Puchar Polski -2019/2020 !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

rybak007
Posty: 244
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: rybak007 » 01.11.2019, 17:22

89piotrekski pisze:
01.11.2019, 10:39
Widzew jest w całej Polsce na wybrzeżu , w górach ,na wschodzie ,w lubuskim ,trzeba oddać RTS że jest świetnie zorganizowany ,ma najwięcej fc w całej Polsce.
Dziś to nawet kibel otworzyłem a tam klocek krzyczał "rts rts! ";)
jar2789 pisze:
01.11.2019, 13:35
Widzew odjechał Legii lata świetlne!
Dokładniej to do 3 ligi odjechał :D
j**** homopropagande



Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Daan » 01.11.2019, 17:45

Szczekać szczekać. Słychac wycie? Znakomicie:)

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: PanTuNieStał » 01.11.2019, 18:11

@PanTuNieStał szkoda, że nie widzisz niechęci kibiców Widzewa do Warszawy, ale to, że daje ona im chleb już jest spoko;)
Plujecie na bruk miasta które kiedyś się za Was wykrwawiało, a teraz Was karmi...
Stosując twoją retorykę, podłą bo podłą (wycierasz sobie gębę powstańcami , co to w ogóle ma do wnieść do tematu?) to ludzie których nie szanujesz odbudowywali tę stolicę by mogła "karmić"również pieniądze płynęły z całej Polski również z wyśmiewanego przez was G.Śląska by warszawce nie brakowało, zdecydowanie przeceniasz rolę Warszawy, ale tak już jest jak się ma ,na wszystko starcza, wszystko się dostaje to i głowę można nosić w chmurach i wszystkich traktować z góry, rozumiesz tą niechęć, "chlebodawco"?
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: RaryTaS » 01.11.2019, 18:22

HC pisze:
01.11.2019, 17:05
@PanTuNieStał szkoda, że nie widzisz niechęci kibiców Widzewa do Warszawy, ale to, że daje ona im chleb już jest spoko;)
Plujecie na bruk miasta które kiedyś się za Was wykrwawiało, a teraz Was karmi...
Posłuchaj burku spod monopolowego. Po pierwsze nie wycieraj sobie mordy Powstańcami i ludźmi walczącymi za ten kraj, po drugie nikt kto z Łodzi jeździ do Warszawy do roboty nie utożsamia się z tym miastem tak jak te wszystkie pajace co tam zjechały kilka/kilkanaście lat temu i się robią wielkimi warszawiakami a słoma z butów wystaje, po trzecie nie plujemy na bruk miasta a co najwyżej w mordy legionistom.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Doktor P(r)awica » 01.11.2019, 18:23

Wiesz kolego, że te argumenty o szczekaniu, bólu d***, zazdrości itp są bezsensowne?

Co więcej. Zadam Ci takie pytanie. Czy uważasz, że fakt iż tyle osób, klubów itp ma coś do Was to wynik tego wyżej wspomnianego przysłowiowego bólu d***, czy może jesteś w stanie spojrzeć na coś obiektywnie i na chwile zatrzymać się aby pogrążonym w zadumie dojść do wniosku, że może skoro tyle osób coś krytykuje (nie liczmy dzbanów jakich pełno na tym forum, ale nie brakuje tu tez ludzi, którzy merytorycznie mogą podyskutować, mają wiedzę i nie są jakimiś głąbami) to coś w tym musi być?

Czy jeżeli ktoś mówi że 2+2 to 5 i inni go krytykują to znaczy, że szczekają i ich coś boli czy może jednak warto się zastanowić i przemyśleć pewne sprawy. Prawda nie leży po środku. Prawda leży tam gdzie leży.

Każdy ma coś za uszami (nie mówię tu o tej słynnej kropce za uchem, która łączy pewne dwa kluby ;) ) jedni mają więcej, a inni mniej.

Zabawne jest w tej całej dyskusji tylko to, że z jednej jak i drugiej strony przekrzykują się ludzie, którzy spierają się o dokonania osób bądź grup, do których nie należą. Zapewne znaczna większość krzykaczy nie brała udziału ani w zdobyciu konkretnej flagi, ani jej stracie, ani jej spaleniu. To samo dotyczy obicia kogoś, wygrania, przegrania, ustawienia się czy dogadywania jakiegoś tematu. Dokładnie to samo tyczy się malowaniu opraw, wnoszeniu piro na stadion, odpalaniu itp. Mimo to są ludzie, którzy próbują sobie internetowo na garbie innych przedłużyć kutasa i podpiąć pod dokonania jakiejś szeroko rozumianej grupy. Otóż powiem tak. Jest to żenujące tak naprawdę i przypomina szkolne przekrzykiwanie się na podwórku kto kogo nie zna. Może zamiast marnować swój czas na kłótnie tu poświęćcie go na coś kreatywnego i rozwój siebie oraz wkład w swój klub. Dorośli zadowoleni z życia ludzie, którzy odnieśli mniejszy bądź większy sukces nie potrzebują dowartościowywać się jakimiś gownami typu kto głośniej śpiewał, kogo najebani kibice robią większy wstyd na stadionie. Chociaż nie chce nikogo obrażać to mam wrażenie, że niektórzy tu piszący są jakimiś życiowymi frustratami, którym gowno w życiu wyszło. Maja chujową prace, chujowy hajs, chujowe perspektywy, rzadkie ruchanie. Jedyne co im zostało to fakt, że mogą się do jakiejś wspólnoty przyczepić i tam będąc akceptowanymi za to jakimi są mogą czuć się raźniej, a ta wspólnota ludzi daje im poczucie siły, poczucie jakiegoś celu w życiu oraz poczucie akceptacji, chociaż w rzeczywistości ludzie z tej „wspólnoty” często nimi gardzą i na nich zarabiają.

