www.warhouse.pl

BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 10.01.2020, 00:34

Fakt, o czytanie nawet bym cie nie podejrzewał. Ani nie czytałeś ani nie ogladales
Więc w jaki sposób wyrobiłes sobie o tych gościach opinie? Musiałeś mieć jakieś podstawy. No chyba, że opierasz swoją opinię na cudzych recenzjach bądź poglądach ktore znasz że slyszenia jedynie?
Fortis fortuna adviuat



strazaksam
Posty: 265
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: strazaksam » 10.01.2020, 01:34

Ale ty jestes z******
Pierw gadasz ze napewno czytal
Teraz ze skoro nie czytal to skad wie ze ta ksiazka jest c******
Co ty myslisz ze nikt nie ma co robic tylko czekac na jakies pseudo gangsterskie filmy vegi? Albo kupowac książkę jakiegos c**** dziennikarza tylko po to by moc ja ocenic czy to co on tam wysral to prawda czy nie?
Zlecialo sie dalnow na tym forum i beda umoralniac ludzi

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Jaskół » 10.01.2020, 07:26

Dolniety_Pierre pisze:
10.01.2020, 00:34
Fakt, o czytanie nawet bym cie nie podejrzewał. Ani nie czytałeś ani nie ogladales
Więc w jaki sposób wyrobiłes sobie o tych gościach opinie? Musiałeś mieć jakieś podstawy. No chyba, że opierasz swoją opinię na cudzych recenzjach bądź poglądach ktore znasz że slyszenia jedynie?
W podobny sposób jak o tobie. Ludzie piszą, że jesteś internetowym anonimowym dzbanem i w pełni się z nimi zgadzam.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 10.01.2020, 10:15

Właśnie widać kto jest dzbanem bez własnego zdania. Po co doedukowac się na własną rękę i wyrobić sobie własną opinię skoro można dać się indoktrynowac "mądrzejszy", a później biadolic bez sensu, przy czym obrażać wszystkich dookoła w imię jedynych słusznych poglądów. Na tym zakończymy te dyskusje.
Strażaka sama nawet nie będę komentował, tu słowa są zbedne...
Fortis fortuna adviuat

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: bez-napinki » 10.01.2020, 10:30

debil gada ze sobą z kilku kont.

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Tosiek » 10.01.2020, 10:34

Doedukowac sie ksiazka jadczaka.buhahah co za debil.

Wlacz sobie trudne sprawy zeby wyrobic sobie opinie czy warto to ogladac.hahhahah dawno tu nie bylo takiego kasztana.
upa upa k u r e w kupa

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 10.01.2020, 13:01

Tobie przydałaby się jakakolwiek książka, proponuję zacząć od elementarza bo widać, że podstawowe zdolności nie zostały jeszcze wykształcone...
Kto Ci pisał tego posta? Młodszy brat z podstawówki?
Jp Jp gimnazjum na 70 procent pewnie bo jakby przyszło co do czego to rozum sercu mówi, że nie warto tyle siedzieć i w ogóle trochę strach hehe
Fortis fortuna adviuat

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 10.01.2020, 16:08

Dolniety_Pierre pisze:
10.01.2020, 10:15
Właśnie widać kto jest dzbanem bez własnego zdania. Po co doedukowac się na własną rękę i wyrobić sobie własną opinię skoro można dać się indoktrynowac "mądrzejszy", a później biadolic bez sensu, przy czym obrażać wszystkich dookoła w imię jedynych słusznych poglądów. Na tym zakończymy te dyskusje.
Strażaka sama nawet nie będę komentował, tu słowa są zbedne...
jadczak ruro zostałaś rozkminiona.Możesz wykurwiać na inne forum.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Raiden » 10.01.2020, 21:12

Dolniety_Pierre pisze:
10.01.2020, 10:15
Właśnie widać kto jest dzbanem bez własnego zdania. Po co doedukowac się na własną rękę i wyrobić sobie własną opinię skoro można dać się indoktrynowac "mądrzejszy", a później biadolic bez sensu, przy czym obrażać wszystkich dookoła w imię jedynych słusznych poglądów. Na tym zakończymy te dyskusje.
Strażaka sama nawet nie będę komentował, tu słowa są zbedne...
Otóż to. Obrażać od najgorszych, bo ktoś ma inne zdanie i nie boi się przedstawiać swojego punktu widzenia. Można się z kimś nie zgadzać, ale co to za dyskusja jak jeden z drugim potrafi jedynie wyzwać od ''ciot'', ''c****'' i jeszcze dodatkowo pojechać po matce, rodzinie. Ja wiem, że sporo osób chce się tu dowartościować, ale chyba są jakieś granice. Przemyślcie to sobie na spokojnie i może uda się normalnie podyskutować.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 10.01.2020, 21:19

