MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Das Reich
Posty: 34
Rejestracja: 09.09.2007, 11:47
Lokalizacja: Łódź

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Das Reich » 12.11.2020, 00:03

Sztygar pisze:
11.11.2020, 09:30
StatystykKalkulator pisze:
10.11.2020, 12:57
Winnicka, bosakowa, tumanowiczowa i reszta tych k**** to zwyczajne polityczne celebryto-prostytutki, którym wystarczył jeden telefon z Nowogrodzkiej żeby spuścili głowy i wypierdolili do kąta ze swoim „Marszem”. Antysystemowcy, którzy od 20 lat „antysystemowo” zmieniają partie i zyja na koszt podatnika. Mogą siebie sami nazywać narodowcami, nacjonalistami albo nawet elitarnymi oddziałami Marines, a są zwykłymI k****** co jeździły taksówkami pod dom bo ich Antifa goniła. Legia to mogłaby na ich temat pewnie napisac książkę ale szkoda nawet ryja strzempic. Żadne „lewaki” ani Biedronie, ani Antifa ani NigdyWiecej nie podzielili ludzi zaangażowanych w różnych grupach z prawej strony bardziej niż te k**** chłopcy-narodowcy z modnymi grzywkami
polać mu polać
100% prawdy. Po wielu latach dziś odpuszczam. Niech sobie z nowogrodzką elita Mojżeszowi maszeruje..tzn jedzie bąkiewicz tumanowicz i reszta elegantow
Hue hue hue



Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Seth Gecko » 12.11.2020, 00:23

ban82 pisze:
11.11.2020, 23:48
Lewacy powiadasz marsz chcieli przerwać.
I Ty w to uwierzyłeś?? No ok, niech tak będzie.
Napisałem o starcie Marszu i wersji TVP.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: ban82 » 12.11.2020, 00:41

Ale ja doskonale wiem jaka była relacja TVP.
Jedne barany mówią o naziolach, drugie barany pitolą o lewakach, a efekt jest taki że obie stacje piierdolą głupoty. I tak w kółko, i tak cały czas/

ze stadionu
Posty: 152
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: ze stadionu » 12.11.2020, 01:39

Co byśmy tu nie pierd..lili to i tak daliśmy się wydymać.Transy dla bab, obrony kościołów a psy i tak pokazały kto ich największy wróg.Oprzytomnijmy w końcu. j**** polityków z każdej politycznej strony,strajki kobiet i inne bzdety. Róbmy swoje. # to jest wojna!!!!!!

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: KaeSPe » 12.11.2020, 01:50

To był długi dzień. Podsumowując - j***ć PiS, j***ć ONR. Oczywiście kibice poszli na pierwszą linie, podczas gdy narodowcy prowokowali, a przy pierwszym starciu uciekli. Symbolem niech będzie, że pod Muzeum Narodowym jeden z działaczy ONR pokazywał policjantom paluchem kogo z kibiców mają zatrzymać. O tej porze z tego co wiem kilkanaście osób siedzi jeszcze na dołkach, oczywiście bez żadnego wsparcia ze strony 'organizatorów'. Zniszczyliście MN, p***cie się.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: halodrol » 12.11.2020, 07:27

https://twitter.com/i/status/1326583226006179844

Tu tylko jeden z wielu fimików jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości typu: "jak nie PIS to co? nie pamiętasz co było za PO?"
Z resztą j**** ich wszystkich łącznie z modelkami z konfy.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Kkrawczyk » 12.11.2020, 08:01

Nie bylo mnie wiec sie nie wypowiadam ale może ktoś napiszę jak to bylo z tymi rzutami olimpijskimi w balkon gdzie wisiały te szmaty wscieklych macic to byly naprawde mieszkania czy jakies pustostany?
j**** urkaine

