11 Listopada-Marsz Niepodległości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Bonawentura » 11.10.2021, 20:34

Ruch Chorzów będzie zapewne najliczniejszą ekipą na marszu.
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱



bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: bez-napinki » 11.10.2021, 20:44

Oczywiście, będzie nas 2 koła.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 11.10.2021, 20:44

Bonawentura pisze:
11.10.2021, 20:34
Ruch Chorzów będzie zapewne najliczniejszą ekipą na marszu.
Ty masz jakąś fobie na punkcie Górnego Śląśka :D :D
Odkąd Marsz przejęli Bąkievitz i jego prawiczki to MN dawno stracił swój urok i klimat.
j**** urkaine

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 11.10.2021, 20:47

Dokładnie miesiąc pozostał.
Na pewno frekwencja będzie większa, wiadomo jaka była wtedy atmosfera z tym wirusem, do końca nikt nie wiedział czy Marsz w ogóle się odbędzie więc wymyślili ten przejazd samochodami, żeby władza nie zakazała.
Nikt się też nie spodziewał, że będą strzelać do ludzi jak za Tuska i niektórzy na Marszu stracą zdrowie i wrócą do domu bez oka jak ten chłopak poniżej...

Obrazek

Obrazek

Obrazek


W tym roku też można spodziewać się prowokacji, antifa też nie będzie próżnowała, także do zobaczenia w Warszawie!

Obrazek

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Bonawentura » 11.10.2021, 21:01

bez-napinki pisze:
11.10.2021, 20:44
Oczywiście, będzie nas 2 koła.
Tak z ciekawości, bez patrzenia na animozje między klubami - jak kibice Ruchu przestrzegają kibiców Górnika Z., który dosyć często okazuje swoją propolskość - gorole czy hanysy? U was na GŚ bardzo to barwnie wszystko wygląda i trudny region do zrozumienia.
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: bez-napinki » 11.10.2021, 21:04

Dla mnie osobiście gorole, ale ile zdań tyle opinii. ;)

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Bonawentura » 11.10.2021, 21:19

bez-napinki pisze:
11.10.2021, 21:04
Dla mnie osobiście gorole, ale ile zdań tyle opinii. ;)
No i to jest akurat zabawne. Jedni sądzą, że Górnik to najbardziej śląski klub ze wszystkich śląskich klubów, a za chwilę patrzysz jak ktoś uważa ich za goroli. Raczej trochę hanysów w swoich szeregach mają, którzy najczęściej się uruchamiają i dają negatywne opinie na widok patriotycznych opraw. Przedziwny region do poznania go bliżej.
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

masz1308
Posty: 67
Rejestracja: 31.03.2018, 13:41

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: masz1308 » 13.10.2021, 03:57

Fajnie było wczoraj patrzeć jak patrioci od bąkiewicza dostają wp......dol od Albańczyków ,ci narodowi faszyści w konkretnym starciu dają d*** ale za to potrafią dziadkowi racę na balkon wrzucić ,

NOP-Z
Posty: 24
Rejestracja: 04.03.2013, 08:35

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: NOP-Z » 13.10.2021, 07:16

Wrocław coś organizuje w tym roku?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 13.10.2021, 08:57

masz1308 pisze:
13.10.2021, 03:57
Fajnie było wczoraj patrzeć jak patrioci od bąkiewicza dostają wp......dol od Albańczyków ,ci narodowi faszyści w konkretnym starciu dają d*** ale za to potrafią dziadkowi racę na balkon wrzucić ,
Jak ciebie cieszy że Polak dostaje w******* od ciapucha to znaczy że jesteś ładnie z****** albo na tej komendzie już z nudów wam odpierdala
j**** urkaine

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 14.10.2021, 11:11

Co roku to samo...

Obrazek

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: UrzadSkarbowy » 14.10.2021, 12:51

"Wniosek o likwidację stow. MN za łamanie prawa i sprzeniewierzenie się statutowi - poprzez publiczne promowanie totalitarnego ustroju państwa, nawoływanie do nienawiści, stosowanie gróźb czy znieważanie symboli PW. "Dokument jest już w sądzie, czekamy na rozstrzygnięcie" – przekazała rzeczniczka "

Tak się kończy bratanie z socjopatą Kaczyńskim :)
Obrazek

mds
Posty: 173
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: mds » 14.10.2021, 14:00

UrzadSkarbowy pisze:
14.10.2021, 12:51
"Wniosek o likwidację stow. MN za łamanie prawa i sprzeniewierzenie się statutowi - poprzez publiczne promowanie totalitarnego ustroju państwa, nawoływanie do nienawiści, stosowanie gróźb czy znieważanie symboli PW. "Dokument jest już w sądzie, czekamy na rozstrzygnięcie" – przekazała rzeczniczka "

Tak się kończy bratanie z socjopatą Kaczyńskim :)
rzeczniczka kogo,czego podała takie info ? Bo mam wrażenie ze wprowadzasz nas celowo w błąd.