Kończą moj długi wywód. Proponuje wrzucić na luz i nie kruszyć tu internetowo kopii. Internetowym wojownikom radzę otworzyć oczy. Może zauważycie, ze lata mijają, a Wasze życie nie staje się lepsze bo marnujcie swój czas i energię na takie bzdury jak to co wyżej opisałem. Zamiast tego spróbujcie realnie sprawić, by Wasz klub był potęgą. Płaszczyzn do działania jest wiele.
Pozdrawiam i zdrowia życzę.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: MW10 » 01.11.2019, 18:36

D2item pisze:
01.11.2019, 13:51
altgr pisze:
31.10.2019, 21:03
MW10 pisze:
31.10.2019, 20:38


Ciekawi mnie jak nazywasz swoich kolegów z Bałut, którzy latają w waszej ekipie a wcześniej siedzieli na Galerze. :)
Lataja w smyczkach "urodzeni widzewiacy", zeby nie bylo jest to uwiecznione na zdjecach. I teraz na pewno debil spy doczepi sie, ze napisalem widzewiacy z malej ; )
No popatrz, ale jaja :)) całe szczęście że w smyczkach "Rodowici Łodzianie" latają tylko zawodnicy urodzeni w Łodzi, bo inaczej byś wyszedł na hipokryte i to takiego na miarę ciemnoskorego "obrońcy Europy", który ŻEBY NIE BYŁO,jest uwieczniony na zdjęciach..
No proszę kolejny gamoń który nie potrafi odróżnić przydomku od faktów. Czyli w dużym skrócie wasz przydomek Armia Czerwona oznacza że jesteście żołnierzami ZSRR, tak? :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Zgierz » 01.11.2019, 18:44

Zawsze gdy temat dotyczy Widzewa pojawia się pejs z Brackiej.
Weźcie na luz dziewczyny.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

blekitna ostryga
Posty: 178
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: blekitna ostryga » 01.11.2019, 18:57

Widzew bardzo dobrze się pojawił. Uważam ich w pierwszej 5 top w Polsce pod względem kibicowskim.

Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Aboubakar » 01.11.2019, 19:06

W relacji Widzew napisał, że była delegacja kilku ekip w roli obserwatorów. Coś więcej?

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: jestesmywaszastolica » 01.11.2019, 19:15

Klub błękitna ostryga był nie tylko obserwatorem, ale po meczu aktywnie uczestniczył w umacnianiu relacji pomiędzy Ozorkowem a Parzymięchami.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: LegionKing » 01.11.2019, 19:35

I tak najlepsze pod profilem jakiegoś judka Widzew&Wisła a zanim powstał układ to kilka miechów wcześniej wtsk na Ruchu

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Pixie » 01.11.2019, 19:39

@jestesmywaszastolica - Widzę, że większość Twoich postów dotyczy Żydów, obrzezania ewentualnie piszesz o jakichś mniejszych miejscowościach. Masz jakiś kompleks, ukryty strach przed tym, że jakiś przodek nie miał napletka (w końcu przed wojną w Warszawie mieszkało najwięcej Żydów w Europie) czy może chcesz się dowartościować, bo tata przyjechał do Warszawy do pracy z jakiejś mniejszej miejscowości więc synalek uważa się już za warszawiaka z dziada pradziada?

johny walkeR
Posty: 528
Rejestracja: 01.04.2011, 14:39

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: johny walkeR » 01.11.2019, 20:01

HC pisze:
01.11.2019, 13:44
Odjeżdża i to od poniedziałku do piątku, ale z Zachodniego w stronę Łowicza po robocie...
To z tego co pamiętam, dokładnie tak jak Ty. Dupny warszawiak z Trąbek
W życiu piękne są tylko szpile

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Spy » 01.11.2019, 20:19

@Doktor p(r)awica

A może jest tak że wszyscy jak to piszesz coś p******* bo większość nic nie znaczy więc lepiej się podpiąć pod dużego w jakiejś wspólnej sprawie ?
A nie pomyślałeś że to być może Widzew liczy 2+2 =4 a kilka dużych + przydupasy próbują tam zobaczyć 5 😂

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Aci » 01.11.2019, 20:36

jestesmywaszastolica pisze:
01.11.2019, 16:23
straszny jest nasz ten lament skoro usłyszano go pod ścianą płaczu...czekam na dalszą wykładnie talmudyczną postów kmiotów z Legii, łksu, slaska, lechii.

ps. faktycznie te kilkaset lat historii polskich miast ma się nijak do wielotysięcznej historii Jerozolimy i okolic także słowo kmiot, czy tam goj są w ustach starotestamentowca jak najbardziej uprawnione
ps2. żeby pomóc wam z ciętą ripostą to śmiało możecie napisać że mam kompleks braku obrzezanego fiuta i dlatego "ujadam"
Ogonie a może tak z dużej literki ? O swojej pisz z małej.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: jestesmywaszastolica » 01.11.2019, 21:14

