechła, a ojciec ruchanie i moje rodzeństwo, ale my to lubimy. Sprawdźcie!

Poniżej ja i denis, gdy obchodzimy bolącą dla nas rocznicę odzyskania niepodległości 4.11,gdyż Polacy dali nam w*******:

Obrazek
Już pojmuję teraz czemu islamisci, indonezyjczycy i jakieś nowo powstałe republiki jak ci z Dagestanu jadą z tym ruskim ścierwem oporowo.
Ale to też znajduje pokrycie w tym, że ponad 300 000 ruskich śmieci już zdechło na obecnej wojnie, a codziennie tego truchła przybywa w niebywałym tempie 🙂
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Dario1916 » 12.11.2023, 17:10

kojotsonqwe pisze:
12.11.2023, 13:29
Dario1916 pisze:
12.11.2023, 07:24
kojotsonqwe pisze:
11.11.2023, 16:41
Marsz gimbopatriotow w ukrainsko-ciapackiej Warszawie, jak pieknie hahaha
Lewacki mefedroniarzu pewnie się gotowałeś na widok morza polskich flag. I tak ma być!
Gość pisze do mnie lewacki gdzie smieje się kto okupuje warszawke 😂😂 W tej śmiesznej warszawce to już polskiego na ulicy nie słychać co nawet na różnych vlogach rosyjskojęzyczni się z tego śmieją (chcesz pare filmów?). Wielki warszawski patriota któremu się to podoba 😂
Przetłumacz na polski co tam bredzisz niedojdo.
(L)

Śnieżnobiały
Posty: 223
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Śnieżnobiały » 12.11.2023, 17:15

Saverok, ten twój podpis to chyba masz skierowany do siebie samego. Nie ma to jak zmieniać posty jakiegoś srolla, internetowego zjeba i jeszcze spamować pedalskimi tęczowymi flagami. Weź odpocznij od internetu oraz od tvpis i pedałenu.

Ktoś ma zablokowaną taką ciotę a ten się bawi w cytowanie czy edycję jego wypocin.

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: N_ » 12.11.2023, 18:54

http://www.youtube.com/user/czarni

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Dario1916 » 13.11.2023, 01:56

Saverok pisze:
12.11.2023, 17:03
Oswaldo pisze:
12.11.2023, 10:10
Sorry za off top, ale czemu to ruskie kurwisko PeniseWise tutaj caly czas się produkuje? Serio żaden mood nie może wyjebac tego jawnego trolla?
Ten penis to zwykle kurwisko jest, którego straaaaasznie boli, że Polska jest silna i konkretną, a on że swoją azjatycką cyrlicą, nie może się podpisać pod kwitami na social w Europie.
Z resztą (albo przede wszystkim), mamy tutaj forum kibicowskie i taki dział, a on stadion jedynie widział w Google Street View i ślini się na widok takich trybun : )
zwykłeKurwisko jak jego ojciec, co zdechł pod Adjadiwką pisze:
12.11.2023, 12:06
11 listopada 2023 roku kolejny raz przeszedł ulicami z okazji Święta Niepodległości.
Boli mnie to tym bardziej, że my swoje święto w Azji obchodzimy 4 listopada, troszeczkę przed, ale to pewnie dlatego, że mamy jakiś spierdolony kalendarz.
Tutaj opis, co mnie boli w odbycie (niewielu zrozumie pierwsze słowa, pisane azjatycką cyrlicą, ale ja to rozumiem, bo my, śmiecie, porozumiewamy się jakimiś azjatyckimi krzaczkami, hehe):
День народного единства) – rosyjskie święto państwowe obchodzone 4 listopada w rocznicę zdobycia w 1612 Kremla moskiewskiego, opanowanego wcześniej przez wojska Rzeczypospolitej w wyniku wojny polsko-rosyjskiej (1609–1618), przez powstańców ludowych pod przywództwem Dymitra Pożarskiego i Kuźmy Minina.

