Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
gandziorbdg
Posty: 5
Rejestracja: 04.10.2019, 21:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: gandziorbdg » 08.10.2019, 16:03

Inny gosciu na ktorego byly papiery dostal transparent PDW i to na meczu Stomil- Polonia mimo ze juz kazdy tam wiedzial co jest grane lacznie z Olsztynem.Teraz tez kazdy wiedzial od dawna na czele z hersztem z Solca bo Solec to miasteczko gdzie kazdy z kazdym sie zna.celowo kryto sprawe zeby nic sie nie wydalo.



ziwpjb1234
Posty: 20
Rejestracja: 19.09.2019, 13:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziwpjb1234 » 08.10.2019, 21:58

[link][link] [link][link][link]

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 08.10.2019, 23:09

Stomil musi mieć z nich jakiś pożytek chyba skoro tych frajerów toleruje hehe
j**** urkaine

hwdp1946
Posty: 14
Rejestracja: 25.10.2014, 23:41

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: hwdp1946 » 09.10.2019, 00:16

sadek ty k**** rozjebusie. i taka parówa uczestniczyła aktywnie przez wiele w kilku ekipkach pyda, stomil, gkm. a po solcu w barwach lechii widywana... koledzy chcieli zatuszować, niepierwszy raz. a ty oli na temat sprzętu lepiej się nie wypowiadaj, bo ku*** powinieneś być ostatnią osobą co do tego tematu... wielki fanatyku, "rodowity bydgoszczaninie" z grudziądza haha znawca tematów bydgoskich niemieszkający w Bydgoszczy od x lat... kabaret

Gulczas
Posty: 54
Rejestracja: 16.09.2019, 14:17

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Gulczas » 09.10.2019, 05:56

Oli co Ty na to bo gościu daje jak Gollob na prostej :).

ZFCI
Posty: 23
Rejestracja: 02.07.2016, 00:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ZFCI » 09.10.2019, 11:48

Tytus tak czytam Twoje wypowiedzi i bardzo jestem ciekaw co akurat Ty sądzsz o typach, którzy podawali wite konfidentom wiedząc, że są rozjebani ? Akurat do tej ekipy Ci nie jest daleko.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.10.2019, 12:32

W tej fest ekipie jest wiecej takich c**** A stomil sobie z nimi piony zbija. Polonia to ekipa konfidentow tak jak apator w Toruniu. Elana walczy z kurestwem my walczymy A inni toreluja. Polonia jezdzi na Lechie jako stomil (Lechia potwierdziła) i stomil ciągnie ze sobą takich c**** do sztywych chłopów. Kim wy ku*** jesteście? Nie macie zasad? Chyba że jestescie tacy sami jak polonia.

ZFCI
Posty: 23
Rejestracja: 02.07.2016, 00:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ZFCI » 09.10.2019, 12:35

Masz racje Tytus odbiłem o potrafie jasno powiedzieć dlaczego i że na Zawiszy stało się tak a nie inaczej w przeciwieństwie do innych, którzy na swoje kulawizny są ślepi i głusi a do rozliczania innych pierwsi. A to sztywniachy nie ma co ...

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.10.2019, 12:57

Zfci wymień chociaż jedną osobę z Zawiszy która jest kulawa i są na nią papiery? I lata dalej

ZFCI
Posty: 23
Rejestracja: 02.07.2016, 00:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ZFCI » 09.10.2019, 13:13

Glutek czytanie ze zrozumieniem sie kłania ... Nie napisałem nigdzie, że na Zawiszy lata jakiś konfident a wręcz przeciwnie z tym akurat nigdy nie było wątpliwości jeżeli było pewne, że sie rozjebał był z miejsca gnany. Ale w rozumieniu słowa kulawy mam nie tylko na mysli konfidentów, ale równiez kulawym zachowaniem jest dla mnie np. bicie i poniżanie swoich bez powodu, teraz juz zapewne rozumiesz ? Albo bedziesz udawał, że nie wiesz o kogo chodzi.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.10.2019, 13:32

Dobra źle zrozumiałem. Ale odbiles bo Cię to dotknęło?

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: (S) » 09.10.2019, 13:50

Papier kiedy wyszedł? Teraz! O nas się nie musicie martwić !

