11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ



BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: BekazWas » 12.11.2022, 10:36

Czytam i nie mogę wyjść z podziwu. Chłopy co się naczytali bajek o masońskich spiskach, ukrainizacji Polski i żydach, nazywają innych debilami i masturbują się, że należą do tych kilku procent wybrańców którzy posiedli wiedzę tajemną o spiskach, a reszta to ogłupione bydło.
Tak, to wy jeden z drugim, Karol i Sebastian ze stadionu w wypizdziejewie dolnym obejrzał kilka filmów na jutubie, pogadał z podobnym sobie odklejeńcom na fejsbuku i przejrzał światowe spiski.
Świat i to jak działają kraje, jak działa polityka to nie jest coś czego się nauczycie od podobnych sobie schizofreników którym łatwo wcisnąć różne bzdury i podeprzeć to gównianym hasłem "oglądasz tv, jesteś durny". Oglądając i czytając gówno w internecie nie jesteś w niczym lepszy.
Żyjemy w czasach w których można czytać i oglądać, wiele źródeł, nie zamykać się na jedną stronę i jak beton w niej trwać. Naprawdę polecam!
Panowie do książek, do książek o doktrynach, geopolityce, historii.
Może wtedy coś zrozumiecie i zauważycie, że w interesie Polskie jest porażka Rosji na Ukrainie i pełne wsparcie Ukraińców przez Polskę. :)
Na szczęście, Ci wyśmiewani nacjonaliści więcej rozumieją od was.

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: sircharles » 12.11.2022, 11:35

BekazWas pisze:
12.11.2022, 10:36

Na szczęście, Ci wyśmiewani nacjonaliści więcej rozumieją od was.
Możecie pionę przybić z Kramkiem i innymi przygłupami. Ta sama agenda , ten sam sponsor.

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: czehulov » 12.11.2022, 11:50

sircharles pisze:
12.11.2022, 11:35
BekazWas pisze:
12.11.2022, 10:36

Na szczęście, Ci wyśmiewani nacjonaliści więcej rozumieją od was.
Możecie pionę przybić z Kramkiem i innymi przygłupami. Ta sama agenda , ten sam sponsor.
Niezły tok rozumowania :D
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 12.11.2022, 12:10

https://twitter.com/ext_inv/status/1591358090997559297
Ukraińcy i ich polskojęzyczni sprzymierzeńcy z ONR wymierzają już na ulicach kary przekopek za niepodporządkowanie się nowemu ustrojowi. Cóż ONR to była zawsze formacja kolaboracyjna, po wojnie Piasecki razem z całą Falangą współpracował z komunistami dziś jego narybek i następne współpracuje na ulicach z Ukraińcami. I chłopak dostał parę kopów za swoje zdanie.

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 12.11.2022, 13:41

BekazWas pisze:
12.11.2022, 10:36
Na szczęście, Ci wyśmiewani nacjonaliści więcej rozumieją od was.
Tak jak 3 Droga która wymalowała łączone flagi polsko-ukraińskie a po marszu niepodległości zajmowała się przekopywaniem młodych Polaków którzy obrazili będących z nimi Ukraińców? To jest ten wielki nacjonalizm kopanie wraz z Ukraińcami w proporcjach 10:1 młodych polskich chłopaków? Wielcy rozumni nacjonaliści jeszcze 5-6 lat temu paradowali z flagami wspierającymi Serbów z Kosowem dziś przerzucili się na Ukraińców, bo na tym można się wybić a Serbowie wiadomo że są prorosyjscy. Tacy ludzie nazywają się przerzuty w środowisku fanów piłki nożnej. Ci rozumni nacjonaliści to właśnie takie przerzuty. Dziś k**** jutro bracie.

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: WieszWięcej » 12.11.2022, 14:18

Generalnie po tym, co wczoraj zobaczyłem straciłem jakiekolwiek nadzieje, że tu będzie normalnie kiedykolwiek.

Co do samego marszu - sporo najebusów, mało ekip, a jeśli jakieś były to nie żadne bandy, a pojedyncze sztuki. Chyba, że ta grupa, która szła na samym komcu w żółtych komimach to był Motor, ale pewny nie jestem. Jest tak, to jako jedyni prezentowali się naprawdę konkret. Widziałem ŁKS, Start Gniezno, Koronę, Zagłębie Sosnowiec i to chyba tyle.

Ludzie którzy zarzucali przez megafony - czy to ONR, czy MW - prawie nikt tego nie śpiewał, efekt był komiczny. Tych flag Ukrainy to nawet szkoda komentować. Ludzie którym się wydaje, że ona nas przed czymkolwiek chroni powinno się izolować. Rosja nie jest w stanie i nigdy nie zaatakuje NATO, chyba że nuklearnie. A jedyny skutek ukraińskich wpływów to kataklizm na rynku mieszkaniowym, szukanie oszczędności na służbie zdrowia i inwestycjach oraz zadłużanie Polski na kurewskich warunkach, po których się nie pozbieramy przez kilka pokoleń.

ryż z kurczakiem
Posty: 34
Rejestracja: 13.03.2017, 16:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ryż z kurczakiem » 12.11.2022, 14:34

