www.warhouse.pl

Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
serwis
Posty: 284
Rejestracja: 24.09.2009, 10:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: serwis » 12.08.2022, 11:17

grubsonet pisze:
08.08.2022, 22:17
Serwus serwis ;) Może i masz rację ale nie chodzi mi tylko o ten wyjazd.Obserwuje ich od jakiegoś czasu jeszcze rok-dwa lata temu pełna partyzantka a teraz legalnie organizują wyjazdy na które jeżdzą nie tylko pikole,patrz ZG.Powoli grają Zawiszy na nerwach i jestem ciekaw jak sytuacja się potoczy. Fakt są dziwną ekipą narobili dymu u siebie ze Startem a w rewanżu do Gniezna WRB nie pojechali,w wywiadzie do TMK jasno wypowiedzieli się na temat BDG czyli typowa partyzantka,zrobić coś komuś ale nie narazić się na odwet ;) Jedno jest pewne.Odżyli i jak awansują do wyższej ligi to będzie jeszcze większy potencjał dla frekwencji.Pozdro

To nie moja bajka ale postaram Ci się wytłumaczyć. Rok dwa lata temu byli na żużlowym dnie. Teraz idą na awans więc jest pospolite ruszenie wśród piknikowej (tylko) części publiczności.
Niech ktoś z Bydgoszczy Ci przewinie jak to wygląda jeżeli chodzi o sport. Duże miasto a głód jakiegokolwiek sukcesu brak. Tam gdzie są sukcesy tam właśnie tak wygląda. Czy to żużel czy kosz. Dodatkowo żużel chyba zawsze był popularniejszy przez perypetie piłki. Tak to widzę z boku.



Kris_groundhopping
Posty: 15
Rejestracja: 29.04.2018, 17:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kris_groundhopping » 12.08.2022, 11:48

Czy ja właśnie przeczytałem na kibicowskim forum informację, że chłopaczek, którego pobili w wieku 15 lat i dzień po zdarzeniu składa zeznania, jest "szejesioną" i każdy kto 11 lat później z nim przystaje automatycznie jest taką samą parówą?

Czy Was już do reszty popierdoliło? Przecież taki gówniarz robi to, co każą mu rodzice, szczególnie w takich sprawach. Skąd Wy czerpiecie te swoje wyobrażenia o świecie? Z groźnych koszulek z grafiką HD i napisem "volenti non fit iniuria"? Dalej lejcie małolatów, a później dziwcie się, że strzelają na psach.
Ps tego całego ferariego nie znam, nie bronię, lata mi on, podobnie jak reszta pato gal.

Cwajka_hks
Posty: 5
Rejestracja: 12.08.2022, 00:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Cwajka_hks » 12.08.2022, 11:56

ImperatorMistrz pisze:
11.08.2022, 15:09
PRzeciez w Chorzowie to ten leszcz nie ma wjazdu i nikt z normalnych mu wity nie kopsnie.
Nie tylko w Chorzowie hehe

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: grubsonet » 12.08.2022, 12:39

Znalezione w necie.
''Chmielewski należał do grupy Krzysztofa M ps. "Bajbus" wchodzącej w skład grupy mokotowskiej. Jako gangster przybrał pseudonim "Antek". Zaangażowany był w napady, rozboje, morderstwa. W sierpniu 2005 r. brał udział w napadzie na dom Kazimierza B. w Puławach, bogatego handlarza walut. Razem z pięcioma innymi przestępcami dokonał rozboju, osobiście krępując gospodarza domu. Przyczynił się tym samym do jego zgonu na miejscu. W trakcie napadu skrępował również 93-letnią matkę Kazimierza B

5 października 2005 r. razem ze wspólnikami dokonał napadu na hurtownię z kurtkami puchowymi w Szamotach. "Antek" odpowiedzialny był za skrępowanie i pilnowanie ochroniarza obiektu w trakcie napadu

19 listopada 2005 r. "Antek" brał udział w uroczystości w restauracji Mozart w miejscowości Wólka Kosowska, podczas której upito do nieprzytomności innego gangstera grupy "Bajbusa" - Łukasza W. ps. "Dzik". Chmielewski wywiózł "Dzika" do lasu, gdzie inni członkowie gangu dokonali jego egzekucji