Adam K. ps. Kiełek pisze:
10.01.2020, 16:08
Dolniety_Pierre pisze:
10.01.2020, 10:15
Właśnie widać kto jest dzbanem bez własnego zdania. Po co doedukowac się na własną rękę i wyrobić sobie własną opinię skoro można dać się indoktrynowac "mądrzejszy", a później biadolic bez sensu, przy czym obrażać wszystkich dookoła w imię jedynych słusznych poglądów. Na tym zakończymy te dyskusje.
Strażaka sama nawet nie będę komentował, tu słowa są zbedne...
jadczak ruro zostałaś rozkminiona.Możesz wykurwiać na inne forum.
Kolejny bezmogi rozkminiacz, wszystko wiedzący, z zaburzeniami paranoidalnymi. Wszędzie widzicie albo spisek i lewakow albo pedałów, k****, rury itd itp. Z nie którymi serio jest coś nie tak i powinni zostać konkretnie przebadani, sądząc po ich zapedach z kolonoskopia włącznie.
Fortis fortuna adviuat

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Gromson » 10.01.2020, 21:49

Wypierdalac stad pedały przez was bede musiał zażyć podwójną dawke antydepresantów
Mors certa, hora incerta

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Jaskół » 10.01.2020, 21:54

Siedzą dwie cioty i płaczą, że nikt nie chce z nimi normalnie rozmawiać. Zmieńcie forum na bardziej odpowiednie dla was i po kłopocie.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 10.01.2020, 22:34

Z powodu dwóch czy trzech patalachow niewychowanych nie będę sobie niczego odpuszczal ani nic zmieniał, poza tym jest tu kilka osób które wypowiadają się w sposób cywilizowany. Jak wszędzie, są ludzie i ludziska, są też kurw.... I k.... Iwska...
Fortis fortuna adviuat

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Suczysko » 10.01.2020, 22:49

Dolniety_Pierre pisze:
10.01.2020, 22:34
Z powodu dwóch czy trzech patalachow niewychowanych nie będę sobie niczego odpuszczal ani nic zmieniał, poza tym jest tu kilka osób które wypowiadają się w sposób cywilizowany. Jak wszędzie, są ludzie i ludziska, są też kurw.... I k.... Iwska...
odpowiedz chłopak albo cipa bo już nie wiem kto tam jest, co Ty tu robisz na tym forum? w jednym zdaniu odpisz co Ty tu robisz? tylko sensownie.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 11.01.2020, 00:04

Jest i alter ego jaskółki, suka kartka. Chłopaku tobie odpisywać albo tłumaczyć coś sensownie? W jakim celu? Abyś nie zrozumiał? Próbowałem dyskutować sensownie to się popisales inteligencja i oglada, a teraz chcesz wymagać jeszcze jakichś deklaracji ode mnie?
Jest forum, więc korzystam z niego w ramach jego przeznaczenia jako kibic , a raczej próbuje bo często zamiast normalnych odpowiedzi trzeba marnować czas na wypociny jakichs niedowartosciowanych gamoni którym wydaje się że są chuliganami internetowymi i jedynymi słusznymi użytkownikami. Chociaż mam ubaw patrząc jak nie którzy się tutaj zanosza, obrażają. Świetna forma nabrania dystansu do świata ^^ szkoda tylko że co raz mnie normalnych treści i rzeczowych dyskusji ale ubaw trochę rekompensuje te straty...
Fortis fortuna adviuat

V.a.l.o
Posty: 42
Rejestracja: 01.10.2019, 00:23

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: V.a.l.o » 11.01.2020, 03:05

Po botoksie każdy zrozumiał o co chodzi.Polityka tez pokazała poziom ;-)Jak powstanie kibole to bedzie wasz nie nasz :-)
Hej hej... :!:

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Jaskół » 11.01.2020, 07:17

Dolniety_Pierre pisze:
11.01.2020, 00:04
Jest i alter ego jaskółki, suka kartka. Chłopaku tobie odpisywać albo tłumaczyć coś sensownie? W jakim celu? Abyś nie zrozumiał? Próbowałem dyskutować sensownie to się popisales inteligencja i oglada, a teraz chcesz wymagać jeszcze jakichś deklaracji ode mnie?
Jest forum, więc korzystam z niego w ramach jego przeznaczenia jako kibic , a raczej próbuje bo często zamiast normalnych odpowiedzi trzeba marnować czas na wypociny jakichs niedowartosciowanych gamoni którym wydaje się że są chuliganami internetowymi i jedynymi słusznymi użytkownikami. Chociaż mam ubaw patrząc jak nie którzy się tutaj zanosza, obrażają. Świetna forma nabrania dystansu do świata ^^ szkoda tylko że co raz mnie normalnych treści i rzeczowych dyskusji ale ubaw trochę rekompensuje te straty...
Te alter ego raidena zanim zaczniesz się określać kibicem napisz komu kibicujesz, bo na razie jesteś bezpańskim kundlem szczekającym na tematy, które cię nie dotyczą.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Rudy5555 » 11.01.2020, 07:31

Tosiek pisze:
09.01.2020, 22:41
Skrzydlate swinie buahahaha.Nie wiem kto normalny poszedl na to cos chyba gimbusy i nastolatki jarajace sie Malaszynskim.
Nie ma co się śmiać! Kibice Groclinu Grodzisk Wielkopolski brali udział w tym filmie :)

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 11.01.2020, 10:55

Jaskół pisze:
11.01.2020, 07:17
Dolniety_Pierre pisze:
11.01.2020, 00:04
Jest i alter ego jaskółki, suka kartka. Chłopaku tobie odpisywać albo tłumaczyć coś sensownie? W jakim celu? Abyś nie zrozumiał? Próbowałem dyskutować sensownie to się popisales inteligencja i oglada, a teraz chcesz wymagać jeszcze jakichś deklaracji ode mnie?
Jest forum, więc korzystam z niego w ramach jego przeznaczenia jako kibic , a raczej próbuje bo często zamiast normalnych odpowiedzi trzeba marnować czas na wypociny jakichs niedowartosciowanych gamoni którym wydaje się że są chuliganami internetowymi i jedynymi słusznymi użytkownikami. Chociaż mam ubaw patrząc jak nie którzy się tutaj zanosza, obrażają. Świetna forma nabrania dystansu do świata ^^ szkoda tylko że co raz mnie normalnych treści i rzeczowych dyskusji ale ubaw trochę rekompensuje te straty...
Te alter ego raidena zanim zaczniesz się określać kibicem napisz komu kibicujesz, bo na razie jesteś bezpańskim kundlem szczekającym na tematy, które cię nie dotyczą.
Co wy macie za manie z tym "za kim jesteś" to ja nie rozumiem. Co kolwiek ktoś napisze zaraz te śmieszne pytanie, jakbyś mógł to zweryfikować. Ja wiem ze uważasz się za net hoolsa przekumatego ale to Ci się tylko wydaje. Numer buta chcesz też? Chcesz się lepiej poznać czy co? Odrazu mówię ci ze że mną ta bajera nie przejdzie, podbijaj do kogo innego. Wypowiadam opinie w swoim imieniu, nie w imieniu żadnej z grup kibicowskich mojego klubu, co więcej nie jestem ani chuliganem ani ultrasem aktywnym. Od tego jest na forum osoba o ile się nie mylę. Więc po co ci to wiedzieć? Żebyś miał punkt zaczepienia do przytykania? Poza tym nie widzialem abyś sam się przypucowal za kim jesteś.
Fortis fortuna adviuat

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Oporowian » 11.01.2020, 17:14

mało ludzi na świecie wywołuje we mnie takie obrzydzenie jak ta gruba parówa. Nie zasługuje na temat kibicowski, po co promować świnie ? tylko barachło ogląda tą mizerie albo ludzie niespełna rozumu. HWD parówom

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Kkrawczyk » 11.01.2020, 23:58