DennisWise pisze:
12.11.2022, 12:10
https://twitter.com/ext_inv/status/1591358090997559297
Ukraińcy i ich polskojęzyczni sprzymierzeńcy z ONR wymierzają już na ulicach kary przekopek za niepodporządkowanie się nowemu ustrojowi. Cóż ONR to była zawsze formacja kolaboracyjna, po wojnie Piasecki razem z całą Falangą współpracował z komunistami dziś jego narybek i następne współpracuje na ulicach z Ukraińcami. I chłopak dostał parę kopów za swoje zdanie.
jeżeli to faktycznie onr wraz ze śmieciem ludzkim z upadliny, i nikt za to nie beknie, nie będzie żadnej reakcji/rewanżu, to NAS, Polaków, NIE MA.

ps. a nie czekaj, Polaków od dawna nie ma. katastrofa.

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Rudy5555 » 12.11.2022, 15:20

czehulov pisze:
12.11.2022, 09:03
Opowiedz mi o tych lożach masońskich. Jestem bardzo ciekaw kim są i jaki mają wpływ na Świat. Ale nie odsyłaj mnie do setek milionów artykułów, bo jestem ciekawy TWOJEGO zdania na ten temat, jak i reszty forumowiczów.
A o co dokładnie pytasz? Jaki mają wpływ na świat? Serio? Mogę ci opowiedzieć o Piłsudskim i zamachu majowym. Jest to powiązane z masoneria i wtedy dowiesz się jaki mają wpływ na Polskę. Chcesz? Nie pytaj się o świat! Zapytaj o Polskę! Przeczytaj książki Henryka Pająka i nie będziesz zadawał tak durnych pytań. I jak gadasz z miejsca, żebym Cię nie odsyłał do nieba artykulów czy książek , to o czym ja mam z to a gadać? I tak tego. Od zrozumiesz, więc żyj sobie w tej bajce mydlanej, że masz wpływ na jakieś wybory. Tylko masonowi selmanowi nie zapomnij kwiatów pod pomnikiem złozyc.

Busta
Posty: 199
Rejestracja: 11.10.2019, 01:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Busta » 12.11.2022, 16:12

ryż z kurczakiem pisze:
12.11.2022, 14:34
DennisWise pisze:
12.11.2022, 12:10
https://twitter.com/ext_inv/status/1591358090997559297
Ukraińcy i ich polskojęzyczni sprzymierzeńcy z ONR wymierzają już na ulicach kary przekopek za niepodporządkowanie się nowemu ustrojowi. Cóż ONR to była zawsze formacja kolaboracyjna, po wojnie Piasecki razem z całą Falangą współpracował z komunistami dziś jego narybek i następne współpracuje na ulicach z Ukraińcami. I chłopak dostał parę kopów za swoje zdanie.
jeżeli to faktycznie onr wraz ze śmieciem ludzkim z upadliny, i nikt za to nie beknie, nie będzie żadnej reakcji/rewanżu, to NAS, Polaków, NIE MA.

ps. a nie czekaj, Polaków od dawna nie ma. katastrofa.
Byłem na Marszu i w okolicach było sporo Ukraińców całe rodziny dzieci,kobiety też trzymali flagi Polski nikt do nich nic nie miał złego nic nie robili. Typ z filmu zaczął wyzywać Ukraińców po co to robił ? To jest Świeto Niepodległości i miał świętować a nie lać i obrazac obcokrajowców. Ciekawe że nie podszedł do typów z USA czy Kanady co byli z flagami USA.

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ban82 » 12.11.2022, 16:37

WieszWięcej pisze:
12.11.2022, 14:18
A jedyny skutek ukraińskich wpływów to kataklizm na rynku mieszkaniowym, szukanie oszczędności na służbie zdrowia i inwestycjach oraz zadłużanie Polski na kurewskich warunkach, po których się nie pozbieramy przez kilka pokoleń.
A gdy Ukrów nie było to wszyscy mieli mieszkania, służba zdrowia działała super, inwestycje były rekordowe, kraj innym pożyczał a nie brał pożyczek od innych?? Weź przestań pitolić głupoty bo taki syf w gospodarce jaki PiS najebał przez 5 lat, to bedziemy sprzatac długo albo i jeszcze dłużej.

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: WieszWięcej » 12.11.2022, 16:57

Słyszałeś, żeby ktoś rok temu nie był w stanie wynająć mieszkania w dużym mieście?

Oczywiście, że był syf, ale teraz jest jeszcze kiła i mogiła. Rok temu obligacje były oprocentowane na 3%, teraz na 10%. 10 jebanych procent. Zadłużamy się, żeby sponsorować Ukraińców, pod pretekstem wojny, której nawet w teorii być nie może.

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Sztygar » 12.11.2022, 17:26

Typ podobny do tego który zaczepił na moście jakiegoś Białorusina z Polką. Tyle że nie miał plecaka

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Rudy5555 » 12.11.2022, 17:53

Niikodem pisze:
12.11.2022, 17:09
PIS robi to po to by dostali od nich głosy w wyborach.
Kolejny co wierzy w jakieś wybory i głosy...

Tu chodzi o destabilizację kraju i podział. Prawdopodobnie już jest nowa mapa europy lub świata.