Pod koniec 2005 r. "Antek" oraz pozostali członkowie gangu zostali aresztowani. Za udział w zabójstwie otrzymał karę pięciu lat więzienia. Jednak ze względu na współpracę z prokuraturą i obciążeniu wspólników, szczególnie lidera gangu "Bajbusa", przedterminowo opuścił więzienie

Jak sam przyznaje udział w zorganizowanej grupie przestępczej był błędem. Poprzez szkolenia sportowe próbuje wpływać na młode pokolenie aby nie wchodzili w świat przestępczy"

Takie osoby trenują w Akademii Mirka,takim osobom Mirek podaję rękę a potem podaje ją Denisowi który dzieli szatnie,mate itp z nimi.Ale ważna jest dziara ŚK i porównanie jego sytuacji i jego osoby(prawilnej ponoć) z obsługą milicjanta przez Panią ze sklepu :) Myślałem że po zaproszeniu na the war kulawizny z Bałtyku,policjanta z nimi i jeszcze kilku dziwnych rzeczy już niczym mnie on nie zaskoczy...a jednak

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: RaryTaS » 12.08.2022, 14:15

romuś fajnie że tak żyjesz tym,pewnie śledzisz też media społecznościowe Denisa więc śmiało możesz do niego podbić i wyjaśnić w 4 oczy co cię boli rozkminiaczu. Możesz też zapytać jaki kontakt ma z Krystianem i zapewne ci odpowie także wal śmiało do Torunia.

I jeszcze ta śmieszna gadka że w całej Polsce ma przejebane a tymczasem jeździ gdzie chce. Można za nim nie przepadać do czego macie pelne prawo ale nie powielajcie tu takich farmazonów bo się śmiać chce.
Ojczulek i ochrona z nim jeździ to co ci szkodzi zebrać chłopaków i ruszyć mu na przeciw,taki obrotniak jak ty zapewne nie będzie miał z tym problemu.

Od razu zaznaczę że to w co poszedł Denis może się też nie podobać na Elanie,Widzewie,Ruchu i Wiśle ale to już sprawa ekip a nie wasza.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 12.08.2022, 17:19

grubsonet pisze:
12.08.2022, 10:33
Kkrawczyk pisze:
08.08.2022, 23:13
grubsonet pisze:
08.08.2022, 22:17
Serwus serwis ;) Może i masz rację ale nie chodzi mi tylko o ten wyjazd.Obserwuje ich od jakiegoś czasu jeszcze rok-dwa lata temu pełna partyzantka a teraz legalnie organizują wyjazdy na które jeżdzą nie tylko pikole,patrz ZG.Powoli grają Zawiszy na nerwach i jestem ciekaw jak sytuacja się potoczy. Fakt są dziwną ekipą narobili dymu u siebie ze Startem a w rewanżu do Gniezna WRB nie pojechali,w wywiadzie do TMK jasno wypowiedzieli się na temat BDG czyli typowa partyzantka,zrobić coś komuś ale nie narazić się na odwet ;) Jedno jest pewne.Odżyli i jak awansują do wyższej ligi to będzie jeszcze większy potencjał dla frekwencji.Pozdro
Czym się narażają? My ich nawet nie traktujemy poważnie, wyłaniają się tylko wtedy jak my jesteśmy na wyjeździe, tak było i będzie zawsze.
Ciebie ktoś w Twojej ekipie traktuje poważnie? Chyba średnio co?
Komu kibicujesz wariacie?
j**** urkaine

streetlife
Posty: 51
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: streetlife » 12.08.2022, 21:28

Kris_groundhopping pisze:
12.08.2022, 11:48
Czy ja właśnie przeczytałem na kibicowskim forum informację, że chłopaczek, którego pobili w wieku 15 lat i dzień po zdarzeniu składa zeznania, jest "szejesioną" i każdy kto 11 lat później z nim przystaje automatycznie jest taką samą parówą?

Czy Was już do reszty popierdoliło? Przecież taki gówniarz robi to, co każą mu rodzice, szczególnie w takich sprawach. Skąd Wy czerpiecie te swoje wyobrażenia o świecie? Z groźnych koszulek z grafiką HD i napisem "volenti non fit iniuria"? Dalej lejcie małolatów, a później dziwcie się, że strzelają na psach.
Ps tego całego ferariego nie znam, nie bronię, lata mi on, podobnie jak reszta pato gal.
Ja mając 15 lat, a było to w 97 roku, żyłem osiedlowym trybem życia czyli melo, trawa wszechobecne, a przede wszystkim wiadome było kto sprzedaje ten frajer i tłumaczenie, że mama kazała mu iść na psy do mnie nie trafia, bo poskarżyć się rodzicom to był wstyd taki sam

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ślusarz » 12.08.2022, 21:44

Denis nie prędko pojawi się w Chorzowie oraz Łodzi. I nikt z tych miast/ekip nie pojawia i nie pojawi się w towarzystwie Denisa.I może się on tu zaraz zalogować na swoje konto i pisać swoje wersje ale to co napisałem jest w 100%prawdą.