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: lobik » 12.11.2020, 08:13

Stołeczna milicja i ZOMO, to wierne kundelki Trzaskowskiego, więc nie ma się co dziwić, że nie reagowali jak im lewacy i k u r e w k i z piorunami pluły w twarz. Wystarczyło że na ulicach pojawili się patrioci i kibole, to sługusy Trzaskowskiego zadziałali inaczej.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: UrzadSkarbowy » 12.11.2020, 08:17

lobik pisze:
12.11.2020, 08:13
Stołeczna milicja i ZOMO, to wierne kundelki Trzaskowskiego, więc nie ma się co dziwić, że nie reagowali jak im lewacy i k u r e w k i z piorunami pluły w twarz. Wystarczyło że na ulicach pojawili się patrioci i kibole, to sługusy Trzaskowskiego zadziałali inaczej.
a od kiedy policja jest podległa pod prezydenta miasta? Psiarnia jest podległa pod ministerstwo bezpieczeństwa, a wiceministrem aktualnie tam jest karakan
Obrazek

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: halodrol » 12.11.2020, 08:33

Zauważcie, że użytkownicy którzy już mają słuszny wiek zauważają bardziej to kurestwo.
Ja rozumiem was młodych, bo sam gdy miałem 20 lat to ślepo wierzyłem w różne "prawicowe" partie a tfuuu.... kur.wie Giertychowi i LPR to przy jakiejś okazji wieszałem banery w czynie społecznym.
Po prostu nie wyzywajcie od "lewaków" ludzi, którzy w prawie 40letnim życiu zostali oszukani i zawiedzeni już tyle razy, że ciężko pisać o tej całej "prawicy" inaczej niż prostytutki.

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: N_ » 12.11.2020, 08:37

W miarę fajnie zmontowane video z Marszu:

https://www.youtube.com/watch?v=tzTYm9m ... =BlashshoW
http://www.youtube.com/user/czarni

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: UrzadSkarbowy » 12.11.2020, 08:46

halodrol pisze:
12.11.2020, 08:33
Zauważcie, że użytkownicy którzy już mają słuszny wiek zauważają bardziej to kurestwo.
Ja rozumiem was młodych, bo sam gdy miałem 20 lat to ślepo wierzyłem w różne "prawicowe" partie a tfuuu.... kur.wie Giertychowi i LPR to przy jakiejś okazji wieszałem banery w czynie społecznym.
Po prostu nie wyzywajcie od "lewaków" ludzi, którzy w prawie 40letnim życiu zostali oszukani i zawiedzeni już tyle razy, że ciężko pisać o tej całej "prawicy" inaczej niż prostytutki.
dawno tak mądrego postu tu nie widziałem...ale co można tłumaczyć dzisiejszym małolatom? Za 10-15 lat oni dopiero zrozumieją ten twój wpis
Obrazek

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: lobik » 12.11.2020, 08:48

UrzadSkarbowy pisze:
12.11.2020, 08:17
lobik pisze:
12.11.2020, 08:13
Stołeczna milicja i ZOMO, to wierne kundelki Trzaskowskiego, więc nie ma się co dziwić, że nie reagowali jak im lewacy i k u r e w k i z piorunami pluły w twarz. Wystarczyło że na ulicach pojawili się patrioci i kibole, to sługusy Trzaskowskiego zadziałali inaczej.
a od kiedy policja jest podległa pod prezydenta miasta? Psiarnia jest podległa pod ministerstwo bezpieczeństwa, a wiceministrem aktualnie tam jest karakan
Oczywiście, że na papierze i teoretycznie kundle podlegają pod ministerstwo. Akurat warszawskie komendy, to w 90% wyborcy trzaska. Grube milicyjne ryby imprezują razem z trzaskiem i mają wyjebane na karła z Żoliborza i Ziobrę.
Zresztą to widać było na spędach lewaków i pijanych szmat z piorunkami, oraz wczoraj na Marszu Niepidległości. Podobna sytuacja jest też w Gdańsku,
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: UrzadSkarbowy » 12.11.2020, 08:58

2DZ pisze:
12.11.2020, 08:50
UrzadSkarbowy pisze:
12.11.2020, 08:17
lobik pisze:
12.11.2020, 08:13
stołeczna milicja i zomo, to wierne kundelki Trzaskowskiego, więc nie ma się co dziwić, że nie reagowali jak im lewacy i k u r e w k i z piorunami pluły w twarz. Wystarczyło że na ulicach pojawili się patrioci i kibole, to sługusy Trzaskowskiego zadziałali inaczej.
a od kiedy policja jest podległa pod prezydenta miasta? psiarnia jest podległa pod ministerstwo bezpieczeństwa, a wiceministrem aktualnie tam jest karakan
1. Wczoraj 'kÓrwy' ściągneły chyba z całego kraju, bo widziałem busy a.t. z "blachami" od OL... do RT...