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 24.10.2021, 11:16

Ale was wszystkich pojebalo zeby isc w rzadowym marszu ze sprzedawczykiem baczkiewiczem. Nawet nie wiecie ze razem z wami "antysytsemowymi chuliganami" ma isc biedron i jachira. ku*** ale impotencja umyslowa w dzisiejszej kibolce , ja p******* zydy was rozegraly jak dzieciakow. Nie zapomnijcie wziac maseczek ochronnych z emblematami klubow chuligany... Ten marsz jest sprzedany od 2018 roku a wy dalej snijcie o antifach i chuligance.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Doktor P(r)awica » 24.10.2021, 13:08

Ten marsz nie ma nic wspólnego z tym co miał reprezentować lata temu gdy był boom w 2011 roku.
Już pomijając fakt, że bakiewicz z ta swoją pożal się Boże strażą marszu pare miesięcy temu robił msze i dziękował policji itd co dla mnie w ogóle powinno z góry skreślać taka osobę z grona ludzi z którymi chcemy gdziekolwiek iść. I nie mówię, że każdy ma być nagle 100% gitem, ale jeżeli zarzuca się lewej stronie to czy tamto, a sami mamy zamiar isc w marszu kogoś kto organizuje msze za policję, albo stoi z policja i broni jakichś kościołów to śmiech na sali.

Druga rzecz. Bakiewicz i jego zgraja dostały grube hajsy od rzadu. Od x lat rządzi PiS. Od x lat są ich ludzie u władzy. Gowno sie zmienia, dzieje się chujowo, wsadzanie złodziejów z po jakoś im nie wychodzi, nami pie pogrywa i generalnie zwykłych ludzi ma w chuju, ale dalej pierdolenie na Tuska TVN itp. Ja mam wyjebane na chodzenie w marszu kogoś finansowanego przez fundacje pisowskie. Marsz istnieje od wielu lat i nic nie stworzył. Zero struktur, zero inicjatyw poważnych. Wchodzisz na ich stronę na fb a tam pierdolenie ze jachira coś powiedziała, ze ktoś gdzieś coś zrobił. Sprawy błahe z pkt widzenia tego co się dzieje, ale c***, ludzie przynajmniej klikną wiec się wyświetlenia zgadzają. Zero planu na Polskę, zero programu, zero pomysłów, zero inicjatyw. No chyba, że liczymy zbiórkę na cmentarz na kresach. Inicjatywa zacna, ale ile mozna jechać na tym samym patencie, a życie toczy się tu, teraz. No, ewentualnie bakiewicz mąż stanu pojedzie na granice i da prowiant straży granicznej.

Dla mnie idea tego marszu się wyczerpała, nie czuje żadnego związku z tym środowiskiem. Bakiewicz dla mnie to mało autentyczny człowiek, który zapewne skoczy gdzieś na listach wyborczych i tyle. Kazdy ma swój rozum, każdy niech idzie z kim chce i z którym środowiskiem chce.

A co do Wrocławia to widziałem, że marsz organizuje Miedlar i chyba Rybak także No cóż, jak ktoś lubi towarzystwo takich osób to miłego spacerowania.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: krzycho_ASR » 24.10.2021, 18:09

Jakichś kościołów? Każdy pojedynczy kościół jest symbolem naszej kultury i tożsamości i bardzo dobrze, że znaleźli się ludzie broniący ich przed współczesną bolszewią. Od razu mówię, że na kler jako całość mam wyjebane, tu chodzi o naszą cywilizację, której należy się szacunek.

Formuła Marszu wyczerpała się już dawno temu i prawda, nic za tym konkretnego nie poszło. Ale z drugiej strony jest to największa prawicowa impreza w całej Europie i fajnie że przez chociaż jeden dzień lewacko-korpo-tęczowa Warszawa jest nasza. Nie widzę sensu z tego rezygnować, bo i tak nie mamy niczego w zamian.

