Hooligans Team Fight

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: whiskey » 18.07.2020, 14:59

4 na 4 to żaden wyznacznik chłopie. Tam może Odra Wodzisław r******* wszystkich bo wystawia czterech kozaków i tyle



kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: kibic ze Śląska » 18.07.2020, 15:00

a ze tak zapytam, znowu w Spodku :)?

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: kusy_jest_boski » 18.07.2020, 15:11

juz tylko krok do banda na bande na legalu

StatystykKalkulator

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: StatystykKalkulator » 18.07.2020, 16:00

Bardzo mocna obsada poważnego turnieju dla konkretnych ekip z Polski powiatowej. Stawkę uzupełnia najbardziej charakterna ekipa dekady z Zabrza. Brakuje tylko sztywnych Wiślaków z Krakowa i zawsze groźnych zabijaków z Wisloki Dębica. Dla większych emocji dorzuciłbym tylko Ruch Radzionków żeby tym wszystkim „konkretnym składom” tam napierdolił. Zapowiada się niezwykle pasjonujący turniej, przypuszczalnie wszystkie wiejskie odbiorniki będą tego wieczora rozgrzane do czerwoności. Może transmisja online na fejsbuczku?

Miszmasz
Posty: 125
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Miszmasz » 18.07.2020, 16:04

😂jedynie Toruń z tego powiatu wylamuje sie, 4x4 żaden wyznacznik ale z ciekawością obejrzy się

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Pitfas » 18.07.2020, 16:09

Może i ciekawe ale ile to ma wspólnego ze światem kibicowskim? Książka "Jestem Kibolem" mi się przypomina.

poludniowapolska
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2015, 16:05

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: poludniowapolska » 18.07.2020, 16:14

StatystykKalkulator pisze:
18.07.2020, 16:00
Bardzo mocna obsada poważnego turnieju dla konkretnych ekip z Polski powiatowej. Stawkę uzupełnia najbardziej charakterna ekipa dekady z Zabrza. Brakuje tylko sztywnych Wiślaków z Krakowa i zawsze groźnych zabijaków z Wisloki Dębica. Dla większych emocji dorzuciłbym tylko Ruch Radzionków żeby tym wszystkim „konkretnym składom” tam napierdolił. Zapowiada się niezwykle pasjonujący turniej, przypuszczalnie wszystkie wiejskie odbiorniki będą tego wieczora rozgrzane do czerwoności. Może transmisja online na fejsbuczku?
Widać mało chłopaku wiesz... Poza Górnikiem Wałbrzych bo nie mam informacji, każda z tych ekip aktywna w lesie i na trasach, część ma więcej walka niż "czołówka" . Na przykład Góral walczy i w Polsce i zagranicą bez kalkulacji. O części można było przeczytać np. z Opavą czy Góral+Żylina vs Trnava+Korona czy z Ukraińcami itd. a o częsci wiedzą tylko zaintersowani. Stal Rzeszów aktywna ekipa, ROW RYBNIK czy HFA mocne ekipy.

Przypuszczam, że nigdy nie biłeś się ani nawet nie trenujesz.

StatystykKalkulator

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: StatystykKalkulator » 18.07.2020, 16:28

A ja przypuszczam, a właściwie mam już pewność ze nawet nie wiesz jak wyglada procedura zapraszania do takich turniejów i najwidoczniej nie zdajesz sobie sprawy ze organizatorzy chcieli mieć tam Lecha, Lechię, Legię, Widzew i ŁKS a nie ROW Rybnik. Trochę powagi

Wiesz czemu poważne ekipy olały ten cyrk? Nie wiesz, zatem życzę mocnych wrażeń na konkretnych pojedynkach Wodzisław-Żywiec

Miszmasz
Posty: 125
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Miszmasz » 18.07.2020, 16:40

ROW mocna ekipa? FC jakich sporo :)

