www.warhouse.pl

Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DennisWise
Posty: 617
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DennisWise » 06.02.2022, 17:16

Przecież on ma dokładnie takie samo zachowanie jak Pudzian na początku swojej walecznej kariery. Też twierdził że jest najlepszy umie rzucać i najsilniejszy na świecie. Potem po Najmanie i jakimś japońskim turyście poleciał do USA szybko podbić UFC gdzie Tim Sylvia figurą prosto z mcdonalda wytarł nim ring i zaczęła się kariera balonowa czyli butterbeany, sapy i inne wynalazki które przyjeżdżały tylko po wypłatę. To chyba wpływ sterydów że człowiek uważa się za Boga i traci kontakt z rzeczywistością podobnie jak po niektórych narkotykach. Stać ich na najlepsze hormony albo jakieś generacje koksu to tak jest kiedyś po ruskiej metce były jedynie syfy na gębie i plecach a potem depresje i samobójstwa. Dziś cholera wie co oni biorą i za ile.



Kibic_janusz
Posty: 170
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 06.02.2022, 17:25

DennisWise pisze:
06.02.2022, 17:16
poleciał do USA szybko podbić UFC
Kto poleciał podbić UFC, o czym ty mówisz!

No i Pudzianowski, gdy zaczynal karierę w MMA, to był już legendą w swojej dyscyplinie, serio nie widzisz różnicy?

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 06.02.2022, 18:25

DennisWise pisze:
06.02.2022, 17:16
Przecież on ma dokładnie takie samo zachowanie jak Pudzian na początku swojej walecznej kariery. Też twierdził że jest najlepszy umie rzucać i najsilniejszy na świecie. Potem po Najmanie i jakimś japońskim turyście poleciał do USA szybko podbić UFC gdzie Tim Sylvia figurą prosto z mcdonalda wytarł nim ring i zaczęła się kariera balonowa czyli butterbeany, sapy i inne wynalazki które przyjeżdżały tylko po wypłatę. To chyba wpływ sterydów że człowiek uważa się za Boga i traci kontakt z rzeczywistością podobnie jak po niektórych narkotykach. Stać ich na najlepsze hormony albo jakieś generacje koksu to tak jest kiedyś po ruskiej metce były jedynie syfy na gębie i plecach a potem depresje i samobójstwa. Dziś cholera wie co oni biorą i za ile.
Wszystko się zgadza. Co najwyżej średni fajter o Pudzianie, to trochę na wyrost z mojej strony, może w KSW, ale nie w wielkim świecie. Pamiętam tą walkę w UFC, jak grubas z maca, co umiał się bić wytarł naszym siłaczem mate. Od początku Pudzian w KSW to raczej biznesowa ruch włodarzy, niż rzeczywista próba zrobienia ze sportowca sportu siłowego dobrego zawodnika sportu walki. Chociaż w kilku przypadkach to się udało, np. Szymon Kołecki, w tym było to mało prawdopodobne.

Żeby zbyt daleko nie odchodzić od Toruńsko-kujawsko- pomorskiego to, powtórzę się, progresywny EXelanowiec ma szansę wygrać z Pudzianem. Choć zachowanie ma podobne, to jednak nie ma jeszcze kilkunastu lat brania ciężkich sterydów za sobą jak Pudzian, gdy zaczynał waleczną karierę.

Kibic_janusz
Posty: 170
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 06.02.2022, 18:37

DarioRomanoli pisze:
06.02.2022, 18:25


Pamiętam tą walkę w UFC .
Jesteś pewien że to pamiętasz?

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 06.02.2022, 18:52

Poważnie porównujecie 5-krotnego mistrza świata i tytana pracy do tego przećpanego idioty, co krzyczy do ludzi „chujwam w dupe” ?

TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: TadzioNorek » 06.02.2022, 18:59

Denis w którymś ostatnio wywiadzie przed walka zapytany o piłkę nożną i wymienienie jakiś ulubionych piłkarzy Elany odpowiedział że nie wie i w ogóle nie interesuje się futbolem bo jest nudny. Wiem że tu Ameryki nie odkryje ale to jest ku*** parodia że tacy ludzie teraz tworzą tzw ekipy... On jak i 95% obecnych chuliganów nie ma nic wspólnego ze swoimi drużynami. W innych krajach fanatycy potrafią się interesować swoją drużyna i przy tym walczyć za swój klub z innymi ekipami a w Polsce do tych ekip są dobierani ludzie z klubów gdzie razem trenują albo z bramek. Jeszcze troszkę i to wszystko jebnie i będą drugie Wyspy Brytyjskie :)

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Rudy5555 » 06.02.2022, 19:02

O. z Radomiaka ma zakaz na tatuaże i go na Wotore zamazał. Elana toleruje celebrytę z chyiganskimi dziarami ich ekipy?
.
Kuźma jako był taki był, ale nigdy nie dopuscilbym do tego , gdzie gość z chuligańskimi tatuażami elany wypowiada się, że mógłby pod publikę walczyć z 9 karłami. ku*** ludzie trzymajcie mnie

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 06.02.2022, 19:06

lepszyodciebie pisze:
06.02.2022, 18:52
Poważnie porównujecie 5-krotnego mistrza świata i tytana pracy do tego przećpanego idioty, co krzyczy do ludzi „chujwam w dupe” ?
To nie porównanie tych dwóch osobistości, tylko moja spekulacja na temat ewentualnego pojedynku ich obu w aktualnych warunkach przyrody.

Ta kibic_janusz, jestem pewien, że to widziałem, napiszę Ci coś jeszcze: Ty też możesz to zobaczyć...

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ban82 » 06.02.2022, 19:09

To zapodaj linka.

Karmaaa
Posty: 372
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Karmaaa » 06.02.2022, 19:19

TadzioNorek pisze:
06.02.2022, 18:59
Denis w którymś ostatnio wywiadzie przed walka zapytany o piłkę nożną i wymienienie jakiś ulubionych piłkarzy Elany odpowiedział że nie wie i w ogóle nie interesuje się futbolem bo jest nudny. Wiem że tu Ameryki nie odkryje ale to jest ku*** parodia że tacy ludzie teraz tworzą tzw ekipy... On jak i 95% obecnych chuliganów nie ma nic wspólnego ze swoimi drużynami. W innych krajach fanatycy potrafią się interesować swoją drużyna i przy tym walczyć za swój klub z innymi ekipami a w Polsce do tych ekip są dobierani ludzie z klubów gdzie razem trenują albo z bramek. Jeszcze troszkę i to wszystko jebnie i będą drugie Wyspy Brytyjskie :)


wiadomo róznie to bywa, pewnie zalezy od ekipy , miasta z ktorego pochodzi itp
Ale to że ktoś ''nie zbyt interesuje się piłką'', a jest zapalonym KIBOLEM, to raczej nie jest ewenememt. Sam znam dużo przykładów gdzie ktoś miałby duży problem z wymienieniem podstawowej jedenastki, czy nawet kilku piłkarzy swojego klubu- a jest zapalonym fanatykiem, i wyjazdy zalicza całymi sezonami od x lat, poświęca dla klubu, dla ekipy kawał swojego życia. Więc to żaden wyznacznik, i dla mnie żaden powód żeby uzależniać od tego czy ktoś jest prawdziwym kibicem piłki nożnej, czy nie - to czy jest jakimś gorszym fanatykiem.

Co do Denisa to mimo że sam mam wyrobione o nim zdanie, i uważam że sam z własnej chęci występuje jak małpa w cyrku - to jednak ujadanie tutaj na kibice.net i wylewanie pomyj , przeżywanie każdego zdania z wywiadu i analizowanie - to świadczy głównie o tych którzy tutaj to robią. Naprawdę nie macie nic innego do roboty? przecież to jego sprawa, i jego życie, a ujadają niektórzy tutaj jakby naprawdę mieli niezły ból d***.

