Strajki w kraju

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: Strajki w kraju

Post autor: Emigrant'92'KS » 29.10.2020, 21:30

[link]

“Jak większa część ekip w Polsce tak i również MY popieramy strajk kobiet...."

"Powtarzamy, iż nie występujemy przeciwko WAM!"

Pozdrawiamy kibole BKS STAL”



brawo BKS hahaha,wazelinka zajebista, jeszcze się bardziej pucujcie ku***, smiech na sali i smutek.... świetnie , super, zajebiście, róbta tak dalej, zaraz tvn powie że kibole ramie w ramie z feministkami kroczą hah, bo ktoś pisał że onet i wyborcza już swoje powiedziała o naszym środowisku.

Niektórzy chyba sami chcą by skrobanki były bo zaruchać i jak coś usunąć :D
j**** POlicje !



JuzekZKS
Posty: 348
Rejestracja: 01.03.2007, 18:00

Re: Strajki w kraju

Post autor: JuzekZKS » 29.10.2020, 21:32

Panie i Panowie.

Od kilku dni czytam oświadczenia grup kibicowskich i z kilkoma kwestiami nie mogę się zgodzić. Widzę, że każda ekipa poszła na łatwiznę i na zasadzie kopiuj-wklej powtarza fałszywą narrację.

"Kobiety, popieramy wasz protest, tylko nie podoba nam się podpinanie do niego środowisk lewackich" - przecież te spacery w kilku dużych miastach nazwane "protestem" są od początku organizowane przez środowiska skrajnie lewicowe, lewackie. To jest nic innego jak kontynacja "parad równości, marszu szmat". Dlaczego niektóry ekipy powtarzają fałszywy przekaz. Pani Lempart i jej organizacja nie wzięły się nagle znikąd. Polecam prześledzić kalendarium wydarzeń. Wszystko od samego początku wychodzi z lewej strony. W moim mieście te wszystkie "spacery" organizują działaczki czy to z SLD czy z Partii Razem, środowiska lesbijskie i gejowskie.
Jedna z ekip napisała, że "kobiety mają prawo do decydowania o swoim ciele". Decydowanie o swoim ciele to jest własnie lewacka retoryka, ich naczelne kłamstwo powtarzane od lat. Nie wiem jak to teraz będzie wyglądać, ale niektóe ekipy dały się wciągnąć w politykę bo swoimi nie mądrymi oświadczeniami i transparentami wzmacniają przekaz o tym, że to wszystko spontan i wszystie kobiety walczą o swoje prawa. Przepraszam bardzo, ale kobiety mają więcej praw od mężczyzn w Polsce - listy równościowe, traktowanie mężczyzn w sądach przy rozprawach o rozwód albo opieki nad dziećmi.
Czy kibice dalej popierają "prawa kobiet" po tym jak Lempart i lewacie kierownictwo ogłosiło ich prawdziwe cele: m.in aborcja na życzenie, a jutro kobiety będą maszerować pod tęczowymi flagami bo jutro przecież gay friday jest?

Inna kwestia. Czy kibice popierają te rozwydrzone małolatki na co dzień nie wychylające nosa ze swoich smartfonów, które urządzają sobie dyskotekę? Czy będziecie szanować kobiety i dziewczyny, które drą się na ulicy i klną? Przepraszam panowie, ale moja żona tego protestu nie popiera i nigdy popierać nie będzie. Odkąd jestem z nią, a jest to już 9 lat (cztery po ślubie) nigdy nie usłyszałem z jej ust przekleństwa. Nawet w sytuacji kłotni małżeńskiej gdy ja sam nawaliłem. Więc proszę panowie z ekip kibicowskich nie piszcie, że walczycie o prawa mojej żony. Gdzie podziała się męskość, gdy wierzy się w pogląd, że kobieta ma prawo decydować o swoim ciele? Gdzie poczucie odpowiedzialności ojca za swoje dziecko? Na koniec dodam tylko, że jeżeli kobieta wchodzi w dorosłość z myślą, że zabije własne dziecko, które nie spełni jej oczekiwań, nigdy nie będzie dobrą towarzyszką życia, żoną. Może warto zastanowić się nad przyszłością z taką partnerką.