Dolniety_Pierre pisze:
11.01.2020, 10:55
Jaskół pisze:
11.01.2020, 07:17
Dolniety_Pierre pisze:
11.01.2020, 00:04
Jest i alter ego jaskółki, suka kartka. Chłopaku tobie odpisywać albo tłumaczyć coś sensownie? W jakim celu? Abyś nie zrozumiał? Próbowałem dyskutować sensownie to się popisales inteligencja i oglada, a teraz chcesz wymagać jeszcze jakichś deklaracji ode mnie?
Jest forum, więc korzystam z niego w ramach jego przeznaczenia jako kibic , a raczej próbuje bo często zamiast normalnych odpowiedzi trzeba marnować czas na wypociny jakichs niedowartosciowanych gamoni którym wydaje się że są chuliganami internetowymi i jedynymi słusznymi użytkownikami. Chociaż mam ubaw patrząc jak nie którzy się tutaj zanosza, obrażają. Świetna forma nabrania dystansu do świata ^^ szkoda tylko że co raz mnie normalnych treści i rzeczowych dyskusji ale ubaw trochę rekompensuje te straty...
Te alter ego raidena zanim zaczniesz się określać kibicem napisz komu kibicujesz, bo na razie jesteś bezpańskim kundlem szczekającym na tematy, które cię nie dotyczą.
Co wy macie za manie z tym "za kim jesteś" to ja nie rozumiem. Co kolwiek ktoś napisze zaraz te śmieszne pytanie, jakbyś mógł to zweryfikować. Ja wiem ze uważasz się za net hoolsa przekumatego ale to Ci się tylko wydaje. Numer buta chcesz też? Chcesz się lepiej poznać czy co? Odrazu mówię ci ze że mną ta bajera nie przejdzie, podbijaj do kogo innego. Wypowiadam opinie w swoim imieniu, nie w imieniu żadnej z grup kibicowskich mojego klubu, co więcej nie jestem ani chuliganem ani ultrasem aktywnym. Od tego jest na forum osoba o ile się nie mylę. Więc po co ci to wiedzieć? Żebyś miał punkt zaczepienia do przytykania? Poza tym nie widzialem abyś sam się przypucowal za kim jesteś.
To na c*** sie tu wypowiadasz skoro nawet kibicem nie jesteś? Kolejna przejebana parówa po Raidenie czy innym flecie
j**** urkaine

slaw1
Posty: 21
Rejestracja: 02.02.2018, 22:27

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: slaw1 » 12.01.2020, 00:56

pierre dolniety. piszę pierwszy raz, bo nie mogę się powstrzymać. wez chłopie przyznaj się komu kibicujesz, bo robisz z siebie idiotę z takimi tekstami .albo,albo

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Tosiek » 12.01.2020, 01:14

Wymarzona tak jak z mojego snu taka sliczna ze az brakuje tchu ta jedyna ktora cos w sobie z Jackowa...

Siemaneczko mordeczki.Spalilem spraśnego grubego skurwialego gieta i mnie z letka ponioslo.Zaraz sobie odpale sensible soccer 95/96 do tego italo disco i wszystko wroci do normy.Hands up baby hands up a juz za tydzien sam MOZZART i np. Jasmin China Girl.
Bawcie sie ze mna a nie zginiecie.
upa upa k u r e w kupa

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Tosiek » 12.01.2020, 01:26

A tobie dolniety pierre radze spasowac z tematem bo jak cie dobre chlopoki namierza to ci palce i rynce polamia.
upa upa k u r e w kupa

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Suczysko » 12.01.2020, 08:42

Dolniety_Pierre pisze:
11.01.2020, 00:04
Jest i alter ego jaskółki, suka kartka. Chłopaku tobie odpisywać albo tłumaczyć coś sensownie? W jakim celu? Abyś nie zrozumiał? Próbowałem dyskutować sensownie to się popisales inteligencja i oglada, a teraz chcesz wymagać jeszcze jakichś deklaracji ode mnie?
Jest forum, więc korzystam z niego w ramach jego przeznaczenia jako kibic , a raczej próbuje bo często zamiast normalnych odpowiedzi trzeba marnować czas na wypociny jakichs niedowartosciowanych gamoni którym wydaje się że są chuliganami internetowymi i jedynymi słusznymi użytkownikami. Chociaż mam ubaw patrząc jak nie którzy się tutaj zanosza, obrażają. Świetna forma nabrania dystansu do świata ^^ szkoda tylko że co raz mnie normalnych treści i rzeczowych dyskusji ale ubaw trochę rekompensuje te straty...
odwracasz kota ogonem i zmieniasz temat. Jeszcze raz zapytam po co Ty tu jesteś? masz poglądy rodem z antifa, nienawidzisz świata kiboli wiec po co tu zaglądasz? Myślisz, że swoimi wpisami coś zmienisz w naszym życiu?