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Bonawentura » 24.10.2021, 18:58

Marsz Patriotów we Wrocławiu odbędzie się?
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Kkrawczyk » 24.10.2021, 20:14

Podbijam o ten Wrocław, w 2014 było naprawde konkretnie jak i w 2015. :)
j**** urkaine

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 24.10.2021, 20:35

Niektórym powyżej coś się pomyliło... Wy przychodzicie dla Bąkiewicza czy uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości?

To jest demonstracja przywiązania do polskiej tradycji i patriotyzmu, a nie do jakiś osób, które dzisiaj są, a jutro ich nie będzie i chcą się na nim wykreować.

Nie dajcie się podzielić, bo na tym najbardziej zależy niektórym osobom i organizacjom, żeby rozbić ten Marsz.

Diamentowy
Posty: 176
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Diamentowy » 24.10.2021, 21:27

Doktor P(r)awica pisze:
24.10.2021, 13:08
Ten marsz nie ma nic wspólnego z tym co miał reprezentować lata temu gdy był boom w 2011 roku.
Już pomijając fakt, że bakiewicz z ta swoją pożal się Boże strażą marszu pare miesięcy temu robił msze i dziękował policji itd co dla mnie w ogóle powinno z góry skreślać taka osobę z grona ludzi z którymi chcemy gdziekolwiek iść. I nie mówię, że każdy ma być nagle 100% gitem, ale jeżeli zarzuca się lewej stronie to czy tamto, a sami mamy zamiar isc w marszu kogoś kto organizuje msze za policję, albo stoi z policja i broni jakichś kościołów to śmiech na sali.

Druga rzecz. Bakiewicz i jego zgraja dostały grube hajsy od rzadu. Od x lat rządzi PiS. Od x lat są ich ludzie u władzy. Gowno sie zmienia, dzieje się chujowo, wsadzanie złodziejów z po jakoś im nie wychodzi, nami pie pogrywa i generalnie zwykłych ludzi ma w chuju, ale dalej pierdolenie na Tuska TVN itp. Ja mam wyjebane na chodzenie w marszu kogoś finansowanego przez fundacje pisowskie. Marsz istnieje od wielu lat i nic nie stworzył. Zero struktur, zero inicjatyw poważnych. Wchodzisz na ich stronę na fb a tam pierdolenie ze jachira coś powiedziała, ze ktoś gdzieś coś zrobił. Sprawy błahe z pkt widzenia tego co się dzieje, ale c***, ludzie przynajmniej klikną wiec się wyświetlenia zgadzają. Zero planu na Polskę, zero programu, zero pomysłów, zero inicjatyw. No chyba, że liczymy zbiórkę na cmentarz na kresach. Inicjatywa zacna, ale ile mozna jechać na tym samym patencie, a życie toczy się tu, teraz. No, ewentualnie bakiewicz mąż stanu pojedzie na granice i da prowiant straży granicznej.

Dla mnie idea tego marszu się wyczerpała, nie czuje żadnego związku z tym środowiskiem. Bakiewicz dla mnie to mało autentyczny człowiek, który zapewne skoczy gdzieś na listach wyborczych i tyle. Kazdy ma swój rozum, każdy niech idzie z kim chce i z którym środowiskiem chce.

A co do Wrocławia to widziałem, że marsz organizuje Miedlar i chyba Rybak także No cóż, jak ktoś lubi towarzystwo takich osób to miłego spacerowania.
Właśnie o to chodzi pisowi aby mieć pod kontrola ludzi z marszu. PiS żeby się utrzymać musi mieć monopol na ogólnie pojętą prawa stronę. PiS nie może pozwolić aby wyrosła mu konkurencja mogąca przejąć elektorat. Dlatego maja swojego człowieka bąkiewicza, który odj.bie jakiś głupi numer. Opozycja coś pokrzyczy o faszyzmie i dalej będzie to samo co rok, dwa czy pięć lat temu.