Sportowa_2
Posty: 35
Rejestracja: 23.04.2019, 15:37

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Sportowa_2 » 13.08.2022, 00:52

serwis pisze:
12.08.2022, 11:17
grubsonet pisze:
08.08.2022, 22:17
Serwus serwis ;) Może i masz rację ale nie chodzi mi tylko o ten wyjazd.Obserwuje ich od jakiegoś czasu jeszcze rok-dwa lata temu pełna partyzantka a teraz legalnie organizują wyjazdy na które jeżdzą nie tylko pikole,patrz ZG.Powoli grają Zawiszy na nerwach i jestem ciekaw jak sytuacja się potoczy. Fakt są dziwną ekipą narobili dymu u siebie ze Startem a w rewanżu do Gniezna WRB nie pojechali,w wywiadzie do TMK jasno wypowiedzieli się na temat BDG czyli typowa partyzantka,zrobić coś komuś ale nie narazić się na odwet ;) Jedno jest pewne.Odżyli i jak awansują do wyższej ligi to będzie jeszcze większy potencjał dla frekwencji.Pozdro

To nie moja bajka ale postaram Ci się wytłumaczyć. Rok dwa lata temu byli na żużlowym dnie. Teraz idą na awans więc jest pospolite ruszenie wśród piknikowej (tylko) części publiczności.
Niech ktoś z Bydgoszczy Ci przewinie jak to wygląda jeżeli chodzi o sport. Duże miasto a głód jakiegokolwiek sukcesu brak. Tam gdzie są sukcesy tam właśnie tak wygląda. Czy to żużel czy kosz. Dodatkowo żużel chyba zawsze był popularniejszy przez perypetie piłki. Tak to widzę z boku.
Trochę popłynąłeś. Trzy lata temu Polonia wygrała 2. Ligę i awansowała na zaplecze. Reszta okej.

Pitfas
Posty: 272
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Pitfas » 13.08.2022, 09:54

FlorianT pisze:
12.08.2022, 22:13
streetlife pisze:
12.08.2022, 21:28
Kris_groundhopping pisze:
12.08.2022, 11:48
Czy ja właśnie przeczytałem na kibicowskim forum informację, że chłopaczek, którego pobili w wieku 15 lat i dzień po zdarzeniu składa zeznania, jest "szejesioną" i każdy kto 11 lat później z nim przystaje automatycznie jest taką samą parówą?

Czy Was już do reszty popierdoliło? Przecież taki gówniarz robi to, co każą mu rodzice, szczególnie w takich sprawach. Skąd Wy czerpiecie te swoje wyobrażenia o świecie? Z groźnych koszulek z grafiką HD i napisem "volenti non fit iniuria"? Dalej lejcie małolatów, a później dziwcie się, że strzelają na psach.
Ps tego całego ferariego nie znam, nie bronię, lata mi on, podobnie jak reszta pato gal.
Ja mając 15 lat, a było to w 97 roku, żyłem osiedlowym trybem życia czyli melo, trawa wszechobecne, a przede wszystkim wiadome było kto sprzedaje ten frajer i tłumaczenie, że mama kazała mu iść na psy do mnie nie trafia, bo poskarżyć się rodzicom to był wstyd taki sam
Dokładnie! Jestem plus minus rówieśnik i skarżenie starym albo co gorsza nauczycielom to było coś najgorszego. Nie wychowałem się w jakiejś patologii, ale na dzielni każdy w wieku 14-16 lat był świadom co to znaczy być kapucha. Tak, że Krzysiu zajmij się, zgodnie z nickiem, skakaniem po stadionach a nie pier.doleniem bzdur, że w wieku 15 lat można nieświadomie i bezkarnie dawać z ucha.
Kris i ja podzielam zdanie Floriana i Streetlife. Nie wiem gdzie się wychowałeś ale u mnie jak ktoś w wieku 15lat gadał z psami ten pała. Druga sprawa, kto w wieku 15lat sluchał się rodziców, chyba jakieś bananowe dzieci.