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Strajki w kraju

Post autor: Sensi_ » 29.10.2020, 21:39

BogHonorOjczyzna pisze:
29.10.2020, 21:34
Zostały jeszcze dwa prawicowe bastiony: Legia i Lechia. Jak jebną takie oświadczonka to wtedy już mam wyjebane, nawet na koronawirusa dam się zaszczepić...
Byłbym spokojny o brak tych "ambitnych" oświadczeń ze strony tych ekip ;)

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Strajki w kraju

Post autor: ban82 » 29.10.2020, 21:41

Ciekawe co tam jutro zostanie nam zaserwowane przez Mateusza :)

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Strajki w kraju

Post autor: krzycho_ASR » 29.10.2020, 21:42

Sensi_ pisze:
29.10.2020, 21:39
BogHonorOjczyzna pisze:
29.10.2020, 21:34
Zostały jeszcze dwa prawicowe bastiony: Legia i Lechia. Jak jebną takie oświadczonka to wtedy już mam wyjebane, nawet na koronawirusa dam się zaszczepić...
Byłbym spokojny o brak tych "ambitnych" oświadczeń ze strony tych ekip ;)
No nie wiem Kolego, za Śląsk też bym dał sobie rękę uciąć. A jednak ochoczo wzięli udział w tej szopce, chyba faktycznie zmiana pokolenia.

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: Strajki w kraju

Post autor: Emigrant'92'KS » 29.10.2020, 21:42

w ogóle te oświadczenia to kto robi? może to jakiś troling, chlopaki co sie za klub napierdalaja w trasie daja na takie z****** oświadczenie zielone światło? moze czas dojebac tych internetowych sebów co walą takie farmazony w neta, no chyba że..... to jednak decyzyjni dają przyzwolenie.
j**** POlicje !

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: Strajki w kraju

Post autor: Emigrant'92'KS » 29.10.2020, 22:09

j**** POlicje !

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Strajki w kraju

Post autor: Dolniety_Pierre » 29.10.2020, 22:09

[link]
Fortis fortuna adviuat

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Strajki w kraju

Post autor: Polish Power » 29.10.2020, 22:26

BogHonorOjczyzna pisze:
29.10.2020, 21:34
Zostały jeszcze dwa prawicowe bastiony: Legia i Lechia. Jak jebną takie oświadczonka to wtedy już mam wyjebane, nawet na koronawirusa dam się zaszczepić...
A Lech ? Ruch ? Jaga ?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Strajki w kraju

Post autor: PCHLG » 29.10.2020, 22:30

BogHonorOjczyzna pisze:
29.10.2020, 21:34
Zostały jeszcze dwa prawicowe bastiony: Legia i Lechia. Jak jebną takie oświadczonka to wtedy już mam wyjebane, nawet na koronawirusa dam się zaszczepić...
Ale my już przecież nie jesteśmy prawicowi, bo kilkadziesiąt osób "pożegnało" transparentem adamowicza...

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Strajki w kraju

Post autor: Kkrawczyk » 29.10.2020, 22:34

[link] a oni płaczą ze źli kibole ich ganiaja!! Kulasy bym im poprzetrącał
j**** urkaine

zigi
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2013, 22:54

Re: Strajki w kraju

Post autor: zigi » 29.10.2020, 22:39

Brawa za oswiadczenia :) chyba ktos sie przejal rola a prawda jest taka ,ze kazdy ma nas w d**** a te pojeby to juz w ogole.ku*** jak pustaki ,szok.Lewusy robia swoja propagande a Ci pisza hehe .

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: Strajki w kraju

Post autor: Emigrant'92'KS » 29.10.2020, 23:27

Obrazek

widzę maży się co niektórym powrót peło hehe, tak jest walczcie ramie w remie z lewacką zarazę, obalcie pisiorów, ale już żeby pomyśleć kto na ich miejsce to nie łaska.

ja amnestii nie mam i nie zapomnę rządów platformy. bo jak nie pis to oni i tak w kółko, nie ma innej parti co wygra wybory tylko ta dwójka.





[link]
j**** POlicje !

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Strajki w kraju

Post autor: DennisWise » 29.10.2020, 23:33

Emigrant'92'KS pisze:
29.10.2020, 23:27
Obrazek

widzę maży się co niektórym powrót peło hehe, tak jest walczcie ramie w remie z lewacką zarazę, obalcie pisiorów, ale już żeby pomyśleć kto na ich miejsce to nie łaska.

ja amnestii nie mam i nie zapomnę rządów platformy. bo jak nie pis to oni i tak w kółko, nie ma innej parti co wygra wybory tylko ta dwójka.