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Bonawentura » 24.10.2021, 21:30

Kkrawczyk pisze:
24.10.2021, 20:14
Podbijam o ten Wrocław, w 2014 było naprawde konkretnie jak i w 2015. :)
No raczej. Gorzej, że u władzy jest proniemiecka ekipa, która chętnie zrobiłaby ponownie Breslau. Na szczęście Marsz Patriotów robił swoje :)
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Bonawentura » 25.10.2021, 00:15

Kmaczeta90 pisze:
24.10.2021, 21:36
Mam pytanie czy czy kibice Legii Warszawa dadza mi przezyc 11 stego bedac W barwach Wisly z szalem i koszulka szczerze to moje marzenie r******* system i pokazac moje wkurwienie..
Mam pomysl jak zorganizowac akcje zeby ta antife i lgbt r******* potrzebuje tylko wsparcia ze strony kibicow z calej Polski szczerze to chcialbym wejsc na żylete w Barwach Wisly....
Spróbuj. Powodzenia.
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 25.10.2021, 08:32

Doktor P(r)awica pisze:
24.10.2021, 13:08
Marsz istnieje od wielu lat i nic nie stworzył. Zero struktur, zero inicjatyw poważnych.
Jak nic nie stworzył? A Ruch Narodowy to kto założył? M.in. ludzie z Marszu Niepodległości.

Jakie zero struktur? A Obóz Narodowo Radykalny czy Młodzież Wszechpolska? Jeżeli ktoś chce się zaangażować i działać ma do wyboru RN, ONR czy MW przeważnie w każdym większym mieście. Oni od początku tworzyli MN i wciąż są, ale nie usłyszysz o nich w mediach, chyba, że tylko w negatywnym kontekście...

NOP-Z
Posty: 24
Rejestracja: 04.03.2013, 08:35

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: NOP-Z » 25.10.2021, 13:06

Bonawentura pisze:
24.10.2021, 21:30
Kkrawczyk pisze:
24.10.2021, 20:14
Podbijam o ten Wrocław, w 2014 było naprawde konkretnie jak i w 2015. :)
No raczej. Gorzej, że u władzy jest proniemiecka ekipa, która chętnie zrobiłaby ponownie Breslau. Na szczęście Marsz Patriotów robił swoje :)
Godzina 17 Dworzec Główny Wrocław

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 25.10.2021, 14:58

A po co jakaś mobilizacja? O frekwencję się nie martw, będzie dobrze ;)

Gdyby to był pisowski marsz to po co psy rok temu gazowały i pałowały ludzi na stacji Warszawa stadion czy strzelali z gładkolufowej na trasie Marszu? Raczej do swoich by nie strzelali i ich nie bili ;)

Obrazek

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: 96hhhhhh » 25.10.2021, 18:16

Czy kiedykolwiek koś sie z was zastanawial jaka my mamy niepodległości jak nigdy nikt nie podpisal paktu z Polską o zakończeniu wojny z Niemcami?

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 27.10.2021, 10:09

Otoz to... Ja przejrzalem na to niby stulecie odzyskania niepodleglosci 2018 jak zydy go przejely juz wtedy. Zaczalem sie doksztalcac w tym temacie jeszcze bardziej i po pierwsze nigdy nie podpisalismy pokoju z helmutami a po drugi odpowie mi ktos co sie takiego stalo 11 listopada 1918 roku ze Polska niby odzyskala niepodleglosc? Urzadzam konkurs na wiedze z tego tematu i czekam na wyczerpujace odpowiedzi... Ktos chetny?

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 27.10.2021, 11:24

No właśnie, czcicieli Piłsudskiego chodzących na marsz zapewne jest wielu ale podejrzewam że zdecydowana większość z nich nie zna historii swojego bohatera w ogóle i dalej uważają go za bohatera m.in. tzw. cudu nad Wisłą i mu przypisali ten sukces w/g jedynej słusznej pejsatej narracji a o generale Rozwadowskim i innych zapewne nigdy nie słyszeli. W tym dniu został głównym zwierzchnikiem sił zbrojnych w kraju i to miało spowodować że zostaliśmy niepodlegli? Pytam retorycznie ale poczekajmy jeszcze na inne odpowiedzi bo może znajdą się jego obrońcy i ktoś zna inną historię więc chętnie posłucham. Byłem ostatni raz na marszu w 2018 roku i powiedziałem już wtedy sobie ze nigdy w tym spędzie reżyserowanym przez żydowskich zarządców już nie pójdę i nie zhanbię swojego imienia , to tak dla jasności! Z niepodległością to święto nie ma nic wspólnego!

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 27.10.2021, 11:46

Wszędzie spiski, żydowscy agenci, 11 listopada to nie święto niepodległości, a Marsz Niepodległości jest PiSowski...

Jak tu żyć? Najlepiej chyba zostać w domu i napić się piwa...




Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił decyzję wojewody mazowieckiego o rejestracji cyklicznego wydarzenia Marsz Niepodległości. Tym samym sąd uwzględnił odwołanie warszawskiego ratusza w tej sprawie.

Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł w poniedziałek poinformował, że podpisał decyzję o rejestracji zgromadzenia cyklicznego Marsz Niepodległości.

Dodał, że decyzja w tej sprawie została wydana na trzy lata. Z postanowieniem tym nie zgodził się warszawski ratusz. W konsekwencji prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zaskarżył tę decyzję do sądu.

„To nie tylko kolejny przykład wspierania przez obecną władzę skrajnych nacjonalistów. Ta decyzja jest po prostu niezgodna z prawem. Jako prezydent Miasto Stołeczne Warszawa zwróciłem się do sądu o jej uchylenie” – poinformował prezydent stolicy i wiceszef PO.

– Informowaliśmy już wcześniej pana wojewodę, że wydarzenie to nie odbywało się cyklicznie. W ubiegłym roku nie odbyło się ostatnie z cyklicznych zgromadzeń organizowane przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości – argumentowała z kolei rzeczniczka stołecznego ratusza Monika Beuth-Lutyk.

– Prezydent wydał zakaz jego organizacji, który został utrzymany postanowieniami sądów dwóch instancji. Oznacza to, że to zgromadzenie nie miało kontynuacji w ciągu ostatnich trzech lat – wskazywała rzeczniczka.

W ubiegłym tygodniu media informowały o zgłoszeniu przez osobę prywatną innego zgromadzenia na trasie i w terminie, gdy w Warszawie cyklicznie odbywał się Marsz Niepodległości – w przypadku braku uznania Marszu za imprezę cykliczną zgłoszone wcześniej wydarzenie miałoby nad nim pierwszeństwo. Według medialnych relacji patriotyczne wydarzenie próbował zablokować Ogólnopolski Strajk Kobiet.

[link]

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 27.10.2021, 13:22

El Pablo em pisze:
27.10.2021, 12:23
Mówicie o Ruchu Narodowym ? Wylądowali na listach Kukiza a po dostaniu się do sejmu wszyscy na czele z wykreowanym przez tenże marsz antysytemowcem Andruszkiewiczem co do jednego zasilili szeregi pisu. Bakiewicz też wyląduje na listach pisu, kwestia czasu. To samo bedzie z Konfederacją, akurat teraz nie są pisowi potrzebni ale jak następne rozdanie sejmu będzie tego wymagało to spokojnie się dogadają a trzeźwo myślący z was będą musieli czekać na zmianę do 2027 i następych wyborów.
Jeżeli mówimy o ostatnich wyborach to Ruch Narodowy połączył się z Korwinem i razem stworzyli Konfederację, NIKT z Narodowców, którzy dostali się do sejmu do dnia dzisiejszego NIE przeszedł do Pisu.

Konfederacja uzyskała w wyborach 11 mandatów poselskich, z czego 5 otrzymali przedstawiciele Ruchu Narodowego: Krzysztof Bosak, Krystian Kamiński, Krzysztof Tuduj, Michał Urbaniak i uzyskujący reelekcję prezes partii Robert Winnicki.

Co do Andruszkiewicza to się sprzedał, ale wszędzie znajdą się czarne owce. Czy np. jak jeden albo kilku kibiców danego klubu zacznie sypać to znaczy, że wszyscy tacy są? Nie będzie to uczciwe i sprawiedliwe wrzucając wszystkich do jednego wora.



Co do 11 listopada, to uważajcie na mieście na Homokonado, cały czas przyjmują nowych członków i ćwiczą specjalnie na Marsz ;)

Miejcie oczy dookoła głowy, z fartem ;)

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: DarioRomanoli » 27.10.2021, 14:15

KumatyParadygmaty pisze:
27.10.2021, 11:46
Wszędzie spiski, żydowscy agenci, 11 listopada to nie święto niepodległości, a Marsz Niepodległości jest PiSowski...

Jak tu żyć? Najlepiej chyba zostać w domu i napić się piwa...
Albo pojechać do Kalisza, gdzie organizowany jest marsz kamratów. Aleksandr Jabłonowskij organizuje tam zlot kamratów z całego Nadwiślańskiego kraju; będzie można wspólnie zawyć auuuuu i wyszczeżyć kły na wrogów Słowiańszczyzny. Sława.

Co jest złego w tym, że różni Polacy, z różnych stron przyjadą do stolicy i zamanifestują swoją tożsamość?

