11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 20.11.2021, 18:08

El Pablo em pisze:
20.11.2021, 17:12
Jakieś zjeby na tym forum obrażały ostatnio Zielińskiego że klęknął na meczu w Warszawie. Tak, zrobił to dla kasy. Ale jak Legia robi interesy z ciapatymi to jest narracja ,,interesy rządzą się swoimi prawami'' i nie ma problemu
To idź klekaj i przepraszaj czarnych że żyjesz
j**** urkaine



Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 20.11.2021, 18:51

El Pablo em pisze:
20.11.2021, 18:21
Kkrawczyk pisze:
20.11.2021, 18:08
El Pablo em pisze:
20.11.2021, 17:12
Jakieś zjeby na tym forum obrażały ostatnio Zielińskiego że klęknął na meczu w Warszawie. Tak, zrobił to dla kasy. Ale jak Legia robi interesy z ciapatymi to jest narracja ,,interesy rządzą się swoimi prawami'' i nie ma problemu
To idź klekaj i przepraszaj czarnych że żyjesz
Widze że nie zrozumiałeś. Ogólnie nie popieram tej akcji ale według ciebie co on miał zrobić ? Jakby nie klęknął to tylko szum niepotrzebny by się zrobił. Klęknął dla świętego spokoju. Dzięki temu może z czystą głową grać i zarabiać. Pewnie nikt z was nie wie ale Zieliński pomaga dzieciom z domów dziecka i jest aktywny charytatywnie. Nie robi tego na pokaz jak stowarzyszenia kibiców. Miałem okazję spotkać go kiedyś w Ząbkowicach Śl, spoko gościu mimo sławy był na meczu 4 ligowego Orła. A jak wam się nie podoba jego zachowanie to wydzwońcie Śląsk i powiedzcie żeby zrobili z nim porządek.
Kazdy Biały piłkarz który klęka w hołdzie blm jest pozbawiony jaj :)
j**** urkaine

Gizzizj
Posty: 31
Rejestracja: 02.11.2021, 13:42

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Gizzizj » 29.04.2022, 11:16

Nie rozumiem, dlaczego ostatnio wszyscy tak bardzo lubią się bawić, dlaczego nie spróbować zrobić czegoś bardziej satysfakcjonującego? Jako przykład polecam spróbować zacząć zarabiać w Internecie niż grać. Na przykład zwróć uwagę na stronę [link] , na której możesz znaleźć wiele interesujących rzeczy.

Lonsdale London
Posty: 39
Rejestracja: 21.04.2019, 16:43

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Lonsdale London » 24.07.2022, 13:56

Nie chciałem zakładać osobnego tematu ,czy 1 sierpnia w Warszawie przed obchodami Powstania warszawskiego będzie gdzieś możliwość kupienia rac ?? Jak nie tu to niech ktoś na priv mi napisze ..

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: WieszWięcej » 30.09.2022, 11:23

Temat jest i to dość absurdalny.

Marsz Niepodległości organizuje w tym roku środowisko skrajnie proukraińskie, za którym stoi Bąkiewicz oraz spacyfikowane przez PiS "Media Narodowe" (cudzysłów nieprzypadkowy). Wystarczy nawet dość pobieżnie prześledzić ich działalność i oni zajmują się głównie jednym - bronieniem interesów Kijowa. Nie jest to żadna przenośnia - nagłaśniają zbiórki na drony, przekonują, że polskie społeczeństwo musi płacić każdą cenę za pomoc Ukrainie, atakują wszystkich, którzy ostrzegają, że to się skończy katastrofą.

Nie będzie wielkim zaskoczeniem znalezienie powodów, dlaczego tak entuzjastycznie głoszą przekaz zgodny z linią PiS - są na ich pasku finansowym. Ale wczoraj to polecieli po bandzie, dając barwy Ukrainy na plakacie Marszu Niepodległości na pierwszym planie. Pod pretekstem, że to niby symbol jakiegoś pułku piechoty, ale bądźmy poważni.