[link]
Szykuj forsę lepiej emigrant jeszcze dwa miesiące i będziesz płacił milionerowi w okularach podwójnie.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Strajki w kraju

Post autor: Doktor P(r)awica » 29.10.2020, 23:36

krzycho_ASR pisze:
29.10.2020, 21:42
Sensi_ pisze:
29.10.2020, 21:39
BogHonorOjczyzna pisze:
29.10.2020, 21:34
Zostały jeszcze dwa prawicowe bastiony: Legia i Lechia. Jak jebną takie oświadczonka to wtedy już mam wyjebane, nawet na koronawirusa dam się zaszczepić...
Byłbym spokojny o brak tych "ambitnych" oświadczeń ze strony tych ekip ;)
No nie wiem Kolego, za Śląsk też bym dał sobie rękę uciąć. A jednak ochoczo wzięli udział w tej szopce, chyba faktycznie zmiana pokolenia.
Ja powiem tak. c*** z tymi oświadczeniami, stowarzyszeniami. To jest polityka itd, która jest bo jest. Plus nagonka jaka się pojawiła na wiadome wydarzenia we Wrocławiu. Spojrz na to i na Wrocław nie przez pryzmat tych p******, a tego co się działo na ulicy. A działo się przez wiele godzin. Squat, demonstracja itd.
Pozdrawiam

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: Strajki w kraju

Post autor: Emigrant'92'KS » 29.10.2020, 23:37

A ty myślisz że ktoś jak ma taki nick to emigrant? Spójrz na datę rejestracji chłopcze.
j**** POlicje !

JONNY
Posty: 55
Rejestracja: 26.02.2007, 19:08
Lokalizacja: WMG

Re: Strajki w kraju

Post autor: JONNY » 29.10.2020, 23:40

Sensi_ pisze:
29.10.2020, 21:39
BogHonorOjczyzna pisze:
29.10.2020, 21:34
Zostały jeszcze dwa prawicowe bastiony: Legia i Lechia. Jak jebną takie oświadczonka to wtedy już mam wyjebane, nawet na koronawirusa dam się zaszczepić...
Byłbym spokojny o brak tych "ambitnych" oświadczeń ze strony tych ekip ;)
Oświadczeń nie planujemy, za to kolejny dzień dobrą bandą robimy w Gdańsku i Sopocie co trzeba ;)

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Strajki w kraju

Post autor: Adik » 29.10.2020, 23:43

Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Strajki w kraju

Post autor: DennisWise » 30.10.2020, 00:02

troublemakeer pisze:
29.10.2020, 21:50
c*** w te oświadczenia w sumie, mnie bardziej przerażają zdjęcia - stoi ekipa przed wejściem do Kościoła, a przed ekipą, dosłownie 2m. stoją psy i nic, zero, jak ziomki, a i podejrzewam, że jak jakiś lewus rzuciłby butelką w tego policjanta to te kibole by wstawili się za nim i go pomscili.. I potem.. "Nas 30, w pewnej chwili, w aspiranta leci butelka (wcześniej poratował nas ogniem), bez zastanowienia kasujemy lewusa i zbijamy pione z aspirantem. Do następnego dziewczyny" Ż E N A D A
Stary F obronił kościół razem z prokuratorem. Za dwa dni wyślą go pewnie w podziękowaniu na rządową placówkę dyplomatyczną w Leningradzie chociaż wolałby w Hajfie bo cieplej i ludzie są milsi :)))

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Strajki w kraju

Post autor: Suczysko » 30.10.2020, 00:09

nie dajcie sie wcisgnsc w te gierki, prosze. Zdrowy rosądek tylko

FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: Strajki w kraju

Post autor: FanatyczneP. » 30.10.2020, 00:57

Kiedyś bycie fanatykiem, chuliganem czy zajawkowiczem stadionowym było powodem do dumy, respektu wśród innych. Pokolenie które jest już właściwie od kilku lat, pokazało jak wiele zjebało. W dziejszych czasach przyznawać się do bycia choćby zwykłym kibicem, to wstyd. Wszystko umarło, została tępa młodzież, w której liczą się tylko podziały i lans. Najbardziej w tym wszysktim brakuje honoru. Same kalkulację, same krzywe akcję, i od c**** konfitur. Tak, o Was mowa. I jak chcecie coś zrobić dla Polski, to zacznijcie "uprawiać" prawdziwy patriotyzm. Patriotyzm to nie sztuczne dziaby, czy gadżety z emblematem "P". Definicja na Wikipedii. Pozdrawiam serdecznie prawdziwych, HONOROWYCH chuliganów, starych dobrych czasów. j**** kapusi!
Serdeczny c*** do dzioba, kurwie z Wrocławia w kurtce AS. Obyś k**** była jebana w pysk, na klęczkach. I każdej kurwie, która nie reaguje, na bicie Kobiet, identycznie to samo! j**** takie życiowe ściery do d*** zawsze i wszędzie!!