CopA.C.A.B.ana
Posty: 273
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 13.08.2022, 15:48

I znowu temat celebryty Denisa, który odbił od kibolskich klimatów bo boi się wyłapać przypał. Robi wszystko by zostać przykładnym obywatelem, więc dajcie już mu spokój i niech sobie żyje w świecie freak fightów i instagrama.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ImperatorMistrz » 13.08.2022, 17:06

streetlife pisze:
12.08.2022, 21:28
Kris_groundhopping pisze:
12.08.2022, 11:48
Czy ja właśnie przeczytałem na kibicowskim forum informację, że chłopaczek, którego pobili w wieku 15 lat i dzień po zdarzeniu składa zeznania, jest "szejesioną" i każdy kto 11 lat później z nim przystaje automatycznie jest taką samą parówą?

Czy Was już do reszty popierdoliło? Przecież taki gówniarz robi to, co każą mu rodzice, szczególnie w takich sprawach. Skąd Wy czerpiecie te swoje wyobrażenia o świecie? Z groźnych koszulek z grafiką HD i napisem "volenti non fit iniuria"? Dalej lejcie małolatów, a później dziwcie się, że strzelają na psach.
Ps tego całego ferariego nie znam, nie bronię, lata mi on, podobnie jak reszta pato gal.
Ja mając 15 lat, a było to w 97 roku, żyłem osiedlowym trybem życia czyli melo, trawa wszechobecne, a przede wszystkim wiadome było kto sprzedaje ten frajer i tłumaczenie, że mama kazała mu iść na psy do mnie nie trafia, bo poskarżyć się rodzicom to był wstyd taki sam
Super, podobnie myślałem jak miałem 15 lat i jebalemm policję za wystawienie mandatu za picie browarów i rozrabianie. Dzisiaj zaraz 40 i jak patrzę na takie dzieciory co nazywają konfidentem jakiegoś chłopaczka któremu ukradli rower i rodzice zgłosili to na psy z politowaniem. Potem idąc na zebranie musiałbym napierdalic paru rodziców od innych dzieciorow :) dla mnie rozjebusy to Ci co sprzedają kumpli, dilera lub innych ziomeczkow z którymi idą się napierdalac wiedząc na co się piszą. Na resztę mam wyjebane.

znajomydżeniferlopez
Posty: 120
Rejestracja: 25.11.2021, 21:17

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: znajomydżeniferlopez » 13.08.2022, 22:54

CopA.C.A.B.ana pisze:
13.08.2022, 15:48
I znowu temat celebryty Denisa, który odbił od kibolskich klimatów bo boi się wyłapać przypał. Robi wszystko by zostać przykładnym obywatelem, więc dajcie już mu spokój i niech sobie żyje w świecie freak fightów i instagrama.
wokół kiełbasy lata mi ten kloc ,ale to tak można sobie poużywać ze słownika Ludzi słów, którym sam zaprzecza bez konsekwencji?
no to gratuluję

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 26.08.2022, 19:39

Zawiszy w Gdyni na baltyku 120 + 30 Pogoń Lębork +pojedyncze osoby z ŁKS Łódź

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Towariszcz Komandir » 26.08.2022, 21:36

Wy faktycznie uwierzyliście Deniowi że gdziekolwiek się nie pojawi tam ma szacunek i poważanie???? To wytłumaczcie dlaczego podczas 2 czy 3 edycji Gromdy musiał zmienać hotel?? Słuchajcie dalej Denia to będziecie w zimę w sandałach chodzić.
:lol:

zwykły_janusz
Posty: 29
Rejestracja: 31.03.2011, 15:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: zwykły_janusz » 26.08.2022, 21:50

Banita_1982 pisze:
26.08.2022, 19:39
Zawiszy w Gdyni na baltyku 120 + 30 Pogoń Lębork +pojedyncze osoby z ŁKS Łódź
Polonii której (według Was) nie ma w Bydgoszczy ponad 800 w Gdańsku. Cos się Wasza narracja nie klei