Oczywiście nikogo nie zachęcam do nieprzychodzenia na Marsz, ale radzę uważać na Bąkiewicza i jego bandę. W tym momencie to jedno z bardziej radykalnych, proukraińskich środowisk. Kret Kaczyńskiego i jednocześnie osoba, która nie powinna organizować czegokolwiek z takim podejściem. Odcinka od niego powinna być totalna.

smacznejkawusi
Posty: 12
Rejestracja: 16.08.2021, 08:08

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: smacznejkawusi » 30.09.2022, 11:45

Według mnie alternatywą jest marsz organizowany we Wrocławiu i w tym roku zdecydowanie jest to lepsza opcja.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 30.09.2022, 12:06

smacznejkawusi pisze:
30.09.2022, 11:45
Według mnie alternatywą jest marsz organizowany we Wrocławiu i w tym roku zdecydowanie jest to lepsza opcja.
Bylem swojego czasu dwukrotnie w 2014 i 2015 w Wrocławiu na Marszu i chyba w tym roku też się wybiorę. j**** bakievitza i jego przydupasow.
j**** urkaine

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2022, 12:40

Ty go będziesz jebał swoją dupą czy ustami ?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 30.09.2022, 12:55

jestesmywaszastolica pisze:
30.09.2022, 12:40
Ty go będziesz jebał swoją dupą czy ustami ?
Twoją głową stolcu :)
j**** urkaine

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2022, 13:01

bo fantazja jest od tego. Realność twojej riposty jest wprost adekwatna do poziomu który rrreprezentujesz :)

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Tosiek » 30.09.2022, 13:25

Wychodzi na to że ukrofil jws to przydupas bąkiewicza.
upa upa k u r e w kupa

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2022, 13:59

Zapomniałeś dodać ludzki odpadzie, że należę do Rasy Panów - Reptilian. Ale grunt, że na oddziale macie wesoło.

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: WieszWięcej » 30.09.2022, 14:11

Nie wchodźcie z tym debilem w żadne dyskusje, wysłali go, żeby rozjebał i rozmył poważny temat.

Swoją drogą - nie wiem, co on jeszcze robi na tym forum?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 30.09.2022, 14:11

Znasz naprawdę ciekawe osoby które sprzedały Marsz Niepodległości za kilka złotówek :D Bakievitz to jakiś twój bliższy kolega? :D
j**** urkaine

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: patrickpbt » 30.09.2022, 14:15

Nieznani sprawcy pomagają swoim ukrainskim braciom na froncie czy też są solidarni bojkotować mecze 😂
Połączyła ich wspólna nienawiść do ruskich, szczególnie Legia bo zostali upokorzeni przez Spartak.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2022, 14:54

jak muchy do stolca..darmowa rozrywka z uciśnionych przez judeomasonerie zawsze w cenie. chociaż zasadniczo to wam nie zazdroszczę z waszymi prokacapskimi sympatiami to musicie faktycznie się czuć jak żyd podczas okupacji :) na szczęście dla takich jak wy zakompleksionych przegrywów jest jeszcze internet.
także dawajcie dalej z tymi żalami. 11 listopada w Warszawie upaińcy, berkovitz, stolec w natarciu...a my chlip chlip chlip na forum i spierdalamy całym 20 osobowym szurskim składem do Wrocławia. Nie zapomnijcie zabukować tylko bilet penisowi i napisać coś więcej o Spartaku pójdzie mi w pięty :)

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: patrickpbt » 30.09.2022, 15:25

Zabawnie to brzmi że p********* że ktoś prokacapski samemu będąc proukrainskim troche hipokryzja popierdala. Możecie się bawić z Berkowiczem który dostaje pieniazki z rządu antysystemowa legio.😂

Hooli
Posty: 8
Rejestracja: 05.05.2016, 10:56

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Hooli » 30.09.2022, 15:30

jws z tego co kojarzę to twoi bardziej ogarnięci ''koLedzy'' wyjebali jajca na Bąkiewicza i całą resztę tych pedałów, którzy się sprzedali i przywłaszczyli Marsz Niepodległości, który od samego początku był oddolną inicjatywą.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2022, 15:56