321bomba
Posty: 5
Rejestracja: 19.11.2017, 09:27

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: 321bomba » 12.11.2022, 17:58

Celem takich stowarzyszeń jak , masoni , skull and bones , bohemian grove , grupa bilderberg , jest kontrola spoleczenstwa poprzez wniknięcie we wszystkie struktury media, szkolnictwo , rządy , bankowość i wiele innych obszarów , to że komuś nie mieści się owa tematyka w głowie nie znaczy że nie istnieje.Glownym celem to utrzymać masy kompletnie bezsilne do działania i myślenia na własną rękę , nie poradzisz sobie bez rządu , bez lekarza , bez kredytu.Do tego dochodzi muzyka oraz filmy które programują człowieka na konkretne myślenie.Jesli chcesz mieć cząstkowa bardzo ogólnikowa wiedzę polecam zobaczyć film pt Dobry agent , który akurat tyczy się skull and bones do , którego przynaleznosci otwarcie przyznają się stary i młody Bush (9.11, Afganistan to wszystko dawno zaplanowane i upozorowane działanie ) a potem sprawdzić książkę Anthony Sutton Skull and Bones w której znajdziesz wiele ciekawostek np jak owe stowarzyszenie miało wpływ na edukację i zmianę sposobu nauki czytania.Ogolnie oni w tych stowarzyszeniach są szkoleni do używania pewnej wiedzy , ktora jako pierwszy cząstkowo udostępnił Napoleon Hill ale szybko zostało to ukrócone głównie za sprawą Henrego Forda przy okazji członka Brotherhood

A teraz niech poleje się hejt , tyle że to nie zaprzeczy istnieniu tych spraw o których wspomniałem pozdrawiam

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: patrickpbt » 12.11.2022, 18:27

Sztygar pisze:
12.11.2022, 17:26
Typ podobny do tego który zaczepił na moście jakiegoś Białorusina z Polką. Tyle że nie miał plecaka
Polskie prostytutki biegają z bydłem wschodnim 😂😂
ku*** po co pytam, powinienem zapytać z kim one nie biegają 😂

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: czehulov » 12.11.2022, 18:31

Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 15:20
czehulov pisze:
12.11.2022, 09:03
Opowiedz mi o tych lożach masońskich. Jestem bardzo ciekaw kim są i jaki mają wpływ na Świat. Ale nie odsyłaj mnie do setek milionów artykułów, bo jestem ciekawy TWOJEGO zdania na ten temat, jak i reszty forumowiczów.
A o co dokładnie pytasz? Jaki mają wpływ na świat? Serio? Mogę ci opowiedzieć o Piłsudskim i zamachu majowym. Jest to powiązane z masoneria i wtedy dowiesz się jaki mają wpływ na Polskę. Chcesz? Nie pytaj się o świat! Zapytaj o Polskę! Przeczytaj książki Henryka Pająka i nie będziesz zadawał tak durnych pytań. I jak gadasz z miejsca, żebym Cię nie odsyłał do nieba artykulów czy książek , to o czym ja mam z to a gadać? I tak tego. Od zrozumiesz, więc żyj sobie w tej bajce mydlanej, że masz wpływ na jakieś wybory. Tylko masonowi selmanowi nie zapomnij kwiatów pod pomnikiem złozyc.
Zamach majowy sprawką masonerii? A to dobre. Poszerz trochę swoje horyzonty myślowe, bo nigdzie kie napisałem, że popieram masonów, a ty wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Przypomnę tylko, że jeszcze w XIX wieku kiedy Lindley budował kanalizację w Warszawie to ludkość doszukiwała się w tym... spisku Żydów i masonów.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Krasa » 12.11.2022, 19:02

wladimirputin ,grzegorzlato,siemaszki01,ruchpolicja itp. konta to ta sama osoba napierdala tutaj z kilkunastu kont :)

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Rudy5555 » 12.11.2022, 19:02

czehulov pisze:
12.11.2022, 18:31
Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 15:20
czehulov pisze:
12.11.2022, 09:03
Opowiedz mi o tych lożach masońskich. Jestem bardzo ciekaw kim są i jaki mają wpływ na Świat. Ale nie odsyłaj mnie do setek milionów artykułów, bo jestem ciekawy TWOJEGO zdania na ten temat, jak i reszty forumowiczów.
A o co dokładnie pytasz? Jaki mają wpływ na świat? Serio? Mogę ci opowiedzieć o Piłsudskim i zamachu majowym. Jest to powiązane z masoneria i wtedy dowiesz się jaki mają wpływ na Polskę. Chcesz? Nie pytaj się o świat! Zapytaj o Polskę! Przeczytaj książki Henryka Pająka i nie będziesz zadawał tak durnych pytań. I jak gadasz z miejsca, żebym Cię nie odsyłał do nieba artykulów czy książek , to o czym ja mam z to a gadać? I tak tego. Od zrozumiesz, więc żyj sobie w tej bajce mydlanej, że masz wpływ na jakieś wybory. Tylko masonowi selmanowi nie zapomnij kwiatów pod pomnikiem złozyc.
Zamach majowy sprawką masonerii? A to dobre. Poszerz trochę swoje horyzonty myślowe, bo nigdzie kie napisałem, że popieram masonów, a ty wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Przypomnę tylko, że jeszcze w XIX wieku kiedy Lindley budował kanalizację w Warszawie to ludkość doszukiwała się w tym... spisku Żydów i masonów.

