www.warhouse.pl

Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Soczek01
Posty: 97
Rejestracja: 02.03.2022, 11:26

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Soczek01 » 26.10.2022, 19:23

MichałesboRodo pisze:
26.10.2022, 11:42
Soczek01 pisze:
26.10.2022, 08:42
Akurat dobrze znam Grudziądz, mam tam sporo znajomych, kumpli i rodzinę, a nawet jakiś czas tam pomieszkiwałem z uwagi na przydział. O małolatach z tego co wiem, to mobilizują się sami na mecze i mają nawet jakiś swój fanpage "Młoda Olimpia", to chyba dobrze, że działają. O "trenujących walczących" to ściema, bo najwidoczniej po prostu nie znasz tych ludzi. O "wytępieniu Widzewa" to chyba w książce przeczytałeś, bo większość osób po prostu wyemigrowała, założyła rodziny i sobie odpuściła.

Ale trafnie piszecie, znam "jednych i drugich" i takiego chaosu i specyfiki jak w tym mieście to chyba nie ma nigdzie :)

Tak btw - Nie każdy jest 30 latkiem, który nie ma pracy i biega po osiedlach szukając atrakcji, bo mentalnie ma 17 lat.
Kiedyś biegałem w pewnej ekipie z Grudziądza ponad 10 lat .. Kibicowska karierę zacząłem w 2004 roku i dużo znam osób z GKMu , Olimpii czy z WFCG od dawna się nie udzielam wiadomo żona rodzina dzieci , kredyt i
i ,wyprowadzka z Grudziądza . Dosyć dobrze znam Grudziądzka scenę kibicowską
Dobra, to teraz podsumujmy

1.Założyłeś konto, by napisać post uderzający w chłopaków z Olimpii
2.Biegałeś w PEWNEJ ekipie ponad 10 lat i zacząłeś w 2004, kiedy powstała dawna ekipa GKM Ryzykanci
3.Dawno się nie udzielasz, ale wiesz o nieudanej akcji Olimpii w Brodnicy i specjalnie się zarejestrowałeś, żeby im pocisnąć.
4.Nie ma cię w tym mieście od lat, masz rodzinę i trzymasz się z daleka, ale wiesz, że GKM trzyma poziom jako jedyny (?)

Z tym tematem małolatów wychodzi na to, że masz ból d***, że małolaci się organizują, chodzą, jeżdżą i trenują nie na konto twojego klubu, a innego klubu z miasta.

To może wytłumacz teraz wszystkim co się działo kilka lat po waszej ustawce z WfcG, jak się ta ekipa rozleciała, bo sytuacja byłą bliźniacza jak z Apatorem, gdzie nagle 90 % osób odcięło się na amen i paliło frana, że nie wiedzą co jest pięć, żeby potem znowu wracać do kibicowania. A może to nie kredyt i rodzina, a po prostu święty spokój cię zmusił do odbicia? Bo z tego co wiem, to zdarzało się tak, że osoby z WfcG potrafiły przychodzić grupkami na żużel naście lat temu.



MichałesboRodo
Posty: 78
Rejestracja: 25.10.2022, 20:30

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: MichałesboRodo » 26.10.2022, 20:46

Soczek01 pisze:
26.10.2022, 19:23
MichałesboRodo pisze:
26.10.2022, 11:42
Soczek01 pisze:
26.10.2022, 08:42
Akurat dobrze znam Grudziądz, mam tam sporo znajomych, kumpli i rodzinę, a nawet jakiś czas tam pomieszkiwałem z uwagi na przydział. O małolatach z tego co wiem, to mobilizują się sami na mecze i mają nawet jakiś swój fanpage "Młoda Olimpia", to chyba dobrze, że działają. O "trenujących walczących" to ściema, bo najwidoczniej po prostu nie znasz tych ludzi. O "wytępieniu Widzewa" to chyba w książce przeczytałeś, bo większość osób po prostu wyemigrowała, założyła rodziny i sobie odpuściła.

Ale trafnie piszecie, znam "jednych i drugich" i takiego chaosu i specyfiki jak w tym mieście to chyba nie ma nigdzie :)

Tak btw - Nie każdy jest 30 latkiem, który nie ma pracy i biega po osiedlach szukając atrakcji, bo mentalnie ma 17 lat.
Kiedyś biegałem w pewnej ekipie z Grudziądza ponad 10 lat .. Kibicowska karierę zacząłem w 2004 roku i dużo znam osób z GKMu , Olimpii czy z WFCG od dawna się nie udzielam wiadomo żona rodzina dzieci , kredyt i
i ,wyprowadzka z Grudziądza . Dosyć dobrze znam Grudziądzka scenę kibicowską
Dobra, to teraz podsumujmy

1.Założyłeś konto, by napisać post uderzający w chłopaków z Olimpii
2.Biegałeś w PEWNEJ ekipie ponad 10 lat i zacząłeś w 2004, kiedy powstała dawna ekipa GKM Ryzykanci
3.Dawno się nie udzielasz, ale wiesz o nieudanej akcji Olimpii w Brodnicy i specjalnie się zarejestrowałeś, żeby im pocisnąć.
4.Nie ma cię w tym mieście od lat, masz rodzinę i trzymasz się z daleka, ale wiesz, że GKM trzyma poziom jako jedyny (?)

