Dozol i kibice.net

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: jestesmywaszastolica » 15.01.2021, 18:18

o widzę, że się mistrzyni ciętej giętej ujawniła
a więc tak pomijając twój ANALfabetyzm "jestesm" to roksa nie jest portalem erotycznym - tylko miejscem w którym takie k******* jak ty zarabiają na swe chujowe (cóż za zbieg okoliczności) życie.
co do dubaju to faktycznie popełniłem pewne faux pas gdzie ci z tą swoją koszerną pizdą do zarabiania w twardej walucie, twój szczyt to ani chybi zabawa z fc przymięchowice na wyjeździe czerwonej armii (od biedy może jakieś szekle wpadną)
jeśli zaś idzie o % to pozazdrościć wiedzy - pytanie czy autopsja, czy może projekcja świadomości
co do kobiet w moim życiu to fakt takiej jak ty nigdy nie będę miał (NA SZCZĘŚCIE:)

kończąc to pisząc sama ze sobą (wszak sama potwierdzałaś za ile latasz po roksie) utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, że DOZO steruje wami jak najtańszymi k****** (w twoim wypadku to akurat nic dziwnego - natury nie oszukasz)

ciao



ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: ratujmy trzmiele » 15.01.2021, 23:13

wszystkowiedzacy pisze:
15.01.2021, 18:23
Tu akurat sie z Toba zgodze,zdezelowany i reszta waszej legijno-policyjnej paczki steruje tym forum w 100%,rok pseudopandemi robi swoje,nie ma o czym pisac to sie pierdoli o niczym,zeby kasa za ilosc postow i wyswietlen sie zgadzala...
kasztanów nie przecedziś przez to sito w twym mózgu , bo właśnie takimi sandałkami steruje "legijno-policyjna paczka"
ośmieszasz się nudziarzu

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: ratujmy trzmiele » 16.01.2021, 12:13

Przeceniasz mnie
Dozolowi to ja mogę troczki w fartuchu wiązać,a nie liściki na priva wysyłać
Za dwa dni bolesny poniedziałek - ochłonij,spędź półnaga mrozy w terenie - podobnież pomaga

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: wariat_outlaw » 16.01.2021, 15:44

Teraz na poważnie do dżesiki i jej forumowych koleżanek.Nie prujcie się kuurwa fa do GIT-LUDZI bo skończycie z chujami w dupskach.
Pozdrowienia dla wszystkich Ludzi,j**** frajerów i prujdupy.To tyle ode mnie na dziś.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

SztywnyGit
Posty: 27
Rejestracja: 11.05.2018, 10:05

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: SztywnyGit » 17.01.2021, 10:00

Ten cały Dozo to jakiś konfident policyjny. Wszędzie węszy, wpieprza się między wódkę a zakąskę, przemienia posty i kręci afery jak Judische Zeitung. Żyje z tego co mu odpali oficer prowadzący w zamian za donosy. Wyjątkowo podła kreatura i sabotażysta. Jego zadaniem jest skłócanie środowiska kibiców. Normalni od niego odbili bo nikt nie chce zadawać się z fałszywą szmatą. To zwykły kondom jest. Najgorszego sortu forumowa prostytutka mająca na celu prowokacje, a przy okazji zwiększanie wyświetlania reklam swojemu koledze, który jest administratorem forum. Przy okazji może dla hecy wpieprzy kogoś na minę i będzie się cieszyć. W innym temacie powołał sie na informacje zdobyte od policji czyli defacto sam się zaorał. Trzeba gnać takie dziadostwo.

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: R1908 » 17.01.2021, 10:19

wariat_outlaw pisze:
16.01.2021, 15:44
Teraz na poważnie do dżesiki i jej forumowych koleżanek.Nie prujcie się kuurwa fa do GIT-LUDZI bo skończycie z chujami w dupskach.
Pozdrowienia dla wszystkich Ludzi,j**** frajerów i prujdupy.To tyle ode mnie na dziś.
Do kogo?
Człowieku zejdź ku*** na ziemie. Ten kondom powinien dostać setkę kutasów do d*** za pomawianie, przekręcanie faktów i kurewskie intrygi jakimi karmi tutaj ludzi.
I wcale nie jest tak. że jest najbardziej znienawidzoną osobą na tym forum bo jest z Legii czy ma inne zdanie na dany temat, dosadnie napisałem dlaczego wyżej.