Wiecie, ból pogłębia się tym, że to POLACY zdobyli Moskwę, a teraz ta stolica jest znana tylko z przestarzałych lodówek i pedałów. Poniżej przykład:

Obrazek

Mój chłopak patrickpbt vel le_suiveur vel kojotzpierdolonejkurwy jest przekocurem jeśli chodzi o powyższe sprawy i nie chcę by mnie zdradzał z innymi ciotami 😭
To zrozumiałe, wszyscy o tym wiedzieli, ale bądź odważny! Ujawniłaś się i ludzie mogą chociaż cisnąć z ciebie bekę.
patrickpbt vel le_suiveur vel kojotzpierdolonejkurwy pisze:
12.11.2023, 13:29
Gość pisze do mnie lewacki, gdzie wiadomo, że to prawda, a uznania mogę szukać jedynie wśród downów i pedałów z hivem 😂na różnych vlogach ruskojęzycznych (nie wiem czy słuchacie, pewnie nie, bo nikt się tym nId interesuje, ale całe szczęście, że nie odcięliście nam internetu. Mieliśmy robić swoją rusNET ale te barany nie potrafią postawić serwera z DNSem, więc dobrze, że mogę korzystać z technologii zachodniej) dużo się mówi o pedałach u mnie w domu, gdzie matka zdechła, a ojciec ruchanie i moje rodzeństwo, ale my to lubimy. Sprawdźcie!

Poniżej ja i denis, gdy obchodzimy bolącą dla nas rocznicę odzyskania niepodległości 4.11,gdyż Polacy dali nam w*******:

Obrazek
Już pojmuję teraz czemu islamisci, indonezyjczycy i jakieś nowo powstałe republiki jak ci z Dagestanu jadą z tym ruskim ścierwem oporowo.
Ale to też znajduje pokrycie w tym, że ponad 300 000 ruskich śmieci już zdechło na obecnej wojnie, a codziennie tego truchła przybywa w niebywałym tempie 🙂
Widać, że faktami to masz mało wspólnego. Więc tak w punktach, żebyś sobie poczytał i zrozumiał.

1. Rosja ma silnych sojuszników w postaci Chin, Iranu, Indii i Brazylii. O wielu mniejszych nie wspomnę. Zielonego pojęcia nie masz w jakiej to ich stawia teraz pozycji na świecie. Poczytaj o bloku BRICS...
2. Nikt z nimi nie jedzie, robią co chcą.
3. Kacapskich trupów nie przybywa w "niebywałym tempie". Owszem giną, jednak trwająca od prawie pół roku ukraińska kontrofensywa to straty w proporcjach 8:2 na niekorzyść Ukr. Ukraina przegrywa wojnę w bardzo szybkim tempie a większość sojuszników już ma ją w tyłku przez roszczeniowość i niewdzięczność banderowców.
(L)

Tel
Posty: 525
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Tel » 13.11.2023, 07:10

Czy została podana liczba uczestników marszu? Trzaskowskiej kurwie nie chce wierzyć, on podał liczbę 40 tys
Obrazek

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: PW2014 » 13.11.2023, 07:22

Tel pisze:
13.11.2023, 07:10
Czy została podana liczba uczestników marszu? Trzaskowskiej kurwie nie chce wierzyć, on podał liczbę 40 tys
Oficjalnej ze strony MN chyba nie ma, ale można przyjąć te 70k-90k ludzi.

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Saverok » 13.11.2023, 09:15

Śnieżnobiały pisze:
12.11.2023, 17:15
Saverok...
Już nie broń tak tego deniska :) bo chyba nie będziesz tutaj zgrywał adwokata sowieckich komunistów?
Dario1916 pisze:
13.11.2023, 01:56
Widać, że faktami to masz mało wspólnego. Więc tak w punktach, żebyś sobie poczytał i zrozumiał.