Pixie pisze:
01.11.2019, 19:39
@jestesmywaszastolica - Widzę, że większość Twoich postów dotyczy Żydów, obrzezania ewentualnie piszesz o jakichś mniejszych miejscowościach. Masz jakiś kompleks, ukryty strach przed tym, że jakiś przodek nie miał napletka (w końcu przed wojną w Warszawie mieszkało najwięcej Żydów w Europie) czy może chcesz się dowartościować, bo tata przyjechał do Warszawy do pracy z jakiejś mniejszej miejscowości więc synalek uważa się już za warszawiaka z dziada pradziada?
Faktycznie jeżeli mam pisać o polskiej scenie kibicowskiej to większość moich postów będzie dotyczyła mniejszych miejscowości, zaiste odkrywcze.
Co do procenta żyda w widzewiaku to posłużę sie cytatem
„ Największy udział ludności żydowskiej według powiatów był w 1939 w Białymstoku (43% ludności), Lublinie (34,7%), Łodzi (33,5%), Radomiu (32,3%), Lwowie (32%), Warszawie (31%), Wilnie (28,2%), Krakowie (25,8%)”
I tak dalej i tak dalej.
Ale jako, że wyszedłeś poza schemat(co znamienne wyznaczający poziom midzewiaków) c****, stolców i torebek to tak po szczerości ci napisze że
- kręcę sobie bekę
- Widzew jest jedną z najlepszych polskich ekip - ale co mnie osobiście żenuje, to to że zamiast udowadniać to „pracą w terenie”, to robi to w jakiś dla mnie krzywy sposób poprzez pokraczna i nieudolna propagandę.

Zamiast pisać jakieś pierdoły o Torwarach i Sochaczewach to skupcie się na tym co faktycznie macie mocne - wiernych i oddanych kibolach, dużej ilości FC, czy tam temu że z osiedlowego klubiku z początku lat 80, dziś jesteście jednym z najbardziej popularnych polskich klubów.
Zaś co do mojego pochodzenia to jak typowo w przypadku koszernych są to ślepaki ;)

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: troll internetowy » 01.11.2019, 21:56

Dobra, strzelam w ciemno, że pewnie znowu się rozpiszę (wybaczcie), jak już ktoś mi zarzucił. Postaram się w miarę krótko.
Piękny mecz, piękna otoczka, dawny sentyment (wręcz tęsknota) za tym klasykiem ożył na nowo. Widać było, jak na dłoni, to co wiadomo już od dawna. Łódź jest głodna piłki. Tej dobrej piłki, Łódź jest głodna utytułowanych rywali, meczów o konkretną stawkę. Fajnie, że Legia pojawiła się w dobrej liczbie, że nie było żadnego zakazu z d*** wziętego, jak to jest ostatnimi czasy niemal na porządku dziennym. Dzięki temu i dzięki temu spotkaniu było w Łodzi prawdziwe piłkarskie święto. Widzów komplet, było dwa razy więcej chętnych. Atmosfera prawie, jak za dawnych lat! Zresztą żyło się już tym meczem u nas na dobry tydzień przed tą środą.

Mecz: nikt nie miał złudzeń, że Legia jest faworytem i lepszym obecnie zespołem. Samo spotkanie pokazało, że 2-ligowemu Widzewowi sporo brakuje do czołowej drużyny ekstraklapy. Mnóstwo niecelnych podań, głupich wręcz strat piłek, błędy w obronie, które nigdy nie powinny się zdarzać, słaba kondycha, a przez 1 połowę (tak jak przez większość meczów) także brak tego charakteru w naszej drużynie, jaki miał piłkarski Widzew lata temu. Charakter ujawnił się (a raczej rzekłbym, narodził się u tych młodych piłkarzy) przy stanie 0:2 i w rezultacie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Myślę, że po tym meczu nasze grajki załapały choć namiastkę tego, co jest zwane tym słynnym widzewskim charakterem i że nie odstawia się nogi, choćby miało się wyrzygać płuca na murawę. Myślę, że po tym meczu czegoś się nauczyli. A przynajmniej głęboko w to wierzę. Powiem szczerze, że przy stanie 2:2 nawet przemknęła mi myśl, że być może przypomnimy legionistom gorzkie wspomnienia z 1996 roku. ;) Niestety, ale w końcówce Legia strzeliła -wprawdzie trochę przypadkową- ale jednak decydującą i piękną bramkę. Szkoda, że nie udało się zrobić dużej niespodzianki i odpadamy z PP (zwłaszcza, że po cichu liczyłem na przyśpieszone derby), ale mimo tego piłkarze Widzewa -dzięki swojej postawie- nie przynieśli wstydu. I za to im dziękuję. No, cóż, gratki dla Ległej i do następnego. ;)