ZFCI
Posty: 23
Rejestracja: 02.07.2016, 00:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ZFCI » 09.10.2019, 13:55

Nie, mnie to nie dotknęło, ale niejednego dobrego chłopaka na Zawiszy tak a masa innych z powodu tego typa odbiła i bynajmniej nie mówię tu tylko o ostatniej grupie. Ale mniejsza bo wszystko juz zostało na ten temat napisane i to tak dosadnie, że został usunięty mimo, że w takim śląskim czy tym bardziej łódzkim jest o wiele gorszy syf a jednak one nadal są ... to o czyms świadczy prawda ? I tak żaden z Was tu rozliczających Polonie ( i słusznie bo to banda c**** jakich mało ) złego słowa na niego nie napisze ze strachu, ale ta hipokryzja u większości ekip wręcz poraża każdy jest pierwszy do rozliczania innych a na temat krzywizn u siebie cisza i pomijanie tematu. Żeby rozliczać kogokolwiek samemu powinno sie nie mieć nic krzywego za uszami a jak jest naprawde w obecnych czasach to już niech każdy sobie odpowie ...

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.10.2019, 14:12

Panie stomilu wasi bracia mieli papier już dawno czyli nic wam o tym nie powiedzieli?

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.10.2019, 15:37

No tylko że w Bydgoszczy prokuratura nie odmawia wszecia postępowania przeciwko kibica Zawiszy. W Toruniu było ostatnio trochę inaczej chyba. Niewiarygodne

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Krzesełko Stadionu » 09.10.2019, 15:45

O jeszcze tylko brakowało kibica elany zawsze dziewicy niepokalanej

serwis
Posty: 284
Rejestracja: 24.09.2009, 10:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: serwis » 09.10.2019, 16:29

Typ z Elany ma czelność komuś wypominać, jak twoi koledzy zapewne do teraz stoją z byłymi psami i ochroniarzami na bramkach, mieliście typa na monitoringu, konfidentów (ile lat!).
W ogóle śmieszą mnie te bramki. Wiem, że hajs ale jak złapiecie gagatka i trzeba dzwonić na psy to każecie to robić barmanowi czy sami dzwonicie ???

gandziorbdg
Posty: 5
Rejestracja: 04.10.2019, 21:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: gandziorbdg » 09.10.2019, 16:36

(S) pisze:
09.10.2019, 13:50
Papier kiedy wyszedł? Teraz! O nas się nie musicie martwić !
To wszystko dzieje sie od parunastu lat i po aferach i kwitach dalej bijaliscie sie razem z Gkmem ze staszicem,karwanem angelo czy Grabanem plus takimi personami jak oli adi czy grala co wspoluczestniczyli w wyciaganiu sporych pieniedzy za wycofke zeznan i cwanie robili to rekami innych.caly solec tez do wora na czele z siemieniem bo jak to mozliwe by tyle lat to ukrywac?

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 09.10.2019, 16:42

Glutek pisze:
09.10.2019, 15:37
No tylko że w Bydgoszczy prokuratura nie odmawia wszecia postępowania przeciwko kibica Zawiszy. W Toruniu było ostatnio trochę inaczej chyba. Niewiarygodne
Może ludzki prokurator
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.10.2019, 17:37

Krystyna latała chwilę na Zawiszę ale od kiedy został kondientem już się nie pokazał bo by na kopach wyleciał. To do czego bijesz? . Sadek karwan staszic angela r******** się i dalej latają na polonie