1. Rosja ma silnych sojuszników w postaci Chin, Iranu, Indii i Brazylii. O wielu mniejszych nie wspomnę. Zielonego pojęcia nie masz w jakiej to ich stawia teraz pozycji na świecie. Poczytaj o bloku BRICS...
2. Nikt z nimi nie jedzie, robią co chcą.
3. Kacapskich trupów nie przybywa w "niebywałym tempie". Owszem giną, jednak trwająca od prawie pół roku ukraińska kontrofensywa to straty w proporcjach 8:2 na niekorzyść Ukr. Ukraina przegrywa wojnę w bardzo szybkim tempie a większość sojuszników już ma ją w tyłku przez roszczeniowość i niewdzięczność banderowców.
Zatem:
A.D.1 Zgodzę się tylko w kwestii Iranu, że jest to silny sojusznik dla ruskich. Chiny? Tak, na chwilę obecną najprezniej rozwijająca się gospodarka, a i ogólnikowo (w tym głównie militarnie) potęga, tylko, że... No widzisz, Chiny się układają z ruskimi pod siebie, to co dla nich jest korzystne i na niektórych płaszczyznach stają okoniem przed Moskwą - poczytaj 🙂
Brazylia silnym sojusznikiem? 🙃Ale my nie rozpatrujemy tutaj gry w piłkę. To że ruscy sobie znaleźli miejsce zbytu swoich produktów, to nie niesie przełożenia, że z oddalonego kontynentu Brazylia stanowi dla nich jakieś znaczące wsparcie. Pomijając to, że system w Brazylii trzyma się na włosiu i prócz gospodarczej biedy, ichniejszy naród jest przeżarty przez korupcje, układy i niemoc w stosunku do karteli.

A.D.2 jesteś tego pewien? To zobacz co działo się rok temu na "granicy" między nimi, jak traktują siebie ruskie i degastańczycy w koszarach, no i sprawdź jeszcze podłoże religijne, które dla degastanczykow ma ogromne znaczenie.

A.D.3 poważnie pytam, bo nie obiło mi się to o uszy - ta proporcja 8:2. Staram się wyciągać średnią i obiektywnych źródeł szukać, ale to raczej ruscy tracą więcej i to głównie sprzętu, nie tylko mięska. Fakt, kontrofensywa ukrow coś nie wypaliła, ale to właśnie impas linii frontu sprawia, że lecą tam ilości trupów po 1000/dzień. Każdego Polaka powinien cieszyć fakt wykrwawiania się miłośników cyrlicy :)

Ale temat nie o tym, więc jak ktoś chce podyskutować to zapraszam na priv.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: halodrol » 13.11.2023, 10:48

Tak naprawdę nigdzie nie znajdziesz realnych danych o liczbie zabitych Ukr żołnierzy. Cisza ma być i tyle, wszystko jest git. Co do śmierci ruskich to niby codziennie statystyki podaje Ukr ministerstwo obrony, można je znaleźć np na twitterze na WarNewsPL.
Przez cały czas dzienna liczba wyeliminowanych Rus wynosiła ~500, od paru tygodni to jest ~1000.
Jeśli ktoś mocno kibicuje Ukr to pewnie się cieszy, ale z drugiej strony też chooj wi czy to prawda, bo faktem jest że to przy ofensywie się więcej traci życia a nie przy obronie a ruscy są niby w obronie aktualnie.

To tak tylko do postów powyżej.
Może jednak wróćmy do Polski i 11.11.

piarecki
Posty: 12
Rejestracja: 01.04.2010, 23:57

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: piarecki » 13.11.2023, 12:54

Masz nie aktualne info od kilku tygodni Ukraina przestała atakować ograniczając się do ruchów pozoracyjnych . Natomiast Rosja zaczęła atak na Awdijiwke i tam mają duże straty. Żadna ze stron nie podaje swoich strat .

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Jakuszyn » 13.11.2023, 13:24

Ten Sawerok to musi być konkretna postać na Rtsie. Tylko trochę odwagi mu brak by podbić do dhw i powiedzieć żeby zerwali dobre kontakty z cska. Jak ruskie przyjeżdżali na mecze do Łodzi to akurat go wtedy nie było albo stał na sektorze rodzinnym.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 13.11.2023, 13:57

Saverok to legendarny podłódzki biznesmen który sprzedał golfa III w gazie i kupił tira festów od agenta interpolu po transakcji zaprosili go na bezpłatną męską imprezę na Wyżynie Kastylijskiej. Stąd uraz do ruskich. Biznesmen Jędrula występował kiedyś w serialu "Rodzina przestępcza" na Polsacie. Potem zbankrutował Anka go zostawiła po 350 wyjeździe dla Saszy z Murmańska i teraz pije oraz wylewa żale na dawnych radzieckich towarzyszy jacy oni źli. Miała być willa obok Rutkowskiego a została ta sama kamienica z pluskwami na Pomorskiej. Raz na wozie raz pod wozem.