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Proof » 18.07.2020, 17:10

Takich turniejów będzie już tylko więcej znak czasów , i to nie jest tak ze u nas w kraju to jakiś ewenement bo w europie takie turnieje już też się odbywają , np na Ukrainie ostatnio w podobnym turnieju walczyly ekipy z Kijowa tylko że w formacie 3 vs 3. Skoro Chcą sie sprawdzać w takich turniejach to niech się sprawdzają na pewno wynik nie będzie zadnym wyznacznikiem ktora ekipa jest lepsza czy slabsza to chyba jasne. Jedynie co mnie troche bawiło to gadka ME że bardzo chcą sie sprawdzić z Zawisza czy Lechem albo ŁKS ... tylko po co na takim turnieju w takich liczbach chcą coś udowadniać? tego nie wiem

poludniowapolska
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2015, 16:05

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: poludniowapolska » 18.07.2020, 17:17

StatystykKalkulator pisze:
18.07.2020, 16:28
A ja przypuszczam, a właściwie mam już pewność ze nawet nie wiesz jak wyglada procedura zapraszania do takich turniejów i najwidoczniej nie zdajesz sobie sprawy ze organizatorzy chcieli mieć tam Lecha, Lechię, Legię, Widzew i ŁKS a nie ROW Rybnik. Trochę powagi

Wiesz czemu poważne ekipy olały ten cyrk? Nie wiesz, zatem życzę mocnych wrażeń na konkretnych pojedynkach Wodzisław-Żywiec
Raczej z tego samego powodu dlaczego nie walczą ze sobą - Kalkulacja. Po 4 czy po 5 każdy może wygrać z każdym.

Pewnie nie wiesz ale kilkanaście lat temu nie trenowalo tyle osób a bił się każdy z każdym a teraz jest kalkulowanie. Nie jak w Rosji, że CSKA ze Spartakiem spotyka się non stop. Jakbyś widział ile odmów było w ścisłym Top między sobą w ciągu kilku ostatnich lat to zaburzyłoby Twoją wiedzę na temat "rankingów H"

Już nie wspominając, że w podobnym turnieju startował i Lech i Ruch (gdzie walczył jeden Widzewiak) a na IWT walczył i Lech i ŁKS i ZS.

Masz odwagę przyznać się jakiej ekipie kibicujesz bo o to, że jesteś w ekipie Cię nie posądzam.

StatystykKalkulator

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: StatystykKalkulator » 18.07.2020, 17:28

Było pisane już kilka razy, pare osob a nawet kolega B z Widzewa tu o tym pisało, wiec nie bądź takim leniuszkiem i poszukaj skoro tak cię to mocno trapi. Wierze ze sobie poradzisz a jak jednak cię to przerośnie to podbij na pw

To co napisałeś powyżej to oczywiście bzdura, naturalnie nie musisz wiedziec jakie są powody odmowy czołówki i kto ma u siebie jakie ustalenia, możesz tez wierzyć ze celem wszystkich organizatorów było doprowadzenie do walki ROW Rybnik - Odra Wodzisław ale w takim wypadku przynajmniej daruj sobie pisanie.

Miszmasz
Posty: 125
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Miszmasz » 18.07.2020, 17:52

Proof pisze:
18.07.2020, 17:10
. Jedynie co mnie troche bawiło to gadka ME że bardzo chcą sie sprawdzić z Zawisza czy Lechem albo ŁKS ... tylko po co na takim turnieju w takich liczbach chcą coś udowadniać? tego nie wiem
Dojebac wrogowi chcą, tak by każdy to widział. Po c*** w ogóle solowke z kimś mieć???nie będzie to wyznacznik ekipy, a co najwyżej czołówki. Chcą się sprawdzić i tyle jest turniej jest okazja, nic do udowadniania

poludniowapolska
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2015, 16:05

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: poludniowapolska » 18.07.2020, 18:33

StatystykKalkulator pisze:
18.07.2020, 17:28
Było pisane już kilka razy, pare osob a nawet kolega B z Widzewa tu o tym pisało, wiec nie bądź takim leniuszkiem i poszukaj skoro tak cię to mocno trapi. Wierze ze sobie poradzisz a jak jednak cię to przerośnie to podbij na pw