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 09.10.2019, 20:30

Typie z Elany nam wypominacie ochroniarza i grupę co stoi z psami nadal na bramce ,ale nikogo z nich już nie ma i nie będzie na Zawiszy! firma pitbull robiła gadżety dla ekipy zanim sklep był w Bydgoszczy.Nie zaprzeczam że w sklepie który powstal później było tam kupić jakieś wzory w barwach ale nie ekipy.TRZEBA raz na ZAWSZE zdementować dwa farmazony które i Wy powielacie,i Ci co odbili a BARDZO DOBRZE o tym wiedzą że właściciel sklepu o którym mowa po pierwsze NIGDY! NIE był szefem ekipy,ani osobom decyzyjną,ani NIE prowadził sklepu KIBICÓW!Co do Was to patrzcie na swoje bagno macie dużo większe,Stoicie na bramkach,na monitoringach,strzelacie się z byłymi elanowcami,tzn oni strzelają do Was,wy uciekacie i macie STATUS pokrzywdzony do sprawy.Nawet w gazecie był artykuł że jesteście chronieni!Ale co się dziwic skoro osoba z waszej czołówki po kilku dniach puchy pisze do sądu i prok.ze zrobi WSZYSTKO CO KAŻĄ,oraz pisze do tych k**** z poważaniem.Ten sam uciekał przed Nami gubiąc buta ;) i gdzie uciekł?Do ochrony,a jego kolega celebryta prosto do psów!Dalej kto odda dług waszej zgodzie Wasz najbardziej PROGRESYWNY chuligan świata,czy Wy bo on twierdzi że to nie jego problem tylko Wasz.Poganice GO? Nie sądze.Także to Wam powinno być wstyd przed waszą zgodą.Zresztą jesteście tacy sami.Ruch X lat temu walczył ochroniarkami z Lechem ale wiem to dawno i się nie liczy :) oraz każda ekipa wie kto był ochraniarom na meczach w Legnicy bo się pruł i pokazywał dziarkę R!!!Na Zawiszy gość o którym pisano też Krystyna ;) pognany od razu bez żalu jak każda ku*** co się rozjebie,ale mieszać go z środowiskiem kibiców to gruba przesada.
Do wszystkich co odbili jesteście JEBANYMI CIOTAMI i na c*** się wypowiadacie skoro Was to nie dotyczy i od dawna życzycie źle swojej drużynie i osobom którym właziliście niegdyś w d***!Wszyscy się wybiliście na ZAWISZY i to jest niezaprzeczalny fakt.Więc ze względu na to mając trochę ogłady powinniście zamknąć mordy.Ciekawi tylko fakt czy jakby była ekstraklasa,czy też byście tak wszystko jebli? Szczerze nie sądze.CO z Was za kibice co zostawiają SWÓJ klub w takiej sytuacji w jakiej byliśmy.Zajebaliście focha bo jesteście miękkie pyty i tak samo Ty ZFCI,krzesełko stadionu Panie M.My wiem kto Ty...Nie macie charakteru do bycia kibicem skoro przez jedna czy dwie osoby Wam się odechciało jeździć.Albo robisz to dla Zawiszy i z pasji,albo dla kogoś.Więc niech każdy sam odpowie gdzie miał jaja,gdy mógł się odezwać.Może i dobrze że tak sie stało,bo wiele osób odmuliło,oraz wkońcu wszystko jest dla każdego jasne.

dawidgdz
Posty: 16
Rejestracja: 24.09.2019, 10:57

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: dawidgdz » 09.10.2019, 21:46

Odpowie ktoś na pytanie - jak ma się sytuacja na linii Olimpia Grudziądz a Zawisza?

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.10.2019, 21:52

Jeden może dwa prywatne kontakty. Ogólnie bez ciśnienia.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 09.10.2019, 23:15