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Saverok » 13.11.2023, 23:36

Ojejciu, ależ bolszewickie i upadlińskie pizdy się zesrały. Jakże mi miło 🙂
Fajnie, że się w miarę nauczyliście języka polskiego i każą wam się nim posługiwać niż pisać swoją azjatycką cyrlicą.

Jakuszyn, czy swoich braci z Poznania też jebiesz za kontakty ze Spartakiem? :)
Odpowiadając w pełni szczerze. Byłem w Częstochowie i było CSKA. Piątek z nimi nie zabijałem (choć jakbyś miał IQ większe niż rozmiar buta, to byś ogarnął, że i Spartak CSKA są w prawo, ale są zarazem przeciw wojnie, mimo mocno prawej strony trzymanej politycznie).
Aha, i swoich braci z ŁKSu podpytaj o układy z ukrami w Łodzi i wspólne biesiadowanie na Piotrkowskiej i wspólne śpiewy przyśpiewek znanych ŁKSiakom (tak, to fakt i sarkastyczne wypomnienie - ogólnie to mi to koło c**** lata, że ŁKS trzyma z ukrami w Łodzi).
No i nawet nie wspomnę o jude gangu i ich nowej zgody wprost z semickiego narodu.
Teraz jeszcze poważniej. Takie przytyki możemy sobie napierdalać w obie strony. Tylko co ci to da?


Penisek, ty nawet kibicem nie jesteś i w życiu nie byłaś na stadionie, więc po c*** produkujesz się na tym forum? (nie musisz odpowiadać. To wiadome. Jesteś zbyt czytelna😉).
A i z "podłodzkim" nie trafiłaś, bo urodziłem się, mieszkam i wielce prawdopodobne, że właśnie w Łodzi mnie pochowają, więc to zrozumiałe, że ból twojej pizdy jest tak donośny, gdyż ty już pewnie nie wrócisz do swojej matrioszki czy ukralandu, no bo po c*** tam wracać jak bieda, reżim i pełno muslimów, którzy napierdalają ruskie i banderowskie ścierwo jak żabojadów w Paryżu?

Swoją drogą to piękne jak was boli Święto Niepodległości w Polsce i jakiej piany na pyskach dostajecie na widok antykomunistycznych i antybanderowskich hasłach i banerach.



Jak już pisałem - chcesz podyskutować, to może udzielę ci audiencji na priv. Zgłoś się, a niewykluczone, że rozpatrzę twoje skomlenie.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: lobik » 14.11.2023, 17:53

Tel pisze:
13.11.2023, 07:10
Czy została podana liczba uczestników marszu? Trzaskowskiej kurwie nie chce wierzyć, on podał liczbę 40 tys
Ta tęczowa kurewka-trzaskoski podał ze na MN było 40 tys LUDZI, ale na podobną ilość podludzi na narszu tuSSka powiedział o 300 tys, mimo że nawet niemieckie media podawaly że tuSSkofanów było ok 60-90 tys.
W tym samym dniu co MN, odbył się tzw "antyfaszystowskie street party" , ktore ruszyło z Pl.Unii Lubelskiej i który zgromadził ok 400 zboczeńców, hipsterów i czerwonych piorunów. trzaskoski podał ze było 10 tys.!!!
BEZCZELNOŚĆ!!!
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 14.11.2023, 20:20