To co napisałeś powyżej to oczywiście bzdura, naturalnie nie musisz wiedziec jakie są powody odmowy czołówki i kto ma u siebie jakie ustalenia, możesz tez wierzyć ze celem wszystkich organizatorów było doprowadzenie do walki ROW Rybnik - Odra Wodzisław ale w takim wypadku przynajmniej daruj sobie pisanie.
Celem organizatorów jest zarobienie pieniędzy z PPV.

Gdzie bzdury ?
Czołówka nie walczy ze sobą (poza pojedyńczymi przypadkami) - Fakt
W podobnych turniejach brały udział ekipy z TOP - Lech, Ruch, ŁKS - Fakt
Ekipy biorące udział w turnieju są aktywne - Fakt (o Górniku Wałbrzych się nie wypowiadam bo tam nie zmam nikogo)

To, że nic nie znaczysz u siebie to też fakt, bo nie lekceważyłbyś np. Odry Wodzisław

Ultras Niebiescy:
Dziś korzystamy z zaproszenia Odry Wodzisław do sprawdzenia formy po kwarantannie na ubitej glebie. Po półtorej minuty walki banda na bandę zdecydowane zwycięstwo Niebieskiego Południa. Wszystko odbyło się na sportowych zasadach. Dzięki za walkę.

Combat99
Posty: 4
Rejestracja: 25.09.2016, 10:28

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Combat99 » 18.07.2020, 20:46

A Mara i Noga oraz reszta niebieskiej ferajny beda walczyc?

490
Posty: 228
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: 490 » 18.07.2020, 21:13

Combat99 pisze:
18.07.2020, 20:46
A Mara i Noga oraz reszta niebieskiej ferajny beda walczyc?
a Ty skąd się urwałes?
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Nill
Posty: 70
Rejestracja: 03.12.2015, 09:17
Lokalizacja: Polska

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Nill » 19.07.2020, 08:01

Combat99 pisze:
18.07.2020, 20:46
A Mara i Noga oraz reszta niebieskiej ferajny beda walczyc?
Aktualnie Mara to lize wory w Rzeszowie aby nie zostać przeniesiony bo skończy podobnie jak Krakowie.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.07.2020, 09:00

Oby tylko wszyscy wystawili czysto kibicowskie składy, bez żadnych naciąganych zawodowych fighterów mma i będzie si. Każda forma sprawdzenia sie jest spoko ,sport to zdrowie 😊
Fortis fortuna adviuat

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Nawigator » 19.07.2020, 13:45

Młoda Elana nie bierze udziału turnieju a jedynie stoczy walkę pokazową z wrogą ekipą która zaakceptuje zaproszenie.
Ósmą ekipą będzie team z zagranicy.

serwis
Posty: 284
Rejestracja: 24.09.2009, 10:14

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: serwis » 19.07.2020, 14:51

Przecież chłopy to nie ma szans powodzenia.
Za każdym składem pojedzie grono osób i Spodek powtórka.
Organizator nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa. Wystarczy zobaczyć kto ma wystąpić i ciut pomyśleć.

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: ;) » 19.07.2020, 14:54

Dziwię się, że się tym podniecacie i że ekipy w ogóle w tych cyrkach występują. Ktoś jeszcze chodzi do młyna, cieszy się z goli swojej drużyny po bramkach, lubi machać flagami w asyście pirotechniki i stoi owinięty szalikiem w największy mróz? j**** to ku***. Las ok, na trasie ok, ale co to ma wspólnego z czymkolwiek? To nic innego jak KSW czy FEN. Nie dziwcie się, że tyle osób odbiło z ruchu kibicowskiego, bo nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Polski ruch kibicowski nie ma już żadnego fanatyzmu, liczą się tylko układziki, pieniążki i lansik. Śmiejecie się z Anglików czy Włochów, że to pizdy, a to ostoja pasji.