Słuchaj zarzucasz Nam jakieś krzywe numery i farmazony a to Wy jesteście krzywusy o czym pisałem wyżej:Ganianie się z byłymi kolegami po mieście,przez co poleciały wyroki,podpisywanie dziwnych statusów,spierdalanie dwóch czołowych osób od WAs podczas envio do psów i ochrony!!!,Zastanawia mnie jedno czy jak Wasz kolega BŁAGAŁ SĄD I PROROKA,TO CZY MIAŁ HASŁO Z WASZEJ FLAGI W GŁOWIE.CHODZI O HASŁO LITOŚĆ TO ZBRODNIA! hahahaha
podnoszenie frajera chowanego,pisanie pism z błaganiem do proroka,nagrywanie Naszego kolegi podczas pewnych rozmów,to już jest cięzkie frajerstwo! liżecie sobie jaja i słuchacie bredni wiesz dobrze jakiej grupy,no i co najważniejsze wyjebanie swojej zgody na duuuże pieniądze przez waszego szefa
Dwa razy w Polskę puściliście kłamstwo że Wam odmówiliśmy:Raz jak mieliście wjazd do miasta po wcześniejszym telefonie,i drugi raz w czerwcu gdzie cykneliście sobie fotkę c*** wie gdzie,puszczając w neta że nie przyjechaliśmy bo strach.Dobrze wiedzieliście ile jest psów po obu stornach miast,sami to przyznaliście,od NAs auta dojechały z tego co pamiętam trzy plus jedno obserwatorów.Poczekali i widząc że nikt nie dojeżdża zawineli z miejscówki wpadając na armie PSÓW!Nikomu od NAs nawet przez myśl by nie przeszło,aby w takim momencie widząc co sie dzieje i w miastach i na trasie pisać że druga ekipa się obsrała,ale nie Wy.Zarzucasz mi mielenie starych ale dla Was niewygodnych tematów z faktami opisanymi wyżej,plus sytuacji waszej zgody odnośnie ludzi na walce z Lechem czy na ochronie meczy w Legnicy,a sam wiele razy powielasz cięzkie farmazony jakoby gość który prowadzi sklep pitbulla był szefem ekipy Zawiszy,Więc kto jest farmazonem?Elana Zakłamana,Idź stąd lepiej robić zbiórke na dług waszego progreska wobec... haha
Nasłuchaliście się bzdur od ochroniarek z naszego miasta,oraz konfidenta Sko jak u Nas jest chujowo,to ladnie się musieliście zdziwić jak po takim rozłamie wpadamy Wam w ok 38 aut bez psów do miasta,farmazon obalony,później czuliście pismo nosem,że chcemy Was dojebać to wzięło Wam się na rozmowy,zapewniając sobie bezpieczną rundę!Drugi raz taka sytuacja nie będzie miała miesjca,o czym przekonalibyście się przy okazji jednego z wyjazdów w tej rundzie,gdzie było Was więcej niz podczas wyprawy do KRK,Ilu Was tam było?13?hahahah

ziwpjb1234
Posty: 20
Rejestracja: 19.09.2019, 13:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziwpjb1234 » 09.10.2019, 23:24

janjan1312 pisze:
09.10.2019, 23:15
Słuchaj zarzucasz Nam jakieś krzywe numery i farmazony a to Wy jesteście krzywusy o czym pisałem wyżej:Ganianie się z byłymi kolegami po mieście,przez co poleciały wyroki,podpisywanie dziwnych statusów,spierdalanie dwóch czołowych osób od WAs podczas envio do psów i ochrony!!!,Zastanawia mnie jedno czy jak Wasz kolega BŁAGAŁ SĄD I PROROKA,TO CZY MIAŁ HASŁO Z WASZEJ FLAGI W GŁOWIE.CHODZI O HASŁO LITOŚĆ TO ZBRODNIA! hahahaha
podnoszenie frajera chowanego,pisanie pism z błaganiem do proroka,nagrywanie Naszego kolegi podczas pewnych rozmów,to już jest cięzkie frajerstwo! liżecie sobie jaja i słuchacie bredni wiesz dobrze jakiej grupy,no i co najważniejsze wyjebanie swojej zgody na duuuże pieniądze przez waszego szefa
Dwa razy w Polskę puściliście kłamstwo że Wam odmówiliśmy:Raz jak mieliście wjazd do miasta po wcześniejszym telefonie,i drugi raz w czerwcu gdzie cykneliście sobie fotkę c*** wie gdzie,puszczając w neta że nie przyjechaliśmy bo strach.Dobrze wiedzieliście ile jest psów po obu stornach miast,sami to przyznaliście,od NAs auta dojechały z tego co pamiętam trzy plus jedno obserwatorów.Poczekali i widząc że nikt nie dojeżdża zawineli z miejscówki wpadając na armie PSÓW!Nikomu od NAs nawet przez myśl by nie przeszło,aby w takim momencie widząc co sie dzieje i w miastach i na trasie pisać że druga ekipa się obsrała,ale nie Wy.Zarzucasz mi mielenie starych ale dla Was niewygodnych tematów z faktami opisanymi wyżej,plus sytuacji waszej zgody odnośnie ludzi na walce z Lechem czy na ochronie meczy w Legnicy,a sam wiele razy powielasz cięzkie farmazony jakoby gość który prowadzi sklep pitbulla był szefem ekipy Zawiszy,Więc kto jest farmazonem?Elana Zakłamana,Idź stąd lepiej robić zbiórke na dług waszego progreska wobec... haha
Nasłuchaliście się bzdur od ochroniarek z naszego miasta,oraz konfidenta Sko jak u Nas jest chujowo,to ladnie się musieliście zdziwić jak po takim rozłamie wpadamy Wam w ok 38 aut bez psów do miasta,farmazon obalony,później czuliście pismo nosem,że chcemy Was dojebać to wzięło Wam się na rozmowy,zapewniając sobie bezpieczną rundę!Drugi raz taka sytuacja nie będzie miała miesjca,o czym przekonalibyście się przy okazji jednego z wyjazdów w tej rundzie,gdzie było Was więcej niz podczas wyprawy do KRK,Ilu Was tam było?13?hahahah
W Toruniu się przypuvowali że jednak na tamtą zbiórkę co fotkę cykneli psy im wpadły =) Ale zdjęcie i tak musiało wjechać haha i opis że ktoś się obsral 😂😂