Z tym tematem małolatów wychodzi na to, że masz ból d***, że małolaci się organizują, chodzą, jeżdżą i trenują nie na konto twojego klubu, a innego klubu z miasta.

To może wytłumacz teraz wszystkim co się działo kilka lat po waszej ustawce z WfcG, jak się ta ekipa rozleciała, bo sytuacja byłą bliźniacza jak z Apatorem, gdzie nagle 90 % osób odcięło się na amen i paliło frana, że nie wiedzą co jest pięć, żeby potem znowu wracać do kibicowania. A może to nie kredyt i rodzina, a po prostu święty spokój cię zmusił do odbicia? Bo z tego co wiem, to zdarzało się tak, że osoby z WfcG potrafiły przychodzić grupkami na żużel naście lat temu.
To że nie mieszkam w Grudziądzu to nie oznacza że tam nie przyjeżdżam ,tak biegałem ale to już za mną , czy śmieje się z Olimpii ? Tak śmieje się bo wyżej srają niż d*** mają robią zapowiedzi w kominiarkach jeśli dojdzie do potyczki a kilka ekip pokazała im gdzie jest ich miejsce i to dosyć niedawno

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 29.10.2022, 13:28

MichałesboRodo pisze:
26.10.2022, 20:46
Soczek01 pisze:
26.10.2022, 19:23
MichałesboRodo pisze:
26.10.2022, 11:42


Kiedyś biegałem w pewnej ekipie z Grudziądza ponad 10 lat .. Kibicowska karierę zacząłem w 2004 roku i dużo znam osób z GKMu , Olimpii czy z WFCG od dawna się nie udzielam wiadomo żona rodzina dzieci , kredyt i
i ,wyprowadzka z Grudziądza . Dosyć dobrze znam Grudziądzka scenę kibicowską
Dobra, to teraz podsumujmy

1.Założyłeś konto, by napisać post uderzający w chłopaków z Olimpii
2.Biegałeś w PEWNEJ ekipie ponad 10 lat i zacząłeś w 2004, kiedy powstała dawna ekipa GKM Ryzykanci
3.Dawno się nie udzielasz, ale wiesz o nieudanej akcji Olimpii w Brodnicy i specjalnie się zarejestrowałeś, żeby im pocisnąć.
4.Nie ma cię w tym mieście od lat, masz rodzinę i trzymasz się z daleka, ale wiesz, że GKM trzyma poziom jako jedyny (?)

Z tym tematem małolatów wychodzi na to, że masz ból d***, że małolaci się organizują, chodzą, jeżdżą i trenują nie na konto twojego klubu, a innego klubu z miasta.

To może wytłumacz teraz wszystkim co się działo kilka lat po waszej ustawce z WfcG, jak się ta ekipa rozleciała, bo sytuacja byłą bliźniacza jak z Apatorem, gdzie nagle 90 % osób odcięło się na amen i paliło frana, że nie wiedzą co jest pięć, żeby potem znowu wracać do kibicowania. A może to nie kredyt i rodzina, a po prostu święty spokój cię zmusił do odbicia? Bo z tego co wiem, to zdarzało się tak, że osoby z WfcG potrafiły przychodzić grupkami na żużel naście lat temu.
To że nie mieszkam w Grudziądzu to nie oznacza że tam nie przyjeżdżam ,tak biegałem ale to już za mną , czy śmieje się z Olimpii ? Tak śmieje się bo wyżej srają niż d*** mają robią zapowiedzi w kominiarkach jeśli dojdzie do potyczki a kilka ekip pokazała im gdzie jest ich miejsce i to dosyć niedawno
Jeżeli jesteś byłym kibicem Gkmu to powinnies wiedzieć, że takich informacji tutaj nie otrzymasz z żadnej z trzech stron. Poza sucha informacja odnośnie meczu. Spotkań na Lini Olimpia - koalicja Legii z kij pom było dużo więcej. I tyle.

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: grubsonet » 29.10.2022, 14:01

GKM to niech się lepiej zajmie swoim kolegą z ochronek, festem O. Paranoja że taki ktoś ma prawo bytu w jakiejkolwiek ekipie i jeszcze zabiera głos.