KSN
Posty: 53
Rejestracja: 15.09.2009, 21:46

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: KSN » 20.07.2020, 12:26

;) pisze:
19.07.2020, 14:54
Dziwię się, że się tym podniecacie i że ekipy w ogóle w tych cyrkach występują. Ktoś jeszcze chodzi do młyna, cieszy się z goli swojej drużyny po bramkach, lubi machać flagami w asyście pirotechniki i stoi owinięty szalikiem w największy mróz? j**** to ku***. Las ok, na trasie ok, ale co to ma wspólnego z czymkolwiek? To nic innego jak KSW czy FEN. Nie dziwcie się, że tyle osób odbiło z ruchu kibicowskiego, bo nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Polski ruch kibicowski nie ma już żadnego fanatyzmu, liczą się tylko układziki, pieniążki i lansik. Śmiejecie się z Anglików czy Włochów, że to pizdy, a to ostoja pasji.
Dobrze gadasz, kiedyś to my byliśmy ostoją fanatyzmu, jeszcze pare lat i wogole nas nie będzie.

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: WF. » 20.07.2020, 12:53

;) pisze:
19.07.2020, 14:54
Dziwię się, że się tym podniecacie i że ekipy w ogóle w tych cyrkach występują. Ktoś jeszcze chodzi do młyna, cieszy się z goli swojej drużyny po bramkach, lubi machać flagami w asyście pirotechniki i stoi owinięty szalikiem w największy mróz? j**** to ku***. Las ok, na trasie ok, ale co to ma wspólnego z czymkolwiek? To nic innego jak KSW czy FEN. Nie dziwcie się, że tyle osób odbiło z ruchu kibicowskiego, bo nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Polski ruch kibicowski nie ma już żadnego fanatyzmu, liczą się tylko układziki, pieniążki i lansik. Śmiejecie się z Anglików czy Włochów, że to pizdy, a to ostoja pasji.
Niejednokrotnie już o tym pisałem, ale to forum jest zdominowane przez "prawilnych gangusów" więc siła przebicia z tego typu uwagami jest niewielka :)

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: kartek » 20.07.2020, 13:07

;) pisze:
19.07.2020, 14:54
Dziwię się, że się tym podniecacie i że ekipy w ogóle w tych cyrkach występują. Ktoś jeszcze chodzi do młyna, cieszy się z goli swojej drużyny po bramkach, lubi machać flagami w asyście pirotechniki i stoi owinięty szalikiem w największy mróz? j**** to ku***. Las ok, na trasie ok, ale co to ma wspólnego z czymkolwiek? To nic innego jak KSW czy FEN. Nie dziwcie się, że tyle osób odbiło z ruchu kibicowskiego, bo nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Polski ruch kibicowski nie ma już żadnego fanatyzmu, liczą się tylko układziki, pieniążki i lansik. Śmiejecie się z Anglików czy Włochów, że to pizdy, a to ostoja pasji.
ostoja pasji? Może ostoja i może pasji, ale do piłki nożnej jeżeli już. A w innych sprawach to nie uważam, że rzucanie krzesłami w siebie i nazywanie tego walką, było kwintesencja tych spraw...

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Oden2 » 20.07.2020, 15:47

Jestem ciekawy jak wypadnie ekipa Rowu Rybnik. Na mediach spolecznosciowych wszedzie pelno ich fotek w czarnych koszulkach i kominach a o akcjach h nie slychac za wiele.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Slavia_ZSC » 20.07.2020, 23:20

Kto wykłada hajs na ten cyrk?
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: ;) » 21.07.2020, 22:44

przypalowiec z forum pisze:
20.07.2020, 16:28
Jak dla mnie gala ma jak najbardziej potencjał i może sama organizacja niektórych chłopaków wypromuje dalej. Sporo jest sportowców z ulicy, która nie dostała szansy na salonach a pojechała by z każdym. Przykład z brzegu, Tyson, Denis.
Ale to nie jest forum MMA, tylko forum kibicowskie i wypromowanie się do sportu profesjonalnego nie ma nic wspólnego z ruchem kibicowskim. Dla wielu może Tyson czy Denis są jakimiś idolami, a ja dużo bardziej szanuję małolata drącego japę na młynie, czy zgreda, który jeździ na każdy wyjazd swojej drużyny od 20 lat.