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Strajki w kraju

Post autor: krzycho_ASR » 30.10.2020, 06:41

Ty P*********** jakiś jesteś czy jeszcze mefedron trzyma? Dziennikarskie ścierwo z GW robi foty chłopakom i dwukrotnie nie reaguje na uprzejmą sugestię, żeby wypierdalała. Typ się w końcu wkurwił i ją popchnął, a ty powtarzasz za lewactwem jakieś pierdolety o biciu kobiet. ku***, ja jestem na forum kibiców czy harcerzy?

FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: Strajki w kraju

Post autor: FanatyczneP. » 30.10.2020, 06:56

krzycho_ASR pisze:
30.10.2020, 06:41
Ty P*********** jakiś jesteś czy jeszcze mefedron trzyma? Dziennikarskie ścierwo z GW robi foty chłopakom i dwukrotnie nie reaguje na uprzejmą sugestię, żeby wypierdalała. Typ się w końcu wkurwił i ją popchnął, a ty powtarzasz za lewactwem jakieś pierdolety o biciu kobiet. ku***, ja jestem na forum kibiców czy harcerzy?
Na forum lamusów, bez honoru.

Timador
Posty: 114
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Strajki w kraju

Post autor: Timador » 30.10.2020, 07:26

Jeśli ktoś niszczy dziedzictwo narodowe, zamalowuje patriotyczny mural czy atakuje nasza tożsamość to jeden h** kto czy to zgred , smarkacz baba czy h** wie kto tam jeszcze należy się minimum w*******. j**** uczestników tego strajku co do jednego . I każdego co popiera to lewactwo. Czemu meczetów nie oblegaja i nie walczą o prawa muzulmanek
SĄDECKA DUMA

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: Strajki w kraju

Post autor: Kadm » 30.10.2020, 08:08

lobik pisze:
30.10.2020, 07:37
Zobaczcie, ile nagle lewackiego ścierwa ujawniło się na forum "Kadm"

Widzisz, to jest właśnie wasze proste myślenie.

"Kto nie popiera pisu, ten lewak"

Dlatego krajem rządzom tacy nieudacznicy. Kraj jest podzielony na 2 obozy, ci którzy z nami i ci którzy przeciw nam i nie ma nic pośrodku. A i B, 0-1, Tak-Nie.


6 lat od 2012 do 2018 roku aktywnie działałem na rzecz promocji historii patriotyzmu na GŚ wśród kibiców. W najgorętszym okresie ogarniałem wraz z T. z Katowic i M. z Sosnowca pomoc prawną dla ludzi, których policja za PO, która wyciągała losowo po meczach czy rano z domów na przesłuchania.


Dziś zostałem lewakiem, bo jestem przeciwko komunistom z pisu.

Do czego to doszło, łebki wychowane na fb będą sprowadzać patriotyzm do popierania komunistów z pisu, bo ich rodzice dostali 500+, a babcia 13 emeryturkę, więc od razu kochany wnuczek pojechał w odwiedziny, żeby dostać stówę na jabola.



Zresztą po co się tłumaczę jakiemuś szczypiorowi. Swojej młodości i działalności nie muszę się wstydzić, ale wstydziłbym się napierdalania 15 latek na protestach, jak to teraz robią "patrioci" bo im kazał karakan komunista w propagandowej TV.

Hańbcie symbole narodowe co mówią wam sami weterani(lewacy) żyjący uczestnicy powstań(lewacy) historycy(lewacy) i ku*** w ogóle wszyscy to lewacy.

Mama popiera protest? JEBANA LEWACZKA,
Tata popiera protest? j***** LEWAK,
Siostra popiera protest? NARKOMANKA I PROTSYTYTUTKA, LEWACZKA,
Brat popiera protest? j***** ŁOWCA HIVA LEWAK,
Dziadek popiera protest? STARY LEWAK,
Babcia popiera protest? LEWACZKA STARA ku***.


Tak was widzę ciule.

