Strajki w kraju

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

DennisWise
Posty: 614
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Strajki w kraju

Post autor: DennisWise » 02.11.2020, 17:07

2DZ pisze:
02.11.2020, 16:25
Do tego czasu musi pozostać tele-hit w "teleexpresie". :D
Telehitem była by teraz rehabilitacja wszystkich którzy złożyli zeznania na kolegów bo ci sprzedawali lewacką marihuanę. Jak już idzie się z duchem czasu to można też usprawiedliwić donos na kolegę jego lewackimi zapędami albo rozpoznać na tablicy poglądowej uczestnika jakiegoś zdarzenia za jego lewacki wygląd. Wiele możliwości otwiera XXI wiek przed ludźmi zasad.



Oswaldo
Posty: 76
Rejestracja: 08.12.2017, 07:23

Re: Strajki w kraju

Post autor: Oswaldo » 02.11.2020, 18:28

DoZo czyli na zdjęciach krążących po sieci, jak i na filmiku w którym słychać niemiecki język gdzie antifa oprawia jakiegoś chłopa to nikt od was? Pytam poważnie bo nie widać u niego ani opaski ani kominiarki.

tygrys
Posty: 179
Rejestracja: 11.09.2009, 17:42

Re: Strajki w kraju

Post autor: tygrys » 02.11.2020, 22:37

Dorwali jakiegoś przybysza z Turcji czy innego bliskowschodniego kraju i już afera na cały internet że naziol obity a chłop pewnie znalazł się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie.

Qlturalny
Posty: 56
Rejestracja: 10.03.2007, 08:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: Qlturalny » 03.11.2020, 08:56

Osaka pisze:
02.11.2020, 13:20
Post autor: Qlturalny » 03.11.2007, 11:00

moranka pisze:
Moze mi ktos napisac o meczu Ruch Chorzow-Polonia Bytom :?:

Bardzo się cieszyłem widząc małe grupki kibiców w szalikach Polonii i Ruchu stojące obok siebie i wzajemnie wymieniające uwagi na temat poszczególnych zawodników. A jeszcze rok temu, w II lidze to na trybunie głównej chciano mnie zabić za klaskanie schodzącym zawodnikom Polonii. O wiele fajniej jest jak jest.
Ciekawe jak będzie na Lechu.
Uwaga: nie jestem żadnym autoryzowanym przedstawicielem kibiców Polonii Bytom. Jestem sobie piknikiem-idealistą, który marzy o tym aby jeździć na wyjazdy w barwach i nie musieć się bać o auto, szalik i zdrowie... :wink:
Na górę
Niezmiernie mi miło, że w 13 rocznicę postu go przypominasz. Co jeszcze mogę dodać więcej?
Po 29 latach od pierwszego wyjazdu na Włókniarza Pabianice w dniu 4 kwietnia 2015 roku zaliczyłem ostatni wyjazd w życiu - na Swornicę Czarnowąsy. O, właśnie się zorientowałem, że mój pierwszy mecz reprezentacji Polski też był 4 kwietnia. W 1979 roku na Stadionie Śląskim. Grzegorz Lato strzelił tam 666 bramkę reprezentacji Polski w meczach międzypaństwowych.
Any PiS = lewak = 666 - wszystko układa się w logiczną całość... :D

Postraszyłem Cię porutą na forum Wisłoki, ale ono nie żyje. Czego można się spodziewać po zgodzie Górnika Zabrze? Jaki Pan taki kram :) Zlewam więc to, już mi się znudziłeś :)

Dla wszystkich myślących chłopaków na tym forum: nie dajcie się zwieść głupkom. Warto myśleć. Zobaczcie ile debilizmu próbują Wam sprzedać nie mając kompletnie pojęcia o historii Polski: https://www.facebook.com/przywrocmypami ... hwykletych

A na samym końcu, schodząc ze sceny, tradycyjne:

Najbardziej na świecie chciałabym aby był pokój! :)
Taki nick a takie słowa, fe....
BogHonorOjczyzna pisze:
31.10.2020, 14:16
"I czego więcej wsiąkało w te ulice? Czy polskiej wódki, czy polskiej krwi?" :)

turms_gorski
Posty: 181
Rejestracja: 28.09.2009, 18:39

Re: Strajki w kraju

Post autor: turms_gorski » 03.11.2020, 09:28

Mam nadzieje, że to tylko przypadek ale już widziałem kilka grafów/napisów wzywających do obalenia rządu i nie było by w tym nic dziwnego, tyle że miały one specyficzne błędy. Ktoś pisał nie znając do końca polskiego, bardziej ze słuchu, bo kilka liter mimo polskiego brzmienia wyrazu, było z alfabetu rosyjskiego. Jak już służby obcych państw chcą się bawić w polskie zamieszki, do tego przypomnieli o sobie nagle emerytowani "generałowie", to zaczyna się robić dziwnie. Stawiam na dalsze, mocniejsze prowokacje, bo na prowincji te pseudoprotesty już zaczynają wygaszać.

Osaka
Posty: 202
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Strajki w kraju

Post autor: Osaka » 03.11.2020, 10:22

Qlturalny swoje juz zrobiles pokazales wszystkim jakim jestes spoleczniakiem wiec swoj cel osiagnoles. Prawdziwe kobiety walczace same sobie dadza rade wiec skoro zalezy ci aby byl pokoj to przestan sie podpisywac pod haslami ze tych spedow . Chyba wiesz co znaczy To jest Wojna , Wypierdalac . O Gornika Zabrze sie nie martw bo ta twoja Polonie nakrywaja czapka. Jestes sobie zwyklym emerytowanym komunistycznym piknikiem wiec zrob cos pozytecznego dla tego Bytomia ktory z dnia na dzien jest ruina i najwieksza slaska patologia. Zacznij wychowywac te pijane 15 latki a wtedy cos osiagniesz. To tyle w temacie ktory zostal juz wyczerpany.

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Strajki w kraju

Post autor: KaeSPe » 03.11.2020, 10:59

Narzekacie na warszawskich kibiców, a ciekawe czy któryś z was był w piątek w Warszawie? Tak, może nie był to udany dzień, ale pamiętajcie, że Warszawa jest lewicowa i ludzi na proteście było w c***. Też nie wszyscy kibice mieli ochotę nadstawiać karku za Kaczyńskiego i konfederację. Co by nie mówić, antifa też się widocznie ogarnęła, bo nie spierdalała, tylko doszło do kilku wyrównanych starć. Na filmiku z de Gaulla nie widać wszystkiego, potem działo się jeszcze w bramie i na podwórku i w kilku innych miejscach. I oczywiście zero wsparcia ze strony lasek od Bąkiewicza. Kilkudziesięciu powiniętych, w tym jak zwykle żadnego narodowca. Krzyczą głośno, błagają kibiców o wsparcie, a potem ich nie ma

Osaka
Posty: 202
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Strajki w kraju

Post autor: Osaka » 03.11.2020, 11:36

Kazdy normalny wie ze Legia bardzo dobrze sie pokazala . Druga strona medalu ze Warszawa jest juz tak zajebana lewakami od rzadzacych po zwyklych ludzi. Pytanie dlaczego wczesniej nikt sie tym nieprzejmowal i jak do tego doszlo?

StatystykKalkulator

Re: Strajki w kraju

Post autor: StatystykKalkulator » 03.11.2020, 11:47

KaeSPe pisze:
03.11.2020, 10:59
Narzekacie na warszawskich kibiców, a ciekawe czy któryś z was był w piątek w Warszawie? Tak, może nie był to udany dzień, ale pamiętajcie, że Warszawa jest lewicowa i ludzi na proteście było w c***. Też nie wszyscy kibice mieli ochotę nadstawiać karku za Kaczyńskiego i konfederację. Co by nie mówić, antifa też się widocznie ogarnęła, bo nie spierdalała, tylko doszło do kilku wyrównanych starć. Na filmiku z de Gaulla nie widać wszystkiego, potem działo się jeszcze w bramie i na podwórku i w kilku innych miejscach. I oczywiście zero wsparcia ze strony lasek od Bąkiewicza. Kilkudziesięciu powiniętych, w tym jak zwykle żadnego narodowca. Krzyczą głośno, błagają kibiców o wsparcie, a potem ich nie ma
Ale tak było zawsze, chłopcy-narodowcy robią tradycyjnie wokół siebie duzo szumu, a w newralgicznych momentach albo ich nie ma albo odnajdują się zapłakani na komendach. Lata temu na ulicach robote za nich robiły grupy „skrajnie nacjonalistyczne„ i kibice, a teraz środowisko tych pierwszych jest mocno przetrzebione i wykastrowane