Doping: jedni tu piszą, że doping czy to Legii, czy Widzewa średni i lepszy tylko chwilami. Sądzę, że nie był najgorszy u nas jak i u gości. Niemniej jednak trochę w tych twierdzeniach prawdy jest. Wg mnie nie był najlepszy, choć nie był też jakiś słaby. Na pewno wpłynęła na to spora ilość przypadkowych osób, co jest charakterystyczne dla szlagierowych meczów. Swoje też zrobiło to, że na boisku było ciekawie i spora część osób nagle śledziła poczynania grajków wyłączając się. Nie wiem, czy się zgodzicie (być może jest to kwestia gustu, tj. że jedna przyśpiewka może się podobać bardziej, inna mniej), ale jest jeszcze coś, co ma spore znaczenie zwłaszcza, jeśli na meczu jest spora ilość przypadkowych januszy. Myślę, że są przyśpiewki, jak to przyśpiewki, ale są też takie przyśpiewki, które z miejsca porywają człowieka, że mimowolnie człowiek zaczyna zdzierać gardło na całego. Takie -że tak powiem- mocno chwytliwe, "dające energię" przyśpiewki, czy doping. Przez długi czas brakowało mi takich właśnie przyśpiewek. Do takich porywających zaliczam np. "Broendby", które pojawiło się dopiero pod koniec pierwszej połowy, o ile dobrze kojarzę. Inna sprawa, że było też kilka krótkich przestojów i cichło. Doping legionistów jeszcze trudniej mi ocenić, podczas naszych przestojów, kiedy na chwilę stadion cichł, było was słychać wyraźnie (z perspektywy mniej więcej połowy boiska), jednak kiedy "Zegar" jechał z dopngiem i reszta stadionu się włączała, sektor gości -co chyba wiadome- nie był słyszalny.
Jeszcze co do bluzgów mam małe spostrzeżenie. Jest tyle przyśpiewek na Legię, naprawdę szeroki repertuar, uwierzcie mi, ale wśród nich leciało w zasadzie tylko LTSK. Fakt, jedna z moich ulubionych, ale w sumie wyglądało to, jakby prowadzącym zabrakło pomysłów.

Oprawy + piro: naszej oprawie nie można nic zarzucić. I nie, że samozachwyt, naprawdę nasi ultrasi zrobili kawał dobrej roboty i choreo naprawdę kozackie, zwł. racowicho. Wyszło to naprawdę dobrze. Co do Ległej ( ;-) ) z perspektywy trybuny pod masztami (C) słabo to wyglądało. Zapewne wpłynęła na to odległość i to, że za chwilę nie było nic widać, przez chmurę dymu. Następnego dnia trafiłem jednak na filmik kręcony z okolic sektora rodzinnego, a więc z bliska i z drugiej strony i na owym filmiku wyglądało to całkiem nieźle, zwł. piro i machaje. Ale wziąwszy pod uwagę, że ultrasi ze stolicy są liderami, to chyba należałoby wymagać więcej od liderów, zwłaszcza, że stać was na lepsze pokazy. Tak, wiem, ten "zły, niedobry" Widzew zabronił wam wniesienia sektorówki i to przez to. W tym miejscu tylko stwierdzę, że wy, legijne hipokrytki, potraficie dostrzec drzazgę w cudzym oku, a dechy we własnym nie dojrzycie. Ale znamy was od dawna i nikt tym nie jest zaskoczony. Zatem nad waszym płaczem łzy nie uronię, bo szybko zapominacie, jakie standardy stosuje w tej materii wasz klub w stosunku do przyjezdnych.

Reszta otoczki:
W zasadzie to można odnotować dwie w sumie wesołe rzeczy.
Pierwsza to spalenie pewnej szmaty i paru szali. Dla mnie bez dwóch zdań rzecz radosna. Ktoś tu prześmiewał się, że spalona ścierka została w koronie, zamiast na płocie i dodał insynuacje, że to ze strachu przed utratą łupu. Nie wiem, który to był cymbał, ale nie chce mi się przekopywać w tym szambie. Zapewne rozumowanie było takie, że Legia w ułamku sekundy przeskoczy płot, minie kordon ochroniarek, przebiegnie całą długość boiska, a Widzew nie zdąży ściągnąć zdobyczy z płotu. Ale, dzięki, poprawiłeś mi humor. :-) Wyjaśnienie spalenia na koronie jest proste. Chłopaki zadbali, by flaga spłonęła doszczętnie, bez żadnych zakłóceń, spodziewanych przede wszystkim ze strony nadgorliwych ochroniarek z gazem, czy jakiegoś strażaka z gaśnicą.
Druga to głupota przyjezdnych, którzy olali prośbę organizatora i nie chcieli nieco przesunąć o 1 metr jednej ze swoich fan, by furtka nie była zasłonięta (wymóg przepisów). W efekcie mieli murowane gazowanie. Żeby nie było, zabawne nie było samo gazowanie (zwłaszcza, że większość z nas miała wątpliwą przyjemność doświadczania tego), ale właśnie owa głupota gości. Wziąwszy pod uwagę wcześniejsze pajacowanie malinowych nosów w sektorze gości, właściwie nasuwa mi się pytanie: czy ekipy przyjezdne na Widzewie postanowiły ubiegać się o jakąś nagrodę Darwina, czy co?..

Jakiś fajniejszych akcji raczej nie należało się spodziewać. Sporo ochrony, jeszcze więcej bezpańskich psów w mundurkach, a nadgorliwość łódzkiej psiarni jest nam dobrze znana od lat, myślę, że i legionistom, zwłaszcza tym starszym.

Podsumowując, fajnie było znów przeżyć piłkarskie święto. Szkoda, że odpadliśmy. Obyśmy jak najszybciej wrócili do ekstraklapy.