Propaganda komunistyczna odniosła całkowity sukces. Tak trzymać "wolnomyśliciele"

I pamiętajcie, wyłączcie TV, włączcie myślenie!(to ironia dla tych mniej rozgarniętych)
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

Rycho
Posty: 142
Rejestracja: 27.02.2007, 18:55

Re: Strajki w kraju

Post autor: Rycho » 30.10.2020, 09:03

Kadm pisze:
30.10.2020, 08:08
lobik pisze:
30.10.2020, 07:37
Zobaczcie, ile nagle lewackiego ścierwa ujawniło się na forum "Kadm"

Widzisz, to jest właśnie wasze proste myślenie.

"Kto nie popiera pisu, ten lewak"

Dlatego krajem rządzom tacy nieudacznicy. Kraj jest podzielony na 2 obozy, ci którzy z nami i ci którzy przeciw nam i nie ma nic pośrodku. A i B, 0-1, Tak-Nie.


6 lat od 2012 do 2018 roku aktywnie działałem na rzecz promocji historii patriotyzmu na GŚ wśród kibiców. W najgorętszym okresie ogarniałem wraz z T. z Katowic i M. z Sosnowca pomoc prawną dla ludzi, których policja za PO, która wyciągała losowo po meczach czy rano z domów na przesłuchania.


Dziś zostałem lewakiem, bo jestem przeciwko komunistom z pisu.
raczej nie, nie pomyslałeś, że zostałes komunistą raczej dlatego, że stoisz w ramie w ramie z nimi ?

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Strajki w kraju

Post autor: Potezny Warmianin » 30.10.2020, 09:15

Zeby zrozumiec w ogole co sie dzieje w Polin i generalnie na calym swiecie trzeba poswiecic godzine na ten material
https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak

turms_gorski
Posty: 181
Rejestracja: 28.09.2009, 18:39

Re: Strajki w kraju

Post autor: turms_gorski » 30.10.2020, 10:52

Tak sobie poczytalem opinie na wroclawskich serwisach, to wychodzi z tego, ze o ile protest sie nie wypali, to gimbazie, ktora w nim chce nadal uczestniczyc, takie wejscia Van Dammow ze Slaska mocno popodnosilo cisnienie, wiec moze Wroclaw bedzie niedlugo najciekawszym miastem pod katem nocnych atrakcji.

Qlturalny
Posty: 56
Rejestracja: 10.03.2007, 08:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: Qlturalny » 30.10.2020, 11:27

Kadm pisze:
30.10.2020, 08:08
lobik pisze:
30.10.2020, 07:37
Zobaczcie, ile nagle lewackiego ścierwa ujawniło się na forum "Kadm"

Widzisz, to jest właśnie wasze proste myślenie.

"Kto nie popiera pisu, ten lewak"

Dlatego krajem rządzom tacy nieudacznicy. Kraj jest podzielony na 2 obozy, ci którzy z nami i ci którzy przeciw nam i nie ma nic pośrodku. A i B, 0-1, Tak-Nie.


6 lat od 2012 do 2018 roku aktywnie działałem na rzecz promocji historii patriotyzmu na GŚ wśród kibiców. W najgorętszym okresie ogarniałem wraz z T. z Katowic i M. z Sosnowca pomoc prawną dla ludzi, których policja za PO, która wyciągała losowo po meczach czy rano z domów na przesłuchania.


Dziś zostałem lewakiem, bo jestem przeciwko komunistom z pisu.

Do czego to doszło, łebki wychowane na fb będą sprowadzać patriotyzm do popierania komunistów z pisu, bo ich rodzice dostali 500+, a babcia 13 emeryturkę, więc od razu kochany wnuczek pojechał w odwiedziny, żeby dostać stówę na jabola.



Zresztą po co się tłumaczę jakiemuś szczypiorowi. Swojej młodości i działalności nie muszę się wstydzić, ale wstydziłbym się napierdalania 15 latek na protestach, jak to teraz robią "patrioci" bo im kazał karakan komunista w propagandowej TV.

Hańbcie symbole narodowe co mówią wam sami weterani(lewacy) żyjący uczestnicy powstań(lewacy) historycy(lewacy) i ku*** w ogóle wszyscy to lewacy.

Mama popiera protest? JEBANA LEWACZKA,
Tata popiera protest? j***** LEWAK,
Siostra popiera protest? NARKOMANKA I PROTSYTYTUTKA, LEWACZKA,
Brat popiera protest? j***** ŁOWCA HIVA LEWAK,
Dziadek popiera protest? STARY LEWAK,
Babcia popiera protest? LEWACZKA STARA ku***.


Tak was widzę ciule.