mogę cię zapewnić że moi koledzy nie wyjebali jajca na żadnego pedała, no ale najwidoczniej ty masz bardziej ogarniętych którzy lubują się w takich atrakcjach. Vide mieszaniec patryczek "jebiący ten gówniany kraj" całe szczęście (jego :) tylko w netach
także zasadniczo to koło c**** mi lata gdzie będziecie (wasze oddolne milion pięćset sześć dziewięćset rodowitych Polaków pod wodzą Tośka) sobie maszerować palcem po mapie 11 listopada :)
a i jeszcze jedno z dwojga złego wolałbym maszerować z berkowitzem, ba ku*** z całą ambasadą izraela niż z antypolską spierdoloną menażerią notorycznie produkującą się w tym temacie i pokrewnym.
zaś w gratisie to mogę ci jeszcze tylko napisać, że te realnie ogarnięte osoby miały w to wszystko wyjebane niezależnie od tego czy był to rok 2021, czy też 2011 i gdyby nie możliwość sprawdzenia się, czy tam raczej obicia lewackich ryjów to mało kto miałby ochotę w tym uczestniczyć. Czyli wypisz wymaluj tak jak wyglądało to w Warszawie przy okazji 11 listopada 20 lat temu z okładem.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2022, 16:05

Widzę że wasze homokomando działa bardzo prężnie :)

Hooli
Posty: 8
Rejestracja: 05.05.2016, 10:56

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Hooli » 30.09.2022, 16:22

Nie musisz mi niczego w gratisie pisać, bo na Marszu Niepodległości byłem wiele razy i szedłem po właściwej stronie. I wiem jak to wyglądało na początku gdy różnego rodzaju pizdy musiały prosić o ''ochronę'' kibiców bo bali się wpierdolu od lewactwa. Nie będę wymieniał nazwisk bo być może są to twoi koledzy, z którymi pójdziesz w tegorocznym pisowskim marszu pod ukraińską flagą. Sprułeś się do gościa, który słusznie napisał co myśli na temat Bąkiewicza, więc widocznie to twoja opcja...A teraz zamiast tracić czas na pisanie kolejnego nic nie znaczącego posta leć do izraelskiej ambasady.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 30.09.2022, 16:48

Barwy upadliny na pierwszym planie plakatu, piękne skurwienie się za kilka złoty od Jarka :)
j**** urkaine

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2022, 17:58

Hooli pisze:
30.09.2022, 16:22
Nie musisz mi niczego w gratisie pisać, bo na Marszu Niepodległości byłem wiele razy i szedłem po właściwej stronie. I wiem jak to wyglądało na początku gdy różnego rodzaju pizdy musiały prosić o ''ochronę'' kibiców bo bali się wpierdolu od lewactwa. Nie będę wymieniał nazwisk bo być może są to twoi koledzy, z którymi pójdziesz w tegorocznym pisowskim marszu pod ukraińską flagą. Sprułeś się do gościa, który słusznie napisał co myśli na temat Bąkiewicza, więc widocznie to twoja opcja...A teraz zamiast tracić czas na pisanie kolejnego nic nie znaczącego posta leć do izraelskiej ambasady.
Krótko i na temat ktoś z szeroko rozumianych środowisk narodowych prosił Ciebie, albo Twoją ekipę o "ochronę" ?
I nie ma problemu żebyś wymienił te mityczne "pisowskie" nazwiska, bo jeśli w jakikolwiek sposób jesteś z klimatów narodowych to chyba masz świadomość, że akurat te osoby to ani nie mają, ani tym bardziej wtedy nie miały z PiS nic wspólnego (to środowisko zasłynęło co najwyżej w tamtych czasach skomleniem do psów o ochronę przed lewakami, czy tam szczuciem na "chuliganów")
Zaś co do chronologii to też ewidentnie nie bardzo kumasz co jest pięć.