Soczek01
Posty: 97
Rejestracja: 02.03.2022, 11:26

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Soczek01 » 29.10.2022, 19:01

Banditosdod pisze:
29.10.2022, 13:28
MichałesboRodo pisze:
26.10.2022, 20:46
Soczek01 pisze:
26.10.2022, 19:23


Dobra, to teraz podsumujmy

1.Założyłeś konto, by napisać post uderzający w chłopaków z Olimpii
2.Biegałeś w PEWNEJ ekipie ponad 10 lat i zacząłeś w 2004, kiedy powstała dawna ekipa GKM Ryzykanci
3.Dawno się nie udzielasz, ale wiesz o nieudanej akcji Olimpii w Brodnicy i specjalnie się zarejestrowałeś, żeby im pocisnąć.
4.Nie ma cię w tym mieście od lat, masz rodzinę i trzymasz się z daleka, ale wiesz, że GKM trzyma poziom jako jedyny (?)

Z tym tematem małolatów wychodzi na to, że masz ból d***, że małolaci się organizują, chodzą, jeżdżą i trenują nie na konto twojego klubu, a innego klubu z miasta.

To może wytłumacz teraz wszystkim co się działo kilka lat po waszej ustawce z WfcG, jak się ta ekipa rozleciała, bo sytuacja byłą bliźniacza jak z Apatorem, gdzie nagle 90 % osób odcięło się na amen i paliło frana, że nie wiedzą co jest pięć, żeby potem znowu wracać do kibicowania. A może to nie kredyt i rodzina, a po prostu święty spokój cię zmusił do odbicia? Bo z tego co wiem, to zdarzało się tak, że osoby z WfcG potrafiły przychodzić grupkami na żużel naście lat temu.
To że nie mieszkam w Grudziądzu to nie oznacza że tam nie przyjeżdżam ,tak biegałem ale to już za mną , czy śmieje się z Olimpii ? Tak śmieje się bo wyżej srają niż d*** mają robią zapowiedzi w kominiarkach jeśli dojdzie do potyczki a kilka ekip pokazała im gdzie jest ich miejsce i to dosyć niedawno
Jeżeli jesteś byłym kibicem Gkmu to powinnies wiedzieć, że takich informacji tutaj nie otrzymasz z żadnej z trzech stron. Poza sucha informacja odnośnie meczu. Spotkań na Lini Olimpia - koalicja Legii z kij pom było dużo więcej. I tyle.
Dlatego najlepiej, gdyby info szło bezpośrednio od osób mieszkających w Grudziądzu. Ja wiem sporo z tego co było, natomiast to co obecnie, to raczej ogólnikid Skoro kolego jesteś dobrze poinformowany, to Dla kogo finalnie te starcia na plus? I jak w tej chwili wygląda pi razy oko hierarchia Włocłavia,Olimpia,Legia,Sparta,GKM? Pomijam Elanę i Zawiszę.

Na dłużej będę w Grudziądzu w okresie świąteczno-noworocznym, to może też popytam jak będzie okazja pogadać z kim trzeba.

CzeskaKorona
Posty: 118
Rejestracja: 27.09.2022, 20:59

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: CzeskaKorona » 29.10.2022, 20:51

czy kibice NOBILES Włocławek ( widywani w latach 90 na ŁKS )to dzisiejsza Włocławia ?

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 30.10.2022, 14:43

Soczek01 pisze:
29.10.2022, 19:01
Banditosdod pisze:
29.10.2022, 13:28
MichałesboRodo pisze:
26.10.2022, 20:46


To że nie mieszkam w Grudziądzu to nie oznacza że tam nie przyjeżdżam ,tak biegałem ale to już za mną , czy śmieje się z Olimpii ? Tak śmieje się bo wyżej srają niż d*** mają robią zapowiedzi w kominiarkach jeśli dojdzie do potyczki a kilka ekip pokazała im gdzie jest ich miejsce i to dosyć niedawno
Jeżeli jesteś byłym kibicem Gkmu to powinnies wiedzieć, że takich informacji tutaj nie otrzymasz z żadnej z trzech stron. Poza sucha informacja odnośnie meczu. Spotkań na Lini Olimpia - koalicja Legii z kij pom było dużo więcej. I tyle.
Dlatego najlepiej, gdyby info szło bezpośrednio od osób mieszkających w Grudziądzu. Ja wiem sporo z tego co było, natomiast to co obecnie, to raczej ogólnikid Skoro kolego jesteś dobrze poinformowany, to Dla kogo finalnie te starcia na plus? I jak w tej chwili wygląda pi razy oko hierarchia Włocłavia,Olimpia,Legia,Sparta,GKM? Pomijam Elanę i Zawiszę.

