Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Königshütte » 08.02.2022, 12:35

Fajnie się tu festy ujawniacie jeden po drugim. Wypocin krokietowej nawet nie ma co komentować, bo to jest dramat, że ktoś mieniący się kibicem może takie coś napierdolić.
Zrozumcie dzbany, że ktoś decyduje się na grypsowanie to nie ma prawa takiego listu wysrać.
Bandycki Batory



wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wkswawelhooligans » 08.02.2022, 12:46

W większości ekip w kraju jest nakaz grypsowania a tu internetowa kumateria daje głos. A ten obrońca festów i denisów cipoligans to troll co nie ma nic wspólnego z Wisła.

ostr
Posty: 430
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ostr » 08.02.2022, 12:52

Königshütte pisze:
08.02.2022, 12:35
Fajnie się tu festy ujawniacie jeden po drugim. Wypocin krokietowej nawet nie ma co komentować, bo to jest dramat, że ktoś mieniący się kibicem może takie coś napierdolić.
Zrozumcie dzbany, że ktoś decyduje się na grypsowanie to nie ma prawa takiego listu wysrać.
Jako Ruch daliście do Denisowi do zrozumienia?
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wkswawelhooligans » 08.02.2022, 12:58

picooligans pisze:
08.02.2022, 12:53
leżałaś cipko chociaż na izbie wytrzeźwień?
ty wyraźnie nadajesz prosto stamtąd ale nie kompromituj już Wisły feście i kolego denisa. Jak chcesz coś poszczekać to pisz na pw

ICAO
Posty: 55
Rejestracja: 20.03.2016, 20:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ICAO » 08.02.2022, 13:15

grubsonet pisze:
04.02.2022, 21:42
Do Krystiana Pany to nie ma co się dopierdalać to prawdziwy fanatyk którzy stworzył ME i podwaliny pod Szkodników!Łożył hajs i swój czas by dopiąć swego!W pewnym momencie trochę się pogubił to fakt.ME była zbudowana na fundamencie mocnego pokolenia osiedli i fc 20-30 os z czasem zostali dobici dziwni ludzie co Elane maja i mieli gdzieś i to był błąd,wiadomo dobrać można kilka osób bo wszyscy tak robią,ale z czasem na pewne wydarzenia jeździło więcej kolegów Krystiana niż Elanowców,niestety takie fakt a gdy go brakowało/brakuje to się wykruszyli jak szlugi w kieszeniach
Co do Denisa to niestety chłop który raczej na Elanie w Chorzowie i Rzeszowie nie jest mile widziany...
Tak jak ktoś napisał w czasach wyboru zostawił ME i klub w dramatycznych czasach,martwiąc się o siebie stworzył galę która miała być pierwotnie gala chuliganów TYLKO I WYŁĄCZNIE,ale że to zwykły buc to ..większość go zlała.W zamian zaprosił na gale typa z RR co mocno umilał życie Stali Rzeszów! KABARET! Ale to nie wszystko na jego the war występował typ co latał aktywnie na Apator młody GLeba czy może być większy policzek?
Układy z wrogami
Zapraszanie konfitur z Bałtyku i psa z nimi!!!
cygan na gali
walka u ciapatego malika
olanie klubu
Tak robi fanatyk?Niech każdy sam oceni
Zgodzę się z Tobą !


Denis nigdy nie zostanie wyjaśniony w Toruniu bo nie ma takiej siły! Jego siła, umiejętności i układy po prostu na to nie pozwolą żeby ktoś go ruszył.
Szkoda mi tylko Elany bo znając życie jak zaczną jeździć to Zawisza będzie im umilał życie tym bardziej że zaczynają od chyba B KLASY i znowu Ultrasi i inni fanatycy będą zmuszeni do wyjścia z autokaru przez jak to ładnie ktoś nazwał "niedobitki" ME.

Poniekąd wydaje mi się że Denis robi szum wokół siebie żeby go inne ekipy nie wyjaśniły, im większy szum tym trudniej bo będzie głośno mam tylko nadzieje że ktoś z zawodowców go wyjaśni np. DON DIEGO

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 08.02.2022, 13:26

Taka luźna uwaga - w Polsce nie ma ekip które nie grypsują, chyba ze jakaś 4 liga wiec te kondomy co tu popierają frajerów to mogą być związane najwyżej ze swoim wifi

HycleKRK
Posty: 45
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: HycleKRK » 08.02.2022, 15:25

Nie pyka to ci w stykach ze piszesz takie bzdury.
List z przeprosinami do proroka nazywasz liścikiem a jak nazwiesz białko-laurka?
I odpowiedz na moje poprzednie pytanie czy wysłał bys jakiś tam liścik z przeprosinami do kogos z tak znienawidzonej Cracovii żeby wyjść wcześniej?