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Rudy5555 » 12.11.2022, 19:11

Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 19:02
czehulov pisze:
12.11.2022, 18:31
Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 15:20


A o co dokładnie pytasz? Jaki mają wpływ na świat? Serio? Mogę ci opowiedzieć o Piłsudskim i zamachu majowym. Jest to powiązane z masoneria i wtedy dowiesz się jaki mają wpływ na Polskę. Chcesz? Nie pytaj się o świat! Zapytaj o Polskę! Przeczytaj książki Henryka Pająka i nie będziesz zadawał tak durnych pytań. I jak gadasz z miejsca, żebym Cię nie odsyłał do nieba artykulów czy książek , to o czym ja mam z to a gadać? I tak tego. Od zrozumiesz, więc żyj sobie w tej bajce mydlanej, że masz wpływ na jakieś wybory. Tylko masonowi selmanowi nie zapomnij kwiatów pod pomnikiem złozyc.
Zamach majowy sprawką masonerii? A to dobre. Poszerz trochę swoje horyzonty myślowe, bo nigdzie kie napisałem, że popieram masonów, a ty wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Przypomnę tylko, że jeszcze w XIX wieku kiedy Lindley budował kanalizację w Warszawie to ludkość doszukiwała się w tym... spisku Żydów i masonów.
Oczywiście, że był, bo piłsudski był z nią mocno powiązany. Ale i tak to wyprzesz, bo masz wąskie horyzonty. Pewnie myślisz, że to PIS rządzi co?😆😆😆 Jeszcze raz odsyłam Cię do książek Henryka pająka. Na początek tyle może starczy, abyś dysonansu poznawczego nie zaliczył.

Sportowa_2
Posty: 35
Rejestracja: 23.04.2019, 15:37

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Sportowa_2 » 12.11.2022, 19:16

Niikodem pisze:
12.11.2022, 19:12
Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 17:53
Niikodem pisze:
12.11.2022, 17:09
PIS robi to po to by dostali od nich głosy w wyborach.
Kolejny co wierzy w jakieś wybory i głosy...

Tu chodzi o destabilizację kraju i podział. Prawdopodobnie już jest nowa mapa europy lub świata.
Jeżeli wybory to fikcja to czemu odsuneli te babę co miala male poparcie i dali w zamian Trzaskowskiego?
aby takie ptasie móżdżki myślały, że mają na cokolwiek wpływ, o czym pewnie teraz jesteś przekonany.

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: merek13 » 12.11.2022, 19:34

Nikodem babę odsunęli bo to też ludzie co potrafią spierdolić. To raz a dwa to oni jak chinole czytałem jak planują. Nie 5-10-20 lat do przodu ale grubo 50-100 lat wiem że to nie do ogarnięcia ale to tak jest. Dlatego żyjemy z tym oswajają nas z tym. Masz teraz wybory...wszyscy byli. Teraz my potem wy a i afery za które nikt nigdy nie poniesie odpowiedzialnośći a komisje itd. gówno dają wszystko pod dywan.
Teorie spiskowe: z nimi jak z prądem niby go nie widać a jest. Spróbuj dotknąć 😂

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: czehulov » 12.11.2022, 19:53

Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 19:11
Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 19:02
czehulov pisze:
12.11.2022, 18:31


Zamach majowy sprawką masonerii? A to dobre. Poszerz trochę swoje horyzonty myślowe, bo nigdzie kie napisałem, że popieram masonów, a ty wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Przypomnę tylko, że jeszcze w XIX wieku kiedy Lindley budował kanalizację w Warszawie to ludkość doszukiwała się w tym... spisku Żydów i masonów.
Oczywiście, że był, bo piłsudski był z nią mocno powiązany. Ale i tak to wyprzesz, bo masz wąskie horyzonty. Pewnie myślisz, że to PIS rządzi co?😆😆😆 Jeszcze raz odsyłam Cię do książek Henryka pająka. Na początek tyle może starczy, abyś dysonansu poznawczego nie zaliczył.
Cudowne są te bazowania na domysłach i niczym innym. Śmiercionośne szczepionki, depopulacja, hologramy podczas 11/9, KANALIZACJA WARSZAWSKA, Wielka Lechia!!!, a no i wymordowanie ludności słowiańskiej, wszak to spisek Żydów i masonów, więc wymordowali też Żydów.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

321bomba
Posty: 5
Rejestracja: 19.11.2017, 09:27

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: 321bomba » 12.11.2022, 19:56

Wszystko co powie ktoś w Tv typu premier , prezydent czy tam inna postać , co niby coś znaczy wszystko to jest wcześniej zaplanowane, wszelakie wypowiedzi w większości przypadku żeby podzielić albo wywołać jakieś afery typu strajk kobiet.Zaden z tych pionków mówiąc , sam tego nie wymyślił bo jest tylko w roli aktora

Ciekawostka w 1898 wychodzi ksiazka pt Wrak tytanu
W 1912 tonie statek z pewnymi niewygodnymi ludźmi na pokładzie.Nakrecono nawet taki film popularny obrazujący ta tragedię

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 12.11.2022, 20:07

WieszWięcej pisze:
12.11.2022, 14:18
Generalnie po tym, co wczoraj zobaczyłem straciłem jakiekolwiek nadzieje, że tu będzie normalnie kiedykolwiek.