Na dłużej będę w Grudziądzu w okresie świąteczno-noworocznym, to może też popytam jak będzie okazja pogadać z kim trzeba.
Mi tu bardziej chodzilo o ogólne akcje. Np Olimpia stawała w "szranki" z Legia Chełmża np akcje, akcjami. Ostatni mecz pp Sparta-Olimpia młodzież Olimpii przyszyła od dworca bez policjii na stadion Sparty. A ten typ np jednej akcjii, wypisuje kto przed kim jest..... Sytuacja w Grudziądzu całościowo jest słabsza niż jeszcze kilka lat temu ale to nie znaczy, że są tu tylko jakieś dzieciaki. Zresztą sam poziom województwa jest jaki jest

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 05.11.2022, 12:37

Jutro Polonia Bydgoszcz gra w Grudziądzu jestem ciekaw ich liczby?

Kuternoga
Posty: 24
Rejestracja: 13.08.2016, 17:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kuternoga » 05.11.2022, 18:55

121 osob na liscie, GKM nie wpisany, ekipy goscinne tez beda. Bedzie ciekawie




joke
post wyżej to w pół żart - TOLL - łykacie, ale przynajmniej podzieli się to na ekipy i coś rozrusza :oops: :

patrinhotrn
Posty: 47
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: patrinhotrn » 06.11.2022, 19:41

Pytanie do Elanowców. Czy Denis dalej jest mile widziany na Elanie po tym jak się buja po galach z Glebą którego rodzina jest mocno powiązana z Apatorem a właściwie to stara gwardia z OHIO?

Soczek01
Posty: 97
Rejestracja: 02.03.2022, 11:26

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Soczek01 » 06.11.2022, 23:27

patrinhotrn pisze:
06.11.2022, 19:41
Pytanie do Elanowców. Czy Denis dalej jest mile widziany na Elanie po tym jak się buja po galach z Glebą którego rodzina jest mocno powiązana z Apatorem a właściwie to stara gwardia z OHIO?
I co z tego? Co to w ogóle za murzyński tok rozumowania? Ktoś ma rodzinę z innego plemienia i unga bunga, nie wolno z nim gadać. Czyli rozumiem, że ty mając kumpli, którzy nie są kibicami, pytasz ich za kim są/byli ich kuzyni czy wujkowie i wtedy w razie złej odpowiedzi urywasz kontakt lub co gorsza wstawiasz w p****? Wyobraź sobie, że gro osób w Toruniu ma wyjebane w Elanę czy Apator i bycie zawodnikiem sportów walki nie determinuje do posiadania przynależności klubowej.

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 07.11.2022, 13:54

Jak tam polonia z gkm, starczyło dla nich miejsca na stadionie w Grudziądzu na meczu z olimpią II grudziądz?

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 08.11.2022, 16:10

[link] tu jest powtórka meczu z Grudziądza włącznie z trybunami

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 08.11.2022, 19:58

Bandistodod ja wiem doskonale jak wyglądała tam sytuacja 😉 liczyłem tylko na to że ktoś z polonijnych koleżanek w końcu napisze prawdę.

Kuternoga
Posty: 24
Rejestracja: 13.08.2016, 17:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kuternoga » 09.11.2022, 01:27

Banditosdod pisze:
08.11.2022, 16:10
[link] tu jest powtórka meczu z Grudziądza włącznie z trybunami


ja pierdolę wstawia gość film z meczu.. ku*** gdyby interesowała nas piłka... :D

"Soczek01" zgadzam się w 100 %.


komercja, komercją. Ktoś tu "zorientowany" pisze o jakiś OHIO - czyli klimaty toruńskie gościu znasz .. więc zamilcz skoro wiesz o czym mowa.

Gale, galami, ale są też zasady i c*** czy to jest gala czy cokolwiek. Nie ma pierdolenia. Czasy się zmieniły, jeśli ktoś myśli, że czasy zgód na zasadzie picia wina i tak się nawiązywały zgody wrócą to brak słów. Dzisiaj niestety (podkreślam) niestety. Liczą się interesy i biznesy. Trybuny już dawno oschły. Małolaci mogą się bawić.. Jak ktoś marzy, żeby tamte czasy wróciły, to polecam nagrania z kaset które kiedyś były popularne i jedna para je sprzedawała - z awantur. Świetne to było. Młodzi nie zrozumieją.
Klimat województwa z rozpiską na miejscowości, kto gdzie i jak jeśli ktoś ma ochotę rozpiszę - zaraz napinacze odpiszą .. ze świecą ku*** szukać gościa co się orientuje na bieżąco.

Szacunek dla prawdziwych ludzi z zasadami.
post wyżej to w pół żart - TOLL - łykacie, ale przynajmniej podzieli się to na ekipy i coś rozrusza :oops: :

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 10.11.2022, 11:16

Kuternoga pisze:
09.11.2022, 01:27
Banditosdod pisze:
08.11.2022, 16:10
[link] tu jest powtórka meczu z Grudziądza włącznie z trybunami


ja pierdolę wstawia gość film z meczu.. ku*** gdyby interesowała nas piłka... :D

"Soczek01" zgadzam się w 100 %.


komercja, komercją. Ktoś tu "zorientowany" pisze o jakiś OHIO - czyli klimaty toruńskie gościu znasz .. więc zamilcz skoro wiesz o czym mowa.