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 26.08.2022, 22:42

zwykły_janusz pisze:
26.08.2022, 21:50
Banita_1982 pisze:
26.08.2022, 19:39
Zawiszy w Gdyni na baltyku 120 + 30 Pogoń Lębork +pojedyncze osoby z ŁKS Łódź
Polonii której (według Was) nie ma w Bydgoszczy ponad 800 w Gdańsku. Cos się Wasza narracja nie klei
95% to pikniki a reszta to niedobitki więc coś ci nie pykło.
j**** urkaine

TrollZ
Posty: 6
Rejestracja: 03.10.2017, 18:07

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: TrollZ » 26.08.2022, 23:33

zwykły_janusz pisze:
26.08.2022, 21:50
Banita_1982 pisze:
26.08.2022, 19:39
Zawiszy w Gdyni na baltyku 120 + 30 Pogoń Lębork +pojedyncze osoby z ŁKS Łódź
Polonii której (według Was) nie ma w Bydgoszczy ponad 800 w Gdańsku. Cos się Wasza narracja nie klei
A widziałeś dziś te koty z Polonii w Zielonej Górze?
Trochę opanowania...

Te 120 Zawiszy + 30 Pogoni by się przebiegło po tym twoim 800 w Gdańsku...

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 27.08.2022, 09:31

zwykly_janusz pokaz fotki z Gdańska, pokaz z Zielonej Góry, kto tam był 😉 bo my widzieliśmy te zdjęcia. A tak w ogóle jak tam wczoraj w Zielonej Górze? I Nie chodzi mi o wynik 😉

zwykły_janusz
Posty: 29
Rejestracja: 31.03.2011, 15:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: zwykły_janusz » 27.08.2022, 10:34

Przecież ja nie jestem z Bydgoszczy (ani z grudziądza). Śmieszą mnie tylko wasze wysrywy, że ich nie ma. A z tego co widać to są. Tak samo jak Apator w Toruniu czy Polonia w Warszawie. A czy to są Januszek czy inne pikniki to nie mi to oceniać. Jeżdżą i kibicują swoją drużynę i tyle mi wystarczy żeby ocenić, że istnieją.

ostr
Posty: 433
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ostr » 27.08.2022, 10:43

Zobacz frekwencję na Wieczystej Kraków- oznacza to, że rośnie kolejna siła w mieście?
Na kosza w Toruniu i Bydgoszczy też chodzą i jeżdżą na wyjazdy ludzie... Januszku albo za dużo napinki albo internetu
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

zwykły_janusz
Posty: 29
Rejestracja: 31.03.2011, 15:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: zwykły_janusz » 27.08.2022, 11:19

Z tego co pamiętam to jakieś 2/3 lata temu to ta żużlowa ekipa Polonii spotkała się z Zawiszakami i Ci drudzy nie miło wspominali te spotkanie. Tak wiem ekipa nie dojechała, nie poczekali na resztę i takie tam.
Z mojej strony koniec tematu. Zawisza swoje, a życie swoje.

PBJK
Posty: 95
Rejestracja: 20.06.2007, 18:07

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PBJK » 27.08.2022, 16:21

Co się nie pojawi zdjęcie czy opis Polonii(zwykly, informacyjny) to nagle 50 wysrywów wielkich kiboli Z na ich temat. Co za żenada. Zwłaszcza że te wysrywy dotyczą czegoś co podobno nie istnieje....A nie czekaj...hmmm. Ale jeśli jednak to chyba panowie czas do jakiegoś specjalisty bo wydaje mi się że to schorzenie się nazywa schizofrenia paranoidalna . Kiedyś widziałem program w tv o takich właśnie osobach, wiecznie gadających o rzeczach nieistniejących i taka chyba była diagnoza tego zaburznia. Wbrew pozorom to chyba dosyć poważna sprawa, radziłbym nie zwlekać. Poza tym....Wy nie macie się kim zajmować? Inne ekipy wam juz tak odjechały że tylko Polonia została ? Tylko tu jesteście jeszcze w stanie powalczyć? Reszta was juz tylko śmiechem zabiją? Trochę wstyd, ale trudno. Poza tym.....śmiejecie się z czyichś młynów, liczb itp.......czy wy w ogóle byliście ostatnio na gdańskiej ? Widzieliście wasz młynek? Uważacie że to nie jest żenada ? Poważnie ? Przecież to jest wprost niemożliwie żeby przy takiej nędzy komuś coś wytykać. Piszecie o zdjęciach polonistów i się wyśmiewacie....widzieliście zdjęcia osób w waszym mikromłynku ? Otwórzcie oczy i weźcie się do roboty bo jesteście albo ślepi albo głupi.....polonia to poważnie nie jest cały świat.