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Strajki w kraju

Post autor: SturmgewehR 44 » 03.11.2020, 12:18

Skąd tutaj wśród kibiców tyle tego lewackiego gówna? Czego oczekiwaliście od Legii że rozwiąże 100 000 marsz, że wyciągnie grzecznie z tłumu lewaków dzieląc ich na antifę, tych nie groźnych którzy tylko przyszli pokrzyczeć, na kobiety itd. i na tej podstawie po segregacji wyliściuje lewarów???
Mnie nie było w Warszawie, ale jak można opierać swoje wnioski na podstawie końcówek filmów gdzie lewaki nabrali odwagi niby goniąc wycofujących się chłopaków, wraz z policją i resztą uczestników marszu którzy nagle nabrali odwagi widząc że reszta biegnie? Nawet pojedyncze osoby biegały między wami i wam wbijały, a teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację co by się z wami stało na MN, lub gdybyście próbowali bez psów zaatakować z jakiejś uliczki? Jedyne na co was stać to zbiórka w obstawie psów i te wasze z****** tańce i bębnienie w bębny.
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
A wy szczury zawsze będziecie chodzić kanałami i zawsze będziecie odważni w grupie za plecami psów i dobrze o tym wiecie
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Strajki w kraju

Post autor: Potezny Warmianin » 03.11.2020, 13:56

Po tym co tu odpierdala dozo7 od niedzieli ordynator w Choroszczy targnal sie na swoje zycie wieszajac sie na kablu od pilota.

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Strajki w kraju

Post autor: divide1908 » 03.11.2020, 14:02

SturmgewehR 44 pisze:
03.11.2020, 12:18
Skąd tutaj wśród kibiców tyle tego lewackiego gówna? Czego oczekiwaliście od Legii że rozwiąże 100 000 marsz, że wyciągnie grzecznie z tłumu lewaków dzieląc ich na antifę, tych nie groźnych którzy tylko przyszli pokrzyczeć, na kobiety itd. i na tej podstawie po segregacji wyliściuje lewarów???
Mnie nie było w Warszawie, ale jak można opierać swoje wnioski na podstawie końcówek filmów gdzie lewaki nabrali odwagi niby goniąc wycofujących się chłopaków, wraz z policją i resztą uczestników marszu którzy nagle nabrali odwagi widząc że reszta biegnie? Nawet pojedyncze osoby biegały między wami i wam wbijały, a teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację co by się z wami stało na MN, lub gdybyście próbowali bez psów zaatakować z jakiejś uliczki? Jedyne na co was stać to zbiórka w obstawie psów i te wasze z****** tańce i bębnienie w bębny.
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
A wy szczury zawsze będziecie chodzić kanałami i zawsze będziecie odważni w grupie za plecami psów i dobrze o tym wiecie
Opinie osoby podpisującej się nickiem z nazwą hitlerowskiej broni nie powinny być brane pod uwagę na polskim forum. Patriota się kurrwa znalazł.

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Strajki w kraju

Post autor: SturmgewehR 44 » 03.11.2020, 14:03

to nie bierz ich pod uwagę
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

Osaka
Posty: 202
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Strajki w kraju

Post autor: Osaka » 03.11.2020, 14:52

Wezcie sie lepiej zajmijcie Qlturalnym vel FanatycznieP to sa wieksze problemyna tym forum. Moze napiszecie cos o lempart to tez kojarzy sie z bronia niemiecka.