Propaganda komunistyczna odniosła całkowity sukces. Tak trzymać "wolnomyśliciele"

I pamiętajcie, wyłączcie TV, włączcie myślenie!(to ironia dla tych mniej rozgarniętych)
świetnie to napisałeś.
tym, którzy myślą, że to wojna religijna brak piątej klepki.
a każdy kto na tym forum wyciera sobie gębę słowem honor niech przeczyta sobie co owo słowo oznacza
na przykład z wikipedii [link]
Taki nick a takie słowa, fe....
BogHonorOjczyzna pisze:
31.10.2020, 14:16
"I czego więcej wsiąkało w te ulice? Czy polskiej wódki, czy polskiej krwi?" :)

FOSHAN
Posty: 36
Rejestracja: 17.12.2016, 18:03

Re: Strajki w kraju

Post autor: FOSHAN » 30.10.2020, 11:36

antifa.

A wiec teraz powaznie. jaka antifa? gdzie w Polsce jest antifa. chcialbym poznac tę antife. kto to u licha jest? gdzie sie kryja skoro nikt nigdy nie widzial ich na oczy? kim oni sa? czy to jest tylch kilkunastu cpunow ze scoutow ktorzy maja problem aby rano podniesc sie z lozka gdy zabraknie strzykawki? czy kto? chcialbym sie dowiedziec. poznac ich akcje, poznac ich demonstracje. poznac ich uliczne burdy.
jesli ktos wierzy ze w polsce byla czy jest zorganizowana jakakakolwiek antifa jest zwyczajnym kretynem. nigdy nie bylo nie ma i nie bedzie zadnej antify, bo mamy za soba taka a nie inna najnowsza historie. antifa to moze istniec w niemczech czy we francji ale napewno nie w Polsce. no chcyba ze mowimy o tych lumpach ze strzykawką. wtedy faktycznie, trzsiemy portkami jest ich mnostwo i sa starsznie grozni.
jednak grupy H ubzduraly sobie ze beda szukac antify. gdyby antifa faktycznie istniala to te 30osobowe patrole ktore wyszly ich szukac zostalby przekopane i zamiecione pod dywan. tylko jakims cudem nikt ich nie atakowal. no bo kto mial ich atakowac? uczennice liceum?

a teraz czytac uwaznie: jedyna - j-e-d-y-n-ą zorganizowana grupa mlodziezowa ktora kiedykolwiek zagrazala kibicom to byl ruch punkhead. i nie dzis ale w latach 80tych. i gdyby wtedy 20 gosci wyszlo szukac punkow to w przypadku ich zaanagazowania z tych dwudziestu, osiemnastu znalazloby sie w szpitalu. zaden wspolczesny kibic nie ma pojecia co to jest faktyczny wrog. mozna dodac ewentulanie do punkheadow dlugowlosych metali. jak silni to byli kolesie swiadczy fakt ze gdy dlugowlosi rzadzili na pogoni byla to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza ekipa w polsce. taka to byla sila. a nie strzykawki. z punkami kibice mieli wiele razy starcia (chocby na kocertach) i wiele z nich konczylo sie sromotnym wpierdolem. ale to byl rywal, wrog, a nie antifa. wykreowany rywal ktrego nie ma. ci co wierza z antife powinien razem z najmanem bronic Jasnej Gory, bo ten bokser tez ubzdural sobie ze ktos go atakuje.

taka to antifa.

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Strajki w kraju

Post autor: Osaka » 30.10.2020, 11:53

Popisales sobie teraz poplacz do kolezanek i spierdalaj ze swoja baba na strajk pederastek.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Strajki w kraju