HycleKRK
Posty: 45
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: HycleKRK » 08.02.2022, 15:44

Oczywiscie ze nie!
Jakbym słyszał wychowawców w zakładzie „przecież to tylko papier on wszystko przyjmie” Wiadomo jak będziesz chcial to tak zrobisz ale co bys zrobił za drugim razem jakbyś się znów wyłożył poszedł w jakiś tam układ z psami żeby wyjść wcześniej bo masz w planie r******* następnego trzeciego? Dobry z ciebie gagatek na szczęście tak to nie działa i się ładuje w tekę takich smieci.
No i z tego co przeczytałem z twoich kilka postów nie wydaje mi się zebys kiedykolwiek kogos zrobił za to wiec pycha ci nie grozi. Za to zgrabnie ci idzie na internecie szacun

HycleKRK
Posty: 45
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: HycleKRK » 08.02.2022, 16:42

Nie rozumiem jak nie odpowiedziałem przecież napisałem wyraźnie ze nie!!! nie możesz tak zrobić. Tyczy się to oczywiście osób grypsujących a o takiej tu chyba od kilku tygodni dyskutujecie.
Ja wybiegam w przyszłość? Przecież to ty zadales pytanie i inteligentnie chciałeś odbić od mojego. Spytałeś czy możesz napisac list mając w planie PO WYJŚCIU zrobić go jeszcze raz. To kto tu wybiega w przyszłość i unika odpowiedzi.

Słuchaj mi matka umarła jak siedziałem dostałem propozycje ze jak zrezygnuje z fafania to pojadę na pogrzeb.I wiesz co grypsuje dalej a na grób chodzę raz w tygodniu już na wolności . Wiec proszę cię nie wychylaj się z jakimiś gwałtami. Jeśli zdecydowałem się na przynależność do grona do tego reprezentuje jakaś ekipę to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak się ma zachować. A sprawce gwałtu możesz zawsze dojechać ale jak ktoś będzie chciał to sobie na wszystko znajdzie wytłumaczenie żeby wyjść wcześniej.

Ogólnie to nie chce mi się tu szarpać o grypsowanie bo najzwyczajniej to nie jest na to miejsce. Tylko czasem aż nie chce się wierzyć ze można takie rzeczy przeczytać na kibicowskim forum tym baedziej od osoby która prawie na każdym kroku wypomina ojca psa i jakieś tam inne herezje.

Denisa rozliczy pucha jesli jeszcze kiedys tam wróci czego mu oczywiście nie życzę a nie bandziory z kibice net. Nienawidze Elany ale wstydziłbym się poświecić tyle czasu jakiemuś durniowi z yt

thomas7374
Posty: 58
Rejestracja: 21.04.2019, 15:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: thomas7374 » 08.02.2022, 17:43

HycleKRK pisze:
08.02.2022, 16:42
Nie rozumiem jak nie odpowiedziałem przecież napisałem wyraźnie ze nie!!! nie możesz tak zrobić. Tyczy się to oczywiście osób grypsujących a o takiej tu chyba od kilku tygodni dyskutujecie.
Ja wybiegam w przyszłość? Przecież to ty zadales pytanie i inteligentnie chciałeś odbić od mojego. Spytałeś czy możesz napisac list mając w planie PO WYJŚCIU zrobić go jeszcze raz. To kto tu wybiega w przyszłość i unika odpowiedzi.

Słuchaj mi matka umarła jak siedziałem dostałem propozycje ze jak zrezygnuje z fafania to pojadę na pogrzeb.I wiesz co grypsuje dalej a na grób chodzę raz w tygodniu już na wolności . Wiec proszę cię nie wychylaj się z jakimiś gwałtami. Jeśli zdecydowałem się na przynależność do grona do tego reprezentuje jakaś ekipę to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak się ma zachować. A sprawce gwałtu możesz zawsze dojechać ale jak ktoś będzie chciał to sobie na wszystko znajdzie wytłumaczenie żeby wyjść wcześniej.

Ogólnie to nie chce mi się tu szarpać o grypsowanie bo najzwyczajniej to nie jest na to miejsce. Tylko czasem aż nie chce się wierzyć ze można takie rzeczy przeczytać na kibicowskim forum tym baedziej od osoby która prawie na każdym kroku wypomina ojca psa i jakieś tam inne herezje.