Co do samego marszu - sporo najebusów, mało ekip, a jeśli jakieś były to nie żadne bandy, a pojedyncze sztuki. Chyba, że ta grupa, która szła na samym komcu w żółtych komimach to był Motor, ale pewny nie jestem. Jest tak, to jako jedyni prezentowali się naprawdę konkret. Widziałem ŁKS, Start Gniezno, Koronę, Zagłębie Sosnowiec i to chyba tyle
W żółtych kominach to żaden Motor to jakaś młoda nacjonalistyczna banda 3 droga czy coś takiego. Z Motoru starzy to porządni ludzi niezbyt przychylnie nastawieni do Ukraińców a wątpię że młodzi zaczęli kolaborację z Ukraińcami choć mogę się mylić. W każdym razie ci młodzi ludzie na zdjęciu nie mają żadnego związku z Motorem Lublin gdyż są z miast Warszawa, Łódź. Tam zalęgło się to polsko-ukraińskie dziadostwo.
[link]

490
Posty: 228
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: 490 » 12.11.2022, 21:40

I to oni rzekomo tak konkretnie wyglądali?
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 12.11.2022, 22:02

Powiem Wam szczerze, że Narodowcy sami są źli co wyprawiał Bąkiewicz i jak liże d*** PISowi za każdym razem. Ale nie ma się czemu dziwić jak PIS go sobie kupił. W styczniu są wybory na nowego Prezesa Stowarzyszenia i to był jego ostatni Marsz w tej roli. Gość się tak rozpasał i poczuł pewny, że w tym roku sam zdecydował o haśle Marszu, plakacie czy innych rzeczach, które powinny być konsultowane z innymi organizacjami, które tworzą Marsz. Do tego skłócił ze sobą kilka środowisk narodowych i tym sposobem chciał rozwalić Marsz od środka, pewnie na polecenie PISu... Na szczęście już niedługo to potrwa, ale smród jeszcze na długo pozostanie po tym człowieku.

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: czehulov » 12.11.2022, 22:03

Szli w jednej, konkretnej grupie, ale w swoich szeregach. Tak, ONR szedł obok polsko-ukraińskiej flagi z celtykiem. Tutaj to widać wyraźnie
[link]
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: UrzadSkarbowy » 12.11.2022, 23:16

j**** k**** z pisu i TVP
Obrazek

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ZW1957 » 13.11.2022, 01:31

Ten temat to idealny przykład, jacy antypolscy idioci tutaj wypisują. Kacapskie trole, psuedo patrioci i frustraci liżący sobie d*** z kilku kont. Wierni wyznawcy Grzegorza Brauna z kontinuum kacapsko-radzieckiego, Jaszczura z kacapskich kamratów, Marcina Roli od wyimaginowanej wojny na Ukrainie czy Czujnego, dzwoniącego na skargę do prokuratury żądającego podjęcia działań wobec wyzywanie rosjan. Was za samą ruską propagandę i destabilizację sytuacji w Polsce, powinno się napierdalać po łbach.
Obrazek

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: patrickpbt » 13.11.2022, 01:35

ZW1957 pisze:
13.11.2022, 01:31
Ten temat to idealny przykład, jacy antypolscy idioci tutaj wypisują. Kacapskie trole, psuedo patrioci i frustraci liżący sobie d*** z kilku kont. Wierni wyznawcy Grzegorza Brauna z kontinuum kacapsko-radzieckiego, Jaszczura z kacapskich kamratów, Marcina Roli od wyimaginowanej wojny na Ukrainie czy Czujnego, dzwoniącego na skargę do prokuratury żądającego podjęcia działań wobec wyzywanie rosjan. Was za samą ruską propagandę i destabilizację sytuacji w Polsce, powinno się napierdalać po łbach.
Idź lizać dupe pisowcom gdzie indziej. I tak propolscy są ci którzy wchodzą wdupe Ukrainie hahaha

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ZW1957 » 13.11.2022, 01:42

patrickpbt pisze:
13.11.2022, 01:35
ZW1957 pisze:
13.11.2022, 01:31
Ten temat to idealny przykład, jacy antypolscy idioci tutaj wypisują. Kacapskie trole, psuedo patrioci i frustraci liżący sobie d*** z kilku kont. Wierni wyznawcy Grzegorza Brauna z kontinuum kacapsko-radzieckiego, Jaszczura z kacapskich kamratów, Marcina Roli od wyimaginowanej wojny na Ukrainie czy Czujnego, dzwoniącego na skargę do prokuratury żądającego podjęcia działań wobec wyzywanie rosjan. Was za samą ruską propagandę i destabilizację sytuacji w Polsce, powinno się napierdalać po łbach.
Idź lizać dupe pisowcom gdzie indziej. I tak propolscy są ci którzy wchodzą wdupe Ukrainie hahaha
W d**** mam ten twój pis, od razu widać poziom bezzębnego menela. Nawet nic nie wspomniałem o Ukrainie, a ty kacapski psie już się prujesz. No tak, ProPolskie jest lizanie d*** kacapom i ich poplecznikom. Kacapom, którzy niejednokrotnie niszczyli nasz kraj, niejednokrotnie wbijali noże w plecy, kacapom, którzy nas we wspaniały sposób "wyzwalali". Fajnie, że w ostatnich miesiącach to nie Rosja, Białoruś i te czeczeńśkie kozojebcy nam groziły atakiem i zajęciem Warszawy.
Obrazek