SztywnyGit
Posty: 27
Rejestracja: 11.05.2018, 10:05

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: SztywnyGit » 17.01.2021, 11:46

Dozol - przypominam, że to jest forum kibiców, a nie LGBT. Tutaj się dyskutuje na tematy kibicowskie. Nikogo normalnego nie interesują twoje zboczenia. Czy jesteś homoseksualistą, że piszesz o jakichś sztyftach w odbycie? Ok. Jestem tolerancyjny, o ile nikogo nie krzywdzisz i nie zmuszasz do akceptacji swoich zboczeń. Tak z ciekawości zapytam: w której szkole policyjnej pobierałeś nauki? Twoje praktyki podszywania się i zmieniania postów wskazują raczej na to, że byłeś ormowcem, ewentualnie wiedzę przekazywał tobie esbek. Stosujesz zagrywki rodem z Białorusi.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: UrzadSkarbowy » 17.01.2021, 12:22

wariat_outlaw pisze:
16.01.2021, 15:44
Teraz na poważnie do dżesiki i jej forumowych koleżanek.Nie prujcie się kuurwa fa do GIT-LUDZI bo skończycie z chujami w dupskach.
Pozdrowienia dla wszystkich Ludzi,j**** frajerów i prujdupy.To tyle ode mnie na dziś.
weź skończ LUDZI obrażać porównując do tego pedała co zasad żadnych nie ma, jeszcze może z szacunkiem i poważeniem powinniśmy mu odpisywać twoim zdaniem? Jebnij się w łeb, przesiedziałeś z nim 48h na dołku i gitów z siebie robicie czy co z tobą nie tak
Obrazek

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: UrzadSkarbowy » 17.01.2021, 12:32

wariat_outlaw pisze:
16.01.2021, 15:44
Teraz na poważnie do dżesiki i jej forumowych koleżanek.Nie prujcie się kuurwa fa do GIT-LUDZI bo skończycie z chujami w dupskach.
Pozdrowienia dla wszystkich Ludzi,j**** frajerów i prujdupy.To tyle ode mnie na dziś.
i jeszcze jedno, przypomnę Ci że ta ku*** jarała się tym że powinęli chłopaków z Elany czy Widzewa. Ty chyba Gitem byłeś w przedszkolu skoro nie ogarniasz prostych rzeczy skoro go bronisz. Sam powinieneś skończyć z hujem w d**** za bronienie takiego co do wora pewnie schowany dawno jest
Obrazek

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: UrzadSkarbowy » 17.01.2021, 12:58

@wariat_outlaw no popatrz na jego wypowiedzi powyżej jak mota, w Warszawce to normalne zasady na kryminałach? Tak się ludzie zachowują? Fajnie macie w stolicy
Obrazek

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: wariat_outlaw » 18.01.2021, 11:12

Nie cytujcie mnie i nie piszcie do mnie dżessiki,urzędy skarbowe,sztywnekity i reszta bo z prujdupami nie mam zamiaru dyskutować.
Każdy normalny mający zasady widzi co się tu odpierdala i kto powinien dostać c**** do dupska.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

streetlife
Posty: 51
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: streetlife » 18.01.2021, 18:18

Najlepsza jest ta dżesika, która się tu jara jak to będzie wydawać polecenia pionkom w pracy,a na koniec miesiąca zabierać premię, przynajmniej się wyjaśniło skąd ten damski pseudonim, bo taka cipa jedynie gdzie może kogoś dojechać to internet i tych na niższych stanowiskach, najlepsze,że takie k**** tym wyżej w drabince to wchodzą w dupsko bez mydła, j**** niedowartościowane pizdy

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: UrzadSkarbowy » 20.01.2021, 09:49

2DZ pisze:
19.01.2021, 12:15
Florian T. pisze:
19.01.2021, 10:21
Napisze to, co kilku dobrych chłopaków już ci, dżesiku, ruro bardaszana, wczesniej pisało: jednoznacznie szukasz chuuuja do duuupy. Znajdziesz. EOT.
Zainteresuj się lepiej "urzędniczką skarbówki", bo może jakiś porządny 'eŁKaeSiak' wie, gdzie ona się chowa. ;)
ile razy tłumoku mam ci pisać że nie jestem z Łodzi i się nigdzie nie chowam przed tobą cwelu - mogę Ci adres podać na PW gdzie mieszkam ale po co skoro u siebie w mieście się obsrałeś przed jednym typem to raczej wątpię że będziesz miał odwagę i fundusze (wnioskując po tym że napierdalasz 24h na forum to pewnie mieszkasz z mamą albo masz jakąś rentę inwalidzką, zdrowy na umyśle nie jesteś więc łapiesz się na jakąś pomoc o PiSu) przylecieć do mnie :)
Obrazek