2. Po zakończeniu strajku kobiet mswia (kACZKA?) wydało nowe wytyczne "nie niegocjować, a działać", więc "kundle" pod MEN nosiły feministki na rękach ..., a na mieście do kibiców rzucały granatami i strzelały z broni.
oj Dozol, pierwszy raz się z Tobą zgadzam. Dokładnie, na necie jest kilka filmów jak prewencja ciągnie na rozkaz karakana z całego kraju! I szkoda tego dziadka że dostał kulką.
Obrazek

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: glwtrcd » 12.11.2020, 09:17

2DZ pisze:
12.11.2020, 08:50
krysiaK pisze:
12.11.2020, 08:01
Nie bylo mnie wiec sie nie wypowiadam ale może ktoś napiszę jak to bylo z tymi rzutami olimpijskimi w balkon gdzie wisiały te szmaty wscieklych macic to byly naprawde mieszkania czy jakies pustostany?
W tym atalier żydówki spaliły się tylko brzydkie zasłony. Nie wiem natomiast, czy trafił w nie jakiś spacerujący, czy np. znowu nie zadziałał 'titiuszka' sIENKIEVITZ'a.

Obrazek

Obrazek

Jestem natomiast przekonany, że ten emerytowany fotoreporter, postrzelony przez "psy" nie rzucał kamieniami ..., leżąć!

Obrazek

urzędniczka-skarbówki pisze:
12.11.2020, 08:17
lobik pisze:
12.11.2020, 08:13
stołeczna milicja i zomo, to wierne kundelki Trzaskowskiego, więc nie ma się co dziwić, że nie reagowali jak im lewacy i k u r e w k i z piorunami pluły w twarz. Wystarczyło że na ulicach pojawili się patrioci i kibole, to sługusy Trzaskowskiego zadziałali inaczej.
a od kiedy policja jest podległa pod prezydenta miasta? psiarnia jest podległa pod ministerstwo bezpieczeństwa, a wiceministrem aktualnie tam jest karakan
1. Wczoraj 'kÓrwy' ściągneły chyba z całego kraju, bo widziałem busy a.t. z "blachami" od OL... do RT...

2. Po zakończeniu strajku kobiet mswia (kACZKA?) wydało nowe wytyczne "nie niegocjować, a działać", więc "kundle" pod MEN nosiły feministki na rękach ..., a na mieście do kibiców rzucały granatami i strzelały z broni.
I co szmaciarzu dostales numer Miales dzwonic I sie obsrales pizdo. Albo cie tam wogole niebylo.
Bede zatydzien na Ursynowie zadzwonisz cwelu

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Seth Gecko » 12.11.2020, 09:19

Kkrawczyk pisze:
12.11.2020, 08:01
Nie bylo mnie wiec sie nie wypowiadam ale może ktoś napiszę jak to bylo z tymi rzutami olimpijskimi w balkon gdzie wisiały te szmaty wscieklych macic to byly naprawde mieszkania czy jakies pustostany?
https://www.youtube.com/watch?v=exTjoUo1P0I
To mieszkanie ze szmatami jest Hanny Lis? Tradycyjnie strasznie się pluje na Marsz. I zajście z nietrafioną racą.

Jak zwykle bez psów byłoby 90% mniej zadym. Kiedy w końcu ci u władzy przestaną prowokować?
I to strzelanie z gładkolufowej w głowy przez... "stróżów prawa".
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: UrzadSkarbowy » 12.11.2020, 10:26

wrzućcie screeny tych waszych PW, ciekawy jestem kto faktycznie spierdolił :D
Obrazek

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Osaka » 12.11.2020, 11:17

oj ty glupia skarbowa spoleczniaro screeny rozmow ci potrzebne. j**** ci parowko

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: UrzadSkarbowy » 12.11.2020, 11:26

Osaka pisze:
12.11.2020, 11:17
oj ty glupia skarbowa spoleczniaro screeny rozmow ci potrzebne. j**** ci parowko
I właśnie o takich dzbanach jak Ty pisał halodrol ;) małolaty co niewiedzą co to ironia i kultura, j**** ciebie dzbanie co pewnie strzela małolatówna hajs pod żabką
Obrazek

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Osaka » 12.11.2020, 12:04

znowu skucha ty skarbowa ladacznico,j**** cie k**** spoleczna.