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Gromson » 14.01.2020, 22:59

Raicen ty k**** jak za pisem jestes to c*** ci w łeb zabić kaczyńskiego niech zdycha staruch j*****
Mors certa, hora incerta

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Raiden » 14.01.2020, 23:30

Idź spać dzieciaku, bo ci mama telefon zabierze i nie będziesz miał co robić w ferie.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.01.2020, 11:57

Suczysko pisze:
12.01.2020, 08:42
Dolniety_Pierre pisze:
11.01.2020, 00:04
Jest i alter ego jaskółki, suka kartka. Chłopaku tobie odpisywać albo tłumaczyć coś sensownie? W jakim celu? Abyś nie zrozumiał? Próbowałem dyskutować sensownie to się popisales inteligencja i oglada, a teraz chcesz wymagać jeszcze jakichś deklaracji ode mnie?
Jest forum, więc korzystam z niego w ramach jego przeznaczenia jako kibic , a raczej próbuje bo często zamiast normalnych odpowiedzi trzeba marnować czas na wypociny jakichs niedowartosciowanych gamoni którym wydaje się że są chuliganami internetowymi i jedynymi słusznymi użytkownikami. Chociaż mam ubaw patrząc jak nie którzy się tutaj zanosza, obrażają. Świetna forma nabrania dystansu do świata ^^ szkoda tylko że co raz mnie normalnych treści i rzeczowych dyskusji ale ubaw trochę rekompensuje te straty...
odwracasz kota ogonem i zmieniasz temat. Jeszcze raz zapytam po co Ty tu jesteś? masz poglądy rodem z antifa, nienawidzisz świata kiboli wiec po co tu zaglądasz? Myślisz, że swoimi wpisami coś zmienisz w naszym życiu?
Nie dodawaj sobie. Nie lubię ciulstwa które ten świat psuje i klakierow ciuli które go psują, a wy się tu spinacie i tragedię jakąś z tego robicie. Śmieszne to. Nie mam zamiaru nic zmieniać. Kogokolwiek że starszych kiboli zapytasz to powie ci, że dla was na zmiany jest za późno. Poza tym zmieniać coś przez kibice net? To raczej w waszym stylu mlodociani internetowi chuligani. A teraz się pospinajcie, trochę poobrazajcie, chętnie się posmieje.
Fortis fortuna adviuat

magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: magaknor » 20.01.2020, 16:27

Raiden pisze:
05.01.2020, 19:29
Ja pójdę obejrzeć, żeby zobaczyć namiastkę tego jak to w Krakowie wyglądało.
A jak to miało ku*** wygladac? normalnie miasto derbowe jak kazde inne, tylko pewne sprawy potoczyly sie troszke inaczej. Zaden filmowy kmiot ani pseudo reżyserek nie odda prawdziwego klimatu derbowego Krakowa, musiałby nagrać o tym trylogie niczym władca pierscienia. Wiec skoncz z laski swojej spuszczac sie nad filmiem tego lewackiego rezyserka, bo na sam widok az sie na wymioty zbiera. DZiekuje.
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: kapitan_swir_planeta » 21.01.2020, 08:17

magaknor pisze:
20.01.2020, 16:27
Raiden pisze:
05.01.2020, 19:29
Ja pójdę obejrzeć, żeby zobaczyć namiastkę tego jak to w Krakowie wyglądało.
A jak to miało ku*** wygladac? normalnie miasto derbowe jak kazde inne, tylko pewne sprawy potoczyly sie troszke inaczej. Zaden filmowy kmiot ani pseudo reżyserek nie odda prawdziwego klimatu derbowego Krakowa, musiałby nagrać o tym trylogie niczym władca pierscienia. Wiec skoncz z laski swojej spuszczac sie nad filmiem tego lewackiego rezyserka, bo na sam widok az sie na wymioty zbiera. DZiekuje.
Moznaby nakręcić seriale albo filmy - w zależności od objętości pozycji- na podstawie wspomnień wydanych przez kibiców.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 28.01.2020, 17:00