Jeszcze dwa słowa. Forumowego jebania internetowych szczurów i farmazoniarzy nie zamierzam komentować. Za dobry komentarz wystarczy post Daana:
(...) j***** forumowi malkontenci z c**** cięci
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Rambo2000
Posty: 11
Rejestracja: 30.04.2019, 11:10

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Rambo2000 » 01.11.2019, 21:58

Ty k**** do papieża napisz list anie tu pisarza swirujesz

Nethuls
Posty: 72
Rejestracja: 26.04.2016, 09:59

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Nethuls » 01.11.2019, 21:59

jar2789 pisze:
01.11.2019, 13:35
Coctailzone1 pisze:
01.11.2019, 11:00
Klimat Trybun #28: Widzew Łódź - Legia Warszawa | Kibicowskie kulisy meczu | Piro, uprzejmości

https://www.youtube.com/watch?v=2p8Ph3TiQnQ

Każdy niech sobie oceni. Jak dla mnie temat się wyczerpał.
Ludzie jakie porównywania. Widzew odjechał Legii lata świetlne! Daleko mi do jednych i drugich.
Hahhahahahaha dobrze że ci daleko bo mega obiektywny jesteś tak jak Ci którzy krytykują oprawę legii nie wpuszczonej na bramkach:)

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Pixie » 01.11.2019, 22:01

jestesmywaszastolica pisze:
01.11.2019, 21:14
Pixie pisze:
01.11.2019, 19:39
@jestesmywaszastolica - Widzę, że większość Twoich postów dotyczy Żydów, obrzezania ewentualnie piszesz o jakichś mniejszych miejscowościach. Masz jakiś kompleks, ukryty strach przed tym, że jakiś przodek nie miał napletka (w końcu przed wojną w Warszawie mieszkało najwięcej Żydów w Europie) czy może chcesz się dowartościować, bo tata przyjechał do Warszawy do pracy z jakiejś mniejszej miejscowości więc synalek uważa się już za warszawiaka z dziada pradziada?
Faktycznie jeżeli mam pisać o polskiej scenie kibicowskiej to większość moich postów będzie dotyczyła mniejszych miejscowości, zaiste odkrywcze.
Co do procenta żyda w widzewiaku to posłużę sie cytatem
„ Największy udział ludności żydowskiej według powiatów był w 1939 w Białymstoku (43% ludności), Lublinie (34,7%), Łodzi (33,5%), Radomiu (32,3%), Lwowie (32%), Warszawie (31%), Wilnie (28,2%), Krakowie (25,8%)”
I tak dalej i tak dalej.
Ale jako, że wyszedłeś poza schemat(co znamienne wyznaczający poziom midzewiaków) c****, stolców i torebek to tak po szczerości ci napisze że
- kręcę sobie bekę
- Widzew jest jedną z najlepszych polskich ekip - ale co mnie osobiście żenuje, to to że zamiast udowadniać to „pracą w terenie”, to robi to w jakiś dla mnie krzywy sposób poprzez pokraczna i nieudolna propagandę.

Zamiast pisać jakieś pierdoły o Torwarach i Sochaczewach to skupcie się na tym co faktycznie macie mocne - wiernych i oddanych kibolach, dużej ilości FC, czy tam temu że z osiedlowego klubiku z początku lat 80, dziś jesteście jednym z najbardziej popularnych polskich klubów.
Zaś co do mojego pochodzenia to jak typowo w przypadku koszernych są to ślepaki ;)
W ramach odwzajemnienia Twojej chwili szczerości, też sobie pozwolę sobie na takową i napiszę, że 7egię (to również tak w ramach rewanżu za Twoje jakieś dziwne słowo "midzewiaków") również uważam za dobrą ekipę, w kwestii Ultras obecnie nawet najlepszą, do której mam ogromną niechęć, ale odwrotnie niż np. do Łks-u jest to taka paradoksalna niechęć, ale z szacunkiem i sądzę, że wielu widzewiaków tak ma.
Tak więc pomijając już ten grzecznościowy wstęp to napiszę, wiem, że propaganda opiera się na wyciąganiu pasujących nam faktów, więc pozwolisz, że przytoczę inne dane: "W 1938 r. było w Warszawie 368 394 Żydów, co stanowiło niemal 30% ludności miasta" oraz, że "więcej Żydów mieszkało tylko w Nowym Jorku". Tak więc śmieszy mnie, że ekipa która uważa się za dumę miasta w historii którego tak ważną rolę odgrywali żydzi teraz połowę meczu spędza na śpiewaniu o żydach w kierunku innego klubu, gdzie jak sądzę każdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę, że wśród obecnych kibiców Widzewa, Łks-u, Legii czy Stomilu Olsztyn procent żydów jest taki sam.

To, że większość Twoich postów będzie dotyczyła kibiców z mniejszych miejscowości to się domyślam (chociaż z drugiej strony, dlaczego nie wszystkie posty, przecież Polonii nie ma w Warszawie więc po co miałbyś o nich pisać?), ale jest różnica w pisaniu o takich miejscowościach z szacunkiem, a pisaniem o jakichś Parzymięchach i dniach ziemniaka, szczególnie jeśli chodzi o ekipę, która ma wiele fan-clubów mających swą siedzibę w miastach które trudno nazwać metropoliami, jak np. Kwidzyn którego flagę tak dumnie wywiesiliście na meczu z nami.

Tak więc zamiast pisać głupoty też niech Legia skupi się na swoich mocnych stronach i swoich kłopotach, choćby na tym, że jak to wygląda, że najbardziej utytułowany polski klub w ostatnich latach, z miasta większego niż Łódź, ze sporą liczbą fan-clubów, posiadający większy stadion, a ma frekwencję porównywalną z klubem z 3 poziomu rozgrywek, który u siebie w mieście ma mocnego rywala.