El Pablo em
Z tą polityką to wtrąciłeś i pomieszałeś celowo czy rzeczywiście tak uważasz?

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 27.10.2021, 15:44

Co jednak warto dodać, to na masową liczbę tego "bydła" ktokolwiek patrzy w kontekście np zwracania się do nich jako do wyborców. A na te "poważniejsze" grupy i organizacje, które odpuściły, wszyscy mają wyjebane.

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 27.10.2021, 16:59

Bydło to dopiero będzie jak baby z lewakami zablokują ten Marsz na co wszystko wskazuje, że tak będzie...

Dzisiejszy wyrok sądu daje im pierwszeństwo zgromadzenia przed Marszem Niepodległości i nie sądzę żeby odwołanie w wyższej instancji coś zmieniło w tej kwestii, raczej wyrok zostanie podtrzymany. Więc albo Marsz zmieni trasę albo dojdzie do starcia :D

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: KumatyParadygmaty » 27.10.2021, 17:38

Na koniec Wam powiem, dyskredytujcie dalej ten Marsz, wyśmiewajcie, plujcie na niego to za parę lat może nie Wy, ale Wasze dzieci jedyny marsz jaki będą mieć do wyboru to Marsz Równości.

Polscy patrioci stworzyli coś czego zazdroszczą nam ludzie o poglądach prawicowych w całej Europie, ale nie, rozwalcie to, bo Wam się coś w nim albo ktoś nie podoba. Marsz ma swoje wady, ale kto ich nie ma? Nie urodził się jeszcze taki na świecie żeby każdemu dogodził, ale przynajmniej nie niszczcie tego co jest, bo w zamian nic nie dostaniecie.

Czołem Wielkiej Polsce!

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: lobik » 27.10.2021, 20:12

KumatyParadygmaty pisze:
27.10.2021, 17:38
Na koniec Wam powiem, dyskredytujcie dalej ten Marsz, wyśmiewajcie, plujcie na niego to za parę lat może nie Wy, ale Wasze dzieci jedyny marsz jaki będą mieć do wyboru to Marsz Równości.

Polscy patrioci stworzyli coś czego zazdroszczą nam ludzie o poglądach prawicowych w całej Europie, ale nie, rozwalcie to, bo Wam się coś w nim albo ktoś nie podoba. Marsz ma swoje wady, ale kto ich nie ma? Nie urodził się jeszcze taki na świecie żeby każdemu dogodził, ale przynajmniej nie niszczcie tego co jest, bo w zamian nic nie dostaniecie.

Czołem Wielkiej Polsce!
Lepiej tego nie mogłeś napisać.
Lewactwo z jakimiś kúrwami z piorunami sie panoszy po naszych ulicach, a my siedźmy w domach, bo parę osób na marszu nam nie pasuje.
A czy u was w ekipach, tez nie jeździcie się napieerdalać, bo jedzie "Mietek" , z którym wam nie po drodze?
Nie, bo jeździmy się napierdalać za klub i húj ze tam będzie Mietek, który też za tek klub się naapierdala. Tak samo jest z Marszem, bo trzeba pokazać lewackim kòrwom, że Polska to prawicowy kraj.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 27.10.2021, 23:55

lobik pisze:
27.10.2021, 20:12
KumatyParadygmaty pisze:
27.10.2021, 17:38
Na koniec Wam powiem, dyskredytujcie dalej ten Marsz, wyśmiewajcie, plujcie na niego to za parę lat może nie Wy, ale Wasze dzieci jedyny marsz jaki będą mieć do wyboru to Marsz Równości.

Polscy patrioci stworzyli coś czego zazdroszczą nam ludzie o poglądach prawicowych w całej Europie, ale nie, rozwalcie to, bo Wam się coś w nim albo ktoś nie podoba. Marsz ma swoje wady, ale kto ich nie ma? Nie urodził się jeszcze taki na świecie żeby każdemu dogodził, ale przynajmniej nie niszczcie tego co jest, bo w zamian nic nie dostaniecie.

Czołem Wielkiej Polsce!
Lepiej tego nie mogłeś napisać.
Lewactwo z jakimiś kúrwami z piorunami sie panoszy po naszych ulicach, a my siedźmy w domach, bo parę osób na marszu nam nie pasuje.
A czy u was w ekipach, tez nie jeździcie się napieerdalać, bo jedzie "Mietek" , z którym wam nie po drodze?
Nie, bo jeździmy się napierdalać za klub i húj ze tam będzie Mietek, który też za tek klub się naapierdala. Tak samo jest z Marszem, bo trzeba pokazać lewackim kòrwom, że Polska to prawicowy kraj.