Cqurwol
Posty: 48
Rejestracja: 04.09.2017, 16:46

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Cqurwol » 27.08.2022, 23:54

Pytanie: Młody Apator jeszcze działa na mieście, czy już tylko w tekstyliach?
Dzisiaj jest bardzo ważny dzień,
dzień zemsty za bezsensowne życie.
Dzisiaj to my bawimy się,
a jutro znów będziemy niczym.

MamWyjebanex
Posty: 51
Rejestracja: 25.10.2021, 22:57

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: MamWyjebanex » 28.08.2022, 17:38

Mnie to nie dziwi, żyjemy w czasach, gdzie lepszy skład jedzie na gale mma niż na wyjazd swojego klubu .
KIELECKA KORONA

marJo
Posty: 77
Rejestracja: 26.02.2007, 17:59
Lokalizacja: Białystok

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: marJo » 28.08.2022, 18:44

Delikatnie się wypowiem, choć nie moje rejony. Miesiąc temu na Starym Rynku przy weekendzie pt sb nd uświadczyłem paru kiboli Zawiszy, Polonii żadnego...
JAGIELLONIA PONAD WSZYSTKO !!

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 29.08.2022, 07:50

Rukuku czy jak ty tam masz i reszta. Skąd wy możecie wiedzieć co się dzieje u nas jak wy nawet nie wiecie co u was się dzieje. Daliście wspaniały wywiad do tmk który pokazał że jesteście i że jesteście silni. Bardzo się z tego cieszymy. Ale też od tego wywiadu cała Polska będzie patrzeć na wasza scenę kibicowska/hooligans i sama sobie odpowie jaka ekipa jesteście i tyle w temacie. Jak chcecie naprawdę dowiedzieć się jak u nas jest to dajcie nam odp na pewne pytanie które wam zadaliśmy ponad półtora roku temu po słynnym r********* nas. Byliśmy z tym pytaniem u waszych dwóch kolegów nie przekazali wam ???? A prawdziwa polonia to są te pikole które jeżdżą po całej Polsce za drużyna a nie wy niestety. I im się należy szacun bo to ich można spotkać niekiedy w barwach poloni na mieście i na zdjęciach z wyjazdów. Zawsze chcieliśmy mieść silnego wroga u nas w mieście zawsze zawsze zawsze !!!!! No i się doczekaliśmy!!!! Jedna ekipa dala z naszego województwa dała już słynny wywiad do tmk a gdzie dzis jest wszyscy wiemy. Także to do czegoś zobowiązuje nie spierdolcie tego. Powodzenia

kiedys_bezrobotny
Posty: 34
Rejestracja: 23.03.2013, 12:54

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kiedys_bezrobotny » 29.08.2022, 20:35

Vvv... zapytam ciekawie..., ale co na tym zdjęciu jest nie tak? Bo tak patrzę i nic tam podejrzenego nie widzę.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 29.08.2022, 21:44

No nie widzisz tej dziwnej ekipy która tam stoi. Ona nie dała odp przez półtora roku lokalnemu rywalowi który zadał im proste pytanie. To jest dziwne 🤣

trzecigarnitur
Posty: 68
Rejestracja: 13.02.2014, 14:06

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: trzecigarnitur » 29.08.2022, 22:01

kiedys_bezrobotny pisze:
29.08.2022, 20:35
Vvv... zapytam ciekawie..., ale co na tym zdjęciu jest nie tak? Bo tak patrzę i nic tam podejrzenego nie widzę.
Nie mozna jezdzic slabym i malo licznym skladem na mecz zgod i ukladow. A czy to jest slaby sklad -ocenia oczywiscie tylko eksperci z kibicenet. Licza sie tylko 100kg konie poubierane w pitbule i octagony.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 29.08.2022, 22:02

Polonistka wypomina nam stratę flagi, a już zapomniała jak na własnym stadionie dali sobie pierdolnąć sektorówke w biały dzień.. Nawet komisariat na drugiej stronie ulicy wam nie pomógł. :)
j**** urkaine

Warchlak1920/1945
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2018, 23:12

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Warchlak1920/1945 » 30.08.2022, 01:42