RosomakAP
Posty: 24
Rejestracja: 09.04.2018, 20:20

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: RosomakAP » 01.11.2019, 22:36

Kibice Legii wyzywający komuś od wieśniaków to szczyt hipokryzji

pozdro dla wielkich legijnych "metropolii" jak Chełmża, Ostrów Mazowiecki albo inny Sokołów Podlaski
legioniści stamtąd to tacy światowcy, że Nowy Jork by się nie powstydził

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: wen33 » 01.11.2019, 22:43

Atak Olimpii na Stomil i Raków
https://www.youtube.com/watch?v=P_hqoLnHY3w

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Kkrawczyk » 02.11.2019, 03:43

RosomakAP pisze:
01.11.2019, 22:36
Kibice Legii wyzywający komuś od wieśniaków to szczyt hipokryzji

pozdro dla wielkich legijnych "metropolii" jak Chełmża, Ostrów Mazowiecki albo inny Sokołów Podlaski
legioniści stamtąd to tacy światowcy, że Nowy Jork by się nie powstydził
Za to Widzewiacy z koluszek końskiego czy innych wypizdówek to elita społeczeństwa, gdybyscie wiecej energii wlozyli w pilnowanie barw po pucharze polski a nie walke w internecie to moze byscie ich tyle nie stracili:)) wiesniaki:))
j**** urkaine

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: UrzadSkarbowy » 02.11.2019, 07:50

Ja p******* jak dobrze że ten POTĘŻNY Widzew odpadł, jeden mecz i pięć stron pierdolenia jakiś anonimowych szczurków o Widzewie....co by było gdyby doszli do finału - pewnie setki stron o wspaniałym Widzewie :) gdzie dzisiaj byłby Widzew jakby nie jego armia trolli. Dziwie się że kumaci w ekipie nie starają się wprowadzić jakieś reguły u siebie żeby przestać się ośmieszać w internecie
Obrazek

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: HC » 02.11.2019, 07:58

@RaRyTAs z Tobą nie gadam, więc się nie wpierdalaj...

@PanTuNieStał w sumie to nie chce mi się tego kontunować, bo nie mam ochoty na pisanie, a Ty nie masz ochoty zrozumieć o co mi chodzi, sytuacja podobna jak z tymi tabunami ukrów co to w prywatnej rozmowie nie interesują się polityką i się nie znają, a potem na fb fotki z czerwono-czarną szmatą..

@johny walkeR słabo śledzisz moje życie, nie masz ciekawszych zajęć?no, ale jak Ci się nudzi to trwaj w tym nadal;)
HUTNIK&MAZOVIA

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Spy » 02.11.2019, 09:04

UrzadSkarbowy pisze:
02.11.2019, 07:50
Ja p******* jak dobrze że ten POTĘŻNY Widzew odpadł, jeden mecz i pięć stron pierdolenia jakiś anonimowych szczurków o Widzewie....co by było gdyby doszli do finału - pewnie setki stron o wspaniałym Widzewie :) gdzie dzisiaj byłby Widzew jakby nie jego armia trolli. Dziwie się że kumaci w ekipie nie starają się wprowadzić jakieś reguły u siebie żeby przestać się ośmieszać w internecie
Tylko że to pierdolenie wynika głównie z wpisów zakompleksionych napletków takich jak ty !!
A z tymi kumatymi to już dojebales jakbyś był niewiadomo kim , może jeszcze wyjaśnienia będę ci wysyłać pajacu 😂

Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Wielki Widzew » 02.11.2019, 10:30

UrządSkarbowy już byłeś parę razy pytany komu kibicujesz i do tej pory nie odpowiedziałeś więc nie wpierdalaj się anonimie c*** wie skąd.
j**** 60tki

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Pique » 02.11.2019, 11:12

Nie wiem jaki macie problem z ludźmi z wiosek czy małych miasteczek? Jak się trafi na takiej wiosce ktoś trenujący i chętny latać albo działający w dziedzinie ultras lub zwykły stały wyjazdowicz, to nie jedna ekipa by brała takich ludzi z pocałowaniem ręki. W dzisiejszych czasach coraz ciężej o nowe pokolenia fanatyków, nie mówiąc już o chuliganach. Każda ekipa czy to Łks czy to Zawisza czy Legia ma praktyczniej jakiś fan club który jest wioską lub małym miasteczkiem, bo są tam ludzie aktywni i chętni do działania. i dalej szukają i próbują przejąć takie miejscowości, bo zwłaszcza w derbowej rywalizacji jest walka o każdego fanatyka. A wy tu pierdolicie ciągle o wieśniakach, bo to bo tamto a połowa z was jest miasteczek mniejszych niż Łódź , która jest podzielona na pół. Ba nawet niektórzy są z mniejszych miasteczek niż nie jeden nasz fan club :) Dlatego ja wolę stać w jednym szeregu z setką takich osób z wiosek i miasteczek, których jestem pewien niż z tysiącem wielkomiejskich co to stadion swój widzieli od święta. Fan Cluby dumą Widzewa, a wy wielkomiejscy z wypizdówków różnych szczekajcie sobie dalej.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: MW10 » 02.11.2019, 11:23