Gale, galami, ale są też zasady i c*** czy to jest gala czy cokolwiek. Nie ma pierdolenia. Czasy się zmieniły, jeśli ktoś myśli, że czasy zgód na zasadzie picia wina i tak się nawiązywały zgody wrócą to brak słów. Dzisiaj niestety (podkreślam) niestety. Liczą się interesy i biznesy. Trybuny już dawno oschły. Małolaci mogą się bawić.. Jak ktoś marzy, żeby tamte czasy wróciły, to polecam nagrania z kaset które kiedyś były popularne i jedna para je sprzedawała - z awantur. Świetne to było. Młodzi nie zrozumieją.
Klimat województwa z rozpiską na miejscowości, kto gdzie i jak jeśli ktoś ma ochotę rozpiszę - zaraz napinacze odpiszą .. ze świecą ku*** szukać gościa co się orientuje na bieżąco.

Szacunek dla prawdziwych ludzi z zasadami.
Jeżeli nie interesuje pilka to po rozmowy z piłkarzami, wejścia do autokarów w A klasie też można kibicować

joozek
Posty: 6
Rejestracja: 03.08.2017, 19:26

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: joozek » 12.11.2022, 19:24

Kiedyś tu pisał pewien forumowicz, który miał nick " Old[Z]" jak się nie mylę. W porządku był to człowiek wnioskując po postach. Wie ktoś może czy śledzi forum?

old_rts_old
Posty: 51
Rejestracja: 08.05.2018, 20:15

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: old_rts_old » 12.11.2022, 23:03

Jak się ma kilkukrotne podrzucanie prowiantu Zawiszakom w czasie jednego meczu do jebania Łódzkiego Klubu Sportowego?
Chyba że to było w czasach lizania dupki Elanie, to nie było tematu.
[link]

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Aaabbb2323 » 13.11.2022, 10:18

joozek pisze:
12.11.2022, 19:24
Kiedyś tu pisał pewien forumowicz, który miał nick " Old[Z]" jak się nie mylę. W porządku był to człowiek wnioskując po postach. Wie ktoś może czy śledzi forum?
O ile nic nie pojebalem, to jest na forum pod nickiem "Piotruś Zawisza". Jeśli pomyliłem użytkowników, to z góry przepraszam

pikur75
Posty: 5
Rejestracja: 07.10.2017, 16:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: pikur75 » 13.11.2022, 11:41

joozek pisze:
12.11.2022, 19:24
Kiedyś tu pisał pewien forumowicz, który miał nick " Old[Z]" jak się nie mylę. W porządku był to człowiek wnioskując po postach. Wie ktoś może czy śledzi forum?
Pamietam tego użytkownika .. pisał sensownie i obiektywnie.. pamietam, że napisał kiedyś pożegnalny post bo miał dość tego żenującego poziomu na forum.. to był czas kiedy bardzo aktywni byli małolaci z Elany, którzy wszystkim cisnęli i bluzgali bez opamiętania .. być może śledzi to forum na innym nicku, ale raczej się nie udziela.

Piotruś Zawisza
Posty: 53
Rejestracja: 11.06.2022, 18:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Piotruś Zawisza » 13.11.2022, 12:47

Na prośbę Old(Z) odpowiadam:
Zniknął z forum z powodów osobistych (rodzinnych) Jak się sypie zdrowe najbliższej osoby, to się inne rzeczy odkłada na bok. Forum nadal śledzi, ale się nie wpisuje. Ktoś założył podobnie brzmiące konto, ale to nie jest Old(Z). Ktoś się pod niego podszywa. Pozdrawia również starych Forumowiczów

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 13.11.2022, 14:22

Jak sytuacja Apatora po tej wygranej walce, jakiś dalszy okres temu! Tutaj pojawiały, się wpisy że Apator, już normalnie można spotkać w barwach, w coraz większych miejscach. Był to kolejny wyskok tylko czy sytuacja Apatora jest coraz lepsza?

kokoss
Posty: 29
Rejestracja: 08.04.2014, 01:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kokoss » 13.11.2022, 14:31

Banditosdod pisze:
13.11.2022, 14:22
Jak sytuacja Apatora po tej wygranej walce, jakiś dalszy okres temu! Tutaj pojawiały, się wpisy że Apator, już normalnie można spotkać w barwach, w coraz większych miejscach. Był to kolejny wyskok tylko czy sytuacja Apatora jest coraz lepsza?
Apatora nie widać nie słychać o nim w mieście siedzą pochowani jak zwykle za rok się obudzą raz czy dwa przejadą się gdzieś na osiedle Elany i tyle ich aktywności.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 14.11.2022, 11:46