Kkrawczyk pisze:
29.08.2022, 22:02
Polonistka wypomina nam stratę flagi, a już zapomniała jak na własnym stadionie dali sobie pierdolnąć sektorówke w biały dzień.. Nawet komisariat na drugiej stronie ulicy wam nie pomógł. :)
Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. Skroiliście nam wystarczająco dość flag, żeby nie musieć zmyślać fikcyjnych zdobyczy. Tą sektorówke stracili gamonie z net fans i dobrze o tym wiecie. Była to grupa piknikowych kibiców żużla, nie Polonii i byliśmy z nimi w konflikcie. Sektorówka ta była własnością klubu, który poinformował nas kiedyś, że uległa zniszczeniu. Potem przekazał ją tym idiotą, którzy w biały dzień suszyli ją przed klubem. Oczywiście, Wy twierdzicie, że skroiliście ją nam, czym świadczycie o swojej prawdomówności. Nie wstyd Ci?
Obiektywny87 pisze: ↑wczoraj, 19:29
Prawda jest taka że tylko dzięki Oliwierowi PB jest zgoda ze Stomilem :)

:shock: :P :lol:

Piotruś Zawisza
Posty: 53
Rejestracja: 11.06.2022, 18:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Piotruś Zawisza » 30.08.2022, 06:24

Warchlak1920/1945 pisze:
30.08.2022, 01:42
Kkrawczyk pisze:
29.08.2022, 22:02
Polonistka wypomina nam stratę flagi, a już zapomniała jak na własnym stadionie dali sobie pierdolnąć sektorówke w biały dzień.. Nawet komisariat na drugiej stronie ulicy wam nie pomógł. :)
Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. Skroiliście nam wystarczająco dość flag, żeby nie musieć zmyślać fikcyjnych zdobyczy. Tą sektorówke stracili gamonie z net fans i dobrze o tym wiecie. Była to grupa piknikowych kibiców żużla, nie Polonii i byliśmy z nimi w konflikcie. Sektorówka ta była własnością klubu, który poinformował nas kiedyś, że uległa zniszczeniu. Potem przekazał ją tym idiotą, którzy w biały dzień suszyli ją przed klubem. Oczywiście, Wy twierdzicie, że skroiliście ją nam, czym świadczycie o swojej prawdomówności. Nie wstyd Ci?
A czy skrojona pod koniec lat 90-tych przeze mnie i D. 20 metrowa flaga w Waszych starych barwach, z czarnymi gryfami na białych częściach, i która została odzyskana dzięki milicji, ponownie zawisła na płocie Waszego stadionu?
Dla kolegi pytam :)
P.S. Czy to też nie była Wasza flaga?

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 30.08.2022, 07:52

I to jest cała banda frajerow z poloni. Jak można po stracie flag powiedzieć że się odcina od tych barw !!!! Jakieś wymyślanie i odcinamue się od zwykłych pikoli ja p*******. To kto u was flagi trzyma itp itd. Kto rządzi na trybunach. I tu widać że do barw wam dalego tylko z nazwy jesteście polonia. Jeszcze raz szacun dla tych pikoli co chodzą w barwach jeżdżą za klubem i przedewaszystkim szanują te barwy. Czubinski ha ha a może się wam pochwali gdzie siedział w więzieniu. No chyba że wyciągniemy pewien papierek od administracji i wtedy Stomil i reszta zobaczą jakiego maja fajnego kolegę z ochronek.

zawiszakapy
Posty: 256
Rejestracja: 26.02.2007, 23:03
Lokalizacja: BYDGOSZCZ (KAPY)

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: zawiszakapy » 30.08.2022, 10:20

Maciuś akurat źle trafiłeś bo osoba która to wysyłała miała pozyczone konto więc kręcenie afery odbije Ci się czkawką
NIEBIESKO - CZARNE KAPUŚCISKA