Kostakurta
Posty: 179
Rejestracja: 17.09.2017, 13:23

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: Kostakurta » 20.01.2021, 11:09

Dla dozola wszyscy co z nim cisną to są z Łodzi ponieważ ma złe wspomnienia jeżeli chodzi o starcia z Widzewem i Łks.Teraz próbuje się odegrać na forum.No a skoro bezpodstawnie ubliżył już minimum kilkunastu osobom z forum nazywając konfidentami,milicjantami itp. to chyba normalne że jemu też ludzie cisną.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Dozo vs. cwe7e

Post autor: UrzadSkarbowy » 20.01.2021, 11:45

2DZ pisze:
20.01.2021, 11:33
jędrna z dhw pisze:
19.01.2021, 17:37
Florian T. pisze:
19.01.2021, 10:21
Napisze to, co kilku dobrych chłopaków już ci, dżesiku, ruro bardaszana, wczesniej pisało: jednoznacznie szukasz chuuuja do duuupy. Znajdziesz. EOT.
Nie sikaj na mnie już. :)
P.S. Ale miałam głupi pseudonim. :) Kto w ogóle daje dziecku na imię Jędrek?! :D
Mi by żal było tak do swojego psa prowadzącego się zwracać :)

EOT
Weź się jEDRAS spójrz za siebie, jak cię hANKA w dÓpę 'je6ie'! :D

urzędniczka-skarbówki pisze:
20.01.2021, 09:49
2DZ pisze:
19.01.2021, 12:15

Zainteresuj się lepiej "urzędniczką skarbówki", bo może jakiś porządny 'eŁKaeSiak' wie, gdzie ona się chowa. ;)
Ile razy jak tłumok mam ci pisać, że nie jestem za ŁKS-em i się non-stop chowam przed wami jak cwe7 - mogłabym Ci adres podać na PW, gdzie mieszkam, ale po co, skoro u siebie w mieście się zesrałam przed innym typem, to raczej wątpię, że będziesz miał ochotę na marnowanie funduszy (wywnioskuj po tym, że napierdalam posty 24h na dobę, że ponownie mieszkam z mamą, bo ma jakąś rentę inwalidzką, zdrowe na umyśle nie jesteśmy, więc łapię się na jakąś pomoc o PiS-u), żeby mnie przylecieć. :)
? :)

kusyKutas pisze:
20.01.2021, 11:09
Dla dozo wszyscy, co tu się prują, to są z/spod Łodzi, ponieważ ma złe wspomnienia, jeżeli chodzi o konfidentów z Widzewa. Teraz kapusie próbują go obrażać na forum. No, ale skoro bezpodstawnie ubliżali już minimum kilkunastu osobom z forum nazywając ich kłamcami itp., to chyba normalne, że ludzie z takimi cisną.
A do ciebie jeszcze nie dotarli mądrzejsi widzewiacy, żebyś usunął tutejsze konto, jak "kiŁa kutasa/kea kulani"? :D
przecież Ci podałem 2/3 adresu, brakuje tylko ulicy i numeru - to kiedy wpadasz na angielską herbatkę? :D
Obrazek

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: Potezny Warmianin » 21.01.2021, 08:38

2DZemka jak tam idzie twoja kuracja hormonalna ? slyszalem ze ci urosla juz druga lechtaczka a po calodziennych mantrach jeczenia pod arabskimi kutasami od malika otworzylo ci sie trzecie perskie oko ?

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: wariat_outlaw » 24.01.2021, 22:59

Pisałem wam prujdupy byście do mnie nie pisały to się jedna musiała zjebać na priv i się jeszcze bladź podszyła pod chłopaczyne z ''jej'' ekipy który obecnie przebywa po drugiej stronie muru.Jeszcze jeden twój wpis i skończy się twoja kariera na tym forum.

Nie ma się co dziwić że Dozo jedzie z tymi internetowymi ciotami.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andbtd, bez-napinki, bialyrasizm.pl, czehulov, Miolnir, Najkumaty, Orzech, Rampampam, umulung i 211 gości