Piotruś Zawisza a Ty jeszcze chodzisz wogole na mecze ??? Tak tylko pytam bo jak widzę to tu tylko Ciebie można narazie spotkać

trzecigarnitur
Posty: 68
Rejestracja: 13.02.2014, 14:06

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: trzecigarnitur » 14.11.2022, 13:41

Ten gosc to narcyz jadacy na tym, ze napisal fake-ksiazke. Siedzi na forum i umoralnia innych, bo wlasciwie zyje tylko netem- taki typowy kibic internetowy. Zeby bylo jasne - pisze o obecnych czasach, a nie o tym ze gosc cos tam dzialal cwierc wieku temu. Usilowalem z nim porozmawiac na prv tak, zeby nie zasmiecac forum, ale niestety nie dalo sie.

Piotruś Zawisza
Posty: 53
Rejestracja: 11.06.2022, 18:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Piotruś Zawisza » 14.11.2022, 17:11

trzecigarnitur pisze:
14.11.2022, 13:41
Ten gosc to narcyz jadacy na tym, ze napisal fake-ksiazke. Siedzi na forum i umoralnia innych, bo wlasciwie zyje tylko netem- taki typowy kibic internetowy. Zeby bylo jasne - pisze o obecnych czasach, a nie o tym ze gosc cos tam dzialal cwierc wieku temu. Usilowalem z nim porozmawiac na prv tak, zeby nie zasmiecac forum, ale niestety nie dalo sie.
Cześć kłamczuszku :) Fejk książkę powiadasz. To przytocz tutaj chociaż jedno zdanie z tej książki, które nie jest zgodne z prawdą. I jeżeli ci się uda to cię jeszcze przeproszę przed całą Polską.
Fakt, pisałeś na priv, gdzie wstydziłeś się przyznać komu kibicujesz, chociaż oboje wiemy, że Polonii Bydgoszcz.
Ponieważ na privie nie rozmawiam z anonimami, prosiłem też o to żebyś się przedstawił, ale też echo.
Tak więc jedynym fejkiem pozostajesz ty.

Do kolegi z Zawiszy powyżej, priv.

mecenas_rolski
Posty: 2
Rejestracja: 19.09.2019, 19:31

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: mecenas_rolski » 17.11.2022, 15:32

kokoss pisze:
13.11.2022, 14:31
Banditosdod pisze:
13.11.2022, 14:22
Jak sytuacja Apatora po tej wygranej walce, jakiś dalszy okres temu! Tutaj pojawiały, się wpisy że Apator, już normalnie można spotkać w barwach, w coraz większych miejscach. Był to kolejny wyskok tylko czy sytuacja Apatora jest coraz lepsza?
Apatora nie widać nie słychać o nim w mieście siedzą pochowani jak zwykle za rok się obudzą raz czy dwa przejadą się gdzieś na osiedle Elany i tyle ich aktywności.
[link]

Cqurwol
Posty: 48
Rejestracja: 04.09.2017, 16:46

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Cqurwol » 18.11.2022, 15:46

mecenas_rolski pisze:
17.11.2022, 15:32
kokoss pisze:
13.11.2022, 14:31
Banditosdod pisze:
13.11.2022, 14:22
Jak sytuacja Apatora po tej wygranej walce, jakiś dalszy okres temu! Tutaj pojawiały, się wpisy że Apator, już normalnie można spotkać w barwach, w coraz większych miejscach. Był to kolejny wyskok tylko czy sytuacja Apatora jest coraz lepsza?
Apatora nie widać nie słychać o nim w mieście siedzą pochowani jak zwykle za rok się obudzą raz czy dwa przejadą się gdzieś na osiedle Elany i tyle ich aktywności.
[link]
Akcja roku.

Apator teraz zajmuje się dystrybucją tekstyliów. Po co się ganiać, kiedy można zarabiać.
Dzisiaj jest bardzo ważny dzień,
dzień zemsty za bezsensowne życie.
Dzisiaj to my bawimy się,
a jutro znów będziemy niczym.

Kuternoga
Posty: 24
Rejestracja: 13.08.2016, 17:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kuternoga » 23.11.2022, 00:01

a więc tak, przybliz kuj - pom i wyjde za shemat wojewodztwa.
Podzial na najwazniejsze osrodki, pomijamy mao znaczac ekipy.