Kibic_janusz
Posty: 170
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 06.02.2022, 19:23

DarioRomanoli pisze:
06.02.2022, 19:06



Ta kibic_janusz, jestem pewien, że to widziałem, napiszę Ci coś jeszcze: Ty też możesz to zobaczyć...
Gdzie można zobaczyć walke Pudzianowskiego w UFC? I kiedy się ona odbyła, z kim tam walczył?

patrinhotrn
Posty: 47
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: patrinhotrn » 06.02.2022, 19:26

Don Diego wyzwał Denisa na pojedynek z powodu braku szacunku do kibiców i całe środowisko kibicowskie. Co do tego że Denis nie interesuje piłka bo jest nudna to nie jest jedyny. Pracuje z kilkoma młodymi Elanowcami i mają to samo. Jeden nawet woli żużel oglądać bo ciekawszy no ale najwidoczniej młodzież obecnie ma inne podejście do kibicowania

Miszmasz
Posty: 126
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Miszmasz » 06.02.2022, 19:31

A czym tu się interesować przychodza, odchodzą i w chuju mają klub

Karmaaa
Posty: 372
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Karmaaa » 06.02.2022, 19:33

TadzioNorek pisze:
06.02.2022, 18:59
Denis w którymś ostatnio wywiadzie przed walka zapytany o piłkę nożną i wymienienie jakiś ulubionych piłkarzy Elany odpowiedział że nie wie i w ogóle nie interesuje się futbolem bo jest nudny. Wiem że tu Ameryki nie odkryje ale to jest ku*** parodia że tacy ludzie teraz tworzą tzw ekipy... On jak i 95% obecnych chuliganów nie ma nic wspólnego ze swoimi drużynami. W innych krajach fanatycy potrafią się interesować swoją drużyna i przy tym walczyć za swój klub z innymi ekipami a w Polsce do tych ekip są dobierani ludzie z klubów gdzie razem trenują albo z bramek. Jeszcze troszkę i to wszystko jebnie i będą drugie Wyspy Brytyjskie :)
jeszcze jedno, bo nie można edytować.
piszesz że wzór dla Ciebie to sytuacja - gdzie kibole, fanatycy, oprócz wiadomej działalnosci kibolskiej interesują się jeszcze wszyscy klubem i piłką.
A jednocześnie mówisz na koniec, że w koncu to wszystko jebnie, i będzie ''druga Anglia''

wiec z tego co mi wiadomo to własnie na Wyspach panuje ten wielbiony przez Ciebie model, i wszyscy kibice, fanatycy, jarają się piłką nozną. Od a do z. Mysle że wiekszość starych kiboli angielskich, zna wszystkie wyniki swojej reprezentacji od lat 90, i są w stanie wymienić całe kadry swoich Evertonów, Leicesterów, Aston Villi itp - tylko co z tego ma Angielski ruch kibicowski??
Ja sam jestem kibicem piłkarskim, i zawsze mnie interesowała stricte piłka, kiedyś bardziej, pozniej mniej - więc rozumiem o co Ci chodzi, tylko patrząc na to wszystko od środka, na pewno nie patrzyłbym na to w taki zero-jedynkowy sposob jak Ty....
bez spiny, pozdrówki

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 06.02.2022, 19:37

Kibic_janusz pisze:
06.02.2022, 19:23
DarioRomanoli pisze:
06.02.2022, 19:06



Ta kibic_janusz, jestem pewien, że to widziałem, napiszę Ci coś jeszcze: Ty też możesz to zobaczyć...
Gdzie można zobaczyć walke Pudzianowskiego w UFC? I kiedy się ona odbyła, z kim tam walczył?
Usługa w formie paj per mi, ale co tam podzielę się za free:
https://m.youtube.com/watch?v=RsA_pa00mms

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 06.02.2022, 19:52

Może już koniec denisowej. Bo rzygać się już chce.
Odbiegając od tematu, pytanie skierowane w stronę ekip z Grudziądza. Jak to teraz u was wygląda? Kto nr 1 w mieście, kto zaliczył najlepszy progres ostatnio. Jak z dzielnicami, kto ma wymarciu. Bez spiny.