StatystykKalkulator

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: StatystykKalkulator » 12.11.2020, 12:31

divide1908 pisze:
11.11.2020, 18:32
Wspaniałe wydarzenie, nawet udało się patriotycznie podpalić mieszkanie przypadkowej osobie. Brawo! Może w przyszłym roku niektórzy jednak wezmą ze sobą mózgi.
W tym samym czasie co ty tu stękałeś z tymi swoimi rzygowinami sprzed komputera, twoi „znajomi” z ekipy i zgodowicze byli w zupełnie innym miejscu, zgadniesz gdzie?

Nie byłeś, nie widziałeś, siedziałeś w domu na d****, nie masz najmniejszego pojęcia jak wygladal wczorajszy dzień i jak się bawiła psiarnia, wiec wysil choć raz ten mały rozumek i zastanów sie w jakim celu w ogóle kłapiesz tu tym swoim ryjem?

Akcja z balkonem to powtórka akcji z budką ambasady, mieli takich przygotowanych więcej ale im nie wypaliło.

Mimo wzajemnych animozji i często prywatnej niechęci to wiele osób pokazało ze jednak da się stanąć obok siebie, a o „działaczach i narodowcach” było mówione wczesniej wiec szkoda na te k******* ryja nawet piłować. Dostali w swoje rece największa oddolna inicjatywę w tej części Europy i „przypadkowo” w kilka lat ją r********, po drodze zaliczając na swoje konto przy okazji rozjebanie wszystkich skrajnych grup, podziały i konflikty z nacjonalistami. Ale co się dziwić jak autorytetem „na prawicy” jest chazarska zydowka bosakowa tuptajaca z gwiazdami w tvn? :)

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: N_ » 12.11.2020, 12:46

Marsz Niepodległości
nagranie z drona

https://www.youtube.com/watch?v=HuTIO5J ... rDronaWawa
http://www.youtube.com/user/czarni

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: ban82 » 12.11.2020, 12:47

lobik pisze:
12.11.2020, 08:13
Stołeczna milicja i ZOMO, to wierne kundelki Trzaskowskiego, więc nie ma się co dziwić, że nie reagowali jak im lewacy i k u r e w k i z piorunami pluły w twarz. Wystarczyło że na ulicach pojawili się patrioci i kibole, to sługusy Trzaskowskiego zadziałali inaczej.
I to zapewne Trzaskowski wysyła codziennie policje żeby ochraniała dom Kaczyńskiego, a jak były tam demonstracje to na jego rozkaz skierowano tam kilkuset policjantów?? Odlatujesz chłopie konkretnie.

kkk14
Posty: 50
Rejestracja: 24.03.2011, 13:00

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: kkk14 » 12.11.2020, 12:54

Był ktoś przy tunelu obok Empiku jak zaczął się dym? Od czego się zaczęło? Byłem 100 m dalej, doszedłem akurat jak tajniaki wjechały na ostro.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Slavia_ZSC » 12.11.2020, 12:58