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Strajki w kraju

Post autor: KaeSPe » 03.11.2020, 15:18

SturmgewehR 44 pisze:
03.11.2020, 12:18
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
No to jeśli cię nie było, to nie zabieraj głosu. Bez wchodzenia w szczegóły, to nie był udany dzień i tyle.
A za ten niemiecki nick, to w Warszawie byś dostał ostre bęcki zarówno od Legii, jak i Polonii

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Strajki w kraju

Post autor: SturmgewehR 44 » 03.11.2020, 15:22

KaeSPe pisze:
03.11.2020, 15:18
SturmgewehR 44 pisze:
03.11.2020, 12:18
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
No to jeśli cię nie było, to nie zabieraj głosu. Bez wchodzenia w szczegóły, to nie był udany dzień i tyle.
A za ten niemiecki nick, to w Warszawie byś dostał ostre bęcki zarówno od Legii, jak i Polonii
pewnie od ciebie największy hehe
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Strajki w kraju

Post autor: Kkrawczyk » 03.11.2020, 15:22

KaeSPe pisze:
03.11.2020, 15:18
SturmgewehR 44 pisze:
03.11.2020, 12:18
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
No to jeśli cię nie było, to nie zabieraj głosu. Bez wchodzenia w szczegóły, to nie był udany dzień i tyle.
A za ten niemiecki nick, to w Warszawie byś dostał ostre bęcki zarówno od Legii, jak i Polonii
Od was to akurat chyba tylko w internecie..
j**** urkaine

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: kapitan_swir_planeta » 03.11.2020, 15:26

KaeSPe pisze:
03.11.2020, 15:18
SturmgewehR 44 pisze:
03.11.2020, 12:18
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
No to jeśli cię nie było, to nie zabieraj głosu. Bez wchodzenia w szczegóły, to nie był udany dzień i tyle.
A za ten niemiecki nick, to w Warszawie byś dostał ostre bęcki zarówno od Legii, jak i Polonii
Myślę że mieliby to w d**** bo to tylko nazwa broni.
Rozumiem że za "nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy" w WP powinno się karać?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Strajki w kraju

Post autor: divide1908 » 03.11.2020, 15:30

Nigdy nie zrozumiem u (niektórych) Polaków fascynacji symboliką hitlerowską. Ja rozumiem poczucie siły, chęć dowartościowania się, bycia groźniejszym (chociaż w nicku), ale trzeba mieć we łbie trociny albo mieć wy.jebane na naszą historię żeby się do hitlerowców pucować.

extremalny_korbelis
Posty: 132
Rejestracja: 14.10.2011, 19:37

Re: Strajki w kraju

Post autor: extremalny_korbelis » 03.11.2020, 15:37

Kkrawczyk pisze:
03.11.2020, 15:22
KaeSPe pisze:
03.11.2020, 15:18
SturmgewehR 44 pisze:
03.11.2020, 12:18
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
No to jeśli cię nie było, to nie zabieraj głosu. Bez wchodzenia w szczegóły, to nie był udany dzień i tyle.
A za ten niemiecki nick, to w Warszawie byś dostał ostre bęcki zarówno od Legii, jak i Polonii
Od was to akurat chyba tylko w internecie..
Żeby ten "w*******" nie wyglądał tak jak wczoraj...
https://www.youtube.com/watch?v=KUyRM7i ... 688AGeBHwU
Skarżyć nie wolno, kapować nie wolno, ODEGRAĆ SIĘ WOLNO!

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Strajki w kraju

Post autor: jestesmywaszastolica » 03.11.2020, 15:51

KaeSPe pisze:
03.11.2020, 15:18
No to jeśli cię nie było, to nie zabieraj głosu. Bez wchodzenia w szczegóły, to nie był udany dzień i tyle.
Dla AKaeSiaków z pewnością.

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Strajki w kraju

Post autor: KaeSPe » 03.11.2020, 17:42

jestesmywaszastolica pisze:
03.11.2020, 15:51
KaeSPe pisze:
03.11.2020, 15:18
No to jeśli cię nie było, to nie zabieraj głosu. Bez wchodzenia w szczegóły, to nie był udany dzień i tyle.
Dla AKaeSiaków z pewnością.
Sam dobrze wiesz, że też kilku od was zaliczyło, więc po co się napinasz? Kto był w piątek, ten wie co się działo. Raz na wozie, raz pod wozem

Qlturalny
Posty: 56
Rejestracja: 10.03.2007, 08:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: Qlturalny » 03.11.2020, 17:55