DennisWise
Posty: 617
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DennisWise » 06.02.2022, 19:53

Kibic_janusz pisze:
06.02.2022, 17:25
DennisWise pisze:
06.02.2022, 17:16
poleciał do USA szybko podbić UFC
Kto poleciał podbić UFC, o czym ty mówisz!

No i Pudzianowski, gdy zaczynal karierę w MMA, to był już legendą w swojej dyscyplinie, serio nie widzisz różnicy?
No poleciał walczyć ze starym zawodnikiem UFC którym był Tim Sylvia który walczył z Arlovskim, Noguerią czy Monsonem. Starszym od niego o 3 czy 4 lata. Miał być to tzw. eliminator do podbicia zawodowego mma a może ufc z marszu ale nie bardzo wyszło gdyż Sylvia zerwał się z kanapy pałaszując kurczaki z kfc i obił go jak dziecko, więc skończyło się powrotem do ksw. Poza tym Pudzianowski nie był nigdy wybitnym zawodnikiem mma i co by nie mówić o tym Denisie bije go na głowę technicznie boksersko a już z kopnięciami to jest takie zestawienie jak rzuty wolne mojego starego i Beckhama. Jakby miał kondycję to wcale nie jest na straconej pozycji z takim Pudzianem. A legendą w swojej dyscyplinie też był Janusz Dylewski który z 300kg wyciskał na sztandze a którego co niektórzy jeździli nagrywać walki nawet po 300 km żeby potem mieć po 20-30 sec śmiechu przed treningami. Bo ktoś mający super osiągnięcia siłowe uwierzył że nadaje się do walk mma.

Kibic_janusz
Posty: 170
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 06.02.2022, 20:24

DarioRomanoli pisze:
06.02.2022, 19:37
Kibic_janusz pisze:
06.02.2022, 19:23
DarioRomanoli pisze:
06.02.2022, 19:06



Ta kibic_janusz, jestem pewien, że to widziałem, napiszę Ci coś jeszcze: Ty też możesz to zobaczyć...
Gdzie można zobaczyć walke Pudzianowskiego w UFC? I kiedy się ona odbyła, z kim tam walczył?
Usługa w formie paj per mi, ale co tam podzielę się za free:
https://m.youtube.com/watch?v=RsA_pa00mms
I to była walka w UFC?

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Jakuszyn » 06.02.2022, 20:59

Też nie rozumiem tego fenomenu Pudziana jeśli chodzi o MMA. No ale szacunek mu się należy za to co osiągnął w strongmenach i tak jak ktoś napisał za tytaniczną pracę.

Co do Denia to podobno następną walkę ma mieć z jakimś kotem z k-1.No zobaczymy ale na brak chętnych na pewno chłopaczyna narzekał nie będzie. Don Diego i Vasyl są chętni by go wyjaśnić a to dopiero początek.

https://www.youtube.com/watch?v=hCk-aqOznR0

Musze przyznać że poprawiło mi to humor.

W innym wywiadzie Denis coś tam się tłumaczył że nie był przygotowany kondycyjnie nawet 15% bo miesiąc temu przechodził covid.Stwierdził że tak naprawdę walkę toczył z samym sobą. No i przyznał że ostatni raz walczył w tych dużych rękawicach.Włodarze high chyba się wystraszyli że Alan z tego cało nie wyjdzie i w ostatniej chwili zmienili na duże rękawice bo mieli się bić w piąstkówkach.

Po walce zapytany o gwizdy powiedział że to kibice Alana gwizdali a on ma swoje grono sympatyków i dostaje dziennie dziesiątki tysięcy wiadomości to o mało nie pierdolnąłem z krzesła. Typ pajacuje ale w sumie jest pocieszny.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

Inny
Posty: 712
Rejestracja: 27.02.2007, 23:45
Lokalizacja: Polska

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Inny » 06.02.2022, 21:01

Upośledzone dzieci z internetu z karnetem na solarium.Walka była w USA(MOOSIN - GOD OF MARTIAL ARTS) i wystarczy posłuchać Okninskiego,który był trenerem Pudzianowskiego na temat tej walki.Tim Sylvia to jest dwukrotny mistrz wagi ciężkiej w UFC także jakiekolwiek pojęcie powinno się mieć zanim się wejdzie w dyskusje.Pokolenie zjebów wyrosło, które za sposób na życie wybrało sobie celebryctwo w internecie,nie mówiąc już o tym jak wygląda kibicowanie w Polsce,ktoś budował to latami i nastały nam czasy w,których co raz więcej wstydu i chańby.
Zwiad.