Saverok pisze:
13.11.2023, 23:36
Jak już pisałem - chcesz podyskutować, to może udzielę ci audiencji na priv. Zgłoś się, a niewykluczone, że rozpatrzę twoje skomlenie.
Napisz może do bravo girl to rozpatrzą twoje wątpliwości.
"Drogie brawo girl jestem 41 letnim kibicem Widzewa. Na pielgrzymce do Santiago de Compostella w Hiszpanii poznałem dwóch przystojnych prawosławnych Artioma i Siergieja. Ostatnio znów byli u mnie, wódkę z nimi piłem bo koledzy mi kazali ale piątek nie zbijałem. Więc kolejny raz nie straciłem cnoty. Co byście poradzili mi w tej sytuacji i jak się zachować kiedy znowu przyjedzie Artiom z Siergiejem. Doradźcie mi liczę na was droga redakcjo.
Mariusz 41 dr n. med laryngolog Łódź"

maszerujlubgin
Posty: 82
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: maszerujlubgin » 14.11.2023, 21:32

lobik pisze:
09.11.2023, 10:05
maszerujlubgin pisze:
08.11.2023, 19:01
Msze , różańce ??? Niech spasiona banda w koloratkach wypierdala
Twój szef oraz idol, wystosował właśnie pismo do milicji, że Marsz Niepodległości to szczegółne zagrożenie!
Teraz idź mu opierdol gałę, że jest twoim sprzymierzeńcem, albo weź swoich "wojowników" z homo-komando i zablokujcie Marsz.
I taka rada ode mnie, nie wpièrdalaj się bita kùrwo w sprawy Polaków.
Idź im pałe opierdol , trzymając się twojego toku głupoty . Jesteś jakimś niedojebem który sobie próbuje podbić ego patriotyzmem

maszerujlubgin
Posty: 82
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: maszerujlubgin » 14.11.2023, 21:40

A ty Dario uważaj abyś się nie postrzelił (czy tam nie przestrzelił)

maszerujlubgin
Posty: 82
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: maszerujlubgin » 14.11.2023, 21:49

maszerujlubgin pisze:
14.11.2023, 21:32
lobik pisze:
09.11.2023, 10:05
maszerujlubgin pisze:
08.11.2023, 19:01
Msze , różańce ??? Niech spasiona banda w koloratkach wypierdala
Twój szef oraz idol, wystosował właśnie pismo do milicji, że Marsz Niepodległości to szczegółne zagrożenie!
Teraz idź mu opierdol gałę, że jest twoim sprzymierzeńcem, albo weź swoich "wojowników" z homo-komando i zablokujcie Marsz.
I taka rada ode mnie, nie wpièrdalaj się bita kùrwo w sprawy Polaków.
Idź im pałe opierdol , trzymając się twojego toku głupoty . Jesteś jakimś niedojebem który sobie próbuje podbić ego patriotyzmem
Z którym masz mało wspólnego

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Saverok » 15.11.2023, 00:21

penis z ukrainy pisze:
14.11.2023, 20:20
Saverok pisze:
13.11.2023, 23:36
Jak już pisałem - chcesz podyskutować, to może udzielę ci audiencji na priv. Zgłoś się, a niewykluczone, że rozpatrzę twoje skomlenie.
Napię może do bravo girl to rozpatrzą moje wątpliwości.
"Drogie brawo girl jestem 41 letnim ukrofanem z Jakucji. Na pielgrzymce do Santiago de Compostella w Hiszpanii poznałam dwóch przystojnych prawosławnych pedałów z sankt petersburga Artioma i Siergieja. Ostatnio znów byli u mnie, denaturat z nimi piłam bo koledzy mi kazali ale piątek nie zbijałam. Więc kolejny raz nie straciłam cnoty. Co byście poradzili mi w tej sytuacji i jak się zachować kiedy znowu przyjedzie azjatycki Artiom z Siergiejem. Doradźcie mi liczę na was droga redakcjo.
penis z ukrainy 41 lat na zmywaku w UK"
Ale ten aritomom (co to ku*** za imię? 😂) i siergieja (no, ten to chociaż brzmi jakby pił denaturat na śniadanie) to twoi wujkowie czy bracia?
Idzie się pogubić w tej twojej zagmatwanej koneksji rodzinnej.