PBJK
Posty: 95
Rejestracja: 20.06.2007, 18:07

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PBJK » 30.08.2022, 13:31

vvv pisze:
30.08.2022, 11:00
kiedys_bezrobotny pisze:
29.08.2022, 20:35
Vvv... zapytam ciekawie..., ale co na tym zdjęciu jest nie tak? Bo tak patrzę i nic tam podejrzenego nie widzę.
Nigdy w życiu nie napisanym takiego posta gdyby nie napinanie się kibiców Polonii w kierunku Zawiszy o „jakość ekipy”. Pojechali sobie i tyle, tylko po co wypominać coś rywalowi skoro sami zbyt wiele sobą nie prezentują ?
trzecigarnitur pisze:
29.08.2022, 22:01
kiedys_bezrobotny pisze:
29.08.2022, 20:35
Vvv... zapytam ciekawie..., ale co na tym zdjęciu jest nie tak? Bo tak patrzę i nic tam podejrzenego nie widzę.
Nie mozna jezdzic slabym i malo licznym skladem na mecz zgod i ukladow. A czy to jest slaby sklad -ocenia oczywiscie tylko eksperci z kibicenet. Licza sie tylko 100kg konie poubierane w pitbule i octagony.
Jestem jak najbardziej za tym żeby dali sie wykazać, podpisuje się pod tym obiema rękami.
A teraz tak zupełnie obiektywnie.....cofnij się kilka postów do początku tej wymiany zdań.......kto pierwszy się napiął o jakość ekipy wyjazdowej ?

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: grubsonet » 30.08.2022, 18:09

PBJK pisze:
30.08.2022, 13:31
vvv pisze:
30.08.2022, 11:00
kiedys_bezrobotny pisze:
29.08.2022, 20:35
Vvv... zapytam ciekawie..., ale co na tym zdjęciu jest nie tak? Bo tak patrzę i nic tam podejrzenego nie widzę.
Nigdy w życiu nie napisanym takiego posta gdyby nie napinanie się kibiców Polonii w kierunku Zawiszy o „jakość ekipy”. Pojechali sobie i tyle, tylko po co wypominać coś rywalowi skoro sami zbyt wiele sobą nie prezentują ?
trzecigarnitur pisze:
29.08.2022, 22:01


Nie mozna jezdzic slabym i malo licznym skladem na mecz zgod i ukladow. A czy to jest slaby sklad -ocenia oczywiscie tylko eksperci z kibicenet. Licza sie tylko 100kg konie poubierane w pitbule i octagony.
Jestem jak najbardziej za tym żeby dali sie wykazać, podpisuje się pod tym obiema rękami.
A teraz tak zupełnie obiektywnie.....cofnij się kilka postów do początku tej wymiany zdań.......kto pierwszy się napiął o jakość ekipy wyjazdowej ?
Obiektywnie to chwalicie się fajną liczbą na żużlu ale jak Falubaz wyjebał Wam flagę i spalił to pisaliście że pikoli,to samo teraz ze stratą na rzecz Zawiszy.Jest to żenująca wymówka gdy.Liczycie pikników do liczby wyjazdowej żeby ją podbić ale jak coś odjebią to już nie są od Was.Komedia na poziomie żużlofanow bo tacy głownie u Was jeżdzą na mecze.Macie sekcje piłki co rok temu biła się o awans nie byliście na żadnym wyjeździe jak to możliwe że np Ostatnio w Gdańsku kilka stów,a w zaprzyjaźnionym Grudziądzu kolejne zero? Odpowiedz jest prosta:Ludzi co chodzą do Was na mecze interesuje dobry żużel(Tak jak w Toruniu) nie Polonia.

tak tylko pytam
Posty: 117
Rejestracja: 03.04.2015, 17:46

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: tak tylko pytam » 30.08.2022, 18:41

Panowie z Polonii i Zawiszy, skoro jesteście aktywni w temacie.Napisalibyście jakie ekipy kroiliście z flag.Oczywiście bez żadnych szczegółów, tylko komu i ile flag.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 30.08.2022, 21:32

Grubson trafiłeś w dziesiątkę tym wpisem. No i zobacz jak cicho siedzą chuligany z poloni. Zatkało kakalo.

Ryszard taxi drajwer
Posty: 2
Rejestracja: 28.08.2022, 12:19

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Ryszard taxi drajwer » 31.08.2022, 01:13

Kolega Rahueme1920 dostał bana na chuligańskim forum😉 za zdjęcie kolegi z zawiszy świecącego swoim obrzezanym knotem. Oczywiście szybko piłeczka odbita ze z pożyczonego konta . możecie kontynuować swoje wypociny. I tak was w internecie nie przegadasz.

Polonia skroiła flagę : Goplanii Inowrocław (fc zawiszy), Falubaz i Polonia Piła. Jak pominąłem kogoś to może poprawić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, aleurwal24, bez pośpiechu, passion-wear.pl, spacja.enter, vegeta1928 i 171 gości