Tego to juz zupełnie nie rozumiem, czyli lepiej iść i uczestniczyć w totalnej rządowej reżyserce z wielkimi hasłami na ustach i honorem na piersi ale żeby zrozumieć w czym bierzesz udział to już drugi plan albo i wcale nie brane jest pod uwagę? Od lat się nic nie zmienia bo was robią na piękne hasełka i honorowe buńczuczne wypowiedzi jak i krótkie złote obietnice a jednak łykacie to dalej bo konsekwencji i chęci rozliczeń u ludzi brak... To jest socjotechnika stosowana przez rządy od wielu lat bądź i wieków, właśnie tak ginęli nasi przodkowie bo liczył sie honor i odwaga na 1 miejscu a czy ktoś i kto ich robił i robi w wała to już teorie spiskowe bądź nieważne bzdury bo ja żem odważny i honorowy. Weźcie to sobie pod uwagę że na szczycie są mądrzejsi od was a przede wszystkim fałszywi i cyniczni ludzie którzy was wykorzystują, wiedzą jak zabierać ludziom prawa i jak to rozgrywać, jak działa ludzka psychika i kiedy można ja naginać na maksa a kiedy odpuścić... Tzw. okno overtona - poczytajcie sobie co to jest może coś dotrze. Na tym patencie jadą od lat a wy honorem się unosicie bo przecież chodzi o Polskę, jeśli się wyśmiewacie z tego że nasz kraj jest przejęty przez pejsatych to albo nie dorośliście do tych wiadomości z lenistwa i was to przerasta albo po prostu nie dopuszczacie do siebie prawdy i już dla was nie ma ratunku i jesteście pożytecznymi niewolnikami których i tak wrzucą w przepaść w odpowiednim momencie dla nich. Widzę że przed wami wiele do nadrobienia bo nawet nie macie pojęcia gdzie żyjecie. Tak jak i SOLIDARNOŚĆ sie kiedyś skończyła bo została nafaszerowana agentami - kretami by ja rozwałkować od środka tak i teraz od 2018 roku MN który został przejęty przez kretów i sprzedawczyków i przez to mają was wszystkich pod kontrolą, został spacyfikowany organizacyjnie i zamieniony w kolejny teatrzyk łapiący za serce do tego pod fałszywą datą - wszystko się kiedyś kończy a wcale by nie musiało gdyby tylko ludzie patrzyli na ręce i życiorysy pewnych karierowiczów. Rozgrywają tam ludzi jak chcą i co byście nie mówili to idziecie tam dla pejsatego rządu który był cwańszy od poprzedników i przejął to podstępem a nie walczył z tym zjawiskiem jak tamte sępy. Wszystkie partię w Polsce to skorumpowani karierowicze, takie panują tam zasady. Nie patrzcie na obietnice tylko na głosowania w rządzie a wtedy wszystko się wyjaśni, nawet ta krystaliczna wielce konfa na którą kilka lat temu też sie nabrałem. Głosowania mi wszystko rozjaśniły. Piszę to z troski o ten kraj a nie dlatego żeby coś rozwalać bo już któryś raz z kolei widzę jak rozpierdalają inicjatywy z potencjałami. Najgorsze to wpuścić do szeregów pośredników, szczególnie pejsatych...

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 28.10.2021, 00:03

Ale co miałoby zmienić niepójście na ten marsz z punktu widzenia takiego uświadomionego człowieka jak Ty?

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: Slavia_ZSC » 28.10.2021, 02:27

Ja byłem na marszu nie dla Winnickiego, nie dla Ruchu Narodowego, nie dla PiSu, nie dla Korwina i nie dla Bąkiewicza. Byłem uczcić przelaną przed laty krew za wolną Polskę. Tak jak teraz mnie krew zalewa, że komuna nie została rozliczona po okrągłym stole. W kraju jest pełno postbolszewików, którzy uwłaszczyli się, dzięki temu, że byli u lub przy władzy, jak Wejchert, Solorz czy Kulczyk. Sądy, uczelnie, urzędy są obsiedziane przez tych czerwonych sku.synów. Dobija mnie tylko ten odwieczny podział na prawicy. To już przerabialiśmy w latach 90, gdzie SLD zmiażdżyło ten prawicowy plankton. Powstały TVNy, Polsaty, Wyborcze piorące mózgi na szeroką skalę. Jak czytam o tym wyszukiwaniu żydów na prawicy to mi ręce opadają. Zobaczcie co się dzieje na Węgrzech, wszystkie partie zjednoczone przeciwko Orbanowi, od skrajnej lewicy po Jobbik. Konfederacja też za stołki ma się zamiar skur.wić z Biedroniem i Kamyszem?