Nie chcę wchodzić w lata 90, bo wtedy to z dzisiejszej perspektywy to był cyrk na kółkach porównywalny z wrocławskim 20 kwietnia ;) W tym wieku, to była to też impreza niszowa która skupiała osoby ze stołecznego klimatu NS, NR plus jakieś wynalazki z czasem z jednej strony się to trochę cywilizowało, z drugiej zaś tradycyjna wymiana uprzejmości z lewakami przerodziła się w bardziej zorganizowaną formę w postaci blokad (pierwsza była albo w 2008 albo 2009).
I teraz tak faktycznie w 2010 roku i później do tradycyjnych wcześniej niszowych "imprez" dołączyła masa osób z klimatu stadionowego, tylko nie wiem za bardzo kto miał ich o to prosić, z prostej przyczyny, że skład marszu z lat poprzednich w % był jeszcze bardziej nastawiony na atrakcje kibicowskie niż w 2010 roku. Tylko tak jak pisałem wtedy to były Marsze w składach kilkuset (200-300) osobowych.
W momencie kiedy lewactwo wyszło ze swoich nor i dodatkowo dostało patronat medialny w postaci chociażby redakcji wyborczej która bodajże w 2010 rozdawała te swoje gwizdki, to nikt nikogo na Legii nie musiał specjalnie zachęcać żeby wybić im to dosłownie (i jak widać skutecznie) z głów.
W tym samym czasie do środowisk wcześniej "organizujących" Marsze (czyli wspomniani NS,NR a organizacyjnie NOP i ONR - w swoim pierwotnym "bojówkarskim" charakterze) dołączyły te wszystkie Kluby Gazety Polskiej, MW, Kolibry, dwudziesta piąta emanacja UPR Korwina Mikke co siłą rzeczy upartyjniło tę imprezę. Ba to przecież na jej kanwie powstał cały Ruch Narodowy. A o sile bojowej tychże środowisk to nie musisz mi pisać, bo miałem z nimi (MW) okazje kilka razy w 1 dekadzie mieć jakąś styczność i w Warszawie wyglądało to komicznie.
Tylko tak jak już pisałem mylisz różne marsze - bo na początku była to impreza typowo bojówkarska, a zważywszy, że chociażby założycielem ONR u siebie w województwie był lider ekipy jednej z naszych zgód, to nie bardzo rozkminiam jak ktoś taki miałby o coś prosić "kibiców" (o chyba, że prowadził jakiś monolog)
O tym jak było później to nie bardzo chce mi się w sumie pisać, bo w sumie po c*** mam tracić czas na osoby pokroju jąkały czy tam tego mieszańca patryka, ale na koniec jedną tylko anegdotkę sprzedam - jakiś czas temu tak z 5 lat temu ojebałem jednego z organizatorów MN za obecność miłośników UPA z Ukrainy.
Życie jest na tyle przewrotne, że ekipa która ich zapraszała będzie w tym roku świętować 11 listopada we Wrocławiu (jako, że wszyscy zainteresowani tym tematem są bankowo z klimatów to na pewno wiecie o kogo chodzi :). I tyle w temacie kumkumkumy

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 30.09.2022, 19:52

Jessica B. pisze:
30.09.2022, 17:05
Kkrawczyk pisze:
30.09.2022, 16:48
Barwy upadliny na pierwszym planie plakatu, piękne skurwienie się za kilka złoty od Jarka :)
Zawsze możesz sobie dla równowagi wywiesić w oknie rosyjską flagę i przykleić plakat putina.
Czyli popierasz pro ukraińska promocje Marszu Niepodległości ? :) Jesli jesteś tą osobą na którą się kreujesz i popierasz spierdolenie Marszu Niepodległości przez pisowskie popierdółki typu Bakievitz czy inne te rury tam, to chujowo w sumie.
j**** urkaine

Busta
Posty: 199
Rejestracja: 11.10.2019, 01:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Busta » 01.10.2022, 21:38

Tak czytam tych pojebusow to oni sami nie wiedzą co piszą Ruskie Polaków gnębili setki lat Ukraina praktycznie nic. Tak więc kto jest większym wroga dla Polski. Wiadomo że Polska to jest priorytet ale też trzeba z każdym mieć dobre relacje chyba że już się nie da jak z Rosją .