Denisa rozliczy pucha jesli jeszcze kiedys tam wróci czego mu oczywiście nie życzę a nie bandziory z kibice net. Nienawidze Elany ale wstydziłbym się poświecić tyle czasu jakiemuś durniowi z yt
Kto siedział ten o tym nie pisze. Z tego co widzę to ty grypsujesz, ale na wolnośći jak z takimi tematami się tu afiszujesz. Dobrze ci to idzie. Gimbaza może posprząta ci "cele". Rozpierdala mi jak ktoś pisze, że ekipy nakazują grypsować. Kto jest człowiekiem na wolności, wie jak się zachować w kryminale i nie musi być mu nikt z ekipy nakazywać.

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Pique » 08.02.2022, 18:09

Denisa nie zamierzam bronić, ale na tej gali był chłop z bandy łksu, więc dlaczego go nie wyjaśnił? Do tego gala była w Krakowie, więc ktoś z pasów też mógł to zrobić zamiast się wykłócać na kibice net. Tylko nie mówicie mi, że to przez popularność Denisa.

thomas7374
Posty: 58
Rejestracja: 21.04.2019, 15:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: thomas7374 » 08.02.2022, 18:19

Pique pisze:
08.02.2022, 18:09
Denisa nie zamierzam bronić, ale na tej gali był chłop z bandy łksu, więc dlaczego go nie wyjaśnił? Do tego gala była w Krakowie, więc ktoś z pasów też mógł to zrobić zamiast się wykłócać na kibice net. Tylko nie mówicie mi, że to przez popularność Denisa.
A za co mieliby niby go wyjaśniać, bo nie rozumiem o czym piszesz?

HycleKRK
Posty: 45
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: HycleKRK » 08.02.2022, 18:23

Co takiego napisałem co nie powinno się tu znaleźć? ale konkrtenie

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Pique » 08.02.2022, 18:38

thomas7374 pisze:
08.02.2022, 18:19
Pique pisze:
08.02.2022, 18:09
Denisa nie zamierzam bronić, ale na tej gali był chłop z bandy łksu, więc dlaczego go nie wyjaśnił? Do tego gala była w Krakowie, więc ktoś z pasów też mógł to zrobić zamiast się wykłócać na kibice net. Tylko nie mówicie mi, że to przez popularność Denisa.
A za co mieliby niby go wyjaśniać, bo nie rozumiem o czym piszesz?
Prześledź kilka ostatnich stron tego tematu, prawie wszystko poświęcone Denisowi i ciśnięte od celebrytów, leszczy czy frajerów. Nawet padały tu zapowiedzi dojechania go. Więc się pytam czemu tego nie robią jak jest okazja? Bo szczekać w necie to każdy może, ale jak trzeba stanąć do walki to nie każdy ma odwagę.

kivloff
Posty: 509
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kivloff » 08.02.2022, 18:56

Bo przecież to szczekanie, jak i odszczekiwanie miało na celu nakręcenie jakiejś tam oglądalności. Gratuluje jełopom, którzy się tu emocjonowali naprawdę.

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: le_suiveur » 08.02.2022, 21:25

SYLWETKI POLSKICH GANGSTERÓW #51: DENIS "BAD BOY" ZAŁĘCKI
https://www.youtube.com/watch?v=AnVrcDOV8Cc

bialy08
Posty: 159
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: bialy08 » 08.02.2022, 21:51

Pique pisze:
08.02.2022, 18:09
Denisa nie zamierzam bronić, ale na tej gali był chłop z bandy łksu, więc dlaczego go nie wyjaśnił? Do tego gala była w Krakowie, więc ktoś z pasów też mógł to zrobić zamiast się wykłócać na kibice net. Tylko nie mówicie mi, że to przez popularność Denisa.
Był na tej gali trenerem, miał sobie lipy narobić i wyjaśnić Denisa bo Pique z forum tak piszę. Skończ opowiadać głupoty i nie pisz więcej dla dobra forum.
PS. Pozdrów Miśka z Sharks, którego tak broniłeś .