halodrol pisze:
12.11.2020, 08:33
Zauważcie, że użytkownicy którzy już mają słuszny wiek zauważają bardziej to kurestwo.
Ja rozumiem was młodych, bo sam gdy miałem 20 lat to ślepo wierzyłem w różne "prawicowe" partie a tfuuu.... kur.wie Giertychowi i LPR to przy jakiejś okazji wieszałem banery w czynie społecznym.
Po prostu nie wyzywajcie od "lewaków" ludzi, którzy w prawie 40letnim życiu zostali oszukani i zawiedzeni już tyle razy, że ciężko pisać o tej całej "prawicy" inaczej niż prostytutki.
Jako ten starszy odpiszę ci, bo dobrze pamiętam jak rządziło SLD i Kwaśniewski. Najgorszy jest podział prawicy na różne frakcje, które robią podjazdy pod siebie tak jak to było w latach 90tych, a szczególnie na ich początku. Lewica i centrum mają to do siebie, że są bezideowi, za kasę zbratają się z diabłem. Takie polityczne prostytutki, jakie widzimy doskonale dzisiaj w wizerunku "totalnej opozycji". Wcześniej też tak było, niby były tarcia Kwacha, Milera, Tuska, Borowskiego, Pawlaka, ale koniec końców dogadywali się i rządzili razem. Tak jak w przypadku obalenia rządu Olszewskiego. Ku uciesze Kuroniów, Michników, Frasyniuków i innych Śród. To co odpierdolił Giertych z tym szefem Młodzieży Wszechpolskiej za jekogo czasów jest szczytem wszystkiego. Także nie porównuj rządów PiSu z PO czy SLD, bo może nie są doskonałe, ale napewno są dwa poziomy wyżej. Jestem pewien, że jak teraz będzie kolejna wojenka na prawicy (światopogłądowej), to czeka nas powrót rządów liberałów, a później może i lewicy, jak Bruksela sobie tego życzy.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: wurda1ak » 12.11.2020, 13:40

Slavia_ZSC pisze:
12.11.2020, 12:58
Także nie porównuj rządów PiSu z PO czy SLD, bo może nie są doskonałe, ale napewno są dwa poziomy wyżej. Jestem pewien, że jak teraz będzie kolejna wojenka na prawicy (światopogłądowej), to czeka nas powrót rządów liberałów, a później może i lewicy, jak Bruksela sobie tego życzy.
Jak juz to byli, PIS przzylaczajac sie do "ogolnoswiatowej pandemii" przekreslil wszystko co w przeszlosci pozytywnego zrobil dla kraju i obywateli. Zapamietani beda z tego ze komplenie r******** gospodarke i finanse panstwa, a nie zapominajmy ze tp jeszcze nie koniec.
Nie ma opcji zeby pisiory wygraly nastepne wybory (jesli w ogole jeszcze nastepne beda, tak wiec szykujcie sie na ew rzady liberalno-lewicowe.

Co do samego Marszu ... dobrze ze sie odbył mimo zakazów.
Pokazał ze sa jeszcze w tym kraju sily z ktorymi trzeba sie liczyc.
Musza sie liczyc i k**** z PIS i k**** z tzw. "opozycji" jak tez k**** teczowo-lewackie.
Sami "narodowcy" powinni tez z tym liczyc i zastanowwic nad tym dokad zmierzaja i do czego daza, bo abstrahujac juz od ich cipowatosci i zaklamania, sa jedyna realna sila polityczna z potencjalem (malym bo malym ale jednak) na ktorej mozna oprzec ewentualne zmiany.

35 rannych kundli to dobry wynik, biorac pod uwage spontaniczny charakter zdarzen oraz ich przewage logistyczna. Przy bardziej zorganizowanych dzialaniach bilans psiarskich moze byc duzo duzo gorszy. Moze to da rzadzacym nieco do myslania, ze latwo nie bedzie
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Slavia_ZSC » 12.11.2020, 14:00

[link]