Post autor: Psiak » 30.10.2020, 11:57

Kiedyś, by utrzymać władzę, lewica wysyłała przeciwko nam oddziały ZOMO, dzisiaj, by tą władzę odzyskać wysyła na ulice baby. Kiedyś linia podziału była klarowna, albo stałeś po stronie czerwonej, albo Biało-Czerwonej. Dzisiaj, kibicowskie – w swojej naturze prawicowe! ekipy, stanęły w rozkroku, czego idealnym przykładem jest trans z Rzeszowa. Czy naprawdę Lempart i jej czerwona klika tak świetnie się zakamuflowała i was zmanipulowała? Ja mogę zrozumieć, że +- 80 % „dzieci” w tych pochodach nie jest świadomym, tego, czemu naprawdę one służą, ale żeby ekipy kibicowskie tego nie widziały, to już jest to dla mnie niezrozumiałe.
Skoro nie docierają do części z was głosy rozsądku niektórych forumowiczów to może przeczytajcie niektóre postulaty pani Lempart:
1. Wypier... z oświadczeniem Przyłębskiej
2. Wypier... z Przyłębską
3. Chcemy prawdziwego Trybunału Konstytucyjnego
4. Chcemy prawdziwego Sądu Najwyższego
7. Chcemy praw kobiet, czyli chcemy legalnej aborcji, edukacji seksualnej, antykoncepcji
9. Chcemy świeckiego państwa, zaprzestania finansowania Kościoła z budżetu państwa i wypier... z religią ze szkół
10. Chcemy dymisji rządu i powołujemy Radę Konsultacyjną tak jak na Białorusi, która będzie pracować nad tym, jak posprzątać "burdel, który urządził PiS".
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Strajki w kraju

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.10.2020, 12:11

widać i pis działa tutaj, pół tematu wyczyszczone z postów anty rządowych - niektórzy z was to mega naiwni, pis po was leje, wykorzystuje was do wojny polsko-polskiej ale wy mówicie że jest zajebiście bo na tvpis w wiadomościach tak powiedzieli że lewacy strajkują. Naczelny psiarni powiedział że do strajku przystąpiło 430 000 tysięcy ludzi - wszyscy lewacy co?

Kiedyś walczyliśmy ze złem w postaci PO, ale wyszło po czasie kto jest gorszy, kto się za 500 zł sprzedał...
Obrazek

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Strajki w kraju

Post autor: Osaka » 30.10.2020, 12:18

Ty to lepiej powalcz sobie ze swoja baba bo pewnie na strajku lapie nowe znajomosci i beda ci ja dymac po godzinach. W********** strajkowac i nikogo nieumoralniaj co ma robic ty bita ruro.

Qlturalny
Posty: 56
Rejestracja: 10.03.2007, 08:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: Qlturalny » 30.10.2020, 12:20

picooligans pisze:
30.10.2020, 12:16
UrzadSkarbowy pisze:
30.10.2020, 12:11
widać i pis działa tutaj, pół tematu wyczyszczone z postów anty rządowych - niektórzy z was to mega naiwni, pis po was leje, wykorzystuje was do wojny polsko-polskiej ale wy mówicie że jest zajebiście bo na tvpis w wiadomościach tak powiedzieli że lewacy strajkują. Naczelny psiarni powiedział że do strajku przystąpiło 430 000 tysięcy ludzi - wszyscy lewacy co?

Kiedyś walczyliśmy ze złem w postaci PO, ale wyszło po czasie kto jest gorszy, kto się za 500 zł sprzedał...
To kto według ciebie ma rządzić tym krajem?
no właśnie przychodzi nowa siła. w tym proteście nie ma PO a jak przyjdzie to ludzie ich wypierdolą. czy Wy nie widzicie, że ludzie mają wyjebane na wszystkich starych dziadów? oni p******* i SLD, i PO, i PiS. i dlatego wygrają
Taki nick a takie słowa, fe....
BogHonorOjczyzna pisze:
31.10.2020, 14:16
"I czego więcej wsiąkało w te ulice? Czy polskiej wódki, czy polskiej krwi?" :)

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Strajki w kraju

Post autor: ImperatorMistrz » 30.10.2020, 12:27

Niestety kibicowanie zmienilo się w kabaret. Tak sie kończy kiedy popada się w skrajności i widzi tylko czarne albo białe. Zreszta srodowisko kibicowskie jest tak slabe, ze nikt sie tym nawet nie przejmuje i nie traktuje tego poważnie. Juz kibice mieli obalic donalda dekade temi a skonczylo sie jak zawsze. Teraz narkotykowi interesanci wielcy chrzescijanie chca walczyc jesnoczesnie z pisem broniac koscioly ramie w ramie z policja przed kobietami i lewakami. Niech ktos zatrzyma ta karuzele smiechu.

chase
Posty: 2
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Strajki w kraju

Post autor: chase » 30.10.2020, 12:30

Qlturalny pisze:
30.10.2020, 12:20
picooligans pisze:
30.10.2020, 12:16
To kto według ciebie ma rządzić tym krajem?
no właśnie przychodzi nowa siła. w tym proteście nie ma PO a jak przyjdzie to ludzie ich wypierdolą. czy Wy nie widzicie, że ludzie mają wyjebane na wszystkich starych dziadów? oni p******* i SLD, i PO, i PiS. i dlatego wygrają
Myślałem, że nigdy nie będę musiał tu nic pisać. Ehhh. Jaka nowa siła? Przecież to czysta Lewica + KO + kilka innych partii. I nie wygrają, bo jeszcze jest w tym kraju trochę normalności.