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Raiden » 21.07.2020, 23:11

Pamiętacie od czego to się wszystko zaczęło? Od TFC. W sumie niech się naparzają na takich galach ale co to ma wspólnego ze środowiskiem kibicowskim? Ogólnie jestem za tym, żeby ta cała zawodowa chuliganka zeszła całkiem do podziemia bo sporo mniejszych ekip odpuszcza wyjazdy no bo kto by chciał stanąć gdzieś na wyjeździe oko w oko z takim Tysonem czy innym fajterem, który jednym strzałem może ci z mordy zrobić galaretę i zostajesz kaleką?

wu tang pcklan
Posty: 30
Rejestracja: 10.04.2014, 20:03

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: wu tang pcklan » 21.07.2020, 23:28

Śledzę i rozumiem Twoje posty. Trzymam kciuki, aby za surowością sądów, czyli precyzją rozumowania ku prawdzie, szła modlitwa. Pozdrawiam serdecznie
PS: co do tematu niejaki "Tyson" - mocarny zwierz, miło patrzeć (kto lubi); a czy za krzywusy po walce okienkiem z kibla będzie zdupcał niczym Butch Coolidge (Bruce Willis, "Pulp Fiction"), to też ciekawe, ale wydaje mi się że potencjał sportowy od tego klimatowego tu akurat ciekawszy
częstochowski AZS

wu tang pcklan
Posty: 30
Rejestracja: 10.04.2014, 20:03

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: wu tang pcklan » 21.07.2020, 23:47

Dru8Thoo pisze:
21.07.2020, 23:04
;) pisze:
21.07.2020, 22:44
Ale to nie jest forum MMA, tylko forum kibicowskie i wypromowanie się do sportu profesjonalnego nie ma nic wspólnego z ruchem kibicowskim.
Chcesz powiedzieć, że postaci z gali IWT nie mają nic wspólnego z ruchem kibicowskim? MMA też nie ma i nie można o tym pisać na tym forum? Ty się dzisiaj dobrze czujesz? O kapitalizacji ludzkiego działania na kierunku takich zawodów nie chcę mi się rozwijać, bo będą problemy ze zrozumieniem, a potem nawet jak ci wytłumaczę z przyjęciem do wiadomości i pogodzeniem się.
A propos tegoż cytatu to było, bo się Łysy z Huty Raiden* wciął w rozkminę i zaburzył układ postów.

*nb. podejrzana persona, nie wiem na ile ma powiązania z automatami Street Fighter, podejrzewam żadne
;) pzdr
częstochowski AZS

LPJ
Posty: 118
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: LPJ » 22.07.2020, 09:06

Inicjatywa fajna, lecz to powinien być tylko dodatek. A prawda często jest taka o tych klatkowych fajterach, że jak mają wyjść po np. 40 osób bez sędziego to sraka, wielkie kalkulację, albo biorą takie wynalazki że bez milicji nie są w stanie wyjechać z miasta...

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Dolniety_Pierre » 24.07.2020, 21:08