Osaka pisze:
03.11.2020, 10:22
Qlturalny swoje juz zrobiles pokazales wszystkim jakim jestes spoleczniakiem wiec swoj cel osiagnoles. Prawdziwe kobiety walczace same sobie dadza rade wiec skoro zalezy ci aby byl pokoj to przestan sie podpisywac pod haslami ze tych spedow . Chyba wiesz co znaczy To jest Wojna , Wypierdalac .
Ech, narkotyk - czarci dotyk, zmieniłem indikę w lufce na satiwę w vapku i skusiło mnie aby sprawdzić czy tęsknisz.
Nie zawiodłem się :)
No, ale przyznanie się do tego, że ktoś jest lepszy jest honorowe. No więc....
Osaka pisze:
03.11.2020, 10:22
O Gornika Zabrze sie nie martw bo ta twoja Polonie nakrywaja czapka.
Dyć mosz recht synek! Moga Ci nawet pedzieć w czym:
1. W wydupcaniu bez gelynder
2. W kulaniu maszketów z hasi na geburstag.
3. We frajesrstwie
W tym som blank sprawni. Ja,to wszystko prowda, ino jak to godajom naukowcy: jest to zjawisko endemiczne. Łone som ino w Zabrzu, nikaj indziyj!
Osaka pisze:
03.11.2020, 10:22
Jestes sobie zwyklym emerytowanym komunistycznym piknikiem wiec zrob cos pozytecznego dla tego Bytomia ktory z dnia na dzien jest ruina i najwieksza slaska patologia. Zacznij wychowywac te pijane 15 latki a wtedy cos osiagniesz. To tyle w temacie ktory zostal juz wyczerpany.
Żyłem 18 lat w reżimie komunistycznym i nie chciałbym umrzeć w Kaczym katolibanie!
Pyrsk!
Taki nick a takie słowa, fe....
BogHonorOjczyzna pisze:
31.10.2020, 14:16
"I czego więcej wsiąkało w te ulice? Czy polskiej wódki, czy polskiej krwi?" :)

wezyr
Posty: 118
Rejestracja: 28.10.2009, 23:52

Re: Strajki w kraju

Post autor: wezyr » 03.11.2020, 20:45

Jaok z pyta . pl był wśród Julek, nic nie musiał mówić, same się pogrążały, bieda umysłowa:
www.youtube.com/watch?v=z0W7XRVdJS8

A wyjazd na zagraniczne wczasy Rabieja pokazuje, że lewaki są pozostawione same sobie i nikt z decyzyjnych polityków lewicy czy PO nawet się na nich nie spojrzy, listy wyborcze są pełne, komitet rewolucyjny Lempart ma swoje ambicje polityczne (patrz: głoszone hasła i postulaty nie tylko aborcyjne), a w sejmie tylko 460 miejsc do wyjęcia...

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Strajki w kraju

Post autor: ratujmy trzmiele » 03.11.2020, 22:49

Skąd tutaj wśród kibiców tyle tego lewackiego gówna? Czego oczekiwaliście od Legii że rozwiąże 100 000 marsz, że wyciągnie grzecznie z tłumu lewaków dzieląc ich na antifę, tych nie groźnych którzy tylko przyszli pokrzyczeć, na kobiety itd. i na tej podstawie po segregacji wyliściuje lewarów???
Mnie nie było w Warszawie, ale jak można opierać swoje wnioski na podstawie końcówek filmów gdzie lewaki nabrali odwagi niby goniąc wycofujących się chłopaków, wraz z policją i resztą uczestników marszu którzy nagle nabrali odwagi widząc że reszta biegnie? Nawet pojedyncze osoby biegały między wami i wam wbijały, a teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację co by się z wami stało na MN, lub gdybyście próbowali bez psów zaatakować z jakiejś uliczki? Jedyne na co was stać to zbiórka w obstawie psów i te wasze z****** tańce i bębnienie w bębny.
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
A wy szczury zawsze będziecie chodzić kanałami i zawsze będziecie odważni w grupie za plecami psów i dobrze o tym wiecie
[/quote]

Opinie osoby podpisującej się nickiem z nazwą hitlerowskiej broni nie powinny być brane pod uwagę na polskim forum. Patriota się kurrwa znalazł.
[/quote]