ktoś dobrze napisał, że milicja w warszawie jest lewacka, bo chyba macie świadomość kogo po 45tym zwożono na furmankach z Zachodniej Ukrainy i reszty Polski... tam jak na uczelniach, w sądach, szpitalach przeważacten żywioł od pokoleń
wurda1ak pisze:
12.11.2020, 13:40
Slavia_ZSC pisze:
12.11.2020, 12:58
Także nie porównuj rządów PiSu z PO czy SLD, bo może nie są doskonałe, ale napewno są dwa poziomy wyżej. Jestem pewien, że jak teraz będzie kolejna wojenka na prawicy (światopogłądowej), to czeka nas powrót rządów liberałów, a później może i lewicy, jak Bruksela sobie tego życzy.
Jak juz to byli, PIS przzylaczajac sie do "ogolnoswiatowej pandemii" przekreslil wszystko co w przeszlosci pozytywnego zrobil dla kraju i obywateli. Zapamietani beda z tego ze komplenie r******** gospodarke i finanse panstwa, a nie zapominajmy ze tp jeszcze nie koniec.
Nie ma opcji zeby pisiory wygraly nastepne wybory (jesli w ogole jeszcze nastepne beda, tak wiec szykujcie sie na ew rzady liberalno-lewicowe.
Sorry, ale jak ktoś nie wierzy w pandemie i statystyki śmiertelności w Polsce, to pozostaje model szwedzki, albo przetestowanie na sobie, tak jak premier UK, dla którego respiratorek się znalazł, to może zmądrzeje. Przed chorobą śpiewał inaczej. Z tym, że on miał świadomość, że nim się zajmą profesjonalnie, więc mógł pierdolić co chce. Trump już przejebał wybory przez covida, negując go.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: wurda1ak » 12.11.2020, 14:08

Chcesz to wierz, chcesz to nie wierz. To ze odkryto jakis wirus covid nie oznacza ze z tego powodu nalezy rujnowac gospodarki i wprowadzac jakies absurdalne decyzje ktora z ochrona obywateli maja niewiele wspolnego.
Maja oni na celu zwiekszenie kontroli nad spoleczenstwem oraz ograniczenie aktywnoosci obywateli do minimum i w dalszej perspektywie wprowadenie nowego słusznego ladu i porzadku. Wszelkie lockdowny, przymusowe szczepienia itp to dzialanie na szkode tak panstwa jak i ludzi
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS


StatystykKalkulator

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: StatystykKalkulator » 12.11.2020, 15:27

Slavia_ZSC pisze:
12.11.2020, 12:58
Sorry, ale jak ktoś nie wierzy w pandemie i statystyki śmiertelności w Polsce, to pozostaje model szwedzki, albo przetestowanie na sobie, tak jak premier UK, dla którego respiratorek się znalazł, to może zmądrzeje. Przed chorobą śpiewał inaczej. Z tym, że on miał świadomość, że nim się zajmą profesjonalnie, więc mógł pierdolić co chce. Trump już przejebał wybory przez covida, negując go.
Ty to musisz być dobry kumpel z tym łbem divide1908, co go bandytę tak przestraszyli swoimi rozporządzeniami, ze chlopina w obawie przed groźnym wzrokiem pana policjanta to sobie przyspawał kaganiec do pyska niczym kundel.

Na tym etapie, nawet pani Basia z warzywniaka i Natasza z Żabki wiedza jak śmiertelny i zabójczy jest okrutny wirus ale jak widać są jeszcze konkretne wynalazki
wurda1ak pisze:
12.11.2020, 14:08
Chcesz to wierz, chcesz to nie wierz. To ze odkryto jakis wirus covid nie oznacza ze z tego powodu nalezy rujnowac gospodarki i wprowadzac jakies absurdalne decyzje ktora z ochrona obywateli maja niewiele wspolnego.
Maja oni na celu zwiekszenie kontroli nad spoleczenstwem oraz ograniczenie aktywnoosci obywateli do minimum i w dalszej perspektywie wprowadenie nowego słusznego ladu i porzadku. Wszelkie lockdowny, przymusowe szczepienia itp to dzialanie na szkode tak panstwa jak i ludzi


Nic dodać, nic ująć. Zamiast danielka lgbt mogli dac Tobie te rubrykę w TMK :)

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Slavia_ZSC » 12.11.2020, 15:42

StatystykKalkulator pisze:
12.11.2020, 15:27
Nic dodać, nic ująć. Zamiast danielka lgbt mogli dac Tobie te rubrykę w TMK :)
Wsadź se to LGBT w d***. Dobrą karierę przy boku Giertycha byś zrobił. Odpowiedź w Twoim stylu.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: ban82 » 12.11.2020, 15:55

StatystykKalkulator pisze:
12.11.2020, 15:27

Na tym etapie, nawet pani Basia z warzywniaka i Natasza z Żabki wiedza jak śmiertelny i zabójczy jest okrutny wirus ale jak widać są jeszcze konkretne wynalazki
W tym kraju to nie nowość że każdy najmądrzejszy we wszystkim. Może dlatego jest jak jest.