robotopo pisze:
21.07.2020, 13:03
Dolniety_Pierre pisze:
19.07.2020, 09:00
Oby tylko wszyscy wystawili czysto kibicowskie składy, bez żadnych naciąganych zawodowych fighterów mma i będzie si. Każda forma sprawdzenia sie jest spoko ,sport to zdrowie 😊
Z czystej ciekawosci zapytam cie - co sie stanie jak wystawia jakiegos zawodowego fightera mma z tego samego miasta, z ktorym na codzien trenuja ? Podkreslam, ze to nie sa ustawki, tylko gala mma.....
Co sie ma stac? Swiat sie chyba nie zawali. Mogą wystawic po 4 takich którzy trenują z ekipa w wiadomych celach ,a mogą wystawic tylko takich ktorzy zawodowa sie biją. Pytanie tylko do czego dążą organizatorzy. Do zawodowej gali w nowej formule czy do wydarzenia o profilu kibicowskim. Masz racje to nie ustawka. Wiadomo ,że zawodowiec tez moze byc kibicem itp itd. Jednak ja osobiście wolałbym zobaczyć chlopakow ktorzy na codzień robia to tylko z pasji ,a nie zawodowo.
Fortis fortuna adviuat

thomas7374
Posty: 58
Rejestracja: 21.04.2019, 15:38

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: thomas7374 » 24.07.2020, 23:15

przypalowiec z forum pisze:
20.07.2020, 16:28
Niedługo będziecie mieli okazję jak wyjdzie ta gala, sami zobaczycie na własne oczy, potem może zacznijcie dywygować która ekipa słaba, albo czy faktycznie taka padaka. Jak dla mnie gala ma jak najbardziej potencjał i może sama organizacja niektórych chłopaków wypromuje dalej. Sporo jest sportowców z ulicy, która nie dostała szansy na salonach a pojechała by z każdym. Przykład z brzegu, Tyson, Denis.
Denis? Panowie szanujmy się trochę, to jest gość, który błagał prokuratora o wolkę i w listach wypisywał, że to ojciec kazał mu grypsować. Po udostępnieniu listu przez Apator, robił nieeleganckie i nieetyczne rzeczy w kierunku chłopaków z Apatora. Zdziwiło mnie, że jak ponownie trafił do puchy, dalej pozwolono mu grypsować, ale to nie temat żeby go poruszać tutaj. A z nim jest tak samo jakbyśmy kibicowali Oświecińskiemu, Zimnochowi czy Trybsonowi...Umiejętności jego nie znam, więc się nie wypowiadam.

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: ;) » 26.07.2020, 18:09

LPJ pisze:
22.07.2020, 09:06
Inicjatywa fajna, lecz to powinien być tylko dodatek. A prawda często jest taka o tych klatkowych fajterach, że jak mają wyjść po np. 40 osób bez sędziego to sraka, wielkie kalkulację, albo biorą takie wynalazki że bez milicji nie są w stanie wyjechać z miasta...
Fajne to było starcie wczoraj starcie na autostradzie ekipy kibicowskiej na kibiców jadących na wyjazd, a nie jakieś turnieje z d*** po 4 osoby, które nie są wyznacznikiem niczego, a połowa z zawodników pewnie jeździe na co 10 wyjazd swojej drużyny.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Monster96 » 27.07.2020, 11:15

LPJ pisze:
22.07.2020, 09:06
Inicjatywa fajna, lecz to powinien być tylko dodatek. A prawda często jest taka o tych klatkowych fajterach, że jak mają wyjść po np. 40 osób bez sędziego to sraka, wielkie kalkulację, albo biorą takie wynalazki że bez milicji nie są w stanie wyjechać z miasta...
Co w tej inicjatywie jest fajnego? Chyba trochę zasady i ideologia kibicowania czy huligaństwa mocno została zatracona na rzecz chęci bycia sławnym. Co to ma wspólnego z huliganką? Umawiane walki w ringu po 4? Robienie sobie fotki drużyny w kominiarce? Jaki to ma sens? Odpowiem Ci. Taki, że ktoś sobie wymyślił biznes i będzie robił na debilach niezłą kasę. Ruch kibicowski niedługo sam się zniszczy przez własnie takie gówno. Już od dawna można zaobserwować wszędzie coraz więcej kibiców celebrytów, robienie z siebie huliganów i tego typu rzeczy. Panowie z Elany są w to mistrzami, ale nie byli pierwsi. Chociaż wyzywanie innych ekip na pojedynek na takiej durnej gali po 4 to już jest szczyt wszystkiego, ale to świat się zmienia. Niedługo będzie to normalne.

