Europejskie puchary 2021/22

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Europejskie puchary 2021/22

Post autor: Futbolobnazony87 » 06.06.2022, 06:26

Monster96 pisze:
09.08.2021, 06:29
.ZIWPJB. pisze:
08.08.2021, 12:12
Ciągle te narzekanie na młodych itp. A kto ich wychował? no właśnie..

A co do tego że u nas bardziej moda na treningi, zawody itp to pewnie dlatego że psy skutecznie zastraszyły młodzież i ogolnie ruch kibicowski, przypały itp, wyroki za c*** wie co.

Młodzi nie są tak napaleni jak kiedyś ci z lat 90 czy wczesnych 2000, którzy mało kalkulowali i robili wszystko na spontanie z gorącą głową.

Młodzież teraz woli iść w trening, zawody itp. Już 3 na 3 w klatce walki były, niedługo zawody pewnie po 10 i legalne ustawki.

Państwo policyjne zrobiło swoje, i zapanowała komercja.
Bardziej niż psy huliganom, zaszkodzili sobie sami huligani. Bądźmy szczerzy, nikt bardziej nie wystawia się na świecznik od aktualnych "huliganów". Bandyckie ciuchy, profile na istagramach, pozowanie do zdjęć, jeden zawodnik MMA będący huliganem w dniu ustawki dawał jakieś relacje i posty prawiąc o charakterze itp. Trzeba by być totalnym matołem, żeby nie skleić faktów, aktualnie teraz za kratami.
Zrobiła się moda na bycie groźnym i na pokazanie światu kim się jest i co w wolnym czasie się robi i to jest efekt. Jakoś są ekipy, które do lasu wyjść potrafią i dziwnym trafem jakoś dają radę. Co do inwigilacji popatrz na scene niemiecką i co tam się dzieje. W kuluarach co ciekawsze słychać też o małej ekipie z Polski, która regularnie również tam tańczy i potrafi nie chwalić się tym na prawo i lewo w internecie ;)
Z jakimi skutkiem walczy ta mała ekipa z Polski ?



Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Europejskie puchary 2021/22

Post autor: Futbolobnazony87 » 06.06.2022, 11:01

nikodem pisze:
06.06.2022, 08:31
Pewnie Beskid ma na myśli lub Żywiecki goral
Wiem o kogo mu chodzi tylko nie wiem czy wygrywają czy nie dlatego zapytałem z jakim skutkiem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bez-napinki, Cyklon, Dario1916, halodrol, Kickers, trąba i 160 gości