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: grubsonet » 08.02.2022, 22:07

Pique pisze:
08.02.2022, 18:09
Denisa nie zamierzam bronić, ale na tej gali był chłop z bandy łksu, więc dlaczego go nie wyjaśnił? Do tego gala była w Krakowie, więc ktoś z pasów też mógł to zrobić zamiast się wykłócać na kibice net. Tylko nie mówicie mi, że to przez popularność Denisa.
I co by zrobił Denis,zjebał oraz zostawił kolegów jak ma w zwyczaju?W Gdańsku zjebał ale ma oczy z tyłu głowy chyba, bo mówil że to Lechia miała sprzęt,a wiadomo kto z Elany się próbował się postawić,W Bydgoszczy też s********* przed Zawiszą i też zostawił kolegę robiąc tym wstyd całej naszej ekipie

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 08.02.2022, 22:21

No i stało się. Jest oficjalne zaproszenie dla penisa od gromdy. Czas star obrońcy penisa zobaczymy co teraz bedziecie pisać. Przeciez on jest super i nikomu nie odmawia.

PSonTour
Posty: 98
Rejestracja: 18.12.2017, 15:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PSonTour » 08.02.2022, 23:02

Odmówi Gromdzie bo powiem,ze własną gale ,ze tam zawodników źle traktują, że Borek nie jest do końca ok itp,itd....

PSonTour
Posty: 98
Rejestracja: 18.12.2017, 15:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PSonTour » 09.02.2022, 14:27

Mam nadzieję ze,jak dojdzie do tej walki to Kubiszyn troszkę go uteperuje ,bo pomijając umiejętności stricte fajterskie(dla jednych ma ,dla drugich nie) co on nie raz plecie za glupoty ,to głowa mała a, tym ze może z karłami wyjść tylko potwierdził, że sterydy wyżarły mu reszte szarych komórek.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 09.02.2022, 17:23

To cwaniura jakas pierdolona jest.

wafel10
Posty: 39
Rejestracja: 03.05.2018, 08:29

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wafel10 » 09.02.2022, 18:00

Młody Apator odkąd założyl bandę wyskoczył z kimś na liczby albo banda na bandę? Maja jakieś kontakty z innym klubem czy sami przeciwko wszystkim? Kiedyś było coś z Chełmża z tego co czytałem

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Pique » 09.02.2022, 18:17

bialy08 pisze:
08.02.2022, 21:51
Pique pisze:
08.02.2022, 18:09
Denisa nie zamierzam bronić, ale na tej gali był chłop z bandy łksu, więc dlaczego go nie wyjaśnił? Do tego gala była w Krakowie, więc ktoś z pasów też mógł to zrobić zamiast się wykłócać na kibice net. Tylko nie mówicie mi, że to przez popularność Denisa.
Był na tej gali trenerem, miał sobie lipy narobić i wyjaśnić Denisa bo Pique z forum tak piszę. Skończ opowiadać głupoty i nie pisz więcej dla dobra forum.
PS. Pozdrów Miśka z Sharks, którego tak broniłeś .
Jaka lipa? Wystarczyło podbić z propozycją i załatwić to w ustronnym miejscu. Nie wiesz jak się takie rzeczy załatwia?

PS. Pozdrów Frąca i resztę waszej kulawej bandy, której tak bronicie i nie potraficie pogonić. :)
PS 2. nie odpisuj bo i tak nic mądrego prócz napinki i farmazonów nie napiszesz :)

bialy08
Posty: 159
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: bialy08 » 09.02.2022, 22:06

Pique pisze:
09.02.2022, 18:17
bialy08 pisze:
08.02.2022, 21:51
Pique pisze:
08.02.2022, 18:09
Denisa nie zamierzam bronić, ale na tej gali był chłop z bandy łksu, więc dlaczego go nie wyjaśnił? Do tego gala była w Krakowie, więc ktoś z pasów też mógł to zrobić zamiast się wykłócać na kibice net. Tylko nie mówicie mi, że to przez popularność Denisa.
Był na tej gali trenerem, miał sobie lipy narobić i wyjaśnić Denisa bo Pique z forum tak piszę. Skończ opowiadać głupoty i nie pisz więcej dla dobra forum.
PS. Pozdrów Miśka z Sharks, którego tak broniłeś .
Jaka lipa? Wystarczyło podbić z propozycją i załatwić to w ustronnym miejscu. Nie wiesz jak się takie rzeczy załatwia?

PS. Pozdrów Frąca i resztę waszej kulawej bandy, której tak bronicie i nie potraficie pogonić. :)
PS 2. nie odpisuj bo i tak nic mądrego prócz napinki i farmazonów nie napiszesz :)
Farmazony to Ty w kółko opowiadasz zapytaj Suchego czemu kryje konfidenta Johnsona waszego guru i wtedy coś napisz jak w ogóle wiesz o czym piszę.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.02.2022, 00:21

Ja nie wiem o co chodzi.