StatystykKalkulator

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: StatystykKalkulator » 12.11.2020, 16:10

Slavia_ZSC pisze:
12.11.2020, 15:42
StatystykKalkulator pisze:
12.11.2020, 15:27
Nic dodać, nic ująć. Zamiast danielka lgbt mogli dac Tobie te rubrykę w TMK :)
Wsadź se to LGBT w d***. Dobrą karierę przy boku Giertycha byś zrobił. Odpowiedź w Twoim stylu.
Zacytowane przez ciebie zdanie, nie było nawet do ciebie ale zdaje sobie sprawę, jak trudno wymagać umiejętności czytania i posługiwania się ojczystym językiem od takiego przyglupa. Właśnie dla takich jak ty jest ta pandemia, a zamiast telewizji poducz się języka, w którym byś chciał się kiedys komunikować

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: wiernyioddany » 12.11.2020, 17:53

Wszystkie fanpejdże i jułtuby podłapały że koalicja WRWE przyjechała na Marsz a chyba nikt nie sprawdził wiarygodności tego niusa .
Widzew w około 300 osób , z Nami kilka pojedynczych osób z Kalisza, Elany i Ruchu . Ponad połowa zatrzymana i rozwieziona po komisariatach w całej aglomeracji .
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Marcin
Posty: 3067
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Marcin » 12.11.2020, 19:12


Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Slavia_ZSC » 12.11.2020, 19:57

StatystykKalkulator pisze:
12.11.2020, 16:10
Slavia_ZSC pisze:
12.11.2020, 15:42
StatystykKalkulator pisze:
12.11.2020, 15:27
Nic dodać, nic ująć. Zamiast danielka lgbt mogli dac Tobie te rubrykę w TMK :)
Wsadź se to LGBT w d***. Dobrą karierę przy boku Giertycha byś zrobił. Odpowiedź w Twoim stylu.
Zacytowane przez ciebie zdanie, nie było nawet do ciebie ale zdaje sobie sprawę, jak trudno wymagać umiejętności czytania i posługiwania się ojczystym językiem od takiego przyglupa. Właśnie dla takich jak ty jest ta pandemia, a zamiast telewizji poducz się języka, w którym byś chciał się kiedys komunikować
Półgłówkiem to jesteś ty, specjalnie tak napisałem by podkreślić twój półgłówkowaty tok myślenia. Jasno nie napisałeś kogo to zdanie dotyczy. Ja nie zamierzam być numerkiem w statystyce i nie chce, żeby ktoś z mojej rodziny był nim, niezależnie czy za tą ststystykę odpowiada Stalin czy inny Braun.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: divide1908 » 12.11.2020, 22:27

StatystykKalkulator pisze:
12.11.2020, 15:27
Slavia_ZSC pisze:
12.11.2020, 12:58
Sorry, ale jak ktoś nie wierzy w pandemie i statystyki śmiertelności w Polsce, to pozostaje model szwedzki, albo przetestowanie na sobie, tak jak premier UK, dla którego respiratorek się znalazł, to może zmądrzeje. Przed chorobą śpiewał inaczej. Z tym, że on miał świadomość, że nim się zajmą profesjonalnie, więc mógł pierdolić co chce. Trump już przejebał wybory przez covida, negując go.
Ty to musisz być dobry kumpel z tym łbem divide1908, co go bandytę tak przestraszyli swoimi rozporządzeniami, ze chlopina w obawie przed groźnym wzrokiem pana policjanta to sobie przyspawał kaganiec do pyska niczym kundel.