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 06.02.2022, 21:19

nikodem pisze:
06.02.2022, 20:58
Wcześniej ktoś pisał,ze Stal ma wyjebke na denisa,a czy przeciez na jednej z gal walczył typ ze Stali,to jak mają mu coś za złe?Tez wbijam ch.j w niego ale walka 10 na 10 zapowiada się ciekawie...
Relacje Stali z denisem skończyły się po zakończeniu jego kariery na Elanie i zaproszeniu na gale chłopaka z Resovii.

Ma swoje piec minut i niech je wykorzysta bo jak wyskoczy szybkonogi Kuźma to się skończy przygoda youtubera

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 06.02.2022, 21:36

Skąd wy macie info ma temat, że jego relacje z kimś się skończyły. Dla waszej informacji powiem wam, że na gali wspierał go kolega ze Stali Rzeszów.

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 06.02.2022, 21:48

Jako osoba prywatna to sobie może wspierać, a jako Stal Rzeszów już niebardzo. Sixthsense będzie chciał to napisze

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 06.02.2022, 22:00

Dlatego jesli ktoś wie na 100 % i będzie chciał, to neich się wypowie.
Wiem też że ktoś z młodej elany też wspierał denisa na gali, ksywami tu nie będę rzucał. Jedni lubią celebryctwo, pseudogangsterke a inni wybierają stara szkole i miłość do klubu.

maczetatata
Posty: 32
Rejestracja: 10.06.2016, 02:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: maczetatata » 06.02.2022, 23:15

[link]

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Rudy5555 » 06.02.2022, 23:25

Ludzie, ale on ma chuligańskie dziary Elany. Przecież za takie coś co on robi jest od razu c*** w d***. Wyobraźcie sobie, że jakiś decyzyjny Legii, Lecha, Wisły, Lechii walczy na takiej gali i jeszcze mówi, że z chęcią bym zawalczył z 9 karłami?

prawdomównyziom
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2016, 15:41
Lokalizacja: Poland

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: prawdomównyziom » 07.02.2022, 01:17

Banita_1982 pisze:
06.02.2022, 22:00
Dlatego jesli ktoś wie na 100 % i będzie chciał, to neich się wypowie.
Wiem też że ktoś z młodej elany też wspierał denisa na gali, ksywami tu nie będę rzucał. Jedni lubią celebryctwo, pseudogangsterke a inni wybierają stara szkole i miłość do klubu.
A co jest złego z tym że ziomek wspierał go w narożniku ?

Generalnie jak zobaczyłem na forum że więcej postów w ten weekend jest na temat gościa z Elany niż na temat obecnej kolejki ekstraklasy to naprawdę don't have question
PDW !!

DennisWise
Posty: 617
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DennisWise » 07.02.2022, 02:48

Patriotycznie kasa od islamistów już nie śmierdzi tyle zostało z "kupując kebaba osiedlasz araba" i " fck isis" wszystko na pokaz i dla lansu. Teraz już w kolejce się ustawiają trybsony, alany i jakieś murzyny z warszawskiego oddziału cripsów a na koniec zostanie posada konsultanta w furiozie 2. Wszystko dziś jest na sprzedaż. Wystarczy że znajdzie się ktoś z forsą. Ruscy, Czeczeni, Pasztuni czy komuniści z elgiebete kto da więcej. Pokolenie niewolników hajsu.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Monster96 » 07.02.2022, 08:13