PS. Uderz na priv, to podpowiem ci jak wygląda kwestia interpunkcji w JĘZYKU POLSKIM, bo tego chyba ci google TRANSlator (nie myl że swoim zdechłym ojczymem) nie przetłumaczył.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Dario1916 » 15.11.2023, 07:42

maszerujlubgin pisze:
14.11.2023, 21:40
A ty Dario uważaj abyś się nie postrzelił (czy tam nie przestrzelił)
Serio będziesz się tak czepiał? Argument? Znowu nic nie zrozumiałeś ale napisać cokolwiek musisz,
Specjalistami od strzelania z rakietnic i z ucha to wy jesteście i wasi ziomale. Udowodniliście to w Radłowie i wielu prokuraturach. Papa.
(L)

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Jakuszyn » 15.11.2023, 10:13

Saverok pisze:
13.11.2023, 23:36

Jakuszyn, czy swoich braci z Poznania też jebiesz za kontakty ze Spartakiem? :)
Odpowiadając w pełni szczerze. Byłem w Częstochowie i było CSKA. Piątek z nimi nie zabijałem (choć jakbyś miał IQ większe niż rozmiar buta, to byś ogarnął, że i Spartak CSKA są w prawo, ale są zarazem przeciw wojnie, mimo mocno prawej strony trzymanej politycznie).
Aha, i swoich braci z ŁKSu podpytaj o układy z ukrami w Łodzi i wspólne biesiadowanie na Piotrkowskiej i wspólne śpiewy przyśpiewek znanych ŁKSiakom (tak, to fakt i sarkastyczne wypomnienie - ogólnie to mi to koło c**** lata, że ŁKS trzyma z ukrami w Łodzi).
No i nawet nie wspomnę o jude gangu i ich nowej zgody wprost z semickiego narodu.
Teraz jeszcze poważniej. Takie przytyki możemy sobie napierdalać w obie strony. Tylko co ci to da?
Ty naprawdę jesteś tępy. Przeczytaj jeszcze raz to co do ciebie napisałem w poprzednim poście albo daj komuś mądrzejszemu, żeby ci wytłumaczył.

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie piszę tu na temat ruskich, więc po co mam ''j****'' kogoś za kontakty ze Spartakiem?
Skoro ty tak bardzo nienawidzisz ruskich życząc, żeby ich jak najwięcej zginęło to mogłeś podbić do nich w Częstochowie i im powiedzieć co myślisz na temat ich narodu. Ale że jesteś tylko internetowym szczekaczem to wiadomo, że tego nie zrobiłeś. Wolisz być groźny na forum.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Dario1916 » 15.11.2023, 10:34

Ktoś kto gardzi ruskimi nie musi automatycznie lubić ukrów. Bynajmniej. Polska racja stanu to anty kacap i anty ukr.
Jak dla kogoś pitolenie sprzedajnych polityków czy dziennikarzy przekreśla setki lat historii to tylko współczuć.
(L)

maszerujlubgin
Posty: 82
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: maszerujlubgin » 15.11.2023, 10:59

Dario1916 pisze:
15.11.2023, 07:42
maszerujlubgin pisze:
14.11.2023, 21:40
A ty Dario uważaj abyś się nie postrzelił (czy tam nie przestrzelił)
Serio będziesz się tak czepiał? Argument? Znowu nic nie zrozumiałeś ale napisać cokolwiek musisz,
Specjalistami od strzelania z rakietnic i z ucha to wy jesteście i wasi ziomale. Udowodniliście to w Radłowie i wielu prokuraturach. Papa.
Ok , wiem że legijna gadka musi być zgodna i jednolita , inna niż ta że typ o****** się sam , która nie współgra z narracją że Wisła zabiła . Też ahoj

.:.
Posty: 158
Rejestracja: 10.08.2014, 21:21

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: .:. » 17.11.2023, 20:21

Jaga obecna w 200 osób, czy były jeszcze jakieś inne liczne ekipy?

patrinhotrn
Posty: 47
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: patrinhotrn » 17.11.2023, 21:41

Apator ok 40 osob

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Habla, Oberschlesien14, PLG6, Wnuk Edwarda, Xsexx i 207 gości