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: patrickpbt » 13.11.2022, 02:06

ZW1957 pisze:
13.11.2022, 01:42
patrickpbt pisze:
13.11.2022, 01:35
ZW1957 pisze:
13.11.2022, 01:31
Ten temat to idealny przykład, jacy antypolscy idioci tutaj wypisują. Kacapskie trole, psuedo patrioci i frustraci liżący sobie d*** z kilku kont. Wierni wyznawcy Grzegorza Brauna z kontinuum kacapsko-radzieckiego, Jaszczura z kacapskich kamratów, Marcina Roli od wyimaginowanej wojny na Ukrainie czy Czujnego, dzwoniącego na skargę do prokuratury żądającego podjęcia działań wobec wyzywanie rosjan. Was za samą ruską propagandę i destabilizację sytuacji w Polsce, powinno się napierdalać po łbach.
Idź lizać dupe pisowcom gdzie indziej. I tak propolscy są ci którzy wchodzą wdupe Ukrainie hahaha
W d**** mam ten twój pis, od razu widać poziom bezzębnego menela. Nawet nic nie wspomniałem o Ukrainie, a ty kacapski psie już się prujesz. No tak, ProPolskie jest lizanie d*** kacapom i ich poplecznikom. Kacapom, którzy niejednokrotnie niszczyli nasz kraj, niejednokrotnie wbijali noże w plecy, kacapom, którzy nas we wspaniały sposób "wyzwalali". Fajnie, że w ostatnich miesiącach to nie Rosja, Białoruś i te czeczeńśkie kozojebcy nam groziły atakiem i zajęciem Warszawy.
Nie masz nic wspólnego z pisem a napierdalasz zupełnie taka regułke jak oni. Nie musisz tak samo pisać o Ukranie bo się zagotowales jak zobaczyłeś posty i zaczeles jeb.ac o kacapach, tak denne gadanie o onucach, kacapach wymyślone przez grubego Sakiewicza co dostał odznaczenie od służb bezpieczeństwa Ukrainy, ale lubi krzyczeć że ktoś jest agentem Rosji...haha.

Dobrze, że nie groził nam szef Prawego Sektora Jarosz, że Przemysl jest ukrainski i powinien wrócić do Ukrainy. Dobrze, że ukry nie malują grafa z mapa Ukrainy (jest taki fajny w Kijowie) gdzie jest wchłonięte podkarpacie. Zaraz napiszesz, że Jarosz nic nie znaczy, znaczy znaczy jego słowa znacza na Ukrainie. Ale to tylko słowa.

Druga sprawa kto groził z Rosji? Masz na myśli tych dziennikarzy? haha. Bo Putin to kiedyś mówił że Lwów to polskie miasto.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ZW1957 » 13.11.2022, 02:36

patrickpbt pisze:
13.11.2022, 02:06
ZW1957 pisze:
13.11.2022, 01:42
patrickpbt pisze:
13.11.2022, 01:35
Idź lizać dupe pisowcom gdzie indziej. I tak propolscy są ci którzy wchodzą wdupe Ukrainie hahaha
W d**** mam ten twój pis, od razu widać poziom bezzębnego menela. Nawet nic nie wspomniałem o Ukrainie, a ty kacapski psie już się prujesz. No tak, ProPolskie jest lizanie d*** kacapom i ich poplecznikom. Kacapom, którzy niejednokrotnie niszczyli nasz kraj, niejednokrotnie wbijali noże w plecy, kacapom, którzy nas we wspaniały sposób "wyzwalali". Fajnie, że w ostatnich miesiącach to nie Rosja, Białoruś i te czeczeńśkie kozojebcy nam groziły atakiem i zajęciem Warszawy.
Nie masz nic wspólnego z pisem a napierdalasz zupełnie taka regułke jak oni. Nie musisz tak samo pisać o Ukranie bo się zagotowales jak zobaczyłeś posty i zaczeles jeb.ac o kacapach, tak denne gadanie o onucach, kacapach wymyślone przez grubego Sakiewicza co dostał odznaczenie od służb bezpieczeństwa Ukrainy, ale lubi krzyczeć że ktoś jest agentem Rosji...haha.

Dobrze, że nie groził nam szef Prawego Sektora Jarosz, że Przemysl jest ukrainski i powinien wrócić do Ukrainy. Dobrze, że ukry nie malują grafa z mapa Ukrainy (jest taki fajny w Kijowie) gdzie jest wchłonięte podkarpacie. Zaraz napiszesz, że Jarosz nic nie znaczy, znaczy znaczy jego słowa znacza na Ukrainie. Ale to tylko słowa.