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 02.10.2022, 02:32

jestesmywaszastolica pisze:
30.09.2022, 17:58
O tym jak było później to nie bardzo chce mi się w sumie pisać, bo w sumie po c*** mam tracić czas na osoby pokroju jąkały czy tam tego mieszańca patryka, ale na koniec jedną tylko anegdotkę sprzedam - jakiś czas temu tak z 5 lat temu ojebałem jednego z organizatorów MN za obecność miłośników UPA z Ukrainy.
Życie jest na tyle przewrotne, że ekipa która ich zapraszała będzie w tym roku świętować 11 listopada we Wrocławiu (jako, że wszyscy zainteresowani tym tematem są bankowo z klimatów to na pewno wiecie o kogo chodzi :). I tyle w temacie kumkumkumy
Haha. Co ty za bajki piszesz to głowa mała. NOP zapraszał Svobodę do Warszawy? To Szturmowcy robili ukraińsko-ruskie spędy w Warszawie miłośników Azowa i Hitlera. Marsz Niepodległości dziś całość przejął sprzedajny Bąkiewicz który za parę złotych by z draq queen przeszedł ulicami Warszawy jak niegdyś redaktór ze Szczerbca Michał Kamiński który w Brukseli nawrócił się na tolerancję za milion euro. Banda pisowskich prostytutek gorsza nawet jest od peowskich bo ci chociaż nie udawali patriotyzmu tylko z góry mieli Polskę w d****. Ukrainofil Bąkiewicz to nawet w mediach społecznościowych ma te same wpisy co Morawiecki czy ten dzban z Opola co był za Tuskiem ale którego zrobili milionerem. Kalka jedna jak dostanie przykaz to wkleja że Niemcy mają dać reparacje albo że Odra naturalnie została zatruta, na drugi dzień każą mu Brauna atakować to wlepia, na trzeci ma identyczny tweet jak Morawiecki i Sasin. Chyba tylko swoją mordę i nazwisko daje do farmy trolli. I taki ktoś został szefem Marszu Niepodległości, wstyd i parodia całej idei MN. To już lepszy Marian natural kulturysta weteran jarocińskich koncertów.

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: ban82 » 02.10.2022, 04:53

DennisWise pisze:
02.10.2022, 02:32
Ukrainofil Bąkiewicz to nawet w mediach społecznościowych ma te same wpisy co Morawiecki czy ten dzban z Opola co był za Tuskiem ale którego zrobili milionerem. Kalka jedna jak dostanie przykaz to wkleja że Niemcy mają dać reparacje albo że Odra naturalnie została zatruta, na drugi dzień każą mu Brauna atakować to wlepia, na trzeci ma identyczny tweet jak Morawiecki i Sasin. Chyba tylko swoją mordę i nazwisko daje do farmy trolli. I taki ktoś został szefem Marszu Niepodległości, wstyd i parodia całej idei MN. To już lepszy Marian natural kulturysta weteran jarocińskich koncertów.
A jakie ma mieć wpisy jak od rządu dostaje miliony złotych za ten swój patriotyzm. j***** szybciutko wyczuł skąd wiatr finansowy zawiewa.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 02.10.2022, 10:57

Busta pisze:
01.10.2022, 21:38
Tak czytam tych pojebusow to oni sami nie wiedzą co piszą Ruskie Polaków gnębili setki lat Ukraina praktycznie nic. Tak więc kto jest większym wroga dla Polski. Wiadomo że Polska to jest priorytet ale też trzeba z każdym mieć dobre relacje chyba że już się nie da jak z Rosją .
Hehe Ukraina nas nie gnębiła, to ci wspaniały i dobroduszny naród :)
j**** urkaine

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 02.10.2022, 11:45

grzegorzlato pisze:
01.10.2022, 18:10
to ukraińskie kurwisko jestesmywaszymstolcem to tu wczoraj walczył z klawiatura pół dnia w czasie gdy legia wspierała zagłębie w lodzi. tyle znaczy ten 50 letni piknik w okularach niech zdycha razem ze swoją upadlina
widzisz grzesiu koło kutasa mi lata kto kogo przedwczoraj wspierał. także zasadniczo łobuziaku byc może mojego wieku dożyjesz (aczkolwiek tu sie pojawia połykanie po c***) ale pamiętaj-zawsze twój sufit był moja podłogą.
w ramach odreagowania bycia chujem do szczenia polecam co najmniej 10 postów
Tutaj tip dla ciebie nie zapomnij użyć słowa stolec ;)

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kapitan_swir_planeta » 02.10.2022, 12:15