StatystykKalkulator

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: StatystykKalkulator » 27.07.2020, 12:24

A jak ma być inaczej kiedy „topowe” polskie firmy lecą dla śmiesznych paru euro na jakas Łotwę bic sie przed kamerami z wypiekami na twarzy?

Potem organizują taka pseudo gale u siebie i ważne ze grosz z frajerów ze stadionowychkondomow się zgadza. Z tego powodu ta sama ekipa wziela pod skrzydła nawet tego „słynnego” bonusa BGC a za każdy mecz spokoju u siebie kasuje 5-cyfrowa sumę, aktualnie najwiecej w Polsce. To tak against modern football.

Ale kogos jeszcze to dziwi? W czasach gdzie postaci z pierwszych lini ekip maja instagrama i zdjecia z modnie zaczesana grzywka do publicznego wglądu? W czasach kiedy ludzie z czołówek w najpoważniejszych bandach się rozkraczaja po miesiącu na sankach a ekipy tolerują w swoich szeregach policjantów, ochroniarzy, konfidentów, przerzutów i c*** wie co tam jeszcze a cześć „ekipy” pewnie nie wie nawet odkąd trwają ich obecne zgody bo „pierdoli to - on trenuje ”

pudrowanie trupa trwa od lat, do 2030 wszedzie będzie piknik :)

D.On TouR
Posty: 143
Rejestracja: 16.09.2019, 13:18

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: D.On TouR » 27.07.2020, 12:47

Ekipą z zagranica która ma wziąć udział w turnieju będzie Spartak Moskwa.

LPJ
Posty: 118
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: LPJ » 27.07.2020, 16:29

Monster i ;) tylko pierwsze dwa wyrazy przeczytaliście? StatystykKalkulator- widzę że lubisz postękać na obecne czasy, niestety stare nie wróci. Tak jak pisałem, uważam że takie zabawy to powinien być tylko dodatek, nie żaden wykładnik.

Glivitzky1945
Posty: 47
Rejestracja: 14.01.2018, 18:22

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Glivitzky1945 » 27.07.2020, 18:18

wplatanie w to aspektu klubow pilkarskich ma tylko na celu zrobienie tego medialnym. jakby braly w tym udzial identyczne sklady osobowe ale pod nazwami klubow MMA (w stylu Spartan Knurów vs Mad Dogs Gdynia[pierwsze co mi wyskoczylo po wpisaniu klub mma Gdynia, nieistotne]) to nikt by sie tym w najmniejszym stopniu nie przejal. a ze jest to nazwane ze walcza ekipy kibicowskie to przyciagnie to pare osob ktore obejrza sobie z ciekawosci. nikt przeciez tego nie bedzie bral jako wyznacznik ekipy. ot ktos wpadl na pomysl zeby na wielkich chuliganach hajs zarobic i tyle. a niektorzy to biora sa jakis wielki upadek wszystkiego, co swoja droga i tak juz dawno upadlo.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Hooligans Team Fight

Post autor: Monster96 » 28.07.2020, 06:49

LPJ pisze:
27.07.2020, 16:29
Monster i ;) tylko pierwsze dwa wyrazy przeczytaliście? StatystykKalkulator- widzę że lubisz postękać na obecne czasy, niestety stare nie wróci. Tak jak pisałem, uważam że takie zabawy to powinien być tylko dodatek, nie żaden wykładnik.
Ja rozumiem, ale wiesz dobrze, że tak nie będzie. To tylko wylęgarnia kolejnych kibicowskich gwiazd celebrytek dla których klub to było jedynie miejsce do wybicia się i wypłynięcia na szersze wody. Teraz tylko czekać na wspólne spoty reklamowe z ich udziałem firm takich jak ocagon, charakterni CHRK, fuck the fame czy jakieś inne gówna hehe

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, marJo, Matiborek, zgredos i 211 gości