Druga sprawa kto groził z Rosji? Masz na myśli tych dziennikarzy? haha. Bo Putin to kiedyś mówił że Lwów to polskie miasto.
Jakie formułki? Daj przykład, bo na razie tylko wszędzie ten pis i pis. Zabolała prawda o konfederacji i całej otoczce? Przecież ewidentnie są pro rosyjscy, mam ci z imienia i nazwiska wskazać kto sieje ruską propagandę? Żałuje tylko, że nie przejrzałem na oczy kilka lat temu, jak Legioniści oficjalnie cisnęli im. Fajnie to ewoluuje wszystko, jak nie idziesz z prądem bezzębnych naćpanych debili to jesteś pisowcem. Jeszcze kilka lat temu wrogiem było po, przed rokiem lewaki a teraz pis.

I kiedy ten Jarosz wspominał o tym Przemyślu? W 2014 roku? Ten sam, który mówił, że są gotowi współpracować z Polskimi nacjonalistami i mają dobre relacje? Czy to ten Prawy Sektor, który oferował pomoc w patrolowaniu granicy przy kryzysie z ciapatymi? Chłopie nie ośmieszaj się, słowa rzeczywiście padły, ale nie w kontekście jaki sugerujesz. Nikt nam nie groził, nikt nie żądał, powiedział jedynie, że ziemie według historii powinny być ich i tyle. Przeczytaj najpierw wywiad a potem p****** głupoty. To tak jakby wyciągać wnioski, że grozimy i żądamy Lwowa, Wilna czy Grodna, bo mamy takie flagi czy grafy. Fakt, te miasta był Polskie, ale szanse ich odzyskania są równe zeru, powinniśmy walczyć o Polskie akcenty w tych miastach i tyle. Przypomnij mi, dlaczego straciliśmy te miasta? Czy to nie przez zdradziecki atak kacapów, tych, których teraz bronisz i stoisz po ich stronie? Hatfu na ciebie psie.

Wstawię Ci pierwsze z brzegu osoby co nam grożą chociązby w tym roku, nie wspominając o 2014 roku i "wycelowanych rakietach" w Polskę, czy groźbie odwetu za budowę tarczy antyrakietowej w Polsce. Ale no tak, to tylko dziennikarze dzbanie. Już pomijam niszczenie polskich miejsc pamięci pomordowanych na Białorusi czy w Rosji.
Były dowódca Południowego Okręgu Wojskowego, a obecnie członek rosyjskiej Dumy, Andriej Gurulow grozi Polsce użyciem broni jądrowej.
"Widać, że są skłonni przemieszczać wojska NATO w Polsce do granicy z Ukrainą. To tam, jeśli się pojawią, będzie idealny cel dla taktycznej broni jądrowej, aby nikt inny nigdy tego nie spróbował"
Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow znów grozi Polsce. "Już teraz opracowujemy plan demilitaryzacji państw NATO, a pierwszą w kolejce - po zdobyciu Kijowa - jest Polska"
Obrazek

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: WieszWięcej » 13.11.2022, 05:36

490 pisze:
12.11.2022, 21:40
I to oni rzekomo tak konkretnie wyglądali?
Tak, wyglądali konkretnie. To była grupa 300-400 osób, idących oddzielnie na samym końcu. Więc biorąc pod uwagę, że inne ekipy, jakie widziałem, liczyły max. 5-10, z czego niekoniecznie wszyscy trzeźwi, to zbita banda kilkuset osób robiła na tym tle wrażenie. Z daleka wydawało mi się, że to może być Motor, stąd takie odczucia.

Nawet jak to były szczury (z 20-30 metrów to jest ciężko ocenić przy idącym pochodzie), to jednak się zebrali. Choć nie chce mi się wierzyć, że w tak duże grupie były same szczury, bo to jest statystycznie niemożliwe.

Wydaje mi się, ale pewny nie jestem, że tam były też jakieś flagi Białorusi z nimi.
Więc prawdopodobnie to był zlepek kilku grup, ale to jest ciężko ocenić w trakcie marszu.

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: strazaksam » 13.11.2022, 07:37

Moze za rok juz chlopaki pojda krok dalej i do flag azowa i ukrainy na marszu dolacza jeszcze flagi w czarno czerwonych barwach .

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Rudy5555 » 13.11.2022, 08:11