Kkrawczyk pisze:
30.09.2022, 16:48
Barwy upadliny na pierwszym planie plakatu, piękne skurwienie się za kilka złoty od Jarka :)
Gdzie te barwy bo naprawdę nie widzę?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Krasa » 02.10.2022, 13:14

W tym roku nawet ataku na Empik nie będzię :)

old_rts_old
Posty: 50
Rejestracja: 08.05.2018, 20:15

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: old_rts_old » 02.10.2022, 13:17

Kkrawczyk pisze:
30.09.2022, 16:48
Barwy upadliny na pierwszym planie plakatu, piękne skurwienie się za kilka złoty od Jarka :)
Gdzie ty tam widzisz barwy ukrainy?

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Sebastian75 » 02.10.2022, 13:46

procarz pisze:
02.10.2022, 12:21
Busta pisze:
01.10.2022, 21:38
Tak czytam tych pojebusow to oni sami nie wiedzą co piszą Ruskie Polaków gnębili setki lat Ukraina praktycznie nic.
Ukraina praktycznie nic?
Już zostało zapomniane bestialskie ludobójstwo ponad 100 tysięcy Polaków? Przypominam, że pomordowani nadal leżą w dołach śmierci bez godnego pochówku, Ukraina zakazała ich ekshumacji, a na miejscu ich kaźni nierzadko stoją pomniki ku czci tych którzy ich zamordowali.
Większe spustoszenia robily inne narody i jakos takiej napinki nie ma jak na Ukraine wszyscy zapomnieli.

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 02.10.2022, 14:48

Krasa pisze:
02.10.2022, 13:14
W tym roku nawet ataku na Empik nie będzię :)
Ciebie wezmą żebyś znowu spalił budkę. PESEL ci już dali to wciągną cię na listę płac na komendzie albo u bąka w kaczorjugend. Dodatkowo 4 dychy dziennie dostanie na ciebie dofinansowania z drukarek Glapińskiego jak okaże się że się żegnasz w prawo nie w lewo.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 02.10.2022, 15:01

DennisWise pisze:
02.10.2022, 14:48
Krasa pisze:
02.10.2022, 13:14
W tym roku nawet ataku na Empik nie będzię :)
Ciebie wezmą żebyś znowu spalił budkę. PESEL ci już dali to wciągną cię na listę płac na komendzie albo u bąka w kaczorjugend. Dodatkowo 4 dychy dziennie dostanie na ciebie dofinansowania z drukarek Glapińskiego jak okaże się że się żegnasz w prawo nie w lewo.
Napisał posiadacz NIN lol No chyba że swój bandycki żywot zmywacki cisniesz na nielegalu. SLnZ

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Krasa » 02.10.2022, 15:51

Teraz na kibicenet na topie jest ''walka'' z masonerią i jaszczuroludziami paru tutaj głęboko wierzy w ich istnienie :)

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DennisWise » 02.10.2022, 15:57

Jessica B. pisze:
02.10.2022, 15:39
DennisWise pisze:
02.10.2022, 14:48
Krasa pisze:
02.10.2022, 13:14
W tym roku nawet ataku na Empik nie będzię :)
Ciebie wezmą żebyś znowu spalił budkę. PESEL ci już dali to wciągną cię na listę płac na komendzie albo u bąka w kaczorjugend. Dodatkowo 4 dychy dziennie dostanie na ciebie dofinansowania z drukarek Glapińskiego jak okaże się że się żegnasz w prawo nie w lewo.
Wróć już lepiej na czworaka do swojego pracodawcy Murzyna i pokornie wykonuj swoje obowiązki.
Chwała Jessicu, Murzynu i Ukrainu. Hierojam chwała.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: jestesmywaszastolica » 02.10.2022, 16:26

Pakistańskie się nie liczą

Sherman81
Posty: 193
Rejestracja: 05.10.2009, 12:00

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Sherman81 » 02.10.2022, 16:29

Jedyną alternatywą dla pseudopatriotów jest środowisko Kamratów.
Włókniarz Częstochowa

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kapitan_swir_planeta » 02.10.2022, 17:13

Podbijam, co to za farmazony o barwach Ukrainy?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, KamykOKS, Oldfreak, qbasek, Xsexx i 234 gości