Na tym etapie, nawet pani Basia z warzywniaka i Natasza z Żabki wiedza jak śmiertelny i zabójczy jest okrutny wirus ale jak widać są jeszcze konkretne wynalazki
wurda1ak pisze:
12.11.2020, 14:08
Chcesz to wierz, chcesz to nie wierz. To ze odkryto jakis wirus covid nie oznacza ze z tego powodu nalezy rujnowac gospodarki i wprowadzac jakies absurdalne decyzje ktora z ochrona obywateli maja niewiele wspolnego.
Maja oni na celu zwiekszenie kontroli nad spoleczenstwem oraz ograniczenie aktywnoosci obywateli do minimum i w dalszej perspektywie wprowadenie nowego słusznego ladu i porzadku. Wszelkie lockdowny, przymusowe szczepienia itp to dzialanie na szkode tak panstwa jak i ludzi


Nic dodać, nic ująć. Zamiast danielka lgbt mogli dac Tobie te rubrykę w TMK :)
To tak w twoim pecie stylu: zamknij już swój głupi ryj, bo potrafisz się tylko spruć i pierdoli.ć farmazony o nowych ładach i porządkach. Widać że folia na tym tępym niemytym łbie uwiera coraz bardziej. A gdzie byłem i kiedy i tak się nie dowiesz.

(L)Warsaw
Posty: 68
Rejestracja: 07.09.2017, 21:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: (L)Warsaw » 12.11.2020, 22:28

Seth Gecko pisze:
11.11.2020, 23:32
maystero pisze:
11.11.2020, 20:44
Ależ ty byś teraz zrobił kariere w TVP...
Ten Bąkiewicz to rzeczywiście "parówa" i sprzedaje? Z sensem gość mówi i biorąc pod uwagę, jak coraz bardziej wśród mlodych modne staje się lewactwo/lgbt, to bardziej naraża się na "odstrzał" niż zaszczyty. Jego twarz i nazwisko są rozpoznawalne. A psy i sądy są bardziej pobłażliwe dla lewactwa.
Powiedz, że żartujesz. Gość prosił psiarnie o ochronę. I według ciebie nie jest to wystarczający dowód, że jest konfidentem?
Witalski pisze:
12.11.2020, 20:49
Sapaliście tu do Bąkiewicza że współpracuje z policją a dziś(pewnie ku waszemu zdziwieniu) potępił działania psów i zażądał dymisji komendanta głównego. Nie słyszałem też by potępił kogokolwiek z uczestników marszu.
Mógłby się gościu zdecydować. Czy policja jest ok czy też jednak be, bo nie można jednocześnie być gitem i współpracować z psami. A może po prostu chodzi o to, że tej ochrony w końcu nie dostał i mści się teraz :D

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: Mareczek86 » 12.11.2020, 22:35

wurda1ak pisze:
12.11.2020, 14:08
Chcesz to wierz, chcesz to nie wierz. To ze odkryto jakis wirus covid nie oznacza ze z tego powodu nalezy rujnowac gospodarki i wprowadzac jakies absurdalne decyzje ktora z ochrona obywateli maja niewiele wspolnego.
Maja oni na celu zwiekszenie kontroli nad spoleczenstwem oraz ograniczenie aktywnoosci obywateli do minimum i w dalszej perspektywie wprowadenie nowego słusznego ladu i porzadku. Wszelkie lockdowny, przymusowe szczepienia itp to dzialanie na szkode tak panstwa jak i ludzi
Taki model szwedzki zajebisty, że premier płacze na fejsie, że jest chujowo i zaczynają wprowadzać restrykcje. To, że Was osobiście nie dotyczy ten covid nie znaczy, że inni na niego nie giną.
Ta przymykają gospodarke bo chcą mieć większą kontrole nad obywatelami, ale jak służby dawały sobie coraz większe uprawnienia to cicho siedziałeś. A co ma ochronić obywateli? Niewydolna służba zdrowia, którą nikt od 30 lat nie potrafi ogarnąć? Widze, że pewnym osobom ciężko chodzić w masce 20 minut tak samo jak ciężko im nie dać się sprowokować psom. No naprawde noszenie "kagańce" jest największym problemem w tym kraju. c*** z następnymi podatkami, szalejącą inflacją, służbą zdrowia na dnie, najważniejsze, że nakazali chodzenia w maskach i to jest problem.

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady!

Post autor: sircharles » 12.11.2020, 22:56

Czy te typ rzeczywiście ma szal Legii?

https://twitter.com/sbalcerac/status/13 ... 2305014784

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kałamarnica, leo715, rapusluchacz i 191 gości