Pique pisze:
02.11.2019, 11:12
Nie wiem jaki macie problem z ludźmi z wiosek czy małych miasteczek? Jak się trafi na takiej wiosce ktoś trenujący i chętny latać albo działający w dziedzinie ultras lub zwykły stały wyjazdowicz, to nie jedna ekipa by brała takich ludzi z pocałowaniem ręki. W dzisiejszych czasach coraz ciężej o nowe pokolenia fanatyków, nie mówiąc już o chuliganach. Każda ekipa czy to Łks czy to Zawisza czy Legia ma praktyczniej jakiś fan club który jest wioską lub małym miasteczkiem, bo są tam ludzie aktywni i chętni do działania. i dalej szukają i próbują przejąć takie miejscowości, bo zwłaszcza w derbowej rywalizacji jest walka o każdego fanatyka. A wy tu pierdolicie ciągle o wieśniakach, bo to bo tamto a połowa z was jest miasteczek mniejszych niż Łódź , która jest podzielona na pół. Ba nawet niektórzy są z mniejszych miasteczek niż nie jeden nasz fan club :) Dlatego ja wolę stać w jednym szeregu z setką takich osób z wiosek i miasteczek, których jestem pewien niż z tysiącem wielkomiejskich co to stadion swój widzieli od święta. Fan Cluby dumą Widzewa, a wy wielkomiejscy z wypizdówków różnych szczekajcie sobie dalej.
Ty baranie wciąż nie rozumiesz różnicy między WIEŚNIAKIEM a CZŁOWIEKIEM ZE WSI. Odpal sobie filmik jak pod zegarem banda najebusów ze słomą w butach próbuje kręcić doping, to może zrozumiesz różnicę. Wieś tańczy i śpiewa.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: D2item » 02.11.2019, 13:06

MW10 pisze:
01.11.2019, 18:36
D2item pisze:
01.11.2019, 13:51
altgr pisze:
31.10.2019, 21:03


Lataja w smyczkach "urodzeni widzewiacy", zeby nie bylo jest to uwiecznione na zdjecach. I teraz na pewno debil spy doczepi sie, ze napisalem widzewiacy z malej ; )
No popatrz, ale jaja :)) całe szczęście że w smyczkach "Rodowici Łodzianie" latają tylko zawodnicy urodzeni w Łodzi, bo inaczej byś wyszedł na hipokryte i to takiego na miarę ciemnoskorego "obrońcy Europy", który ŻEBY NIE BYŁO,jest uwieczniony na zdjęciach..
No proszę kolejny gamoń który nie potrafi odróżnić przydomku od faktów. Czyli w dużym skrócie wasz przydomek Armia Czerwona oznacza że jesteście żołnierzami ZSRR, tak? :)
Więc wyjaśnij "gamoniowi" co znaczą te wasze przydomki skoro nie należy ich brać dosłownie, jak należy je rozumieć?

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: PanTuNieStał » 02.11.2019, 13:56

Ty baranie wciąż nie rozumiesz różnicy między WIEŚNIAKIEM a CZŁOWIEKIEM ZE WSI. Odpal sobie filmik jak pod zegarem banda najebusów ze słomą w butach próbuje kręcić doping, to może zrozumiesz różnicę. Wieś tańczy i śpiewa.
Pusty łbie podaj nam tę swoją definicję.


https://www.youtube.com/watch?v=4Bvhyq1kLRM

Tu kwiat rodowitego towarzystwa w akcji na 100 lecie klubu.

https://www.youtube.com/watch?v=U2wch0bFh1g

No kwintesencja
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

johny walkeR
Posty: 528
Rejestracja: 01.04.2011, 14:39

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: johny walkeR » 02.11.2019, 13:58

HC pisze:
02.11.2019, 07:58
@RaRyTAs z Tobą nie gadam, więc się nie wpierdalaj...

@PanTuNieStał w sumie to nie chce mi się tego kontunować, bo nie mam ochoty na pisanie, a Ty nie masz ochoty zrozumieć o co mi chodzi, sytuacja podobna jak z tymi tabunami ukrów co to w prywatnej rozmowie nie interesują się polityką i się nie znają, a potem na fb fotki z czerwono-czarną szmatą..

@johny walkeR słabo śledzisz moje życie, nie masz ciekawszych zajęć?no, ale jak Ci się nudzi to trwaj w tym nadal;)
Nic nie śledzę, pamięć mam dobra. Siedze tutaj kilka dobrych lat i pamiętam Twoje opowiesci spod wiejskiego monopolu.
W życiu piękne są tylko szpile

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Spy » 02.11.2019, 14:02

PanTuNieStał pisze:
02.11.2019, 13:56
Ty baranie wciąż nie rozumiesz różnicy między WIEŚNIAKIEM a CZŁOWIEKIEM ZE WSI. Odpal sobie filmik jak pod zegarem banda najebusów ze słomą w butach próbuje kręcić doping, to może zrozumiesz różnicę. Wieś tańczy i śpiewa.
Pusty łbie podaj nam tę swoją definicję.


https://www.youtube.com/watch?v=4Bvhyq1kLRM

Tu kwiat rodowitego towarzystwa w akcji na 100 lecie klubu.

https://www.youtube.com/watch?v=U2wch0bFh1g

No kwintesencja
Filmiki znane ale nigdy nie przestają bawić :)))

pijzemna
Posty: 298
Rejestracja: 29.04.2007, 22:58

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: pijzemna » 02.11.2019, 14:06

Stomil Olsztyn - Wisła Płock
Na czwartkowym meczu z naszymi braćmi z Olsztyna stawiło się 230 Nafciarzy. Płoccy i olsztyńscy ultrasi przygotowali na ten dzień oprawę zgodową - sektorówkę zaprezentowaną z dużą ilością piro. Odpadamy z pucharu po karnych i teraz będziemy trzymać kciuki za Stomil. Dziękujemy naszym braciom ze Stomilu za gościnę przed i po meczu.
https://imprezymasowe.eu - blog o prawnych aspektach imprez masowych