Mnie to tylko zastanawia, czy kiedykolwiek powstawać będą filmy o koneksjach rodzinnych, historii i karierze takich osobistości jak Mariusz Walter czy Helenka Łuczywo (młodym polecam wujka google co to za osobistości). To byłoby ciekawe dopiero. Niektóre środowiska bardzo lubią zarzucać nacjonalistom, kibicom czy Kościołowi to czy to w sferze moralności, ale bardzo, ale to baaaardzo nie lubią słuchać, czytać prawdy o sobie samych. Hehe, marzenia ściętej głowy, o sobie filmów nie będą kręcić, hehehe.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Ardian » 30.01.2020, 13:39

Kiedy ten film wchodzi do kin? Obejrzałbym sobie. Nie spodziewam się wybitnego dzieła, ale przynajmniej dzięki dużej widowni sraczka forumowych twardzieli byłaby ciut większa.

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: BANita31 » 30.01.2020, 23:38

Rudy5555 pisze:
11.01.2020, 07:31
Tosiek pisze:
09.01.2020, 22:41
Skrzydlate swinie buahahaha.Nie wiem kto normalny poszedl na to cos chyba gimbusy i nastolatki jarajace sie Malaszynskim.
Nie ma co się śmiać! Kibice Groclinu Grodzisk Wielkopolski brali udział w tym filmie :)
Unia Unia zwal se kunia haha swoją drogą niezły cyrk się tu odpierdala, nie wiem jakim cudem niektórzy jeszcze nie mają bana. Kiedyś to forum trzymało poziom

_mk_
Major
Posty: 785
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: _mk_ » 11.04.2020, 08:47

Jak co to film na Netflix jest
Obrazek

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Kkrawczyk » 11.04.2020, 09:53

Cyknałem sobie z torrentów, bo powiedzialem ze za takie gówno nie bede płacil, film calkowicie odklejony od rzeczywistosci.
j**** urkaine

_mk_
Major
Posty: 785
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: _mk_ » 11.04.2020, 10:50

Ja też właśnie obejrzałem, porażka
Obrazek

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Dolniety_Pierre » 11.04.2020, 11:03

Kkrawczyk pisze:
28.12.2019, 11:32
Obejrzałem ten trailer, po czym stwierdziłem ze kogoś zdrowo popierdoliło robiąc taką szmire, film dla umysłowej biedy od politycznej marionetki papryki vegety. Idealna rozrywka dla pragmatego czy raidenowej, żenada naprawde żenada.
A jednak nie przepaliłes i się skusiłes...
Fortis fortuna adviuat

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Kkrawczyk » 11.04.2020, 11:11

Dolniety_Pierre pisze:
11.04.2020, 11:03
Kkrawczyk pisze:
28.12.2019, 11:32
Obejrzałem ten trailer, po czym stwierdziłem ze kogoś zdrowo popierdoliło robiąc taką szmire, film dla umysłowej biedy od politycznej marionetki papryki vegety. Idealna rozrywka dla pragmatego czy raidenowej, żenada naprawde żenada.
A jednak nie przepaliłes i się skusiłes...
Za darmo tak po polackiemu..
j**** urkaine

Ciekawski
Posty: 483
Rejestracja: 26.02.2007, 18:29

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: Ciekawski » 11.04.2020, 11:48

Jest na Netflixie. ku*** takiego beznadziejnego, naciąganego i fikcyjnego gniota to chyba nigdy nie oglądałem. "Gulczas a jak myślisz" to superprodukcja w porównaniu do tego gówna. Na filmwebie ocena 4,8 moim zdaniem i tak w c*** zawyżona
Obrazek

GramProjekty
Posty: 15
Rejestracja: 22.08.2013, 12:56

Re: BAD BOY - film Patryka Vegi o kibolach

Post autor: GramProjekty » 11.04.2020, 12:17

Co w tym filmie robi znany warszawski zawodnik mma "Juhas" kojarzony z Hutnikiem/Legia ? Czy coś pojebałem i występuje tam postać bardzo podobna do "polskiego McGregora" ? W razie czego post do usunięcia.

Gniot okropny obejrzany z kronikarskiego obowiązku - nie polecam :) Film na poziomie trudnych spraw, a skrzydlate świnie to przy tym klasyk.
www.facebook.com/GramProjektyGraficzne
jc PW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ultra Liberi i 264 gości