nikodem pisze:
06.02.2022, 20:58
Wcześniej ktoś pisał,ze Stal ma wyjebke na denisa,a czy przeciez na jednej z gal walczył typ ze Stali,to jak mają mu coś za złe?Tez wbijam ch.j w niego ale walka 10 na 10 zapowiada się ciekawie...
Super ciekawie, jednak od początku takie rzeczy były robione w tajemnicy, na uboczy, z dala od kamer i ludzi postronnych. Teraz kilka baranów chce to zmonetyzować. Jak jesteś ciekaw jak to wygląda, to poproś kolegów, żeby Cię ze sobą wzięli, o ile jesteś w jednej z tych kilku ekip w Polsce, które jeszcze się biją tam gdzie powinni :)

Prawo i pięść
Posty: 41
Rejestracja: 21.04.2019, 17:15

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Prawo i pięść » 07.02.2022, 09:52

lepszyodciebie pisze:
06.02.2022, 10:22
A roztrzęsiony i wygwizdany przez cała hale denis krzyczący w wywiadzie do ludzi „zamknijcie mordę hejterzy, chujwam w dupe” to najśmieszniejsze co można zobaczyć w ten niedzielny poranek. Polecam
I pisze typ który na forum jedzie ludziom od biedaków i meneli. Drugiego tak ciężkiego zjeba jak ty to nawet na tym forum ciężko znaleźć.

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Tosiek » 07.02.2022, 10:12

Ja p******* ale wysyp prawilniaków.Załęckiemu korba bije ale jak to jego ojciec Dawid powiedział młody jest nerwusek i próbował go kiedyś temperować ale się nie dało a teraz jest dorosły i żyje swoim życiem.
Widać że ma duże parcie na szkło i brak mu trochę pokory tak jak chociażby Szpilce brakowało przez całą karierę ale jaja pokazał chociażby jak walczył ze złamaną łapą i widać że nie boi się wyzwań.
Denis żyje tym instagramem i internetem jak większość obecnych modern hooligans więc zacznijcie tak naprawdę od siebie bo najebaliście tu od c**** postów przez kilka dni(parę stron chyba poleciało w pizdu) i śledzicie każdy jego ruch i rozkminiacie każde słowo a przy tym próbujecie udawać że macie w niego wyjebane.
upa upa k u r e w kupa

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziemniak28 » 07.02.2022, 12:48

co wy ludzie macie w glowie ze na tym forum rozkminka o jakims celebrycie ktory nie jezdzi juz na mecze. a druga sprawa do ludzi ktorzy pisza ze jest kotem i sie dobrze bije to nie jest wszystko nie raz nie dwa chudy szczurek potrafi sie zachowac bardziej charakternie niz mistrz sztuk walki.

Clon88
Posty: 73
Rejestracja: 11.05.2019, 09:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Clon88 » 07.02.2022, 15:17

Jessica B. pisze:
07.02.2022, 12:51
Denis to genialny fighter. Szacunek się należy.
Ty powaznie?

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Jakuszyn » 07.02.2022, 17:34

Łapcie wywiad z ojcem Denisa.

https://www.youtube.com/watch?v=9Bf6kvNVOYo
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: NowyNowy » 07.02.2022, 18:51

Tu się kur...wa robi pudelek z portalu o kibicach haha

Ważne że KURWIIISKO Elana zdycha, a wy się podniecajcie dalej jakąś rurą z Torunia co daje cipska w mediach dla pieniędzy i trzepcie sobie przy nim.

Na pudelka większośc z Was się nadaje, taki sam poziom inteligencji jak większość lasek tam zaglądających...

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: strazaksam » 08.02.2022, 00:24

picooligans pisze:
07.02.2022, 22:21
nikodem pisze:
07.02.2022, 21:31
Pisał do proroka,przy nieduzym wyroku,jestem niemal pewny ze przy wyroku by się roz**bał,i tu dziara,,ŚK"wiarygodności mu nie da,to zwykly celebryta,z przeszłością kibicowską,choc jak na jego wiek to dziwie się ze w ogóle trafił na trybuny bo 20+to głowna siła w większości ekip.
Jakbyś gibał np od listopada i po jakimś obsranym liście miał wyjść na wolność na wiosne to wolałbyś przesiedzieć do zimy???hahaha Większe gangusy od ciebie szły na współpracę więc nie bądź taki do przodu.
Nie wiem ile on tam miał do odsiadki, ale skrócenie wyroku o pół roku czy rok nawet nie jest warte robienia z siebie błazna i pisania jakiś błagalnych listów do prokuratury.