Ale wiem jedno. Jeżeli na tym gowno forum piszesz „ze jeździsz i rozmawiasz z ludźmi o których on/my nie mamy pojęcia” to znaczy ze co najwyżej rozmawiasz z muszlą klozetowa jak się najebiesz z okazji weekendu.

Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że człowiek ogarnięty i kumaty napisze coś takiego na tym forum by poświadczyć swoją kumatość. Prawdziwi ludzie nie musza chodzić i mówić, że są ludźmi. A jeżeli serio to piszesz to widocznie Twoje towarzystwo jest dość wątpliwej jakości. Wtedy nie dziwie się, że piszesz co piszesz.

Z takim podejściem to zaraz niektórzy będą z psami trenować bo przecież to tylko sport, a w sumie po co się między sobą kłócić skoro można zarobić i każda ze stron będzie zadowolona.

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 10.02.2022, 02:12

Ta witalska to zwykła internetowa fesciara ze stalowej woli czy podobnej ciężkiej wichury, pruje się tu od lat a nawet nie wie ze Florian, dawniej Banti jest z Lecha i w odróżnieniu do niej nie jest anonimowy. Szkoda strzępić na taką kurwe ryja, ale fajnie się pośmiać z jego ciotowatych wysrywów, w końcu wie lepiej jak jest w ekipach i kryminałach, dajcie mu sie dalej produkować he he

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziemniak28 » 10.02.2022, 14:02

i co ze prime moze sie nazywac jak chce gala wazne ze koles nie robi z siebie klauna przed kamerami

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: szwadron97 » 10.02.2022, 14:32

przypalowiec z forum pisze:
10.02.2022, 14:20
ziemniak28 pisze:
10.02.2022, 14:02
i co ze prime moze sie nazywac jak chce gala wazne ze koles nie robi z siebie klauna przed kamerami
no tak to nic ze na tej gali zawalczy pedofil, lewak z lgbt i inne smieszne wynalazki. Kto by sie z tymi ku*wami chcial utozsamiac...
Jan Kapela to ten Jaś Kapela lewak co Stanowski z nim jechal w kanale sportowym?

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: szwadron97 » 10.02.2022, 14:53

ziemniak28 pisze:
10.02.2022, 14:02
i co ze prime moze sie nazywac jak chce gala wazne ze koles nie robi z siebie klauna przed kamerami
Nie musi z siebie robic klauna klaunow do walk wynajal😂

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 10.02.2022, 14:56

[link]

Warszawski gangsta raper wyzywa Denisa do walki
j**** urkaine

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 10.02.2022, 15:19

Witalski pisze:
10.02.2022, 14:28
Widzisz mordo ja się do nikogo nie pruję.

Łksiak na PRIME SHOW?Przecież wszyscy się śmieją z Elany że występują na jakichś freak galach a tu chuligan z Łks będzie się bił na gali gdzie wystąpił przygłup Jaś Kapela.
Hipokryzja?Nie skądże.
Mordy to szukaj w swoim przestrzelonym środowisku, a z denisa nikt się nie smieje dlatego ze gdzieś walczy, tylko dlatego ze jest życiowym śmieciem, frajerem i tępym chujem od którego odcinają się nawet byli koledzy. Ludzie z całej Polski biją się na galach ale o tym nawet nie wiesz bo nie pajacują jak kolega prokuratora z Torunia i to jest ta różnica. Napisz coś jeszcze o grypsowaniu bo widać ze oblatany jesteś w temacie he he

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Lucjan80 » 10.02.2022, 15:36

lepszyodciebie pisze:
10.02.2022, 15:19
Witalski pisze:
10.02.2022, 14:28
Widzisz mordo ja się do nikogo nie pruję.

Łksiak na PRIME SHOW?Przecież wszyscy się śmieją z Elany że występują na jakichś freak galach a tu chuligan z Łks będzie się bił na gali gdzie wystąpił przygłup Jaś Kapela.
Hipokryzja?Nie skądże.
Mordy to szukaj w swoim przestrzelonym środowisku, a z denisa nikt się nie smieje dlatego ze gdzieś walczy, tylko dlatego ze jest życiowym śmieciem, frajerem i tępym chujem od którego odcinają się nawet byli koledzy. Ludzie z całej Polski biją się na galach ale o tym nawet nie wiesz bo nie pajacują jak kolega prokuratora z Torunia i to jest ta różnica. Napisz coś jeszcze o grypsowaniu bo widać ze oblatany jesteś w temacie he he
Szkoda czasu na ta kurwe ,typowy fest ze stalowej .
Gowno wie to gowno mu z mordy leci i to wieśniacke „mordo” haha
Styja przeorana to ma ból odbytu i musi się na forum wyprztykać

emigRacja1920
Posty: 14
Rejestracja: 13.06.2021, 14:56

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: emigRacja1920 » 10.02.2022, 20:50