czehulov pisze:
12.11.2022, 19:53
Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 19:11
Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 19:02
Oczywiście, że był, bo piłsudski był z nią mocno powiązany. Ale i tak to wyprzesz, bo masz wąskie horyzonty. Pewnie myślisz, że to PIS rządzi co?😆😆😆 Jeszcze raz odsyłam Cię do książek Henryka pająka. Na początek tyle może starczy, abyś dysonansu poznawczego nie zaliczył.
Cudowne są te bazowania na domysłach i niczym innym. Śmiercionośne szczepionki, depopulacja, hologramy podczas 11/9, KANALIZACJA WARSZAWSKA, Wielka Lechia!!!, a no i wymordowanie ludności słowiańskiej, wszak to spisek Żydów i masonów, więc wymordowali też Żydów.
Nie ma dowodów? Tylko domysły? Przecież podałem Ci dowody. Książki Henryka pająka, gdzie są podane źródła. Tylko rusz d*** i do tego zajrzyj, chociaż po tym poście widzę, że za dużo u ciebie TV ha ha ha i nic do ciebie nie trafi. Musisz sam na własnej skórze się przekonać i uwierz, że za niedługo się przekonasz. Czego chcesz więcej? Jakich dowodów? Mam zamordowanych przez Piłsudskiego ludzi ci wykopać z grobów? Mam wojskowych przez niego zniszczonych wskrzesić, by ci powiedzieli kto tak naprawdę stał za zamachem majowym? Może jeszcze wyskoczysz mi z płaską ziemia? Stary trik internetowych trolli systemowych. Uderz w stół, a nożyce się odezwa😂 Weź lepiej weź 5 dawkę i idź na demokratyczne wybory 😂😂😂 i przygarnij Ukraińca do siebie . Przecież jest tak jak mówią w TV. Buahahahaha, kisne. Nie ma spisków, nie ma walków, nie ma przekretów. Polityka jest krystalicznie czysta😂 A czym jest polityka? Przyszłą historią. A czym jest historia? Przeszłą polityka. Jaja jest polityka, to widzimy gołym okiem.

Piotruś Zawisza
Posty: 53
Rejestracja: 11.06.2022, 18:38

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Piotruś Zawisza » 13.11.2022, 10:03

Witalski pisze:
12.11.2022, 17:48
wladimirputin pisze:
12.11.2022, 17:07
Wiadomo ze to nie wszystko. Aha, na 7,5mln które oficjalnie tu wjechało prace podjęło 80tysiecy.
Jakie 80 tysięcy władek.Nie wiem kto ci zapodaje to info ale zmień informatora.I jakie 7,5 miliona skoro szacuje się że od początku wojny granicę przekroczyło około 5 milionów ale tu mowa o przekroczeniu granicy a nie pobycie.Po drugie przyjechało bardzo dużo dzieci oraz sporo osób w wieku emerytalnym a ty nie dość że tu podajesz liczbę sporo zawyżoną to nie bierzesz pod uwagę dzieci,młodzieży,studentów i emerytów.
Pod koniec lipca podawali że około 400 tysięcy uchodźców podjęło pracę a przed wybuchem wojny wskaźnik zatrudnienia osób spoza UE wynosił około 78%...Na dzień dzisiejszy legalnie w Polsce pracuje około 900 tysięcy obywateli Ukrainy wiec sporo zaniżyłeś tą liczbę jednocześnie mocno zawyżając liczbę Ukraińców mieszkających w Polsce.
Jakiej wojny? :))) Ty naprawdę wierzysz, że na Rusi Kijowskiej jest jakaś wojna? Wojna to jest w TV i najwyraźniej w twojej głowie. Chłopaku ogarnij się, bo obudzisz się z chujem w mordzie.
Zwykłe, zaplanowane przesiedlenie ludności rusińskiej na ziemię polskie celem uwolnienia żyznych czarnoziemów pod pewną nację.

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Tosiek » 13.11.2022, 10:32

Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 19:11
Oczywiście, że był, bo piłsudski był z nią mocno powiązany. Ale i tak to wyprzesz, bo masz wąskie horyzonty.
Nikt tu nie napisał że ten wielki patriota piłsudski podporządkował Bank Polski spółce banksterów rotschildów,było to jednym z głównych celów przewrotu majowego.

[link]
upa upa k u r e w kupa

Piotruś Zawisza
Posty: 53
Rejestracja: 11.06.2022, 18:38

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Piotruś Zawisza » 13.11.2022, 11:28

Tosiek pisze:
13.11.2022, 10:32
Rudy5555 pisze:
12.11.2022, 19:11
Oczywiście, że był, bo piłsudski był z nią mocno powiązany. Ale i tak to wyprzesz, bo masz wąskie horyzonty.
Nikt tu nie napisał że ten wielki patriota piłsudski podporządkował Bank Polski spółce banksterów rotschildów,było to jednym z głównych celów przewrotu majowego.

[link]
Związki obozu Sanacji z lożą masońską opisał w swoich wspomnieniach Jan Karski (Kozielewski). Polecam wszystkie tomy książki "Jedno życie". Kopalnia wiedzy na temat Dwudziestolecia Międzywojennego i II Wojny Światowej. Oczywiście z punktu widzenia Piłsudczyka. Aczkolwiek nadzwyczaj szczera i obiektywna.
To w głównej mierze "dzięki" Piłsudskiemu i jego rządom we wrześniu 1939 roku mogliśmy jedynie rzucać kamieniami w niemieckie wojska pancerne. Cały obóz Sanacji odpowiedzialny jest za klęskę wrześniową. Tylko, że destrukcja państwa zaczęła się dużo wcześniej niż w '39.
W czasie już samej wojny podział na zwolenników Sikorskiego i Piłsudczyków był tak wielki, że zamiast zbierać siły i formować armię, trwały wewnętrzne rozgrywki, oskarżenia i walki, które osłabiały i tak rozbite już państwo.
Zresztą w czasach obecnych niewiele się zmieniło. Może jedynie to, że zamiast walczyć o to, kto będzie rządził krajem, teraz elity walczą o to, kto ten kraj sprzeda.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, KSH, masteron, Mouz, pf8, Radykał, Rampampam, telewizor z toshiby i 226 gości