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Lucjan80 » 08.02.2022, 11:46

picooligans pisze:
08.02.2022, 01:50
a od ilu już można?
Serio ?
ku*** gościu przedewszystkim walka ze służba więzienni co za tym idzie sądem penitencjarnym . Co to za git ze nie przesiedzi kilkunastu miesięcy na sztywno tylko szpagat bo można wyjść wcześniej .j**** takich sztywniaków .
Są tacy co po 11 latach stając na wokandę i mając ostatni rok do odjebania nie skalaja się prośbami ,błaganiami i skrucha .
To jest to właśnie
Nowoczesne grypsowanie
90 procent 20 lat temu poszło by w siatę zaraz po ambasadzie .

krokiet_z_grzybami
Posty: 760
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: krokiet_z_grzybami » 08.02.2022, 12:06

Lucjan80 pisze:
08.02.2022, 11:46
picooligans pisze:
08.02.2022, 01:50
a od ilu już można?
Serio ?
ku*** gościu przedewszystkim walka ze służba więzienni co za tym idzie sądem penitencjarnym . Co to za git ze nie przesiedzi kilkunastu miesięcy na sztywno tylko szpagat bo można wyjść wcześniej .j**** takich sztywniaków .
Są tacy co po 11 latach stając na wokandę i mając ostatni rok do odjebania nie skalaja się prośbami ,błaganiami i skrucha .
To jest to właśnie
Nowoczesne grypsowanie
90 procent 20 lat temu poszło by w siatę zaraz po ambasadzie .
ty gościu.. a kogo dzisiaj obchodzi jakieś grypsowanie? daj se na wstrzymanie bo każdy normalny chłopak ma wyjebane w to i jak jest okazja wyjść wcześniej tylko dzięki listowi w którym nie ma mowy o jakimkolwiek r********* się to każdy facet z rozumem większym niż totalny idiota to napiszę, zawsze mam beke z tych pseudo prawilnych sztywnych gadek ;) ku*** ludzie, dajcie spokój.. życie jest jedno i nikt nie będzie kiblował za frajer paru lat jak jest w sile wieku, chyba, że ktoś i tak nie ma nic do roboty na wolności i był tutaj jedynie jakimś żulem. Nie dziwi mnie w cale (nie znaczy, że popieram ale mówię, że nie dziwi) wysyp 60tek, ci panowie żyli na dobrym poziomie, mieli w zasadzie wszystko i on kalkuluje, czy jemu się opłaca teraz 10 lat siedzieć na sztywno? wyjsc jako zgred bez pieniedzy i znajomosci, a jego żona w tym czasie kabla o******** dawno komuś innemu? no litosci;) łatwo gadac z pozycji monitora gdzie najwiekszym twoim konfliktem z policją był mandat za picie w miejscu publicznym. Chciałbym napisać, że "to już nie te czasy, że każdy na sztywno, charakternie" bo w zasadzie to zawsze ktoś się rozpierdalał, a obecnie to już jest tego multum, bo świat idzie do przodu i czasy się zmieniają, tyle w temacie. Co do samego Denisa, walki nie widziałem, ppv nie kupowałem, ale tak się szumnie zapowiadał, że go zniszczy w pierwszej rundzie, a tu jednak wyszła lipa, gdyby ten cały alan wazył tez 100kg to pewnie by go ubił. Mysle, ze w starciu z podobnym sobie koniem, który coś tam potrafi, niemiałby większego polotu.