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 09.10.2019, 23:47

Bolą CIę rozbudowane fakty,bo prawda jednak boli! On na regipsy,a Wy na dług swojego szefa wobec... ;) Bysbył normalny to byś wiedział kto to ujawnił i na pewno wiesz że nie MY.Ale pośmiać się z takich kotów zawsze warto!Ruszcie d*** na wyjazdy.
PS.Napisz jeszcze że przegraliśmy walkę młodymi z Lechem o czym nikt u Nas,ani w Poznaniu nie słyszał,ale Wy wiecie lepiej,albo że jednak w Gniewkowie nie uciekaliście przed naszym FC,bo relacje dawaliście wtedy na tym forum trzy i każda inna,aż na końcu chłop od Was napisał jak było naprawdę.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 00:07

To zapytaj tych chłopaków co z nimi stoją,to teraz Wasi koledzy,może tez Ci odpowiedzą jak jest kupować gadżety od niego,bo ja tego ''zaszczytu'' nie dostąpiłem

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 00:16

Kogoś innego,ale jednak temat omijany,z naszej strony padły odpowiedzi na pytania,jak widać chłop z Elany ani razu nie odniósł się do tego co było pisane tylko ciągle pierdoli o ochroniarzu,i nowych kolegach Elany z bydgoskich bramek.Nas pyta o kontakt z typami co stoją z psami na bramkach,jego koledzy im piątki zbijają, a jego zgoda ochroniary brała na ustawkę i obstawiała mecze piłkarskie.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 06:39

Słuchaj,naucz się czytać ze zrozumieniem! Z niczym się nie rozmyśliłem tylko odnośnie tej wyjebki napisałem że nie chodzi o Ruch,lecz o inną ekipę.Jaką?Czekam aż sam się pochwalisz... ;) Chyba że nie wiesz.Niczego nie trzeba dzielić pół na pół,bo jak napisałem szerzej to Cię bolały zdania rozbudowane.To jest forum internetowe,nie których spraw wprost się nie pisze,ale jak ktoś jest kumaty to wie o co chodzi.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 10.10.2019, 08:05

Gdzie jesteś gdzie olivio frajerko !!!!!!! Już taka wyszczekana nie jesteś!!!. A może wrzucimy tu filmik jak zlapalismy kiedyś po naszej prezentacji waszego guru nastepnego c**** co pieniądze brał za wycofanie sprawy bo jego kolega w truskawe dostał na stacji. Wiesz o kim mówię o gralusie który na pytanie czy jest z poloni milczy,i ma sobie wybrać jednego do solowki milczy. Było to w autobusie także zostało odpuszczone bo kamery i dużo świadków jest wszystko nagrane także przyjdą k**** derby to wam wszystko wyrzucimy przy ziomkach. Jednym słowem wstydzila byś się za kolegów.

tsa
Posty: 40
Rejestracja: 29.12.2012, 08:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: tsa » 10.10.2019, 10:18

Panie janjan 1312nie wiem jak jest teraz ale nie zaprzeczysz że daruś był waszym guru,decydował o obliczu Zawiszy jeździł na pewne spotkania i to on reprezentował Zawiszę bo to jest fakt.A i pewnie znasz fakt że po akcji z pewnymi panami na motocyklach nie zachował się do końca jak należy.pozdrawiam i życzę pozytywnego odrodzenia