Toruń - dwie dzielnice - zwalczane, są stricte Apatora, lecz to kwestia czasu.
Bydgoszcz - wielkie podziały - przez p. Osucha i odwalenie na mczu Zawisza - Widzew zadziało się dużo złgo. Jak każdy wie, badzo dużo osób odpuściło. W tej chwili Z jest w kryzysi, odradza się i to będzie grubo - muszą wyjaśnić swoje sprwy.
Toruń - Elana - tylko, tutaj nie ma nikt podjazdju, kilka lat ścisły top polski. Banda E i odmawianie przez lokalnego ryala jak i inne mocne ekipy nie przeszłu bez echa - jest mały kryzysz, ale prostuje si to.
Przechodząc do mniejszych ekip i fan clubów.
Z:
Świecie - niegdyś bardzo ważna gałąź Bydgoszczy - podziały zrobiły swoje.
Solec kujawski - nieliczni
Inowrocław - mimo codzienneij walki jest przgrany - duże wsparcie Lecha Poznań i mimo wspólnej zgody ŁKS nie ma tam różowo.
Nakło - odpuszczone
Łochowo - kilka osób.
Świecie - opisane wyżj.
Inn fan cluby pogubione - jednostki były i są ale banda to już nie to.
inne fc nie są siłą nie stanowią jakości po za Janikowem które świetnie się rozrosło i uderzyło.

Polonia Bydgoszcz - wystarczy się rzejechać do Bydgoszczy i zobaczyć, że to nie jest tak, że chodzą kanałami - zawsze silniejsza ekipa torpeduje i niszczy słabszych - przykład Legii i Polonii - niby ich nie ma ? Są ale działają cicho. Działają.
Polonia niedawno ustawiła się ze zgodami na Z. oczywiście kontakest słabszj grupy do wciągnięcia - przegonienia. Nie tak to wyglądało - można pisać farmazony, że auta nie dojechały jednak było to zwycięstwo którego PB bardzo potrzebowała. Emigrcja wraca - Bydgoszcz będzi ciekwie, przy kryzysie wew. jest to idealny moment dla PB. Można się śmiać, ale scena się zmienia. Słabe punkty wracają ze zdwojną siłą. Jak podkeślam wystarczy się przyejechać po niektórych dzielniach gdzie ludzie swobodnie chodzą w swoich barwach - zaaz to jakiś Zawiszak będzie próbował wyśmiać, ale nich sam osobiście się przejdzie na dawne Polonijne osiedla.
Zawisza jeśli dalej będzie "leciała' na swoim poziomie, że nie ma lokalnego wroga, nie pociągnie za dużo. Polonia bardzo mocno się przestawia. Nie twierdzę, że będą siłą Bydgoszczy bo na to szans nie ma - ale pojawił się lokalny wróg i to realnie - nie wirtualnie.
Toruń
bardzo silne i mocne FC Gniewkowo które rozgoniło, były też KO gdy Zawiszacy chcieli zaatakoać. Gniewkowo to jak TPAG. Bardzo dobra banda.
Kowaleko, kuleje ale są jednostki
Ciechocinek - wymarły.
Elana pokazując swój potencjał przybiła zgodę z Widzewem co nie jest łatwe - trzeba mieć siłę. na Elanie są konflikty które są zażegnowane, 2 lata tmu Zawisza na żadne liczby nie zgodziła się gdyż wiedząć, że bez zgód zostanie upokorzony.

Grudziądz - najbardziej specyficzne poza Kwidzynem miasto. Prym wiedzie GKM, Olimpia robi i robiła przeróżne podjazdy dor różych ekip jednak ekipy widząc ich - odpuszała.
Widzew Grudziąż wbrew przekonaniom ma kilka osiedli, mają najciężej, ale to Widzew, sporo pzeniosło się na bardzo specyficzny Kwidzyn, jednak są - istnieją, kąsają. Reprezantywynie nadal bardzo dobra ekipa.

Apator Toruń - od 2 lat jest odrodzenie, nie ma szału, przy tak wielkiej walce Elany mają ciężko ale i tak szacunek za próby odbudowania. Wspierani przez Chełmżę(L), wspierani przez Konin i fc Arki - wszyscy odpuścili. Jednak próbują za to szacunek, bo nie mają lekko w tym mieście

Legia Chełmża - brzydko pisząc Patologia. Mają swoje zaplecze, ale nie mają odwagi. Swego czasu Elana mocno docisnęła Chełmżę robiąc tam potężny fan club. Zdjęcia chyba każdy widział. Jak to się toczy dalej - czas pokaże.

Sparta Brodnica - swój region - omijana, nie ma problemów, działają na swojj płaszczyźnie, raz lepiej raz gorzej. Kwestie Bydgoskie to podejście do Pogonii Lębork która niedoceniania decyduje o wielu sprawach.

Tak gwoli wyjaśnienia - oczywiście można to rozpisać i szerzej i dalej, jednak woj. kuj.pom. nie jest takie martwe.
To nie tylko Elana i Zawisza. Tutaj zaczynają się większe tematy.
Co przyniesie czas - zobaczymy. Obie ekipy z topu są w kryzysie, Elana bardziej, ale gdyby kilka lat temu Z przystał na wszystkie warunki stawiane przez E doskonale wie, że by poległ. Bez wsparcia zgód - nie było podjazdu. Jeśli w pewym momencie to Elana patroluje Bydgoszcz to jednak coś też pokazuje.