Skąd tutaj wśród kibiców tyle tego lewackiego gówna? Czego oczekiwaliście od Legii że rozwiąże 100 000 marsz, że wyciągnie grzecznie z tłumu lewaków dzieląc ich na antifę, tych nie groźnych którzy tylko przyszli pokrzyczeć, na kobiety itd. i na tej podstawie po segregacji wyliściuje lewarów???
Mnie nie było w Warszawie, ale jak można opierać swoje wnioski na podstawie końcówek filmów gdzie lewaki nabrali odwagi niby goniąc wycofujących się chłopaków, wraz z policją i resztą uczestników marszu którzy nagle nabrali odwagi widząc że reszta biegnie? Nawet pojedyncze osoby biegały między wami i wam wbijały, a teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację co by się z wami stało na MN, lub gdybyście próbowali bez psów zaatakować z jakiejś uliczki? Jedyne na co was stać to zbiórka w obstawie psów i te wasze z****** tańce i bębnienie w bębny.
Przy takiej obstawie psów i w dzisiejszych czasach, to Legia naprawdę zrobiła aż za dużo i za to szacunek.
A wy szczury zawsze będziecie chodzić kanałami i zawsze będziecie odważni w grupie za plecami psów i dobrze o tym wiecie
[/quote]

Rzygać się chce niemiecka mendo z czapeczce z R-gapą od tych twoich wynaturzeń
zur Hundehütte!

Osaka
Posty: 202
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Strajki w kraju

Post autor: Osaka » 04.11.2020, 17:26

Mam prosbe moze ktos wrzuci linka z fejsbuka do strajku kobiet w slawnej Debicy z 31 pazdziernika bo podobno bylo tam niezle kino.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Strajki w kraju

Post autor: Zupełnie Zielony. » 04.11.2020, 20:30

Całość, kluczowa 16:01
www.facebook.com/debica24/videos/361699451603206

Całość wydarzeń kibicowskich na Wisłoce od czasów najdawniejszych do obecnych:

www.facebook.com/WISŁOKA-historia-bez-k ... 1040201535
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!


Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Strajki w kraju

Post autor: Potezny Warmianin » 06.11.2020, 17:21

Czy podwarszawska rentierka swojego rozjebanego odbytu zdarzyla kupic sobie nowa kreacje na jutrzejsze protesty ?

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Strajki w kraju

Post autor: fonobar » 07.11.2020, 08:10

Trzy minuty podsumowują jak byle jaka to była rewolucja. Mam tylko nadzieje że te wszystkie bezmózgie zmywarki co wdupiały sobie pioruny, strajki, **** i inne ciulstwa przynajmniej się tego teraz wstydzą
https://www.youtube.com/watch?v=ExMcUZj ... Komediante

Duszan
Posty: 60
Rejestracja: 15.10.2011, 18:28

Re: Strajki w kraju

Post autor: Duszan » 07.11.2020, 10:57

Obrazek
Delegacja forum kibice.net na feministycznej rewolcie przeciw kaczystowskiemu reżimowi
Od lewej kolejno: @Qltralny, @UrzadSkarbowy, @DennisWise

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Strajki w kraju

Post autor: UrzadSkarbowy » 07.11.2020, 11:20

no tak, kto przeciw pisowi ten lewak...IQ poniżej małpy poniektórzy tutaj mają
Obrazek

Duszan
Posty: 60
Rejestracja: 15.10.2011, 18:28

Re: Strajki w kraju

Post autor: Duszan » 07.11.2020, 11:41

UrzadSkarbowy pisze:
07.11.2020, 11:20
no tak, kto przeciw pisowi ten lewak...IQ poniżej małpy poniektórzy tutaj mają
Mistrz dedukcji zabrał głos. Bycie przeciw pisuarom wskazane, ale raczej nie w sojuszu z antifą, TW znakiem i szumlewiczem

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Strajki w kraju

Post autor: glwtrcd » 07.11.2020, 12:07

2DZ pisze:
06.11.2020, 18:33
pRZYTĘGA wARMIanka pisze:
06.11.2020, 17:21
Czy pod warszawa ratlerka mojego z rozjebanym odbytem nikt nie zdazyl kupic bo mu nowa kreacje na jutrzejsze protesty znalazlam?
A pies cie 'jebał'!