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 10:39

Oczywiście że był osobą decyzyjna,ale to nie on był ochroniarzem ani to nie jego jest pitbull w Bydgoszczy!!!Za to on miał problemy z prawem przez konfidentow z Polonii.Co do sprawy z motocyklistami jeśli źle się zachował to pokaż papier.Bo uważam że gdyby tak było już dawno jego przeciwnicy by kręcili aferę!

tsa
Posty: 40
Rejestracja: 29.12.2012, 08:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: tsa » 10.10.2019, 11:06

Nie mówiłem że to aż tak złe zachowanie było żeby był na to papier.Ale ok nie ma tematu skoro został od was odsunięty to nie ma sprawy.Choć już sam nie wiem o kim tutaj panowie z E wypisują że był ochroniarzem.Może w końcu wyjaśnicie to wszystkim i temat można zakończyć.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 11:11

Temat już był walkowany milion razy,jeśli ktoś chce się bujać na farmozonie lub w nie wierzyć to polemika zbędna.Jeżeli kogoś interesuje kto jest właścicielem sklepu to może poszukać w necie i będzie wiedział.D. nim nie jest,ani tymbardziej nie jest odsunięty.Tyle w temacie.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 10.10.2019, 11:54

Elano. A czy wy wiecie ze 2 lata temu u was na wigili był typ o ksywie skowron ( odbił z Zawiszy ) który ma zetke na piersi, który nie raz na was czekał z nami w lesie nie raz was od najgorszych wyzywal A teraz dzieli się z wami opłatkiem!!!!!! Podobno stał się jedynym z lepszych kolegów waszego guru. Naopowiadal wam bajek A wy jak dzieci w to uwierzyliscie. A gdzie on dziś jest? Siedzi i został schowany do wora na polulicach. I czy mozna o was powiedzieć chuligani z zasadami? Chyba raczej nie skoro dzielicie się opłatkiem z byłym wrogiem najwiekszym wrogiem. Czy ktoś z was zaprzeczy?

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: strazaksam » 10.10.2019, 11:57

To juz jakis wyzszy poziom abstrakcji co tutaj jest wypisywane. Gosciu z dziara Z na wigili z Elana. Wie ktos o co chodzi?

nicniewiem19
Posty: 19
Rejestracja: 30.04.2019, 14:03

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: nicniewiem19 » 10.10.2019, 12:06

Kolego "glutek" mozesz mi na priv napisać swoją prawdziwą ksywa bo przecież skoro jesteś taki kumaty to wiesz co się dzieje w zawodowej ekipie gdy opowiada się bzdury na temat normalnie grypsujacego chłopaka. Uzywasz jego ksywy to napisz mi swoją na priv

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 10.10.2019, 12:42

Normalnie to on niegrypsuje także popytaj trochę jak masz kogoś na potulicach. I podobno wciska wam scieme że grypsuje. I używam jego ksywy bo czytałem te jego zeznania i dla mnie są mocno dojebane.

jazda123
Posty: 13
Rejestracja: 10.10.2019, 12:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: jazda123 » 10.10.2019, 12:56

jakie to wszystko jest zabawne, też mam kontakt z paroma osobami na potulicach, które widziały papiery i nic tam nie ma w szczegolnosci, że sa oswidczenia wszystkich wspólników no chyba, że teraz afere moga wykrecic ludzie którzy całych akt nie widzieli, a co do sprawy waszego kolegi kostrzewskiego jak to jest, papiery sa dziewucha przez niego teraz wyrok odsiaduje pojechali go schowac a zawiszacy sie za nim wstawili o co tu chodzi?
Jak to jest miec w druzynie wychowace z zk potulice i zbijac sobie z nim piateczki?
Nigdy S nie był na wigilii Elany, dobre historie juz wymyslacie.

nicniewiem19
Posty: 19
Rejestracja: 30.04.2019, 14:03

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: nicniewiem19 » 10.10.2019, 13:02

Glutek pytałem tylko o twoja ksywe na priv, skoro jesteś taki pewny to podaj ją. Zawisza ekipa aferowiczek i do tego kiepskich bo nawet afery nie potrafią wykręcić w podbydgoskim pudle, nikt już się z Wami nie liczy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam_AG, leo715, vector i 187 gości