No.. lksiak w prime to juz gitara nagle zmiana śpiewki.. tak samo jak było z konfiturami u nas.. potem wyszlo u innych i juz zmiana frontu ze u nas i tak wiecej itd. Ale wy debile jestescie

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: szwadron97 » 10.02.2022, 22:35

nikodem pisze:
10.02.2022, 21:03
A czy ten ŁKSiak robi z siebie celebryte?Czy rzuca ksywami ludzi z innych ekip?Czy krzyczy do publiki ch*j wam w dupe?Czy robi więcej wywiadów niz ma wyjazdów?Odpowiedz sobie sam smRodku.
Wystepowac na gali z jaśkiem kapela to moze ktos kto wogole na mecze nie jezdzil i w nich nie uczestniczyl reszty konentowac nie trzeba

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Rafix » 11.02.2022, 07:24

szwadron97 pisze:
10.02.2022, 22:35
nikodem pisze:
10.02.2022, 21:03
A czy ten ŁKSiak robi z siebie celebryte?Czy rzuca ksywami ludzi z innych ekip?Czy krzyczy do publiki ch*j wam w dupe?Czy robi więcej wywiadów niz ma wyjazdów?Odpowiedz sobie sam smRodku.
Wystepowac na gali z jaśkiem kapela to moze ktos kto wogole na mecze nie jezdzil i w nich nie uczestniczyl reszty konentowac nie trzeba
To niedługo będzie trzeba siedzieć w domu a o zagranicznych galach to już nie ma co wspominać...

zgredos
Posty: 26
Rejestracja: 26.02.2007, 20:05
Lokalizacja: "Z" bydgoskiej dzielnicy...

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: zgredos » 11.02.2022, 10:11

Zamknijcie ten temat bo qrwa dość pisania o jakimś pseudo-celebrycie i osobie która nigdy nie była prawdziwym kibicem.

Albo Wy wszyscy specjaliści załóżcie sobie temat typu " Opinie rodem z pudelka" i w********** z tymi rozkminkami.
Nie lubie czarnych ... tych w koloratkach też...

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kepi » 11.02.2022, 13:33

Kumatyinaczej pisze:
11.02.2022, 08:55
emigRacja1920 pisze:
10.02.2022, 20:50
No.. lksiak w prime to juz gitara nagle zmiana śpiewki.. tak samo jak było z konfiturami u nas.. potem wyszlo u innych i juz zmiana frontu ze u nas i tak wiecej itd. Ale wy debile jestescie
Mylisz kolejność... Twoje koleżanki z widzewa usilnie próbowały tu smieszkować z Legii, że Ci występują u Malika w teledyskach. Jako by to było dojebane i nieakceptowane w wrwe, a tu cyk i kolejny argument poszedł się j****.
Ty weź już spierdalaj z tego forum.Bo większego kurestwa niż w waszym przestrzelonym żydowskim środowisku nie ma nigdzie a najwięcej tu szczekasz.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Hardy zza płotu
Posty: 20
Rejestracja: 28.12.2012, 22:42

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Hardy zza płotu » 11.02.2022, 14:23

przypalowiec z forum pisze:
10.02.2022, 13:44
Ciekawe co teraz napiszecie, ŁKSiak na gali PRIME będzie walczył.
Który z tej "gali" to ełkaesiak?

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 11.02.2022, 14:58

zgredos pisze:
11.02.2022, 10:11
Zamknijcie ten temat bo qrwa dość pisania o jakimś pseudo-celebrycie i osobie która nigdy nie była prawdziwym kibicem.

Albo Wy wszyscy specjaliści załóżcie sobie temat typu " Opinie rodem z pudelka" i w********** z tymi rozkminkami.
Rasista i antyklerykał ma rację. Zostawmy ten Toruń i Kujawy w spokoju. Załóżmy osobny temat dla Denisa 'pogromcę 10 karłów', bo ostatnie 4 strony to posty odnoszące się do niego. Chcąc nie chcąc wzbudził emocję skubany.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jestesmywaszastolica, rybak007, vector, yellowgreenblack, ze stadionu i 178 gości