Obrazek
A ciebie pies z kotem I inne cie jebali

Marcin
Posty: 3065
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Strajki w kraju

Post autor: Marcin » 07.11.2020, 19:46


Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Strajki w kraju

Post autor: Kkrawczyk » 07.11.2020, 21:43

Bąkiewicz sprzedajna rura a czy ten obok w kominie spuchnięty to Masa? Bo jakiś taki podobny.
j**** urkaine

ban82
Posty: 947
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Strajki w kraju

Post autor: ban82 » 07.11.2020, 22:18

Piękna fotka. Chyba nie ma co komentować.

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Strajki w kraju

Post autor: SturmgewehR 44 » 08.11.2020, 07:47

jakiś żart??? w tym tęczowym Poznaniu to mnie już chyba nic nie zdziwi

https://stadionowioprawcy.net/news/kibi ... d9DxfxEAvc
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Strajki w kraju

Post autor: Potezny Warmianin » 08.11.2020, 07:59

2DZ pisze:
07.11.2020, 16:15
gilewitz-torcida pisze:
07.11.2020, 12:07
2DZ pisze:
06.11.2020, 18:33

A pies cie 'jebał'!

Obrazek
A mnie pies z kotem i inne jebali
I pies to tOKARKA, a kotem miała być mARA itp., tak? :)


Obrazek

Odradzam przyłaczenie się do strażników bakievitz'a, żeby nikt Wam nie zrobił podobnego zdjęcia, (z)róbmy swoje, a potem zainteresowani mogą "spontanicznie" (z boku) popatrzeć sobie na niewypał stowarzyszenia od zrzutek. ;)
Zaraz jeszcze tydzien temu piszczalas z zachwytu jak to Bakiewicz pochwalil kibicow Legii za solidne wsparcie w obronie kosciola gdzie tez stala policja, teraz juz chujowo stac razem z nim ? a ruchac sie tzn. "RENTIEROWAC" swoja rozjebana kiche to nie wstyd ??

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Strajki w kraju

Post autor: Potezny Warmianin » 08.11.2020, 10:28

2DZ pisze:
08.11.2020, 08:20
pRZYTĘGA wARMIanka pisze:
08.11.2020, 07:59
2DZ pisze:
07.11.2020, 16:15
I pies to tOKARKA, a kotem miała być mARA itp., tak? :)


Obrazek

Odradzam przyłaczenie się do strażników bakievitz'a, żeby nikt Wam nie zrobił podobnego zdjęcia, (z)róbmy swoje, a potem zainteresowani mogą "spontanicznie" (z boku) popatrzeć sobie na niewypał stowarzyszenia od zrzutek. ;)
Zaraz jeszcze tydzien temu piszczales z zachwytu jak to Bakiewicz pochwalil kibicow Legii za solidne wsparcie w obronie kosciola gdzie tez stala policja, teraz juz chujowo stac razem z nim ? a ruchac mnie tzn. "RENTIEROWAC" w moja rozjebana kiche to nie wstyd ??
Przypomnisz, gdzie niby zachwycałem się pochwałą bakievitz'a ws. odsieczy (L)egionistów dla "straży narodowej" ochraniającej kościół św. Aleksandra jeszcze przed medialną odezwą kACZKI w tym temacie i wysłania tam milicyjnych posiłków, czy ... będziesz udawała, że jakiś zaraz(ek) z twojej zainfekowanej przez anHIVę odbytnicy dotarł wyżej i zjadł ci mózg, ponieważ nie masz za grosz wstydu? :)
W te swoje zydowskie gierki to mozesz wciagac swoje fanki z tego forum bo i tak kazdy widzial co tu odpierdalas az do ataku psychozy w niedziele o 5:45 rano jak napisalas ze uciekasz z chaty przed psami jak siedzialas na lewym nicku PT. caly sobotni wieczor

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, B. Ricci, Fan_Brzozovii, Łukasz1920, NG_M, Pavo, PolnocnaStrona, Udenhout88 i 200 gości