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Strajki w kraju

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.10.2020, 12:36

picooligans pisze:
30.10.2020, 12:16
UrzadSkarbowy pisze:
30.10.2020, 12:11
widać i pis działa tutaj, pół tematu wyczyszczone z postów anty rządowych - niektórzy z was to mega naiwni, pis po was leje, wykorzystuje was do wojny polsko-polskiej ale wy mówicie że jest zajebiście bo na tvpis w wiadomościach tak powiedzieli że lewacy strajkują. Naczelny psiarni powiedział że do strajku przystąpiło 430 000 tysięcy ludzi - wszyscy lewacy co?

Kiedyś walczyliśmy ze złem w postaci PO, ale wyszło po czasie kto jest gorszy, kto się za 500 zł sprzedał...
To kto według ciebie ma rządzić tym krajem?
Szczerze powiedziawszy to nie wiem, POPiS jedno zło, reszta też pokazała że h*** jest warta. Ale w tym momencie dla mnie PO będzie lepszym wyborem niż PiS, Tusk łbem był ale miał jaja wyjść i powiedzieć że dali d***, za ich czasów nie było takiej propagandy w TV państwowej, aż tyle grup społecznych nie wyszło na ulicę za czasów ich rządów, za czasów Tuska nikt nie przejebał tyle co Sasin na lewe wybory, jakieś lewe umowy z lewymi firmami o respiratory, maseczki - przecież co PiS robi to przebija PO kilka razy...ale mają swoich bojowników za 500+...
Obrazek

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Strajki w kraju

Post autor: gringocwel » 30.10.2020, 12:44

ImperatorMistrz pisze:
30.10.2020, 12:27
Niestety kibicowanie zmienilo się w kabaret. Tak sie kończy kiedy popada się w skrajności i widzi tylko czarne albo białe. Zreszta srodowisko kibicowskie jest tak slabe, ze nikt sie tym nawet nie przejmuje i nie traktuje tego poważnie. Juz kibice mieli obalic donalda dekade temi a skonczylo sie jak zawsze. Teraz narkotykowi interesanci wielcy chrzescijanie chca walczyc jesnoczesnie z pisem broniac koscioly ramie w ramie z policja przed kobietami i lewakami. Niech ktos zatrzyma ta karuzele smiechu.
Komedia jest:)

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Strajki w kraju

Post autor: SturmgewehR 44 » 30.10.2020, 12:52

UrzadSkarbowy pisze:
30.10.2020, 12:36
picooligans pisze:
30.10.2020, 12:16
UrzadSkarbowy pisze:
30.10.2020, 12:11
widać i pis działa tutaj, pół tematu wyczyszczone z postów anty rządowych - niektórzy z was to mega naiwni, pis po was leje, wykorzystuje was do wojny polsko-polskiej ale wy mówicie że jest zajebiście bo na tvpis w wiadomościach tak powiedzieli że lewacy strajkują. Naczelny psiarni powiedział że do strajku przystąpiło 430 000 tysięcy ludzi - wszyscy lewacy co?

Kiedyś walczyliśmy ze złem w postaci PO, ale wyszło po czasie kto jest gorszy, kto się za 500 zł sprzedał...
To kto według ciebie ma rządzić tym krajem?
Szczerze powiedziawszy to nie wiem, POPiS jedno zło, reszta też pokazała że h*** jest warta. Ale w tym momencie dla mnie PO będzie lepszym wyborem niż PiS, Tusk łbem był ale miał jaja wyjść i powiedzieć że dali d***, za ich czasów nie było takiej propagandy w TV państwowej, aż tyle grup społecznych nie wyszło na ulicę za czasów ich rządów, za czasów Tuska nikt nie przejebał tyle co Sasin na lewe wybory, jakieś lewe umowy z lewymi firmami o respiratory, maseczki - przecież co PiS robi to przebija PO kilka razy...ale mają swoich bojowników za 500+...
Tyś jest jednak bardzo mocno P***********
Skąd tu taki wysyp idiotów i innych lewaków? Jest tu jakiś admin? Przecież to jest NIBY forum kiboli???
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arczivald, borsukkkkk, marcin_chn, mejslodz i 231 gości