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: MW10 » 02.11.2019, 14:30

D2item pisze:
02.11.2019, 13:06
MW10 pisze:
01.11.2019, 18:36
D2item pisze:
01.11.2019, 13:51


No popatrz, ale jaja :)) całe szczęście że w smyczkach "Rodowici Łodzianie" latają tylko zawodnicy urodzeni w Łodzi, bo inaczej byś wyszedł na hipokryte i to takiego na miarę ciemnoskorego "obrońcy Europy", który ŻEBY NIE BYŁO,jest uwieczniony na zdjęciach..
No proszę kolejny gamoń który nie potrafi odróżnić przydomku od faktów. Czyli w dużym skrócie wasz przydomek Armia Czerwona oznacza że jesteście żołnierzami ZSRR, tak? :)
Więc wyjaśnij "gamoniowi" co znaczą te wasze przydomki skoro nie należy ich brać dosłownie, jak należy je rozumieć?
Może Słownik Języka Polskiego troszkę przybliży ci definicję, choć patrząc na poziom twojego intelektu, śmiem wątpić. Czytaj:

Przydomek - dodatkowa nazwa jakiejś osoby, zwykle związana z jej cechami; przezwisko, pseudo, ksywa;

Teraz rozumiesz? Czy wciąż myślisz że pod zegarem stoją żołnierze ZSRR od flagi armii czerwonej i gladiatorzy prosto ze starożytnego Rzymu wymalowani na czerwono od flagi red gladiators?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: PanTuNieStał » 02.11.2019, 14:49

Może Słownik Języka Polskiego troszkę przybliży ci definicję, choć patrząc na poziom twojego intelektu, śmiem wątpić. Czytaj:

Przydomek - dodatkowa nazwa jakiejś osoby, zwykle związana z jej cechami; przezwisko, pseudo, ksywa;

Teraz rozumiesz? Czy wciąż myślisz że pod zegarem stoją żołnierze ZSRR od flagi armii czerwonej i gladiatorzy prosto ze starożytnego Rzymu wymalowani na czerwono od flagi red gladiators?
E teraz to inna gadka, dziękuje pani psorze, po tylu latach dowiedziałem się kim jestem. Pisz więcej , taki z ciebie słodki głuptasek.
P.S Ja myślę że na galerii stoją sami potomkowie żydowskich rabinów z dziada pradziada, a nie obrońcy Europy.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

RomanRTS
Posty: 52
Rejestracja: 13.08.2016, 15:23

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: RomanRTS » 02.11.2019, 17:55

Tak czytam te wywody niektorych i po prostu ręce opadają, zero obiektywizmu tylko jazda po Widzewie bo przecież to jest teraz chyba po prostu modne.
Ja rozumiem ta nienawiść bo dużo w ostatnich latach się pozmieniało i wielu wrogów nam przybyło.
Ale ludzie patrzmy obiektywnie, Widzew zawsze wzbudzał w przeciwnikach większe emocje niż sporo innych klubów grających w ekstraklasie i nie chodzi mi żeby znowu wam pokazywać jaki to super wielki i niesamowity jest Widzew po prostu rozmawiam z różnymi kibicami z całej Polski i takie są opinie ludzi którzy nie napinają się na necie tylko od lat chodzą na stadiony i jeżdżą na wyjazdy.
Szczyt to legioniści wyzywający nas od wieśniaków... Każdy widzi że dobra frekwencję mają kluby które tych FC mają dużo i to w dużym procencie te FC nabijają te liczby.
Życzę sobie żeby na większości stadionów w Polsce frekwencja była jak u nas, żeby ludzie przychodzili na stadiony i robili atmosferę, bo kto był w środę na meczu w Łodzi ten potwierdzi że to było to co lubią kibice, pełne trybuny, pełna klatka gości, oprawy z piro, dobry doping, dużo innych smaczków, dużo bramek i nerwow, zresztą mówią o tym różni postronni ludzie czy dziennikarze.
Pozdro dla normalnych

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Daan » 02.11.2019, 19:07

Dlatego piszę trzeci raz. Dajmy ratlerkom poujadać, nic innego nie są w stanie zrobić:)
Zobaczcie, kmioty z Legii się czepiały poziomu na forum Widzewa, po czym po dwoch dniach w swojej oficjalnej relacji z trybun na Legionisci.com wysmazyli opis, jak przyglupy ze szkoly specjalnej:)
Dlatego, robic swoje, a cymbaly niech hejtuja:)

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: jestesmywaszastolica » 02.11.2019, 19:13

nawet jakbyś napisał to milion pięćset razy to nie zmieni to faktu że jesteś przygłupem dla którego szkoła specjalna sama w sobie jest wyzwaniem.
ps. zapomniałeś dodać o kompleksie jaki Legia ma do Widzewa, i ogólnie mieszkańcy kmieciej Warszawy do łódzkiej metropolii.

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Puchar Polski -2019/2020 !

Post autor: Daan » 02.11.2019, 19:41

Uderz stół...
Napisałem o przygłupach, widać Cię to dotknęło. I dobrze.
Wez burku, idz do remizy, czy gdzie tam macie rozrywki wieczorne w tych waszych Kobyłkach, Zabkach czy innych Zielonkach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzekus, Kolor83, kumitsu, Prezes74, Tom07 i 128 gości