HycleKRK
Posty: 46
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: HycleKRK » 08.02.2022, 12:20

picooligans pisze:
07.02.2022, 22:21
nikodem pisze:
07.02.2022, 21:31
Pisał do proroka,przy nieduzym wyroku,jestem niemal pewny ze przy wyroku by się roz**bał,i tu dziara,,ŚK"wiarygodności mu nie da,to zwykly celebryta,z przeszłością kibicowską,choc jak na jego wiek to dziwie się ze w ogóle trafił na trybuny bo 20+to głowna siła w większości ekip.
Jakbyś gibał np od listopada i po jakimś obsranym liście miał wyjść na wolność na wiosne to wolałbyś przesiedzieć do zimy???hahaha Większe gangusy od ciebie szły na współpracę więc nie bądź taki do przodu.
Czyli mam rozumiec ze gdybys rozjebal jakiegoś pasiaka i znalazł się za to w puszce to byś pisał do niego list z przeprosinami? Fajnie masz tam pod kopuła prawilniaku na niby.

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: leniwiec » 08.02.2022, 12:33

krokiet_z_grzybami pisze:
08.02.2022, 12:06
Lucjan80 pisze:
08.02.2022, 11:46
picooligans pisze:
08.02.2022, 01:50
a od ilu już można?
Serio ?
ku*** gościu przedewszystkim walka ze służba więzienni co za tym idzie sądem penitencjarnym . Co to za git ze nie przesiedzi kilkunastu miesięcy na sztywno tylko szpagat bo można wyjść wcześniej .j**** takich sztywniaków .
Są tacy co po 11 latach stając na wokandę i mając ostatni rok do odjebania nie skalaja się prośbami ,błaganiami i skrucha .
To jest to właśnie
Nowoczesne grypsowanie
90 procent 20 lat temu poszło by w siatę zaraz po ambasadzie .
ty gościu.. a kogo dzisiaj obchodzi jakieś grypsowanie? daj se na wstrzymanie bo każdy normalny chłopak ma wyjebane w to i jak jest okazja wyjść wcześniej tylko dzięki listowi w którym nie ma mowy o jakimkolwiek r********* się to każdy facet z rozumem większym niż totalny idiota to napiszę, zawsze mam beke z tych pseudo prawilnych sztywnych gadek ;) ku*** ludzie, dajcie spokój.. życie jest jedno i nikt nie będzie kiblował za frajer paru lat jak jest w sile wieku, chyba, że ktoś i tak nie ma nic do roboty na wolności i był tutaj jedynie jakimś żulem. Nie dziwi mnie w cale (nie znaczy, że popieram ale mówię, że nie dziwi) wysyp 60tek, ci panowie żyli na dobrym poziomie, mieli w zasadzie wszystko i on kalkuluje, czy jemu się opłaca teraz 10 lat siedzieć na sztywno? wyjsc jako zgred bez pieniedzy i znajomosci, a jego żona w tym czasie kabla o******** dawno komuś innemu? no litosci;) łatwo gadac z pozycji monitora gdzie najwiekszym twoim konfliktem z policją był mandat za picie w miejscu publicznym. Chciałbym napisać, że "to już nie te czasy, że każdy na sztywno, charakternie" bo w zasadzie to zawsze ktoś się rozpierdalał, a obecnie to już jest tego multum, bo świat idzie do przodu i czasy się zmieniają, tyle w temacie. Co do samego Denisa, walki nie widziałem, ppv nie kupowałem, ale tak się szumnie zapowiadał, że go zniszczy w pierwszej rundzie, a tu jednak wyszła lipa, gdyby ten cały alan wazył tez 100kg to pewnie by go ubił. Mysle, ze w starciu z podobnym sobie koniem, który coś tam potrafi, niemiałby większego polotu.
Z jakiej jesteś ekipy ?
I nie masz pojęcia o czym piszesz, są jeszcze ekipy co grypsują i nie grypsowanie kogoś w tej ekipie wyklucza go ze środowiska.
Ogólnie bzdety piszesz szkoda klawiatury do całego tego Twojego wpisu usprawiedliwianie 60tek, nie grypsowania itd.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, chryc90 i 178 gości