Proszę bez spin a merytorykę. Jest wiele rzeczy do przytoczenia i opowiedzenia.

Szacunek dla starej gwardii z zasadami
post wyżej to w pół żart - TOLL - łykacie, ale przynajmniej podzieli się to na ekipy i coś rozrusza :oops: :

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Salowy_Choroszcz » 23.11.2022, 08:15

Gorsze farmazony idzie wyczytać tylko na profilach naszych polityków na Twitterze. :)
PS. Zawisza to ON.
OoO Biały Honor Biała Duma

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 23.11.2022, 09:11

Kuternoga ile Ty masz lat? O jakich k.o. Ty piszesz jeśli chodzi o atak FC Kujaw na Gniewkowo, bo takowe były i to po stronie elany fc gniewkowo.
Co do Inowrocławia, Ty widziałeś ekipę Zawiszy z Ina? Chłopaku o jakim Ty przejęciu przez Lecha Inowrocławia piszesz? Ty się w lbe pierdolnij dzieciaku.
Inowrocław potrafił jeździć w większej liczbie na mecze Zawiszy niż cała elana na swój wyjazd. Co do polonii to są jebane szczury kanałowe i nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Zapomniałeś o Wloclavii która ładnie jedzila na wyjazdy i pokacywala się u siebie.
Więcej już nic nie pisz i nie odpisuj na mój komentarz proszę dzieciaku. Zajmij się lekcjami, rok szkolny leci, weź się za naukę, by nie było w czerwcu rozczarowania 😉

Sektor E
Posty: 550
Rejestracja: 17.12.2007, 17:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Sektor E » 23.11.2022, 09:46

po co mu odpisujecie? Przecież widać, że chłop nie dosć, że nie ma pojęcia o czym pisze, to ku*** jakoś składniowo i organizacyjnie to napisane jakby pisane przez upośledzonego

hwdp1946
Posty: 14
Rejestracja: 25.10.2014, 23:41

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: hwdp1946 » 23.11.2022, 13:32

kuternoga= same farmazony, zero faktów. top 3 kocopołów= polonka chodząca w barwach po Bydgoszczy, stracony Inowrocław, który nie daje rady z Lechem haha, gniewkowo jest jak Tpag hahahaha. skończ waść wstydu oszczędź.

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Matias » 26.11.2022, 15:30

Czy Apator miał/ma przewagę w innych dzielnicach/osiedlach niż Rotki i Skarpa ?
I co znacza "Ohio" widziałem kiedyś zdjęcie z mini awantury Elana vs Ohio ?

Sektor E
Posty: 550
Rejestracja: 17.12.2007, 17:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Sektor E » 26.11.2022, 17:48

Ohio to okolice ul. Pod Dębową Górą (część os. Mokre bodajże) z taką barakową zabudową, dość "patologiczny" rejon

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Matias » 26.11.2022, 20:47

I z jakiego rejonu byli kibice Apatora co na jakims parę lat temu meczu w barwach Cracovii na stadionie ?

Sektor E
Posty: 550
Rejestracja: 17.12.2007, 17:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Sektor E » 26.11.2022, 21:00

Nie mam pojęcia, ale lata temu pamiętam chłopa ze sławnego zdjęcia młodych chuliganów Apatora z elanowskimi adnotacjami, który latał w smyczce właśnie Cracovii. To było z 15-16 lat temu, ale uznałem, że to jakieś tam osobiste kontakty. Swoją drogą to część chłopaków z tego zdjęcia póżniej można było zobaczyć na zdjęciach w bluzach Elany :)

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Matias » 26.11.2022, 21:09

Dzięki za odp. To chyba chodziło o fc Mazury. Zdjęcie widziałem tych typów w barwach KSC na nowym już stadionie Apatora

trzecigarnitur
Posty: 68
Rejestracja: 13.02.2014, 14:06

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: trzecigarnitur » 27.11.2022, 12:42

Matias pisze:
26.11.2022, 20:47
I z jakiego rejonu byli kibice Apatora co na jakims parę lat temu meczu w barwach Cracovii na stadionie ?
Z tego co wiem, to byli z Rotków( os Rotacyjne) Dominuje tam od lat Apator

Sektor E
Posty: 550
Rejestracja: 17.12.2007, 17:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Sektor E » 27.11.2022, 19:50

też inaczej tzw. Czeczenia bodajże, ale to są tylko dwa wieżowce o ile mnie wiedza nie myli i Apator tam bodajże już wymarł jednak.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dres i kaptur, Kaczor1908zdw, leonidas88, Mikser84, o0o, ślusarz i 266 gości