Tu jest jasne kto jest po prawej stronie, a kto po tej drugiej. Widać to przy próbach zablokowania marszu. Mam nadzieję, że niezależnie od tych tęczowych k.rew, marsz się odbędzie., wzorem tego w 2018 i z podobnym przesłaniem: Hanka szmato co ty na to!!!
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

VicekVicia
Posty: 72
Rejestracja: 27.05.2015, 15:58

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: VicekVicia » 28.10.2021, 06:51

kivloff pisze:
28.10.2021, 00:03
Ale co miałoby zmienić niepójście na ten marsz z punktu widzenia takiego uświadomionego człowieka jak Ty?
To ze odciął byś ich wtedy od decyzyjności i sterowania wielką masą ludzi niby antysystemowych ale tańczących póki co jak zagrają. Pokazać im środkowy palec. Kibice dawniej byli antysystemowi i o układach nie było mowy z władzą. Teraz większość ładnie wygłaskana. Chyba zapomnieliście ze marsz wyszedł od ludzi a skończył jak zawsze, w biurze, procedurowany. Wystarczy zorganizować coś innego byle by bez nich ale wiem wiem, lepiej szydzić że ktoś wielce uświadomiony. Po drugie to nie ta data, nie ta trasa itp. Dla mnie bakiewicz i inni sprzedawczyki= LGBT i cisnę z nimi tak samo. Wyrazacie chociaż okrzykami niezadowolenie że k**** idą z Wami? Czy potulnie z polityczną poprawnością?

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: 11 Listopada-Marsz Niepodległości

Post autor: kivloff » 28.10.2021, 08:41

VicekVicia pisze:
28.10.2021, 06:51
kivloff pisze:
28.10.2021, 00:03
Ale co miałoby zmienić niepójście na ten marsz z punktu widzenia takiego uświadomionego człowieka jak Ty?
To ze odciął byś ich wtedy od decyzyjności i sterowania wielką masą ludzi niby antysystemowych ale tańczących póki co jak zagrają. Pokazać im środkowy palec. Kibice dawniej byli antysystemowi i o układach nie było mowy z władzą. Teraz większość ładnie wygłaskana. Chyba zapomnieliście ze marsz wyszedł od ludzi a skończył jak zawsze, w biurze, procedurowany. Wystarczy zorganizować coś innego byle by bez nich ale wiem wiem, lepiej szydzić że ktoś wielce uświadomiony. Po drugie to nie ta data, nie ta trasa itp. Dla mnie bakiewicz i inni sprzedawczyki= LGBT i cisnę z nimi tak samo. Wyrazacie chociaż okrzykami niezadowolenie że k**** idą z Wami? Czy potulnie z polityczną poprawnością?
Idąc w MN w ogóle nie czułem kiedykolwiek, żebym oddawał decyzyjność czy sterowność komukolwiek. Najbliżej było, jak na finiszu ogłosili powstanie Ruchu Narodowego, ale nadal decyzyjność była w momencie wyborów, a nie w momencie "wiecu założycielskiego". I tak samo będzie nawet jak Bąkiewicz na koniec ogłosi że wstępuje do PiSu.

Nie, Marsz nie "wyszedł od ludzi". Od samego początku ktoś go organizował. Jak komuś się wydaje, że cokolwiek w przestrzeni publicznej, co jest jakimś uporządkowanym przedsięwzięciem dzieje się zupełnie "spontanicznie" (w pełnym znaczeniu tego słowa), to nie wie o czym mówi.

Ja nie muszę szydzić. Fakty są takie, że nie zorganizowano nic innego. Ani w tej, ani w innej dacie czy trasie. Wystarczy zorganizować, ale wiem wiem, lepiej pierdolić jakieś kocopoły, że Bąkiewicz=LGBT i jest politycznie poprawny.

Jak trolling to marny. A jak się uderzyłeś w głowę, to udaj się do specjalisty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, Dziejos, holendrowie i beldzy, Kickers, NG_M, pongo2 i 196 gości